Sigma beauty - pędzle. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-07, 09:54   #151
Vegetka
Zakorzenienie

Dot.: Sigma beauty - pędzle.

a ja właśnie liczyłam na ten pędzelek
Vegetka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 12:22   #152
Fixi_Pixi
Zakorzenienie

Vegetka, umiałabyś sprawdzić ile max pędzli zmieści się do tej tuby? Wiadomo, że to zależy od tego czy małe czy duże ale powiedzmy że taka "mieszanka" różnych.
Stary 2012-08-07, 13:05   #153
Vegetka
Zakorzenienie

włożyłam jeszcze maestro 150, sephora płaski do podkładu i okrągły do podkładu mineralnego i 2 kulkowe z essence, do otwartej tuby wszedł jeszcze do pudru z ecotools, ale z zamknięciem jest problem do otwartej jeszcze weszłoby kilka do cieni, ale pędzle już są wtedy pościskane.
Stary 2012-08-07, 13:15   #154
Fixi_Pixi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
włożyłam jeszcze maestro 150, sephora płaski do podkładu i okrągły do podkładu mineralnego i 2 kulkowe z essence, do otwartej tuby wszedł jeszcze do pudru z ecotools, ale z zamknięciem jest problem do otwartej jeszcze weszłoby kilka do cieni, ale pędzle już są wtedy pościskane.
dziekuje za sprawdzenie

na początek kupie 1 tubę i jeśli wszystkie się nie zmieszczą to domówie przy okazji drugą i w jednej bede trzymać pędzle do twarzy a w drugiej do oczu
Stary 2012-08-07, 13:48   #155
Vegetka
Zakorzenienie

no ja nie mam jakieś ogromnej ilości pędzli i przydałaby się druga tuba na pozostałe pędzle
Stary 2013-02-04, 13:47   #156
Jessie_
Raczkowanie

Dziewczyny, czy ktoś organizuje zbiorowe zakupy w Sigmie?
Jeśli tak, to chętnie bym się podłączyła, bo na allegro ceny są daleko przesadzone...
I pytanie do doświadczonych w zagranicznych przesyłkach - lepiej zamówić z amerykańskiej strony czy angielskiej?
Jessie_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 18:23   #157
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jessie_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoś organizuje zbiorowe zakupy w Sigmie?
Stary 2013-03-03, 15:47   #158
Hedonistka
Zakorzenienie

Czy jest jakis osobny wątek do zbiorowych zamówień z Sigmy?

Mój blog
Hedonistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 12:16   #159
Iwona_50
Raczkowanie

Po przygodzie z pędzlem Bdellium okrutnie zachorowałam na pędzel Sigmy- F88 - normalnie jak nienormalna ciągle o nim myślę . Ma ktoś ? jakie wrażenia ?
Czytam i widzę, że zainteresowanie zbiorowym zamówieniem jest- może zostanie zorganizowane ? ja niestety nie mam żadnego doświadczenia w takich zamówieniach a i z zagranicznych zakupów też nie korzystałam. Chętnie dołączyłabym do zakupów

Edytowane przez Iwona_50
Czas edycji: 2013-03-24 o 12:25
Iwona_50 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 16:35   #160
EbonyLuna
Zakorzenienie

A owszem, jest Ja także nie organizowałam i nie mam statusu organizatorki. A jakby podzielić wysyłkę na 2, 3 osoby chociaż, to niby tak nie wiele, a jednak dużo. Niestety, nawet najtańsza forma przesyłki dla jednej osoby to jednak dużo. Pozostaje więc chyba czekać, aż jakaś dobra osóbka zajmująca się zbiorowymi zauważy nasze wołania i zechce się podjąć zakupów.
Stary 2013-03-24, 20:35   #161
Jessie_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Po przygodzie z pędzlem Bdellium okrutnie zachorowałam na pędzel Sigmy- F88
Całkowicie rozumiem - ja choruję na F86 i F84. Też nigdy nie robiłam zakupów zagranicznych ani nie mam konta na PayPalu . A jaką miałaś przygodę z Bdellium? Bardziej pozytywną czy negatywną? Ja właśnie zamówiłam kilka pędzelków Bdellium ostatnio i czekam na przesyłkę...
Stary 2013-03-24, 20:40   #162
Denticoo
Raczkowanie

Ja też nad Bdellium myślałam ale jednak zrezygnowałam. Za to tubę SIgmy chętnie bym przygarnęła NArazie mam pędzel języczkowy i do korektora i są bardzo fajne.

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 22:24   #163
Iwona_50
Raczkowanie

Cytat:
Całkowicie rozumiem - ja choruję na F86 i F84. Też nigdy nie robiłam zakupów zagranicznych ani nie mam konta na PayPalu . A jaką miałaś przygodę z Bdellium? Bardziej pozytywną czy negatywną? Ja właśnie zamówiłam kilka pędzelków Bdellium ostatnio i czekam na przesyłkę...
Tutaj o tym pisałam :
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post39844368

Mam nadzieję, że Twoje pędzelki będą lepsze i będziesz z nich zadowolona - jak to bywa nie każdemu to samo "pasuje" .
F84 brałam początkowo pod uwagę, dopóki nie zobaczyłam F 88- jakoś ten ostatni bardzo mi wpadł w oko . Dotychczas używałam Hakuro H51, ale "pod opiekę" wzięła go córka no i muszę coś sobie kupić następcę, a że lubię eksperymentować ( nie zawsze z powodzeniem ) szukam pędzelka z innej firmy.

Edytowane przez Iwona_50
Czas edycji: 2013-03-24 o 22:33
Stary 2013-03-25, 13:06   #164
Jessie_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Twoje pędzelki będą lepsze i będziesz z nich zadowolona - jak to bywa nie każdemu to samo "pasuje" .
F84 brałam początkowo pod uwagę, dopóki nie zobaczyłam F 88- jakoś ten ostatni bardzo mi wpadł w oko . Dotychczas używałam Hakuro H51, ale "pod opiekę" wzięła go córka no i muszę coś sobie kupić następcę, a że lubię eksperymentować ( nie zawsze z powodzeniem ) szukam pędzelka z innej firmy.
Dokładnie, każdemu coś innego pasuje - mnie właśnie odwrotnie - Hakuro bardzo nie pasuje. Też mam H51, oprócz tego H21 i H77 i z żadnego nie jestem zadowolona. Ja nie lubię twardego i wypadającego włosia, a właśnie takie mam w tych moich egzemplarzach Jak na razie najbardziej jestem zadowolona z pędzli Real Techniques
No a Sigma pozostaje nadal w strefie wish
Stary 2013-03-25, 21:42   #165
Iwona_50
Raczkowanie

Jestem trochę zdziwiona, Jessie, że Twoje Hakuro są tak nietrafione. Długo je masz? Ja szczerze swoje bardzo lubię właśnie za miękkie, delikatne włosie, wcale nie wypadają włosy- a dosyć często robię im kąpiel. Zwłaszcza bardzo lubię H 51 do nakładania podkładu, bo włos nie ugina się, jest gęsty i odpowiedniej długości. W Bdelium T957 włos jest za długi, za rzadki, gnie się we wszystkie strony. Patrząc na zdjęcia pędzla Sigma F88 mam nadzieję, że właśnie będzie podobny tzn. lepszy od Hakuro . Wczoraj o mały włos nie kliknęłam Sigmy- w sumie miałam już w koszyku, ale coś mnie zastanowiło i na spokojnie obejrzałam ponownie - okazało się, że to był mniejszy brat F88 czyli P88.
Stary 2013-03-26, 13:00   #166
Jessie_
Raczkowanie

Mam swoje tak na pewno 2 lata i powiem Ci, że tak H51 nie jest najgorszy pod względem miękkości, ale jak włosy po paru myciach zaczęły wypadać, tak z każdym następnym wypadały coraz bardziej, a w chwili obecnej mogę za lekkim pociągnięciem wyciągnąć całą kępkę . I do tego nie da się go domyć! Po pewnym razie, gdy spędziłam 10 min myjąc jeden pędzel powiedziałam sobie, że koniec z tym i pędzel leży. A jeszcze ciekawostka - jeśli by Cię kusiło zamówić H77 do blendowania, to odradzam, bo to włosie tak kłuje, że nie ma mowy o ładnym roztarciu cienia, bo to zbyt bardzo boli! Marzy mi się do tego celu Sigma E25 i E35, ech...
Stary 2013-03-26, 18:25   #167
Iwona_50
Raczkowanie

Cytat:
Mam swoje tak na pewno 2 lata i powiem Ci, że tak H51 nie jest najgorszy pod względem miękkości, ale jak włosy po paru myciach zaczęły wypadać, tak z każdym następnym wypadały coraz bardziej, a w chwili obecnej mogę za lekkim pociągnięciem wyciągnąć całą kępkę . I do tego nie da się go domyć! Po pewnym razie, gdy spędziłam 10 min myjąc jeden pędzel powiedziałam sobie, że koniec z tym i pędzel leży. A jeszcze ciekawostka - jeśli by Cię kusiło zamówić H77 do blendowania, to odradzam, bo to włosie tak kłuje, że nie ma mowy o ładnym roztarciu cienia, bo to zbyt bardzo boli! Marzy mi się do tego celu Sigma E25 i E35, ech...
No to faktycznie możesz być niezadowolona - dobry włos to podstawa. Jak się okazuje to nie ma reguły, że każdy pędzel z danej firmy będzie dobry, jednak to nie jest usprawiedliwienie i działa to na niekorzyść firmy- kupując produkty chcemy aby one były jednakowej lub co najmniej bardzo podobnej jakości a nie liczyć na łut szczęścia - a nuż trafimy akurat na dobry produkt. Bardzo mi wpadły w oko pędzle Sigmy- muszę kupić i przekonać się sama czy mi "podejdą" . Zacznę od F88, bo w obecnej chwili najbardziej mi jest potrzebny, a potem zobaczymy . Jakbyś miała wcześniej jakiś pędzelek Sigmy to podziel się opinią . Ja chyba dopiero w połowie kwietnia sfinalizuję zakup - będę wyrabiać cierpliwość
Stary 2013-03-26, 20:46   #168
Jessie_
Raczkowanie

Jeśli nie będzie organizowanego wspólnego zamówienia z Sigmy czy Love make up, to nie będzie miała pędzelka Sigmy, bo z Lady Make up nie chcę kupować - z taką przebitką cenową to ja dziękuję...
Stary 2013-04-01, 20:36   #169
kate218
Przyczajenie

GG do kate218

Hej Dziewczyny,
Byłabym chętna na wspólne zamówienie ze strony Sigmy, upatrzyłam sobie jeden zestaw, więc jeżeli są jakieś chętne to piszcie.
Jak do tej pory z Sigmy mam dwa pędzelki: E30 i E55, ale ostatnio naszło mnie na dokupienie kilku ,,niezbędnych,, jak ja to sobie wmawiam.
kate218 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 20:46   #170
Jessie_
Raczkowanie

Ja podtrzymuję swoją chęć w zamówieniu zbiorowym . Masz możliwość zorganizowania go kate218? A jak Ci się sprawdza E30? Bo też jest na moim wish list i tak się zastanawiam...
Stary 2013-04-01, 21:22   #171
kate218
Przyczajenie

GG do kate218

Ostatnio ograniczam się do pomalowania oczu tylko tuszem do rzęs, a pędzelek zakupiłam kiedy wzięło mnie na eksperymenty z pigmentami MAC'a. E30 używałam do nakładania cieni lub pigmentu w załamaniu powieki, w zewnętrznym i wewnętrznym kąciku oka. Jestem zwolenniczką tzw.smoky eyes i najbardziej podoba mi się lekkie przejście kolorów na powiece i do tego również służył mi ten pędzelek, więc fajnie sprawdza się w tym co już wcześniej wymieniłam, a przy tym można ładnie nim rozetrzeć cienie w załamaniu powiek i na dolnej linii rzęs. Dzięki swoim małym rozmiarom dotrze wszędzie tam gdzie zechcemy precyzyjnego pomalowania lub lekkiego roztarcia. Ogólnie godny polecenia dla tych, co lubią dobrze wykonany makijaż oczu i to w najmniejszych detalach.
Nigdy nie zamawiałam ze strony Sigmy i ogólnie sama staram się nie zamawiać z zagranicznych stron, ponieważ z moim angielskim nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć i trochę przerażają mnie zakupy zagraniczne, wiec może znajdzie się jeszcze jakaś dobra i chętna duszyczka do wspólnego zamówienia, która wie w tym temacie więcej niż ja?
Stary 2013-04-01, 22:08   #172
kate218
Przyczajenie

GG do kate218

Trochę się rozpisałam na temat E30, a wpisu nie widać... : / Mam nadzieję, że niedługo się pojawi.
W skrócie: ten pędzelek fajnie się u mnie sprawdzał przy nakładaniu cieni/pigmentów w górnym załamaniu oka, w wewnętrznym i zewnętrznym kąciku, zawsze nim rozcierałam i w tym też dobrze się sprawdza.
Co do zamówienia to mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny i bardziej obeznany w zamówieniach ze strony Sigmy, bo ja nigdy nie miałam styczności z kupowaniem z zagranicznych stron...
Stary 2013-04-02, 10:43   #173
EbonyLuna
Zakorzenienie

Podbijam; nadal chętnie wzięłabym udział w zbiorowym...
Stary 2013-04-02, 20:32   #174
kate218
Przyczajenie

GG do kate218

Ktoś jeszcze chętny do zbiorowego?

Edytowane przez kate218
Czas edycji: 2013-04-02 o 20:52
Stary 2013-04-02, 21:55   #175
EbonyLuna
Zakorzenienie

Chętne może i są, ale kto się podejmie?
Stary 2013-04-03, 23:03   #176
kociambergold
Przyczajenie

Witam Czy mogę liczyć na pomoc w wyborze pędzli do różu i bronzera? które z pędzli sigmy do tego polecacie?
kociambergold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 12:29   #177
Jessie_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kociambergold Pokaż wiadomość
Witam Czy mogę liczyć na pomoc w wyborze pędzli do różu i bronzera? które z pędzli sigmy do tego polecacie?
Powiem Ci tak - ona jest świetna i jak obejrzysz sobie jej filmiki, to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie :
http://www.youtube.com/makeupbytiffanyd
Stary 2013-04-06, 00:08   #178
kociambergold
Przyczajenie

Dzięki za pomoc, filmiki bardzo przydatne a ona niesamowita
kociambergold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 01:08   #179
Iwona_50
Raczkowanie

A ja dzisiaj nie wytrzymałam i kliknęłam dwa pędzelki Sigmy- F88 i F84 . Teraz będę niecierpliwie czekać, bo dostawa pędzelków do sklepu ma być dopiero ok.12 kwietnia plus czas przesyłki to spodziewam się ich ok 16.04. Bardzo jestem ciekawa czy spełnią moje oczekiwania. Na F88 napaliłam się bardzo i czekałam aż pojawi się w sklepie bo od dłuższego czasu nie był dostępny, a na F84 zdecydowałam się bo jakoś nie jestem zadowolona z pędzla Bdellium do różu. Jak myślicie- F 84 będzie dobry do nakładania różu ?
Stary 2013-04-16, 22:27   #180
Iwona_50
Raczkowanie

Maaaaam, maaaam dzisiaj przybyły do mnie moje sigmowskie pędzelki- na razie tylko wymacane, jutro rano generalna próba. Ślicznie wykonane ( napisy tęczowo się mienią - chyba sroczka ze mnie się robi ), włosie mięciutkie, bardzo przyjemne, jest go dużo- tak jak lubię, gęste i sprężyste.Rączki krótkie, poręczne- jestem nastawiona pozytywnie , mam szczerą nadzieję, że nie rozczaruję się . Już nie mogę doczekać się poranka
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości