Sigma beauty - pędzle. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-04-17, 13:34   #181
Jessie_
Raczkowanie

Dot.: Sigma beauty - pędzle.

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Maaaaam, maaaam dzisiaj przybyły do mnie moje sigmowskie pędzelki- na razie tylko wymacane, jutro rano generalna próba. Ślicznie wykonane ( napisy tęczowo się mienią - chyba sroczka ze mnie się robi ), włosie mięciutkie, bardzo przyjemne, jest go dużo- tak jak lubię, gęste i sprężyste.Rączki krótkie, poręczne- jestem nastawiona pozytywnie , mam szczerą nadzieję, że nie rozczaruję się . Już nie mogę doczekać się poranka
Czekam na recenzję
Jessie_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 17:31   #182
Iwona_50
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jessie_ Pokaż wiadomość
Czekam na recenzję
Oczywiście dotrwałam poranka . Podkład nałożony pędzlem F88- super się rozprowadza, nie smuży, włosie odpowiedniej gęstości i długości- przynajmniej jak na moje wymagania- ładnie się poddaje, ale nie gnie się we wszystkie strony- jest mięciutkie i bardzo przyjemne . Główka jest mniejsza od np. Hakuro H51, trzeba więc trochę więcej się namachać, ale za to można bardzo precyzyjnie ( ułatwia to też jego ścięta forma) rozprowadzić podkład przy skrzydełkach nosa czy w okolicach oczu Do konturowania i nałożenia różu użyłam F84- to samo mogę napisać co o F88- jak na razie same superlatywy. Po jednokrotnym użyciu mogę tylko opisać pierwsze wrażenia- czyli nie jestem rozczarowana, spełniły moje oczekiwania, aaa- i nie wypadł "jeszcze" ani jeden włosek . Zobaczymy jak się będą sprawować po dłuższym użytkowaniu no i po "praniu" . Coś mi się wydaje, że "godnie " zastąpią mi flata Hakuro

Edytowane przez Iwona_50
Czas edycji: 2013-04-17 o 17:46
Iwona_50 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 19:56   #183
Jessie_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Oczywiście dotrwałam poranka . Podkład nałożony pędzlem F88- super się rozprowadza, nie smuży, włosie odpowiedniej gęstości i długości- przynajmniej jak na moje wymagania- ładnie się poddaje, ale nie gnie się we wszystkie strony- jest mięciutkie i bardzo przyjemne . Główka jest mniejsza od np. Hakuro H51, trzeba więc trochę więcej się namachać, ale za to można bardzo precyzyjnie ( ułatwia to też jego ścięta forma) rozprowadzić podkład przy skrzydełkach nosa czy w okolicach oczu Do konturowania i nałożenia różu użyłam F84- to samo mogę napisać co o F88- jak na razie same superlatywy. Po jednokrotnym użyciu mogę tylko opisać pierwsze wrażenia- czyli nie jestem rozczarowana, spełniły moje oczekiwania, aaa- i nie wypadł "jeszcze" ani jeden włosek . Zobaczymy jak się będą sprawować po dłuższym użytkowaniu no i po "praniu" . Coś mi się wydaje, że "godnie " zastąpią mi flata Hakuro
Nie podejrzewałabym Sigmy o gubienie włosia, to już byłby skandal . Cieszę się, że jesteś zadowolona, myślę, że za niedługo i ja pęknę, bo zauważyłam, że w lovemakeup wycofują się z oferty Sigmy i zostały już tylko pojedyncze egzemplarze mało chodliwe i zestawy .
Jessie_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 22:04   #184
Iwona_50
Raczkowanie

Gdzieś na YT widziałam filmik z rezenzją pędzli Sigma i dziewczyna mówiła, że jeden z jej pędzli gubi włosie- tak więc wszystko jest możliwe . Jak ze wszystkim- zależy jak się trafi. Lubię eksperymentować- mam pędzle Hakuro- bardzo lubię, Bdellium- nie do końca mnie zadowoliły, Sephora- też całkiem niezłe, mam też spory pędzel do pudru z Marionaud i bardzo go lubię, mam i kilka Ecotools-i o dziwo jestem z nich zadowolona i często je używam. Nie zależy mi na marce- chcę żeby pędzel dobrze spełniał swoje zadanie i MI pasował. Każdy ma swoje wymagania i nie każdemu wszystko będzie odpowiadać . A Sigma wpadła mi w oko i po prostu zaspokoiłam swoje "chciejstwo " .

Edytowane przez Iwona_50
Czas edycji: 2013-04-17 o 22:06
Iwona_50 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości