Neopersen - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Forum poświęcone tylko i wyłącznie zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym odżywianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa omawianych diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal. Diety poniżej 1000 kcal mogą być opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-14, 14:41   #1
agnieszka_karolina
Przyczajenie

Neopersen

Hej,

nie wiem czy to dobry dział i czy ten temat już był, ciężko mi się w tym wszystkim połapać. Mam nadzieję, że nie oberwę zbyt mocno, jeśli coś pochrzaniłam.

Mam pytanie do Was, forumowiczki. Czy któraś z Was brała tabletki neopersen forte na nerwy? Czy to coś pomaga? Czy uspokaja? No i czy nie przeszkadza np w kierowaniu samochodem?
Chciałabym brać je tak na codzień, bo chodzę taka niespokojna: egzaminy, praca, milion projektów do wykonania, ale też myślę o tym, żeby wziąć sobie jedną przed egzaminem na prawo jazdy.
Co poradzicie?
agnieszka_karolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:58   #2
anjuta
Zakorzenienie

Dot.: Neopersen

Cytat:
Napisane przez agnieszka_karolina Pokaż wiadomość
Hej,

nie wiem czy to dobry dział i czy ten temat już był, ciężko mi się w tym wszystkim połapać. Mam nadzieję, że nie oberwę zbyt mocno, jeśli coś pochrzaniłam.

Mam pytanie do Was, forumowiczki. Czy któraś z Was brała tabletki neopersen forte na nerwy? Czy to coś pomaga? Czy uspokaja? No i czy nie przeszkadza np w kierowaniu samochodem?
Chciałabym brać je tak na codzień, bo chodzę taka niespokojna: egzaminy, praca, milion projektów do wykonania, ale też myślę o tym, żeby wziąć sobie jedną przed egzaminem na prawo jazdy.
Co poradzicie?

A co pisze w ulotce?
anjuta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 09:55   #3
Kalabus
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agnieszka_karolina Pokaż wiadomość
Hej,

Co poradzicie?
Każdy, nawet najłagodniejszy środek na nerwy otepia umysł. Skoro masz wiele projektów itd. to lepiej zapomnij o tym, bo Twoja zdolność logicznego myślenia będzie w jakimś stopniu zaburzona. Prowadzenie samochodu - popatrz na ulotkę. Ja nie zażywam takich środków ale uważam, że nie powinno się jeździć autem będac pod wpływem jakichkolwiek prochów, które oddziałują na psychikę - nawet tych najłagodniejszych. Pamiętajcie, że opóźnienie reakcji nawet o ułamek sekundy może kosztowac kogośzdrowie lub życie.
Stary 2011-11-15, 18:54   #4
gabafunkia
Raczkowanie

mój mężulek w aptece dostał ziołowe tabletki labofarm- farmaceutka twierdziła, że można samochód prowadzić - ale max na 2 godz przed jazdą zażyć tabletkę; a neopersen forte działa chyba podobnie
Stary 2011-11-17, 10:15   #5
agnieszka_karolina
Przyczajenie

Hej dziewczyny postanowiłam zaryzykować i kupić te tableteczki
Nie wiem czy to kwestia placebo czy naprawdę działają, ale czuję się super, nerwy na wodzy, a koncentracja bez zmian

Używam od 3 dni i jest spoko
Stary 2012-02-13, 14:15   #6
dyanka
Przyczajenie

a bralas je przed egzaminem na prawko? jesli tak to jak pomoglo cos bo ja mam juz niedlugo i tez cos potrzebuje
dyanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 16:45   #7
agnieszka_karolina
Przyczajenie

Brałam je przed pierwszym i przed drugim egzaminem i nie zdałam. Przed trzecim już nie brałam i zdałam. Ale nie oceniałabym tych tabletek jako przeszkadzających, tylko jako nieskutecznych - przynajmniej w moim przypadku.
Teraz mam na receptę od pana psychiatry, bo okazało się być dość poważnie ze mną.

Ale jeśli to jest mały stres to możesz chyba wziąć sobie.
Stary 2012-07-19, 14:41   #8
Malim
Przyczajenie

Myślę że Neopersen pomaga tak jak " pomagają" tabletki na odchudzanie, tu zioła i tu zioła. W składzie tych tabletek jest melisa, rumianek,magnez.., sama dzisiaj kupiłam te tabletki bo przynajmniej mam w wszystko w 1 kapsułce. Wcześniej brałam sam magnez 2 tabletki dziennie.
Malim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 00:00   #9
hello_penny
Raczkowanie

brałam już neopersen, valused i piłam neospasminę. po neopersenie byłam lekko otumaniona i słyszałam bębny w uszach , neospasmina okazała się zdecydowanie za słodka. natomiast valused mogę śmiało polecić. 'wyczilowałam' się, ale nie zachowywałam, jakbym dostała cegłą w łeb.

Sumienie miała czyste. Nieużywane.

56 55 54 53 52 51 50 49 48 47

hello_penny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 11:54   #10
amzu
amzu

Witam. Biorę 4-ty dzień po jednej tabletce i pomaga. Jestem spokojniejsza, nie trzęsą mi się ręce, zaczęłam się śmiać, jednak czuję się trochę otępiała i senna. Na razie nie pracuje więc mi to nie przeszkadza. Ogólnie działanie oceniam pozytywnie.
amzu jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości