Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-22, 17:08   #3061
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Blondineczka Pokaż wiadomość
no wlasnie....

byłam dzis w tym sklepie stacjonarnym wlosyonline.pl i dobrałam jako tako kolor.
zdecydowałam kupic włosy na taśmie, nie podzielone na kawałki, tak wiec dzis bede kroić i przyszywać spineczki

Staneło w koncu na długości 55 cm, bo tylko z tego rodzaju był mój kolor.... w zyciu bym go nie dobrała bez "przymierzenia" włosów w sklepie.

Jak już uszyję sobie te włosy to wkleję fotkę.

Nosiłam kiedyś dobrewlosy - to te same co wlosyonline...
Nie polecam, strasznie pogorszyła się jakość ich włosków, najgorszą wadą był ogromny kołtun, te włosy niestety czesać trzeba co 5minut. I niestety strasznie wypadają.
Wyglądają bardzo fajnie, ale w praktyce i po czasie zupełnie się nie sprawdzają

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
no wlasnie....

byłam dzis w tym sklepie stacjonarnym wlosyonline.pl i dobrałam jako tako kolor.
zdecydowałam kupic włosy na taśmie, nie podzielone na kawałki, tak wiec dzis bede kroić i przyszywać spineczki

Staneło w koncu na długości 55 cm, bo tylko z tego rodzaju był mój kolor.... w zyciu bym go nie dobrała bez "przymierzenia" włosów w sklepie.

Jak już uszyję sobie te włosy to wkleję fotkę.

a poki co zdjecie samych wlosow. To jest 100 gramowa tasma i mam wrazenie ze wlosow bedzie zbyt mało. No zobaczymy najwyzej dokupie i zrobie 2w1
Jestem w szoku że jest ich tak mało!!!
Pewnie zmienili dostawcę i się " popsuli " ... A szkoda. Kiedyś mieli naprawdę dobrewlosy. Zmianę widzę też na tym zdjęciu, nosiłam 60cm, a końcówkę miały równiutką.

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-08-22, 21:24   #3062
pipimele
Raczkowanie

Da się te włoski jakoś przeszyć na jedne taśmy? W sensie mam dwa komplety po 120 g, a chciałabym mieć na jednym 240.. Póki co odpięłam klipy od jednych i połączyłam obie taśmy, ale są strasznie grube.. A chciałabym na jednych mieć ;p

V
V
V
pipimele jest offline  
Stary 2012-08-23, 11:27   #3063
Blondineczka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość

Jestem w szoku że jest ich tak mało!!!
Pewnie zmienili dostawcę i się " popsuli " ... A szkoda. Kiedyś mieli naprawdę dobrewlosy. Zmianę widzę też na tym zdjęciu, nosiłam 60cm, a końcówkę miały równiutką.

fakt. mało ich, po załozeniu brakuje co najmniej połowy takiego kompletu. Konce sa bardzo nierówne, mocno pocieniowane. Ja na szczescie i tak miałam je skracac, wiec nie po obcieciu o ok.,8-10cm jest ok no i przy długosci ok 45cm wizualnie robi sie ich troche wiecej.
Ale ogólnie bez rewelacji., zobaczymy jak sie bedzie nosiło
Blondineczka jest offline  
Stary 2012-08-23, 16:39   #3064
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
fakt. mało ich, po załozeniu brakuje co najmniej połowy takiego kompletu. Konce sa bardzo nierówne, mocno pocieniowane. Ja na szczescie i tak miałam je skracac, wiec nie po obcieciu o ok.,8-10cm jest ok no i przy długosci ok 45cm wizualnie robi sie ich troche wiecej.
Ale ogólnie bez rewelacji., zobaczymy jak sie bedzie nosiło
Może się zmienił dostawca i tym samym jakość tych włosków - trzymam kciuki że tak będzie.
Szkoda, że napisałaś " bez rewelacji ". Ale jak to mówią - szukajcie a znajdziecie. Ja znalazłam. Grzechhair i dobrewlosy. Mieszam oba komplety.

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-08-24, 14:12   #3065
olivien
Raczkowanie

GG do olivien

Cytat:
Może się zmienił dostawca i tym samym jakość tych włosków - trzymam kciuki że tak będzie.
Szkoda, że napisałaś " bez rewelacji ". Ale jak to mówią - szukajcie a znajdziecie. Ja znalazłam. Grzechhair i dobrewlosy. Mieszam oba komplety.
czyli nie nosisz już doczepianych 220g?
Stary 2012-08-25, 14:11   #3066
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
czyli nie nosisz już doczepianych 220g?
tak to jest jak się po nocce pisze na forum
Oczywiście powinno być napisane - mieszam komplety doczepiane.pl i grzechhair. Dobrewlosy już dla mnie na ten czas nie istnieją

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-08-25, 22:23   #3067
phantomka
Przyczajenie

Hej, mam dosyć krótkie włosy, zaczęłam myśleć o przedłużeniu ich u fryzjera, ale czy to ma sens przy takiej długości włosów za ucho? Czy będzie wyglądać śmiesznie? No i jeżeli już, to jaką metodę wybrać, żeby było to zrobione profesjonalnie (oczywiście u sprawdzonego fryzjera).

Pozdrawiam, Aga.
phantomka jest offline  
Stary 2012-08-26, 11:19   #3068
asiulka_22
Zakorzenienie

phantomka jeśli przedłuzysz włoski , czy na ringi, czy keratyne itp, nawet przy takiej długości jak twoje nie bedzie zbytniej różnicy, ponieważ po załozeniu z reguły włoski i tak są cieniowane by zgrały sie idealnie / p.s ja pamietam jak przedłuzałam to zawsze sie przed tym broniłam, bo bałam sie ze mi za dużo obetnie/ jak ja przedłuzała to miałam własnie takiej dł . włoski: za ucho >> po każdym ściągnieciu włosków i założeniu nowych wogóle nie widziałam aby mi oje urosły.... dopiero po kilku latach " głupoty" - bo inaczej przedłużania na stałe nie moge nazwać / nie dość ze niszczy się swoje włosy, to jeszcze gruba kase za to płacisz/ - zrezygnowałam z tego .... i teraz jestem wierna clip in.
==========
zrobisz oczywiscie jak bedziesz uwazać, ale ja bym ci radziła własnie spróbować od takiej metody, zobaczysz jak sie czujesz w długich włoskach, a póżniej ...uwierz mi o przedłużaniu na stałe nawet nie będziesz chciał słyszeć hehe
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-08-26, 16:46   #3069
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
phantomka jeśli przedłuzysz włoski , czy na ringi, czy keratyne itp, nawet przy takiej długości jak twoje nie bedzie zbytniej różnicy, ponieważ po załozeniu z reguły włoski i tak są cieniowane by zgrały sie idealnie / p.s ja pamietam jak przedłuzałam to zawsze sie przed tym broniłam, bo bałam sie ze mi za dużo obetnie/ jak ja przedłuzała to miałam własnie takiej dł . włoski: za ucho >> po każdym ściągnieciu włosków i założeniu nowych wogóle nie widziałam aby mi oje urosły.... dopiero po kilku latach " głupoty" - bo inaczej przedłużania na stałe nie moge nazwać / nie dość ze niszczy się swoje włosy, to jeszcze gruba kase za to płacisz/ - zrezygnowałam z tego .... i teraz jestem wierna clip in.
==========
zrobisz oczywiscie jak bedziesz uwazać, ale ja bym ci radziła własnie spróbować od takiej metody, zobaczysz jak sie czujesz w długich włoskach, a póżniej ...uwierz mi o przedłużaniu na stałe nawet nie będziesz chciał słyszeć hehe
Dokładnie masz rację! Jak policzyć ile pieniędzy wewaliłam we włosy hair talk to aż mnie ściska serce... Jak na razie nie toleruję innych metod przedłużania włosków, bo tak jak mówisz, nie dość że strata kasy i oprócz tego niszczy się włosy i to strasznie. Ja moje odbudowywałam przez 2 lata, a i tak widać, że dostały już na zawsze swoje " baty "
A teraz kupuję włoski za np 500zł i mam gęste jak nigdy, a u fryzjera za takie pieniądze miałabym liche mysie ogonki w dodatku może ze 30gram.
Clip in rządzi. Zdecydowanie!

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-08-26, 18:35   #3070
adrenalineshot
Raczkowanie

Znacie jakąś dobrą firmę która ma naturalne włosy, które NIE WYPADAJĄ a po umyciu lekko się falują i mają kolor bardzo jasny blond prawie biały? Szukam, szukam i wszędzie te blondy niby 613 są dla mnie za ciemne. I ile gram było by najlepsze? Swoje włosy mam puszyste i wyglądają na bardzo gęste ale jak się je zwiąże w kucyk to rewelacji nie ma dlatego mam trochę problemu z wybraniem gramatury a nie chcę wywalić kasy na drogi gęsty zestaw którego połowy potem bym nie używała. Chcę długość 55-60cm.
Stary 2012-08-27, 08:08   #3071
Blondineczka
Przyczajenie

Cytat:
umyłam te włosy, wyciagnełam na szerokiej okrągłej szczotce... i jest o niebo lepiej. Zrobiły się puszyste i jest ich więcej. Nic sie nie popłątało, są mięciutkie i ładne na ten moment. To na plus. Nadal jednak czuje niedosyt co do ich grubosci. Dokupiłabym jeszcze ale nie bede miała juz gdzie wpinać

Cytat:
Napisane przez asiulka_22
==========

Dokładnie masz rację! Jak policzyć ile pieniędzy wewaliłam we włosy hair talk to aż mnie ściska serce... Jak na razie nie toleruję innych metod przedłużania włosków, bo tak jak mówisz, nie dość że strata kasy i oprócz tego niszczy się włosy i to strasznie. Ja moje odbudowywałam przez 2 lata, a i tak widać, że dostały już na zawsze swoje " baty "
A teraz kupuję włoski za np 500zł i mam gęste jak nigdy, a u fryzjera za takie pieniądze miałabym liche mysie ogonki w dodatku może ze 30gram.
Clip in rządzi. Zdecydowanie! .
ech no ja też pól zycia przedłuzałam włosy "na stałe". Róznymi metodami. Od metody warkoczykowej na cztery rece (chyba juz teraz nawet nikt tego nie pamieta ) poprzez keratyne, ringi, ultradzwieki na ktore wydałam majątek. I prawda jest taka ze, żeby być zadowoloną to trzeba wydac sporo na dobrej jakosci włosy. Mi nosiło sie dobrze tylko eurpejskie i słowiańskie, ale za takie włosy płaciłam > 1500zł....

Zaczełam wiec kombinować z clip in, miałam do tej pory dwa komplety. Jedne zamawiane z allegro, nie pamietam nawet od kogo, spisywałay sie całkiem fanie. Drugie z longhair - nawet nie chce wracac pamięcią, trafiłam na bardzo słabe włoski, kołtuniły się przeraźliwie, były szorstkie i ogólnie zraziłam się strasznie. Trzeci komplet z dobrewlosy.pl - w trakcie testowania
Blondineczka jest offline  
Stary 2012-08-27, 18:56   #3072
Disnejova
Zadomowienie

witam mozecie podac mi ta slynna strone ? gdzie mozna zamowic wlosy?

Unconditional love
Disnejova jest offline  
Stary 2012-08-27, 21:33   #3073
asiulka_22
Zakorzenienie

hmm jest kilka stron gdzie można zamówić włoski, czy jest jakas słynna - ne wiem
np. doczepiane.pl
http://www.rapunzelofsweden.pl/?sitedirect_currency=PLN
grzechhair.pl
cameronhair.pl

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-08-28 o 20:32
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-08-28, 12:49   #3074
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
kilka takich jest
zajrzyj na:

doczepiane.pl
cosmoshop.pl
hairservice.pl
longhair.pl

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-08-28, 13:22   #3075
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Grzechhair. pl
doczepiane.pl

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-08-28, 22:21   #3076
Paranoir
Raczkowanie

GG do Paranoir

Zachcialo mi sie zmiany... x)
Mam zamiar pofarbowac moje clipy z cosmo, kolor ciemny blond, na jakis ciemny braz: i tu pytanie, czy macie jakas dobra farbe do polecenia? Poki co zastanawiam sie nad jakas z L'oreal Casting, tylko ze codziennie musze myc moje wlasne wlosy wiec boje sie ze farba bedzie sie szybko splukiwala z moich wlosow, a clipy pozostana "jak po farbowaniu"gdyz myje je rzadko

Obawiam sie tez ze jak uzyje "normalnej" farby a nie szamponu koloryzujacego, po prostu zniszcze i "rozfaflunie" clipy...

Jakies porady?

PS. Wybaczcie brak polskich znakow

Immanuel Kant
Paranoir jest offline  
Stary 2012-08-29, 09:27   #3077
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja robiłam ombre na cosmo właśnie, wiśniową szamponetką z Joanny- kolor chwycił super, zniszczeń żadnych.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-08-29, 12:41   #3078
Paranoir
Raczkowanie

GG do Paranoir

Tylko jak moje wlasne wlosy pofarbuje szamponetka, to bede musiala zabieg powtarzac co pare dni, co bedzie dosyc meczace

Immanuel Kant
Paranoir jest offline  
Stary 2012-08-29, 18:12   #3079
asiulka_22
Zakorzenienie

uwielbiam ciemne włoski
znowu kupiłam farbe by przyciemnic. p.s n ike wiem dlaczego ale ostatnio jakoś loki mi sie słabo trzymaja na przedłuzonych... :/
pozdrowienia
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-08-29, 18:50   #3080
Paranoir
Raczkowanie

GG do Paranoir

A jaka farbe masz zamiar uzyc?

Immanuel Kant
Paranoir jest offline  
Stary 2012-08-29, 18:57   #3081
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paranoir Pokaż wiadomość
A jaka farbe masz zamiar uzyc?
wszytskie zestawy clipów jaki mam są w kolorze 1b lub 2 ciemny brąz.
swoje przyciemniam ale czasm tez przejade grubym grzebieniem po clipach.
wczesniej byłam zachwycona castingiem loreala kolor brąz, ale obecnie 3 raz będe farbować Loreal Exelence , kolor brąz, wychodzi super ciemny brąz bez rudawych, czerwonych refleksów
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-08-30, 12:40   #3082
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
wszytskie zestawy clipów jaki mam są w kolorze 1b lub 2 ciemny brąz.
swoje przyciemniam ale czasm tez przejade grubym grzebieniem po clipach.
wczesniej byłam zachwycona castingiem loreala kolor brąz, ale obecnie 3 raz będe farbować Loreal Exelence , kolor brąz, wychodzi super ciemny brąz bez rudawych, czerwonych refleksów
A wklej zdjęcia

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-08-31, 10:26   #3083
morelle_
Lady Di ;)

Cytat:
Napisane przez Paranoir Pokaż wiadomość
Zachcialo mi sie zmiany... x)
Mam zamiar pofarbowac moje clipy z cosmo, kolor ciemny blond, na jakis ciemny braz: i tu pytanie, czy macie jakas dobra farbe do polecenia? Poki co zastanawiam sie nad jakas z L'oreal Casting, tylko ze codziennie musze myc moje wlasne wlosy wiec boje sie ze farba bedzie sie szybko splukiwala z moich wlosow, a clipy pozostana "jak po farbowaniu"gdyz myje je rzadko

Obawiam sie tez ze jak uzyje "normalnej" farby a nie szamponu koloryzujacego, po prostu zniszcze i "rozfaflunie" clipy...

Jakies porady?

PS. Wybaczcie brak polskich znakow
Hej, jeśli chodzi o casting to on się zbyt szybko nie wypłukuje. Mam 300 drugi miesiąc i dalej zamiast ciemnego brązu są praktycznie czarne.

A ja mam do was dziewczyny pytanie o włosy. Planuje kupić clipy 55 cm. Jest to mój pierwszy zakup i nie wiem za bardzo na co zwrócić uwagę? Mam włosy lekko kręcone i tu się pojawia pierwszy problem kupić proste i lekko kręcić? Kręcone mają dla mnie już za mocny skręt. Chce mieć efekt dużych fal. Kręcicie swoje sztuczne włosy? Który sklep polecacie do ich zakupu? Zastanawiam się też nad kolorem 1b a 2. Widziałam dziś reklamę cosmo. Jakieś doświadczenia z tego sklepu? Nie wiem też czy jest duża różnica między naturalnymi, a syntetycznymi. Czy na 1 raz nie kupić syntetycznych? Pojęcia nie mam jeszcze jak to montować Wybaczcie ogrom pytań heheh

Moje artykuły
Rozliczenia i status wszystkich zamówień --> KLIK
mikroREKLAMA
Do adopcji suknia ślubna PRONOVIAS PRUSIA 34/32

Ta reklama pokazywana jest pod 27 316 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
morelle_ jest offline  
Stary 2012-08-31, 10:55   #3084
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Hej, jeśli chodzi o casting to on się zbyt szybko nie wypłukuje. Mam 300 drugi miesiąc i dalej zamiast ciemnego brązu są praktycznie czarne.

A ja mam do was dziewczyny pytanie o włosy. Planuje kupić clipy 55 cm. Jest to mój pierwszy zakup i nie wiem za bardzo na co zwrócić uwagę? Mam włosy lekko kręcone i tu się pojawia pierwszy problem kupić proste i lekko kręcić? Kręcone mają dla mnie już za mocny skręt. Chce mieć efekt dużych fal. Kręcicie swoje sztuczne włosy? Który sklep polecacie do ich zakupu? Zastanawiam się też nad kolorem 1b a 2. Widziałam dziś reklamę cosmo. Jakieś doświadczenia z tego sklepu? Nie wiem też czy jest duża różnica między naturalnymi, a syntetycznymi. Czy na 1 raz nie kupić syntetycznych? Pojęcia nie mam jeszcze jak to montować Wybaczcie ogrom pytań heheh
Włoski z cosmo są całkiem w porządku.
Syntetyki błyszczą się jak u lalki, nie dają się zafarbować, zlokować ani wyprostować- dlatego jeśli na poważnie myślisz o przedłużaniu to tylko naturalki.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-08-31, 12:42   #3085
adrenalineshot
Raczkowanie

a te clipy z doczepiane.pl naprawdę są takie jak tam opisują? zależy mi na tym żeby się łatwo kręciły i prostowały bo sama często robię różne fryzury. A jeśli się je po umyciu zostawi do samoczynnego że tak powiem wyschnięcia to będą proste jak druty czy lekko pofalowane lub tak naturalnie proste? I czy wypadają bo chciałabym na początek wziąć 55cm 120g i pójść do fryzjerki żeby mi ścieniowała moje i te doczepione żeby się ładnie skomponowały ale jak ma mi wypaść połowa z tego to nie ma co wyrzucać kasy w błoto. Gdyby nie to, już dawno bym zamówiła ale słyszałam że strasznie wypadają. Jeżeli byłybyście na tyle miłe i napisałybyście mi jakie mają wady te włosy to byłabym wdzięczna.
Stary 2012-08-31, 13:06   #3086
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość

Doczepiane.pl są naturalnie dość mocna falowane, jak to bywa w przypadku włosów indyjskich - widać to szczególnie jak zostawia się je, aby same wyschły. Nie ma jednak problemu ani z prostowaniem ani prawdopodobnie z kręceniem. Są tylko mega puchate zaraz po umyciu albo na wilgotnym powietrzu, ale jak się ciut przetłuszczą leżą już płasko

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Pokaż wiadomość
a te clipy z doczepiane.pl naprawdę są takie jak tam opisują? zależy mi na tym żeby się łatwo kręciły i prostowały bo sama często robię różne fryzury. A jeśli się je po umyciu zostawi do samoczynnego że tak powiem wyschnięcia to będą proste jak druty czy lekko pofalowane lub tak naturalnie proste? I czy wypadają bo chciałabym na początek wziąć 55cm 120g i pójść do fryzjerki żeby mi ścieniowała moje i te doczepione żeby się ładnie skomponowały ale jak ma mi wypaść połowa z tego to nie ma co wyrzucać kasy w błoto. Gdyby nie to, już dawno bym zamówiła ale słyszałam że strasznie wypadają. Jeżeli byłybyście na tyle miłe i napisałybyście mi jakie mają wady te włosy to byłabym wdzięczna.
Niestety wypadają na potęgę

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-08-31, 13:30   #3087
adrenalineshot
Raczkowanie

A cosmoshop? Nad nimi też się zastanawiałam. Niestety, z tego co się orientuję tylko te dwa sklepy mają włosy o kolorze prawie białego blondu więc ciężko mi znaleźć jakieś idealne i na któreś z tych dwóch muszę się zdecydować.
Stary 2012-08-31, 14:12   #3088
morelle_
Lady Di ;)

Czyli polecacie naturalne, ok to już wiem.Ttylko teraz problem właśnie co do struktury. Proste nie wchodzą w grę bo patrzyłam dziś na swoje włosy i to są takie łamane fale, będą się strasznie odróżniać. I teraz musze się zastanowić jakie właśnie co do struktury. Myślicie, żeby kupić te proste indyjskie i one się pofalują? Czy kręcone i je rozprostować Już nie wiem co robić

Moje artykuły
mikroREKLAMA

Ta reklama pokazywana jest pod 27 316 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
morelle_ jest offline  
Stary 2012-08-31, 14:30   #3089
asiulka_22
Zakorzenienie

witaj
jeśli pytasz o strukture: ja zdecydowanie polecam włoski proste: po 1: wytstarczy ze jak będą lekko wilgotne zapkeciesz w warkocz >> będzie skręt, zakręcisz na lokówce >> kilka dni sie utrzymają fale, po prostu wiecej z takimi włoskami mozesz pokombinować, jesli bedziesz chciała swoje przejechać prostownicą to doczepki również, bo jeśli będziesz miała faloowane wloski to już gorzej je wyprostować, / z tego co mi wiadomo one są jakos chemicznie falowane/
i tak jak dziewczyny pisały : TYLKO NATURALNE / na syntetyki szkoda nawet 10 zł/
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-08-31, 14:43   #3090
morelle_
Lady Di ;)

Dzięki dziewczyny Macie zdecydowanie rację. Kiedyś w UK kupiłam perukę syntetyczną bo zachciało mi się blond. Już pominę fakt, że ten kolor mi totalnie nie pasuje to perukę mam do dziś i te wlosy wypadają strasznie i są jak włosy lalki. Obrzydliwe w dotyku. Jeśli chodzi o te indyjskie wypadają? Jakie polecacie, z której str?

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Acha i jeszcze mam pytanie czy nosicie je okazjonalnie czy na co dzień?

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

asiulka ja mam takie włosy jak w Twoim albumie - podejrzałam Proste na górze, kręcone, falowane od ucha gdzieś. dokładnie takie efekt chciałam jak Ty masz na 1 zdjęciu w albumie. Co to za włosy? Polecasz?

Moje artykuły
mikroREKLAMA

morelle_ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości