Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-02, 15:27   #3121
olivien
Raczkowanie

GG do olivien
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dzięki dziewuszki Chyba napiszę bo też bym brała cosmo, tylko tam jest problem z kolorem. Mój wyjściowy będzie pomiędzy tym bardzo ciemnym brązem, a średnim co mają na stronie. Więc kolor nietrafiony Nie wiem czy teraz nie mają po prostu ciemnego brązu czy w ogóle? Tak jak pisałam mam na głowie 300 po miesiącu farbowania, ale teraz wyjeżdżam do Egiptu na ponad 2 tyg. A moje włosy mają to do siebie, że od słońca robią się takie rude heheh Oczywiście zafarbuje jak wrócę tylko nie mogę się zdecydować co do odcienia, wydaje mi się jednak że będzie coś ala' ciemny brąz. Chyba napiszę do P. Grzesia tak jak radzicie, ale jak wrócę Szkoda, że te z doczepiane.pl wypadają bo właśnie ich odcień bardziej mi pasuje. Może wy mi doradzicie kolor jaki zrobić? Taki miałam 2 miesiące temu, rozjaśniony przez słońce. Moje naturalne są tak coś pomiędzy ciemnym brązem, a brązem. Miesiąc temu były farbowane 300 i wyszły prawie czarne. Ostatnie zdjęcie jest z dzisiaj, już mi się trochę wypłukują, ale dalej nie wiem czy zafarbować 315 mroźnym imbirem, czy 515 mroźną czekoladą? Martwi mnie też struktura tych moich włosów. Po castingu zamiast kręconych fal, zrobiły się takie łamane
odcień casting 300 to ten sam co garnier color sensation 3.0, numeracja ta sama odcień też ja mam kolor #2 z doczepianych, a farbowałam tym garnierem i są identyczne, nie widać różnicy w odcieniu, jedynie na zdj na samym początku od razu po farbowaniu moje wydawały się ciemniejsze, ale w rzeczywistości w świetle dziennym kolory są identyczne, z resztą on i tak się lekko wypłucze po dwóch, trzech myciach i będzie w sam raz. ja nie ryzykowałabym odcieniami 315 i 515, bo możesz mieć inną poświatę i kolor będzie się lekko odróżniał.
Stary 2012-09-02, 20:02   #3122
morelle_
Lady Di ;)

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
odcień casting 300 to ten sam co garnier color sensation 3.0, numeracja ta sama odcień też ja mam kolor #2 z doczepianych, a farbowałam tym garnierem i są identyczne, nie widać różnicy w odcieniu, jedynie na zdj na samym początku od razu po farbowaniu moje wydawały się ciemniejsze, ale w rzeczywistości w świetle dziennym kolory są identyczne, z resztą on i tak się lekko wypłucze po dwóch, trzech myciach i będzie w sam raz. ja nie ryzykowałabym odcieniami 315 i 515, bo możesz mieć inną poświatę i kolor będzie się lekko odróżniał.
Czyli jednym słowem jakbym chciała przejść na 515 to z doczepianych #3 brąz? Czy #4 średni brąz? Za ciemne są teraz dla mnie te włosy niestety :/

Moje artykuły
Rozliczenia i status wszystkich zamówień --> KLIK
mikroREKLAMA
Do adopcji suknia ślubna PRONOVIAS PRUSIA 34/32

Ta reklama pokazywana jest pod 27 344 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
morelle_ jest offline  
Stary 2012-09-03, 17:37   #3123
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Włosy doczepiane, naturalne

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Pokaż wiadomość
Wiesz, na początek chciałam coś niedrogiego zresztą to było za czasów czekoladowego brązu a teraz mam prawie białe i ciężko wogóle znaleźć takie clipy naturalne, wszystkie odcienie nawet najjaśniejsze w przewadze są żółte a rozjaśnić nie można ;/ Ty jakiej firmy masz włosy? Kurczę, potrzebuję takich żeby się kręciły, prostowały, nie kołtuniły i nie wypadały Wy często musicie przeczesywać włosy w ciągu dnia? Robią wam się jakieś większe kołtuny?
To może przefarbuj swoje włoski na bardziej naturalny kolor? Łatwiej będzie Ci coś znaleźć. Swoje clipy przeczesuję kilka razy dziennie, ale to jak normalne włosy. Co do kołtunów i wypadania- pod tym względem zawiodły mnie tylko Seducehair. Piękne, błyszczące, długie, ale rozczesać wieczorem...

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Dlatego też się zastanawiam, czy aby 220 gr nie jest za dużo. Obawiam się, że może się okazać że mam za cienkie włosy - jest ich sporo, ale sa cienkie.
Zawsze możesz nie zakładać wszystkich taśm, mając te 220 g.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Dzięki dziewuszki Chyba napiszę bo też bym brała cosmo, tylko tam jest problem z kolorem. Mój wyjściowy będzie pomiędzy tym bardzo ciemnym brązem, a średnim co mają na stronie. Więc kolor nietrafiony Nie wiem czy teraz nie mają po prostu ciemnego brązu czy w ogóle? Tak jak pisałam mam na głowie 300 po miesiącu farbowania, ale teraz wyjeżdżam do Egiptu na ponad 2 tyg. A moje włosy mają to do siebie, że od słońca robią się takie rude heheh Oczywiście zafarbuje jak wrócę tylko nie mogę się zdecydować co do odcienia, wydaje mi się jednak że będzie coś ala' ciemny brąz. Chyba napiszę do P. Grzesia tak jak radzicie, ale jak wrócę Szkoda, że te z doczepiane.pl wypadają bo właśnie ich odcień bardziej mi pasuje. Może wy mi doradzicie kolor jaki zrobić? Taki miałam 2 miesiące temu, rozjaśniony przez słońce. Moje naturalne są tak coś pomiędzy ciemnym brązem, a brązem. Miesiąc temu były farbowane 300 i wyszły prawie czarne. Ostatnie zdjęcie jest z dzisiaj, już mi się trochę wypłukują, ale dalej nie wiem czy zafarbować 315 mroźnym imbirem, czy 515 mroźną czekoladą? Martwi mnie też struktura tych moich włosów. Po castingu zamiast kręconych fal, zrobiły się takie łamane
Po pierwsze- zazdroszczę urody.
Po drugie- myślę, że do Twoich włosków najlepiej pasowałby ciemny brąz, skoro trzymasz się takich odcieni farb- jeśli np. clipy będą troszkę jaśniejsze to przecież nie zaszkodzi je zafarbować.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-09-03, 18:07   #3124
Paranoir
Raczkowanie

GG do Paranoir

Ja juz po farbowaniu moich clipów
Ciesze się że wszystko się udało i włoski są nadal miękkie i lejące się i miłe w dotyku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG00797-20120903-1855.jpg (135,4 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG00803-20120903-1859.jpg (145,0 KB, 111 załadowań)

Immanuel Kant
Paranoir jest offline  
Stary 2012-09-03, 18:41   #3125
SceneQueene
Zakorzenienie

ślicznie wyszły

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-09-03, 19:49   #3126
olivien
Raczkowanie

GG do olivien

Paranoir kolorek mega, przypomnij proszę skąd masz włoski?
Stary 2012-09-03, 20:36   #3127
Paranoir
Raczkowanie

GG do Paranoir

www.cosmoshop.pl

http://cosmoshop.pl/c/61/50-cm-100g-...n-clip-on.html

Zamawialam kolor ciemny blond nr 22 bodajże, obecnie widzę, że go nie ma w ofercie .

Immanuel Kant
Paranoir jest offline  
Stary 2012-09-03, 21:08   #3128
morelle_
Lady Di ;)

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość

Po pierwsze- zazdroszczę urody.
Po drugie- myślę, że do Twoich włosków najlepiej pasowałby ciemny brąz, skoro trzymasz się takich odcieni farb- jeśli np. clipy będą troszkę jaśniejsze to przecież nie zaszkodzi je zafarbować.
Właśnie, podsunęłaś mi dobry pomysł. Dziękuje Średni brąz z cosmo mi się bardzo podoba. Tylko, że jak zrobię szamponem to się boję, że się wypłucze do rudych ;/ A farbą już nie chce ich męczyć. Farbowałyście clipy szamponami? Czy tylko farbami?

Cytat:
Napisane przez Paranoir Pokaż wiadomość
Ja juz po farbowaniu moich clipów
Ciesze się że wszystko się udało i włoski są nadal miękkie i lejące się i miłe w dotyku
Super kolor! To jest ciemny blond? Ślicznie wyglądają

Moje artykuły
mikroREKLAMA

Ta reklama pokazywana jest pod 27 344 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
morelle_ jest offline  
Stary 2012-09-03, 22:23   #3129
olivien
Raczkowanie

GG do olivien

Cytat:
www.cosmoshop.pl

Zamawialam kolor ciemny blond nr 22 bodajże, obecnie widzę, że go nie ma w ofercie .
jak na 100g to wyglądają bardzo gęsto i puszyste są mój stary zestaw 110g wyglądał dużo gorzej i bardzo cienko ;p

Cytat:
Właśnie, podsunęłaś mi dobry pomysł. Dziękuje Średni brąz z cosmo mi się bardzo podoba. Tylko, że jak zrobię szamponem to się boję, że się wypłucze do rudych ;/ A farbą już nie chce ich męczyć. Farbowałyście clipy szamponami? Czy tylko farbami?
ja farbowałam i szamponem i farbą, szampon jest łagodniejszy i nie widziałam żeby jakoś specjalnie poniszczył klipy farbowałam stary zestaw rapunzeli jasny blond na pralinę z castinga no i z blondu jak sporo przyciemniłam i swoje i doczepy to wyszło identycznie i nie było różnicy w kolorze, ale już za drugim razem na ten brąz nałożyłam czerwoną farbę joanny i zupełnie inaczej złapało, a farbowałam i swoje i doczepki tym samym odcieniem, jednak różnił się dość sporo ;/ no i teraz jak zamówiłam nowe włosy to już sobie odpuściłam zabawę w farbowanie no i ktoś na forum napisał, że odcień 3.0 jest identyczny jak kolor #2 , spróbowałam i jest ok
Stary 2012-09-03, 22:37   #3130
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:
www.cosmoshop.pl

Były Widziałam je gdy zamawiałam swoje Ale wyglądały na jaśniejsze i zaczynam się obawiać czy moje średni blond nie będzie zbyt ciemny...

Cytat:
jak na 100g to wyglądają bardzo gęsto i puszyste są mój stary zestaw 110g wyglądał dużo gorzej i bardzo cienko ;p
Też to zauważyłam i cieszy mnie to

Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa

Kachulec jest offline  
Stary 2012-09-03, 23:18   #3131
Paranoir
Raczkowanie

GG do Paranoir

Cytat:
Super kolor! To jest ciemny blond? Ślicznie wyglądają
Ciemny blond był, pofarbowalam je na ciemny brąz . Jak wygląda ciemny blond z cosmoshopu widać na zdjęciach, które wrzuciłam tutaj dosyć niedawno, strona 96 Można obejrzeć i porównać z innymi moimi clipami z innych sklepów

Immanuel Kant
Paranoir jest offline  
Stary 2012-09-04, 12:28   #3132
morelle_
Lady Di ;)

Cytat:
ja farbowałam i szamponem i farbą, szampon jest łagodniejszy i nie widziałam żeby jakoś specjalnie poniszczył klipy farbowałam stary zestaw rapunzeli jasny blond na pralinę z castinga no i z blondu jak sporo przyciemniłam i swoje i doczepy to wyszło identycznie i nie było różnicy w kolorze, ale już za drugim razem na ten brąz nałożyłam czerwoną farbę joanny i zupełnie inaczej złapało, a farbowałam i swoje i doczepki tym samym odcieniem, jednak różnił się dość sporo ;/ no i teraz jak zamówiłam nowe włosy to już sobie odpuściłam zabawę w farbowanie no i ktoś na forum napisał, że odcień 3.0 jest identyczny jak kolor #2 , spróbowałam i jest ok
No właśnie z tym farbowaniem też jest problem bo głowę pewnie będę myła częściej niż doczepki i kolor przez to będzie się inaczej zmywał. Chyba jak wrócę z urlopu zastanowię się nad swoim kolorem, a potem nad doczepkami. Dzięki

Cytat:
Ciemny blond był, pofarbowalam je na ciemny brąz . Jak wygląda ciemny blond z cosmoshopu widać na zdjęciach, które wrzuciłam tutaj dosyć niedawno, strona 96 Można obejrzeć i porównać z innymi moimi clipami z innych sklepów
Dzięki patrzyłam Dla mnie za jasny, ale coś będę myśleć jak się zdecyduję co do swojego koloru.

Moje artykuły
mikroREKLAMA

morelle_ jest offline  
Stary 2012-09-04, 13:52   #3133
adrenalineshot
Raczkowanie

Cytat:
To może przefarbuj swoje włoski na bardziej naturalny kolor? Łatwiej będzie Ci coś znaleźć. Swoje clipy przeczesuję kilka razy dziennie, ale to jak normalne włosy. Co do kołtunów i wypadania- pod tym względem zawiodły mnie tylko Seducehair. Piękne, błyszczące, długie, ale rozczesać wieczorem...
Ja ten blond mam od niedawna i walczyłam o niego prawie rok także farbowanie odpada ale też z tego powodu, że mam strasznie zniszczone włosy dlatego chcę kupić clipy, żebym mogła ściąć to, co najbardziej spalone farbą czyli dość sporo ale też myślałam nad zapuszczeniem naturalnego koloru(mam odrost już ok. 2-3cm i kolor nawet mi się podoba) ale trochę głupio przez 2-3 lata chodzić z ciemnymi odrostami na bardzo jasnych włosach

Ale clipy kupię chyba te cosmoshop 55cm, 135g, kolor #60 bardzo jasny blond
Stary 2012-09-04, 15:15   #3134
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Farbowałam też szamponetką- ombre, czerwone końce, gdzieś tam były zdjęcia. Klipy się w ogóle nie poniszczyły, tylko troszkę bardziej puchate się zrobiły. Klipów tak często w sumie myć nie musisz jak swoich własnych, tak więc za szybko Ci się farba nie wypłucze. Nie ma za co.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-09-04, 15:40   #3135
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Ja ten blond mam od niedawna i walczyłam o niego prawie rok także farbowanie odpada ale też z tego powodu, że mam strasznie zniszczone włosy dlatego chcę kupić clipy, żebym mogła ściąć to, co najbardziej spalone farbą czyli dość sporo ale też myślałam nad zapuszczeniem naturalnego koloru(mam odrost już ok. 2-3cm i kolor nawet mi się podoba) ale trochę głupio przez 2-3 lata chodzić z ciemnymi odrostami na bardzo jasnych włosach

Ale clipy kupię chyba te cosmoshop 55cm, 135g, kolor #60 bardzo jasny blond
Do mnie dotarła paczka z cosmo #22 średni blond I musze powiedzieć, że bałam się, że będzie za ciemny. Ale jest prawie idealny - z tego co zdążyłam zobaczyć
Patrząc na objętość cieszę się, że na początek zamówiłam 135 gr a nie 220, bo objętościowo kitka clipów jest dużo grubsza od kitki moich naturalnych włosów Długość 55cm nie jest dla mnie bardzo porażającą długością, bo sama mam może 10cm krótsze. Ale zniszczone i cienkie. Teraz będzie super zagęszczenie

Kachulec jest offline  
Stary 2012-09-04, 17:20   #3136
adrenalineshot
Raczkowanie

Cytat:
Do mnie dotarła paczka z cosmo #22 średni blond I musze powiedzieć, że bałam się, że będzie za ciemny. Ale jest prawie idealny - z tego co zdążyłam zobaczyć
Patrząc na objętość cieszę się, że na początek zamówiłam 135 gr a nie 220, bo objętościowo kitka clipów jest dużo grubsza od kitki moich naturalnych włosów Długość 55cm nie jest dla mnie bardzo porażającą długością, bo sama mam może 10cm krótsze. Ale zniszczone i cienkie. Teraz będzie super zagęszczenie

Mnie przeraził film instruktażowy z doczepiane.pl z użyciem 220g... Strasznie ciężkie wydawały się te taśmy i przerażająco grube, moje zniszczone "piórka" pod ich ciężarem by chyba wypadły razem z cebulkami Widzisz, ja mam włosy jakieś 10cm za ramiona, jak zamówię clipy chcę je skrócić tak mniej więcej te 10cm właśnie do ramion i się zastanawiam czy przy 135g nie będzie to jakoś głupio czy sztucznie wyglądać
Stary 2012-09-04, 17:55   #3137
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie przeraził film instruktażowy z doczepiane.pl z użyciem 220g... Strasznie ciężkie wydawały się te taśmy i przerażająco grube, moje zniszczone "piórka" pod ich ciężarem by chyba wypadły razem z cebulkami Widzisz, ja mam włosy jakieś 10cm za ramiona, jak zamówię clipy chcę je skrócić tak mniej więcej te 10cm właśnie do ramion i się zastanawiam czy przy 135g nie będzie to jakoś głupio czy sztucznie wyglądać
Mnie też ten filmik dał dużo do myślenia, ale i dziewczyny tutaj.

Wszystkie klipy są tak wycieniowane, że na końcach są dużo rzadsze. Moim zdaniem właśnie 135 gr będziesz mogła ladnie podciąć.

Sama już się doczekać nie mogę kiedy zajade do domu i będę mogła choć na chwilę je przymierzyć

Kachulec jest offline  
Stary 2012-09-04, 19:50   #3138
adrenalineshot
Raczkowanie

tzn. nie miałam na myśli skracania clipów tylko swoich włosów, może źle się wyraziłam i zastanawiam się czy przy moich własnych do ramion te 135g do pasa nie będą wyglądały śmiesznie
Stary 2012-09-05, 12:08   #3139
olivien
Raczkowanie

GG do olivien

Cytat:
tzn. nie miałam na myśli skracania clipów tylko swoich włosów, może źle się wyraziłam i zastanawiam się czy przy moich własnych do ramion te 135g do pasa nie będą wyglądały śmiesznie
na pewno nie jak masz mało włosów to mi się wydaje nawet, że lepiej do clipów i taka gęstość będzie w sam raz, ja też mam bardzo mało włosów, takie mysie ogonki, a jak wepnę zestaw 220g to i tak widać przejście i moje się wyróżniają wcześniej miałam 110g, a moje włosy były akurat w okropnym stanie, bo wypadały na potęgę miałam dwa cienkie pasemka za ramiona(gdybym wkleiła zdj to nie uwierzyłybyście, że można z długich włosów mieć tak rzadkie) no i z takimi cieniutkimi to się zlały idealnie, ale efekt mi się nie podobał, bo włosy były sztywne i nie były puszyste takie wiszące druty 60cm no a teraz mi się trochę poprawiły włosy i przy prostych widać niestety przejście, może nie dużo, ale jednak i to przy takiej gęstości. aa no i nie musisz wszystkich taśm zakładać jak będzie za dużo, chociaż mi się wydaje, że powinno być ok.

wiesz ja jestem zdania, że lepiej więcej niż za mało w przypadku doczepiania

Edytowane przez olivien
Czas edycji: 2012-09-05 o 12:11
olivien jest offline  
Stary 2012-09-05, 16:33   #3140
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie chyba się skończy na mocnym wycieniowaniu jeszcze clipów Bo różnica jest spora - swoje też będę cieniować.
Cytat:
na pewno nie jak masz mało włosów to mi się wydaje nawet, że lepiej do clipów i taka gęstość będzie w sam raz, ja też mam bardzo mało włosów, takie mysie ogonki, a jak wepnę zestaw 220g to i tak widać przejście i moje się wyróżniają wcześniej miałam 110g, a moje włosy były akurat w okropnym stanie, bo wypadały na potęgę miałam dwa cienkie pasemka za ramiona(gdybym wkleiła zdj to nie uwierzyłybyście, że można z długich włosów mieć tak rzadkie) no i z takimi cieniutkimi to się zlały idealnie, ale efekt mi się nie podobał, bo włosy były sztywne i nie były puszyste takie wiszące druty 60cm no a teraz mi się trochę poprawiły włosy i przy prostych widać niestety przejście, może nie dużo, ale jednak i to przy takiej gęstości. aa no i nie musisz wszystkich taśm zakładać jak będzie za dużo, chociaż mi się wydaje, że powinno być ok.

wiesz ja jestem zdania, że lepiej więcej niż za mało w przypadku doczepiania
Dokładnie, ja np nie będę używać wszystkich clipów bo to będzie dla mnie za dużo, ale zawsze jak mi się podniszczą to można wymienić na te nie używane

Kachulec jest offline  
Stary 2012-09-05, 17:39   #3141
morelle_
Lady Di ;)

A ja chyba kupię tą #2. Wybaczcie, że marudzę tak bardzo Motam się z tym kolorem trochę. Wczoraj byłam u kosmetyczki, zrobiłam hennę brwi i faktycznie te włosy jakoś mi pasują bardziej.

Uciekam się pakować Macie 2 tyg. luzu ode mnie heheh

Moje artykuły
mikroREKLAMA

morelle_ jest offline  
Stary 2012-09-05, 18:45   #3142
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Moje włosy również są do połowy łopatek i strasznie liche, ale uwierz, że doczepiane.pl jako jedne z nielicznych włosów idealnie komponują się z każdą długością i gęstością naturalnych włosków
Clipy nie niszczą włosów kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-09-05, 19:32   #3143
adrenalineshot
Raczkowanie

Niby wiem, że nie niszczą ale ja mam już schizy bo fryzjerka mi nawet odmówiła zrobienia odrostów bo mówi że włosy urwą mi się na łączeniu pomiędzy rozjaśnionymi wcześniej a odrostem i teraz mam manię że widzę już jakieś pourywane włosy na głowie itd. Czytałam różne wątki i porady na wizażu odnośnie pielęgnacji i regeneracji i zawsze dziewczyny mi piszą żebym ścięła wszystko co zniszczone a ja okropnie wyglądam we włosach nawet takich trochę za ramiona bo mam okrągłą twarz i wogóle cała jestem okrągła I mój jedyny ratunek to clipy i myślę że na początek wezmę 120g z doczepianych... te 220 mnie jeszcze trochę przeraża
Stary 2012-09-05, 19:46   #3144
kochaneczka7
Zadomowienie

Cytat:
Niby wiem, że nie niszczą ale ja mam już schizy bo fryzjerka mi nawet odmówiła zrobienia odrostów bo mówi że włosy urwą mi się na łączeniu pomiędzy rozjaśnionymi wcześniej a odrostem i teraz mam manię że widzę już jakieś pourywane włosy na głowie itd. Czytałam różne wątki i porady na wizażu odnośnie pielęgnacji i regeneracji i zawsze dziewczyny mi piszą żebym ścięła wszystko co zniszczone a ja okropnie wyglądam we włosach nawet takich trochę za ramiona bo mam okrągłą twarz i wogóle cała jestem okrągła I mój jedyny ratunek to clipy i myślę że na początek wezmę 120g z doczepianych... te 220 mnie jeszcze trochę przeraża
A jaki jest twój naturalny kolor ? odrosty tez musisz traktowac rozjaśniaczem ?

Ja za to mam schizę, jesli chodzi wlaśnie o odcinnanie się clipów. Nie znoszę tego... jak mialam wlosy do łopatek to odcinaly sie strasznie ;/ ( ale to moze wina zbyt małej ilosci wlosow - 120 gram) Teraz mam włosy do wcięcia talii i stare clipy nie odcinają się w ogole, dlatego że są długości moich naturalnych chcę nowy zestaw, włosy mam juz dosc długie, i nie wiem czy wystarczy zestaw 120 czy końcówki nie będą za cienkie ? Wstawiam zdjęcie moich naturalnych.... Zastanawiam się też czy 55 cm przedłuży moje wosy, czy tylko je zagęsci...
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7

Edytowane przez kochaneczka7
Czas edycji: 2012-09-05 o 19:52
kochaneczka7 jest offline  
Stary 2012-09-05, 20:11   #3145
SceneQueene
Zakorzenienie

Jakie piękne włosy... Ja bym ich nie przedłużała. Taki zestaw moim zdaniem tylko Ci je zagęści. Chcę już swoje takie...

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-09-05, 21:18   #3146
kochaneczka7
Zadomowienie

Cytat:
Jakie piękne włosy... Ja bym ich nie przedłużała. Taki zestaw moim zdaniem tylko Ci je zagęści. Chcę już swoje takie...
Są strasznie rzadkie ;( Wlosy od 2 lat wypadają mi niemiłosiernie i nie mogę znaleźć przyczyny Dbam o wlosy przez pół roku i zaczynam widziec efekty, ale ich objętosc mnie dołuje...

Smeggi mają 60 cm
ale mało jest recenzji więc, się nie zdecyduję.

instagram. kochaneczka7
Stary 2012-09-05, 23:24   #3147
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
A jaki jest twój naturalny kolor ? odrosty tez musisz traktowac rozjaśniaczem ?

Ja za to mam schizę, jesli chodzi wlaśnie o odcinnanie się clipów. Nie znoszę tego... jak mialam wlosy do łopatek to odcinaly sie strasznie ;/ ( ale to moze wina zbyt małej ilosci wlosow - 120 gram) Teraz mam włosy do wcięcia talii i stare clipy nie odcinają się w ogole, dlatego że są długości moich naturalnych chcę nowy zestaw, włosy mam juz dosc długie, i nie wiem czy wystarczy zestaw 120 czy końcówki nie będą za cienkie ? Wstawiam zdjęcie moich naturalnych.... Zastanawiam się też czy 55 cm przedłuży moje wosy, czy tylko je zagęsci...
Cytat:
Są strasznie rzadkie ;( Wlosy od 2 lat wypadają mi niemiłosiernie i nie mogę znaleźć przyczyny Dbam o wlosy przez pół roku i zaczynam widziec efekty, ale ich objętosc mnie dołuje...

Smeggi mają 60 cm
ale mało jest recenzji więc, się nie zdecyduję.
Ty to nazywasz rzadkim włosem??? O przepraszam.... Nie dołuj mnie

Kachulec jest offline  
Stary 2012-09-06, 10:36   #3148
kochaneczka7
Zadomowienie

Cytat:
Ty to nazywasz rzadkim włosem??? O przepraszam.... Nie dołuj mnie
Dla mnie są rzadkie ;p Dlatego za miesiąc ścinam z 5 cm, zęby pozbyć się tych ogonków.

No i większej objętosci potrzebuję, na większe wyjścia - Camerony juz zamówione )

instagram. kochaneczka7
Stary 2012-09-06, 14:07   #3149
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Dla mnie są rzadkie ;p Dlatego za miesiąc ścinam z 5 cm, zęby pozbyć się tych ogonków.

No i większej objętosci potrzebuję, na większe wyjścia - Camerony juz zamówione )
Są ładne ja bym kompletnie nic z nimi już nie robiła
kolor też cudny!

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-09-06, 15:11   #3150
Kachulec
Zakorzenienie

Cytat:

No wiesz co... Nie rozmawiam z Tobą
Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Są ładne ja bym kompletnie nic z nimi już nie robiła
kolor też cudny!
Ja też bym nic nie robiła Choć przyciąć zawsze można - zyskują na objętości. Chociaż teraz żałuję, że swoje wyrównałam, bo będę musiała wycieniować czyli podciąć.

Kachulec jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości