Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-01-07, 13:09   #3781
Kala_88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez meg888 Pokaż wiadomość
Kala, jeśli interesuje Cię metoda na stałe to pisałam na poprzedniej stronie o metodzie tape on-off czyli kanapkowej, powyżej zdjecia moich włosków, metodę szczerze polecam

dziewczyny przepraszam za post pod postem
Wiem wiem, czytalam ale cena takiej metody troche powala...

A dwa zestawy po 70g wystarcza? Troche nie ogarniam tego tematj.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
Stary 2013-01-07, 13:21   #3782
meg888
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kala_88 Pokaż wiadomość

Kala, jeśli masz odrobinę zdolności manualnych albo życzliwą przyjaciółkę, to dasz radę sama założyć
Koszt włosów to ok 250zł-300zł za 50g, włosy zwykle są ją z taśmą, ale ja zakładałam nową, bo jest pewna - 3 metry taśmy ok 40zł.
Remover butelka chyba 300ml tez około 40zł.

Więc jeśli się samodzielnie zakłada, koszt nie jest kosmiczny
W salonie - to i owszem, to co pisała Agrawa ile ją to kosztowało to rzeczywiście masakra

start 19.02.2013
Skalpel: 19
Trening z gwiazdami: 1xBeata, 1xKarolina, 1xOla
Mel B ramiona: 2
Orbitrek: 580min
Zumba:
1
Jilian 30DS: Lvl1: 10 Lvl2: 5

meg888 jest offline  
Stary 2013-01-07, 13:57   #3783
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:

A nie lepiej znaleźć sobie jeden zestaw clip in/on wagi 120-140 g? Są takie Po co dwa, drożej wyjdzie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-01-07, 16:46   #3784
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Dot.: Clip in NATURALNE. POMOCY :)

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
a jaką masz długość swoich włosków? wzięłabym jasny brąz z remy-hair albo brąz (#4) z cosmoshop albo doczepiane

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Obecnie na niefarbowane prawie 4 miesiące czarne rzuciłam wiśniową szamponetkę. Ładnie nawet pokryło, trochę odmiany. Jak się wypłucze to 2 dni przed studniówką rzucę czarną szamponetkę, na studniówkę muszą być czarne. A potem pewnie przejdę jak się wypłucze drogę jak co roku- rudy, potem dążenie do blondu i jasny brąz, czerwony, ciemny, czarne na końcu. Chyba że tym razem wyjdzie mi idealnie czysty miodowy blond jak momentalnie w zeszłym to tym razem w nim zostanę.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

o tu- http://4.bp.blogspot.com/-dbndoJK8ds...554%281%29.JPG
przepraszam za ujęcie, ale to było grubo po pierwszej w nocy. najpiękniejszy kolor, jaki miałam... głupia byłam, że się go pozbyłam. Syoss- Miodowy blond. teraz mam nadzieję też do takiego dojdę. dodatkowy plus, że mam 2 razy dłuższe włoski, bo za stanik.
Faktycznie ładny miałaś ten kolorek.. Ale uważam że w czarnych Twoja i tak śliczna buzia nabiera "pazurka"

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-01-07, 16:55   #3785
Kala_88
Rozeznanie

Cytat:
Kala, jeśli masz odrobinę zdolności manualnych albo życzliwą przyjaciółkę, to dasz radę sama założyć
Koszt włosów to ok 250zł-300zł za 50g, włosy zwykle są ją z taśmą, ale ja zakładałam nową, bo jest pewna - 3 metry taśmy ok 40zł.
Remover butelka chyba 300ml tez około 40zł.

Więc jeśli się samodzielnie zakłada, koszt nie jest kosmiczny
W salonie - to i owszem, to co pisała Agrawa ile ją to kosztowało to rzeczywiście masakra
Moje zdolności manualne są bardzo ograniczone
Chyba na początek wolę spróbować z clip in, i może jak mi się spodoba, przyzwyczaję się, to wtedy pomyślę o tej trwalszej metodzie.

Cytat:
A nie lepiej znaleźć sobie jeden zestaw clip in/on wagi 120-140 g? Są takie Po co dwa, drożej wyjdzie.
Zdecydowanie to muszę poszukać takiego zestawu
Może wieczorem to zrobię, bo ja jestem w gorącej wodzie kąpana i ciekawa jestem jak wyjdzie, choć wiem, że będę miała problem z dobraniem koloru.

Dziewczyny a tak mnie zastanawia - jakie te włosy są w dotyku? nie są twarde , jak u lalki? Jak np wasi faceci reagują na nie? Jak dotykają, nie boicie się, że coś uszkodzą, wyrwą i nagle będzie Wam zwisała taśma etc?
Stary 2013-01-07, 17:26   #3786
adrenalineshot
Raczkowanie

http://www.sklep.longhair.pl/1-exclu...kategoria.html a co myślicie o tym zestawie? 150g przy 60cm to nie za mało?
Stary 2013-01-07, 17:38   #3787
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:

Zdecydowanie to muszę poszukać takiego zestawu
Może wieczorem to zrobię, bo ja jestem w gorącej wodzie kąpana i ciekawa jestem jak wyjdzie, choć wiem, że będę miała problem z dobraniem koloru.

Dziewczyny a tak mnie zastanawia - jakie te włosy są w dotyku? nie są twarde , jak u lalki? Jak np wasi faceci reagują na nie? Jak dotykają, nie boicie się, że coś uszkodzą, wyrwą i nagle będzie Wam zwisała taśma etc?
Celuj w doczepiane.pl, cosmoshop.pl, remy-hair.pl, longhair.pl - tam na pewno coś takiego znajdziesz. I nie, nie, nie ! Włoski wybieramy z rozwagą i spokojem, żeby to było przemyślane. Po co potem żałować.
Włoski są 100% naturalne, jeśli dobrze wybierzesz- są w dotyku jak normalne włosy. Jak przychodzą to się leją cudnie, jakby były olejowane, zadbane. Takie najlepsze. No a potem to trzeba o nie na własną rękę dbać. Co do facetów- czym dłuższe, tym się bardziej podobają. Jak się przyzwyczaisz to się nie będziesz bać. A jak facet kocha to nawet jak się jakimś cudem coś osunie- nie będzie mu to przeszkadzać.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Faktycznie ładny miałaś ten kolorek.. Ale uważam że w czarnych Twoja i tak śliczna buzia nabiera "pazurka"
Dziękuję.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-01-07, 20:55   #3788
Kala_88
Rozeznanie

Cytat:
Celuj w doczepiane.pl, cosmoshop.pl, remy-hair.pl, longhair.pl - tam na pewno coś takiego znajdziesz. I nie, nie, nie ! Włoski wybieramy z rozwagą i spokojem, żeby to było przemyślane. Po co potem żałować.
Włoski są 100% naturalne, jeśli dobrze wybierzesz- są w dotyku jak normalne włosy. Jak przychodzą to się leją cudnie, jakby były olejowane, zadbane. Takie najlepsze. No a potem to trzeba o nie na własną rękę dbać. Co do facetów- czym dłuższe, tym się bardziej podobają. Jak się przyzwyczaisz to się nie będziesz bać. A jak facet kocha to nawet jak się jakimś cudem coś osunie- nie będzie mu to przeszkadzać.
czyli np coś takiego byłoby dla mnie ok? http://www.sklep.longhair.pl/tasma-k...m/produkt.html kurde 300zł trochę dużo...
ja obecnie nie mam faceta ale nie chcę wiedzieć jak np na randce jakiś mógłby zareagować... albo w pracy ale by było. I np chodzę na fitness, nie wiem czy zdjemowałabym wtedy czy nie... bo jak napisałam, jak już je kupię, to będę chciała je nosić cały czas, żeby to dziwnie nie wyglądało (w pracy przynajmniej). I tak pewnie każdy pomyśli że jakaś głupia jestem, że przedłużam. a jeszcze na klipsy...
a na ile takie włosy starczają jak się dba o nie? czytałam, że można myć raz w tygodniu, kręcić etc ale ja w sumie naturalnych nie kręcę ani nie prostuję więc tych raczej też bym nie musiała.

patrzę jeszcze np na to: http://www.doczepiane.pl/przedluzani...-120-gram.html 100 zł różnicy w cenie? to sporo...

której firmy polecacie włoski?

Edytowane przez Kala_88
Czas edycji: 2013-01-07 o 21:07
Kala_88 jest offline  
Stary 2013-01-07, 22:08   #3789
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
czyli np coś takiego byłoby dla mnie ok? http://www.sklep.longhair.pl/tasma-k...m/produkt.html kurde 300zł trochę dużo...
ja obecnie nie mam faceta ale nie chcę wiedzieć jak np na randce jakiś mógłby zareagować... albo w pracy ale by było. I np chodzę na fitness, nie wiem czy zdjemowałabym wtedy czy nie... bo jak napisałam, jak już je kupię, to będę chciała je nosić cały czas, żeby to dziwnie nie wyglądało (w pracy przynajmniej). I tak pewnie każdy pomyśli że jakaś głupia jestem, że przedłużam. a jeszcze na klipsy...
a na ile takie włosy starczają jak się dba o nie? czytałam, że można myć raz w tygodniu, kręcić etc ale ja w sumie naturalnych nie kręcę ani nie prostuję więc tych raczej też bym nie musiała.

patrzę jeszcze np na to: http://www.doczepiane.pl/przedluzani...-120-gram.html 100 zł różnicy w cenie? to sporo...

Jeśli chodzi o facetów to nie martw się. To już wszystko jest tak scywilizowane że to nie jest problem. Ja z tym nigdy problemu nie miałam. Najczęściej faceci sami pytali czy mam przedłużane i jaką metodą haha ciekawscy strasznie byli i żadnego to nie odpychało ani nic. Mój ostatni facet był zafascynowany efektem. Wyczekiwał ze mną na paczkę a jak chora w domu pokazałam się w krótkich włoskach to też nic nie mówił.

Co do firmy, ja mam doczepiane i nawet jestem zadowolona. Jedyne co, to bardzo ciężko przyjęły farbę. Nie są już takie ładne, lejące się. Wcześniej miałam Camerony i chyba bardziej mi odpowiadały. Miałam je jakoś 4 miesiące po czym zaczęły się plątać i kluskować. Wiadomo że to zależy od wielu czynników. Doczepiane zamówiłam na początku grudnia i sama jestem ciekawa jak długo wytrzymają.
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline  
Stary 2013-01-08, 11:33   #3790
Kala_88
Rozeznanie

Najbardziej pasuja mi te z doczepiane.pl, kolor raczej tez tylko jeszcze waham sie przez cene, wiem tez ze w domu mnie skrytykuja... Zanim sie naucze dobrze zakladac...i nie wiem jak zareaguja ludzie w pracy ale na pewno dziwnie a wlasnie zaczelam nowa i nie chce wyjsc na próżna glupia lalke. Ale kusza mnie takie ladne dlugie wlosy ;-)

Stary 2013-01-08, 14:32   #3791
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
Najbardziej pasuja mi te z doczepiane.pl, kolor raczej tez tylko jeszcze waham sie przez cene, wiem tez ze w domu mnie skrytykuja... Zanim sie naucze dobrze zakladac...i nie wiem jak zareaguja ludzie w pracy ale na pewno dziwnie a wlasnie zaczelam nowa i nie chce wyjsc na próżna glupia lalke. Ale kusza mnie takie ladne dlugie wlosy ;-)

Czyli to, że ktoś dopina włosy to znaczy że jest próżną głupią lalką? Jak masz osoby w pracy które tak myślą, to tylko pogratulować współpracowników. Ja się do takich ludzi nie odzywam. Szkoda mi zniżać się do ich poziomu. Większość u mnie w pracy nawet nie pomyślała że mogę mieć dopinane włosy. A jak tak bardzo się obawiasz to zawsze możesz nie nosić ich do pracy
Domina jest offline  
Stary 2013-01-08, 15:17   #3792
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:

myslę, że ten zestaw z doczepianych to fajny pomysl, dużo osób chwali włoski od nich. spróbuj. a co do innych... nie przejmuj się. to jest Twoja sprawa, liczy się to jak Ty się czujesz i wyglądasz. o ile ktoś się spojrzy i popuka w czoło to zazdrosna kobieta. faceci kochają długie włosy, nie martw się.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
to, że ktoś przedłuża włosy nie oznacza, że jest lalką, tylko że dba o swoją prezencję. bez sensu takie szufladkowanie.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

a jak się tak będziesz przejmować wszystkimi dookoła to szczęśliwa nie będziesz. poważnie. zadbaj o siebie, rób na co masz ochotę, a nie się oglądaj czy ktoś się krzywo nie spojrzy. jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-01-08, 15:26   #3793
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
myslę, że ten zestaw z doczepianych to fajny pomysl, dużo osób chwali włoski od nich. spróbuj. a co do innych... nie przejmuj się. to jest Twoja sprawa, liczy się to jak Ty się czujesz i wyglądasz. o ile ktoś się spojrzy i popuka w czoło to zazdrosna kobieta. faceci kochają długie włosy, nie martw się.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

to, że ktoś przedłuża włosy nie oznacza, że jest lalką, tylko że dba o swoją prezencję. bez sensu takie szufladkowanie.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

a jak się tak będziesz przejmować wszystkimi dookoła to szczęśliwa nie będziesz. poważnie. zadbaj o siebie, rób na co masz ochotę, a nie się oglądaj czy ktoś się krzywo nie spojrzy. jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził.
Podpisuje się rękami i nogami i wszystkim. Zazwyczaj komentują zazdrosne laski :/ sama zauważyłam to. A jak jakieś są w porządku, są szczere i sympatyczne to podejdą i pochwalą. Wiem z autopsji. Dziwne, że tylko dziewczyny potrafią krytykować. Jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby zrobił to facet!
Domina jest offline  
Stary 2013-01-08, 16:17   #3794
SceneQueene
Zakorzenienie

Sama prawda.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-01-08, 16:32   #3795
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Podpisuje się rękami i nogami i wszystkim. Zazwyczaj komentują zazdrosne laski :/ sama zauważyłam to. A jak jakieś są w porządku, są szczere i sympatyczne to podejdą i pochwalą. Wiem z autopsji. Dziwne, że tylko dziewczyny potrafią krytykować. Jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby zrobił to facet!
Nie ma sensu się tym przejmować, jeżeli chcesz mieć długie włosy to po prostu je miej, faceci uwielbiają długie włosy tak jak pisałyście
mój TŻ na początku myślał, że to moje włosy ale jak się dowiedział, że przedłużam, wyraz jego twarzy się nawet nie zmienił

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-01-08, 16:54   #3796
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Nie ma sensu się tym przejmować, jeżeli chcesz mieć długie włosy to po prostu je miej, faceci uwielbiają długie włosy tak jak pisałyście
mój TŻ na początku myślał, że to moje włosy ale jak się dowiedział, że przedłużam, wyraz jego twarzy się nawet nie zmienił
Ja tam się zawsze śmieje że złapać można faceta na długie włosy a jak już się zakocha to bez różnicy mu będzie .

Wszystko jest ok, póki do akcji nie wkroczą mega zazdrosne dziewczyny na imprezie . Dobrze że mam ząbki całe no i włosy
Domina jest offline  
Stary 2013-01-08, 17:07   #3797
Kala_88
Rozeznanie

Cytat:

Macie rację dziewczyny, i ja zwykle nie przejmuję się zdaniem innych, tylko niestety w pracy bywa różnie, z tego co się zorientowałam, pisałyście o studniówkach czyli jesteście troszkę młodsze, a ja właśnie zaczęłam nową pracę, w korporacji, na samodzielnym stanowisku, mam kontakt z innymi firmami i wiem, że np. laski po solarium z szalonymi pasemkami na włosach nie zatrudniliby bo ludzie oceniają po pozorach. Dlatego nie wiem, jak zareagują na włosy, a gdybym nie nosiła ich do pracy to praktycznie nigdzie bym ich nie nosiła często od razu z pracy gdzieś idę etc.
W sumie na piętrze niestety mam większość dziewczyn, i tak mam wrażenie, że niektóre dziwnie na mnie patrzą, przyjaciółka mi mówi, że zazdroszczą choć nie wiem czego póki co

Szkoda trochę, że to taki wydatek, bo chciałabym na początku spróbować, upewnić się , że będzie mi naprawdę ładnie...
Ale poprawiłyście mi humor i chyba zamówię zaraz włoski z kolorem i tak będę musiała zawalczyć, ale średni brąz to jest to. Najpierw nauczę się szybko zakładać a potem jak już upewnię się, że nic nie odpadnie etc zacznę nosić

A Wy jak często myjecie Wasze clipy? I jak je przechowujecie? Czytałam wcześniej , że lepiej nie w folii, najlepiej w szufladzie ale nie mam zbyt takiej możliwości..

edit:

kupiłam

Edytowane przez Kala_88
Czas edycji: 2013-01-08 o 17:17
Kala_88 jest offline  
Stary 2013-01-08, 19:44   #3798
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Macie rację dziewczyny, i ja zwykle nie przejmuję się zdaniem innych, tylko niestety w pracy bywa różnie, z tego co się zorientowałam, pisałyście o studniówkach czyli jesteście troszkę młodsze, a ja właśnie zaczęłam nową pracę, w korporacji, na samodzielnym stanowisku, mam kontakt z innymi firmami i wiem, że np. laski po solarium z szalonymi pasemkami na włosach nie zatrudniliby bo ludzie oceniają po pozorach. Dlatego nie wiem, jak zareagują na włosy, a gdybym nie nosiła ich do pracy to praktycznie nigdzie bym ich nie nosiła często od razu z pracy gdzieś idę etc.
W sumie na piętrze niestety mam większość dziewczyn, i tak mam wrażenie, że niektóre dziwnie na mnie patrzą, przyjaciółka mi mówi, że zazdroszczą choć nie wiem czego póki co

Szkoda trochę, że to taki wydatek, bo chciałabym na początku spróbować, upewnić się , że będzie mi naprawdę ładnie...
Ale poprawiłyście mi humor i chyba zamówię zaraz włoski z kolorem i tak będę musiała zawalczyć, ale średni brąz to jest to. Najpierw nauczę się szybko zakładać a potem jak już upewnię się, że nic nie odpadnie etc zacznę nosić

A Wy jak często myjecie Wasze clipy? I jak je przechowujecie? Czytałam wcześniej , że lepiej nie w folii, najlepiej w szufladzie ale nie mam zbyt takiej możliwości..

edit:

kupiłam
Ja wiem o co Ci chodzi, ale myślę, że włosy w zwyczajnym kolorze, tylko trochę dłuższe nie będą nikomu przeszkadzać, to nie jest różowy tapir. Przecież możesz mieć długie włoski w normalnym kolorze.

Jakie kupiłaś?

Ja myję włoski jak widzę, że tego potrzebują, albo za bardzo przesiąkają papierosami . A przechowuję w foliach/pudełkach, w których je dostałam.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-01-08, 20:06   #3799
siberi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez meg888 Pokaż wiadomość
wstawiam zdjęcia swoich włosów - przedłużona metodą tape on-off, czyli tzw kanapkową
wiem, że dla dziewczyn noszących ponad 200g clipów efekt nie będzie spektakularny, ale mi zależy na jak najbardziej naturalnym efekcie, tak aby nie wzbudzac podejrzeń, iż włosy mogły by nie być moje

robiłam sama zdjęcia telefonem, więc na zdjęciu tyłem jestem trochę skręcona, stąd może się wydawać że z jednej strony włosy są dłuższe, ogólnie przepraszam za jakość, ale nie mam możliwości zrobienia lepszych zdjęć
O efekt jest super, śliczne włosy.

Dziewczyny chcę zamówić włosy z longhair.
I wymyśliłam tak. Zestaw długości do 55cm. Gdzie 70-75 gram to same włosy + doszycie do tego zestawu taśmy 25 gram.
Co da mi ok 95-100 g samych włosów.
Myślicie, że tyle włosów da w miarę dobry efekt ?
100 g ze spineczkami gdy mierzyłam to było dla mnie za mało, ale ciekawe ile takie spineczki ważą
siberi jest offline  
Stary 2013-01-08, 21:36   #3800
aga512152
Rozeznanie

Super! Jutro lub wczwartek idę po włoski zdam Wam relacje naczytałam się o tych włosach z doczepiane.pl i zdecydowałam siępozdrawiam
Stary 2013-01-08, 21:42   #3801
Kala_88
Rozeznanie

Cytat:
Ja wiem o co Ci chodzi, ale myślę, że włosy w zwyczajnym kolorze, tylko trochę dłuższe nie będą nikomu przeszkadzać, to nie jest różowy tapir. Przecież możesz mieć długie włoski w normalnym kolorze.

Jakie kupiłaś?

Ja myję włoski jak widzę, że tego potrzebują, albo za bardzo przesiąkają papierosami . A przechowuję w foliach/pudełkach, w których je dostałam.
Kupiłam te http://www.doczepiane.pl/przedluzani...-120-gram.html średni brąz, nie chciałam dłuższych, to i tak będzie rewolucja
nie wyobrażam sobie tego jak to będzie
Stary 2013-01-08, 21:49   #3802
minika_69
Zakorzenienie

Cytat:

kupiłam
fajnie, że się jednak zdecydowałaś ja studiówkę mam już za sobą, pracuję w tym samym miejscu od 1,5 roku i od przyszłego tygodnia zaczynam nosic clipy do pracy wiem, że koledzy na pewno nie zwrócą nawet uwagi, albo zczają się po 2 miesiącach, a koleżanki - no cóż, na pewno są bardziej spostrzegawcze, jak to dziewczyny, ale nie sądze, żeby uznały że jestem pustak tylko dlatego, że moje naturalne włosy są cienkie i praktycznie nie rosną, a chciałabym mieć długie
nie przejmuj się tak opinią innych, bo tak jak napisała SceneQueen, nigdy nie będziesz przez to szczęśliwa ja od kiedy zaczęłam nosić swoje włoski np. w weekendy czuję się znacznie lepiej, pewniej, bo wiem, że są oszałamiające także zamiast się przejmować, zacznij korzystać jak tylko dostaniesz clipy i podrywaj chłopaków
Stary 2013-01-09, 08:45   #3803
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
fajnie, że się jednak zdecydowałaś ja studiówkę mam już za sobą, pracuję w tym samym miejscu od 1,5 roku i od przyszłego tygodnia zaczynam nosic clipy do pracy wiem, że koledzy na pewno nie zwrócą nawet uwagi, albo zczają się po 2 miesiącach, a koleżanki - no cóż, na pewno są bardziej spostrzegawcze, jak to dziewczyny, ale nie sądze, żeby uznały że jestem pustak tylko dlatego, że moje naturalne włosy są cienkie i praktycznie nie rosną, a chciałabym mieć długie
nie przejmuj się tak opinią innych, bo tak jak napisała SceneQueen, nigdy nie będziesz przez to szczęśliwa ja od kiedy zaczęłam nosić swoje włoski np. w weekendy czuję się znacznie lepiej, pewniej, bo wiem, że są oszałamiające także zamiast się przejmować, zacznij korzystać jak tylko dostaniesz clipy i podrywaj chłopaków
Znowu muszę się podpisać rękoma i nogami .

A co do mycia to myje jak zauważę że już tak się zbijają w takie strąki no i są przeciążone jedwabiem. Ostatnio myłam je dość często bo kręciłam i żeby były znów proste musiałam umyć... i tak chyba myłam 3 dni pod rząd bo skręt już nie był taki ładny żeby nosić kilka dni pod rząd a dokręcić się nie dało bo się takie strąki porobiły .

A no i pamiętacie jak kupiłam doczepiane i umyłam i założyłam? Dodałam zdjęcie z takimi puszystymi, lekkimi falami. Niestety już takie po umyciu teraz nie są . No i kluskują się ale na to chyba rady nie ma.
Domina jest offline  
Stary 2013-01-09, 11:43   #3804
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Kupiłam te http://www.doczepiane.pl/przedluzani...-120-gram.html średni brąz, nie chciałam dłuższych, to i tak będzie rewolucja
nie wyobrażam sobie tego jak to będzie
myślę, że to bardzo dobra decyzja i mam nadzieję, że będziesz zadowolona. wstaw fotki jak przyjdą.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez aga512152 Pokaż wiadomość
Super! Jutro lub wczwartek idę po włoski zdam Wam relacje naczytałam się o tych włosach z doczepiane.pl i zdecydowałam siępozdrawiam
to trzymamy kciuki za dobry wybór

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez siberi Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę zamówić włosy z longhair.
I wymyśliłam tak. Zestaw długości do 55cm. Gdzie 70-75 gram to same włosy + doszycie do tego zestawu taśmy 25 gram.
Co da mi ok 95-100 g samych włosów.
Myślicie, że tyle włosów da w miarę dobry efekt ?
100 g ze spineczkami gdy mierzyłam to było dla mnie za mało, ale ciekawe ile takie spineczki ważą
spineczki to zazwyczaj jakieś 5-10 g. w longach są one rozmiaru s- malutkie, także nie ważą wiele. myślę, że taka ilość będzie całkiem całkiem.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-01-09, 18:40   #3805
owieczka-18
Raczkowanie

Witajcie dziewczyny!
Dziś zakupiłam swoje pierwsze włoski clip in wybrałam cosmoshop bo mając stacjonarny sklep w Poznaniu, mam 55 cm 135 g. Oczywiście od razu w domu przypięłam
Chciałam Was prosić dziewczyny o ocenę efektu, jak to wygląda?? wstępnie myślę żeby przy najbliższej wizycie u fryzjera przyciemnić je o pół tonu i skrócić ok. 4 cm bo końcówki są dla mnie za cienkie. A Wy co byście radziły? Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez owieczka-18
Czas edycji: 2013-01-23 o 15:35
owieczka-18 jest offline  
Stary 2013-01-09, 19:14   #3806
SceneQueene
Zakorzenienie

owieczko-18, śliczne włosy masz. bardzo naturalnie to wygląda, nic bym nie robiła, poza rzeczywiście drobnym przyciemnieniem.
a co to za kolor?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-01-09, 19:22   #3807
owieczka-18
Raczkowanie

Cytat:
owieczko-18, śliczne włosy masz. bardzo naturalnie to wygląda, nic bym nie robiła, poza rzeczywiście drobnym przyciemnieniem.
a co to za kolor?
Bardzo Ci dziękuję wybrałam pasemka #06/613 , czego bym się nigdy nie spodziewała ale są bardzo delikatne i najbardziej zbliżone do mojego koloru włosów.
owieczka-18 jest offline  
Stary 2013-01-09, 20:05   #3808
SceneQueene
Zakorzenienie

bardzo mi się podoba ten kolor

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-01-09, 20:06   #3809
minika_69
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez owieczka-18 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Dziś zakupiłam swoje pierwsze włoski clip in wybrałam cosmoshop bo mając stacjonarny sklep w Poznaniu, mam 55 cm 135 g. Oczywiście od razu w domu przypięłam
Chciałam Was prosić dziewczyny o ocenę efektu, jak to wygląda?? wstępnie myślę żeby przy najbliższej wizycie u fryzjera przyciemnić je o pół tonu i skrócić ok. 4 cm bo końcówki są dla mnie za cienkie. A Wy co byście radziły? Z góry dziękuję za pomoc
wyglądają MEGA
Stary 2013-01-09, 20:55   #3810
owieczka-18
Raczkowanie

Cytat:
bardzo mi się podoba ten kolor
Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
wyglądają MEGA
Dziękuję
owieczka-18 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości