Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-02-28, 18:41   #4141
asiulka_22
Zakorzenienie

Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

wiesz ja uważam ze juz lepiej kupić czysty w 100 % naturalny olejek i ew dodać sobie do szamponu , bo te które sa z olejkiem arganowym to olejku jest w nich malutko.. ja miałam z timotei do włosów brąz też z olejkiem arg, > fajny był.
a 'prorpos twojej zamówionej farby >>> co ty kombinujesz znowu? hehe , ale z takim jasnym to pewnie ombre będą..... nie myle się???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.16-500x500.jpg (36,2 KB, 3 załadowań)
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-02-28, 19:00   #4142
SceneQueene
Zakorzenienie

na ten pomysł nie wpadłam a jaki olejek kupiłaś?
lepiej z racji nudy mam w planach dekoloryzację, kąpiel rozjaśniającą i całość w powyższym kolorze. zawsze na wiosnę schodzę sobie do blondu (po czym wracam do czerni ), tylko tym razem mam nadzieję uda mi się to profesjonalniej. tylko się straaasznie boję, że a. poniszczę włosy, b. nie będzie mi pasować. ale cóż... żyje się raz, prawda?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

wzięłam sobie też 12.89, bo 12.81 nie było, ale nie wiem czy użyję, bo się boję, że wyjdzie za ciepło... w zasadzie chyba sobie zmienię na dwie sztuki 10.16 profilaktycznie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-02-28, 19:26   #4143
Kala_88
Rozeznanie

Kurcze wszystkie macie sporo dłuższe włoski niż ja, pewnie dlatego u Was tak nie widać różnicy między clipami a naturalnymi...
Ale wczoraj zrobiłam sobie mgiełkę do włosów na porost, podobno działa z półproduktów z ZSK.
I dziś zrobiłam też małe zakupy, bo kończy mi się szampon, kupiłam szampon keratynowy Mila (tylko z racji przedłużanych włosów), do tego nawilżająca maska bananowa Mili. A olejek arganowy mam z ZSK, używam na końce. A Wy spłukujecie po kilku godzinach czy nakładacie i tak chodzicie? On trochę tłusty jest:/ jak to olejek zresztą
Stary 2013-02-28, 20:22   #4144
asiulka_22
Zakorzenienie

[QUOTE=SceneQueene;3951443 9 jaki olejek kupiłaś?
[/QUOTE] mam dokładnie ten: http://allegro.pl/olej-arganowy-kosm...002549204.html
robisz się na blond??? łooooomatko mam nadzieje że przemyślałaś to dobrze. tylko lepiej uważaj z kręceniem włosków na lokówe żeby ci coś takiego się nie stało jak w filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=tHEGuo7FO20

Cytat:
Napisane przez Kala_88 Pokaż wiadomość
A Wy spłukujecie po kilku godzinach czy nakładacie i tak chodzicie? On trochę tłusty jest:/ jak to olejek zresztą
ja mam stosunkowo od niedawna ten olejek, i robiłam kilka razy tak ,że po myciu niewielka ilość wcierałam w końcówki, ale też olejowałam nim całe włosy + skóra głowy i tak w turbanie chodziłąm kilka godzin. >> później dokładne mycie
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-02-28, 20:56   #4145
SceneQueene
Zakorzenienie

o matko! świetny filmik, normalnie mi poprawiłaś humor. ja na szczęście kręcę na prostownicy zawsze, o ile kręcę. ale dzisiaj jak prostowałam to mi się tak włoski znowu łamały, że chyba sobie daruję jakąkolwiek stylizację i będę tylko pielęgnować. zamówiłam już litrowego kallosa latte, kallosa honey, szampon kallos i jakiś jeszcze, mam nadzieję, że się sprawdzą ten olejek sobie zamówię następnym razem. przemyślałam to dobrze, jestem podekscytowana tym jak wyjdzie i wszystkimi zabiegami, jakie mnie czekają PS i tak wrócę do czarnych.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

PS ta maska bananowa mnie bardzo zaciekawiła. daj znać jak się spisuje, Kala

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-03-01, 07:12   #4146
asiulka_22
Zakorzenienie

SceneQueene - jak mówisz że teraz ci się łamią włoski to przy blondzie będzie jeszcze gorzej... p.s a ja wczoraj przyciemniałam i normalnie jestem prawie czarna!!!!
ale kilka myc i bedzie bardzo ciemny brązik z kallosa miałam dawnno ta maseczke mleczną, obecie z L'biotici z proteinami mam>> bardzo fajnie nawilża włoski polecam.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=38600
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-03-01, 11:53   #4147
anna wu
Raczkowanie

moje doczepiane doszły i już w nich siedzę
Dziewczyny, jak dobrze pamiętam, pisałyście chyba kiedyś, że warto nowe włosy umyć?
Nie lubię tego ich błyszczenia, na początku zawsze wyglądają dla mnie sztucznie i może zrobiłyby się bardziej puszyste. Poprzednie zestawy najpierw nosiłam trochę w domu, żeby stały się bardziej "moje"
P. S. są dłuższe niż się spodziewałam, przy moim 178cm sięgają końca pleców
anna wu jest offline  
Stary 2013-03-01, 14:28   #4148
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anna wu Pokaż wiadomość
o kurcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! rzecczywiście długaśne.... ja mam 171 to do tyłka by mi sięgały...
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-03-01, 14:35   #4149
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziewczyny, jak dobrze pamiętam, pisałyście chyba kiedyś, że warto nowe włosy umyć?
Nie lubię tego ich błyszczenia, na początku zawsze wyglądają dla mnie sztucznie i może zrobiłyby się bardziej puszyste. Poprzednie zestawy najpierw nosiłam trochę w domu, żeby stały się bardziej "moje"
Pamiętam, że jak zamawiałam 220gram to nie były tak dłuuugie, jak zamówiłam 120gram to też trafil mi się inny "rzut" bo sięgają do tyłka - a mam 174cm wzrostu.

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
SceneQueene - jak mówisz że teraz ci się łamią włoski to przy blondzie będzie jeszcze gorzej... p.s a ja wczoraj przyciemniałam i normalnie jestem prawie czarna!!!!
ale kilka myc i bedzie bardzo ciemny brązik z kallosa miałam dawnno ta maseczke mleczną, obecie z L'biotici z proteinami mam>> bardzo fajnie nawilża włoski polecam.
Latem od słońca moment robią się jaśniejsze, ciężko jest wtedy utrzymać czarne włosy - a jak pali w łepetynę....

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-03-01, 14:36   #4150
siberi
Raczkowanie

Cytat:
Ja swoje włosy mam takie "śliskie" i właśnie uwielbiam ten efekt na początku. Później gdy clipy robią się normalne po umyciu związuje swoje w warkocz, żeby się zlewały.

Wstaw koniecznie zdjęcia w clipach. Jestem strasznie ciekawa blondu z doczepiane.pl
siberi jest offline  
Stary 2013-03-01, 14:40   #4151
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
o kurcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! rzecczywiście długaśne.... ja mam 171 to do tyłka by mi sięgały...
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-03-01, 14:56   #4152
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Na stronie głównej doczepiane.pl na FB jest filmik przedłużania odcieniem blondu 220gram - osobiście uważam, że czarne wyglądają korzystniej (jeżeli chodzi o przedłużanie). Na tym filmiku włoski wyglądają na przesuszone...

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-03-01, 15:08   #4153
anna wu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Na stronie głównej doczepiane.pl na FB jest filmik przedłużania odcieniem blondu 220gram - osobiście uważam, że czarne wyglądają korzystniej (jeżeli chodzi o przedłużanie). Na tym filmiku włoski wyglądają na przesuszone...
ja właśnie już wcześniej mówiłam, że te blondy chyba już tak mają..
zaraz je umyje i może będą mniej świecące;p a po weekendzie wstawię zdjęcia w doczepianych
znalazłam zdjęcie w cosmo, patrzę na nie i sama nie wiem co mi w nich nie pasowało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6964_100977750074283_626199261_n.jpg (30,6 KB, 119 załadowań)
anna wu jest offline  
Stary 2013-03-01, 15:21   #4154
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
zaraz je umyje i może będą mniej świecące;p a po weekendzie wstawię zdjęcia w doczepianych
znalazłam zdjęcie w cosmo, patrzę na nie i sama nie wiem co mi w nich nie pasowało
Widzę, że też szalejesz z rzęskami

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-03-01, 15:36   #4155
anna wu
Raczkowanie

Cytat:
hehe trochę tak uzależniłam się od nich, tak jak od clipów
anna wu jest offline  
Stary 2013-03-01, 16:17   #4156
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
też zauważyłam rzęski ładne ładne
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-03-01, 16:33   #4157
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Oo, chyba ją sobie następnym razem kupię. Poluję też na czarną z gliss kura, rzekomo świetna. Własnie nie wiem się jak tego łamania się pozbyć. Ale to tylko przy prostowaniu na szczęście. A prostuję góra dwa razy na tydzień. Trzeba będzie chyba przestać. https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...11453748_n.jpg takie coś mi się też podoba, ale sama chyba nie dam rady tego zrobić

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-03-01, 17:01   #4158
anna wu
Raczkowanie

Cytat:
też zauważyłam rzęski ładne ładne
dziękuję

dziwnie się myje takie długie kłaczyska ale podoba mi się to, że końcówki są proste
anna wu jest offline  
Stary 2013-03-01, 18:43   #4159
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
hehe trochę tak uzależniłam się od nich, tak jak od clipów
Jaką metodą przedłużasz? To kępki czy rzęsy na pasku? I są długie - moje mają 20mm i 17mm

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Oo, chyba ją sobie następnym razem kupię. Poluję też na czarną z gliss kura, rzekomo świetna. Własnie nie wiem się jak tego łamania się pozbyć. Ale to tylko przy prostowaniu na szczęście. A prostuję góra dwa razy na tydzień. Trzeba będzie chyba przestać. https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...11453748_n.jpg takie coś mi się też podoba, ale sama chyba nie dam rady tego zrobić
Da radę - kup sobie blond clipy i dofarbuj do połowy na ciemno - a oszczędzisz własne włoski.

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-03-01, 19:20   #4160
anna wu
Raczkowanie

[QUOTE=aGrAwA_26;39533567]Jaką metodą przedłużasz? To kępki czy rzęsy na pasku? I są długie - moje mają 20mm i 17mm

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Przedłużam 1:1, a długości mam tutaj 13, 14, 15 i o ile pamiętam grubość 0,25, ale teraz nosze trochę krótsze.
Takie długie jak nosisz muszą wyglądać megaa
anna wu jest offline  
Stary 2013-03-01, 21:33   #4161
SceneQueene
Zakorzenienie

http://sabiwlosy.blog.onet.pl/ jak patrzę na tę stronę to mi się blondu odechciewa jak te pasemka tragicznie wyglądają. I jeszcze pomyśleć, że cztery lata temu sama takie miałam

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
śliczne!
rzęsy, rzęsy, rzęsyyy

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-03-02, 08:09   #4162
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

[QUOTE=anna wu;39534503]
Cytat:
Jaką metodą przedłużasz? To kępki czy rzęsy na pasku? I są długie - moje mają 20mm i 17mm

Przedłużam 1:1, a długości mam tutaj 13, 14, 15 i o ile pamiętam grubość 0,25, ale teraz nosze trochę krótsze.
Takie długie jak nosisz muszą wyglądać megaa
Masz bardzo ładnie przedłużone rzęski 15 też kiedyś nosiłam, ale mam duże oczy i wyglądały na króciutkie, więc spokojnie mogę sobie pozwolić na 20mm

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

[QUOTE=SceneQueene;3953766 4]http://sabiwlosy.blog.onet.pl/ jak patrzę na tę stronę to mi się blondu odechciewa jak te pasemka tragicznie wyglądają. I jeszcze pomyśleć, że cztery lata temu sama takie miałam

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Jakiś czas temu zanim zaczęłam nosić włoski z doczepiane.pl natrafiłam właśnie na tą stronkę i skontaktowałam się z panią, ponieważ miała w ofercie również sprzedaż włosów. Zainteresowałam się węgierskimi i nawet odpisała na może dwa maile a później każdy kolejny już "olała" więc jeżeli mam ocenić jej kontakt z klientem... Hmm pała

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-03-02, 10:22   #4163
Kala_88
Rozeznanie

Cytat:
Oo, chyba ją sobie następnym razem kupię. Poluję też na czarną z gliss kura, rzekomo świetna.
ja ją miałam - bardzo mało wydajna i serio, bez rewelacji... przynajmniej na moje przesuszone włosy na microringach :P

dziś w ogóle jak je czesałam po nocy, to zaczełam myśleć , żeby zdjąć je... ale kurde 1,5 miesiąca a miałam je mieć z pół roku (( tyle kasy.. ale zniszczone są te włoski... i tak myślę że zdejme je i będę nosić clipy od razu, żeby nie było,że obciełam a potem znowu przedłużyłam.. i tak, mam komplet z doczepiane 120gram, i był dla mnie ciut za cienki (dodam, że np standardowo doczepia się 100 pasemek, ja miałam doczepione 140) i teraz myślę, co mogłabym dokupić, żeby po założeniu clipów było ok.. Tylko nie wiem jak mam tyle taśm na głowę zmieścić..
dla przypomnienia, moje zdjęcie w clipach, bardzo widac linię moich włosów bo miałam proste, teraz mam cieniowane, ale chodzi o to że włosów jest za mało, cieniutkie są.
co radzicie? jak dokupię jakieś pasmo jeszcze będzie to zagęszczone, zmieści się na włosach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-01-11 21.49.30.jpg (30,5 KB, 49 załadowań)
Stary 2013-03-02, 11:07   #4164
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
ja czekam na zdjecie, bo tez chce zamowic blond z doczepianych... ale bylam wczoraj u fryzjera i umowilam sie, ze zafarbują mi doczepiane tak jak moje wlosy wiec juz jestem o kolor spokojna

a rzęsy sliczne i zgadzam sie - uzalezniaja
Stary 2013-03-02, 13:20   #4165
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
ja ją miałam - bardzo mało wydajna i serio, bez rewelacji... przynajmniej na moje przesuszone włosy na microringach :P

dziś w ogóle jak je czesałam po nocy, to zaczełam myśleć , żeby zdjąć je... ale kurde 1,5 miesiąca a miałam je mieć z pół roku (( tyle kasy.. ale zniszczone są te włoski... i tak myślę że zdejme je i będę nosić clipy od razu, żeby nie było,że obciełam a potem znowu przedłużyłam.. i tak, mam komplet z doczepiane 120gram, i był dla mnie ciut za cienki (dodam, że np standardowo doczepia się 100 pasemek, ja miałam doczepione 140) i teraz myślę, co mogłabym dokupić, żeby po założeniu clipów było ok.. Tylko nie wiem jak mam tyle taśm na głowę zmieścić..
dla przypomnienia, moje zdjęcie w clipach, bardzo widac linię moich włosów bo miałam proste, teraz mam cieniowane, ale chodzi o to że włosów jest za mało, cieniutkie są.
co radzicie? jak dokupię jakieś pasmo jeszcze będzie to zagęszczone, zmieści się na włosach?
Mówisz? Mi ją znajomy bardzo bardzo poleca .
Wiesz, bywa że ja mam na głowie z tyłu sześć-siedem taśm, cztery po lewej i sześć po prawej, więc zmieści się spokojnie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-03-02, 14:42   #4166
Kala_88
Rozeznanie

Myślicie, że mając zesaw 120 gram , żeby zagęścić to taśma 35 gr http://www.doczepiane.pl/przedluzani...m-35-gram.html pomoże już? chyba wolałabym tej samej firmy, żeby były włoski takie same..

I mam jeszcze jedną rozkminkę (wiem, jakbym szukała problemów :P ). Za jakiś czas mam wyjazd służbowy na kilka dni, i tak myślę, że w micringach raczej nie doczekam, i jeśli wezmę clipy... to po 1. jak miałabym w nich wejść do basenu, morza? Chyba nie można, i na bank by się odczepiły... plus z kimś byłabym w pokoju, i co kłaść włosy na szafkę? odpada... więc chyba jedyne wyjście to jechać tylko w swoich... macie jakieś pomysły ?
Stary 2013-03-02, 15:00   #4167
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Myślicie, że mając zesaw 120 gram , żeby zagęścić to taśma 35 gr http://www.doczepiane.pl/przedluzani...m-35-gram.html pomoże już? chyba wolałabym tej samej firmy, żeby były włoski takie same..

I mam jeszcze jedną rozkminkę (wiem, jakbym szukała problemów :P ). Za jakiś czas mam wyjazd służbowy na kilka dni, i tak myślę, że w micringach raczej nie doczekam, i jeśli wezmę clipy... to po 1. jak miałabym w nich wejść do basenu, morza? Chyba nie można, i na bank by się odczepiły... plus z kimś byłabym w pokoju, i co kłaść włosy na szafkę? odpada... więc chyba jedyne wyjście to jechać tylko w swoich... macie jakieś pomysły ?
Możesz zrobić sobie kok - czy kucyk wysoko ale wiadomo, że siłą rzeczy i tak je zamoczysz... A jak będą mokre to też dwa razy cięższe więc faktycznie mogą zjechać.. Ja bym jechała w clipach, ściągnięte nie muszą leżeć na szafce, mogą w szafce i nikt ich nie zobaczy basenów ie lubię, do morza można wejść - żeby oszczędzić włoski hmm... Tylko wejść

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Mówisz? Mi ją znajomy bardzo bardzo poleca .
Wiesz, bywa że ja mam na głowie z tyłu sześć-siedem taśm, cztery po lewej i sześć po prawej, więc zmieści się spokojnie
Ja mam np 11 taśm i to już naprawdę sporo

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-03-02, 16:20   #4168
wiolcia017
Przyczajenie

Włosy Clip In

Witam. Zamierzam kupić sobie włosy Clin In na tej stronie: http://www.cliphair.otwarte24.pl/93,ZESTAW-CL IP-IN-WLOSY-NATURALNE-ROSYJSKIE-REMY-HAIR-FALOWANE-60-CM-110 -7TASM-MEGA-DUZY-ZESTAW Dokładnie ten zestaw co jest pokazany, tylko, że kolor blond. I mam takie pytanie czy któraś z was kupowała już na tej stronie włosy??? interesują mnie włosy tylko naturalne, czy może wiecie czy te włosy są sprawdzone i podobne do normalnych włosów ?? cena ich jest dość wysoka, dlatego właśnie chcę się was najpierw poradzić. Pozdrawiam.
wiolcia017 jest offline  
Stary 2013-03-02, 16:25   #4169
Anethka
Zakorzenienie

Witajcie, mam do Was pytanie .
Od 4 lat przedłużam włosy metodą clip-in. Obecnie moje naturalne włosy są ścięte "w trójkąt" i wyglądają tak, jak w załączniku [zdjęcie znalezione w internecie].
Nie zależy mi już na tym, żeby przedłużać całe włosy, bo obecna długość bardzo mi odpowiada. Chciałabym natomiast je wyrównać (nie lubię tych krótszych boków ). Zestaw clipów, których obecnie używam, już się zniszczył, więc czas na zakup czegoś nowego. I tutaj pojawia się problem - nie widzę sensu w kupowaniu całego zestawu, bo nie potrzebuję aż tylu włosów. Pomyślałam, że dobrym wyjściem będzie przedłużenie krótszych partii metodą keratynową. Problem jest tylko jeden: ile pasemek będę potrzebować do tego zabiegu, jeśli mam dość grube włosy? Jak sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fa4a7029fe931ab6f485d138dc98c3e3,62,37.jpg (46,5 KB, 87 załadowań)
Stary 2013-03-02, 16:38   #4170
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Włosy Clip In

Cytat:
Napisane przez wiolcia017 Pokaż wiadomość
Witam. Zamierzam kupić sobie włosy Clin In na tej stronie: http://www.cliphair.otwarte24.pl/93,ZESTAW-CL IP-IN-WLOSY-NATURALNE-ROSYJSKIE-REMY-HAIR-FALOWANE-60-CM-110 -7TASM-MEGA-DUZY-ZESTAW Dokładnie ten zestaw co jest pokazany, tylko, że kolor blond. I mam takie pytanie czy któraś z was kupowała już na tej stronie włosy??? interesują mnie włosy tylko naturalne, czy może wiecie czy te włosy są sprawdzone i podobne do normalnych włosów ?? cena ich jest dość wysoka, dlatego właśnie chcę się was najpierw poradzić. Pozdrawiam.
Pierwsze widzę tę stronę.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Ja mam np 11 taśm i to już naprawdę sporo
Fakt, wieczorem mnie głowa boli, jak tyle mam.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:

Hmm, to w sumie jedna taśma, tak sobie myślę, że oszałamiająco to Ci to włosków nie zagęści.
Do morza nie ryzykowałabym wchodzenia w clipach, jak zamoczysz to będzie nieciekawie. Może po prostu jedź bez przedłużonych, tylko miej cały czas włosy związane w jakiś koczek, wtedy nikt długości widzieć nie będzie.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Witajcie, mam do Was pytanie .
Od 4 lat przedłużam włosy metodą clip-in. Obecnie moje naturalne włosy są ścięte "w trójkąt" i wyglądają tak, jak w załączniku [zdjęcie znalezione w internecie].
Nie zależy mi już na tym, żeby przedłużać całe włosy, bo obecna długość bardzo mi odpowiada. Chciałabym natomiast je wyrównać (nie lubię tych krótszych boków ). Zestaw clipów, których obecnie używam, już się zniszczył, więc czas na zakup czegoś nowego. I tutaj pojawia się problem - nie widzę sensu w kupowaniu całego zestawu, bo nie potrzebuję aż tylu włosów. Pomyślałam, że dobrym wyjściem będzie przedłużenie krótszych partii metodą keratynową. Problem jest tylko jeden: ile pasemek będę potrzebować do tego zabiegu, jeśli mam dość grube włosy? Jak sądzicie?
Świetna fotka, btw.
Co do tej metody to akurat się nie wypowiadam, bo nie preferuję.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości