Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-03-17, 11:02   #4231
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

śliczny kolorek, głęboki taki. a nie wychodzi Ci czarny?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-03-17, 11:12   #4232
asiulka_22
Zakorzenienie

na początku / zaraz po zmyciu farby jest prawie czrany/- ale po kilku myciach: głęboki ciemny bardzo brąz. jak pierwszy raz farbowałm nią włosy to trzymałam może z 10 min. tylko, bałam siię efektu końcowego,>> a ostatnio normalnie trzymałam, i jestem zadowolona. p.s zresztą wolę nawet czarne niż z przebijającą czerwienią/lub bordowym- lepiej się w takich czuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09167 (519 x 1028).jpg (82,1 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2013-03-17 o 11:15
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-03-17, 12:14   #4233
SceneQueene
Zakorzenienie

bardzo, bardzo ładny kolorek
masz rację. czerwonych tonów sama ostatnio wprost nie cierpię.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-03-17, 15:21   #4234
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nicole najpiękniejsza kobieta na Świecie dla mnie.
A co do włosów to preferuję Korę
To prawda, jest po prostu jak dla mnie piękna.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
na początku / zaraz po zmyciu farby jest prawie czrany/- ale po kilku myciach: głęboki ciemny bardzo brąz. jak pierwszy raz farbowałm nią włosy to trzymałam może z 10 min. tylko, bałam siię efektu końcowego,>> a ostatnio normalnie trzymałam, i jestem zadowolona. p.s zresztą wolę nawet czarne niż z przebijającą czerwienią/lub bordowym- lepiej się w takich czuje.
Nooo Kim to ma dopiero włooosy ja mam tak samo, nie wyobrażam sobie powrotu do blondu, co nie oznacza że mi się ie podoba blondzik ja używam teraz wciąż czerni, chociaż czasem po głowie chodzi mi czekoladowy brąz, ale jak na razie mam czarnuchy
Swoją przygodę z tipsami zakończyłam w piątek, usunęłam te paskudztwa i teraz mam swoje którym o dziwo nic się nie stało - aktualnie mam czarne hybrydy - polecam

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-03-17, 17:20   #4235
siberi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
To prawda, jest po prostu jak dla mnie piękna.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Nooo Kim to ma dopiero włooosy ja mam tak samo, nie wyobrażam sobie powrotu do blondu, co nie oznacza że mi się ie podoba blondzik ja używam teraz wciąż czerni, chociaż czasem po głowie chodzi mi czekoladowy brąz, ale jak na razie mam czarnuchy
Swoją przygodę z tipsami zakończyłam w piątek, usunęłam te paskudztwa i teraz mam swoje którym o dziwo nic się nie stało - aktualnie mam czarne hybrydy - polecam
Ja ok rok temu zrezygnowałam z akryli. Teraz mam swoje wyglądające jak sztuczne. Polecam kuracje calcium pantothenicum. Paznokcie rosną szybko, mocne i grube.

O włosy Kim i Nicole
Ciekawe czy Kim ma sztuczne, a jeżeli tak to jaką metodą przedłuża

SceneQueene jak już "dojdziesz" do koloru Kory, będziesz doczepiać?
Chyba nigdzie nie ma tak jasnych naturalnych clipów. 60 jest spoooro ciemniejsza i bardziej żółta.
siberi jest offline  
Stary 2013-03-17, 23:38   #4236
lulamii
Przyczajenie

Dziewczyny pomocy, może Wy coś wiecie więcej na ten temat..
Posiadam naturalne włosy, jednakże są one wyłącznie oplecione gumką recepturką, a chciałabym aby miały zaczepki clip in.
Czy jest taka możliwość aby ktoś doczepił do tych włosów spinki clip in?
lulamii jest offline  
Stary 2013-03-18, 06:53   #4237
asiulka_22
Zakorzenienie

lulamii >> najpierw włosy musza zostać wszyte w taśme.. dopiero póżniej doszyte do niej spinki clip- in, więc proponuje zanieśc te włoski to zakładu gdzie np. robią peruki, i zapytać jaki będzie koszt. - tylko nie wiem czy u ciebie w miescie takowy istnieje.....
samemu to mozna " zrobić" włoski ale pod keratyne,,,

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez siberi Pokaż wiadomość
Chyba nigdzie nie ma tak jasnych naturalnych clipów. 60 jest spoooro ciemniejsza i bardziej żółta.
ja pamiętam jak przedłużałam jasnymi, to właśnie miałam 60 oraz 613.
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-03-18, 08:15   #4238
siberi
Raczkowanie

Cytat:
lulamii >> najpierw włosy musza zostać wszyte w taśme.. dopiero póżniej doszyte do niej spinki clip- in, więc proponuje zanieśc te włoski to zakładu gdzie np. robią peruki, i zapytać jaki będzie koszt. - tylko nie wiem czy u ciebie w miescie takowy istnieje.....
samemu to mozna " zrobić" włoski ale pod keratyne,,,

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

ja pamiętam jak przedłużałam jasnymi, to właśnie miałam 60 oraz 613.

Ciężko mi to sobie wyobrazić, ten brąz ciemny tak do Ciebie pasuje
Asiulka, a jakiej firmy miałaś blondy ?

Też miałam jakiś czas 60, później odrobinę przyciemniłam do 613, ale do koloru tak jasnego nie pasują.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z12632519Q,Kora-.jpg (33,3 KB, 22 załadowań)
siberi jest offline  
Stary 2013-03-18, 08:16   #4239
lulamii
Przyczajenie

Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Niestety w moim mieście nie ma perukarza, ale postaram się jakoś to załatwić i podjechać gdzieś : )) Raz jeszcze dziękuję!!
lulamii jest offline  
Stary 2013-03-18, 09:26   #4240
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
i bardzo dobra decyzja , ja akryli wprawdzie nia miałam , ale żelowe... teraz odżywiam i /eveline 8w1/ i rosną bardzo łądnie.
za to..... kupiłam kilka dni temu klej Duo w inglocie + rzęski, ale przecięłam pasek na pół i zakładam w kącikach

Cytat:
Napisane przez lulamii Pokaż wiadomość
Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Niestety w moim mieście nie ma perukarza, ale postaram się jakoś to załatwić i podjechać gdzieś : )) Raz jeszcze dziękuję!!
nie ma problemu, to jedyne rozwiązanie, a jak ci sie nie uda znależc nikogo to można też na allegro wystawić.

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2013-03-18 o 09:58
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-03-18, 09:44   #4241
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez siberi Pokaż wiadomość
SceneQueene jak już "dojdziesz" do koloru Kory, będziesz doczepiać?
Nie, chyba nie Wtedy to będę tylko odżywiać przez całe dnie. Chociaż góra zostaje ciemna, więc jak znam siebie to coś wymyślę . Jeszcze jedno rozjaśnianie+ farba i czuję, że dojdę do wymarzonego kolorku!
PS A za miesiąc i tak będą czarne. Jak siebie znam.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-03-18, 11:45   #4242
kaja2301
Zakorzenienie

25 marca dopiero dostawa na doczepianych
czekam dalej zatem..
Stary 2013-03-18, 17:57   #4243
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

[QUOTE=asiulka_22;39829132] i bardzo dobra decyzja , ja akryli wprawdzie nia miałam , ale żelowe... teraz odżywiam i /eveline 8w1/ i rosną bardzo łądnie.
za to..... kupiłam kilka dni temu klej Duo w inglocie + rzęski, ale przecięłam pasek na pół i zakładam w kącikach

Ja też nie miałam akryli, miałam frencha - żele na tipsie. Efekt fajny, ale zawsze miałam ładne i mocna paznokcie i co mnie podkusiło... na szczęście moim pazurkom nic się nie stało
Jakie kupiłaś te rzęski? Ja nie byłam zadowolona z żadnych inglotowych na pasku, noszę tylko kępki z inglota. Daj jakieś fotki rzęsata

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
25 marca dopiero dostawa na doczepianych
czekam dalej zatem..
A o może by tak jakiś komplecik sobie "odświeżyć"

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-03-18, 18:00   #4244
asiulka_22
Zakorzenienie

aGrAwA_26 >> w inglocie kupiłąm tylko Duo, a rzęski jakieś za 12 zł z Golden Rose.
wstawie, wstawie no ja chtba też się skusze na tą dostawe 25 marca
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-03-18, 18:07   #4245
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
aGrAwA_26 >> w inglocie kupiłąm tylko Duo, a rzęski jakieś za 12 zł z Golden Rose.
wstawie, wstawie no ja chtba też się skusze na tą dostawe 25 marca
Mnie by się marzył nowy komplet 220gram, ale może wezmę 120gram i zszyję po dwie - są leciutkie a wyjdzie na to samo jaka długość tych rzęsek? Sorki babska ciekawość

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-03-18, 18:15   #4246
asiulka_22
Zakorzenienie

nie brałąm takich " dramatycznych" a dł. >> ok 13mm, są dłuzsze i krótsze na przemian, / te dłuższe wyglądają jak kępki), a klej rewelka/ nie miałam go wcześniej/ . rzęsy sie trzymają cały dzień, łatwo póżniej się je odrywa, no i nie ma też problemu ze ściągnięciem kleju z paska... odchodzi taka jak by guma
dzięki że mi go poleciłaś / choć wcześniej już dużoo nim czytałam na wizazu/
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-03-18, 19:20   #4247
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
i bardzo dobra decyzja , ja akryli wprawdzie nia miałam , ale żelowe... teraz odżywiam i /eveline 8w1/ i rosną bardzo łądnie.
a jak nakladasz ta eveline 8w1? ja ja dostalam i ponoc to trzeba 3 dni codziennie warstwa, zmyc i znowu?

mi w sumie rzadko sie lamia paznokcie a zawsze nosze swoje dość długie
ale ostatnio pare razy sie rozdwoiły
Stary 2013-03-18, 20:16   #4248
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a jak nakladasz ta eveline 8w1? ja ja dostalam i ponoc to trzeba 3 dni codziennie warstwa, zmyc i znowu?
ja zawsze mam pomalowane paznokcie, więc nakładanie kolejnej warstwy przez 3 dni jest kłoppotliwe, ja stosuje tak: że przed pomalowaniem paznokci nakładam ją pożniej normalnie lakier i top coat,
mi z paznokciami się nic złego po niej nie dzieje / czytałam że u niektórych dziewczyn przyniosła odwrotny skutek/
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-03-18, 20:41   #4249
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
ja zawsze mam pomalowane paznokcie, więc nakładanie kolejnej warstwy przez 3 dni jest kłoppotliwe, ja stosuje tak: że przed pomalowaniem paznokci nakładam ją pożniej normalnie lakier i top coat,
mi z paznokciami się nic złego po niej nie dzieje / czytałam że u niektórych dziewczyn przyniosła odwrotny skutek/
ja wlasnie tez chodze zawsze z pomalowanymi i ciezko mi odstawic lakier nawet na te 3 dni.. spróbuje jako baze

tez o tym czytalam przed chwila na kwc i juz sie boje oczywiscie
Stary 2013-03-18, 20:58   #4250
asiulka_22
Zakorzenienie

mi nic nie było, tylko jak maluje to aż mi czasem oczy łzawią .- to silne działąnie formaldehydu chyba,,, a po ztym jest ok
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-03-19, 13:11   #4251
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
mi nic nie było, tylko jak maluje to aż mi czasem oczy łzawią .- to silne działąnie formaldehydu chyba,,, a po ztym jest ok
to prawda, ten zapach jest okropny... ciezko go wywietrzyc i jest tak mocny ze jak mam otwarte drzwi to w calym domu go czuc.
Stary 2013-03-19, 18:46   #4252
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
nie brałąm takich " dramatycznych" a dł. >> ok 13mm, są dłuzsze i krótsze na przemian, / te dłuższe wyglądają jak kępki), a klej rewelka/ nie miałam go wcześniej/ . rzęsy sie trzymają cały dzień, łatwo póżniej się je odrywa, no i nie ma też problemu ze ściągnięciem kleju z paska... odchodzi taka jak by guma
dzięki że mi go poleciłaś / choć wcześniej już dużoo nim czytałam na wizazu/
To pewnie fajnie wyglądają - mam nadzieję, że będziesz z nich zadowolona ja też nie mam samych 20mm, bo często takie długie skręcają każda w inną stronę i ciężko nad nimi zapanować. Jak są naklejane na kępki to solidnie się trzymają
Z kleju jestem bardzo zadowolona, na pasku trzymał mi cały dzień, kępki trzyma do momentu odrostu - a mam naprawdę dużo kępek. Jest super, od roku używam tej samej tubki - jest bardzo wydajny

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-03-19, 19:31   #4253
asiulka_22
Zakorzenienie

aGrAwA_26 > ale ty jak mas kępki to nie malujesz normalnie tuszem?
mi odpodają przy demakijazu, a na drugi dzień na nowo kleje
asiulka_22 jest offline  
Stary 2013-03-20, 09:27   #4254
ilonkastok
Raczkowanie

Dziewczyny a co sądzicie o rzęsach na pasku? Naczytałam się sporo ze najlepsze są te z Adrella - Demi Wispies Black oczywiście do tego klej Duo? Czy może bardziej polecacie kępki? Jakie jest Wasze zdanie bo zastanawiam się nad tymi opcjami
ilonkastok jest offline  
Stary 2013-03-20, 15:00   #4255
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
aGrAwA_26 > ale ty jak mas kępki to nie malujesz normalnie tuszem?
mi odpodają przy demakijazu, a na drugi dzień na nowo kleje
Rzęski na pasku mają to do siebie, że odpadają po całym dniu - nie mam pojęcia z czego to może wynikać... malowałam jak miałam 1:1, ale przez to szybciej odpadały, teraz jak mam z kępkami to już nie maluję, bo nie dość, że jest ich bardzo dużo, to są bardzo długie. Te 20mm mam najgrubsze z możliwych.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o rzęsach na pasku? Naczytałam się sporo ze najlepsze są te z Adrella - Demi Wispies Black oczywiście do tego klej Duo? Czy może bardziej polecacie kępki? Jakie jest Wasze zdanie bo zastanawiam się nad tymi opcjami
Testowałam Inglota i Ardell Demi Wispies Black, oczywiście z klejem Duo. Jakoś nie dość, że nie podoba mnie się efekt takich rzęs, to nie za bardzo mi się chciały trzymać.. Ogólnie nie polecam rzęs na pasku, kępki jak najbardziej polecam, tym bardziej, że nie trzeba ich codziennie "podklejać".

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-03-20, 18:28   #4256
comablack89
Raczkowanie

cześć dziewczyny!
mam kilka pytań odnośnie włosków clip in
Jak na razie posiadam jeden komplet - zamawiane u fryzjera, więc odcień dobrany idealnie. Po metce sądzę, że są ze strony LongHair.
Niestety nie jestem z nich zadowolona - ale to raczej z mojej winy.
Przedłużyłam sobie przez swoje widzimisie -a kompletnie wcześniej nie przeczytałam jak o nie odpowiednio dbać. Oczywiście fryzjerka mi powiedziała o tym ale ja wtedy byłam w zbyt dużej euforii z faktu posiadania długich włosów ;p;p;p no i tak się stało, że poszłam w nich tego samego dnia od założenia na imprezę, następnego dnia umyłam w szamponie do włosów zniszczonych - nałożyłam odżywkę, popryskałam termoochronnym i heja wysuszyłam suszarką, później prostownica ;/;/ jakoś dwa dni później znowu je umyłam i tak w ciągu tygodnia ze 3 razy.... Włosy się skołtuniły, są suche - masakra. Po szłam po rozum do głowy - i w google klik - pierwsza zasada - nie powinno się tak często myć. Myciem doprawiłam sobie włosy...
Zamierzam kupić nowy zestaw, o to moje pytanie.
Który sklep: cosmoshop czy doczepiane ?
Zależy mi aby były mięciutkie, nieprzesuszone i przede wszystkim aby się nie kołtuniły tak szybko.
Wiadomo włączę w to odpowiednią pielęgnacje !
pozdrawiam :

comablack89 jest offline  
Stary 2013-03-20, 18:52   #4257
SceneQueene
Zakorzenienie

Jedne i drugie dobre a jaki odcień zamawiasz?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-03-20, 18:53   #4258
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Doczepiane.pl - tych drugich nie miałam. Te możesz farbować, prostować ale susz w pozycji "wiszącej". Odżywka niekoniecznie

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2013-03-20, 19:11   #4259
comablack89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Jedne i drugie dobre a jaki odcień zamawiasz?
dzięki za odpowiedź
jak w doczepiane.pl to średni blond -długość 55, gram 120
jak w cosmoshop to ciemno blond - dł. 55, gram 135

chyba skuszę się na cosmo bo 135 gram mają, a poza tym we Wrocławiu jest sklep stacjonarny

comablack89 jest offline  
Stary 2013-03-20, 20:50   #4260
SceneQueene
Zakorzenienie

cosmo bardzo dobre włoski mają pod każdym względem mój ulubiony set.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości