Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-21, 17:22   #931
angeells
Rozeznanie

Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

SceneQueene proszę nie dodawaj więcej fotek bo popuszcze z zazdrości ^^

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline  
Stary 2011-12-21, 18:44   #932
ona1960
Raczkowanie

SceneQueene cudowne są

A mnie coś ostatnio na blond bierze taką patynkę i chyba się przefarbuję Chociaż clipy pewnie kupię nowe.. Cyba się nie odważę tlenić tych, które mam..

angeells a próbowałaś już pokręcić włoski? Czy cierpliwie czekasz, aż Twoje podrosną?;>
ona1960 jest offline  
Stary 2011-12-21, 20:21   #933
angeells
Rozeznanie

ona1960 kochana próbowałam ale nie wyglądało to super po doczepieniu dzisiaj dostałam odpowiedź z pracy i niedługo zaczynam takim oto sposobem kupie chyba sobie falownice i może tak uda mi się jakoś zakryć to przeklęte przejście ^^

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-12-21, 20:38   #934
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
SceneQueene proszę nie dodawaj więcej fotek bo popuszcze z zazdrości ^^
O jeny, przepraszam
A chciałam Wam jeszcze jutro pokazać jak wygląda sam zestaw, ale nie to nie Wygodne są jak na razie super, tylko plączą się trochę.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
SceneQueene cudowne są
dziękujęęę

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2011-12-21, 20:40   #935
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
O jeny, przepraszam
A chciałam Wam jeszcze jutro pokazać jak wygląda sam zestaw, ale nie to nie Wygodne są jak na razie super, tylko plączą się trochę.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

dziękujęęę
jak można prosić o wyraźniejsze fotki

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2011-12-21, 20:41   #936
SceneQueene
Zakorzenienie

jasne, dodam jutro coś w dziennym świetle bo dzisiaj jak wpadłam do domu i zobaczyłam przesyłkę to od razu miałam je przymierzyć i co z tego, że nie wychodziłam już z domu nigdzie dalej, jak na spacer z psem

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2011-12-21, 21:14   #937
ona1960
Raczkowanie

angeells to mam nadzieję, ze ta falownica faktycznie coś pomoże Pewnie zresztą wcale nie jest tak źle jak Ci się wydaje Wiesz, że masz doczepiane to zwracasz na to uwagę, inni pewnie nawet by nie zauważyli
SceneQueene Ty to już chyba majątek straciłaś na te clipy ;p Ale te 70 są niesamowite... kocham takie długaśne włoski
ona1960 jest offline  
Stary 2011-12-22, 09:10   #938
angeells
Rozeznanie

ona1960 kochana to niestety nie złudzenie małe niesforaki odchodzą pod spodem od razu sie odznaczają także na razie czekam ^^

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-12-22, 10:22   #939
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Angeells
Asiulka a jak rzeski, juz po uzupełnianiu jesteś, prawda?
zapisana jestem na 29, ale nie ide tam gdzie robiłam pierwszy raz, bo rzesy odpadały mi same, teraz mam praktycznie tylko kilka, reszta odpadła.
kolezanka moja jak robi to bardzo długo jej sie trzymaja, i geste sa, własnie w dotyku sa miekkie, a moje były jakiesz sztywne, gorsze jakosciowo.
zrobie sobie prezent na urodzinki, a co hehe, tym bardziej ze na siłke chodze i nie chce sie malowac

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
ona1960 kochana to niestety nie złudzenie małe niesforaki odchodzą pod spodem od razu sie odznaczają także na razie czekam ^^
duzo podcinałas rapki?

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez miraflores Pokaż wiadomość
witaj,

polecam hairdreams quikkies , są naturalne pochodzenia europejskiego, pięciogwiazdkowe, z gwarancją producenta na cały okres noszenia , w pięknych naturalnych kolorach i co najważniejsze można je regenerować , czas noszenia 4-8 tygodni potem się wymienia taśmę i to wsio . Można je nosić miesiącami, cudo!.
reklama???

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
zrobiłam zdjęcia, niestety nie są w świetle dziennym i kolor odbiega od rzeczywistego. Ogólnie włoski są lepsze niż wcześniej, wyglądają jak moje, są bardziej puszyste:d ale nie ukrywam, że trochę włosków przy zmywaniu farby wyleciało
ale ci pieknie złapały, widze ze uzywamy tej samej farby/ tylko inny kolorek/

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Ale te 70 są niesamowite... kocham takie długaśne włoski
ŁADNIE WYGLADAJA, ALE WG MNIE PO TAKICH DŁUGASNYCH POZNAC ZE SA DOCZEPIAne,

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
jasne, dodam jutro coś w dziennym świetle bo dzisiaj jak wpadłam do domu i zobaczyłam przesyłkę to od razu miałam je przymierzyć i co z tego, że nie wychodziłam już z domu nigdzie dalej, jak na spacer z psem
czekam na fotki
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-12-22, 18:55   #940
angeells
Rozeznanie

asiulka a z dobre 5 cm troszkę lepiej wyglądają ale w dalszym ciągu jakoś dziwnie się plączą i nie są takie lejące jak np moje pierwsze longi ^^

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-12-23, 05:28   #941
nasta555na
Raczkowanie

Jestem tu nowa więc sie przywitam-cześć wszystkim
Przeczytałam na wyrywki sporą część wątku i troche pomieszałyście mi w głowie :P Dokładnie 7 grudnia zakupiłam sobie dokładnie te włoski na clipach: http://allegro.pl/clip-in-on-100-wlo...988421222.html
Nie polecam ich.Byłam osobiście i chciałam najciemniejszy brąz a starsza pani dała mi ten brąz/rudy? który jest na zdjęciu i powiedziała ze moge zafarbować. Farbowałam wella najciemniejszy braz bo moje wlosy tez tą farbą są zafarbowane. Noi... Masakra! Nie złapało wszystkich włosów a że ja mam od głowy troche jaśniejsze to okej pomyślałam-niech będą. Super wogóle się nie odznaczały od moich włosów. Pani powiedziała że moge prostować (na niskiej temp-już wtedy powinno mnie coś cyknąć ale sie nie znam..) Po 2,3 prostowaniach delikatnych włosy stopiły się! Na końcach są takie kuleczki sporo ich.Łamią się i od przed wczoraj zaczeły się niesamowicie plątać Miały być ludzkie ale teraz w to wątpie. Powinnam jej teraz rucić tymi włosami przed nos,ale pewnie mi kasy nie zwrócą bo farbowane chociaż czuje sie oszukana ;/ Teraz rozglądam się za jakimiś lepszymi i dzięki Bogu trafiłam na wizaż kolejny raz. Widze że naprawde znacie się na rzeczy więc tu jest moje pytanie pisałyście o cameronach,longhair i innych. Chciałabym znaleść takie włosy które nie będa tak strasznie postrzępione na końcach i będą mniej wycieniowane jeżeli wiecie o co mi chodzi. Takie 50-53 cm możecie mi coś polecić które są w naprawde dobrej cenie i będą lepsze? Chciałam tym razem europejskie bo indyjskie są słabe podobno. Znalazłam cosik takiego: http://allegro.pl/naturalne-wlosy-eu...992842630.html Szok mnie ogarnął bo takie tanie.Jest napisane że niby europejskie a ja napisałam na gg do tej kobiety która to sprzedaje czy to aby napewno są europejskie ludzkie 100% a nie indyjskie.I czekam na odpowiedz jaki jest haczyk Pewnie będą rzadkie ale nie przeszkadza mi to aż tak (chyba że naprawde mega rzadkie) bo mam jeszcze te 45 cm i mogłabym wziąć jedną taśme czy dwie nawet i zszyć je razem to troszke więcej włosków będzie a i dłuższe będą.Jak myślicie? Sorki że się tak rozpisałam i dziękuje jeżeli komukolwiek chciało się to czytaćale jestem załamana bo to był mój prezent n a urodziny

Edytowane przez nasta555na
Czas edycji: 2011-12-23 o 05:36
nasta555na jest offline  
Stary 2011-12-23, 07:45   #942
ona1960
Raczkowanie

nasta555na te włoski, które podałaś w linku na pewno nie są ludzkie ;p Oni tak piszą, że naturalne (czyt. zrobione z naturalnych składników) takze nie polecam Ci ich. Jeśli chodzi o to, że indyjskie są gorsze od europejskich to prawda, ale wcale nie są złe. Chyba wszytskie tutaj mamy właśnie indyjskie Jeśli odpowiednio się o nie dba t wszytsko będzie ok Ja Ci mogę polecić te, które mam, czyli z doczepiane.pl. Fakt.. końcówki troszkę rzadkie ale ja podcięłam jakieś 3 cm i teraz już wyglądają super Kręce je prawie codziennie na wysokich temperaturach, prostowałam, podpalałam, na pewno są naturalne i wg mnie bardzo dobrej jakości. xLADYx ma z longhair i też jest zadowolona. Dziewczyny zamawiały też od Rapunzel ale tamte włoski tak odstają dziwnie..
ona1960 jest offline  
Stary 2011-12-23, 08:03   #943
asiulka_22
Zakorzenienie

witaj
wiec tak co do tych wlosków: http://allegro.pl/naturalne-wlosy-eu...92842630.html- nie wiem nie słyszałam, bałabym sie zaryzykować: gdyz:
- nie widze niggdzie na aukcji jaka jest ewaga włosków/ moze jestem slepa :/hehe
- mało komentarzy
- taśmy przerabia sama/ zobacz na komentarze: kupiła zestaw 200 spinek u long hair, nie wiadomo z jakiego zródła włosy/
- za cene 80 zł to nawet naturalne azjaty ciezko znlezc:a tu pisze ze to erropejskie/ na bazie europejskich?
- z drugiej strony zawsze mozna spróbowac i ew odesłac
Ten zestaw pierwszy ma 75 gr, to za mało według mnie by uzyskac fajny efekt- swoje bedziesz miała napewno bardziej puszyste, i bedzie ich wiecej.
- równie dobrze mozesz sama kupic włoski na tasmie, p przerobic na clipy>> a bedzie ich zdecydowanie wiecej
=====================
ja wole kupowac u sprawzdonych firm, sprzedawców, o tych włoskach zadna wizazanka nie pisała.
- i jestem zdania ze juz lepiej dołozyc troszke pieniedzy i kupisc cos co ci posłuzy dłużej " a nie beda to włoski " na chwile"

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
nasta555na te włoski, które podałaś w linku na pewno nie są ludzkie ;p Oni tak piszą, że naturalne (czyt. zrobione z naturalnych składników) takze nie polecam Ci ich.
tak, tak naturalne składniki na bazie włosów europejskich, PRAWIE jak naturalne hehe

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
[URL="http://wizaz.pl/forum/member.php?u=866882"] Dziewczyny zamawiały też od Rapunzel ale tamte włoski tak odstają dziwnie..
no właśnie / ale jak pokręce to nie jest źle hehe- choc nie powiem że mogło byc lepiej, dobrze ze jeszcze mam " satre dobre" cameronki
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-12-23, 10:37   #944
olivien
Raczkowanie

GG do olivien

a mi te rapunzele wcale nie odstają, albo jestem ślepa ale teraz po farbowaniu dużo lepiej wyglądają, tak naturalnie. na początku były jak włosy lalki barbie dosłownie - świecące, gładkie, idealnie proste i jeszcze ten blond a teraz są puszyste, nie są tak sztucznie gładkie ani świecące, a tych odstających włosków naprawdę nie widzę, na szczęście

a co do tych nie znanych sprzedawców to ja nie ryzykowałabym. to nie możliwe żeby włosy europejskie kosztowały tylko 80 zł, po za tym nie ma podanej wagi, a w komentarzach u sprzedawcy ktoś napisał, że włosy marne, dużo krótsze niż powinny być, bardzo cienkie i wypadają. naprawdę szkoda na to kasy lepiej zaczekać i dołożyć, kupić u sprawdzonego sprzedawcy
olivien jest offline  
Stary 2011-12-23, 11:00   #945
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
a mi te rapunzele wcale nie odstają, albo jestem ślepa ale teraz po farbowaniu dużo lepiej wyglądają, tak naturalnie. na początku były jak włosy lalki barbie dosłownie - świecące, gładkie, idealnie proste i jeszcze ten blond a teraz są puszyste, nie są tak sztucznie gładkie ani świecące, a tych odstających włosków naprawdę nie widzę, na szczęście

a co do tych nie znanych sprzedawców to ja nie ryzykowałabym. to nie możliwe żeby włosy europejskie kosztowały tylko 80 zł, po za tym nie ma podanej wagi, a w komentarzach u sprzedawcy ktoś napisał, że włosy marne, dużo krótsze niż powinny być, bardzo cienkie i wypadają. naprawdę szkoda na to kasy lepiej zaczekać i dołożyć, kupić u sprawdzonego sprzedawcy
wiesz, przy blondzie to nie widac tak jak przy ciemnych tych odstajacych, tak mi sie wydaje. dokładnie a co do tanich zestawów tro kupujesz raz , za pare mies marne, wiec kolejny zestaw i kolejny... i kasa idzie w błoto, bo od razu mozn kupic "porządny"
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-12-23, 12:10   #946
angeells
Rozeznanie

macie dziouszki racje lepiej kupić jeden a niech posłuży rok czy dwa ^^ w zależności od użytkowania

Wesołych świąt dziewczynki

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-12-23, 13:04   #947
ona1960
Raczkowanie

angeells dziękuję i wzajemnie

A ja tak się zastanawiam.. Czy olejowanie clipów by coś dało?;> Bo chciała bym żeby na święta ładnie wyglądały i mogła bym położyć na nie vatikę i jutro zmyć.. Ale czy to coś da jak one są bez łuski najprawdopodobniej...
Próbowała może któraś z was?;> ;p

ona1960 jest offline  
Stary 2011-12-23, 13:21   #948
asiulka_22
Zakorzenienie

ja próbowałam, ale aby nie ryzykowac to uzyłm tylko tasmuy z jednna spinka, naolejowałam dokładnie pasmo i zostawiłam na cała noc, nastepnego dnia umyłam, ładnie błyszczaly, nic sie z nimi nie stało , jakiejs spektakularnej zmiany po jedny naolejowaniu tez nie zauwazyłam , ale na pewno nie zaszkodziło nic.
uzylam oleju który ma w skladzie:
-amla
-kokosowy
henna
olrjek rycynowy
hibiskus

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Również wesołych i spokojnych świat wam życze
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-12-23, 13:46   #949
ona1960
Raczkowanie

No to ja tez zaryzykowałam i naolejowałam caly zestaw.. a co tam Mi najbardziej chodzi, zeby troszkę je nawilżyć bo końce odrobinę suche już są od tego kręcenia..
ona1960 jest offline  
Stary 2011-12-23, 13:51   #950
asiulka_22
Zakorzenienie

Z PEWNOSCIA BĘDĄ LEPSZE
jestes zadowolona z tych doczepiane.pl?
asiulka_22 jest offline  
Stary 2011-12-23, 15:07   #951
ona1960
Raczkowanie

tak nawet bardzo cieszę sie, ze wybrałam akurat te. Chociaż idealne nie są, ale naprawdę bardzo bardzo dobre Mogły by być trochę gęstsze jak dla mnie.. Fajnie naturalnie sie falują, chociaż na początku były idealnie proste i to po pierwszym myciu też co mnie trochę przerażało ale to pewnie przez sylikony, które sie w końcu zmyły ogólnie są błyszczace, miękkie, nie zbijają się w strąki. A i jeszcze 1 wada to to jak podzielili taśmy.. Jest ich 10 w zestawie.. Jakoś dużo.. Chociaż ja wpinam 12 i jeszcze bym dała radę trochę, ale wygodniej by było, gdyby było ich mniej
ona1960 jest offline  
Stary 2011-12-23, 19:26   #952
angeells
Rozeznanie

no a ja dzisiaj dostałam od Tż falownice n gwiazdke ^^ świetny bajer zobaczymy czy z clipami uda mi sie teraz coś zrobić ^^

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-12-23, 19:39   #953
ona1960
Raczkowanie

angeells no to czekam na relację
ona1960 jest offline  
Stary 2011-12-23, 20:40   #954
Miskaa78
Kazar Lady

WESOŁYCH ŚWIĄT

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2011-12-23, 23:06   #955
Rybkamonia
Raczkowanie

czesc dziewczyny

dawno mnie nie bylo,wracam i sie chwale..tym razem nie wlosami choc pare dni temu kupilam kucyk od cameron hair notabone boski.
Jestem uzalezniona od wlosow chyba a raczej kupowania co chwile nowych

Ale nie o tym

nie odzywalam sie bo 6 grudnia dostalam najpiekniejszy chyba mikolajkowy prezent..

wiem ze OT ale chcialam Wam przedstawic moją córeczkę,
oto Nadia Liliana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nadia.jpg (20,2 KB, 41 załadowań)
Rybkamonia jest offline  
Stary 2011-12-24, 08:46   #956
ona1960
Raczkowanie

Rybkamonia prześliczna jest
Gratulacje!

WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY
ona1960 jest offline  
Stary 2011-12-24, 11:27   #957
angeells
Rozeznanie

Rybkamonia no przecudna niespodzianka gratulacje i wesołch świąt kochana

Piję drożdże 01.02.12

angeells jest offline  
Stary 2011-12-24, 11:42   #958
SceneQueene
Zakorzenienie

z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam wszystkim magii, każdego szarego dnia. dużo siły do walki o własne marzenia, łatwości w pokonywaniu przeszkód. uśmiechu i pogody ducha oraz znajomości własnej wartości. niezapomnianych i cudownych dni z rodziną nie tylko podczas Świąt. spełnienia każdego z nawet pozornie wydawać by się mogło nierealnych marzeń. i wreszcie - dużo odwzajemnionej miłości, nadającej życiu nie tylko sens, ale i barwy. wszystkiego, co najlepsze.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2011-12-24, 13:14   #959
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rybkamonia Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

dawno mnie nie bylo,wracam i sie chwale..tym razem nie wlosami choc pare dni temu kupilam kucyk od cameron hair notabone boski.
Jestem uzalezniona od wlosow chyba a raczej kupowania co chwile nowych

Ale nie o tym

nie odzywalam sie bo 6 grudnia dostalam najpiekniejszy chyba mikolajkowy prezent..

wiem ze OT ale chcialam Wam przedstawic moją córeczkę,
oto Nadia Liliana
Ooo coreczka urodziła sie na Mikołaja Ale fajny prezent
Sliczna dziewczynka

Napisz nam jak cameronowy kucyk bo sobie musze jakies clipy sprawic.
Mialam przedłuzac u tej kolezanki na te metodę tasmowo/kanapkowa ale co z tego jak sie okazało ze wlosy drogie. Zalozenie za darmo ale koszt wlosow duzy. Moze i bym te clipy kupila ale jak beda zle wtedy 200zl w bloto.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-24, 13:22   #960
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

SceneQueene ile masz wzrostu? moje 70cm są mocno za tyłek, a twoje wyglądają na 60 max... chyba że masz więcej niż 173 (ja tyle mam)

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2011-12-24 o 13:25
aGrAwA_26 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości