Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-22, 19:23   #1561
asiulka_22
Zakorzenienie

Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dokap do niej jakiejś keratyny hydrolizowanej czy jedwabiu, prowitaminy B5.. wykorzystasz psikadeło
juz prawie na dnie jest wiec ją wykończyłam

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
a weśś

moje są fajne, dopóki tu nie właże zawsze sie chce to, czego nie mamy kiedys znajde clipy dla siebie

a wracając, lepiej chyba zrobiłas ze kucyka zostawiłaś, bo mimo wszystko lepiej tak wygląda niż kucyk zrobiony po wpięciu normalnie clipów ( u mnie sie bardzo odznaczały doczepy od moich, a jak miałam samego kucyka to moje włosy były w srodku i nic nie było widac)
---------------
ja robie kucyka tak że moje również sa na zewnątrz. W srodku tylko mała kitke robie, Taśmy tej nie rozcinałam: wszyłam 4 clipy, i przypinam dookoła, jak sie dobrze wpatrzysz to moje widac
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-01-22, 19:34   #1562
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
juz prawie na dnie jest wiec ją wykończyłam

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

---------------
ja robie kucyka tak że moje również sa na zewnątrz. W srodku tylko mała kitke robie, Taśmy tej nie rozcinałam: wszyłam 4 clipy, i przypinam dookoła, jak sie dobrze wpatrzysz to moje widac
a to juz wiem, jak robisz, u mnie to sie nie udaje, bo moje za bardzo odstają, wole kucyk mój okręcić dokladnie

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2012-01-22, 20:02   #1563
sylwiaxx
Zadomowienie

które firmy sprzedają dłuższe włoski niż 55 cm?
sylwiaxx jest offline  
Stary 2012-01-23, 11:27   #1564
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Pytanie do Was, które stosują Clip in

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc.
Chcę kupić treskę - clip in.

I teraz widzę na allegro:
clip in 50 cm - 20 zł - 3 klipsy - szerokość pasemka 14 cm
clip in 55 cm - 12 zł - 5 klipsów - szerokość pasemka 22 cm

Dlaczego te szersze, gdzie jest 5 klipsów są tańsze? Nie powinny być droższe? Czy są tańsze bo lepsze są takie które mają mniej klipsów?

Proszę o pomoc bo zupełnie się na tym nie znam, będę wdzięczna!
Jakie powinnam kupić. Trudno się zakłada? Bo czytałam że odstają.. te spinki mają zatrzaski? Czy to takie grzebyczki które wsuwa się we włosy? ..

PS - znacie sklep w Warszawie gdzie można osobiście kupić clip - in?
Cytat:
na szybko to pasemko 3 klipsowe jest z "lepszego" wg sprzedawcy syntetyku.
Nie lepiej naturalne?
Cytat:
Napisane przez YeM Pokaż wiadomość
nie lepiej naturalne?
long hair ma hurtownie na ul. Grzybowskiej 37A lok. 33(budynek ABE)

mozna zrobic u nich zakpy na allegro i odebrac osobiscie, albo poprostu tam pojechac. Zobacz sobie oferte na allegro http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5295245

Dziękuję Dziewczyny za wyjaśnienie

Dopiero wpadłam na ten pomysł, że mogę przecież doczepiać.
I tak naprawdę nie wiem na czym polega zasadnicza różnica pomiędzy naturalnymi a sztucznymi.
Chodzi o to że inaczej się układają? Te spinki lepiej się wczepiają? Nie ,,zużywają się tak"?

Jest może gdzieś link do wiedzy zawartej w pigułce odnośnie clip - in'ów?

Szczerze: założyłam te sztuczne (kolor jednolity z moimi) ale podtapirowałam było ok, a potem one się przesunęły w doł te spinki z włosami i było widać spinki bo jakoś tak moje się włosy odsłoniły. Chodzęw nich po domu, a boję się wyjść na miasto że każdy będzie widział że to sztuczne, albo że spinki mi się odsłonią i wyjdę na głupka sztucznego

Ja mam blond i jak pofarbuję to jest ok rpzez 2-3 tygodnie, potem kolor się wypłukuje i ma inny odcień, temu zastanawiam się czy warto naturalne kupić bo potem odcień będzie inny

Dziękuję za odpowiedzi Miskaa78 i YeM

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-01-23 o 11:34
Friese jest offline  
Stary 2012-01-23, 11:32   #1565
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez YeM Pokaż wiadomość
nie uzywalam szczotki do przedluzanych ale TT jest rewelacyjny do moich jak i do moich longow polecam baardzo i tez kupilam od: http://allegro.pl/tangle-teezer-supe...066221610.html przyszla oryginalna dobrze zapakowana i wszystko ok, teraz mysle czy nie kupic kompaktowej do torebki
Ja mam tą- http://www.sklep.longhair.pl/szczotk...h/produkt.html
Jak na razie nawet nawet się spisuje

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-01-23, 11:38   #1566
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
[FONT="Arial"][SIZE="2"]

I tak naprawdę nie wiem na czym polega zasadnicza różnica pomiędzy naturalnymi a sztucznymi.
Chodzi o to że inaczej się układają? Te spinki lepiej się wczepiają? Nie ,,zużywają się tak"?

Jest może gdzieś link do wiedzy zawartej w pigułce odnośnie clip - inów?
OJ, róznica jest i to baaaaardzo duza, hmm to jak maluch- a mercedes,
nie chodzi tu o spinki bo nawet syntetyki maja swietne spinki, a o jakosć, komfort noszenia takich włosków i przedewszystkim to ze posłuza ci znacznie dłuzej. jak wspomniałas: układaja sie takze inaczej, dla porównania: syntetyki : jak zawieje wiatr to powieewa ci całe pasmo warstwa włosów: a naturalne: sYpkie, pojedyncze włoski -jak twoje WE WSZYSTKIM PRZEWYższaja synetyki, nie sposób napisac wszystkich +
najwazniejszy jest włos- spinki zawsze mozna przeszyc na inne ewentualnie

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja mam tą- http://www.sklep.longhair.pl/szczotk...h/produkt.html
Jak na razie nawet nawet się spisuje
ja kupiłam dzisiaj tą: http://allegro.pl/tangle-teezer-supe...066221610.html
PINK

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-01-23 o 11:39
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-01-23, 11:38   #1567
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:

Dziękuję Dziewczyny za wyjaśnienie

Dopiero wpadłam na ten pomysł, że mogę przecież doczepiać.

Jest może gdzieś link do wiedzy zawartej w pigułce odnośnie clip - inów?

Szczerze: założyłam te sztuczne (kolor jednolity z moimi) ale podtapirowałam było ok, a potem one się przesunęły w doł te spinki z włosami i było widać spinki bo jakoś tak moje się włosy odsłoniły. Chodzęw nich po domu, a boję się wyjść na miasto że każdy będzie widział że to sztuczne, albo że spinki mi się odsłonią i wyjdę na głupka sztucznego

Ja mam blond i jak pofarbuję to jest ok rpzez 2-3 tygodnie, potem kolor się wypłukuje i ma inny odcień, temu zastanawiam się czy warto naturalne kupić bo potem odcień będzie inny

Dziękuję za odpowiedzi Miskaa78 i YeM
Zasadniczą różnicą jest to, że włos naturalny wygląda naturalnie (xd), można go kręcić, prostować, FARBOWAĆ. Nie kołtuni się tak. To, że się lepiej wczepiają nie zależy od tego czy włos jest naturalny czy syntetyczny, tylko od spinek, ich wielkości (najlepsze są rozmiaru S).
Moje się w zasadzie nie obsuwają, jeden tylko na studniówce się lekko zsunął, ale przy takim szaleństwie to się nie dziwię.
Jeśli dobrze założysz, wcześniej włosy lekko u nasady podtapirujesz (swoje) to nie ma prawa Ci nic spaść. No i włosy powiewają jak Twoje, zachowują się jak Twoje itp.
Mi się kolor trzyma od półtora miesiąca, chociaż pierwsze 3 mycia ściągają ten najbardziej intensywny kolor. Ale niezależnie od tego czy kupisz naturalne czy syntetyki, po pewnym czasie jeśli blond Ci baaardzo schodzi, i tak będzie się kolor różnił. Z tym, że naturalne, jak już pisałam wcześniej, możesz przefarbować przy ewentualnej zmianie koloru swojego. No i nie myjesz ich codziennie, bo to nie jest konieczne.

Warto dopłacić i kupić naturalne pasma.

Cytat:
Są mniejsze wersje tej szczotki? Tak idealnie do torebki? ;>

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2012-01-23 o 11:41
Dikej jest offline  
Stary 2012-01-23, 11:40   #1568
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
nie chodzi tu o spinki bo nawet syntetyki maja swietne spinki, a o jakosć, komfort noszenia takich włosków i przedewszystkim to ze posłuza ci znacznie dłuzej. jak wspomniałas: układaja sie takze inaczej, dla porównania: syntetyki : jak zawieje wiatr to powieewa ci całe pasmo warstwa włosów: a naturalne: supkie, pojedyncze włoski -jak twoje
No i syntetyki dużo bardziej się plączą, dużo gorzej je rozczesać, dużo bardziej się świecą i nie można ich zlokować praktycznie.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
wszyscy tak piszą o tej szczotce, że chyba sama się w końcu skuszę

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-01-23, 11:53   #1569
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Są mniejsze wersje tej szczotki? Tak idealnie do torebki? ;>
sa jeszcze z taka nakładka , ale droższe> http://allegro.pl/tangle-teezer-comp...049065715.html
ale czy mniejsza?? hmm chyba taka sama jest

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Wizaz to zło
hehe
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-01-23, 11:54   #1570
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
nie chodzi tu o spinki bo nawet syntetyki maja swietne spinki, a o jakosć, komfort noszenia takich włosków i przedewszystkim to ze posłuza ci znacznie dłuzej. jak wspomniałas: układaja sie takze inaczej, dla porównania: syntetyki : jak zawieje wiatr to powieewa ci całe pasmo warstwa włosów: a naturalne: sYpkie, pojedyncze włoski -jak twoje WE WSZYSTKIM PRZEWYższaja synetyki, nie sposób napisac wszystkich +

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

ja kupiłam dzisiaj tą: http://allegro.pl/tangle-teezer-supe...066221610.html
PINK
Cytat:
Zasadniczą różnicą jest to, że włos naturalny wygląda naturalnie (xd), można go kręcić, prostować, FARBOWAĆ. Nie kołtuni się tak. To, że się lepiej wczepiają nie zależy od tego czy włos jest naturalny czy syntetyczny, tylko od spinek, ich wielkości (najlepsze są rozmiaru S).
Moje się w zasadzie nie obsuwają, jeden tylko na studniówce się lekko zsunął, ale przy takim szaleństwie to się nie dziwię.
Jeśli dobrze założysz, wcześniej włosy lekko u nasady podtapirujesz (swoje) to nie ma prawa Ci nic spaść. No i włosy powiewają jak Twoje, zachowują się jak Twoje itp.
Mi się kolor trzyma od półtora miesiąca, chociaż pierwsze 3 mycia ściągają ten najbardziej intensywny kolor. Ale niezależnie od tego czy kupisz naturalne czy syntetyki, po pewnym czasie jeśli blond Ci baaardzo schodzi, i tak będzie się kolor różnił. Z tym, że naturalne, jak już pisałam wcześniej, możesz przefarbować przy ewentualnej zmianie koloru swojego. No i nie myjesz ich codziennie, bo to nie jest konieczne.

Warto dopłacić i kupić naturalne pasma.
Cytat:
No i syntetyki dużo bardziej się plączą, dużo gorzej je rozczesać, dużo bardziej się świecą i nie można ich zlokować praktycznie.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

O kurcze, ale szybko tutaj odpisujecie
Bardzo Wam dziękuję za wyjaśnienie i cierpliwość w wyjaśnieniu ... ;-)
W takim razie ponoszę te które mam syntetyki, a jak się zużyją, to kupię naturalne

Wczoraj miałam kucyk ten doczepiony i byłam na zajęciach tanecznych, tam partnerów zmienia się co piosenkę (aby każdy umiał z każdym tańczyć) i wkońcu tańczę z takim chłopakiem, a on do mnie:
- lubisz sztuczne włosy?..

A ja taka zdziwiona i myślę czy tak mocno widać że są doczepione?
A on dalej mówi: jestem fryzjerem.
I teraz: czy widać mocno że mam doczepione (kucyk faktycznie jak mówicie - świeci się bardziej niż naturalne) czy dla normalnej osoby która nie zajmuje się fryzjerstwem jest to nie do rozpoznania hmm.

Friese jest offline  
Stary 2012-01-23, 11:57   #1571
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
No i syntetyki dużo bardziej się plączą, dużo gorzej je rozczesać, dużo bardziej się świecą i nie można ich zlokować praktycznie.[COLOR="Silver"]
zbijają, wygladaja po dłuzszym czasie jak szczota
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-01-23, 12:00   #1572
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
zbijają, wygladaja po dłuzszym czasie jak szczota
niestety.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
- lubisz sztuczne włosy?..

A ja taka zdziwiona i myślę czy tak mocno widać że są doczepione?
A on dalej mówi: jestem fryzjerem.
I teraz: czy widać mocno że mam doczepione (kucyk faktycznie jak mówicie - świeci się bardziej niż naturalne) czy dla normalnej osoby która nie zajmuje się fryzjerstwem jest to nie do rozpoznania hmm.
Wiesz co, to zależy jak te Twoje syntetyki wyglądają. Ja już mam wprawę i umiem rozpoznać która dziewczyna np. na ulicy ma przedłużone włosy- tym bardziej, jeśli są to syntetyki i się świecą. Ale niektórzy nawet nie pomyśleliby że są to włosy sztuczne. Oczywiście, pomijając te osoby, które przedłużają i fryzjerów.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-01-23, 12:13   #1573
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:
Wizaz to zło
hehe
Ojj zło, wydałam już majątek na rzeczy, które tu polecają Odżywek to mam coraz więcej w szafce.

162cm wredoty

CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline  
Stary 2012-01-23, 12:23   #1574
sylwiaxx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
które firmy sprzedają dłuższe włoski niż 55 cm?
wie ktoś?
sylwiaxx jest offline  
Stary 2012-01-23, 13:02   #1575
dolcissimaa85
Rozeznanie

Ciao!
Zamowilam Wlasnie pierwsze moje wloski clip in...
mam nadzieje ze kolor bedzie ok chociaz troche sie obawiam ze bedzie zbyt zolty i ciemny w porownaniu do moich wlosow..
Myslam nad kolorem 613...
ale ostatecznie wybralam Kolor 22.... oby to byl dobry wybor
Juz nie moge sie doczekac...
Jak tylko je otrzymam (ale to pewnie troche potrwa) napewno sie pochwale zdjeciami
Zamowilam tez slynna Tangle Teezer aby dobrze mi sie wloski czesalo i jak najmniej wyrywalo

P.s jak krecicie wloski clip in, to krecicie je przed zalozeniem na glowe, czy po?
dolcissimaa85 jest offline  
Stary 2012-01-23, 13:05   #1576
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość

P.s jak krecicie wloski clip in, to krecicie je przed zalozeniem na glowe, czy po?
i jakie zamówiłas? k8?
ja kece po załozeniu, i wtedy razem z moimi
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-01-23, 13:22   #1577
dolcissimaa85
Rozeznanie

Tak tak, od K8.. mam nadzieje ze bede zadowolona
Stary 2012-01-23, 13:22   #1578
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Ciao!
Zamowilam Wlasnie pierwsze moje wloski clip in...
mam nadzieje ze kolor bedzie ok chociaz troche sie obawiam ze bedzie zbyt zolty i ciemny w porownaniu do moich wlosow..
Myslam nad kolorem 613...
ale ostatecznie wybralam Kolor 22.... oby to byl dobry wybor
Juz nie moge sie doczekac...
Jak tylko je otrzymam (ale to pewnie troche potrwa) napewno sie pochwale zdjeciami
Zamowilam tez slynna Tangle Teezer aby dobrze mi sie wloski czesalo i jak najmniej wyrywalo

Ja przed- osobno swoje, osobno klipy, czasem poprawiam na końcu .
Właśnie skończyłam lokować longi- chcecie fotki?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-01-23, 13:25   #1579
dolcissimaa85
Rozeznanie

Cytat:
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaak chcemy!
Stary 2012-01-23, 13:27   #1580
sylwiaxx
Zadomowienie

Miskaa78 ty masz włosy 70 cm?

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
jasne że tak ja mam właśnie dylemat między doczepiane a longami
sylwiaxx jest offline  
Stary 2012-01-23, 13:30   #1581
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Aqrawa ma 70 cm http://www.grzechhair.com/

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
co za pytanie ????????????????????????? ?
nie pytaj tylko wstawiaj hehe

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
dobrze ze wziełas ten kolorek 22, mam nadzieje ze bedziesz zadowolona

Czas edycji: 2012-01-23 o 13:31
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-01-23, 13:33   #1582
sylwiaxx
Zadomowienie

skąd Aqrawa zamawiała te 70 ?
sylwiaxx jest offline  
Stary 2012-01-23, 13:40   #1583
ona1960
Raczkowanie

Cytat:
skąd Aqrawa zamawiała te 70 ?
Jak juz Asia pzred chwilą wspomniała z www.grzechhair.com

Cytat:
Ja różnie Albo wpinam i po wpięciu każdej taśmy ją lokuję, potem warstwe swoich kręcę, wpinam nastepną taśmę, kręcę, potem warstwa swoich itd.
A czasami lokuje najpierw dopinki, a potem przy wpinaniu swoje :0

Kurczę dziewczyny aż mnie coś wzieło, dawno nie kręciłam włosów chyba swoje też zaraz pokręcę

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2012-01-23 o 13:41
ona1960 jest offline  
Stary 2012-01-23, 13:46   #1584
sylwiaxx
Zadomowienie

albo ja jestem ślepa albo nie wiem ,widzę tylko 55 - 60 cm. na taśmach a na clipach 50 cm
sylwiaxx jest offline  
Stary 2012-01-23, 14:11   #1585
asiulka_22
Zakorzenienie

trzeba wysłac zapytanie do nich w takim razie jakie włoski chcesz , Aqrawa kupowała kitke ale poprosiła o wszycie ich w tasme

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny aż mnie coś wzieło, dawno nie kręciłam włosów chyba swoje też zaraz pokręcę
to tak jak ja:/ dawno nie kreciłam

Czas edycji: 2012-01-23 o 14:11
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-01-23, 14:17   #1586
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:
trzeba wysłac zapytanie do nich w takim razie jakie włoski chcesz , Aqrawa kupowała kitke ale poprosiła o wszycie ich w tasme

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

to tak jak ja:/ dawno nie kreciłam
Ja dzisiaj też pokręcę xd
Bo na studniówce były prawie proste (takie fale po warkoczu).
Muszę się pochwalić- udało mi się je dzisiaj wpiąć, 8 minut! I w dodatku dobrze. (to mój drugi raz)

162cm wredoty

CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline  
Stary 2012-01-23, 17:02   #1587
Rybkamonia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez STACIOSZKA Pokaż wiadomość
Rybkamonia odesłałaś skołtuniony kucyk? Przyjęli?
Asiulka gdyby mój TŻ też był taki kochany :P Włoski fajne
tak,przyjeli bez gadania

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
daj koniecznie znac jak dostaniesz bo tez je biore pod uwage jako nastepne w kolejce do kupna
Rybkamonia jest offline  
Stary 2012-01-23, 17:34   #1588
angeells
Rozeznanie

SceneQueene mam tą smą szczotke tyle że ja dostałam w gratisie od LongHair bardzo ją lubię :P

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline  
Stary 2012-01-23, 18:23   #1589
asiulka_22
Zakorzenienie

oooooooo powitac. Gosia, dawno cie nie bylo

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Ja dzisiaj też pokręcę xd
Bo na studniówce były prawie proste (takie fale po warkoczu).
Muszę się pochwalić- udało mi się je dzisiaj wpiąć, 8 minut! I w dodatku dobrze. (to mój drugi raz)
Ja rowniez dzisiaj pokrecilam do drugiej pracy, ale fotki niezrobilam,
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-01-23, 19:17   #1590
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
sa jeszcze z taka nakładka , ale droższe> http://allegro.pl/tangle-teezer-comp...049065715.html
ale czy mniejsza?? hmm chyba taka sama jest

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Wizaz to zło
hehe
wersja compakt jest mniejsza niż standardowa.
Cytat:

nie, ja mam obcięte 50 do ok 37cm.

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości