Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-27, 13:01   #1681
Rybkamonia
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
a ja bedę bronić doczepianych Mi sie pięknie lokują
O.. na tym zdjeciu jest tak, jak je na codzień noszę... I spokojnie cały dzień ten skręt sie utrzymuje
ale ladnie wygladasz

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez tusian Pokaż wiadomość
cześ dziewczyny.Dzisiaj stalam się szczęśliwą,nieszczęśliwą posiadaczką klipów.I zaczęły się schody.Doradzcie co mam zrobić,żeby zrównać kolor.Sorry za foto ale dopinałam 1 szy raz i na szybko
kolor jak kolor zawsze mozna go zmienic ale jakies dziwne te wlosy..marne jak nie wiem..jakby ktos je powycinal..nie obraz sie ale fatalnie to wyglada..
strasznie malo ich

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
im coraz dłużej czytam ten wątek to mam coraz większe wątpliwości które kupić na początku byłam zdecydowana na doczepiane ,ale powyżej jedna dziewczyna pisze że się w ogóle nie kręcą...czytałam też dobre opinie o longach że długo ładnie wglądają ,a teraz zastanawiam się nad cosmoshop ale słyszałam że jest ich bardzo mała ale są długo ''żywotne''. Teraz już sama nie wiem Interesują mnie włosy 55 cm (tylko takie najdłuższe znalazłam) kolor 1(czarny). I teraz już sama nie wiem
Sylwia,na pewno nie rapunzel.
Sluhaj,jakos wierzyc mi sie nie chce ze doczepiane marnie sie kreca..to typowe wsloy indyjskie jak camerony a one krecily sie bosko,jkak swoje

kupilam doczepiane,mysle,ze juz chyba dzis nie dostane,dopiero po weekendzie ,jak tylko sprawdze je na termolokach to dam Ci znac
Rybkamonia jest offline  
Stary 2012-01-27, 13:07   #1682
ona1960
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jennah Pokaż wiadomość
Szukam porady!
Mam włosy lekko za łopatki, nieokreślony ciemny blond, czyli chyba najgorsze, co może być, bo trudno cokolwiek do niego dobrać :P
W każdym razie w kwietniu '11 kupiłam klipy syntetyczne, ale strasznie się zniszczyły to tego czasu (dwa razy kręciłam lokówką i są dead). Raczej do niczego się już nie nadają i włosy mi pociemniały tak, że doczepiane są teraz o ton jaśniejsze.
Jestem umówiona na wizytę u bardzo dobrej fryzjerki (wszyscy ją polecają) na konsultację w sprawie włosów doczepianych na stałe. Nie mam pojęcia, jaką metodą, pewnie micro rings, ale dużo się o tym naczytałam. Pisałyście głównie w 2009 roku to naiwnie liczę, że technika poszła na przód i tak samo doczepianie takich włosów Boję się tego plątania naturalnych przy łączeniu z naturalnymi włosami lecz nie moimi :P Odstraszają mnie (cytuję) "dredy" i boję się teraz cokolwiek zrobić... Jak widzę, aktualnie rozmawiacie tylko o klipach.
Gdybym miała dużo włosów to nie byłoby problemu, ale czuję, że te spinki widać jak czarne na białym. Nie wiem, gdzie byłam jak rozdawali włosy...
W każdym razie dziewczny - co mi doradzacie? Doczepiać na stałe czy raczej nie?
Jak sama zauważyłaś wszystkie rozmawiamy o clipach, bo przedłuzanie na stałe wcale nie jest dobrym pomysłem Włosy bardzo sie zniszczą, do tego trzeba o nie naprawdę bardzo dbać, muszą być założone przez profesjonalistkę, bo inaczej moze być marnie a w dodatku to bardzo wysoki koszt, później uzupełnianie itd.. Mówisz że masz cienkie włosy.. Więc tym bardziej Ci odrazdę stałe przedłuzanie. Możesz za bardzo obciążyć swoje i będą wypadać, ogólnie niszczyć sie. Ja też mam cienkie włosy i zakładam clipy i nic nie widać Wręcz przeciwnie.. Clipy dodatkowo zagęszczają moje wołsy
ona1960 jest offline  
Stary 2012-01-27, 13:08   #1683
Rybkamonia
Raczkowanie

Cytat:
Szukam porady!
Mam włosy lekko za łopatki, nieokreślony ciemny blond, czyli chyba najgorsze, co może być, bo trudno cokolwiek do niego dobrać :P
W każdym razie w kwietniu '11 kupiłam klipy syntetyczne, ale strasznie się zniszczyły to tego czasu (dwa razy kręciłam lokówką i są dead). Raczej do niczego się już nie nadają i włosy mi pociemniały tak, że doczepiane są teraz o ton jaśniejsze.
Jestem umówiona na wizytę u bardzo dobrej fryzjerki (wszyscy ją polecają) na konsultację w sprawie włosów doczepianych na stałe. Nie mam pojęcia, jaką metodą, pewnie micro rings, ale dużo się o tym naczytałam. Pisałyście głównie w 2009 roku to naiwnie liczę, że technika poszła na przód i tak samo doczepianie takich włosów Boję się tego plątania naturalnych przy łączeniu z naturalnymi włosami lecz nie moimi :P Odstraszają mnie (cytuję) "dredy" i boję się teraz cokolwiek zrobić... Jak widzę, aktualnie rozmawiacie tylko o klipach.
Gdybym miała dużo włosów to nie byłoby problemu, ale czuję, że te spinki widać jak czarne na białym. Nie wiem, gdzie byłam jak rozdawali włosy...
W każdym razie dziewczny - co mi doradzacie? Doczepiać na stałe czy raczej nie?
NIE przedluzac na stale,to masakra potem jest..ja stracilam polowe wlosow jak nie wiecej po zdjeciu slowianow przedluzanych metoda laserowa czy jak tam ona sie nazywa.Jedna cholera,to jak kreatyna,sciagnieszi zamiast kitki bedziesz miala dwa wlosy na krzyz,moje wracaly do siebie ok roku
Bol niesamowity,plakalam i krzyczalam jak fryzjerka sciagala mimo,ze starala sie to robic delikatnie.Porobily sie dredy przy skorze glowy mimo,ze NIE BYLY CZASOWO PRZENOSZONE.

wydalam kupe kasy i zostalam praktycznie bez wlosow.nie rob tego

Nawet clipow za bardzo nie moglam nosic tak rzadkie byly.
aha,no i

NIE kupowac syntetykow szkoda pieniedzy.
Rybkamonia jest offline  
Stary 2012-01-27, 13:09   #1684
ona1960
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Rybkamonia Pokaż wiadomość
ale ladnie wygladasz

kupilam doczepiane,mysle,ze juz chyba dzis nie dostane,dopiero po weekendzie ,jak tylko sprawdze je na termolokach to dam Ci znac
dziekuję

Mam nadzieję ze będziesz z doczepianych tak zadowolona, jak ja
ona1960 jest offline  
Stary 2012-01-27, 14:12   #1685
sylwiaxx
Zadomowienie

może moje włosy mają już taką pigmentację i dlatego ich nie lubię
ja pewnie też zamówię doczepiane bo czaję się na nie już długi czas
sylwiaxx jest offline  
Stary 2012-01-27, 14:58   #1686
Jennah
Raczkowanie

Dziękuję Wam - ona1960 i Rybkamonia. Postanowiłam, że pojadę tę na konsultację, dowiem się, co i jak, porozmawiam i najwyżej odmówię. Racja, szkoda tracić 700 zł z myślą, że później może zostać na głowie okrągłe zero. Za takie pieniądze można kupić klipy, tylko właśnie boję się o to, że żaden kolor nie będzie pasował do moich włosów i będą się odznaczać nie tylko kolorystycznie, ale przez te spinki...
A klipy jakiej firmy najbardziej polecacie i gdzie można je kupić?
Jennah jest offline  
Stary 2012-01-27, 15:23   #1687
ona1960
Raczkowanie

clipy można kupić najlepiej chyba w internecie
Ja polecam www.doczepiane.pl
dziewczyny są też zadowolone z:
www.sklep.longhair.pl
www.cosmoshop.pl
Może jeszcze jakieś inne ale nie pamiętam Te chyba mają najwięcej pozytywnych opinii.
A co do koloru, jeżeli clipy są naturalne ( a tylko takie polecamy ) to można je zafarbować
ona1960 jest offline  
Stary 2012-01-27, 16:02   #1688
tusian
Raczkowanie

kolor jak kolor zawsze mozna go zmienic ale jakies dziwne te wlosy..marne jak nie wiem..jakby ktos je powycinal..nie obraz sie ale fatalnie to wyglada..
strasznie malo ich

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

klipów czy moich? bo że moich to wiem ale te klipy coś też mi podpadają
tusian jest offline  
Stary 2012-01-27, 16:32   #1689
Jennah
Raczkowanie

Chyba najbardziej spodobały mi się cosmo (pomijając fakt, że strona doczepiane.pl nie chce mi się włączyć...). Dla optymalnie naturalnego wyglądu myślicie, że 45 cm to dobra długość?

Cytat:
A co do koloru, jeżeli clipy są naturalne ( a tylko takie polecamy ) to można je zafarbować
Gorzej jak ma się taki nieokreślony kolor włosów jak ja (zdjęcie w moim albumie) i wątpię, żeby jakaś farba pokryła się z moją, a własnych za żadne skarby nie chcę farbować
http://www.cosmoshop.pl/p/53/68/zest...n-clip-on.html
Moja intuicja mówi mi, że ten kolor będzie raczej za jasny, z kolei bardzo jasny brąz, za ciemny... I masz tu wybierz
Jennah jest offline  
Stary 2012-01-27, 16:36   #1690
Martyna__
Przyczajenie

A znacie jakieś sposoby żeby trochę zmatowić te włosy syntetyczne żeby stały się bardziej naturalne? Dzisiaj przyszły mi moje. 4 lutego mam studniówkę i by zamawiane specjalnie na tą okazję. Niby wszystko ok i w dotyku itp. gdyby nie to błyszczenie w jaśniejszym świetle..
Martyna__ jest offline  
Stary 2012-01-27, 17:30   #1691
sylwiaxx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tusian Pokaż wiadomość

strasznie malo ich

klipów czy moich? bo że moich to wiem ale te klipy coś też mi podpadają
do kogo ten wpis?
sylwiaxx jest offline  
Stary 2012-01-27, 17:50   #1692
tusian
Raczkowanie

mój.Sorry ale jeszcze nie opanowała wysyłania tu wiadomości
tusian jest offline  
Stary 2012-01-27, 19:17   #1693
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:
Napisane przez YeM Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za pomoc ;* ostatnio zaczełam o niej myslec, tylko zuzyje zapas castingow z domu
A można henną robić włoski jak używało się farby? Bo ja słyszałam, że to daje tragiczny efekt potem..

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Ejj, moje clipy przed założeniem są miękkie, delikatne.. ale wystarczy chwila na głowie i od razu robią się takie sztywne, pozbijane w strąki, Musiałabym ciągle je czesać. Jest na to jakaś rada?

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline  
Stary 2012-01-27, 19:57   #1694
Jennah
Raczkowanie

Słuchajcie, dziewczyny, już mi kolorki skaczą w oczach... Nie mam pojęcia jak dobrać ten cholerny kolor włosów
Może któraś z Was byłaby skłonna mi pomóc?
http://www.sklep.longhair.pl/tasma-k...m/produkt.html
A może jakiś kompletnie inny (?):
http://www.sklep.longhair.pl/new-lin...kategoria.html

Z góry dziękuję!
Moje włosy
Jennah jest offline  
Stary 2012-01-27, 20:15   #1695
angeells
Rozeznanie

Dikej ja robiłam swoje clipy od Rapunzeli henną ale to tylko henną wcześniej nie farbowałam chemicznie więc nie wiem jaki był by efekt ale przypuszczam że raczej nie powinno sie nic dziac mi henna nie złapała tak jak chciałam wypłukała sie po jednym myciu nie do końca ale jednak i nie wiem czy powtórzyć zabieg czy polecieć chemiczna farbą jak bede na swoim mieszkanku to pomyślę ^^

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline  
Stary 2012-01-27, 20:16   #1696
dolcissimaa85
Rozeznanie

Cytat:
Słuchajcie, dziewczyny, już mi kolorki skaczą w oczach... Nie mam pojęcia jak dobrać ten cholerny kolor włosów
Może któraś z Was byłaby skłonna mi pomóc?
A może jakiś kompletnie inny (?):
http://www.sklep.longhair.pl/new-lin...kategoria.html

Z góry dziękuję!
Moje włosy
wedlug mnie z tych longow to kolor 8 lub 10 najbardziej odpowiada..
Podobno lepiej wziazc jasniejszy kolor i pozniej mozna przyciemnic,
Zawsze lepiej przyciemniac niz rozjasniac clipy...
dolcissimaa85 jest offline  
Stary 2012-01-27, 20:36   #1697
ona1960
Raczkowanie

Jennah najlepiej napisz wiadomość do Pani z longhair, wyślij zdjęcie swoich włosów i poproś o dobranie koloru

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2012-01-27 o 20:42
ona1960 jest offline  
Stary 2012-01-27, 20:46   #1698
Jennah
Raczkowanie

Dziękuję Też mi się wydaje, że te dwa kolory mogłyby pasować tylko właśnie, który z nich. Napisałam na e-mail podany w kontakcie, zobaczymy, co odpiszą i czy w ogóle
Jennah jest offline  
Stary 2012-01-28, 09:51   #1699
blondii91
Zadomowienie

GG do blondii91

jennah mam baaardzo podobny kolor wloosow
zastanawiam sie ktore lepsze :

czy

oczywiscie kolor dobierze sie pozniej . chodzi mi bardziej o to ktore z w.w sa lepsze jakosciowo

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline  
Stary 2012-01-28, 11:18   #1700
Jennah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blondii91 Pokaż wiadomość
jennah mam baaardzo podobny kolor wloosow
zastanawiam sie ktore lepsze :
czy

oczywiscie kolor dobierze sie pozniej . chodzi mi bardziej o to ktore z w.w sa lepsze jakosciowo
Wydaje mi się, że z cosmo raczej nie ma już bardziej zbliżonego koloru do naszego niż ten, który wysłałaś. I myślę, że akurat przy tym zestawieniu to Cosmo wychodzą na plus

Czekam na odpowiedź info w sprawie koloru do zestawu mega 45 cm z longhair i mam nadzieję, że się doczekam
Jennah jest offline  
Stary 2012-01-28, 13:43   #1701
blondii91
Zadomowienie

GG do blondii91

ale dobre jest to ze naturalne wlosy mozna farbowac wiec ze spokojem mozna kupic jasniejsze i przefarbowac

ale czekam na inne opinie

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline  
Stary 2012-01-28, 17:11   #1702
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny a ja chcialabym zakładać 2 tasmy, bardziej zeby zagescic niz mocno przedluzyc. I tu mam pytanie: 2 najszersze tasmy z doczepianych sa dośc geste czy takie sobie? Jakby tylko nosić wlasnie te 2 z zestawu?
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-01-28, 17:24   #1703
kingusia888
Raczkowanie

Hej Dziewczyny Piszę w sprawie doczepiania włosów, kompletnie się na tym nie znam, a niektóre z Was pewnie tak Swoje wlosy mam niestety rzadkie, marne :/ W nastepnym tygodniu wypada moja studniówka i myślałam właśnie, że może by doczepić? Widziałam u znajomej, która też swoich gęstych nie ma i fajnie to wygldało. Tylko teraz jakie włosy moglybyście mi poelcić? Jakich szukać? I chciałabym za raczej niska cenę, bo wystarczy mi jak użyje je ten jeden raz nawet
prosze o rady
kingusia888 jest offline  
Stary 2012-01-28, 20:46   #1704
ona1960
Raczkowanie

kingusia888 jak na jeden raz to mogą być i syntetyki. Polecam te: http://allegro.pl/najgestszy-zestaw-...070144080.html

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja chcialabym zakładać 2 tasmy, bardziej zeby zagescic niz mocno przedluzyc. I tu mam pytanie: 2 najszersze tasmy z doczepianych sa dośc geste czy takie sobie? Jakby tylko nosić wlasnie te 2 z zestawu?
Taśmy są geste ale wg mnie 2 to za mało nawet do zagęszczenia ;p Najlepiej będzie jak sobie zszyjesz taśmy i zrobisz np z czterech dwie.. Wtedy efekt powinien być już fajny
ona1960 jest offline  
Stary 2012-01-29, 13:29   #1705
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
kingusia888 jak na jeden raz to mogą być i syntetyki. Polecam te: http://allegro.pl/najgestszy-zestaw-...070144080.html

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Taśmy są geste ale wg mnie 2 to za mało nawet do zagęszczenia ;p Najlepiej będzie jak sobie zszyjesz taśmy i zrobisz np z czterech dwie.. Wtedy efekt powinien być już fajny
To bedzie roboty a roboty
A Ty masz zestaw ilu gramowy?
widzialam zdjecia, efekt powalający
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-01-29, 16:31   #1706
ona1960
Raczkowanie

dziekuję Ja mam 120 gram 55 cm z doczepiane.pl właśnie

a czy dużo pracy aż tak to nie wiem.. Ja sobie też przeszywałam taśmy, bo wszywałam do moich doczpianych stare camerony ( jakieś 30/40 gram może chyba 5 taśm bo nie wszystkie :P ) i zajęło mi to hmm.. 40 min no może godzinke

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2012-01-29 o 16:34
ona1960 jest offline  
Stary 2012-01-29, 17:40   #1707
kingusia888
Raczkowanie

http://allegro.pl/wlosy-doczepiane-c...068326273.html a te? prosze o odpowiedz
kingusia888 jest offline  
Stary 2012-01-29, 18:21   #1708
ika1987
Przyczajenie

Słuchajcie, a ja tak trochę z innej beczki - jakiś czas temu, kiedy byłam na etapie poszukiwań clipów na wesele, kręconych, natrafiłam na allegro na pewnego sprzedawcę, który w swojej ofercie ma również clipy proste - chciałabym Was przed nim przestrzec, ponieważ jego clipy są okropnej jakości (już wcześniej pewna osoba pisała o nim na tym forum, jak znajdę kto, to Wam zacytuję), nie sposób się z nim dogadać jeżeli chodzi o zwrot, mimo iż chciałam je zwrócić tego samego dnia, którego je dostałam i w ogóle same nieprzyjemności z jego strony - jednym słowem nieuczciwy sprzedawca!!
Jeżeli chciałybyście znać nazwę sprzedawcy oraz link do jego oferty, to piszcie na priv, nie chciałabym bowiem pisać na forum, aby za chwilę ten sprzedawca nie oskarżył mnie o jakieś "kłamstwa". Ja już swoich pieniążków nie otrzymam, ponieważ nie chce się bawić w jakieś rozprawy sądowe (100 zł piechotą nie chodzi, ale nie warto o taką kwotę jeszcze bradziej się denerwować i narażać na stres), a tylko taka droga mi została. Dlatego też postanowiłam, że tego tak nie zostawię i postaram się Was przestrzec, abyście nie musiały się denerwować tak jak ja przez prawie 3 miesiące przez nieuczciwość tego sprzedawcy.
ika1987 jest offline  
Stary 2012-01-29, 18:31   #1709
sawusia49
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
juz dawno ci pisałam co powinno sie zrobić w takiej sytuacji, ale coś cięzko to idzie, wiec już nie wiem czy powinnam pisać
jeśli chcesz oszukiwać inne dziewczyny, często przebywające w tym wątku i zastanawiające się nad kupnem to wysmaruj im mega pozytyw, za piekne włoski i nienaganną transakcję.

hejka laski - dzis nie mam siły nawet pokiwać

a TT mam fioletową z drobinkami
Postanowiłam jeszcze raz prosić,no nie wiem może o radę.
Jest to już musztarda po obiedzie,bo prosiłam o zwrot pieniędzy,ale te moje włoski były firmy La Trend.Nie wiem co to za firma,włoski były takie sztywne i proste.Zastanawia mnie fakt,że sprzedająca ciągle powtarza,że są to włosy naturalne.
sawusia49 jest offline  
Stary 2012-01-29, 18:45   #1710
ika1987
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ika1987 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a ja tak trochę z innej beczki - jakiś czas temu, kiedy byłam na etapie poszukiwań clipów na wesele, kręconych, natrafiłam na allegro na pewnego sprzedawcę, który w swojej ofercie ma również clipy proste - chciałabym Was przed nim przestrzec, ponieważ jego clipy są okropnej jakości (już wcześniej pewna osoba pisała o nim na tym forum, jak znajdę kto, to Wam zacytuję), nie sposób się z nim dogadać jeżeli chodzi o zwrot, mimo iż chciałam je zwrócić tego samego dnia, którego je dostałam i w ogóle same nieprzyjemności z jego strony - jednym słowem nieuczciwy sprzedawca!!
Jeżeli chciałybyście znać nazwę sprzedawcy oraz link do jego oferty, to piszcie na priv, nie chciałabym bowiem pisać na forum, aby za chwilę ten sprzedawca nie oskarżył mnie o jakieś "kłamstwa". Ja już swoich pieniążków nie otrzymam, ponieważ nie chce się bawić w jakieś rozprawy sądowe (100 zł piechotą nie chodzi, ale nie warto o taką kwotę jeszcze bradziej się denerwować i narażać na stres), a tylko taka droga mi została. Dlatego też postanowiłam, że tego tak nie zostawię i postaram się Was przestrzec, abyście nie musiały się denerwować tak jak ja przez prawie 3 miesiące przez nieuczciwość tego sprzedawcy.

Udało się znaleźć wcześniejsze komentarze dwóch Użytkowniczek na temat tego nieuczciwego srzedawcy, mam nadzieję, że asiulka_22 i LuvMSI nie pogniewają się na mnie za cytowanie ich wypowiedzi, ale to jest w dobrej mierze, ku przestrodze, ponieważ mam okropne doświadczebnie, jeżeli chodzi o tego sprzedwacę na allegro, czego nikomu nie życzę!!!

"LuvMSI
cześć dziewczyny
chciałabym kupić sobie włosy clip in i w związku z czym mam do Was pytanie - zamawiała któraś z was włosy od tych sprzedawców?
http://allegro.pl/wlosy-naturalne-pr...811103661.html
http://allegro.pl/wlosy-naturalne-cl...808153498.html

cena jest niska, włosy podpisane "naturalne" niby mają dużo pozytywów... Myślicie że to bubel? włosy chcę nosić ok 3-4 miesięcy nie potrzebuje najwyższej jakości, ale nie chcę żeby za miesiąc wyglądały jak filc
2011-09-19, 12:06

asiulka_22
wg mnie szkoda 50 zł nawet, za sztuczne bym nie dała nawet 30 zł/ ale moze jak na pierwszy raz, to mozna spróbowac, ja ogólnie mam sceptyczne nastawienie do tego typu włosków. kupujesz zestaw za 50 np, >> starczy on na 2 miesiące. kupuijesz kolejny >> znowu 50 zł, i tak kilka razy to sie zbierze tyle kasy ze mozna spokojnie naturalne i jakies porzadne kupic
p.s ale powiedzmy sobei zsczerze nikt nie sprzedaje naturalnych włosów za 50 zł:/
wybór nalezy do Ciebie ale ja bym sie mocno zastanowiła
pozdrawiam
========================= =================
p.s
w komentarzach jej znalazłam taka odpowiedz:
-------------------------------------------------
Wlosy mialy byc naturalne a byly sztuczne
[Odpowiedź z: pon 09 maj 2011 19:51:32 CEST] BRAK CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM 95% NATURALNE I 5 % SYNTETYCZNE!!!
-----------------------------------------------

czyli ntakie naturalne nie są, a kto wie ile domieszki maja naprawde?? mże % sztucznych okaże się większy...
Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-09-19 o 12:09"
ika1987 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości