Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-02, 10:59   #2461
kasiabob
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Agrawa wloski sliczne !!!a te konikio matko co za piękne miejsce
kasiabob jest offline  
Stary 2012-05-02, 12:15   #2462
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
Agrawa wloski sliczne !!!a te konikio matko co za piękne miejsce
Wczoraj wyruszyłam na rowerową wycieczkę i napotkałam te dwa cudowne stworzenia

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-03, 14:34   #2463
neroza
Zadomowienie

Hej dziewczyny zastanawiam się nad przedłużeniem włosów bo ostatnio fryzjerka strasznie popaliła mi moje. Z tego co czytam to większość z Was nosi clip on a mnie interesuje przedłużenie na stałe keratyna lub ringi czy któraś z Was stosowała tą metodę co polecacie i jakie efekty?
Stary 2012-05-03, 15:15   #2464
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zastanawiam się nad przedłużeniem włosów bo ostatnio fryzjerka strasznie popaliła mi moje. Z tego co czytam to większość z Was nosi clip on a mnie interesuje przedłużenie na stałe keratyna lub ringi czy któraś z Was stosowała tą metodę co polecacie i jakie efekty?
Witaj
tak , zgadza sie wiekszośc z nas nosi włascnie clipy, a to z racji tego że to najbezpieczniejsza metoda, która nie powoduje pogorszenia stanu swoich własnych włosków, oraz już " przerobiłysmy" metody przedłuzania na stałe.( ja mam za soba ponad 3 lata przedłużania na ringi , i jeden raz na keratyne)
-----------------------------
jeśli ty nie chcesz przedłużac clipami a pytasz o te 2 metody to jeśli już miałabym coś wybrać to byłoby to przedłuzanie taśmą / nie pasemka/ na ringi, a nie chcesz spróbować sobie clipów????
-----------------------
nie bede zachwalała metod stałego przedłużania , bo teraz to dla mnie jakieś nieporozumienie jest:/
jestem wierna metodzie clip-in.
Pozdrawiam
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-05-03, 16:28   #2465
neroza
Zadomowienie

Hej dziękuję za odpowiedź. Wiesz co nie chcę włosów clip on bo zwyczajnie nie mam na to czasu, codziennie muszę wstawać z samego rana do pracy i nie za bardzo sobie wyobrażam siedzenie przed lustrem kilkanaście minut i wczepianie pasemek. Poza tym większość zestawów ma włosy indyjskie, a ja chciałabym europejskie. A cena za przedłużanie stałe jest w zasadzie może ze 100 zł droższa niż clip on.
Stary 2012-05-03, 17:28   #2466
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Hej dziękuję za odpowiedź. Wiesz co nie chcę włosów clip on bo zwyczajnie nie mam na to czasu, codziennie muszę wstawać z samego rana do pracy i nie za bardzo sobie wyobrażam siedzenie przed lustrem kilkanaście minut i wczepianie pasemek. Poza tym większość zestawów ma włosy indyjskie, a ja chciałabym europejskie. A cena za przedłużanie stałe jest w zasadzie może ze 100 zł droższa niż clip on.
Jeżeli wprawisz się już w zakładaniu clipów to zajmie Ci to góra!!! 5-7min (mi w każdym razie tyle czasu zajmuje założenie 10 taśm).
A jak zaczęło mi brakować czasu to zrobiłam sobie rzęski 1:1 bo tuszowanie rzęs zajmowało mi więcej czasu niż zakładanie włosków
Stałe metody przedłużania włosów... Hmm. Przerabiałam i z gromkim hurra krzyczę "jak dobrze-mamy clip in!"

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-03, 18:13   #2467
neroza
Zadomowienie

A macie jakąś galerię jak wyglądają Wasze włosy przed i po założeniu clip on? i gdzie zamawiałyście swoje włosy bo na doczepiane.pl w ogóle nie ma wyboru, zresztą nie wiem jak mam wybrać kolor włosów w ciemno bez sprawdzenia na żywo odcienia
Stary 2012-05-03, 18:32   #2468
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Dla przypomnienia doczepiane.pl 220gram włosy indyjskie kolor czarny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0272.jpg (68,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0277.jpg (71,2 KB, 106 załadowań)

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-03, 18:42   #2469
neroza
Zadomowienie

Wow piękne! w ogóle nie widać, że przedłużane! Już sama nie wiem, może zacznę od clip on a jak się nie sprawdzi to spróbuję innych metod
Stary 2012-05-03, 18:47   #2470
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Wow piękne! w ogóle nie widać, że przedłużane! Już sama nie wiem, może zacznę od clip on a jak się nie sprawdzi to spróbuję innych metod
Właśnie o to chodziło, żeby nie było widać łączeń ani przejścia. Chociaż wiatr od zawsze pozostanie naszym wrogiem nr jeden - tym bardziej, jak ktoś (tak jak ja) nosi tylko rozpuszczone włoski
Spróbuj - polubisz clipy i sama zobaczysz, że Twoje włoski będą w świetnym stanie

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-03, 19:39   #2471
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

Zastanawiam sie nad kupnem tasmy bo nie lubie zestawow ... czy ktos kupował tu i czy te wlosy sa rzeczywiscie naturalne ....

http://allegro.pl/wlosy-naturalne-ta...312693220.html
Stary 2012-05-03, 20:08   #2472
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Hej dziękuję za odpowiedź. Poza tym większość zestawów ma włosy indyjskie, a ja chciałabym europejskie. A cena za przedłużanie stałe jest w zasadzie może ze 100 zł droższa niż clip on.
ja z włosków indyjskiech jestem bardzo zadowolaona, są mięciutkie , nie kołtunia się. hmm powiem ci szczerze ze ostatnie zdanie które napisałaś mnie zaciekawiło>> nie wiem czy mieszkasz w Polsce, ale u nas przedłużanie na stałe jest o wiele droższe. np. clipy kupisz za 250-300 zł. a przedłużanie w salonie/ widomo zależy w jakim/ to ok 1000zł. chyba ze robisz prywatnie / mi np robiła dziewczyna która tym się zajmuje / i tak ok 3,5 r temu płaciłam ok 700zł.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Jeżeli wprawisz się już w zakładaniu clipów to zajmie Ci to góra!!! 5-7min (mi w każdym razie tyle czasu zajmuje założenie 10 taśm).
"jak dobrze-mamy clip in!"
dokładnie, kilka minut i masz długie wloski
aGrAwA to ja krzycze razem z Tobą hehe
Hurrrra!!!! niech żyją Nam

Cytat:
A macie jakąś galerię jak wyglądają Wasze włosy przed i po założeniu clip on?
oczywiście , wklejałyśmy zdjęcia, i to nawet bardzo dużo, tylko musisz poczytać wcześniejsze strony albo i ten.
ja zaraz poszukam swoich to ci wkleje

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-05-03 o 20:09
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-05-03, 21:38   #2473
luniaska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad kupnem tasmy bo nie lubie zestawow ... czy ktos kupował tu i czy te wlosy sa rzeczywiscie naturalne ....

szczerze mówiąc ta oferta jest dla mnie bardzo podejrzana po pierwsze na zdjęciu, gdzie pokazują te włosy niby pokręcone - to raczej jakieś inne, bo mają inne spinki, po drugie spinki, same w sobie mnie odstraszają, a po trzecie jedna taśma i waży 45-60 gram??
ja bym się bała, tym bardziej, że w sumie tam nie ma żadnego porządnego zdjęcia tych włosów

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
A macie jakąś galerię jak wyglądają Wasze włosy przed i po założeniu clip on? i gdzie zamawiałyście swoje włosy bo na doczepiane.pl w ogóle nie ma wyboru, zresztą nie wiem jak mam wybrać kolor włosów w ciemno bez sprawdzenia na żywo odcienia
moje możesz zobaczyć na 75 stronie

TenBrook T-Clear - 11.04.2013
luniaska jest offline  
Stary 2012-05-03, 21:51   #2474
7Paulina7
Zadomowienie

GG do 7Paulina7

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc ta oferta jest dla mnie bardzo podejrzana po pierwsze na zdjęciu, gdzie pokazują te włosy niby pokręcone - to raczej jakieś inne, bo mają inne spinki, po drugie spinki, same w sobie mnie odstraszają, a po trzecie jedna taśma i waży 45-60 gram??
ja bym się bała, tym bardziej, że w sumie tam nie ma żadnego porządnego zdjęcia tych włosów

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Własnie mi to ez podejrzanie wyglada to sa 2 tasmy zszyte razem ktore sa podwojne..

foto od pani wlosow....

Do tego jakies świeże konto - tak sie na ta tasme napalilam w sumie na 2 sztuki i nie wiem co mam robic....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080494.jpg (52,6 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2012-05-03 o 21:53
7Paulina7 jest offline  
Stary 2012-05-04, 11:41   #2475
neroza
Zadomowienie

Cytat:
Właśnie o to chodziło, żeby nie było widać łączeń ani przejścia. Chociaż wiatr od zawsze pozostanie naszym wrogiem nr jeden - tym bardziej, jak ktoś (tak jak ja) nosi tylko rozpuszczone włoski
Spróbuj - polubisz clipy i sama zobaczysz, że Twoje włoski będą w świetnym stanie
Tak tylko widzisz najbardziej boje sie jednej rzeczy moje włosy ostatnio zostały spalone przez fryzjerkę, a moje naturalne są strasznie cienkie, boję się, że zabiję je codziennie je tapirując, bo i tak łamią mi się jak je czeszę szczotką. Poza tym ja lubię pójść do sklepu i dobrać sobie kolor a nie bawić się w wysyłanie i odsyłanie zestawów, a na kilka na raz pieniędzy nie mam.
Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
ja z włosków indyjskiech jestem bardzo zadowolaona, są mięciutkie , nie kołtunia się. hmm powiem ci szczerze ze ostatnie zdanie które napisałaś mnie zaciekawiło>> nie wiem czy mieszkasz w Polsce, ale u nas przedłużanie na stałe jest o wiele droższe. np. clipy kupisz za 250-300 zł. a przedłużanie w salonie/ widomo zależy w jakim/ to ok 1000zł. chyba ze robisz prywatnie / mi np robiła dziewczyna która tym się zajmuje / i tak ok 3,5 r temu płaciłam ok 700zł.

dokładnie, kilka minut i masz długie wloski
aGrAwA to ja krzycze razem z Tobą hehe
Hurrrra!!!! niech żyją Nam

oczywiście , wklejałyśmy zdjęcia, i to nawet bardzo dużo, tylko musisz poczytać wcześniejsze strony albo i ten.
ja zaraz poszukam swoich to ci wkleje
Mieszkam w Warszawie i powiem Ci, że teraz cena za założenie włosów bardzo zmalała włosy ok 55 cm naturalne europejskie kosztują w granicach 500- 600 zł oczwiście prywatnie a nie w salonie bo oni dodtakowo zdzerają na wszytskim, Mówię o fryzjerkach z powiedzmy 7 letnim doświadczeniem, a jeżeli przyjdziesz z własnymi włosami to za załozenie zapłacisz tylko 100-200 zł, więc sama widzisz że cena jest kusząca, a ja nie mam czasu codziennie bawić sie z tymi clipami, tym bardziej że muszę wstać o 7:30, rzęsy też mam sztuczne, bo ponad wszystko cenię sen i wolę dłużej pospać niż malować rzęsy
Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie i naturalnie wydlądają, ale gęściochy
Stary 2012-05-04, 12:31   #2476
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Neroza nie wiem jak to jest, ale ja na przykład nigdy nie tapirowałam swoich włosków przed zakładaniem clipków... Nie czuję takiej potrzeby a mam raczej cienkie włoski a noszę ponad 220gram

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość

Patrzyłam na nie dzisiaj i wydają się podejrzane. Dlaczego ta Pani pokazuje, że gorszy zestaw to taki z cieniowaną końcówką..
Fakt, najbardziej pożądana to równa, ale ja z doświadczenia wiem, że lepiej i naturalniej wygląda cieniowana. Mniej się wyróżnia, od kiedy mam cieniowaną mniej osób wie, że to doczepy, z kolei jak miałam równiutką to każdy od razu mówił, że przedłużane.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Co do przedłużania w salonach... Wolę dać 500zł za clip in niż za "robociznę" i włosy tak marne, że przetrzymają może z miesiąc.. Ale to moja opinia, po prostu kocham clip in i ozłocić tego, który je wymyślił

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-04, 17:09   #2477
kicia069
Zadomowienie

dziewczyny właśnie położyłam czerń na moje clipy i chyba się zaraz poryczę!! dałam za nie 160 zł a jak się teraz patrzę to niektóre od razu chyciły kolor a reszta ani rusz, miały być 100% ludzkie a wydaje mi sie ze są mieszane, czuje sie jak tępa idiotka ze tak dałam sie nabrać

wg jak teraz patrze na opis aukcji to te zdjęcia jego są kradzione, to nie są real photo!!

ehh nie wiem co robić potrzymam jeszcze tą farbę troszkę dłużej i zobacze co się będzie działo, może to się nie będzie rzucać w oczy...
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-05, 09:42   #2478
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
dziewczyny właśnie położyłam czerń na moje clipy i chyba się zaraz poryczę!! dałam za nie 160 zł a jak się teraz patrzę to niektóre od razu chyciły kolor a reszta ani rusz, miały być 100% ludzkie a wydaje mi sie ze są mieszane, czuje sie jak tępa idiotka ze tak dałam sie nabrać

wg jak teraz patrze na opis aukcji to te zdjęcia jego są kradzione, to nie są real photo!!

ehh nie wiem co robić potrzymam jeszcze tą farbę troszkę dłużej i zobacze co się będzie działo, może to się nie będzie rzucać w oczy...
Sama widzisz, trzeba się naciąć, żeby w końcu trafić dobrze...
Gdyby zliczyć ile pieniędzy wyrzuciłam w błoto kupując badziewne włosy...

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-05, 11:49   #2479
kasiabob
Raczkowanie

kicia ale chyba nie masz wloskow z doczepiane.pl?kurde ja farbowac bede je w srode mam nadzieje ze wszystkie złapia kolor
kasiabob jest offline  
Stary 2012-05-05, 12:06   #2480
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
kicia ale chyba nie masz wloskow z doczepiane.pl?kurde ja farbowac bede je w srode mam nadzieje ze wszystkie złapia kolor
Doczepiane.pl nie wyglądają na to, że sprawiają problemy z farbowaniem, a poza tym są w 100% naturalne

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-05, 12:54   #2481
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
nie a szkoda bo trafiłam na oszusta i złodzieja na allegro, teraz tych włsów nie ubiorę nawet a pisało jak byk ze naturalne i nawet jakiś certyfikat był wklejony

przeryczałam wczoraj pół nocy przez to
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-05, 14:01   #2482
sylwiaxx
Zadomowienie

Cytat:
jak ja farbowałam to wszystkie ładnie kolor złapały

Edytowane przez sylwiaxx
Czas edycji: 2012-05-06 o 12:56
sylwiaxx jest offline  
Stary 2012-05-05, 14:41   #2483
madzia0007
Zadomowienie

Czesc dziewczyny!
Ja bylam prawie zdecydowana na foxy, ale przejrzalam forum i pojawiaja sie glosy,ze one sa sztuczne i wogole do dupy. Czy rapunzel sa od nich lepsze i czy generalnie warto zamowic? Chodzi mi przede wszystkim o srednie blondy, moj budzet to nie wiecej niz 400 zl. Myslalam o tych http://www.rapunzelofsweden.pl/przed...wlosow-clip-on ale one maja tylko 110 gram, czy nie beda wygladaly "biednie"? Wlosy mam do polowy piersi, a wiec nie bardzo krotkie, chodzi mi w duzej mierze o zageszczenie i delikatne przedluzenie.
madzia0007 jest offline  
Stary 2012-05-05, 16:10   #2484
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Też byłam zdecydowana na FOXY i zrezygnowałam po przeczytaniu opinii na forum - wzięłam doczepiane.pl ale przynajmniej naturalne. A cena nawet mniejsza, bo dałam 450zł, a foxy za taką gęstość wołają jakieś 600...

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-05, 16:45   #2485
madzia0007
Zadomowienie

No wlasnie... Im dluzej czytam forum tym bardziej nie wiem ktore wziac. Bo sa glosy ze foxy wygladaja sztucznie a rapunzele jak mysie ogonki. A w gre wchodza tylko sklepy ktore wysylaja do Holandii, takze polskie sklepy raczej odpadaja.
No i strasznie dziwne ze w internecie praktycznie wszystkie uzytkowniczki foxy sa zadowolone, a tu pojawiaja sie na forum tak skrajnie negatywne opinie, ze zrobily mi wode z mozgu

Edytowane przez madzia0007
Czas edycji: 2012-05-05 o 16:48
madzia0007 jest offline  
Stary 2012-05-06, 08:55   #2486
kicia069
Zadomowienie

dziewczyny, doczytałam sie na opakowaniu małym druczkiem iż te włosy co kupiłam ( miały być 100% naturalne) zawierają max 80% ludzkich włosów a jak idiotka wystawiłam kolesiowi komentarz zanim zafarbowałam!!!

nie wiecie czy mogę zmienić komentarz z pozytywa na negatyw?? nie chce zeby kolejne osoby sie nacieły na tego złodzieja!!!!
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-06, 09:05   #2487
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny, doczytałam sie na opakowaniu małym druczkiem iż te włosy co kupiłam ( miały być 100% naturalne) zawierają max 80% ludzkich włosów a jak idiotka wystawiłam kolesiowi komentarz zanim zafarbowałam!!!

nie wiecie czy mogę zmienić komentarz z pozytywa na negatyw?? nie chce zeby kolejne osoby sie nacieły na tego złodzieja!!!!
hmmm niestety jak już wystawiłas komentarz poz. nie można go zmienić na negatywny, ale może napisz do allegro, i opisz że towar jest niezgodny z aukcją itp. / jak wejdziesz na stronę produktu wybierasz" ZGŁOŚ NARUSZENIE ZASAD" i tam opisujesz.
----------------
podeślij mi linka jakie włoski zamawiałaś bo nie pamietam

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Też byłam zdecydowana na FOXY i zrezygnowałam po przeczytaniu opinii na forum
ja dokładnie tak samo
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-05-06, 09:17   #2488
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
hmmm niestety jak już wystawiłas komentarz poz. nie można go zmienić na negatywny, ale może napisz do allegro, i opisz że towar jest niezgodny z aukcją itp. / jak wejdziesz na stronę produktu wybierasz" ZGŁOŚ NARUSZENIE ZASAD" i tam opisujesz.
----------------
podeślij mi linka jakie włoski zamawiałaś bo nie pamietam

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

ja dokładnie tak samo
http://allegro.pl/cs-doczepiane-wlos...263624835.html

pare stron temu napisłyście ze zdjęcia z aukcji na której kupiłam włosy wyglądają jak te ze strony rapunzel i tak jest bo sie okazało iż te zdjęcia są po prostu skradzione z tego serwisu!!! bo te które ja dostałam wyglądają całkiem inaczej!!

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

napisałam do stronki rapunzel że ten użytkownik skradł im zdjęcia, może sie z nim skontatkują
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-06, 09:24   #2489
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
[/COLOR]napisałam do stronki rapunzel że ten użytkownik skradł im zdjęcia, może sie z nim skontatkują
szczerze??? >>> myslę że się tym nie przejma, bo teraz widze ze zmienili na stroni zdjecia dodajac karte http://www.rapunzelofsweden.pl/przed...e-clip-on-50cm
========================= ========================= ====
na stronie gdzie kupowałaś pisze dokładnie" WŁOSY MOŻNA FARBOWAĆ! Jest to główna różnica między włosami naturalnymi, a syntetycznymi. U nas możesz być w 100% pewna, że kupujesz włosy naturalne!"
------------
------------
dziwne ze na opakowaniu ci pisze ze 80% naturalne:/
a to juz jest celowe wporwadzanie w błąd! i oszukiwanie klinta!
---------------------------------------------------------------------------------------------
BTW
rapunzele widze ze strasznie podniosły cenę :/ ja za swoje płaciłam ok 160zł, ateraz 323 !
http://www.rapunzelofsweden.pl/przed...wlosow-clip-on

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-05-06 o 09:26
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-05-06, 10:11   #2490
sawusia49
Raczkowanie

Witam.Jeszcze nie kupiłam wlosków,bo czaję się na doczepiane.
Ale dziewczyny czytam Wasze posty bardzo dokladnie i po moich przejściach
wszystkie analizuję i tak do Kici i Paulinki,moje kochane te najlepszewlosy i wlosy-naturalne to ta sama oszustka,z którą ja się tak długo męczylam.Pewnie na tych kontach ktore miała wlosynaturalne,wlosymonik a,badz_piekna_dzis ma tyle negatywów,że zalozyla nowe konta,zauważcie one są zupełnie świeże.Nie dajcie się oszukać,moje wcześniejsze posty mówią o tym jak ta osoba traktuje kupujących.Aha,jeszcze jedno ona zakładając konto nie podaje danych firmy,dopiero po zamówieniu masz jej dane i w ofercie jest takie zdanie przy zwrocie towaru do koperty"wsadz'' 10zł.To takie charakterystyczne rzeczy na które warto zwrócić uwagę.
sawusia49 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości