Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-06, 10:37   #2491
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/cs-doczepiane-wlos...263624835.html

pare stron temu napisłyście ze zdjęcia z aukcji na której kupiłam włosy wyglądają jak te ze strony rapunzel i tak jest bo sie okazało iż te zdjęcia są po prostu skradzione z tego serwisu!!! bo te które ja dostałam wyglądają całkiem inaczej!!

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

napisałam do stronki rapunzel że ten użytkownik skradł im zdjęcia, może sie z nim skontatkują
Zauważyłam, że wielu allegrowiczów kradnie zdjęcia z innych stron z włosami, a jak widzę już zdjęcia gwiazd, które niby noszą jakieś podejrzane włosy - często Jessica Simpson albo Britney Spears to śmiech na sali Podpierając się wizerunkami celebrytek jak dla mnie brzmią żenująco, ale podejrzewam, że wiele dziewczyn się na to nabiera. Uwierzyłabym tylko w Justynę Steczkowską, która oficjalnie reklamuje włosy pewnej firmy

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
dziewczyny, doczytałam sie na opakowaniu małym druczkiem iż te włosy co kupiłam ( miały być 100% naturalne) zawierają max 80% ludzkich włosów a jak idiotka wystawiłam kolesiowi komentarz zanim zafarbowałam!!!

nie wiecie czy mogę zmienić komentarz z pozytywa na negatyw?? nie chce zeby kolejne osoby sie nacieły na tego złodzieja!!!!
Najczęściej komentarze są wystawiane zaraz po otwarciu paczki a nie np. po okresie próbnym włosków - czyli dwóch tygodniach. A to wprowadza w błąd

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-06, 10:47   #2492
madzia0007
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
BTW
rapunzele widze ze strasznie podniosły cenę :/ ja za swoje płaciłam ok 160zł, ateraz 323 !
http://www.rapunzelofsweden.pl/przed...wlosow-clip-on
I wlasnie dlatego ich nie kupie, bo nie lubie takich praktyk, widocznie nie sa tyle warte. Poza tym zdjecia splatanych wlosow rybkimoni mnie do nich zniechecily. Pisalam do doczepianych.pl, wysla do Holandii, na forum opinie ma dobre a nie kosztuja majatku, tylko cholera, nowa dostawa wlosow dopiero w polowie maja, a ja tak sie na nie juz napalilam . Dziewczyny, mam dwa pytania, prosze odpowiedzcie - oni maja malo odcieni i raczej sie nie wpasuje idealnie w moje wlosy - czy lepiej kupic wlosy za jasne, czy za ciemne? Moj odcien to blond, ni to sredni ni ciemny Na dodatek mam na czubku ombre hair. I dwa - czy oplaca sie wziac 55 cm 120 g, czy lepiej 50 cm 100 gram, skoro i tak zamierzam je podciac z 5 -10 cm? Bardziej zalezy mi na gestosci niz na dlugosci.

Edytowane przez madzia0007
Czas edycji: 2012-05-06 o 10:52
madzia0007 jest offline  
Stary 2012-05-06, 12:17   #2493
pixy00
Raczkowanie

Cześć dziewczyny.Zastanawiam się po raz kolejny nad kupnem włosków.Tym razem chcę wypróbować syntetyczne,bo muszę podreperować moje naturalki. (Farbowane już dwa razy)

Zainteresowała mnie ta oferta,ponieważ jest tylko jedna taśma.
http://allegro.pl/zestaw-clip-in-nat...294818459.html
Czy kilka taśm zszytych w jedną to dobre rozwiązanie?

pixy00 jest offline  
Stary 2012-05-06, 14:23   #2494
pandulek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Dla przypomnienia doczepiane.pl 220gram włosy indyjskie kolor czarny
Piękne są! Pod wpływem tego wątku również postanowiłam spróbować tą metodą przedłużyć włosy. Na razie mam problem z kolorem ponieważ waham się między ciemnym blondem, a jasnym brązem. Takie kolory zaproponowała mi Pani z doczepiane. pl kiedy wysłałam jej zdjęcie moich włosów z prośbą o pomoc w doborze koloru, jednak nadal mam dylemat. Chyba najpierw poproszę o wysłanie próbnika.

Najpierw chciałam 55 cm 120 gram, ale jak zobaczyłam Twoje zdjęcia zapragnęłam 220 gr. ( Widziałam również na poprzednich stronach jak miałaś założone włoski 80 cm- również byłam pod wrażeniem!) Jednak mam kolejny dylemat, ponieważ mam swoje naturalne włosy krótsze od Twoich ( przód sięga nieco za brodę, a tył zasłania ledwo kark). Poza tym są cienkie i dość rzadkie. Czy 220 gr nie będzie ich zbytnio obciążało? Nie będzie przeswitów itp.?
Z kolei obawiam się czy 120 gr nie będzie wyglądało zbyt sztucznie. Ponieważ od brody w dół będę miała wyłącznie włosy doczepione. Czy ta gramatura nie sprawi, że będą one zbyt rzadkie? Gdybym miała swoje troszkę dłuższe to może jakoś by się zlały i zagęściły, a tak nie mam pojęcia
Może któraś z Was mogłaby mi dać jakieś rady?

A tak przy okazji wita się z Wami kolejna fanka włosów clip in!
pandulek jest offline  
Stary 2012-05-07, 12:58   #2495
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Piękne są! Pod wpływem tego wątku również postanowiłam spróbować tą metodą przedłużyć włosy. Na razie mam problem z kolorem ponieważ waham się między ciemnym blondem, a jasnym brązem. Takie kolory zaproponowała mi Pani z doczepiane. pl kiedy wysłałam jej zdjęcie moich włosów z prośbą o pomoc w doborze koloru, jednak nadal mam dylemat. Chyba najpierw poproszę o wysłanie próbnika.

Najpierw chciałam 55 cm 120 gram, ale jak zobaczyłam Twoje zdjęcia zapragnęłam 220 gr. ( Widziałam również na poprzednich stronach jak miałaś założone włoski 80 cm- również byłam pod wrażeniem!) Jednak mam kolejny dylemat, ponieważ mam swoje naturalne włosy krótsze od Twoich ( przód sięga nieco za brodę, a tył zasłania ledwo kark). Poza tym są cienkie i dość rzadkie. Czy 220 gr nie będzie ich zbytnio obciążało? Nie będzie przeswitów itp.?
Z kolei obawiam się czy 120 gr nie będzie wyglądało zbyt sztucznie. Ponieważ od brody w dół będę miała wyłącznie włosy doczepione. Czy ta gramatura nie sprawi, że będą one zbyt rzadkie? Gdybym miała swoje troszkę dłuższe to może jakoś by się zlały i zagęściły, a tak nie mam pojęcia
Może któraś z Was mogłaby mi dać jakieś rady?

A tak przy okazji wita się z Wami kolejna fanka włosów clip in!
A więc powitajmy kolejną clip - maniaczkę
Powiem szczerze - jeżeli decydujesz się na taką gęstość a masz raczej cienkie włoski to polecam przedłużać / zagęszczać całość.. Sama po sobie widzę jak wczepiam moje 220gram, gdybym nie dopinała boków efekt byłby hmm... sztuczny. Jednak komplet wygląda najlepiej. A jeżeli już koniecznie chcesz sam dół to polecam mniejszą gęstość zdecydowanie
A co do ciężaru - wiadomo, przy takiej " masie " włoski mają co dźwigać, ale jakoś nie widzę, aby moje naturalne przerzedzały się czy wypadały. Takie rzeczy dzieją się tylko przy przedłużaniu na stałe

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-07, 17:53   #2496
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pixy00 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Zastanawiam się po raz kolejny nad kupnem włosków.Tym razem chcę wypróbować syntetyczne,bo muszę podreperować moje naturalki. (Farbowane już dwa razy)

Zainteresowała mnie ta oferta,ponieważ jest tylko jedna taśma.
http://allegro.pl/zestaw-clip-in-nat...294818459.html
Czy kilka taśm zszytych w jedną to dobre rozwiązanie?
Nie uważam by to był dobry pomysł- po bokach będziesz mieć troszkę cienko jak tą taśmę wepniesz z tyłu włosów. Poza tym syntetyki nie kręcą się, nie farbują i błyszczą się jak u lalki. Nie polecam, oj nieee.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-05-07, 20:27   #2497
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pixy00 Pokaż wiadomość
witaj, ja jednak syntetyków bym nie polecała, nawet najlepszych

[QUOTE=pandulek;33933115

A tak przy okazji wita się z Wami kolejna fanka włosów clip in! [/QUOTE]
hej Witamy w naszych progach

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Poza tym syntetyki nie kręcą się, nie farbują i błyszczą się jak u lalki. Nie polecam, oj nieee.
Prawda
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-05-07, 20:35   #2498
pandulek
Zadomowienie

Cytat:
A więc powitajmy kolejną clip - maniaczkę
Powiem szczerze - jeżeli decydujesz się na taką gęstość a masz raczej cienkie włoski to polecam przedłużać / zagęszczać całość.. Sama po sobie widzę jak wczepiam moje 220gram, gdybym nie dopinała boków efekt byłby hmm... sztuczny. Jednak komplet wygląda najlepiej. A jeżeli już koniecznie chcesz sam dół to polecam mniejszą gęstość zdecydowanie
A co do ciężaru - wiadomo, przy takiej " masie " włoski mają co dźwigać, ale jakoś nie widzę, aby moje naturalne przerzedzały się czy wypadały. Takie rzeczy dzieją się tylko przy przedłużaniu na stałe
Tzn. ja chcę zagęszczać całość ale troszkę niejasno się wyraziłam. W ogóle teraz jak przeczytałam swoją wypowiedź to w ogóle sama siebie bym nie zrozumiała bo trochę zamotałam
W każdym razie zdecydowałam, że na początek zamówię zestaw 120 gr i zobaczę jak będzie on wyglądał na mojej głowie, a później w razie potrzeby dokupię jeszcze kilka pasm i doczepię gdzie trzeba.
Niestety Pani z doczepiane. pl napisała mi, że nie ma w tej chwli koloru, który chciałam i zaproponowała 2 opcje: albo inny zestaw w tym kolorze ( 40 cm- ja jednak wolę dłuższe włosy) albo ten zestaw który chciałam, ale inny kolor, który mogłabym sobie przefarbować. Troszkę się obawiam bo nie mam doświadczenia w tych sprawach i najchętniej zakupiłabym zestaw, który mogłabym zwyczajnie założyć na głowę bez dodatkowego " tuningu". Zwłaszcza, że włosy do najtańszych nie należą, a boję się, że spapram robotę.
Ehh zastanawiam się jeszcze nad cosmoshopem. Tam oferują zestawy 135 gr ( 120 włosy+ 15gr spinki). Tylko opinie z tego czytałam na forum o tym sklepie też są różne i sama już nie wiem. W sumie każdy musi się przekonać na własnej skórze ( chciałoby się rzec głowie ) tyle, że trochę mnie zniechęcili bo napisałam do nich w sprawie pomocy w doborze koloru i cisza podczas gdy z doczepiane odpisali niemal ekspresowo. Nie chcę zamawiać w ciemno, a takie czekanie również mi nie na rękę.
Zanim trafiłam na ten wątek chciałam zamawiać camerony, ale przeczytałam, że kiedyś sprzedawali lepsze włosy, a teraz jakość się popsuła. I weź tu człowieku podejmij decyzję

A może któraś z Was zamawiała z cosmoshopu brązy i byłaby w stanie mi pomóc odnośnie koloru. W załączniku mój kolor włosów. Zdjęcie robione bez flesza. Obecnie na całej głowie mam taki kolor jaki na załączonym zdjęciu mam na odrostach, to mój naturalny kolor. Zastanawiam się nad jasnym brązem http://cosmoshop.pl/p/50/236/-zestaw...n-clip-on.html
Myślicie, że ten kolor będzie ok? Mają jeszcze średni brąz, który wydaje mi się będzie za ciemny i bardzo jasny brąz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (109,6 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2012-05-07 o 20:59
pandulek jest offline  
Stary 2012-05-08, 12:59   #2499
luniaska
Raczkowanie

Cytat:
Tzn. ja chcę zagęszczać całość ale troszkę niejasno się wyraziłam. W ogóle teraz jak przeczytałam swoją wypowiedź to w ogóle sama siebie bym nie zrozumiała bo trochę zamotałam
W każdym razie zdecydowałam, że na początek zamówię zestaw 120 gr i zobaczę jak będzie on wyglądał na mojej głowie, a później w razie potrzeby dokupię jeszcze kilka pasm i doczepię gdzie trzeba.
Niestety Pani z doczepiane. pl napisała mi, że nie ma w tej chwli koloru, który chciałam i zaproponowała 2 opcje: albo inny zestaw w tym kolorze ( 40 cm- ja jednak wolę dłuższe włosy) albo ten zestaw który chciałam, ale inny kolor, który mogłabym sobie przefarbować. Troszkę się obawiam bo nie mam doświadczenia w tych sprawach i najchętniej zakupiłabym zestaw, który mogłabym zwyczajnie założyć na głowę bez dodatkowego " tuningu". Zwłaszcza, że włosy do najtańszych nie należą, a boję się, że spapram robotę.
Ehh zastanawiam się jeszcze nad cosmoshopem. Tam oferują zestawy 135 gr ( 120 włosy+ 15gr spinki). Tylko opinie z tego czytałam na forum o tym sklepie też są różne i sama już nie wiem. W sumie każdy musi się przekonać na własnej skórze ( chciałoby się rzec głowie ) tyle, że trochę mnie zniechęcili bo napisałam do nich w sprawie pomocy w doborze koloru i cisza podczas gdy z doczepiane odpisali niemal ekspresowo. Nie chcę zamawiać w ciemno, a takie czekanie również mi nie na rękę.
Zanim trafiłam na ten wątek chciałam zamawiać camerony, ale przeczytałam, że kiedyś sprzedawali lepsze włosy, a teraz jakość się popsuła. I weź tu człowieku podejmij decyzję

A może któraś z Was zamawiała z cosmoshopu brązy i byłaby w stanie mi pomóc odnośnie koloru. W załączniku mój kolor włosów. Zdjęcie robione bez flesza. Obecnie na całej głowie mam taki kolor jaki na załączonym zdjęciu mam na odrostach, to mój naturalny kolor. Zastanawiam się nad jasnym brązem http://cosmoshop.pl/p/50/236/-zestaw...n-clip-on.html
Myślicie, że ten kolor będzie ok? Mają jeszcze średni brąz, który wydaje mi się będzie za ciemny i bardzo jasny brąz.
Szczerze mówiąc, gdybym miała teraz kupować włosy to kupiłabym albo smeggi (które mam) albo doczepiane.pl (które ma aGRAwA - są boskie!!!)
a co do koloru, wydaje mi się, że Twój naturalny jest raczej w chłodnej tonacji, a ten z cosmoshopu jest zdecydowanie ciepły - i myślę, że oprócz czarnego to nigdy nie dopasujesz idealnie koloru. Moje doczepy mam odrobinke jaśniejsze od moich włosów i szczerze mówiąc w ogóle tego nie widać, a nawet daje to bardzo naturalny efekt. Ale jak masz do wyboru to weź jaśniejszy, bo zawsze można przyciemnić, a odwrotnie to już nie bardzo

TenBrook T-Clear - 11.04.2013
luniaska jest offline  
Stary 2012-05-08, 13:34   #2500
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, gdybym miała teraz kupować włosy to kupiłabym albo smeggi (które mam) albo doczepiane.pl (które ma aGRAwA - są boskie!!!)
a co do koloru, wydaje mi się, że Twój naturalny jest raczej w chłodnej tonacji, a ten z cosmoshopu jest zdecydowanie ciepły - i myślę, że oprócz czarnego to nigdy nie dopasujesz idealnie koloru. Moje doczepy mam odrobinke jaśniejsze od moich włosów i szczerze mówiąc w ogóle tego nie widać, a nawet daje to bardzo naturalny efekt. Ale jak masz do wyboru to weź jaśniejszy, bo zawsze można przyciemnić, a odwrotnie to już nie bardzo
Ja idealnie dopasowałam dopiero jak pofarbowałam na czerń bo jak miałam brąz to albo doczepy były za jasne a jak brałam czarne to za ciemne i ciężko było się " wstrzelić " idealnie w kolor

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-08, 15:11   #2501
MaLibu 2o
Raczkowanie

dziewczyny, kupiłam jakiś rok temu ponad włosy doczepiane metoda clipin na all, wtedy założyłam je tylko raz, efekt mi sie bardzo podobał, ale samozaparcia zabrakło i chęci żeby wstwać wcześniej i doczepiać

w każdym razie jakbyście mogły doradzić, czym takie włosy myć? normalnym szamponem? help
dodam, że włosy naturalne, chociarz żadne tam super hiper
MaLibu 2o jest offline  
Stary 2012-05-08, 15:19   #2502
madzia0007
Zadomowienie

Cytat:
A nie mozesz poczekac jeszcze tydzien? Beda mieli nowa dostawe, tez nie maja w tej chwili wlosow ktore bym chciala (120 g, sredni blond) i zdecydowalam sie poczekac, bo calutki weekend spedzilam na czytaniu forum, porownywaniu, ogladaniu filmikow - zdecydowalam sie na doczepiane.pl i naprawde nie chce mi sie juz wyszukiwac innych sklepow zwlaszcza ze lepszego chyba nie znajde. Troszke sie boje ze okaza sie za chude ale pocieszam sie ze najwyzej jeszcze kiedys domowie 100 gram i doszyje do tasm (cena i tak wyjdzie mniej wiecej taka sama jak za 220 gram). A swoje wlosy mam w miare dlugie wiec licze ze nie bedzie tak zle i ze na razie nie bedzie mi to potrzebne
madzia0007 jest offline  
Stary 2012-05-08, 16:06   #2503
pandulek
Zadomowienie

Cytat:
No właśnie, mó9j naturalny jest w chłodnej tonacji, ale z tego co przeglądam różne oferty to ciężko znaleźć, bo prawie wszędzie są włosy raczej w ciepłych tonacjach. Ja w końcu zamówiłam te włosy jasny brąz z cosmo ponieważ stwierdziłam, że najwyżej odeślę lub wymienię. Niby można zwrócić w ciągu 10 dni od otrzymania bez podawania powodu. Jak przyjdą to obejrzę je sobie dokladnie, ocenię gęstość, jakość i przede wszystkim kolor. Myślę, że jak wyciągnę je delikatnie z folii bez odrywania kartonika, nie powinnam mieć później problemów ze zwrotem. Oczywiście jak się okażą ok to zostawię.
Chciałam zamawiać z doczepianych, ale Pani mi odpisała, że nie mają mojego koloru proponując coś w zamian, o czym pisałam niżej. Ogólnie smieszna sytuacja. Najpierw poprosiłam o pomoc w doborze odcienia. Zaproponowała mi jeden kolor dodając, że jak mam nadal wątpliwości to mogą wysłać mi próbnik. A jak napisałam, że się chyba zdecyduję na ten kolor co mi zaproponowała, to dostałam odpowiedź że nie ma go w ofercie. Napisałam więc ponownie, czy jeszcze będzie zestaw który mnie interesuje i kiedy( w końcu na stronie jest napisane, że w połowie nowa dostawa). To dostałam krótką odpowiedź : " niestety nie" Więc po co proponują mi kolor, którego nie ma i wychodzi na to, że już nie będzie? Nie ukrywam, że mnie to zniechęciło do tego sklepu i się zawiodłam bo się naczytałam pochlebnych opinii i bardzo chciałam stamtąd właśnie zamawiać włosy.
Także na razie czekam, zobaczę co mi przyślą z tego cosmoshopu. Jak mi nie będzie pasowało spróbuję ze smeggi

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Ja idealnie dopasowałam dopiero jak pofarbowałam na czerń bo jak miałam brąz to albo doczepy były za jasne a jak brałam czarne to za ciemne i ciężko było się " wstrzelić " idealnie w kolor
Właśnie obawiam się, że nie uda mi się idealnie dopasować żadnych doczepów i będę miała mały problem bo nie chcę farbować swoich włosów. Najwyżej pofarbuję doczepy na jakiś kolor najbardziej przypominający ten co mam na głowie. Chyba 2 lata schodziłam z koloru i w końcu udało mi się wyhodować naturalki, jeszcze tylko końcówki mi zostały do ścięcia. Dlatego szkoda mi teraz farbować.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
A nie mozesz poczekac jeszcze tydzien? Beda mieli nowa dostawe, tez nie maja w tej chwili wlosow ktore bym chciala (120 g, sredni blond) i zdecydowalam sie poczekac, bo calutki weekend spedzilam na czytaniu forum, porownywaniu, ogladaniu filmikow - zdecydowalam sie na doczepiane.pl i naprawde nie chce mi sie juz wyszukiwac innych sklepow zwlaszcza ze lepszego chyba nie znajde. Troszke sie boje ze okaza sie za chude ale pocieszam sie ze najwyzej jeszcze kiedys domowie 100 gram i doszyje do tasm (cena i tak wyjdzie mniej wiecej taka sama jak za 220 gram). A swoje wlosy mam w miare dlugie wiec licze ze nie bedzie tak zle i ze na razie nie bedzie mi to potrzebne
Ja bardzo niecierpliwa jestem Chcę już A poważnie to byłabym w stanie czekać, ale tak jak napisałam wyżej- napisali mi, że już nie będą mieli Szkoda. Ja właśnie też stwierdziłam, że zamówię zestaw 120 gr, a najwyżej potem domówię. Nie ma co szaleć, zwłaszcza, że pierwszy raz będę doczepiać clipy i może akurat taki zestaw okaże się dla mnie ok.
Ja też już kilka dni czytam o tych włosiskach i mam wrażenie, że im więcej czytam tym więcej mi się w głowie miesza

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MaLibu 2o Pokaż wiadomość
dziewczyny, kupiłam jakiś rok temu ponad włosy doczepiane metoda clipin na all, wtedy założyłam je tylko raz, efekt mi sie bardzo podobał, ale samozaparcia zabrakło i chęci żeby wstwać wcześniej i doczepiać

w każdym razie jakbyście mogły doradzić, czym takie włosy myć? normalnym szamponem? help
dodam, że włosy naturalne, chociarz żadne tam super hiper
Z tego co wyczytałam na forum to takie włosy się myje szamponami nawilżającymi, albo do włosów zniszczonych.

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2012-05-08 o 16:08
pandulek jest offline  
Stary 2012-05-08, 18:17   #2504
kicia069
Zadomowienie

Cytat:

a nie lepiej byłoby wypożyczyć próbnik z doczepiane.pl?i przyłozyć do włosów?

do naturalnych włosów jest trudno dopasować bo jesli farbujesz swoje a z clipami nie trafisz je możesz pofarbowac tą samą farbą co swoje

trudno jest pofarbować same clipy na taki sam kolor jak masz naturalne, chyba ze poszłabyś z nimi do fryzjerki i ona by sie tym zajeła, jednak naturalny przeważnie zawsze sie różni od farbowanego
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-08, 18:54   #2505
luniaska
Raczkowanie

Nie wiem jak wasze clipy, ale moje (mam nr 4 ze smeggi) są jakby takie wielotonowe tzn, są wymieszane jakby ton ciemniejsze i ton jaśniejsze razem i dlatego pięknie mieszają się z moimi jeszcze troche ciemniejszymi i wcale nie mam efektu kilku kolorów, ale naturalny brąz odrobine jaśniejszy na końcach ale ja sama sobie wybrałam, bo po prostu poszłam do sklepu pomacać

a co do mycia, ja myje szamponem do włosów suchych, nakładam maske i troche silikonów na końcówki i jest super noszę codziennie włosy już spokojnie ponad miesiąc i nadal wyglądają dobrze

luniaska jest offline  
Stary 2012-05-08, 19:19   #2506
madzia0007
Zadomowienie

Cytat:

Ja bardzo niecierpliwa jestem Chcę już A poważnie to byłabym w stanie czekać, ale tak jak napisałam wyżej- napisali mi, że już nie będą mieli Szkoda. Ja właśnie też stwierdziłam, że zamówię zestaw 120 gr, a najwyżej potem domówię. Nie ma co szaleć, zwłaszcza, że pierwszy raz będę doczepiać clipy i może akurat taki zestaw okaże się dla mnie ok.
Ja też już kilka dni czytam o tych włosiskach i mam wrażenie, że im więcej czytam tym więcej mi się w głowie miesza

To dziwne ze ci tak odpisali Az sama napisalam do nich teraz czy beda mieli ten blond czy nie zeby nie bylo ze bede czekala a i tak nie bedzie tego co chcialam Jak nie bedzie to bede miala problem Tez nigdy wczesniej nie mialam klipow bo zawsze mialam dlugie wlosy, ale odkad zaczelam rozjasniac to strasznie sie wylamaly i sa teraz cienkie Moze nie jakos strasznie ale rozpuszczone nie wygladaja juz tak dobrze i nabawilam sie kompleksow (a to przez Holenderki bo one maja o wiele grubsze i ladniejsze wlosy niz my, Polki, sa pozbawione tego okropnego mysiego odcienia, najczesciej w ladnych odcieniach blond). Poza tym marza mi sie dlugie a nie moge zapuscic dluzszych niz do lopatek bo koncowki wygladaja po prostu strasznie

Edit: strasznie szybko mi odpisali, chyba po 5 minutach! Oto co pisza

"Sredni blond bedzie z 50cm 100g, 40cm 120g oraz nowosci 45 cm 140g a 220g jest na stanie - modelu 55cm 120g nie bedzie."

Hmm to teraz bede sie zastanawiala czy isc w grubosc i brac 45 cm czy 50 cm i 100 g ale to malo troche skoro na filmiku dziewczyna miala zalozone 120 g i wlosy byly chude..

Edytowane przez madzia0007
Czas edycji: 2012-05-08 o 19:25
madzia0007 jest offline  
Stary 2012-05-08, 19:58   #2507
luniaska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Hmm to teraz bede sie zastanawiala czy isc w grubosc i brac 45 cm czy 50 cm i 100 g ale to malo troche skoro na filmiku dziewczyna miala zalozone 120 g i wlosy byly chude..
Myślę, że 100g przy Twoich długich włosach wystarczy.
Ja noszę ok 75 g proste, a jak chce pokręcić to wystarczy mi 60g bądź nawet mniej, bo potem mam większą głowe od tułowia

luniaska jest offline  
Stary 2012-05-08, 20:07   #2508
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Zauważyłam, że wielu allegrowiczów kradnie zdjęcia z innych stron z włosami, a jak widzę już zdjęcia gwiazd, które niby noszą jakieś podejrzane włosy - często Jessica Simpson albo Britney Spears to śmiech na sali Podpierając się wizerunkami celebrytek jak dla mnie brzmią żenująco, ale podejrzewam, że wiele dziewczyn się na to nabiera. Uwierzyłabym tylko w Justynę Steczkowską, która oficjalnie reklamuje włosy pewnej firmy

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Najczęściej komentarze są wystawiane zaraz po otwarciu paczki a nie np. po okresie próbnym włosków - czyli dwóch tygodniach. A to wprowadza w błąd
ja też z tego
i Anię Piszczałkę

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Dla przypomnienia doczepiane.pl 220gram włosy indyjskie kolor czarny
ładnie myślałam, że swoje masz dłuższe
xLADYx jest offline  
Stary 2012-05-08, 21:10   #2509
madzia0007
Zadomowienie

Cytat:
Myślę, że 100g przy Twoich długich włosach wystarczy.
Ja noszę ok 75 g proste, a jak chce pokręcić to wystarczy mi 60g bądź nawet mniej, bo potem mam większą głowe od tułowia
Chyba jednak wezme te 140g/45cm, dlatego ze 50 cm to dla mnie za duzo i planowalam taka dlugosc i tak podciac zeby wygladalo toto naturalniej. Przejrzalam youtube i klipy o dlugosci 45 cm (18 inch) to i tak sa bardzo dlugie wlosy. Jak bedzie ich za duzo to najwyzej nie bede nosila calego zestawu Fajnie ze wprowadzili taka dlugosc bo 50 to bylo dla mnie za duzo a 40 za malo.Swoja droga te blogerki ze strony doczepiane.pl strasznie wygladaja moim zdaniem Nie potrafia wogole jakos sobie ulozyc tych wlosow zeby fajnie to wygladalo.. Bardzo dlugie wlosy musza sprawiac wrazenie zadbanych i estetycznie uczesanych inaczej jest efekt o ktorym mowie
madzia0007 jest offline  
Stary 2012-05-08, 22:53   #2510
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Ma któraś z Was doczepiane.pl 40 cm 75 gram? I 40cm 120gram? Interesowałyby mnie zdjęcia przed wpięciem i po )

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline  
Stary 2012-05-09, 15:06   #2511
olivien
Raczkowanie

GG do olivien

cześć dziewczyny dawno mnie tutaj nie było moje rapunzele jak leżały tak leżą i założone je miałam tylko raz. próbowałam kilka razy dać im szansę, ale niestety nie potrafię (( do tego podrożały, ja za moje 60cm płaciłam równo 251zl, a i tak nie są warte tej kasy teraz czaję się na doczepiane.pl 220g szczególnie kiedy zobaczyłam włosy aGrAwA_26 - cudowne
Stary 2012-05-09, 15:16   #2512
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
[LEFT]cześć dziewczyny dawno mnie tutaj nie było moje rapunzele jak leżały tak leżą i założone je miałam tylko raz.
Witaj , myśłałam że o nas całkiem zpomniałaś
a ja rapunzele mieszem razem z cameronami inoszeprawie codziennie, kręce, farbowałam już 2 razy i jest ok
pozdrawiam
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-05-09, 19:22   #2513
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Witaj , myśłałam że o nas całkiem zpomniałaś
a ja rapunzele mieszem razem z cameronami inoszeprawie codziennie, kręce, farbowałam już 2 razy i jest ok
pozdrawiam
Asiulka a na 4 sierpnia chyba planujesz nowy zakup?

jakie włoski teraz są hitem?
ja nadal zadowolona z longów ile już przeżyły rozjaśnianie, prostowanie
xLADYx jest offline  
Stary 2012-05-09, 19:39   #2514
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Asiulka a na 4 sierpnia chyba planujesz nowy zakup?
HEJ
TAkie też miałam plany, ale moje obecne 3 zestawy całkiem dobrze sie maja, a na ślub myslałam własnie zrobić na bok fryzurkę, ale chyba jednk zrezygnuje z niej i upięcie bedzie na bok, ale nic nie będzie "wiasiało" / suknia ma zdobiony gorset wiec będą mi zaczepac kłaki/ a cała noc i jeszzce sierpniowu upał spowodują ze zrobi się miotełka , chyba że schowam grzebień w podwiązkę hehe
========================= ========================= ==
ale na 2 dzień , na pewno zrobie sobie Kim Kardashian hehe

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja nadal zadowolona z longów ile już przeżyły rozjaśnianie, prostowanie
no to super że ci służą nie ma to trafić w dobry zestawik
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-05-09, 20:24   #2515
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
HEJ
TAkie też miałam plany, ale moje obecne 3 zestawy całkiem dobrze sie maja, a na ślub myslałam własnie zrobić na bok fryzurkę, ale chyba jednk zrezygnuje z niej i upięcie bedzie na bok, ale nic nie będzie "wiasiało" / suknia ma zdobiony gorset wiec będą mi zaczepac kłaki/ a cała noc i jeszzce sierpniowu upał spowodują ze zrobi się miotełka , chyba że schowam grzebień w podwiązkę hehe
========================= ========================= ==
ale na 2 dzień , na pewno zrobie sobie Kim Kardashian hehe

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

no to super że ci służą nie ma to trafić w dobry zestawik
dobrze przemyślana decyzja na pewno będzie z Ciebie piękna Panna Młoda
mam nadzieję, że pokażesz jakieś foteczki z tej uroczystości suknię, fryzurkę

dokładnie
xLADYx jest offline  
Stary 2012-05-10, 11:11   #2516
olivien
Raczkowanie

GG do olivien

asiulka gratulacje

no moje clipy też przeszły dwa farbowania i niestety są suche i sianowate żadne maski nie pomagają ciężko wyjść w nich na ulice żeby jakoś ładnie, naturalnie wyglądały.. ale teraz zbieram na 220g z doczepiane.pl
Stary 2012-05-10, 12:05   #2517
xLADYx
Zakorzenienie

a z doczepiane 220 g. jest kolor #60?
xLADYx jest offline  
Stary 2012-05-10, 13:40   #2518
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Widzę, że 220gram wpadło Wam w oko - i słusznie - to świetne włosy

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-10, 14:04   #2519
sylwiaxx
Zadomowienie

dziś postaram się zrobić zdjęcie doczepianych bo Wam jeszcze nie pokazywałam tak się zastanawiam czy jak pokręcicie clip in to później je prostujecie czy myjecie?
sylwiaxx jest offline  
Stary 2012-05-10, 14:12   #2520
sylwiaxx
Zadomowienie

na razie wklejam zdjęcie w lekko pofalowanych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 523959_306112936135881_1000021ff15319106_658631_1059757231_n.jpg (30,4 KB, 99 załadowań)
sylwiaxx jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości