Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-15, 13:32   #2551
pixy00
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Mam pytanie.Orientujecie się może dziewczyny kto na śląsku zakłada włosy na microringi.Chciałabym kupić swoje włosy i,żeby ktoś mi założył,a szukam szukam i jakoś znaleźć nie mogę.

pixy00 jest offline  
Stary 2012-05-15, 14:22   #2552
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Włosy, które do mnie przyszły również mają bardzo ładny kolor, niestety za bardzo odbiega on od mojego. Jak założę clipy i się zleją z moimi włosami to wygląda to jak pasemka, ale jednak wolę jednoliote włosy.
farba jest w żelu Wydaje mi się, że starczy. Najwyżej pofarbuję tyle ile starczy, a na to co zostanie dokupię jeszcze jedną
Też zamawiałaś z doczepiane.pl? Bo zapomniałam
Jak farbowałam na brązową czerń to nie zamawiałam czarnych clipów bo włosy w świetle były brązowe, a jak zamawiałam #1B to były zawsze za jasne... Nie mogłam znaleźć złotego środka więc przefarbowałam na czerń
Ale to był chyba zły pomysł na lato, czasem tak grzeje w głowę, że aż boję się jej dotknąć, żeby się nie poparzyć

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

ooo widzę, że cosmoshop już też ma w ofercie 220gram :P

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-15, 15:42   #2553
SceneQueene
Zakorzenienie

Kto mi powie, jaką farbą uzyskać taki kolor włosów, jaki ma Julia Tymoszenko? Mam ochotę na szaleństwo.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-05-15, 16:53   #2554
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Kto mi powie, jaką farbą uzyskać taki kolor włosów, jaki ma Julia Tymoszenko? Mam ochotę na szaleństwo.
Oszalała

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-15, 17:37   #2555
pandulek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Też zamawiałaś z doczepiane.pl? Bo zapomniałam
Jak farbowałam na brązową czerń to nie zamawiałam czarnych clipów bo włosy w świetle były brązowe, a jak zamawiałam #1B to były zawsze za jasne... Nie mogłam znaleźć złotego środka więc przefarbowałam na czerń
Ale to był chyba zły pomysł na lato, czasem tak grzeje w głowę, że aż boję się jej dotknąć, żeby się nie poparzyć

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

ooo widzę, że cosmoshop już też ma w ofercie 220gram :P
nie, ja zamówiłam w końcu z cosmoshop najpierw 120 gr, a pozniej jeszcze 80 bo mi mało było Chciałam z doczepiane pl. ale nie mieli akurat tego koloru co chciałam. Więc ostatecznie zdecydowałam się na cosmo i okazało się, że i tak muszę farbować
Następnym razem pomyślę nad doczepiane pl bo coś czuję, że nie będzie to mój ostatni zestaw
Mi się czarny kolor włosów bardzo podoba, ale byłam "czarna" przez kilka lat i chyba mi się znudziło Może jeszcze kiedyś wrócę do czarnych włosów, chociaż jak pomyślę ile czasu z nich schodziłam to chyba się już nigdy nie skuszę

Ogólnie nie chciałam farbować swoich włosów i łudziłam się, że znajdę clipy, które będą odpowiadały mojemu naturalnemu kolorowi włosów. Niestety przeliczyłam się. Ale wpadłam na pomysł, że w razie czego przefarbuję same klipy, tak żeby zbliżyć ich kolor do moich naturalek. Niestety z tego również nic nie będzie, gdyż już wiem, że nigdy żadna farba nie da takiego koloru jak natura i za cholerę nie uda mi się dopasować.

W związku z tym zdecydowałam , że farbuję jednak całość, czyli i moje włosy i doczepy. Nie ukrywam, że duży wpływ na to miał też fakt, że z przerażeniem stwierdziłam, że posiadam ogromną ilość siwych włosów Jakoś wcześniej tego nie zauważałam ( albo nie chciałam tego widzieć ). A mam 25 lat dopiero Tak więc farbowanie wyjdzie mi na dobre

Farbuję się na jasny brąz, który pewnie wyjdzie raczej średni, jak nie ciemny Ale wybierając drogeryjną farbę się z tym liczę. Poza tym właśnie taki średnio- ciemny brąz chcę mieć. Mam tylko nadzieję, że kolor na klipach i na moich włosach wyjdzie taki sam bo jak nie to się pochlastam Jeżeli chodzi o klipy to zrobię najpierw próbę na jednym czy dwóch pasemkach. Trochę pokombinuję bo wydaje mi się, że na doczepach muszę farbę trzymać krócej z racji tego, że były one już wcześniej poddawane takim zabiegom, a na farbowanych włosach farba szybciej łapie.
pandulek jest offline  
Stary 2012-05-15, 18:08   #2556
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Oszalała
Na punkcie tej kobiety . Zły pomysł?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-05-15, 18:27   #2557
meg888
Raczkowanie

doczepanie.pl dziś dostały dostawę, są już wszystkie kolory dostępne we wszystkich długościach

start 19.02.2013
Skalpel: 19
Trening z gwiazdami: 1xBeata, 1xKarolina, 1xOla
Mel B ramiona: 2
Orbitrek: 580min
Zumba:
1
Jilian 30DS: Lvl1: 10 Lvl2: 5

meg888 jest offline  
Stary 2012-05-15, 18:39   #2558
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez meg888 Pokaż wiadomość
doczepanie.pl dziś dostały dostawę, są już wszystkie kolory dostępne we wszystkich długościach
nie prawda! nie ma #60 bardzo jasny blond / platyna
xLADYx jest offline  
Stary 2012-05-15, 18:42   #2559
morimo
Przyczajenie

microringi a odrosty..

Witam W czwartek☠mam ☠umowiona wizyte na przedluzenie wlosow microringami.Moje naturalne wlosy sa ciemne ale od☠lat ☠farbuje na platynowy blond.Problem w tym,ze mam juz lekki odrost,jakis 1 cm.czy przed zalozeniem sztucznych wlosow powinnam ten odrost pofarbowac ? Wlosy wtedy beda strasznie slabe,cienkie -jak to zwykle po farbowaniu...czy w ogole bede mogla ten odrost pofarbowac majac juz zalozone doczepy? Bardzo prosze o pomoc,nie chce potem zalowac ;( z gory dzieki
morimo jest offline  
Stary 2012-05-15, 19:45   #2560
meg888
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

uuups przepraszam, w takim razie PRAWIE wszystkie co i tak jest to bogata oferta w porównaniu z tym, co było w ostatnich tygdoniach (po 2 kolory w długościach 40-55cm)

start 19.02.2013
Skalpel: 19
Trening z gwiazdami: 1xBeata, 1xKarolina, 1xOla
Mel B ramiona: 2
Orbitrek: 580min
Zumba:
1
Jilian 30DS: Lvl1: 10 Lvl2: 5

meg888 jest offline  
Stary 2012-05-15, 19:54   #2561
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez meg888 Pokaż wiadomość
uuups przepraszam, w takim razie PRAWIE wszystkie co i tak jest to bogata oferta w porównaniu z tym, co było w ostatnich tygdoniach (po 2 kolory w długościach 40-55cm)
nie szkodzi

za to cosmo ma #60 220g
xLADYx jest offline  
Stary 2012-05-15, 20:25   #2562
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
Niestety z tego również nic nie będzie, gdyż już wiem, że nigdy żadna farba nie da takiego koloru jak natura i za cholerę nie uda mi się dopasować.
Powiem Ci ze da sie trzeba po prostu znalezc idealny poziom i odcien wzgledem natury, wtedy wszystko wychodzi jak nalezy.

ja jak zwykle nie trafilam z clipami, kupilam jasny braz z cosmo, a tutaj sa jasniejsze od mojego ciemnego blondu.. ah te kolory jutro smigam po jakas farbe i lekko je przyciemnie i ochlodze, bo przy okazji za cieply kolor maja.. chociaz cosmo na zdjeciach wszystkie wydaja mi sie w cieplym odcieniu (i te co mialam takie byly), wiec posiadaczki chlodnych wloskow napewno beda musialy farbowac.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2012-05-15, 21:17   #2563
pandulek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
Powiem Ci ze da sie trzeba po prostu znalezc idealny poziom i odcien wzgledem natury, wtedy wszystko wychodzi jak nalezy.

Pewnie tak, ale ja jestem zielona w tych sprawach

ja jak zwykle nie trafilam z clipami, kupilam jasny braz z cosmo, a tutaj sa jasniejsze od mojego ciemnego blondu.. ah te kolory jutro smigam po jakas farbe i lekko je przyciemnie i ochlodze, bo przy okazji za cieply kolor maja.. chociaz cosmo na zdjeciach wszystkie wydaja mi sie w cieplym odcieniu (i te co mialam takie byly), wiec posiadaczki chlodnych wloskow napewno beda musialy farbowac.
no ja właśnie też mam z cosmo jasny brąz I nie dość, że za jasne dla mnie to jeszcze za "ciepłe". Ja raczej gustuję w zimnych, popielatych kolorach. Hmm jak już kupisz farbkę to daj znać na jaką się zdecydowałaś. Bo ja swoje również chcę przyciemnić i ochłodzić. Farbę co prawda już mam, ale jeszcze nie farbowałam i gdybyś znalazła coś ciekawego to zawsze mogę zmienić wybór ( ja na razie zakupiłam Loreal Pereference Recital Jasny Brąz).

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
i jasnego brązu również nie ma ( 55 cm)
pandulek jest offline  
Stary 2012-05-15, 21:23   #2564
Miluuu
Rozeznanie

Cytat:
no ja właśnie też mam z cosmo jasny brąz I nie dość, że za jasne dla mnie to jeszcze za "ciepłe". Ja raczej gustuję w zimnych, popielatych kolorach. Hmm jak już kupisz farbkę to daj znać na jaką się zdecydowałaś. Bo ja swoje również chcę przyciemnić i ochłodzić. Farbę co prawda już mam, ale jeszcze nie farbowałam i gdybyś znalazła coś ciekawego to zawsze mogę zmienić wybór ( ja na razie zakupiłam Loreal Pereference Recital Jasny Brąz).
No wlasnie ja mam swoje wlosy chlodne i zupelnie mi sie nie komponuja doczepki.. Jutro smigam na zakupy, planuje je machnac jakims szamponem koloryzujacym takim do 7 myc, bo sa delikatne i mi nie zniszcza wlosow ale jak nie znajde nic konkretnego to pewnie polece do fryzjerskiego po farbe ktora robie wloski.
Jak bardzo chcesz przyciemnic swoje?

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2012-05-15, 21:41   #2565
pandulek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
No wlasnie ja mam swoje wlosy chlodne i zupelnie mi sie nie komponuja doczepki.. Jutro smigam na zakupy, planuje je machnac jakims szamponem koloryzujacym takim do 7 myc, bo sa delikatne i mi nie zniszcza wlosow ale jak nie znajde nic konkretnego to pewnie polece do fryzjerskiego po farbe ktora robie wloski.
Jak bardzo chcesz przyciemnic swoje?
Gdyby przyciemniły mi się tak o 2 tony byłabym zadowolona
pandulek jest offline  
Stary 2012-05-15, 21:44   #2566
pandulek
Zadomowienie

ogólnie bardzo podoba mi się kolor taki jak w załączniku, ale kompletnie nie wiem za jakimi farbami się rozglądać żeby wyszedł mi podobny kolor
ps przepraszam, że piszę posta pod postem, ale jakoś mi się źle klinknęło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 69651.jpg (25,9 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2012-05-15 o 21:46
pandulek jest offline  
Stary 2012-05-15, 23:30   #2567
sexyandglitter
Przyczajenie

GG do sexyandglitter
Farbowanie włosów przedłużanych na keratyne

Witam,
będę mieć włosy przedłużane na keratyne. Farbuje swoje włosy i te "nowe" też pewnie będę musiała farbować. Wiem, ze farby nie można nakładać na te łączenia bo się z nich zrobi guma, więc jak to zrobić , żeby nic się nie zepsuło?
Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi.
Pozdrawiam.
sexyandglitter jest offline  
Stary 2012-05-15, 23:36   #2568
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Farbowanie włosów przedłużanych na keratyne

ja farbowałem i nic się nie działo. ale zajrzyj do wątku o włosach doczepianych.
Stary 2012-05-16, 09:31   #2569
madzia0007
Zadomowienie

A ja zamowilam wczoraj 50 cm 100g sredniego blondu z doczepianych. Szkoda tylko ze ta nowosc w postaci pojedynczych tasm ma tylko 40 cm bo liczylam ze dokupie ja sobie do zestawu Mam nadzieje ze 100 gram nie bedzie za chude Moj TZ odradzal mi wszelkimi sposobami doczepiane wlosy, mialam z nim takie przejscia ze sobie nie wyobrazacie. Ale uparlam sie i zrobilam po swojemu. To ja mam sie dobrze czuc patrzac w lustro prawda?

Edytowane przez madzia0007
Czas edycji: 2012-05-16 o 09:33
madzia0007 jest offline  
Stary 2012-05-16, 14:40   #2570
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Na punkcie tej kobiety . Zły pomysł?
Pięknie Ci w czarnych a znów kombinujesz
Nie szkoda włosków...? Będziesz musiała je dość mocno rozjaśnić...

Widzę, że doczepiane.pl przeżywa oblężenie. Dobrze mają z nami na tym forum. Powinni płacić za polecanie,ale dawać jakieś zniżki
Ale ja chyba byłam pierwszą z 220gram
Sprawują się wciąż świetnie. Jestem mega zadowolona. 500zł nie poszło na marne.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
ogólnie bardzo podoba mi się kolor taki jak w załączniku, ale kompletnie nie wiem za jakimi farbami się rozglądać żeby wyszedł mi podobny kolor
ps przepraszam, że piszę posta pod postem, ale jakoś mi się źle klinknęło
Też mi się bardzo ten kolor podoba, jak już kiedyś stwierdzę, że mam dość czarnych to rozjaśnię do takiego kolorku

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-16, 15:28   #2571
pandulek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
A ja zamowilam wczoraj 50 cm 100g sredniego blondu z doczepianych. Szkoda tylko ze ta nowosc w postaci pojedynczych tasm ma tylko 40 cm bo liczylam ze dokupie ja sobie do zestawu Mam nadzieje ze 100 gram nie bedzie za chude Moj TZ odradzal mi wszelkimi sposobami doczepiane wlosy, mialam z nim takie przejscia ze sobie nie wyobrazacie. Ale uparlam sie i zrobilam po swojemu. To ja mam sie dobrze czuc patrzac w lustro prawda?
jasne, że tak Zresztą nie martw się, jak zobaczy efekt to pewnie zmieni zdanie A mój (o dziwo!) nic nie powiedział, a nawet wydawał się być zadowolony z pomysłu przedłużenia włosów. Zazwyczaj stara się mi wyperswadować tego typu eksperymenty. Ale to pewnie dlatego, że jednak zawsze mnie prosił abym zapuszczała włosy bo mu się podobają długie. Co prawda nigdy mi nie powiedział, że źle wyglądam w krótkich, ale jednak minę miał nieciekawą jak zawsze wracałam od fryzjera
pandulek jest offline  
Stary 2012-05-16, 18:18   #2572
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
jasne, że tak Zresztą nie martw się, jak zobaczy efekt to pewnie zmieni zdanie A mój (o dziwo!) nic nie powiedział, a nawet wydawał się być zadowolony z pomysłu przedłużenia włosów. Zazwyczaj stara się mi wyperswadować tego typu eksperymenty. Ale to pewnie dlatego, że jednak zawsze mnie prosił abym zapuszczała włosy bo mu się podobają długie. Co prawda nigdy mi nie powiedział, że źle wyglądam w krótkich, ale jednak minę miał nieciekawą jak zawsze wracałam od fryzjera
Moje drogie Panie - mówię to z zupełną szczerością - mężczyźni uwielbiają długie włosy
Sama widzę różnicę, od kiedy przedłużyłam włosy mam o wiele większe powodzenie, ponieważ zmieniłam w sobie tylko to, a mimo tego, że matka natura obdarzyła mnie dłuuugimi nogami myślę, że długie włosy i tak są priorytetem

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-16, 18:59   #2573
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Pięknie Ci w czarnych a znów kombinujesz
Nie szkoda włosków...? Będziesz musiała je dość mocno rozjaśnić...
W sumie fakt. Lepszy pomysł- odżywiać i pofarbować dopiero... pod koniec lipca. Ciekawa jestem czy dam radę tyle czasu bez farbowania. Już mi czarny wyblakł i mam taki ciemny brąz.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-05-16, 19:16   #2574
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
W sumie fakt. Lepszy pomysł- odżywiać i pofarbować dopiero... pod koniec lipca. Ciekawa jestem czy dam radę tyle czasu bez farbowania. Już mi czarny wyblakł i mam taki ciemny brąz.
Fakt, blakną, farbowanie min 1 w miesiącu to podstawa
Mi to od razu słoneczny blond na przedziałku wychodzi

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-21, 09:10   #2575
CSFiF
Przyczajenie

ostrzegam przed kupowaniem tych włosow http://allegro.pl/cs-wlosy-clip-in-z...308516076.html
,wysylaja wlosy wypadajace z tasmy garsciami,nie sa naturalne,najgorsze dziadostwo jakie widzialam,spinki osobno w dodatku brakuje,bez paragonu,w jakies beznadziejnej zrywce, po zglaszaniu reklamacji blokuja .
CSFiF jest offline  
Stary 2012-05-21, 14:00   #2576
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez CSFiF Pokaż wiadomość
ostrzegam przed kupowaniem tych włosow http://allegro.pl/cs-wlosy-clip-in-z...308516076.html
,wysylaja wlosy wypadajace z tasmy garsciami,nie sa naturalne,najgorsze dziadostwo jakie widzialam,spinki osobno w dodatku brakuje,bez paragonu,w jakies beznadziejnej zrywce, po zglaszaniu reklamacji blokuja .
Dziwię się, że dałaś się nabrać.. Te zdjęcia widywałam już na stronach z włosami naturalnymi, a poza tym za takie " cuda" nie płaci się 70zł

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-05-21, 14:18   #2577
madzia0007
Zadomowienie

Tez sie dziwie. Sprzedajacy ma negatywy i neutrale na ktore reaguje agresja, malutkim druczkiem dopisane ze wlosy to w 5% syntetyki (a kto wie czy nie w 50%), wagi wlosow wogole nie ma podanej a co mnie najbardziej rozwalilo to zdjecia "ich klientek majacych na sobie te wlosy" czyli przypadkowych lasek wyszukanych w grafice google.. A wszystko to bo szkoda dolozyc 100 zl i miec pewnosc ze przyjda ladne, naturalne wlosy w ktorych nie bedzie wstyd ludziom sie pokazac. A 7 dych i tak poszlo sie..... Naprawde, niektorzy to az sie prosza zeby ich oszukac.
madzia0007 jest offline  
Stary 2012-05-21, 19:48   #2578
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Dziwię się, że dałaś się nabrać.. Te zdjęcia widywałam już na stronach z włosami naturalnymi, a poza tym za takie " cuda" nie płaci się 70zł
zgadzam się.
takich włosów bym nie kupiła jak by nawet kosztowały 40 zł.
no ale człowiek uczy się na błędach :/

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
malutkim druczkiem dopisane ze wlosy to w 5% syntetyki (a kto wie czy nie w 50%), wagi wlosow wogole nie ma podanej a co mnie najbardziej rozwalilo to zdjecia "ich klientek majacych na sobie te wlosy"
tiaaaaaa 5% syntetyki, czyli 95 % to naturalne/ wg. sprzedawcy/
ja wogóle jak widze ze w opisie jest inf. o syntetykach/ obojętnie ile % , może być i nawet 2 / od razu mnie to odstrasza, zresztą dzięki temu wątkowi wiemy co kupować
własnie dziewczynki jak tam wasze włsoki się maja?
aGrAwA jak twój ostatni zakup? ogarniasz tą objętość 220? czy zauważyłaś ze są "puchate'/ z racji tego ze ich dużo??"
---------------------------------------------------------------------

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez CSFiF Pokaż wiadomość
dzięki za ostrzeżenie, ale takiego gó......na z pewnością bym nie kupiła

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
W sumie fakt. Lepszy pomysł- odżywiać i pofarbować dopiero... pod koniec lipca.
mądrze napisałaś

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
ojjjj nie rób tego
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-05-21, 21:09   #2579
madzia0007
Zadomowienie

Ja czekam na przesylke od doczepianych (50cm/100g sredni blond), placilam we wtorek, przelew zagraniczny idzie ok 2 dni. Bardzo licze na to ze przyjda jutro, to beda moje pierwsze wlosy i troche sie boje ze beda za jasne i beda sie bardzo odroznialy od moich. A na farbe musialabym wydac ok 10 euro wiec lepiej zeby byly dobre. Jak beda za cienkie na koncach to najwyzej je podetne - strasznie nie podobaja mi sie takie cienkie straczki na koncach, okropnie to wyglada.
madzia0007 jest offline  
Stary 2012-05-21, 22:54   #2580
asiulka_22
Zakorzenienie

madzia0007
jak włoski przyjdą mam nadzieje że dodasz jakieś fotki

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

i właśnie bardzo dobrze zrobiłaś ze choć to twoje pierwsze włoski , to zdecydowałas sie na zakup naturalnych
wiele osob " na początek" kupuje tańsze syntetyki, aby sie przekonać czy dopinki sa ok / ale nie ma sensu wydawać na badziewie/
asiulka_22 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości