Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-16, 15:51   #2731
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
również mialam te "kłaki", wypadaja strasznie, robią zradkie i jak by sie hmm skracaja??? tak jak mówisz miesiąc i do kosza, albo w kitke.
====
dzięki AQrawa za szczegółowe informacje dot, rzęsek.
ojjj jak dobrze znasz mój gust hehe
burza???? u nas / południe/ gorąco , słońce i 30 st.
miłego dnia
Nie ma za co
Też życzę miłego dnia, teraz idę na spacer bo wyszło słoneczko!

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-06-16, 18:27   #2732
kasiabob
Raczkowanie

Witajcie dziewczyny mam pytanko jak zszyć dwie tasmy w jedna?boje sie jak odpruje spinki z doczepiane to wloski mi wypadna bo caly szew pusciAgrawa może Ty mi pomożesz
kasiabob jest offline  
Stary 2012-06-16, 18:43   #2733
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
a czym sie roznia wlosy kupowane przezWas od tych sandritki?kurcze to za wczesnie dokonalam zakupu....
jakie kupic wlosy zeby byly grubsze i naturalnie wygladaly> jaka z tych lespzych firm ma duzo kolorow? bo mam sredni ale cieply braz ..a niemoge znalezc swojego koloru nigdzie
te co kupilam sa duzo ciemniejsze a ciemny blond jest za jasny zdecydowanie

jak zrobilam kitke z tych rozpuszczonych to bylo mi neiwygodnie i ciezko ukryc spoinki.Jak Wy to robicie?
w kitce spoko się czuję, o ile mam ją na dole, kucyka na górze zrobić nie umiem, niestety. zajrzyj na:

doczepiane.pl
longhair.pl
cosmohop.pl
cameronhair.pl
hairservice.pl

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-16, 19:42   #2734
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny mam pytanko jak zszyć dwie tasmy w jedna?boje sie jak odpruje spinki z doczepiane to wloski mi wypadna bo caly szew pusciAgrawa może Ty mi pomożesz
Oczywiście że jak odprujesz spinki to nic się nie stanie
w końcu sprzedają też same taśmy bez spinek
szew nie puści nawet jak potniesz taśmę, sprawdzałam na każdym zestawie, nawet nie mogłoby tak się stać, bo jakoś trzeba podzielić na kawałki no 100cm taśmy...
Jak zszyjesz dwie taśmy w jedną to możesz czuć dyskomfort noszenia, bo to jednak grubaśna taśma się zrobi... Ja mam 220gram z doczepiane.pl i te taśmy są też maksymalnie grube i musiało minąć troszkę czasu zanim się przyzwyczaiłam

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-06-16, 19:46   #2735
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Asiulka bardzo proszę oto moje rzęski - o których dziś rozmawiałyśmy. Dodam jeszcze, że są miękkie i błyszczą się, ponieważ z włosia naturalnego, te syntetycznie są strasznie sztywne niestety. Są leciutkie i mają 15mm a nie jak myślałam 17mm, ale przy takiej gęstości to wystarczy
Dziś już kupiłam je za 24zł i klej DUO. Jest lepszy. To fakt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0446.jpg (11,9 KB, 113 załadowań)

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-06-16, 20:33   #2736
SceneQueene
Zakorzenienie

Śliczne są.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-16, 20:55   #2737
blondii91
Zadomowienie

GG do blondii91

ja dzis sciagnelam wlosy na tulejkach i kupilam clipy. - wrazenia ? nigdy wiecej ringow, tulejek czy innego badziewia ...

Wloski oczywiscie od Pana Grzesia :P

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline  
Stary 2012-06-16, 20:59   #2738
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Śliczne są.

Dziękuję
na lewym oku widać jeszcze biały klej - jeszcze się wchłaniał, na tym drugim już był zaschnięty i zmienił się w czarny.
Nieźle się trzeba nagimnastykować ręką, żeby założyć sobie na lewą powiekę rzęski, prawa to pikuś ale ta lewa...

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez blondii91 Pokaż wiadomość
ja dzis sciagnelam wlosy na tulejkach i kupilam clipy. - wrazenia ? nigdy wiecej ringow, tulejek czy innego badziewia ...

Z tych włosków będziesz na pewno zadowolona
Clipy górą!!!
Chociaż jak dziś zmokłam to od razu taśmy wylazły na wierzch

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-06-17, 11:04   #2739
ruda228
Raczkowanie

Agrawa - powiedz mi jakie Ty masz włosy zamówione bo już się sama gubię, bo też szukam takiej długości a gęstość też jest bardzo atrakcyjna. : ) i po ile dałaś? ;>
ruda228 jest offline  
Stary 2012-06-17, 11:08   #2740
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
Agrawa - powiedz mi jakie Ty masz włosy zamówione bo już się sama gubię, bo też szukam takiej długości a gęstość też jest bardzo atrakcyjna. : ) i po ile dałaś? ;>
Doczepiane.pl, długość 55cm, kolor czarny, gęstość 220gram - cena 450zł

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-06-17, 16:48   #2741
blondii91
Zadomowienie

GG do blondii91

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Dziękuję
na lewym oku widać jeszcze biały klej - jeszcze się wchłaniał, na tym drugim już był zaschnięty i zmienił się w czarny.
Nieźle się trzeba nagimnastykować ręką, żeby założyć sobie na lewą powiekę rzęski, prawa to pikuś ale ta lewa...

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Z tych włosków będziesz na pewno zadowolona
Clipy górą!!!
Chociaż jak dziś zmokłam to od razu taśmy wylazły na wierzch
mam nadzieje

Razem od - 18.03.2010

blondii91 jest offline  
Stary 2012-06-17, 20:56   #2742
anisia888
Przyczajenie

GG do anisia888

Hej laseczki !
Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek i także dzięki Wam zamówiłam swoje pierwsze clipy z doczepane.pl Zamówiłam kolor 613 45cm z ich nowej dostawy. Włoski przyszły, ale jednak nie był to trafiony kolor (ciemniejszy od moich) więc przeszłam do działania. Włoski umyłam fioletowym szamponem z Joanny, który jak dotąd sama stosowałam. Niestety... włosy jednym słowem spier*** Wyglądały one jak krowa z reklamy Milki po prostu w fioletowych plamach. Poszłam z tym problemem do fryzjerki żeby mi cokolwiek poradziła, lecz na nic się to zdało... Myślałam, że nadają się one tylko do wyrzucenia ale szkoda mi było pieniędzy i tak łatwo się nie poddałam. Co drugi dzień je myłam (łącznie około 8 razy) i szampon się spłukał oczywiście nie do końca, no ale było o 100% lepiej niż wcześniej. Niewiele wtedy myśląc ruszyłam do sklepu po farbę taką jaką farbowałam ostatnio swoje kłaczki Loreal mousse kolor: 1000. Szampon ładnie się przyjął lecz wyszedł kolejny problem. Moje włosy są w pasemkach ponieważ ostatnio schodziłam z ciemnego brązu do blondu i oto moje pytanie:
czy iść do fryzjera i farbować swoje kłaczki na jednolity blond czy jutro pofarbować pasemka clipów o ton ciemniejszą farbą niż numer 1000? Błagam o pomoc... Dodam zdjęcie jak to mniej więcej wygląda.
Aha mam na głowie nie wszystkie clipy bo się nie mieszczą i je widać a fotki były robione szybko na potrzebę wątku więc proszę o przymrużenie oka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03146.jpg (94,8 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03130.jpg (54,2 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03116.jpg (83,1 KB, 147 załadowań)
anisia888 jest offline  
Stary 2012-06-17, 21:37   #2743
SceneQueene
Zakorzenienie

Moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz, nic bym nie robiła

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-17, 22:43   #2744
madzia0007
Zadomowienie

ja bym minimalnie przyciemnila klipy bo jednak troche widac roznice w kolorze, ja tez przyciemnialam swoje blond i nie wiem czy nie zrobie tego jeszcze raz.
madzia0007 jest offline  
Stary 2012-06-18, 09:18   #2745
blondii91
Zadomowienie

GG do blondii91

jak na moj gust nic bym narazie nie robila bo to nawet ladnie wyglada

Razem od - 18.03.2010

blondii91 jest offline  
Stary 2012-06-18, 10:20   #2746
brzydkie
Rozeznanie

ja bym przyciemnila bo widac ze sa spor jasniejsze.

Kurcze a moje clipy sa ciemniejsze,nie znam sei na farbowaniu ..jak je rozjasnic? w ogole kolor clipow jest zimny a moj cieply.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez blondii91 Pokaż wiadomość

a mogłabys cos napisac mi o ringach i tulejkach? zniszylo Ci to wlosy? efekt byl naturalny ? bo rozwazam te metody,dlugo to trzymalas na wlosach i ile zaplacilas.

JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-06-18 o 10:23
brzydkie jest offline  
Stary 2012-06-18, 10:38   #2747
blondii91
Zadomowienie

GG do blondii91

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
ja bym przyciemnila bo widac ze sa spor jasniejsze.

Kurcze a moje clipy sa ciemniejsze,nie znam sei na farbowaniu ..jak je rozjasnic? w ogole kolor clipow jest zimny a moj cieply.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

a mogłabys cos napisac mi o ringach i tulejkach? zniszylo Ci to wlosy? efekt byl naturalny ? bo rozwazam te metody,dlugo to trzymalas na wlosach i ile zaplacilas.
jasne. wlosow mi nie zniszczylo praktycznie wcale poniewaz byly zalozone baaardzo profesionalnie przez narzeczona Pana Grzesia efekt byl bardzo naturalny , ale z czasem zaczelo sie tzw pasemkowanie. Wlosy mialam na glowie okolo 3 miesiecy.

po 3 miesiacach wlosy byly troche poniszczone ale smialo moge sie przyznac ze o nie nie dbalam

teraz przerzucilam sie na clipy ... mam maly klopot z ich zakladaniem ale mam nadzieje ze dziewczyny pomoga

Razem od - 18.03.2010

blondii91 jest offline  
Stary 2012-06-18, 13:52   #2748
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anisia888 Pokaż wiadomość
Hej laseczki !
Od dłuższego czasu obserwuję ten wątek i także dzięki Wam zamówiłam swoje pierwsze clipy z doczepane.pl Zamówiłam kolor 613 45cm z ich nowej dostawy. Włoski przyszły, ale jednak nie był to trafiony kolor (ciemniejszy od moich) więc przeszłam do działania. Włoski umyłam fioletowym szamponem z Joanny, który jak dotąd sama stosowałam. Niestety... włosy jednym słowem spier*** Wyglądały one jak krowa z reklamy Milki po prostu w fioletowych plamach. Poszłam z tym problemem do fryzjerki żeby mi cokolwiek poradziła, lecz na nic się to zdało... Myślałam, że nadają się one tylko do wyrzucenia ale szkoda mi było pieniędzy i tak łatwo się nie poddałam. Co drugi dzień je myłam (łącznie około 8 razy) i szampon się spłukał oczywiście nie do końca, no ale było o 100% lepiej niż wcześniej. Niewiele wtedy myśląc ruszyłam do sklepu po farbę taką jaką farbowałam ostatnio swoje kłaczki Loreal mousse kolor: 1000. Szampon ładnie się przyjął lecz wyszedł kolejny problem. Moje włosy są w pasemkach ponieważ ostatnio schodziłam z ciemnego brązu do blondu i oto moje pytanie:
czy iść do fryzjera i farbować swoje kłaczki na jednolity blond czy jutro pofarbować pasemka clipów o ton ciemniejszą farbą niż numer 1000? Błagam o pomoc... Dodam zdjęcie jak to mniej więcej wygląda.
Aha mam na głowie nie wszystkie clipy bo się nie mieszczą i je widać a fotki były robione szybko na potrzebę wątku więc proszę o przymrużenie oka
Masz taki kolorek jak ja naturalny
Ale zdecydowanie lepiej czuję się w ciemnych
I nic z nimi nie musisz robić, fakt, widać ciut przejście koloru ale ja myślę że teraz tak właśnie wygląda to najfajniej

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-06-20, 09:05   #2749
Chloe69
Przyczajenie

Jesli pamietacie, pisalam do was o wlosach z kegla
Wyslalamm im na gwarancje ,której nie uznali. stwierdzili ze przesuszylam wlosy. O spalonych kulkach na koncach nic nie mowili, trgagedia. W odpowiedzi umyli mi te wlosy i nawilzyli.. Efekt trzymal sie kilka godzin. Ale juz nie mam sily ze tak powiem za przeproszeniem z debilami rozmawiac.
Szczerze nie polecam nikomu włosów z kegla.

Jeszcze pytanie do was, któras pisala o odzywczym zabiegu z olejków?
Chcialabym, zeby nie byly tak sztywne tylko lejące, jak uzyskac taki efekt na tym szajsie ?
Chloe69 jest offline  
Stary 2012-06-21, 15:36   #2750
olivien
Raczkowanie

GG do olivien

hej dziewczyny za miesiąc powinnam już uzbierać kasę na nowe włoski i zamierzam kupić doczepiane.pl 220g. i mam pytanie do dziewczyn, które mają te włosy - jak one się zachowują przy codziennym noszeniu? zbijają się w strąki? plączą się i kołtunią? są miękkie czy raczej sztywne? 450zł to nie mało, w listopadzie zamówiłam rapunzele za 250zł, a miałam je założone dwa razy czyli kasa wyrzucona w błoto boję się, że teraz jak zamówię będzie to samo, włosom z rapunzel nigdy nie dam szansy odznaczają się okropnie, zbijają w strąki, plączą i są sztywne jak druty.. były super do pierwszego mycia a na doczepiane w wątku raczej nikt nie narzekał, jestem ciekawa strasznie tych włosów.. mam nadzieje, że nie trafię znowu na badziewie..
Stary 2012-06-21, 15:43   #2751
asiulka_22
Zakorzenienie

hej
rapunzele miałas tylko kilka razy założone??? kurcze ja w nich chodze często. przeszły jyz 2 farbowania/ nie zbijaja sie, nie kołtunią.
Aqrawa ma doczepiane i zadowolona jest barzdo, zreszta peni czytałaś

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

p,s właśnie zapomniałam napisać:
Aqrawa rezski suuper miodzio, kępek jeszcze nie kupiłam :/
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-06-21, 16:27   #2752
olivien
Raczkowanie

GG do olivien

Cytat:
hej
rapunzele miałas tylko kilka razy założone??? kurcze ja w nich chodze często. przeszły jyz 2 farbowania/ nie zbijaja sie, nie kołtunią.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

to super, że ci odpowiadają ja niestety nie umiem im dać szansy czasem po domu je zakładałam niestety wyjść w nich gdzieś to porażka miałam w sylwestra na całą noc i tak się plątały, że co chwile biegałam do kibelka je czesać, zbijały się w strąki no i wisiały takie sztywne druciki a mi zależy żeby były puszyste i miękkie. moje też farbowałam dwa razy myślałam, że będę nosić, ale jednak niee.. mam nadzieję, że doczepiane będą dla mnie odpowiednie
Stary 2012-06-21, 20:19   #2753
foxxy1
Przyczajenie

Hej!
Ja zuuupełnie nowa tutaj. Czytam cały dzień.Mam chętkę na te clipy ale po pierwsze mam czerwone ! włosy które uwielbiam, a po drugie sama juz nie wiem u kogo ewent dokonać zakupu sprawdziłam Grzesia i Doczepiane.pl. Włosy mam ścięte na boba więc wydaje mi się że na poczatek odpowiednie byłyby 45cm 140gr.. Tylko co z kolorem?? PROSZĘ, dziewczyny, pomóżcie!
foxxy1 jest offline  
Stary 2012-06-21, 20:31   #2754
madzia0007
Zadomowienie

kup sredni blond i zafarbuj kolorem ktorym farbujesz swoje wlosy.
madzia0007 jest offline  
Stary 2012-06-21, 21:16   #2755
blebleble93j
Przyczajenie

Hej dziewczyny
Nie zdążyłam wtedy przed wyjazdem zamówić włosków
Ale już wróciłam i w poniedziałek będę zamawiać ! Ale nie mogę się doczekać
Tak jak pisałam zdecydowałam się na Rosyjskie od Pana Grzesia.

Olivien jedna dziewczyna z wątku miała jasny blond z doczepiane.pl

Cytat:
Napisane przez kabe88 Pokaż wiadomość
waga razem z tym papierowym opakowaniem to 170 g

Odnalazłam post I z tego co czytałam zwróciła. Trochę słabo wygląda ten komplet.

aGrAwA_26 widziałam zdjęcie twoich rzęsek śliczne
Sama też doczepiam i kocham kępki. Łatwo się je doczepia, a dają super efekt.
Pierwsze opakowanie na próbę kupiłam tanie INTER VION za 12zl. Jak się okazało są z naturalnego włosia. Używam je nadal i są w super stanie. Mam kupione najkrótsze więc dają bardzo naturalny efekt. Ale muszę dokupić i dłuższe i mieszać
Mam pytanie. Zdejmujesz je co wieczór ? Długo Ci trzyma klej ?
blebleble93j jest offline  
Stary 2012-06-22, 15:08   #2756
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
hej dziewczyny za miesiąc powinnam już uzbierać kasę na nowe włoski i zamierzam kupić doczepiane.pl 220g. i mam pytanie do dziewczyn, które mają te włosy - jak one się zachowują przy codziennym noszeniu? zbijają się w strąki? plączą się i kołtunią? są miękkie czy raczej sztywne? 450zł to nie mało, w listopadzie zamówiłam rapunzele za 250zł, a miałam je założone dwa razy czyli kasa wyrzucona w błoto boję się, że teraz jak zamówię będzie to samo, włosom z rapunzel nigdy nie dam szansy odznaczają się okropnie, zbijają w strąki, plączą i są sztywne jak druty.. były super do pierwszego mycia a na doczepiane w wątku raczej nikt nie narzekał, jestem ciekawa strasznie tych włosów.. mam nadzieje, że nie trafię znowu na badziewie..
Pisałam o nich dość szeroko, na pewno nie pożałujesz wydania na nie takiej kwoty.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez blebleble93j Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nie zdążyłam wtedy przed wyjazdem zamówić włosków
Ale już wróciłam i w poniedziałek będę zamawiać ! Ale nie mogę się doczekać
Tak jak pisałam zdecydowałam się na Rosyjskie od Pana Grzesia.

Olivien jedna dziewczyna z wątku miała jasny blond z doczepiane.pl

Odnalazłam post I z tego co czytałam zwróciła. Trochę słabo wygląda ten komplet.

aGrAwA_26 widziałam zdjęcie twoich rzęsek śliczne
Sama też doczepiam i kocham kępki. Łatwo się je doczepia, a dają super efekt.
Pierwsze opakowanie na próbę kupiłam tanie INTER VION za 12zl. Jak się okazało są z naturalnego włosia. Używam je nadal i są w super stanie. Mam kupione najkrótsze więc dają bardzo naturalny efekt. Ale muszę dokupić i dłuższe i mieszać
Mam pytanie. Zdejmujesz je co wieczór ? Długo Ci trzyma klej ?
Nie zdejmuję ich co wieczór, bo samo zakładanie zajmuje mi około 2h a zresztą nie mam takiej potrzeby, jak już cioś się odkleja to robię tylko poprawki.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
to super, że ci odpowiadają ja niestety nie umiem im dać szansy czasem po domu je zakładałam niestety wyjść w nich gdzieś to porażka miałam w sylwestra na całą noc i tak się plątały, że co chwile biegałam do kibelka je czesać, zbijały się w strąki no i wisiały takie sztywne druciki a mi zależy żeby były puszyste i miękkie. moje też farbowałam dwa razy myślałam, że będę nosić, ale jednak niee.. mam nadzieję, że doczepiane będą dla mnie odpowiednie
Cofnij się kilka stron wstecz to obejrzysz i zdjęcia moich 220gram i dużo moich opinii na ich temat.

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-06-22, 15:23   #2757
SceneQueene
Zakorzenienie

A ja obecnie odżywiam, odwyk od przedłużania.
No i mam na głowie coś takiego po wczorajszej nudzie :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120622527w.jpg (156,3 KB, 52 załadowań)

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-22, 16:31   #2758
ruda228
Raczkowanie

AgRaWa - to jest 55? ;o u Ciebie to wygląda jak 60 a nawet 60 pare. ;>
ruda228 jest offline  
Stary 2012-06-22, 16:36   #2759
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ruda228 Pokaż wiadomość
AgRaWa - to jest 55? ;o u Ciebie to wygląda jak 60 a nawet 60 pare. ;>
Tak to 55cm, a mam 174cm wzrostu a i tak wydają się dłuższe

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A ja obecnie odżywiam, odwyk od przedłużania.
No i mam na głowie coś takiego po wczorajszej nudzie :
Za długo to Ty w czerni nie wytrzymałaś

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
hej

A dziękuję

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2012-06-22, 16:52   #2760
olivien
Raczkowanie

GG do olivien

aGrAwA_26 czytałam twoje posty najbardziej mi zależy żeby się nie plątały i były dość miękkie i sypkie. mam nadzieję, że nie pożałuje
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości