Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-27, 16:18   #2791
Agatakokoszka
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

[/COLOR]

Końcówka wygląda na grubą i nie wiem czy za te pieniądze to włos naturalny...[/QUOTE]

ale z drugiej strony tam jest 80 gramów, to nie jest jakaś oszałamiająca ilość włosów... ale na kucyk powinno wystarczyć

makijaże - stylizacje - scenografia

https://www.facebook.com/pages/Creat...60147987346766

Agatakokoszka jest offline  
Stary 2012-06-27, 16:29   #2792
Nela87
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
witaj
z pewnością nie polecam włosów od uzytkownika Sandrika.- po kilku noszeniach połowa z nich ci wyleci ...
obecnie dziewczyny sobie chwalą grzech hair, doczepiane.pl , long hair chyba również.
Dziękuje bardzo za podpowiedzi. Właśnie te włosy z longhair i grzech hair mnie zainteresowały. Czy posiadaczki mogłyby się wypowiedzieć? Będę bardzo wdzięczna
Nela87 jest offline  
Stary 2012-06-27, 16:32   #2793
Agatakokoszka
Raczkowanie

http://www.grzechhair.com/wlosy-rosy...sma-p-170.html

czy waszym zdaniem 1 taśma - 50g 55-60 cm wystarczy na kucyk ?

makijaże - stylizacje - scenografia

https://www.facebook.com/pages/Creat...60147987346766

Agatakokoszka jest offline  
Stary 2012-06-27, 20:28   #2794
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatakokoszka Pokaż wiadomość
http://www.grzechhair.com/wlosy-rosy...sma-p-170.html

czy waszym zdaniem 1 taśma - 50g 55-60 cm wystarczy na kucyk ?
hmm, no nie wuiem, ja na kucyka mam taśmę 120 gr
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-06-27, 21:11   #2795
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nela87 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za podpowiedzi. Właśnie te włosy z longhair i grzech hair mnie zainteresowały. Czy posiadaczki mogłyby się wypowiedzieć? Będę bardzo wdzięczna
Longi mam i powiem, że są w porządku. Gęste, nie niszczą się, podatne na zabiegi, lekko się plączą czasem, ale dobrą szczotką wszystko się ogarnie. Lejące, nie są ciężkie. Mogę polecić.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-27, 21:50   #2796
madzia0007
Zadomowienie

Cytat:
Nie jestem w 100% pewna ale jakas kobitka narzekala na watku ze longi nie przyjely jej koloru i bardzo sie przy tym popsuly.
Ja mam doczepiane od jakiegos miesiaca, jestem zadowolona z tym ze nie sa one lejace, sa raczej puszyste i faktycznie troche sztywne. Ale mnie to odpowiada bo wlasne mam troche zniszczone i takie super zdrowe, lejace koncowki wygladalyby dziwnie przy bardziej zniszczonej gorze.
madzia0007 jest offline  
Stary 2012-06-27, 23:08   #2797
Nela87
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Nie jestem w 100% pewna ale jakas kobitka narzekala na watku ze longi nie przyjely jej koloru i bardzo sie przy tym popsuly.
madzia a ty na swoich przedłużanych robiłaś jakąś korektę koloru? Bo ja obawiam się tego że nie wstrzelę się w swój kolor tak w 100%. I co wtedy... słyszałam ze takie włosy można farbować tylko tonerem który w sumie się szybko zmywa
Nela87 jest offline  
Stary 2012-06-28, 17:28   #2798
asiulka_22
Zakorzenienie

ja farbowałam zwykłym castingiem / zarówno camerony i rapunzele/ i niec sie z nimi nie stało, może nie łapia w przypadku drastycznej zmiany kolory, ale jeśli chodzi o przuciemnienie o kilka tonów prolemu nie widzę
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-06-28, 18:04   #2799
SceneQueene
Zakorzenienie

a mnie się właśnie nudziło i doczepiłam pasemka. w sensie dwa równe rzędy blond pasemek z końcówkami pod tuleki termokurczliwe. pracowałam nad tym kilka godzin, wróciłam od fryzjerki, gdzie je lekko pocieniowałam i jestem całkiem zadowolona. przy tej mojej brązowej rudości to coś, jakbym miała blond ombre

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-28, 20:35   #2800
blondii91
Zadomowienie

GG do blondii91

dziewczyny jak myjecie swoje clipy bo ja nie wiem jak sie do tego zabrac :P

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline  
Stary 2012-06-28, 20:50   #2801
Nela87
Przyczajenie

Cytat:
ja farbowałam zwykłym castingiem / zarówno camerony i rapunzele/ i niec sie z nimi nie stało, może nie łapia w przypadku drastycznej zmiany kolory, ale jeśli chodzi o przuciemnienie o kilka tonów prolemu nie widzę
No własnie casting utrzymuje się do 28 myć a co ze stalą farbą któraś z was farbowała doczepiane włoski trwała farbą?
Nela87 jest offline  
Stary 2012-06-28, 21:39   #2802
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blondii91 Pokaż wiadomość
Ja je wszystkie myję pod kranem nad wanną, potem nakładam szampon, odżywkę a potem suszę lekko w ręczniku a potem przewieszam przez linkę al bo coś, by wyschnęły, jak już je wypłyczę, bo suszarką to długie godziny i się niszczą.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-29, 07:03   #2803
asiulka_22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
. przy tej mojej brązowej rudości to coś, jakbym miała blond ombre
czekam na fotki

Cytat:
Napisane przez blondii91 Pokaż wiadomość
hmm, normalnie w wannie prysznicem, ja mam metode taką ze jak je spłukuje too daje na obudowe wanny, potem lekko recznikiem wysuszam, jak lekko podeschną czesze, i susze rozwieszone

Cytat:
No własnie casting utrzymuje się do 28 myć a co ze stalą farbą któraś z was farbowała doczepiane włoski trwała farbą?
farbowałam też lorealem : Exelence >> nic sie nie stało

Cytat:
Ja je wszystkie myję pod kranem nad wanną, potem nakładam szampon, odżywkę a potem suszę lekko w ręczniku a potem przewieszam przez linkę al bo coś, by wyschnęły, jak już je wypłyczę, bo suszarką to długie godziny i się niszczą.
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-06-29, 09:32   #2804
blondii91
Zadomowienie

GG do blondii91

Cytat:
dziekuje

Razem od - 18.03.2010

blondii91 jest offline  
Stary 2012-06-29, 11:58   #2805
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma za co, Kochana.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
czekam na fotki
Będą po południu, jak tylko mój prywatny fotograf, zwany dalej bratem, wróci z zakończenia
Podobają mi się, choć nie zyskały dużo na długości, a objętości. Jeszcze chyba trochę pasemek dołożę, coby tył lepiej wyglądał.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-29, 15:46   #2806
SceneQueene
Zakorzenienie

Obiecalam- dodaję
Dzisiaj wieczorem jeszcze będę zagęszczać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09ss199.jpg (74,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09194.jpg (75,3 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09195.jpg (73,7 KB, 64 załadowań)

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-29, 19:03   #2807
blondii91
Zadomowienie

GG do blondii91

Cytat:
Nie ma za co, Kochana.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Będą po południu, jak tylko mój prywatny fotograf, zwany dalej bratem, wróci z zakończenia
Podobają mi się, choć nie zyskały dużo na długości, a objętości. Jeszcze chyba trochę pasemek dołożę, coby tył lepiej wyglądał.
ja tez mam pasma po przedluzeniu na ringi i tez myslalam zeby je do tasm doczepic dodatkowo

Razem od - 18.03.2010

blondii91 jest offline  
Stary 2012-06-30, 11:59   #2808
SceneQueene
Zakorzenienie

a ja nigdy, nigdy, nigdy więcej nie przedłużę włosów metodą inną, niż clip in. nadludzkim wysiłkiem pozbyłam się właśnie tych cholernych pasm, bo skóra głowy mnie swędziała i nawet nie mogłam się porządnie uczesać i mam połowę włosów. jestem wściekła.

dziewczyny, taśmy, tylko taśmy!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-30, 18:20   #2809
Desiderata89
Przyczajenie

Hej Dziewczyny mam takie pytanie odnośnie przedłużania Czy któraś z was korzystała z usług salonu Glamour Hair http://www.glamour-hair.pl/ i co może o nim powiedzieć.
Za mną chodzi przedłużanie od paru lat ale ciągle się nie mogę zdecydować może wy mi pomożecie, myślę o metodzie na micro ringi z sylikonem bo wydaje mi się najmniej obciążająca. Co byście mi poleciły z trwałego przedłużania? I może znacie kogoś z Bielska Białej kto przedłuża włoski i jest godny polecenia ??
Desiderata89 jest offline  
Stary 2012-06-30, 18:31   #2810
blondii91
Zadomowienie

GG do blondii91

Cytat:
a ja nigdy, nigdy, nigdy więcej nie przedłużę włosów metodą inną, niż clip in. nadludzkim wysiłkiem pozbyłam się właśnie tych cholernych pasm, bo skóra głowy mnie swędziała i nawet nie mogłam się porządnie uczesać i mam połowę włosów. jestem wściekła.

dziewczyny, taśmy, tylko taśmy!

czyli lepiej nie doczepiac do tasm ?

Razem od - 18.03.2010

blondii91 jest offline  
Stary 2012-06-30, 20:43   #2811
SceneQueene
Zakorzenienie

Blondi, moim zdaniem lepiej nie. Niewygodne.

Poza tym, uciekam na 4 tygodnie do Dusznik Zdroju, także życzę wszystkim miłych wakacji i pięknych włosów.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-30, 22:15   #2812
PuriCute
Przyczajenie

Cześć dziewczyny

Ja niedawno zamówiłam komplet z LongHair (to już mój drugi z LH, z powszednich byłam bardzo zadowolona, pół roku noszenia i świetnie przeszły farbowanie!), 55cm, średni blond. Jednak kolor znacznie różnił się od mojego, więc pofarbowałam go 'Lodowym Blondem' Castinga. Włoski są w super kolorze! Takie baaardzo naturalne, nic tylko się zachwycać Właśnie siedzę z tą farbą na głowie, mam nadzieję, że będą pasować. Dodam, że po myciu wyglądają świetnie, na końcach lekko się pofalowały, co wygląda bardzo naturalnie Zdecydowanie je polecam!

Chciałam się też z Wami podzielić moim doświadczeniem w rozjaśnianiu doczepów Kupiłam u jakiegoś zupełnie nieznanego mi sprzedawcy (niestety nazwy nie pamiętam, ale żadna znana, zestaw był bardzo tani, niacałe 100zł z przesyłką już za 55 cm, lecz dość cienkie). Miały być w kolorze popielatego blondu, a były bardziej karmelkowe... Wtedy też postanowiłam zmienić kolor na czarny! I też na czarno je zafarbowałam. Efekt całkiem fajny, równomiernie pofarbowane. Długo w czarnych nie wytrzymałam i po roku czasu znow mam średni blondzik na głowie Przed chwilą dosłownie stwierdziłam, że doczepy i tak mi się już nie przydadzą, więc warto spróbowac je rozjaśnić... Nałożyłam joannę, rozjaśniacz do całych włosów i otrzymałam ciemny-rudy blondzik. A w dodatku mimo tych zabiegów są nadal w idealnym stanie! A myślałam, że je wyrzucę... Jutro nałożę na nie lodowy blond i wkleję zdjęcia, pozdrawiam
PuriCute jest offline  
Stary 2012-07-01, 17:27   #2813
Paranoir
Raczkowanie

GG do Paranoir

W końcu i na mnie nadszedł czas, planuję zamówić już trzeci zestaw włosów clip in
Dwa pierwsze zamawiałam ze strony www.hairservice.pl , ostatnim razem w grudniu.
A że lato idzie, i planuję przefarbować [znowu x)] włosy...

Zdecydowałam się tym razem na włosy z www.doczepiane.pl
Mam nadzieję, że będą mi trochę lepiej służyć, jak włosy z hairservice

Immanuel Kant
Paranoir jest offline  
Stary 2012-07-01, 17:54   #2814
sawusia49
Raczkowanie

Witam,no i ja mam już swoje wymarzone włoski.Po kłopotach z poprzednimi,myslałam,że te to strzał w dziesiątkę,ale może sama coś zle zrobiłam.Włoski kupiłam z doczepianych,ten platynowy blond.Trochę wyłaziły,więc podszyłam,następnie fryzjerka zrobiła na nich pasemka takie czekoladowe,niestety były za ciemne i ja te czekoladki lekko rozjaśniłam,wyszło cudnie idealnie do moich włosów.No ale jest problem,w kucyku włoski plączą się,jakoś tak się zaginają i tak już zostaje,są sztywne,najlepiej prezentują się w warkoczu.Jeszcze ich nie dopinałam na rozpuszczone,ale myślę że będą się zaginać i sterczeć.Czy Wasze są też takie sztywne,a może wiecie co zrobić aby były takie mięciutkie?
sawusia49 jest offline  
Stary 2012-07-01, 17:59   #2815
Paranoir
Raczkowanie

GG do Paranoir

Cytat:
Napisane przez sawusia49 Pokaż wiadomość
Witam,no i ja mam już swoje wymarzone włoski.Po kłopotach z poprzednimi,myslałam,że te to strzał w dziesiątkę,ale może sama coś zle zrobiłam.Włoski kupiłam z doczepianych,ten platynowy blond.Trochę wyłaziły,więc podszyłam,następnie fryzjerka zrobiła na nich pasemka takie czekoladowe,niestety były za ciemne i ja te czekoladki lekko rozjaśniłam,wyszło cudnie idealnie do moich włosów.No ale jest problem,w kucyku włoski plączą się,jakoś tak się zaginają i tak już zostaje,są sztywne,najlepiej prezentują się w warkoczu.Jeszcze ich nie dopinałam na rozpuszczone,ale myślę że będą się zaginać i sterczeć.Czy Wasze są też takie sztywne,a może wiecie co zrobić aby były takie mięciutkie?
Miałam problem z tą "sztywnością" z włosami z hairservice. Jedyne co pomagało, to mycie ich w szamponach do suchych,delikatnych,znisz czonych włosów, odżywki, JEDWAB, odżywki w spray'u... Włosy już nigdy nie wyglądały jak "nowe" ale i tak zrobiły się bardziej sypkie. Ale ten efekt trzyma się parę dni, i potem ponownie mycie,maski,odżywki etc etc
Ale jedwab plus odżywki w spray'u to nawet i dwa razy dziennie kładłam

Immanuel Kant
Paranoir jest offline  
Stary 2012-07-02, 11:55   #2816
siwulec6
Przyczajenie

Witam was dziewczyny
i ja właśnie jestem posiadaczką włosów z doczepiane.pl 40cm 140g i powiem szczerze z kolorem nie trafiłam ale po waszych postach wiedziałam ,że tak bedzie więc wolałam wziąść jaśniejsze i przyciemnić.No i jestem umówiona do fryzjera w środę i teraz moje takie pytanie moje włosy są no niby blond ale jak mi farba spłukała się to mam taki nawet żółty brąz ,swoje mam cholernie poniszczone i je właśnie regeneruje waxem i radicalem,włosy kupiłam numer 613 i co teraz zrobić czy dać duzo ciemniejszych pasemek na nich a na moje dorzucic tych samych plus jasnych czy lepiej pofarbować na jeden kolor???pomóżcie bo dałam duzo kasy za te włoski,fryzjera mam w środe rano i nie wiem co jej powiedzieć

Edytowane przez siwulec6
Czas edycji: 2012-07-02 o 12:00
siwulec6 jest offline  
Stary 2012-07-02, 20:52   #2817
sawusia49
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Paranoir Pokaż wiadomość
Miałam problem z tą "sztywnością" z włosami z hairservice. Jedyne co pomagało, to mycie ich w szamponach do suchych,delikatnych,znisz czonych włosów, odżywki, JEDWAB, odżywki w spray'u... Włosy już nigdy nie wyglądały jak "nowe" ale i tak zrobiły się bardziej sypkie. Ale ten efekt trzyma się parę dni, i potem ponownie mycie,maski,odżywki etc etc
Ale jedwab plus odżywki w spray'u to nawet i dwa razy dziennie kładłam
Dzięki za wskazówki,na pewno z nich skorzystam.Bo ja myślałam,że im rzadziej je myję to lepiej.Po tym moim rozjaśnianiu,to ja te włoski poolejowałam,ale nie wiem czy to coś dało.
sawusia49 jest offline  
Stary 2012-07-03, 11:27   #2818
uolcia
Rozeznanie

Witam, parę dni temu zamówiłam włosy ze strony doczepiane.pl (140g 45cm) w kolorze ciemny blond, które będę farbować na czerwień. Moja pielęgnacja włosów pozbawiona jest silikonów i silnych detergentów, do tego uwielbiam dopieszczać swoje włosy olejami czy półproduktami jak gliceryna, aloes itp. Z uwagi że będę farbować doczepy zastanawiam się jak o nie dbać? Tak samo jak traktuję swoje włosy? Czy taka pielęgnacja się sprawdzi? Proszę doradźcie
uolcia jest offline  
Stary 2012-07-03, 11:30   #2819
brzydkie
Rozeznanie

ja nie umiem ogarnac tych tasm chce dlugie wlosy ale nie wiem czy przekonam sie do przedluzania..
SceneQueene a jaka metoda bralas?walsnie ja myslalmz e te stale metody sa lepsze bo czuje sie wtedy jak we wlsanych wlosach ,a w clipy takie to bardziej jak ozdoba.Ale z drugioej strony nie chce znioszczyc naturalek i wyłysiec....clipy maja byc tymaczasowo zanim nei zapuszcze naturalbnych wlosow co idzie mi o zgrozo ! strasznie wolno.....

JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-07-03 o 11:33
brzydkie jest offline  
Stary 2012-07-03, 14:48   #2820
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
ja nie umiem ogarnac tych tasm chce dlugie wlosy ale nie wiem czy przekonam sie do przedluzania..
SceneQueene a jaka metoda bralas?walsnie ja myslalmz e te stale metody sa lepsze bo czuje sie wtedy jak we wlsanych wlosach ,a w clipy takie to bardziej jak ozdoba.Ale z drugioej strony nie chce znioszczyc naturalek i wyłysiec....clipy maja byc tymaczasowo zanim nei zapuszcze naturalbnych wlosow co idzie mi o zgrozo ! strasznie wolno.....
Jeżeli chcesz zapuścić włosy to zrezygnuj z przedłużania włosów na stałe. Fakt - jak są na stałe to bardziej czuje się, że to "nasze" tym bardziej że chodzi się w nich nawet spać
Ale to tylko jedna zaleta. Pozostałe plusy idą na stronę clip in!!!!

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
clip in, doczepiane wlosy, farbowanie odrostów, pasemka, przedłużanie, przedłużanie włosów, remy, ringi, włosy, włosy syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości