Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-06-28, 22:03   #541
_Fanaberia_
Raczkowanie

Dot.: Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo

Widzę temat znowu trochę umarł.

Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 17:05   #542
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

Myślę ze fajnie by było gdybyście pochwaliły się włosami w upięciach różnych ^_^.
A niech inni zazdroszczą! :P
Ivonea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 17:45   #543
Tygrryska
Zakorzenienie

Bo ile można mówić o swoim naturalnym kolorze hehe
trzeba by troszkę więcej o pielegnacji, zapuszczaniu, stylicacji itp pogadać

Jeśli chodzi o upięcia to u mnie kiepsko
Albo rozpuszczone mam albo koczek

Powinnam to troszkę urozmaicić ale rano mi się zwykle nie chce
Poza tym wyszłam z wprawy... jak miałam długie to coś robiłam, potem ścięłam na krótko to nie miałam z czego robić upięcia a teraz już coś bym mogła to nie umiem

Teraz to w ogóle mi włosy wypadają
Kupiłam kozieradkę, zamówiłam olejek bhringraj (chociaż nie wiem czy z moim kolorem to dobry pomysł?) i chyba dokupię jakiś szampon do tego?

Tygrryska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 21:20   #544
Blondyna66
Zadomowienie

Fajny pomysł z wprowadzeniem nowych tematów do wątku. Ileż mozna pokazywać aktualizację Zdjęcia z upięciami to fajny pomysł, tylko, która z Was tak zdolna, by Nam tu coś zaprezentować ? Chętnie coś podpatrzę i się czegoś nowego nauczę Ja coś tam umiem, ale każdą fryzurę ćwiczę naście razy, aż jako tako wyjdzie. Włosy za każdym razem mi się wyślizgują, więc też nie jest łatwo je ujarzmić Obecnie umiem koczka na skarpetę, na wypełniacz, klasyczny warkocz, warkocz francuski, holenderski, warkocz lina, przeplatańca ze ślimaczkiem, kłosa i chyba tyle Chciałabym umieć więcej, bo ''materiał'' jest do tworzenia fryzur
Stary 2014-07-01, 18:03   #545
kat123
Zakorzenienie

Świetny pomysł z tymi tematami!

Teraz będę mieć więcej czasu na różne kombinacje to może uda mi się czymś pochwalić Dziś wstawiam tylko rozpuszczone włosy. Kilka dni temu byłam je podciąć (fryzjerka obcinała je maszynką - uwielbiam ten sposób) i są już zupełnie ścięte na równo. Ale ostatnio marzy mi się dół w kształcie litery U lub nawet V, ale jeszcze chyba za wcześnie...

Jeśli chodzi o pielęgnacje to w mojej łazience stoją:
- Szampon z sls z czarnej rzepy jakiś najtańszy z osiedlowego sklepiku za 3,50 zł Podobał mi się, bo ma detergent i krótki skład - dobry do oczyszczania
- Szampon bez sls, czyli Alterra z kofeiną
- Odżywka d/s Garnier Fructis Oleo
- Odżywka d/s Nivea Long Repair
- Odżywka d/s Garnier Sekrety Prowansji z lawendą (okropna! zużywam przed myciem)
- Odżywka b/s Naturia z makiem i bawełną
- Maska Natur Vital z aloesem
- Olej rycynowy
- Olej kokosowy Dabur Vatika
- Serum na końcówki Gliss Kur Hair Repair
- Serum na końce Marion z olejkiem arganowym
- Wcierka Jantar

(Boże, ile tego! ) I wszystkiego używam na zmianę A zamierzam jeszcze jutro kupić siemię lniane i sama robić żel do włosów, płukankę etc. Jak tylko pozbieram się po jutrzejszym chirurgicznym usuwaniu ósemki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fale 2014.07.01.jpg (62,7 KB, 51 załadowań)

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2014-07-01 o 18:07
kat123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 15:27   #546
Rysia16
Zakorzenienie

Ja również nie farbuję włosów! Wprawdzie dopiero co skończyłam gimnazjum, ale jak widzę to, że połowa moich koleżanek ma włosy farbowane, to aż mnie coś bierze ... A potem chodzą z takimi odrostami. : D
Rysia16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 00:05   #547
djura
Przyczajenie

Mi początkiem jesieni coś strzeliło do głowy i zafarbowałam. Teraz już śladu po tym nie ma, bo w kwietniu skróciłam do długości odrostu
Zdjęcie stare jak świat, ale dobrze oddaje mój naturalny kolor
http://i59.tinypic.com/2qnw9kh.jpg

A było i tak http://i62.tinypic.com/30xembc.jpg

Edytowane przez djura
Czas edycji: 2014-07-03 o 00:09
djura jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 14:38   #548
kat123
Zakorzenienie

Przepiękny kolor!

Dół od 11.04.2015.
Stary 2014-07-03, 16:44   #549
_Fanaberia_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Myślę ze fajnie by było gdybyście pochwaliły się włosami w upięciach różnych ^_^.
A niech inni zazdroszczą! :P
Pomysł bardzo dobry, ale nie dla mnie. Właśnie przed chwilą, na próbę, zaczęłam robić kłosa (takiego całkiem z tyłu) - po 3 minutach ręce mi zwiędły, a efekt był gorszy niż zły..
Ale upięcia na pięknych, naturalnych włosach pooglądam chętnie, nie ma co!

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Teraz będę mieć więcej czasu na różne kombinacje to może uda mi się czymś pochwalić Dziś wstawiam tylko rozpuszczone włosy. Kilka dni temu byłam je podciąć (fryzjerka obcinała je maszynką - uwielbiam ten sposób) i są już zupełnie ścięte na równo. Ale ostatnio marzy mi się dół w kształcie litery U lub nawet V, ale jeszcze chyba za wcześnie...

- Szampon z sls z czarnej rzepy jakiś najtańszy z osiedlowego sklepiku za 3,50 zł Podobał mi się, bo ma detergent i krótki skład - dobry do oczyszczania
- Odżywka d/s Garnier Sekrety Prowansji z lawendą (okropna! zużywam przed myciem)
- Olej rycynowy
- Wcierka Jantar

(Boże, ile tego! ) I wszystkiego używam na zmianę A zamierzam jeszcze jutro kupić siemię lniane i sama robić żel do włosów, płukankę etc. Jak tylko pozbieram się po jutrzejszym chirurgicznym usuwaniu ósemki
Ja sobie zetnę na U, jak osiągnę wymarzoną długość (czyli pewnie za jakieś 50 lat ).
No, lista rzeczywiście spora. Jedna maska Ci wystarcza? Ja lubię mieć ze 3. Za to odżywki mam dwie, plus jedna mamy. A olej kuchenny i z pestek winogron. Marzę, żeby spróbować kokosowego w końcu! I tą maskę co masz, też jej pragnę.
Ja jestem leniem patentowanym i mimo, że mam siemię, to gluta robię raz na półtora miesiąca. Średnio przepadam, ścieka toto po szyi, wsiąka w ręcznik, potem tyle sprzątania, garnek, sitko, wannę opłukać...
O rany, współczuję... Takie chirurgiczne usuwanie będzie pod znieczuleniem ogólnym?

Cytat:
Napisane przez djura Pokaż wiadomość
Mi początkiem jesieni coś strzeliło do głowy i zafarbowałam. Teraz już śladu po tym nie ma, bo w kwietniu skróciłam do długości odrostu
Zdjęcie stare jak świat, ale dobrze oddaje mój naturalny kolor
http://i59.tinypic.com/2qnw9kh.jpg

A było i tak http://i62.tinypic.com/30xembc.jpg
Pięknie lśnią na tym pierwszym zdjęciu!

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Ja również nie farbuję włosów! Wprawdzie dopiero co skończyłam gimnazjum, ale jak widzę to, że połowa moich koleżanek ma włosy farbowane, to aż mnie coś bierze ... A potem chodzą z takimi odrostami. : D
No i widzisz, Ty się wyróżniasz i jesteś naturalna! Z drugiej strony kiedy lepiej eksperymentować, jak nie w gimnazjum/liceum?

Stary 2014-07-04, 15:59   #550
burtonistka
Wtajemniczenie

Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?

Mam naturalne, nigdy nie farbowane włosy w kolorze (chyba) ciepły brąz
Aktualnie je zapuszczam, bo rok temu sobie stwierdziłam, że z włosów 63 cm skrócę je do obojczyków
Teraz mają 45 cm, dążę na razie do 70 cm, bo nigdy nie miałam, aż takiej długości

A to moje włosy (jutro idę podciąć końcówki)
1 - takie były
2 - takie są, zdj chyba z maja
3 - tak je zaplatam jak jest ciepło, to nic mi na oczy nie spada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg luty 2013.jpg (27,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marzec 2014.jpg (30,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020752.jpg (73,8 KB, 43 załadowań)

burtonistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 18:39   #551
_Fanaberia_
Raczkowanie

Hej, witamy
Hah, pamiętam jak kilka lat temu podjęłam podobną decyzję. Nie jestem teraz pewna jak długie były, pewnie coś około 60cm. I poszłam do fryzjera, mówię, że chcę zmienić fryzurę i niech mi coś dobierze do twarzy. Ściął (za moją zgodą ofc) mi włosy do ramion i wycieniował i zrobił pierwszą w życiu grzywkę. A jak zaczynał robić pierwsze, takie największe cięcie - wszystkie fryzjerki dookoła w krzyk "Nieeeee!!"
Efekt bardzo mi się spodobał - gorzej już było gdy kilka lat później musiałam zapuszczać tą grzywkę. Masakra, wyglądałam jak kretynka.

Bardzo ładny splot! Sama taki robisz sobie? Moje ręce chyba by umarły.

Stary 2014-07-04, 19:23   #552
burtonistka
Wtajemniczenie

Haha mnie fryzjerka tez sie wtedy pytala czy aby na pewno ma ciac :p

Dzieki Tak sama robie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez burtonistka
Czas edycji: 2014-07-04 o 19:25
Stary 2014-07-04, 23:31   #553
djura
Przyczajenie

Jak cięłam w kwietniu z długości zaraz nad tyłek na wysokość szczęki, to fryzjerka też jęczała :P
Nigdy nie upinałam włosów, bo nie umiem. Większość życia łaziłam jak jakaś dzika Pocahontas z rozpuszczonymi, szczytem ekstrawagancji był warkocz, ewentualnie wysoko chwycony kucyk. Teraz chodzę tylko w kucyku bo mam taką długość, że rozpuszczone łaskoczą i przeszkadzają.
Dzięki za komplementy
Stary 2014-07-05, 18:35   #554
_Fanaberia_
Raczkowanie

Też bym jęczała. Tyle lat zapuszczania, hoho!
Pocahontas "...Ulewa jest mą siostrą, strumień brateeem, a każde z żywych stworzeń to mój druuuuuch! Jesteśmy połączonym z sobą światem... A natura ten krąg życia wprawia w ruuuch..."
Pardon. To było silniejsze ode mnie!

Próbowałam robić sobie jakieś koczki. Nawet nawet mi wychodziły, ale też szybko się rozwalały... Nie mam ręki do upinania.

Stary 2014-07-08, 08:43   #555
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Ja sobie zetnę na U, jak osiągnę wymarzoną długość (czyli pewnie za jakieś 50 lat ).
No, lista rzeczywiście spora. Jedna maska Ci wystarcza? Ja lubię mieć ze 3. Za to odżywki mam dwie, plus jedna mamy. A olej kuchenny i z pestek winogron. Marzę, żeby spróbować kokosowego w końcu! I tą maskę co masz, też jej pragnę.
Ja jestem leniem patentowanym i mimo, że mam siemię, to gluta robię raz na półtora miesiąca. Średnio przepadam, ścieka toto po szyi, wsiąka w ręcznik, potem tyle sprzątania, garnek, sitko, wannę opłukać...
O rany, współczuję... Takie chirurgiczne usuwanie będzie pod znieczuleniem ogólnym?
50 lat? Na pewno nie będzie tak źle Wczoraj stanęłam przed lustrem i stwierdziłam, że strasznie krótkie te moje włosy... Najgorsze jest to, że zapuszczam od 3 lat i... ciągle są tej samej długości

Wystarcza mi jedna maska, nie mam normalnie czasu na nie nakładam raz w tygodniu na ok. 30 minut. Teraz mam urlop dwumiesięczny, to może będę częściej Poza tym mam treściwe odżywki - tą z Nivea można śmiało używać jako maski!
Olej kokosowy mam chyba od 2 lat Przyjemny, już się kończy - polecam spróbować! Na końcówki jest cudny i pięknie pachnie. Próbowałam kiedyś oleju z pestek winogron - ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Podobnie jak oliwa z oliwek. Kupiłam do włosów i wyniosłam do kuchni

A ta maska moja okrrrropnie śmierdzi, ostrzegam

I tak glutka spróbuję - a może za rzadki robisz?

Niestety, nie pod narkozą, ale znieczulenie robią rewelacyjne - nic nie czuć, a w ruch idą przy takim zabiegu skalpel, dłuto, haki i inne narzędzia tortur. Już doszłam do siebie, opuchlizna zeszłą, siniak z żuchwy schodzi, jutro jadę na zdjęcie szwów i kontrolę. Martwi mnie tylko szczękościsk - wyobraź sobie, że mogę szczękę max na 2 cm otworzyć. Nie wiem jak ten lekarz mi tam jutro zajrzy
Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Jaki śliczny zaplataniec Zaplatasz od skroni dwa dobierane i łączysz, tak? Narobiłaś mi ochoty na takie coś (mi się zawsze przy łączeniu rozpada - zdradź jak to robisz ) .

Ja ostatnio w kółko robię wysokieg koka podpiętego tylko na 3 żabki. Bez żadnych gumek itd. Jak mi kudły wyschną to może dziś zademonstruję coś

Dół od 11.04.2015.
Stary 2014-07-08, 12:04   #556
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:

Jaki śliczny zaplataniec Zaplatasz od skroni dwa dobierane i łączysz, tak? Narobiłaś mi ochoty na takie coś (mi się zawsze przy łączeniu rozpada - zdradź jak to robisz ) .

Ja ostatnio w kółko robię wysokieg koka podpiętego tylko na 3 żabki. Bez żadnych gumek itd. Jak mi kudły wyschną to może dziś zademonstruję coś
Dziękuję
Nie, robię przedziałek z boku i tył też przedzielam jak widać Plotę od czubka, aż do końca i łapię gumką, żeby się nie rozpadł. Robię drugiego warkocza też od czubka, robię aż skończę i uwaga teraz nie wiem jak to wytłumaczyć, żeby było jasne Łapię po jednym pasemku z jednego warkocza i drugiego i plotę już normalnego Może jakoś uda mi się zrobić zdj krok po kroku to wstawię

Stary 2014-07-08, 12:59   #557
_Fanaberia_
Raczkowanie

Cytat:
50 lat? Na pewno nie będzie tak źle Wczoraj stanęłam przed lustrem i stwierdziłam, że strasznie krótkie te moje włosy... Najgorsze jest to, że zapuszczam od 3 lat i... ciągle są tej samej długości

Wystarcza mi jedna maska, nie mam normalnie czasu na nie nakładam raz w tygodniu na ok. 30 minut. Teraz mam urlop dwumiesięczny, to może będę częściej Poza tym mam treściwe odżywki - tą z Nivea można śmiało używać jako maski!
Olej kokosowy mam chyba od 2 lat Przyjemny, już się kończy - polecam spróbować! Na końcówki jest cudny i pięknie pachnie. Próbowałam kiedyś oleju z pestek winogron - ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Podobnie jak oliwa z oliwek. Kupiłam do włosów i wyniosłam do kuchni

A ta maska moja okrrrropnie śmierdzi, ostrzegam

I tak glutka spróbuję - a może za rzadki robisz?

Niestety, nie pod narkozą, ale znieczulenie robią rewelacyjne - nic nie czuć, a w ruch idą przy takim zabiegu skalpel, dłuto, haki i inne narzędzia tortur. Już doszłam do siebie, opuchlizna zeszłą, siniak z żuchwy schodzi, jutro jadę na zdjęcie szwów i kontrolę. Martwi mnie tylko szczękościsk - wyobraź sobie, że mogę szczękę max na 2 cm otworzyć. Nie wiem jak ten lekarz mi tam jutro zajrzy
No te moje niby rosną, niby mierzę i widzę że 1cm więcej, ale to taaaaak wooolno idzieee. Ale muszę z tym żyć, skoro nie kupię ani nie chce mi się zrobić wcierki żadnej.
Moja koleżanka narzeka na ten sam problem. Robiłaś sobie pomiary? Czy na pewno nie rosną, czy może nie widzisz? Może kruszeją końcowki?

Po czym poznać, że odżywka jest 'treściwa', bo zawsze mnie to zastanawiało. Bo ma oleje? Czy coś jeszcze szczególnego?
A ten co masz jest nierafinowany? Bo słyszałam, że rafinowany już nie pachnie kokosem.
Hah, ja na razie nie mam nic innego, to wolę olejować kuchennym niż niczym.

A ten smród zostaje nawet po umyciu włosów? Poza tym, dla każdego coś innego, może mi będzie pachniała. Jedni kochają zapach wybielacza, inni się nim krztuszą.

No właśnie nie sądzę - gdyby był jeszcze gęstszy, to chyba bym go nie mogła przez sitko przelać... Pamiętam, że jak po raz pierwszy robiłam gluta, to było idealnie - potem za każdym razem ścieka mi po szyi i muszę owijać się ręcznikiem jak szalikiem. Może spływa dlatego, że zakładam na włosy foliówkę i czapkę. Włosy są wilgotne, woda z nich wychodzi, łączy się z glutem i leci po szyi? Choć za każdym razem staram się żeby je jak najbardziej odcisnąć z tej wody... No nie wiem.

O rany, weź, nie mów nic o takich zabiegach, bo już mnie zęby bolą! A tak serio - przy tym znieczuleniu naprawdę nic nie czułaś? Kiedyś mojemu tacie wyrywał zęba dentysta (facet) - zaparł się nogą o fotel i nie mógł. Żeby być dobrym dentystą, trzeba chyba też chodzić na siłkę.

Edytowane przez _Fanaberia_
Czas edycji: 2014-07-08 o 13:01
Stary 2014-07-08, 20:01   #558
Maybei
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Hejka. Można u was pokazać swój naturalny kolor włosów? Nigdy nie farbowałam, a na głowie mam o wiele ciemniejsze niż na końcówkach. Nie widać tego jak zarzucę włosy do tyłu, ale z przodu owszem i nie wiem, czy dobrze to wygląda.

Maybei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 23:46   #559
_Fanaberia_
Raczkowanie

Pewnie, wrzucaj.

Stary 2014-07-10, 14:16   #560
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
No te moje niby rosną, niby mierzę i widzę że 1cm więcej, ale to taaaaak wooolno idzieee. Ale muszę z tym żyć, skoro nie kupię ani nie chce mi się zrobić wcierki żadnej.
Moja koleżanka narzeka na ten sam problem. Robiłaś sobie pomiary? Czy na pewno nie rosną, czy może nie widzisz? Może kruszeją końcowki?
Też kiedyś mierzyłam - potem mi się znudziło I zaczęłam robić co miesiąc zdjęcie Od 2 lat.
Nie, spokojnie - moje rosną Po prostu regularnie podcinam, bo mam słabe końcówki i szybko robi się z nich szorstka szczota (czego bardzo nie lubię). Nieważne co bym robiła, zawsze po 2-3 miesiącach robią się szorstkie i idę do fryzjera Dlatego po 3 miesiącach na plusie jestemo jakiś 1 cm, bo 2 obetnę i tak w kółko. Ale staram się z tym walczyć Teraz obrałam sobie za cel, że następna wizyta dopiero w grudniu!
Poza tym najpierw od stycznia 2012 zapuszczałam naturalki, potem schodziłam z cieniowania.... No i tak stoję w miejscu od roku
Cytat:
Po czym poznać, że odżywka jest 'treściwa', bo zawsze mnie to zastanawiało. Bo ma oleje? Czy coś jeszcze szczególnego?
A ten co masz jest nierafinowany? Bo słyszałam, że rafinowany już nie pachnie kokosem.
Hah, ja na razie nie mam nic innego, to wolę olejować kuchennym niż niczym.
Że ma dużo składników odżywczych?
Dabur Vatika - z tej serii mam i pięknie pachnie kokosem
No pewnie, i dobrze Wczoraj wieczorem przeczytałam Twój post i sama poszłam oliwę z oliwek na włosy na noc nałożyć
Cytat:
A ten smród zostaje nawet po umyciu włosów? Poza tym, dla każdego coś innego, może mi będzie pachniała. Jedni kochają zapach wybielacza, inni się nim krztuszą.
Co racja to racja Mi pachnie nieprzyjemnie, i zapach na moich włosach się utrzymuje. Ale ja mam taki typ włosa, co to każdy zapach wciągają. Czy to maska pachnąca kwiatami czy zapach smażonych kotletów z kuchni
Cytat:
No właśnie nie sądzę - gdyby był jeszcze gęstszy, to chyba bym go nie mogła przez sitko przelać... Pamiętam, że jak po raz pierwszy robiłam gluta, to było idealnie - potem za każdym razem ścieka mi po szyi i muszę owijać się ręcznikiem jak szalikiem. Może spływa dlatego, że zakładam na włosy foliówkę i czapkę. Włosy są wilgotne, woda z nich wychodzi, łączy się z glutem i leci po szyi? Choć za każdym razem staram się żeby je jak najbardziej odcisnąć z tej wody... No nie wiem.
Hmm.... A odsączasz włosy w ręcznik zanim to nałożysz? Ja bardzo często maski zakładam pod czepek foliowy i nigdy mi nic nie spływało - ale najpierw na chwilę owija włosy w ręcznik, żeby się dobrze odsączyły. O glutku nie będę się wypowiadać, póki sama nie spróbuję Ciągle zapominam kupić siemię
Cytat:
O rany, weź, nie mów nic o takich zabiegach, bo już mnie zęby bolą! A tak serio - przy tym znieczuleniu naprawdę nic nie czułaś? Kiedyś mojemu tacie wyrywał zęba dentysta (facet) - zaparł się nogą o fotel i nie mógł. Żeby być dobrym dentystą, trzeba chyba też chodzić na siłkę.
Cooooo? Boże, to może nie dentysta był, tylko znachor jakiś ? Mnie pierwszą ósemkę (taką właściwie zwykłą do wyrwania) usuwała taka drobna pani doktor, podważyła w dwóch miejscach i ją wyjęła w 2 minuty, a przez 5 czekałam aż zacznie znieczulenie działać Może nie siła, a umiejętności?
Nie, nic nie czułam no może lekki ból jak przy samej kości żuchwy mi coś robili, bo korzenia wyjąć nie mogli.... Ale poza tym było ok Gorzej się zrobiło, gdy puściło znieczulenie po 2 godzinach...

Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2014-07-10 o 15:12
Stary 2014-07-11, 19:54   #561
Blondyna66
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć?

Mam naturalne, nigdy nie farbowane włosy w kolorze (chyba) ciepły brąz
Aktualnie je zapuszczam, bo rok temu sobie stwierdziłam, że z włosów 63 cm skrócę je do obojczyków
Teraz mają 45 cm, dążę na razie do 70 cm, bo nigdy nie miałam, aż takiej długości

A to moje włosy (jutro idę podciąć końcówki)
1 - takie były
2 - takie są, zdj chyba z maja
Cudne
Stary 2014-07-11, 20:54   #562
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Cudne
Dziękuję

Stary 2014-07-13, 12:06   #563
_Fanaberia_
Raczkowanie

Cytat:
Też kiedyś mierzyłam - potem mi się znudziło I zaczęłam robić co miesiąc zdjęcie Od 2 lat.
Ja też robię zdjęcia, ale po nich nie widzę za bardzo. A nie wiem jaki ogólnie mam przyrost, to sobie mierzę.

Cytat:
Że ma dużo składników odżywczych?
Dabur Vatika - z tej serii mam i pięknie pachnie kokosem
No pewnie, i dobrze Wczoraj wieczorem przeczytałam Twój post i sama poszłam oliwę z oliwek na włosy na noc nałożyć
O właśnie, muszę zrobić aktualizację lipcową. I porównać ze zdjęciem sprzed 2 miesięcy.

Cytat:
Hmm.... A odsączasz włosy w ręcznik zanim to nałożysz? Ja bardzo często maski zakładam pod czepek foliowy i nigdy mi nic nie spływało - ale najpierw na chwilę owija włosy w ręcznik, żeby się dobrze odsączyły. O glutku nie będę się wypowiadać, póki sama nie spróbuję Ciągle zapominam kupić siemię
Pewnie, odsączam je (staram się jak najdokładniej) w bawełnianą białą koszulkę. Może następnym razem jeszcze po odsączeniu zawinę włosy w ręcznik na 3 minutki...
A siemię polecam, arcyzdrowe. Ze smakiem gorzej.

Cytat:
Cooooo? Boże, to może nie dentysta był, tylko znachor jakiś ? Mnie pierwszą ósemkę (taką właściwie zwykłą do wyrwania) usuwała taka drobna pani doktor, podważyła w dwóch miejscach i ją wyjęła w 2 minuty, a przez 5 czekałam aż zacznie znieczulenie działać Może nie siła, a umiejętności?
Nie, nic nie czułam no może lekki ból jak przy samej kości żuchwy mi coś robili, bo korzenia wyjąć nie mogli.... Ale poza tym było ok Gorzej się zrobiło, gdy puściło znieczulenie po 2 godzinach...
Nie znachor, ale widocznie umiejętności mu zabrakło.
Auć.. I po tych 2 godzinach jak długo jeszcze bolało?

Stary 2014-07-14, 07:47   #564
kat123
Zakorzenienie

Cytat:

O właśnie, muszę zrobić aktualizację lipcową. I porównać ze zdjęciem sprzed 2 miesięcy.

Pewnie, odsączam je (staram się jak najdokładniej) w bawełnianą białą koszulkę. Może następnym razem jeszcze po odsączeniu zawinę włosy w ręcznik na 3 minutki...
A siemię polecam, arcyzdrowe. Ze smakiem gorzej.

Nie znachor, ale widocznie umiejętności mu zabrakło.
Auć.. I po tych 2 godzinach jak długo jeszcze bolało?
Jak zrobisz to pokaż

Ja przed wszelkimi maskami odsączam w ręcznik - a po zmyciu w koszulkę tak jak Ty
Coś Ty! Bardzo lubię smak siemienia lnianego Piję codziennie rano os jakiegoś czasu - bez żadnych dodatków smakowych. Tylko, że mielone
Kupiłam też całe i od trzech dni nakładam gluta jako żel Włosy mi się trochę dociążyły, ale przede wszystkim nie plącze mi się warstwa nad karkiem! Bardzo mi przypadł żel do gustu

Oj trochę bolało... 3 dni na ketonalu, 2 na maksymalnej dawce paracetamolu, a potem coraz mniej. Z tym, że zawias szczęki boli mnie do dziś i mam przez to szczękościsk nadal.

Wysłano z telefonu Samsung Galaxy Note II

Dół od 11.04.2015.
Stary 2014-07-14, 10:56   #565
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:

- Olej rycynowy
- Wcierka Jantar

bardzo ładne
Stary 2014-07-14, 12:29   #566
ekoplawiaka
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

Zastanawiam się nad zastosowanie naturalnej odżywki do moich osłabionych włosów. Może olejek rycynowy? Ale czym go zmywać, nie chcę tracić pół dnia w łazience. :/
ekoplawiaka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 12:39   #567
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
bardzo ładne
Jej, dzięki

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ekoplawiaka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zastosowanie naturalnej odżywki do moich osłabionych włosów. Może olejek rycynowy? Ale czym go zmywać, nie chcę tracić pół dnia w łazience. :/
A długie masz włosy? Mi na włosy za ramiona starcza stołowa łyżka Tylko olej jest gęsty, więc trzeba go podgrzać. Później nałóż najpierw zwykłą odżywkę, chwilę pomasuj, spłucz i dopiero umyj szamponem.
Mi się zawsze udaje zmyć samym szamponem

Dół od 11.04.2015.
Stary 2014-07-15, 12:31   #568
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ekoplawiaka Pokaż wiadomość
Olej rycynowy zmieszaj z jakimś innym olejem (ja mieszałam z kokosowym) i lekko podgrzej w kąpieli wodnej, żeby łatwiej się rozprowadził, bo rycynowy jest dość gęsty i tępy, dlatego ciężko go samego rozprowadzić

Co do zmywania to nałóż odżywkę na ok 10 min, spłucz i umyj szamponem włosy, ja nigdy nie miałam problemu z domyciem oleju

Stary 2014-07-15, 12:42   #569
kat123
Zakorzenienie

Wrzucam wczorajszy warkocz Akurat pokazuje wszystkie kolory moich włosów Zapleciony na wilgotnych włosach - dlatego sterczą mi baby hair

Dziewczyny, jestem meeega zadowolona z gluta z siemienia lnianego. Włosy błyszczą, nie puszą się, są dociążone... No cudo! Używałam już jako żelu, płukanki i maski. Za każdym razem włosy wyglądają super - żadnych BAD HAIR DAY
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_7009.jpg (44,0 KB, 43 załadowań)

Dół od 11.04.2015.
Stary 2014-07-15, 12:58   #570
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Wrzucam wczorajszy warkocz Akurat pokazuje wszystkie kolory moich włosów Zapleciony na wilgotnych włosach - dlatego sterczą mi baby hair

Dziewczyny, jestem meeega zadowolona z gluta z siemienia lnianego. Włosy błyszczą, nie puszą się, są dociążone... No cudo! Używałam już jako żelu, płukanki i maski. Za każdym razem włosy wyglądają super - żadnych BAD HAIR DAY
Jaki gruby, śliczne włosy

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości