Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 100 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-05, 18:56   #2971
weraxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Dziewczyny, pom騜cie
Potrzebuj jakiego ratunku po ostatniej 'szamponetce' z Joanny do 24 my kt鏎a si nie zmy豉
Mia by pi瘯ny jasny, ch這dny br您 a do tej pory mam w這sy w ciep貫j tonacji z rudawymi refleksami.

Macie jak捷 sprawdzon farb po kt鏎ej uzyskam jak najbardziej ch這dny br您 bez 瘸dnych przeb造sk闚 rudo軼i?
weraxx jest offline  
Stary 2012-03-05, 19:41   #2972
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez weraxx Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, pom騜cie
Potrzebuj jakiego ratunku po ostatniej 'szamponetce' z Joanny do 24 my kt鏎a si nie zmy豉
Mia by pi瘯ny jasny, ch這dny br您 a do tej pory mam w這sy w ciep貫j tonacji z rudawymi refleksami.

Macie jak捷 sprawdzon farb po kt鏎ej uzyskam jak najbardziej ch這dny br您 bez 瘸dnych przeb造sk闚 rudo軼i?
ja ch這dny br您 uzyska豉m jedynie dzi瘯i szatynom Garniera,ka盥y inny by ciep造 z rudymi przeb造skami.
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-05, 19:54   #2973
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Ibyza, mi si podoba ten kolor
Ale faktycznie, ja te ju mam do嗆 z這ta, chc co popielatego :P

Dziewczyny, ale dzisiaj zaliczy豉m gleb... Normalnie by豉m w takim szoku, 瞠 nie wiedzia豉m czy si podnosi czy ju zosta na tym chodniku i przeczeka :P
I oczywi軼ie podar豉m spodnie ;(
ojojoj, musia這 bole :/

a co do koloru mojego, to i mi sie podoba, bo kolor sam w sobie jest bardzo 豉dny, ale denerwuje mnie ten refleks z這ty, gdyby by czerwony to inaczej by這by a to z這to to takie ni w p... ni w oko jakbym sie tego z這ta pozby豉 to rewelka, ale niestety tym toffee si nie pozb璠, trzeba zastosowa jak捷 farb z amoniakiem jeszcze strasznie zatstanawiaj mnie orzechowe br您y na to co teraz mam, ale boj si, 瞠 wyjd za ciemno i 瞠 z這tko nadal b璠zie.

Cytat:
Dziewczyny, pom騜cie

hm... sama si m璚z z tymi refleksami...

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-03-05 o 19:58
ibyza jest offline  
Stary 2012-03-05, 21:20   #2974
agata456
Zakorzenienie

Cytat:

Dziewczyny, ale dzisiaj zaliczy豉m gleb... Normalnie by豉m w takim szoku, 瞠 nie wiedzia豉m czy si podnosi czy ju zosta na tym chodniku i przeczeka :P
jak Ty to zrobi豉? jakby by這 lodowisko na chodnikach mr霩 i 郾ieg to bym si nie zdziwi豉?ale teraz? opowiadaj
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-05, 21:44   #2975
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Lata豉m dzisiaj ca造 dzie po aptekach, 瞠by kupi ten krem regeneruj帷y rz瘰 L'biotica. W Lublinie nigdzie nie by這, wi璚 zanim wr鏂i豉m do domu postanowi豉m poszuka go u siebie w mie軼ie. Ledwo wysz豉m z apteki i chyba o co czubkiem buta zahaczy豉m. A 瞠 mia豉m ci篹k torb to mnie przeci捫y這 i poleciaaaa豉m na r璚e i kolana. Tak mnie kolana bola造, 瞠 ledwo sz豉m, ze 透ami w oczach dosz豉m do domu. No masakra. A najgorzej szkoda mi spodni, niedawno je kupi豉m, strasznie wygodne s (a raczej by造).
Ale wyobra瘸m sobie jak to musia這 komicznie wygl康a, leci sobie taka elegantka i je.buduu
Stary 2012-03-06, 11:39   #2976
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
i ten z這ty refleks Ci si podoba??? mnie on denerwuje, bo psuje ca造 efekt na drugim zdj璚iu na g鏎ze to wida i tak jest na ca造ch w這sach, "przecudne z這tko"
no w豉snie mi si podoba
ale Tobie nie musi

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:

zdarza sie tylko szkoda spodni i n鏬
ja ostatnio jak wychodzi豉m z samochodu i wyjmowa豉m dziecko z fotelika to moje podeszwy straci造 przyczepno嗆 i nakry豉m si nogami
na szcze軼ie nikt nie widzia mojego upadku i tego ze nie mog si podnie嗆

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-03-06 o 11:52
metaxa jest offline  
Stary 2012-03-06, 12:45   #2977
weraxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
ja ch這dny br您 uzyska豉m jedynie dzi瘯i szatynom Garniera,ka盥y inny by ciep造 z rudymi przeb造skami.
jakiej serii Garniera u篡豉?

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
hm... sama si m璚z z tymi refleksami...
najgorzej jak ma si zimny typ kolorystyczny i te ciep貫 refleksy psuj ca造 efekt koloryzacji
weraxx jest offline  
Stary 2012-03-06, 14:24   #2978
Ciotka_Klotka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Ta Lbiotica jest chyba w aptece na Narutowicza. Taka apteka z du膨 kolejk:P

R闚nie jestem ciekawa, jakie to szatyny Musz wypr鏏owa
Nutrisse?

21.02.2008
<= Razem

01.01.2013 <= Zar璚zeni

21.06.2014 <= 奸ub

Edytowane przez Ciotka_Klotka
Czas edycji: 2012-03-06 o 14:32
Ciotka_Klotka jest offline  
Stary 2012-03-06, 14:35   #2979
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
jakiej serii Garniera u篡豉?

najgorzej jak ma si zimny typ kolorystyczny i te ciep貫 refleksy psuj ca造 efekt koloryzacji
Garnier 100% color,ale z tego co wiem ta seria jest juz wycofywana powoli.Ale Garnier Nutrisse tez takie odcienie.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

dziewczyny jak ja nienawidz chodzic na zakupy z tz przez niego prawie nic nie kupilam,ciagle mnie poganial,ledwo weszlam do Natury a on juz chcial wyjsc.Zdazylam kupic krem,i krem pod oczy,a mialam kupic jeszcze puder,odzywke,szampon niczego nie dal mi dokladnie obejzecjutro jade sama widzialam nowe Garniery ale s drogie prawie 18z.Widzialam probnik.metaxa-wedlug mnie ten ametyst jest cudowny.Piekny kolor mieni帷y si na fiolet i bordo.Nie do opisania.Super kasztan i br您y te fajne.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-03-06 o 14:36
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-06, 15:39   #2980
DontSaySorry
Zakorzenienie

Agatko, te nowe garniery sa w rossmannie w promocji za niecale 11 zl

i tez nie lubie chodzic z t na zakupy, tyle ze moj to chodzi za mna jak cien, a mnie to tak rozprasza...
Stary 2012-03-06, 18:37   #2981
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Agatko, te nowe garniery sa w rossmannie w promocji za niecale 11 zl

i tez nie lubie chodzic z t na zakupy, tyle ze moj to chodzi za mna jak cien, a mnie to tak rozprasza...
w豉郾ie m鎩 te,m闚i豉m,瞠by poszed perfumy sobie poogl康a to ledwo zd捫y豉m wzi捷 krem do r瘯i ju by obok,bo uzna,瞠 mu si nie chcea z tymi Garnierami to przegi璚ie w tej Naturze,skoro tam 18 a w rosmannie 11...:/
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-07, 11:12   #2982
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Garnier 100% color,ale z tego co wiem ta seria jest juz wycofywana powoli.Ale Garnier Nutrisse tez takie odcienie.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

dziewczyny jak ja nienawidz chodzic na zakupy z tz przez niego prawie nic nie kupilam,ciagle mnie poganial,ledwo weszlam do Natury a on juz chcial wyjsc.Zdazylam kupic krem,i krem pod oczy,a mialam kupic jeszcze puder,odzywke,szampon niczego nie dal mi dokladnie obejzecjutro jade sama widzialam nowe Garniery ale s drogie prawie 18z.Widzialam probnik.metaxa-wedlug mnie ten ametyst jest cudowny.Piekny kolor mieni帷y si na fiolet i bordo.Nie do opisania.Super kasztan i br您y te fajne.
no to nie ma sensu z nim je寮zi tym bardziej ze nie masz sklepu pod nosem

aga ja chyba zdecyduje si na ten ciemny fiolet, przynajmniej na razie tak my郵
Stary 2012-03-07, 11:13   #2983
DontSaySorry
Zakorzenienie

A i w naturze teraz tez jest promocja na te garniery, kosztuj troszke mniej ni 14 z
Stary 2012-03-07, 11:27   #2984
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
A i w naturze teraz tez jest promocja na te garniery, kosztuj troszke mniej ni 14 z
od dzi jest?bo ja wczoraj by豉m w Naturze to tak jak pisa豉m by造 po 17,99:/

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
no to nie ma sensu z nim je寮zi tym bardziej ze nie masz sklepu pod nosem

aga ja chyba zdecyduje si na ten ciemny fiolet, przynajmniej na razie tak my郵
ciemny fiolet z tych profesek?? ja to jeszcze nie wiem,ale czern ju mi si lekko wymyla ma ju br您ow po鈍iat.
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-07, 13:33   #2985
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
od dzi jest?bo ja wczoraj by豉m w Naturze to tak jak pisa豉m by造 po 17,99:/

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

ciemny fiolet z tych profesek?? ja to jeszcze nie wiem,ale czern ju mi si lekko wymyla ma ju br您ow po鈍iat.
raczej z profesek

Twoje w這sy rzeczywi軼ie co s豉bo farb trzymaj, niedawno farbowa豉
Stary 2012-03-07, 13:54   #2986
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
raczej z profesek

Twoje w這sy rzeczywi軼ie co s豉bo farb trzymaj, niedawno farbowa豉
nie wiem czy oleje mog 軼i庵a kolor,ale za ka盥ym razem jak zmywam olej mam lekko br您ow wod,a np ja normalnie myje w這sy tak nie jest.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

a mo瞠 te mocno oczyszczaj帷e szampony kt鏎ych u篡wam do zmywania olejk闚 sprawiaj,瞠 kolor mi blaknie.Nie mam poj璚ia
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-07, 14:22   #2987
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
nie wiem czy oleje mog 軼i庵a kolor,ale za ka盥ym razem jak zmywam olej mam lekko br您ow wod,a np ja normalnie myje w這sy tak nie jest.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

a mo瞠 te mocno oczyszczaj帷e szampony kt鏎ych u篡wam do zmywania olejk闚 sprawiaj,瞠 kolor mi blaknie.Nie mam poj璚ia
mam dok豉nie tak samo wed逝g mnie d逝gie olejowanie jest takim `zdrowym` wypieraczem farby

mi farba joanny czekoladowy br您 kt鏎a by豉 prawie czarna zrobi豉 sie teraz na taki 鈔edni fajny br您, to samo mocne szampony

kicia069 jest offline  
Stary 2012-03-07, 14:36   #2988
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
mam dok豉nie tak samo wed逝g mnie d逝gie olejowanie jest takim `zdrowym` wypieraczem farby

mi farba joanny czekoladowy br您 kt鏎a by豉 prawie czarna zrobi豉 sie teraz na taki 鈔edni fajny br您, to samo mocne szampony
dzi瘯i,瞠 odpowiedzia豉 czyli mi si nie wydaje,mam podobnie jak Ty w這sy farbowa豉m w tamtym tygodniu,by造 czarne jak smo豉,a teraz mam taki bardzo ciemny br您.Olejowa豉m w這sy 3 razy od farbowania,i za ka盥ym razem po wysuszeniu mia豉m wra瞠nie,瞠 kolor jest ja郾iejszy g堯wnie do zmywania u篡wam szamponu czarna rzepa wed逝g mnie super zmywa olej jest mocno oczyszczaj帷y,bo pokrzywa kt鏎a mam teraz ju tak dobrze oleju nie zmywa.My郵isz,瞠 jest na to jaki spos鏏?nie chc rezygnowa z olejowania bo to fantastycznie od篡wia,ale nie chc te farbowac w這s闚 co dwa tygodnie:/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-03-07 o 14:38
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-07, 15:42   #2989
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯i,瞠 odpowiedzia豉 czyli mi si nie wydaje,mam podobnie jak Ty w這sy farbowa豉m w tamtym tygodniu,by造 czarne jak smo豉,a teraz mam taki bardzo ciemny br您.Olejowa豉m w這sy 3 razy od farbowania,i za ka盥ym razem po wysuszeniu mia豉m wra瞠nie,瞠 kolor jest ja郾iejszy g堯wnie do zmywania u篡wam szamponu czarna rzepa wed逝g mnie super zmywa olej jest mocno oczyszczaj帷y,bo pokrzywa kt鏎a mam teraz ju tak dobrze oleju nie zmywa.My郵isz,瞠 jest na to jaki spos鏏?nie chc rezygnowa z olejowania bo to fantastycznie od篡wia,ale nie chc te farbowac w這s闚 co dwa tygodnie:/
ja nie mam poj璚ia co z tym fantem mozna zrobi

natomiast bardzo spodoba造 mi si kolory farb firmy ALLWAVES
ibyza chyba wymienia豉 w kt鏎ym po軼ie
Stary 2012-03-07, 16:04   #2990
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ja nie mam poj璚ia co z tym fantem mozna zrobi

natomiast bardzo spodoba造 mi si kolory farb firmy ALLWAVES
ibyza chyba wymienia豉 w kt鏎ym po軼ie
ja te z ciekawo軼i przegl康a豉m jak wspomnia豉 o tym,nawet 豉dne maj odcienie.
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-07, 21:11   #2991
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Hej Dziewczyny Pami皻a mnie kto tu jeszcze? Udziela豉m si w 1 i 2 cz窷ci w徠ku. potem w wakacje znikn窸am i dopiero teraz wracam

Ja kojarz DontSaySorry, Ivoncie i Kachule (nie wiem czy si dalej udziela). Mam nadziej, 瞠 przyjmiecie mnie znowu do swojego grona

Tylko jeszcze przybli輳 moj histori. By豉m blond, zrobi豉m si na br您, potem znowu zrobi豉m blond, a teraz znowu robi br您
Stary 2012-03-07, 21:34   #2992
agata456
Zakorzenienie

metaxa podoba mi si ta le郾a jagoda Naturii tu s zdj璚ia po farbowaniu tym kolorem...na okropnym irokezie u faceta ale przynajmniej kolor dobrze widahttp://blogblondbunny.blogspot.com/
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-08, 00:27   #2993
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny Pami皻a mnie kto tu jeszcze? Udziela豉m si w 1 i 2 cz窷ci w徠ku. potem w wakacje znikn窸am i dopiero teraz wracam

Ja kojarz DontSaySorry, Ivoncie i Kachule (nie wiem czy si dalej udziela). Mam nadziej, 瞠 przyjmiecie mnie znowu do swojego grona

Tylko jeszcze przybli輳 moj histori. By豉m blond, zrobi豉m si na br您, potem znowu zrobi豉m blond, a teraz znowu robi br您
Ja pamietam ja ja ja! Kachula nas zdradzila z rudym i obecnie sie nie udziela. Tak z ciekaw6sci zapytam, co planujesz nalozyc na wlosy? Jasny, sredni, ciemny braz?

Agatko, chyba w gazetce z okazji dnia kobiet ta promocje garniera widzialam a ona od dzisiaj dopiero jest aktualna
Stary 2012-03-08, 07:06   #2994
Heroldin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 627

Cytat:
Olejowa豉m w這sy 3 razy od farbowania,i za ka盥ym razem po wysuszeniu mia豉m wra瞠nie,瞠 kolor jest ja郾iejszy g堯wnie do zmywania u篡wam szamponu czarna rzepa wed逝g mnie super zmywa olej jest mocno oczyszczaj帷y. nie chc rezygnowa z olejowania bo to fantastycznie od篡wia,ale nie chc te farbowac w這s闚 co dwa tygodnie:/
疾 si wtr帷, bo zajrza豉m tu, szukaj帷 porad : jak farb uzyska zimny br您 { z wyj徠kiem Garniera }.
Oleje nie wymywaj koloru. U篡wam od dawna olei do piel璕nacji w這s闚 oraz farbuj na olej . Ja stawia豚ym na szampon . Jednym ze sk豉dnik闚 "czarnej rzepy" jest bardzo mocne myjad這 . Nie wiem z jakiej firmy masz, ale np. ta z Joanny ma ALS i SLeS. To one mog powodowa wymywanie koloru. Je郵i potrafi zmy z w這s闚 pow這k silikon闚, to i z farb sobie dadz rad . Tak przypuszczam.
Olei nie trzeba zmywa a takimi mocnymi myjad豉mi. Osoba do鈍iadczona { } Ci to m闚i. Jedna zasada - przed na這瞠niem szamponu nale篡 porz康nie {!} sp逝ka olej ciep陰 wod . A po myciu, od czasu do czasu, zamiast od篡wki, u篡 p逝kanki octowej . Kwa郾e pH utrwali kolor .
Heroldin jest offline  
Stary 2012-03-08, 08:48   #2995
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆

ja nie pami皻am bo mnie nie by這 ale je郵i masz br您owe w這sy albo b璠ziesz mia豉 to ch皻ni Ci przygarniemy

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:

metaxa podoba mi si ta le郾a jagoda Naturii tu s zdj璚ia po farbowaniu tym kolorem...na okropnym irokezie u faceta ale przynajmniej kolor dobrze widahttp://blogblondbunny.blogspot.com/
rzeczywi軼ie kolor ca趾iem niez造

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
ja te z ciekawo軼i przegl康a豉m jak wspomnia豉 o tym,nawet 豉dne maj odcienie.
mam problem w znalezieniu wody do tej farby
wydaje mi sie ze jesli kto sprzedaje dan farb to wode te do niej powinien mie a tak to szukanie wiatru w polu

ten kolor co wstawi豉m strasznie mi si spodoba, mo瞠 na 鈍i皻a sobie strzel taki

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Heroldin Poka wiadomo嗆
疾 si wtr帷, bo zajrza豉m tu, szukaj帷 porad : jak farb uzyska zimny br您 { z wyj徠kiem Garniera }.
Oleje nie wymywaj koloru. U篡wam od dawna olei do piel璕nacji w這s闚 oraz farbuj na olej . Ja stawia豚ym na szampon . Jednym ze sk豉dnik闚 "czarnej rzepy" jest bardzo mocne myjad這 . Nie wiem z jakiej firmy masz, ale np. ta z Joanny ma ALS i SLeS. To one mog powodowa wymywanie koloru. Je郵i potrafi zmy z w這s闚 pow這k silikon闚, to i z farb sobie dadz rad . Tak przypuszczam.
Olei nie trzeba zmywa a takimi mocnymi myjad豉mi. Osoba do鈍iadczona { } Ci to m闚i. Jedna zasada - przed na這瞠niem szamponu nale篡 porz康nie {!} sp逝ka olej ciep陰 wod . A po myciu, od czasu do czasu, zamiast od篡wki, u篡 p逝kanki octowej . Kwa郾e pH utrwali kolor .
dzi瘯ujemy za cenn wskaz闚k
ja nie zauwazy豉m spierania koloru, moze dlatego 瞠 u篡wam brzozy do zmywania

a t p逝kank jak mozna przygotowa ??
Stary 2012-03-08, 09:32   #2996
DontSaySorry
Zakorzenienie

Metaxa, do wody dodac troche octu, ew.cytryny :P
Stary 2012-03-08, 09:38   #2997
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Metaxa, do wody dodac troche octu, ew.cytryny :P
dzi瘯uj
Stary 2012-03-08, 10:55   #2998
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Poka wiadomo嗆
dzi瘯uj za rad.Szampon mam z Evy Natury,bo najlepiej zmywa mi olej wi璚 to pewnie o szampon chodzi tak jak piszesz,wcze郾iej mia豉m pokrzywowy to nie mia豉m problemu ze zmywaniem farby,ale on ju tak dobrze nie oczyszcza i jak wysuszy豉m w這sy po olejowaniu to mia豉m takie t逝ste str彗i

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Ja pamietam ja ja ja! Kachula nas zdradzila z rudym i obecnie sie nie udziela. Tak z ciekaw6sci zapytam, co planujesz nalozyc na wlosy? Jasny, sredni, ciemny braz?

Agatko, chyba w gazetce z okazji dnia kobiet ta promocje garniera widzialam a ona od dzisiaj dopiero jest aktualna
dzi瘯i,瞠 napisa豉 akurat jutro na zakupy si wybieram mo瞠 wybior jaki kolorek,bo ta czer si troch "wypra豉" mo瞠 dodam jaki refleks jakim fajnym odcieniem.Mam jeszcze pytanie mo瞠 b璠ziesz wiedzia豉? ostatnio wypadaj mi rz瘰y:/ wiesz mo瞠 gdzie kupi od篡wk?Rossmann?Natura?a mo瞠 jakie domowe sposoby?odk康 zacz窸am u篡wa tuszu z Eveline tak si dzieje,wywal go
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-08, 11:11   #2999
DontSaySorry
Zakorzenienie

tez mam wlasnie problem z rzesami. W liceum mialam takie piekne geste, podkrecone, ciemne... A teraz koncowki zblakly, duzo mi powypadalo. I szukalam tego kremu regenerujacego rzesy l'biotica, ponoc efekty kuracji widac juz po miesiacu. Ale ja juz bylam w 5 aptekach, w rossmannie, naturze i nigdzie tego nie ma! Jeszcze zajrze do tej apteki na narutowicza, a jak nie to zamowie na dozie, bo niedlugo zostane z golymi powiekami
Stary 2012-03-08, 11:57   #3000
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
tez mam wlasnie problem z rzesami. W liceum mialam takie piekne geste, podkrecone, ciemne... A teraz koncowki zblakly, duzo mi powypadalo. I szukalam tego kremu regenerujacego rzesy l'biotica, ponoc efekty kuracji widac juz po miesiacu. Ale ja juz bylam w 5 aptekach, w rossmannie, naturze i nigdzie tego nie ma! Jeszcze zajrze do tej apteki na narutowicza, a jak nie to zamowie na dozie, bo niedlugo zostane z golymi powiekami
mam tak samo jak Ty:/ w ogole jak robi makija to staram si rz瘰 nie malowa bo nie chc ich na razie katowa.W takim razie ja te jutro poszukamtego kremu,ale jak w Lublinie nie ma to w徠pie,瞠 w Pu豉wach b璠 najwy瞠j jak nie znajd to na necie zam闚i widz,瞠 jest na allegro za 9-11z.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-03-08 o 11:58
agata456 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.