Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 114 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-27, 08:02   #3391
Kisia_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

A ja w豉郾ie chc spr鏏owac jasny z這ty br您 z Delii, bo tez bym chcia豉, taki ciep造 br您ik , pr鏏owa豉 mo瞠 kt鏎as z Was dziewczyny?
Kisia_1 jest offline  
Stary 2012-03-27, 08:31   #3392
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
dziewczyny super odrost ciemny,kolor wyr闚nany,no mo瞠 ko鎍e czarne pozosta這軼i po onyksowej czerni ale kolor wyszed bardzo ciemno br您owy wi璚 w sumie r騜nicy nie wida.Troch 鄉ierdzi ta farba amoniakiem,szczypa這 lekko jak trzyma豉m na g這wie ale og鏊nie ok,wa積e,瞠 pozby豉m si czerwieni.Aparat w naprawie,na dniach b璠 go mia豉 to zrobi fotki je瞠li kto jest zainteresowany tym kolorem
no to 鈍ietnie aga
ciekawa jestem tego koloru
na pude趾u jest ca趾iem 豉dny

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
na szcz窷cie zadowolona,wyszed ciemniej ale nie czarno jak smo豉 wi璚 okja 篡cz Wam wymarzonych br您闚 ja ko鎍z z testowaniem kolor闚 jak na razie,bo na dobre mi to nie wychodzi zawsze jaki klops
ciekawe ile wytrzymasz hihi
Stary 2012-03-27, 10:32   #3393
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
no to 鈍ietnie aga
ciekawa jestem tego koloru
na pude趾u jest ca趾iem 豉dny

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

ciekawe ile wytrzymasz hihi
moje w這sy znowu zrobi造 si przesuszone i wida po nich,瞠 ostatnio cz瘰to farbowa豉m tak瞠 chyba eksperymenty nie pr璠ko
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-27, 12:46   #3394
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka wiadomo嗆
A ja w豉郾ie chc spr鏏owac jasny z這ty br您 z Delii, bo tez bym chcia豉, taki ciep造 br您ik , pr鏏owa豉 mo瞠 kt鏎as z Was dziewczyny?
ja u篡wa豉m jasnego br您u Delii,wysz這 mi rudo ale nak豉da豉m na w這sy rozja郾iane.
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-27, 13:37   #3395
Kisia_1
Raczkowanie

Cytat:
ja u篡wa豉m jasnego br您u Delii,wysz這 mi rudo ale nak豉da豉m na w這sy rozja郾iane.
ja mam teraz rude, nie przeszakadza造by mi te rudo軼i, tylko, 瞠by w豉snie troche br您em z豉mane, to nawet dobre info, dzi瘯i
Kisia_1 jest offline  
Stary 2012-03-27, 13:57   #3396
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam teraz rude, nie przeszakadza造by mi te rudo軼i, tylko, 瞠by w豉snie troche br您em z豉mane, to nawet dobre info, dzi瘯i
prosz tyle,瞠 ja u篡wa豉m starej wersji tych farb par lat temu teraz nie wiem jak to z nimi jest.Co do rudo軼i prze豉manych br您em to uzyska豉m te co takiego po u篡ciu Czekolady z Garnier Color&Shine,na這穎ny na rude zdekoloryzowane w這sy kolor by bardziej rudy ni br您owy czyli co takiego co chcesz uzyska.http://www.drogeria-uroda.pl/img/products/1105x.jpg
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-27, 14:39   #3397
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
moje w這sy znowu zrobi造 si przesuszone i wida po nich,瞠 ostatnio cz瘰to farbowa豉m tak瞠 chyba eksperymenty nie pr璠ko
aga, ja obecnie u篡wam te tej maski
jest na prawd dobra
mo瞠 wypr鏏uj na sobie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg maska.jpg (9,9 KB, 19 za豉dowa)
Stary 2012-03-27, 19:58   #3398
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
ja uzywa豉m garniera jasny z這ty br您 to po 1. z jasnym br您em nie mia這 to nic wsp鏊nego... by這 ciemno i tak ponuro :p a potem zmywa這 si ze z這tym refleksem

je郵i chodzi o mleczn czekolad, to k豉d豉m na ten w豉郾ie jasny z這ty br您 i zakry這 wszystko i ju na 瘸dne rodo軼i czy z這ta si nie wymywa這

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

a ja kupi豉m te 2 szamponetki dzi orzechowy br您 i ciemny blond teraz nie wiem kiedy robi
ibyza jest offline  
Stary 2012-03-27, 20:27   #3399
enamoradaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

ja jestem zalamana rozjasnilam czarne wlosy pasemkami i po 2 tyg spra造 sie na taki ciemny blond, wstawia豉m tu fotki wczesniej po razjasnieniu i wczoraj kupilam 2 farby joanny ( orzechowy br您 y soczysta oberzyna) wymieszalam 2 farby i na這zy豉m na ten m鎩 ciemny blond i co uzyska豉m ..? czarne w這sy i czerwony odrost! jestem zalamana nie wiem czemu trzymalam tylko 25 min
enamoradaaa jest offline  
Stary 2012-03-27, 21:53   #3400
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
ja jestem zalamana rozjasnilam czarne wlosy pasemkami i po 2 tyg spra造 sie na taki ciemny blond, wstawia豉m tu fotki wczesniej po razjasnieniu i wczoraj kupilam 2 farby joanny ( orzechowy br您 y soczysta oberzyna) wymieszalam 2 farby i na這zy豉m na ten m鎩 ciemny blond i co uzyska豉m ..? czarne w這sy i czerwony odrost! jestem zalamana nie wiem czemu trzymalam tylko 25 min
ech wielka szkoda
wydaje mi si ze po陰czy豉 z貫 kolory niestety :/

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ja uzywa豉m garniera jasny z這ty br您 to po 1. z jasnym br您em nie mia這 to nic wsp鏊nego... by這 ciemno i tak ponuro :p a potem zmywa這 si ze z這tym refleksem

je郵i chodzi o mleczn czekolad, to k豉d豉m na ten w豉郾ie jasny z這ty br您 i zakry這 wszystko i ju na 瘸dne rodo軼i czy z這ta si nie wymywa這

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

a ja kupi豉m te 2 szamponetki dzi orzechowy br您 i ciemny blond teraz nie wiem kiedy robi
jutro
Stary 2012-03-28, 17:55   #3401
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
ojojoj orzechowy br您 ma w sobie troszeczke czerwieni, i do tego oberzyna, nie bardzo zestawienie... ale to sa w這sy po rozja郾ieniu wi璚 powinno Ci si w miar szybko wymy... zobaczysz po kilku myciach co b璠zie... informuj nas mo瞠 co poradzimy na to

Cytat:

jutro
nieee, dzi to bez sensu mo瞠 w pi徠ek albo sobot jak ju
ibyza jest offline  
Stary 2012-03-28, 22:43   #3402
sweet sunday
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 296

Dziewczyny a co my郵icie o zmieszaniu Wellatonu jasnego br您u z blue velvet,czy wyjdzie mi 鈔edni/ciemny br您 z fioletowym refleksem? Szuka豉m farby w takim kolorze ale nie ma,wi璚 pomy郵a豉m,瞠 zrobi tak mieszank
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,1 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jasny braz.jpg (9,5 KB, 7 za豉dowa)
sweet sunday jest offline  
Stary 2012-03-28, 23:02   #3403
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a co my郵icie o zmieszaniu Wellatonu jasnego br您u z blue velvet,czy wyjdzie mi 鈔edni/ciemny br您 z fioletowym refleksem? Szuka豉m farby w takim kolorze ale nie ma,wi璚 pomy郵a豉m,瞠 zrobi tak mieszank
Agata kombinowa豉 z podobn mieszank :P Pewnie nied逝go si wypowie

A ja przed chwil ogl康a豉m zdj璚ia swoich w這s闚 po wellatonie. Rany, ale mi si w這sy b造szcza造 By造 tak 豉dnie czarne. Szkoda, 瞠 mi w tym kolorze jest raczej gorzej ni lepiej :P

A i jak chcecie zobaczy jak mi wysz這 obcinanie w這s闚 "na gumki" to mog wstawi na chwil linka :P

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-03-28 o 23:07
DontSaySorry jest offline  
Stary 2012-03-29, 10:51   #3404
agata456
Zakorzenienie

wypowiem miesza豉m blue velvet z ciemnym br您em trzyma豉m 20min,i wyszed...br您;] dodawa豉m zdj璚ie.http://fotoo.pl/show.php/72191_wellaton.bmp.html

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

a u mnie w Biedronie s moje ulubione szatyny Garniera za 9z oczywi軼ie kupi豉m szatyn opalizuj帷y na nast瘼ne farbowanie.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

DontSaySorry ja cieniowa豉m sposobem dziewczyny z yt,niesamowicie fajnie si teraz w這sy uk豉da豉j

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

SweetSunday co do refleksu to u mnie to by w豉snie 鈔edni br您 ale z minimalnym czerwonym refleksem fioletu to tam w og鏊e nie bylo,chocia na opakowaniu jest to fiolet,ale na pr鏏niku inaczej wygl康a.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-03-29 o 10:50
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-29, 11:39   #3405
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka wiadomo嗆
ten velvet to bardziej bordo ni fiolet

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Agata kombinowa豉 z podobn mieszank :P Pewnie nied逝go si wypowie

A ja przed chwil ogl康a豉m zdj璚ia swoich w這s闚 po wellatonie. Rany, ale mi si w這sy b造szcza造 By造 tak 豉dnie czarne. Szkoda, 瞠 mi w tym kolorze jest raczej gorzej ni lepiej :P

A i jak chcecie zobaczy jak mi wysz這 obcinanie w這s闚 "na gumki" to mog wstawi na chwil linka :P
gdzie ten link

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

dziewczyny, po farbowaniu agi postanowi豉m obejrze t Lond
powiem Wam 瞠 鈍ietne ma jasne i ciemne br您y,
na pr鏏niku bardzo fajne
Stary 2012-03-29, 12:03   #3406
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ten velvet to bardziej bordo ni fiolet

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

gdzie ten link

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

dziewczyny, po farbowaniu agi postanowi豉m obejrze t Lond
powiem Wam 瞠 鈍ietne ma jasne i ciemne br您y,
na pr鏏niku bardzo fajne
metaxa opr鏂z jasnego br您u u篡wa豉m mokka br您,i ciemnego br您u i oba by造 czarne jak smo豉.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

to jest moja mokka br您 zaraz po farbowaniu i wysuszeniu w這s闚.Krucza czer http://fotoo.pl/show.php/172579_agata.bmp.html
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-29, 12:05   #3407
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
metaxa opr鏂z jasnego br您u u篡wa豉m mokka br您,i ciemnego br您u i oba by造 czarne jak smo豉.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

to jest moja mokka br您 zaraz po farbowaniu i wysuszeniu w這s闚.Krucza czer http://fotoo.pl/show.php/172579_agata.bmp.html
rzeczywi軼ie mokka hm...pi瘯ny br您
dobrze wiedzie
Stary 2012-03-29, 12:11   #3408
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
rzeczywi軼ie mokka hm...pi瘯ny br您
dobrze wiedzie
pi瘯na smolista mokka,potem odrobin si wyp逝ka豉 do takiej naturalnej czerni z br您owym po造skiem.Ale nie dawno kt鏎a z dziewczyn pisa豉,瞠 jej mokka wychodzi bardzo 豉dnie tak瞠 niema regu造,zale篡 od w這s闚 mi zawsze wsztstko ciemno wychodzia Tobie jaki odcie wpad w oko?
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-29, 12:21   #3409
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
pi瘯na smolista mokka,potem odrobin si wyp逝ka豉 do takiej naturalnej czerni z br您owym po造skiem.Ale nie dawno kt鏎a z dziewczyn pisa豉,瞠 jej mokka wychodzi bardzo 豉dnie tak瞠 niema regu造,zale篡 od w這s闚 mi zawsze wsztstko ciemno wychodzia Tobie jaki odcie wpad w oko?
teraz mam cie磬i czas w pracy i nawet nie mam czasu czego poszuka i si zastanowi
Stary 2012-03-29, 22:06   #3410
sweet sunday
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 296

[QUOTE=agata456;33206476]wypowiem miesza豉m blue velvet z ciemnym br您em trzyma豉m 20min,i wyszed...br您;] dodawa豉m zdj璚ie.http://fotoo.pl/show.php/72191_wellaton.bmp.html

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Dzi瘯i Agata,no rzeczywi軼ie tego fioletu nie wida,to mo瞠 zmieszam Soczyst ober篡n i Czekoladowy albo Cynamonowy br您 z Joanny,a jak nie to zafarbuj chyba Gorzk czekolad Welli.Pewnie kt鏎a z Was farbowa豉 t Gorzk czekolad i wypowiada豉 si na ten temat,ale please napiszcie co o tym jak wychodzi albo fotki
sweet sunday jest offline  
Stary 2012-03-30, 07:30   #3411
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Pojawi sie nowy odcien castinga-lukrecja,farbowalyscie nim juz? Jaki efekt?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg HCo1_46.jpg (14,2 KB, 23 za豉dowa)
arzd帷 jest offline  
Stary 2012-03-30, 07:47   #3412
Kisia_1
Raczkowanie

a ja si znowu zastanawiam jakby wyszed wellaton l郾i帷y opal zmieszany z karmelow czekolada wellaton,,hmmm mo瞠 byc ciekawe co ?
Kisia_1 jest offline  
Stary 2012-03-30, 08:39   #3413
DontSaySorry
Zakorzenienie

ja bym nie mieszala opalu z karmelowa czekolada :P bo niby po co? I tak wyjdzie jakas dziwna rudosc, a nie ladny braz :P
Stary 2012-03-30, 09:03   #3414
Kisia_1
Raczkowanie

Cytat:
ja bym nie mieszala opalu z karmelowa czekolada :P bo niby po co? I tak wyjdzie jakas dziwna rudosc, a nie ladny braz :P
masz racj chyba przekombinowa豉m, zdecyduj sie na ten opal chyba ,dzi瘯i
Kisia_1 jest offline  
Stary 2012-03-30, 11:58   #3415
martek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 293

Witam dziewczyny, mam pytanko- czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy jedna z tych farb Loreala- Excellence Creme 6R albo Feria Preference P50?? Prosi豉bym o fotki

http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline  
Stary 2012-03-30, 12:30   #3416
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
masz racj chyba przekombinowa豉m, zdecyduj sie na ten opal chyba ,dzi瘯i
jesli zdecydujesz sie na opal to pokaz jak wyszlo
Stary 2012-03-30, 12:38   #3417
Kisia_1
Raczkowanie

Cytat:

poka輳, poka瞠 na pewno ju na 95% jestem zdecydowana ale to za 2 tygodnie .
Kisia_1 jest offline  
Stary 2012-03-30, 13:50   #3418
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
tu masz zdj璚ia blogerki kt鏎a farbowa豉 tym odcieniem http://emamija.blogspot.com/2012/02/lsniacy-opal.html

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

[QUOTE=sweet sunday;33223191]
Cytat:
wypowiem miesza豉m blue velvet z ciemnym br您em trzyma豉m 20min,i wyszed...br您;] dodawa豉m zdj璚ie.http://fotoo.pl/show.php/72191_wellaton.bmp.html

Dzi瘯i Agata,no rzeczywi軼ie tego fioletu nie wida,to mo瞠 zmieszam Soczyst ober篡n i Czekoladowy albo Cynamonowy br您 z Joanny,a jak nie to zafarbuj chyba Gorzk czekolad Welli.Pewnie kt鏎a z Was farbowa豉 t Gorzk czekolad i wypowiada豉 si na ten temat,ale please napiszcie co o tym jak wychodzi albo fotki
wstawia豉m mn鏀two zdj璚 bo gorzkiej z Wellatonu w drugiej cz瘰ci w徠ku,poszukaj sobie

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

zdj璚ia masz tutaj http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2022

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

i tu s jeszcze dwa http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2029

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-03-30 o 13:49
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-30, 14:46   #3419
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez arzd帷 Poka wiadomo嗆
Pojawi sie nowy odcien castinga-lukrecja,farbowalyscie nim juz? Jaki efekt?
przecie to czer... z br您em ma niewiele wsp鏊nego

Cytat:
a ja si znowu zastanawiam jakby wyszed wellaton l郾i帷y opal zmieszany z karmelow czekolada wellaton,,hmmm mo瞠 byc ciekawe co ?
oj niekoniecznie ciekawie ja bym raczej nie ryzykowa豉
ibyza jest offline  
Stary 2012-03-30, 15:49   #3420
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

A mi br您 wog鏊e nie wyszed Wr鏂i豉m si do blondu znowu.. Nie wiem, br您 chyba nie jest mi pisana bo nic nie wychodzi mi.

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.