Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 119 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-04, 21:22   #3541
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Co do wody- 3% stosuje si prawdopodobnie do farbowania ton w ton, dla nadania refleks闚 lub do przyciemniania, 6% stonuje kolor, mo瞠 nawet lekko rozja郾i, 9% to ju pi瘯nie rozja郾ia odrosty. Pani widocznie si zna, dobrze, 瞠 tak Ci doradzi豉

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Fale mo瞠 i mo積a, ale co zrobi,瞠by sta造 si takie puszyste?
ja wzie豉m 3% z uwagi na odrosty
z 6% wychodz u mnie du穎 jasniejsze od reszty
a i tak mam ciemne w這sy wiec dla mnie to bez r騜nicy

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
w豉郾ie siedz z mixem na w這sach ciemny blond + orzechowy br您 szamponetki marion
ciekawe, ciekawe
daj info jak rezultaty

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Mi si wydaje, 瞠 prostownic takie fale mo積a zrobi.
widzia豉m w necie jak robi si takie fale, naprawd 鈍ietne
ale jak si wzi窸am do tych fal to ni cholery mi nie chcia這 wyjs
mo瞠 Wy wiecie jak je zrobi???

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

w豉snie dosta豉m info 瞠 farba zosta豉 wys豉na

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

b璠 si r闚nie zastanawia nad kupnem od篡wki johna frieda dla brunetek ale to w przysz這sci
ma 鈍ietne opinie
Stary 2012-04-04, 21:24   #3542
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

hehe rezultaty ca趾iem ok bo praktycznie nic nie chwyci這... tylko po prostu pog喚bi這 to co mia豉m na g這wie, takie typowe od鈍ie瞠nie koloru
mia豉m za bardzo niejednolite w這syi w豉郾ie tej niejednolito軼i chc sie pozby... aj trzeba by w mojej sk鏎ze, 瞠by zrozumie co ja chc

ale w這ski ani nie mega b造szcz帷e ani nic, tylko mi瘯kie, ale to dzi瘯i od篡wce domagaj si amoniaku i trwa貫j farby
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-04, 21:31   #3543
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
hehe rezultaty ca趾iem ok bo praktycznie nic nie chwyci這... tylko po prostu pog喚bi這 to co mia豉m na g這wie, takie typowe od鈍ie瞠nie koloru
mia豉m za bardzo niejednolite w這syi w豉郾ie tej niejednolito軼i chc sie pozby... aj trzeba by w mojej sk鏎ze, 瞠by zrozumie co ja chc

ale w這ski ani nie mega b造szcz帷e ani nic, tylko mi瘯kie, ale to dzi瘯i od篡wce domagaj si amoniaku i trwa貫j farby
dobre i to
wa積e ze nie masz t璚zy na g這wie
Stary 2012-04-04, 21:38   #3544
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
ja wzie豉m 3% z uwagi na odrosty
z 6% wychodz u mnie du穎 jasniejsze od reszty
a i tak mam ciemne w這sy wiec dla mnie to bez r騜nicy

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

ciekawe, ciekawe
daj info jak rezultaty

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

w豉snie dosta豉m info 瞠 farba zosta豉 wys豉na

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

b璠 si r闚nie zastanawia nad kupnem od篡wki johna frieda dla brunetek ale to w przysz這sci
ma 鈍ietne opinie
Mi po prostownic wychodz takie przyklapni皻e loczki. Nie podobaj mi si :/
Za to u tej azjatki wychodzi meggaaaaaaaaaaaaa W ogole pokazuje to jakby to bylo takie proste, 豉twe, przyjemne i ka盥emu mia這 wyj嗆 tak samo cudownie;D

Cytat:

Oj ja te mam niejednolity kolor. 1 cm moich naturalek, potem z 5cm pasek ja郾iejszy, potem wida 瞠 軼i庵a豉m czer wi璚 maj kolor bli瞠j nieokreslony :P

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-04-04 o 21:45
DontSaySorry jest offline  
Stary 2012-04-04, 21:44   #3545
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:

Oj ja te mam niejednolity kolor. 1 cm moich naturalek, potem z 5cm pasek ja郾iejszy, potem wida 瞠 軼i庵a豉m czer, reszta to kolor nieokreslony :P
nie o tak niejednolito嗆 mi chodzi這 chyba 幢e si wyrazi豉m... mi ca造 czas chodzi o ten g逝pi refleks ostatnio pyta豉m znajomych ludzi jaki kolor ma ten refleks : czy z這ty czy rudy wszyscy jednog這郾ie stwierdzili, 瞠 mi璠zy tym a tym...

ju jestem pewna co do farby Artego na 99%, ale nie wiem jaki kolor
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-04, 21:53   #3546
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Mi po prostownic wychodz takie przyklapni皻e loczki. Nie podobaj mi si :/
Za to u tej azjatki wychodzi meggaaaaaaaaaaaaa W ogole pokazuje to jakby to bylo takie proste, 豉twe, przyjemne i ka盥emu mia這 wyj嗆 tak samo cudownie;D

Oj ja te mam niejednolity kolor. 1 cm moich naturalek, potem z 5cm pasek ja郾iejszy, potem wida 瞠 軼i庵a豉m czer wi璚 maj kolor bli瞠j nieokreslony :P
a mi zadne nie wychodz

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
nie o tak niejednolito嗆 mi chodzi這 chyba 幢e si wyrazi豉m... mi ca造 czas chodzi o ten g逝pi refleks ostatnio pyta豉m znajomych ludzi jaki kolor ma ten refleks : czy z這ty czy rudy wszyscy jednog這郾ie stwierdzili, 瞠 mi璠zy tym a tym...

ibyza, nie ma co si tak d逝go zastanawia bo im d逝zej tym gorzej
bierz to co najbardziej wpadnie Ci w oko
Stary 2012-04-04, 22:03   #3547
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Musisz zrobi tak: bierzesz pasmo w這s闚, tak jak lok闚k zaczynasz, w sensie gdzie chcesz zaciskasz w這sy w prost. i jedziesz w d馧 jednocze郾ie obracaj帷 prostownic.

Cytat:
We ten, kt鏎y Ci si spodoba jako pierwszy pierwsza my郵 jest zawsze najlepsza
Stary 2012-04-05, 01:00   #3548
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575

A ja zn闚 mam problem z w這sami... pyta豉m niedawno o balsam koloryzuj帷y z ekstraktem z henny Venita tak wi璚 kupi豉m w odcieniu 115 czekolada dzi farbowa豉m i niestety nie jestem zadowolona Dodam 瞠 poprzednio (jakie 2miesi帷e temu) farbowa豉m ciemnym szatynem z Garniera. Venita z豉pa豉 mi odrosty na dziwny 鄴速awo-rudy odcie wida to szczeg鏊nie w s這鎍u, reszta w這s闚 bez zmian. My郵a豉m jeszcze by teraz wybra ciemniejszy odcie np czarna czekolada ale boje sie 瞠 zn闚 nie z豉pie No i teraz mam pytanie czym to zniwelowa? Nied逝go mam wa積 imprez wi璚 same rozumiecie musz jako wygl康a Tylko kompletnie nie wiem na co si zdecydowa my郵a豉m jeszcze nad farba Delia WWW.delia.pl w odcieniu ciemny kawowy br您, Multi Cream z Joanny albo Naturia te z Joanny. Boj si 瞠 zn闚 nie z豉pie odrost闚 tak jak trzeba, a na czarno farbowa nie zamierzam, wol ciemne br您y. Mo瞠 macie jakie propozycje? b璠 bardzo wdzi璚zna za pomoc

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-04-05 o 01:30
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-04-05, 07:35   #3549
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆
A ja zn闚 mam problem z w這sami... pyta豉m niedawno o balsam koloryzuj帷y z ekstraktem z henny Venita tak wi璚 kupi豉m w odcieniu 115 czekolada dzi farbowa豉m i niestety nie jestem zadowolona Dodam 瞠 poprzednio (jakie 2miesi帷e temu) farbowa豉m ciemnym szatynem z Garniera. Venita z豉pa豉 mi odrosty na dziwny 鄴速awo-rudy odcie wida to szczeg鏊nie w s這鎍u, reszta w這s闚 bez zmian. My郵a豉m jeszcze by teraz wybra ciemniejszy odcie np czarna czekolada ale boje sie 瞠 zn闚 nie z豉pie No i teraz mam pytanie czym to zniwelowa? Nied逝go mam wa積 imprez wi璚 same rozumiecie musz jako wygl康a
ja rozumiem z t imprez, bo te tak mam, ale ja mam jeszcze troche czasu i chcia豉bym do tego czasu pofarbowa jednym kolorkiem przynajmniej 2 razy.
a je郵i Ty zamierzasz czym farbowa to ja proponowa豉bym sam odrost a pod koniec najwy瞠j zmoczy i przemasowac na ko鎍e farbk
a co do koloru to nie wiem... Delii nie znam, nie farbowa豉m, Naturii te nie znam, ale dziewczyny ni farbowa造 wi璚 si wypowiedz patrz na odcienie i mo瞠 Palona Kawa z Naturii, albo z Multi Cream Czekoladowy Br您

Cytat:
ibyza, nie ma co si tak d逝go zastanawia bo im d逝zej tym gorzej
bierz to co najbardziej wpadnie Ci w oko
e tam. ja musze troch wzi望 pod uwag terazniejsze w這sy, gdybym bra豉 to co mi wpadnie w oko to mia豉bym, jak to okresli豉, t璚z na g這wie

Cytat:
ten kt鏎y mi sie spodoba jako pierwszy to najbardziej z這cisty kolor z palety hahhahaha a tego chcia豉bym unikn望

w豉郾ie nasz豉 mnie my郵... jak nie zdecyduj si na nic do 鈍iat i w 鈍i皻a to chyba pofarbuj orzechowym br您em z Joanny Multi Cream... hahahhaa wiem moje niezdecydowanie nie zna granic ale przypomnia豉m sobie o blogu jednej dziewczyny, ona u篡wa w豉郾ie tej farby kiedy by這 tu u nas o tym g這郾o, ale przypominam
http://nudelipstick.bloog.pl/kat,738977,index.html

troch ciemny, ale wszystko zobacz i zadecyduj w 鈍i皻a

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-04-05 o 07:49
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-05, 10:37   #3550
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
w豉郾ie nasz豉 mnie my郵... jak nie zdecyduj si na nic do 鈍iat i w 鈍i皻a to chyba pofarbuj orzechowym br您em z Joanny Multi Cream... hahahhaa wiem moje niezdecydowanie nie zna granic ale przypomnia豉m sobie o blogu jednej dziewczyny, ona u篡wa w豉郾ie tej farby kiedy by這 tu u nas o tym g這郾o, ale przypominam

Ibyza, ja Ci rozumiem a za dobrze. Wystarczy przejrze mojego bloga, co dwa dni notka o innym kolorze w這s闚 Teraz znowu nie wiem czy nie lepiej mi w blond.. bo瞠 ja jestem u這mna

Pami皻am bloga tej dziewczyny A kolor ma 豉dny
Stary 2012-04-05, 11:19   #3551
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
A ja zn闚 mam problem z w這sami... pyta豉m niedawno o balsam koloryzuj帷y z ekstraktem z henny Venita tak wi璚 kupi豉m w odcieniu 115 czekolada dzi farbowa豉m i niestety nie jestem zadowolona Dodam 瞠 poprzednio (jakie 2miesi帷e temu) farbowa豉m ciemnym szatynem z Garniera. Venita z豉pa豉 mi odrosty na dziwny 鄴速awo-rudy odcie wida to szczeg鏊nie w s這鎍u, reszta w這s闚 bez zmian. My郵a豉m jeszcze by teraz wybra ciemniejszy odcie np czarna czekolada ale boje sie 瞠 zn闚 nie z豉pie No i teraz mam pytanie czym to zniwelowa? Nied逝go mam wa積 imprez wi璚 same rozumiecie musz jako wygl康a Tylko kompletnie nie wiem na co si zdecydowa my郵a豉m jeszcze nad farba Delia WWW.delia.pl w odcieniu ciemny kawowy br您, Multi Cream z Joanny albo Naturia te z Joanny. Boj si 瞠 zn闚 nie z豉pie odrost闚 tak jak trzeba, a na czarno farbowa nie zamierzam, wol ciemne br您y. Mo瞠 macie jakie propozycje? b璠 bardzo wdzi璚zna za pomoc
Mo瞠 Ci co pomoge o tych farbach z joanny kt鏎e mia豉m

1 joanna multi soft - czekoladowy br您 (szampon do 24 my, niebieskie pude趾o)

2 joanna multi cream- czekoladowy br您, ciemniej ni szampon( r騜owe pude趾o)

3 joanna multi cream - hebanowa czer( mia豉m j par lat)

4 joanna naturia - palona kawa, nie polecam kolor szybko sie wyp逝kuje, farba niszczy w這sy, noo i kolor te niezbyt
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (122,5 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (66,7 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (108,3 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (56,5 KB, 46 za豉dowa)
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-05, 12:15   #3552
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
dzi瘯i,瞠 napisa豉 o tej hennie bo ja dzisiaj mia豉m kupi czarn czekolad ale w豉郾ie pani w sklepie powiedzia豉 mi,瞠 henna 豉pie s豉biej i mo瞠 nie wyr闚na mi koloru.Chcia豉m wypr鏏owa ten ciemny kawowy br您 z Delii ale nigdzie nie mog znale潭 tych farb.:/

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆

4 joanna naturia - palona kawa, nie polecam kolor szybko sie wyp逝kuje, farba niszczy w這sy, noo i kolor te niezbyt
gdyby nie to,瞠 trwa豉 joanna multi cream bardzo niszczy mi w這sy to ju polecia豉 po t czer jest pi瘯na w og鏊e bardzo 豉dnie Ci w ciemnych w這sach
agata456 jest offline  
Stary 2012-04-05, 13:29   #3553
DontSaySorry
Zakorzenienie

Agata, tez nie moglam delii znalezc, kiedys byla w rossmannie w plazie, ale teraz to nie mam pojecia gdzie ja kupic, nie ma ani w naturze, ani w rossie na maja, w malych sklepikach kroluje marion i revia
Stary 2012-04-05, 15:21   #3554
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
ja rozumiem z t imprez, bo te tak mam, ale ja mam jeszcze troche czasu i chcia豉bym do tego czasu pofarbowa jednym kolorkiem przynajmniej 2 razy.
a je郵i Ty zamierzasz czym farbowa to ja proponowa豉bym sam odrost a pod koniec najwy瞠j zmoczy i przemasowac na ko鎍e farbk
a co do koloru to nie wiem... Delii nie znam, nie farbowa豉m, Naturii te nie znam, ale dziewczyny ni farbowa造 wi璚 si wypowiedz patrz na odcienie i mo瞠 Palona Kawa z Naturii, albo z Multi Cream Czekoladowy Br您

W sumie to mam jeszcze 2 tygodnie czasu ale nie chce farbowa na ostatnia chwil w razie gdyby co nie wysz這 b璠 mia豉 czas by zn闚 pofarbowa. My郵a豉m tak 瞠by na tydzie przed imprez zrobi w這sy.
W豉郾ie tak jak piszesz zrobi najpierw odrost

Cytat:

Dzi瘯uj Tobie to we wszystkich 豉dnie
Z tych pokazanych tak na moje oko najbardziej by mi przypasowa czekoladowy br您 multi cream ( ale mam obaw rudo軼i na odrostach)
Hmm ta palona kawa widz do嗆 ciemna ale skoro niszczy tak w這sy to raczej sobie podaruj.

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
dzi瘯i,瞠 napisa豉 o tej hennie bo ja dzisiaj mia豉m kupi czarn czekolad ale w豉郾ie pani w sklepie powiedzia豉 mi,瞠 henna 豉pie s豉biej i mo瞠 nie wyr闚na mi koloru.Chcia豉m wypr鏏owa ten ciemny kawowy br您 z Delii ale nigdzie nie mog znale潭 tych farb.:/

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

gdyby nie to,瞠 trwa豉 joanna multi cream bardzo niszczy mi w這sy to ju polecia豉 po t czer jest pi瘯na w og鏊e bardzo 豉dnie Ci w ciemnych w這sach

W razie czego mo瞠 przyda si moje wczorajsze do鈍iadczenie z henn Tez chcia豉m czarn czekolad w nadziei 瞠 pokryje nieudane farbowanie ale troche sie obawiam 瞠 zn闚 nie z豉pie wi璚 podaruj sobie. Widocznie ta henna jest dla mnie za s豉ba...
Kiedy widzia豉m ta farbe z Delii w Rossmannie szuka豉m wczoraj i nie by這, sprawdz w jeszcze jednym i w ma造m kosmetycznym sklepiku a jak nie to ju nie wiem b璠 musia豉 kombinowa.
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-04-05, 15:37   #3555
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆

dzi瘯uje ca造 czas teraz my郵e nad powrotem do czerni ale ten kolor ju mi sie troche znudzi i musialabym sie do niego opali

..pomy郵e ze z tamtej czerni w 2 dni przesz豉m do platyny, troooche sie zniszczy造

Cytat:

Dzi瘯uj Tobie to we wszystkich 豉dnie
Z tych pokazanych tak na moje oko najbardziej by mi przypasowa czekoladowy br您 multi cream ( ale mam obaw rudo軼i na odrostach)
Hmm ta palona kawa widz do嗆 ciemna ale skoro niszczy tak w這sy to raczej sobie podaruj.
jak dla mnie to jest bardzo ciemny kolorek i raczej nie powinno wyj嗆 Ci rudo, mo瞠sz najpierw na這篡 na same odrosty a potem po 20 czy ilu tam minutach na ca這嗆 i powinno by dobrze
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-05, 19:02   #3556
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

郵icznota

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

ta palona kawa to chyba nikomu nie przypasowa豉

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Musisz zrobi tak: bierzesz pasmo w這s闚, tak jak lok闚k zaczynasz, w sensie gdzie chcesz zaciskasz w這sy w prost. i jedziesz w d馧 jednocze郾ie obracaj帷 prostownic.

hm...musze przetestowa

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:

e tam. ja musze troch wzi望 pod uwag terazniejsze w這sy, gdybym bra豉 to co mi wpadnie w oko to mia豉bym, jak to okresli豉, t璚z na g這wie

ten kt鏎y mi sie spodoba jako pierwszy to najbardziej z這cisty kolor z palety hahhahaha a tego chcia豉bym unikn望

mamma mija same problemy z Tob

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

ta dziewczyna z bloga testowa豉 puder na dodanie objetosci i pisze ze jest swietny
kt鏎as z Was czegos takiego szuka豉

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
z tych co wymieni豉s u篡wa豉m tylko naturi, palon kawe
nie by豉m zadowolona
Stary 2012-04-05, 19:56   #3557
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
mamma mija same problemy z Tob

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

ta dziewczyna z bloga testowa豉 puder na dodanie objetosci i pisze ze jest swietny
kt鏎as z Was czegos takiego szuka豉
hahhahaha ze mn problemy??? no co Ty

DontSaySorry potrzebowa豉 czego na obj皻o嗆
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-05, 20:21   #3558
DontSaySorry
Zakorzenienie

Ale puder mnie nie satysfakcjonuje :P nie lubi takich wynalazk闚 :P
Stary 2012-04-05, 22:26   #3559
kicia069
Zadomowienie

musz si wam pochwali i ta paskudna farba (sublimme mousse) wyp逝kuje mi sie w pr璠ko軼i 鈍iat豉 prawie codziennie szoruje w這ski, ca豉 woda br您owa, teraz patrz do lustra a 郵adu po `kasztanowym` br您ie ju prawie NIE MA

im bardziej ta farba si wyp逝kuje tym bardziej mi si moje w這ski podobaj
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-05, 23:18   #3560
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
z tych co wymieni豉s u篡wa豉m tylko naturi, palon kawe
nie by豉m zadowolona

Hmm na to z farbami Joanny mam problem z g這wy jutro id szuka Delii a jak nie znajd to pokombinuje dalej
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-04-06, 10:03   #3561
cukier93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
GG do cukier93

Oj, oj... No to po wizycie u fryzjera przepraszam 瞠 dopiero teraz ale nie mia豉m najzwyczajniej w 鈍iecie czasu ; )
C騜, jestem jak by nie patrze zadowolona. Po moich czarno-br您owych pasemkach nie ma ani 郵adu, fryzjerka mi pi瘯nie kolorek wyr闚na豉.
W czasie rozja郾iania z moich czarno-br您owych zrobi造 si platynowe odrosty i pomara鎍zowe kud造 na ca貫j d逝go軼i. Kolorek si fajnie 軼i庵n掖, wszystko 豉dnie pi瘯nie. Dogada造鄉y si z fryzjerk, 瞠 na這篡my jak捷 jasn farb, i tak przecie mia豉by by ciemniejsza. No i teraz jestem bardziej ruda ni br您owa. Nie to 瞠bym by豉 niezadowolona, bo straszliwie si sobie podobam w moich nowych w這sach, tylko spodziewa豉m si czego ciemniejszego ; ) m鎩 T za to uwielbia moje nowe w這sy, od poniedzia趾u jestem jego 'rud ma逍'
Nadaj si tu jeszcze? ;>
No to mo瞠 zdj璚ia: pierwsze-farbowanie studni闚kowe 24 stycznia 2012, drugie- rozja郾ianie w domu, czarno-br您owe pasemka 2 marca 2012 no i teraz rozja郾ianie u fryzjera 2 kwietnia 2012 ; )
1.
2.
3.

Wybaczcie mi jako嗆 ostatnich dw鏂h zdj耩
Edit: A! i dwa ostatnie zdj璚ia s robione w 豉zienkowym 鈍ietle, w這ski s troszk ciemniejsze na 篡wo

Edytowane przez cukier93
Czas edycji: 2012-04-06 o 10:05
cukier93 jest offline  
Stary 2012-04-06, 10:47   #3562
natalkaa7522
Zakorzenienie

Nigdy wi璚ej nie r鏏 sobie czarnych wlos闚, bo nie pasuj do Ciebie. A teraz masz 豉dny kolor, taki.. miedziany czy co w tym stylu : Fajnie.

Jezu! ja umr! Za godzin albo 2 pojad po farb dla siebie.Mama m闚i, 瞠 mam nie kupowa farby do blond w這s闚 bo znowu b璠 mia豉 brzydkie, a ja ju chcia豉m kupi blond.. wiem, wybaczcie mi Ale jak kurde kupi br您, to musz zrobi ombre, bo mnie znowu przygasi ten kolor. A to r闚na si rozja郾ianie. A w sumie lepiej mi chyba by這 w blondzie.. zreszt sama nie wiem.. Chodzi o to, ze jak teraz kupie br您, dzisiaj to ju nie wr鏂 do blondu 瘸dnym sposobem.
Stary 2012-04-06, 11:02   #3563
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
musz si wam pochwali i ta paskudna farba (sublimme mousse) wyp逝kuje mi sie w pr璠ko軼i 鈍iat豉 prawie codziennie szoruje w這ski, ca豉 woda br您owa, teraz patrz do lustra a 郵adu po `kasztanowym` br您ie ju prawie NIE MA

im bardziej ta farba si wyp逝kuje tym bardziej mi si moje w這ski podobaj
to bardzo dobrze, 瞠 si sp逝kuje i dzi瘯i temu wiem, 瞠 jej nigdy nie kupi, bo to strata pieni璠zy

Cytat:
Napisane przez cukier93 Poka wiadomo嗆
Oj, oj... No to po wizycie u fryzjera przepraszam 瞠 dopiero teraz ale nie mia豉m najzwyczajniej w 鈍iecie czasu ; )
C騜, jestem jak by nie patrze zadowolona. Po moich czarno-br您owych pasemkach nie ma ani 郵adu, fryzjerka mi pi瘯nie kolorek wyr闚na豉.
W czasie rozja郾iania z moich czarno-br您owych zrobi造 si platynowe odrosty i pomara鎍zowe kud造 na ca貫j d逝go軼i. Kolorek si fajnie 軼i庵n掖, wszystko 豉dnie pi瘯nie. Dogada造鄉y si z fryzjerk, 瞠 na這篡my jak捷 jasn farb, i tak przecie mia豉by by ciemniejsza. No i teraz jestem bardziej ruda ni br您owa.
o wiele lepiej wygl康asz w tych ja郾iejszych w這sach, te czarne Ci strasznie przyt豉czaj...
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-06, 11:02   #3564
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

i ja sie wczoraj przefarbowalam
Vitalitys 6,1 z woda 6%. Wyszlo jasniej niz sie spodziewalam, dokladnie jak na probniku. Mysle, ze odrosty bede robic potem z woda 3%, zeby ciemniej wyszlo

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2012-04-06, 11:10   #3565
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
W czasie rozja郾iania z moich czarno-br您owych zrobi造 si platynowe odrosty i pomara鎍zowe kud造 na ca貫j d逝go軼i. Kolorek si fajnie 軼i庵n掖, wszystko 豉dnie pi瘯nie. Dogada造鄉y si z fryzjerk, 瞠 na這篡my jak捷 jasn farb, i tak przecie mia豉by by ciemniejsza. No i teraz jestem bardziej ruda ni br您owa. Nie to 瞠bym by豉 niezadowolona, bo straszliwie si sobie podobam w moich nowych w這sach, tylko spodziewa豉m si czego ciemniejszego ; ) m鎩 T za to uwielbia moje nowe w這sy, od poniedzia趾u jestem jego 'rud ma逍'
Nadaj si tu jeszcze? ;>
No to mo瞠 zdj璚ia: pierwsze-farbowanie studni闚kowe 24 stycznia 2012, drugie- rozja郾ianie w domu, czarno-br您owe pasemka 2 marca 2012 no i teraz rozja郾ianie u fryzjera 2 kwietnia 2012 ; )
1.
2.
3.

Edit: A! i dwa ostatnie zdj璚ia s robione w 豉zienkowym 鈍ietle, w這ski s troszk ciemniejsze na 篡wo
Zgadzam si z dziewczynami o wiele lepiej Ci w tych ja郾iejszych
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-04-06, 11:21   #3566
nataliawiktoria
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

witam dziewczyny a farbowa造軼ie kolorem imbir z palette jesli tak to prosze o opinie i jakies fotki pozdrawiam
nataliawiktoria jest offline  
Stary 2012-04-06, 12:48   #3567
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Vitalitys 6,1 z woda 6%. Wyszlo jasniej niz sie spodziewalam, dokladnie jak na probniku. Mysle, ze odrosty bede robic potem z woda 3%, zeby ciemniej wyszlo
poooooka foty

Cytat:
Napisane przez nataliawiktoria Poka wiadomo嗆
witam dziewczyny a farbowa造軼ie kolorem imbir z palette jesli tak to prosze o opinie i jakies fotki pozdrawiam
ja si zastanawia豉m kiedy czy nie zafarbowa nim, ale mi przesz這...
ale mo瞠 si znajdzie kto, kto pomo瞠
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-06, 13:36   #3568
Siuniaaa
Wtajemniczenie

No i nigdzie nie znalaz豉m Delii
Macie jakie propozycje? potrzebuj farb w odcieniu ciemnego br您u kt鏎a nie wychodzi rudo na odrostach i nie jest kruczo czarna.
Mia豉 ktora z was Londa, Londacolor Naturals w odcieniu: 11/15 kawowy br您??

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-04-06 o 13:43
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-04-06, 13:56   #3569
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Nadaj si tu jeszcze? ;>
1.
2.
3.

zmiana na du篡 plus
super

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
dlatego te my郵帷 o odrostach kupi豉m farb z 3% wod

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
dawaj foty

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
No i nigdzie nie znalaz豉m Delii
Macie jakie propozycje? potrzebuj farb w odcieniu ciemnego br您u kt鏎a nie wychodzi rudo na odrostach i nie jest kruczo czarna.
Mia豉 ktora z was Londa, Londacolor Naturals w odcieniu: 11/15 kawowy br您??
jak nie chcesz rudych odrost闚 to nie wybieraj 瘸dnych czekolad
najlepiej jaki 鈔edni br您, bo ciemne drogeryjne br您y lubi wychodzi czarno :/
Stary 2012-04-06, 14:31   #3570
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:

jak nie chcesz rudych odrost闚 to nie wybieraj 瘸dnych czekolad
najlepiej jaki 鈔edni br您, bo ciemne drogeryjne br您y lubi wychodzi czarno :/
no w豉郾ie tak si przekona豉m o rudo軼i po u篡ciu czekolady z Venity...
Tylko z tymi 鈔ednimi br您ami jest tak 瞠 豉pi mi odrost ja郾iej bynajmniej po jasnym br您ie Wellaton tak mia豉m.
Ciekawi mnie ten kawowy br您
Siuniaaa jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.