Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 122 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-11, 13:31   #3631
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

No i w這ski wysch造 i... mo瞠 co przyciemni這 ale nie za bardzo. Trzeba by這 te 20 min potrzyma chocia. Og鏊nie co tam czekolad 鈍ieci ale bardziej na zdj璚iu z fleszem. Normalnie ja nie widz zbytnio r騜nicy poza lekko ciemniejsz g鏎.
Najlepsze teraz jest to, 瞠 my郵a豉m ponownie o ciemnym blondzie Mariona szampon na 24 mycia (fotka ostatnia). Kolor taki sam a cena ni窺za.
Ale z czekolad si chyba wycofam bo za du穎 czerwonego w sobie maj.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wella.jpg (54,2 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wella1.jpg (53,2 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wella2.jpg (33,2 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ciemny blond marion na spran papryk.jpg (48,8 KB, 15 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-04-11 o 13:32
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-11, 13:34   #3632
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
No i w這ski wysch造 i... mo瞠 co przyciemni這 ale nie za bardzo. Trzeba by這 te 20 min potrzyma chocia. Og鏊nie co tam czekolad 鈍ieci ale bardziej na zdj璚iu z fleszem. Normalnie ja nie widz zbytnio r騜nicy poza lekko ciemniejsz g鏎.
Najlepsze teraz jest to, 瞠 my郵a豉m ponownie o ciemnym blondzie Mariona szampon na 24 mycia (fotka ostatnia). Kolor taki sam a cena ni窺za.
no faktycznie praktycznie nic nie z豉pa這,. A je郵i chodzi o czerwony w czekoladach to fakt, sporo go maj i ka盥a czekolada sp逝kuje sie na rudawo
a mo瞠 profesjonalne??? zobacz t palet co wklei豉m
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-11, 13:45   #3633
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
w豉郾ie to 7.1 mnie interesuje najbardziej i pozby豉bym si troche tego rudawego refleksu i chyba to b璠zie to ale jeszcze nie na 100 % zadecyduj do ko鎍a tygodnia
ca貫 szcz窷cie 瞠 ju 鈔oda
Stary 2012-04-11, 13:47   #3634
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
no faktycznie praktycznie nic nie z豉pa這,. A je郵i chodzi o czerwony w czekoladach to fakt, sporo go maj i ka盥a czekolada sp逝kuje sie na rudawo
a mo瞠 profesjonalne??? zobacz t palet co wklei豉m
My郵 ju na jasnym popielatym br您em czy co...

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-11, 13:49   #3635
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
rzeczywi軼ie wzi窸o Ci lekko, rudos cie磬o czym przykry
ale jest dobrze
Stary 2012-04-11, 15:39   #3636
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

by豉m w Rossmannie farby loreala s w promocji po 24,99 z- jak na razie nie mog豉m si zdecydowa....spodoba mi si kolor 6.41 excellenceJasny Bursztynowy Br您- ale nie by這 pr鏏nika z kolorem...musz popatrze w innych drogeriach i b璠 my郵e intensywnie. Na szcz窷cie zale篡 mi na rudej po鈍iacie....ale i tak mam problem z wyborem odpowiedniego poziomu i koloru...no c騜 na szcz窷cie mam was
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-04-11, 16:27   #3637
martapolska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60

a teraz dziewczyny prosze dorad嬈ie mi, robi豉m u fryzjera rozja郾iaczem, i na rudo, wysz豉 mi marchewka, ale po oko這 ju 10 myciach spra豉 mi si na prawie blond, chce wr鏂i do mojego BR╴U, pole熯ie farb kt鏎a mi to z豉pie i si nie bedzie sp逝kiwa spowrotem na blond! kupi豉m JOANNA - ORZECHOWY BR╴, co o nim my郵icie ? czy lepiej mleczna czekolada wellatonu ? prosz o pomoc

i pytanie do IBYZA, widzia豉m 瞠 ty robi豉 mleczn czekolad, jak by tw鎩 kolor przed farbowaniem? bo farba wysz豉 pi瘯nie

Edytowane przez martapolska
Czas edycji: 2012-04-11 o 16:37
martapolska jest offline  
Stary 2012-04-11, 16:50   #3638
paputeeek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117

dziewczyny bardzo chcialabym miec brazowe wlosy.
w kolorze ,zimnej kawy' bardz glebokiego zimnego brazu.

moje wlosy mi sie nie podobaja teraz, poradzcie co mam zrobic... kiedys duzo rozjasnialam rozjasniaczem joanny potem stwierdzilam ze uzyje farby garnier natural sensation bardzo jasny popielaty blond i wyszla kupa
tutaj mam zdjecia w tym temacie moich wlosow:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post33453644

kolor jaki bym chciala miec to np taki http://www.kosmetykionline.pl/data/include/cms/400.jpg albo np cos takiego http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1334138827

licze na Wasza pomoc

Edytowane przez paputeeek
Czas edycji: 2012-04-11 o 16:54
paputeeek jest offline  
Stary 2012-04-11, 17:09   #3639
strussia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam Was, Specjalistki od Brazowych Wlosow

mam do Was pytanie odnosnie szamponu do codziennego uzywania, ktory litosciwie obejdzie sie z moim brazowym kolorem. Kolor jest delikatnie cieply, niestety przy myciu, kiedy farba nieco sie splukuje, wychodza z niego coraz cieplejsze refleksy, co troche doprowadza mnie do szalu.

Jaki szampon stosujecie, zeby utrzymac kolor? A moze jakies plukanki?

Dziekuje Wam pieknie Pozdrawiam
Go鄂a
strussia jest offline  
Stary 2012-04-11, 17:40   #3640
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
A ja wczoraj szuka豉m tego napisu 'komentarze", a tam niiiiiiic, wyklika豉m aby jakie dziwne rzeczy :P
Chcia豉m Ci napisa, 瞠 moim zdaniem jeste wiosennym typem urody i jak patrzy豉m na Twoj cer, oczy, brwi to wydawa這 mi si, 瞠 powinna zosta jednak przy blondzie. Albo mo瞠...nie my郵a豉 kiedy o jakiej rudo軼i?:P

W takich kolorach bym Cie widzia豉 jak na zdj.ciach poni瞠j.
A ju idealny dla Ciebie by豚y kolor Koroniewskiej z kampanii dla Orsay.
Mia豉m rude i wygl康a豉m okropnie, naprawd. Podkre郵a mi wszystkie niedoskona這軼i jakie mam, chocia oczy si fajne przez to zrobi造. Ale przy blondzie podobno tez fajnie wygl康aj..

Czyta豉m tez 瞠 mog by latem ch這dnym i 瞠 blondy b璠 dla mnie ale ch這dne. Mia豉m ale zawsze ciep貫 wi璚 nie wiem.. Ale powoli b璠 robi豉 jaki ja郾iejszy br您ik ni mam narazie.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
nie s idealne, uwierz mi
s zrobione
Ja swoimi tez si bawi a nie mam takich cudownych.

Cytat:
Cze嗆 dziewczyny pewnie ju mnie nie pami皻acie. Postanowi豉m niestety a mo瞠 stety wr鏂i do jakiego br您u. Rudy zupe軟ie mi nie pasuje i mimo pr鏏 kilku odcieni wygl康am w nich jak id st康 i nie wracaj. Przyczyni豉 si do tego te moja cera (zrobi豉 si czerwona i rudy tylko to uwydatnia). Kupi豉m wczoraj pod wp造wem impulsu Wellaton mleczna czekolada ale jak tak poczyta豉m to podobno wychodzi z niego smo豉... A ja chce co jasnego/鈔edniego. Szuka豉m fotek po tej mlecznej i nic nie znalaz豉m. Macie jakie do鈍iadczenia z tym kolorem? A je郵i nie, to jaki kolorek z Wellatonu by軼ie poleci造? Mog jeszcze dzi wymieni farb.
Cera zrobi豉 mi si strasznie r騜owo czerwonawa i nie wiem jaki teraz br您 by mi pasowa. My郵a豉m ala Kate Middleton albo co ciemny blond ja郾iutki br您. Co na tyle si zlewaj帷ego si z moimi naturalnymi aby mi odrost闚 nie by這 wida po dw鏂h tygodniach jak przy rudym.
Daj wam fotk mojej oprawy oczu. Mam te takie odrosty, tzn kolor. Mo瞠 豉twiej b璠zie dobra odcie. Z g鏎y dzi瘯i za pomoc.
Ja Ci pami皻am ;brzydal: Ale to jeszcze z 1-szej i pocz徠ku 2-giej cz窷ci

Cytat:
Kachula wstawiam, 2 pierwsze zaraz po farbowaniu, a 3 po jakim czasie Mleczna czekolada Wellaton
Mi si ten kolor podoba
Stary 2012-04-11, 19:30   #3641
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Hej obieca豉m Wam zdj璚ie bo farbowaniu kolorem Jasny br您 Londy dopiero dosta豉m aparat i mog豉m zrobi zdj璚ie,wi璚 je瞠li kogo interesuje ten odcie to wkejam fotk zdj璚ie w sztucznym 鈍ietle robione przed chwil,przed farbowaniem mia豉m ober篡n Naturii,i mro幡y kasztan Garniera og鏊nie w這sy by造 w kilku kolorach http://fotoo.pl/show.php/191684_londa.bmp.html

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-04-11 o 19:31
agata456 jest offline  
Stary 2012-04-11, 19:30   #3642
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
by豉m w Rossmannie farby loreala s w promocji po 24,99 z- jak na razie nie mog豉m si zdecydowa....spodoba mi si kolor 6.41 excellenceJasny Bursztynowy Br您- ale nie by這 pr鏏nika z kolorem...musz popatrze w innych drogeriach i b璠 my郵e intensywnie. Na szcz窷cie zale篡 mi na rudej po鈍iacie....ale i tak mam problem z wyborem odpowiedniego poziomu i koloru...no c騜 na szcz窷cie mam was
ten 6.41 mo瞠 by ciekawy jest nas tu troch wi璚 co doradzimy

co z tego, 瞠 sama nie wiem na co sie zdecydowa ale pom鏂 - zawsze pomog
Cytat:
Napisane przez martapolska Poka wiadomo嗆
a teraz dziewczyny prosze dorad嬈ie mi, robi豉m u fryzjera rozja郾iaczem, i na rudo, wysz豉 mi marchewka, ale po oko這 ju 10 myciach spra豉 mi si na prawie blond, chce wr鏂i do mojego BR╴U, pole熯ie farb kt鏎a mi to z豉pie i si nie bedzie sp逝kiwa spowrotem na blond! kupi豉m JOANNA - ORZECHOWY BR╴, co o nim my郵icie ? czy lepiej mleczna czekolada wellatonu ? prosz o pomoc

i pytanie do IBYZA, widzia豉m 瞠 ty robi豉 mleczn czekolad, jak by tw鎩 kolor przed farbowaniem? bo farba wysz豉 pi瘯nie
mleczn k豉d豉m w豉郾ie na orzechowy br您 joanny wstawiam poni瞠j zdj璚ia ale to zdj璚ia zaraz po farbowaniu orzechowym br您em

Cytat:
Napisane przez paputeeek Poka wiadomo嗆

moje wlosy mi sie nie podobaja teraz, poradzcie co mam zrobic... kiedys duzo rozjasnialam rozjasniaczem joanny potem stwierdzilam ze uzyje farby garnier natural sensation bardzo jasny popielaty blond i wyszla kupa

kolor jaki bym chciala miec to np taki http://www.kosmetykionline.pl/data/include/cms/400.jpg albo np cos takiego http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1334138827

licze na Wasza pomoc
od razu mog Cie zapewnic, 瞠 dopiero po kilku farbowaniach kolor b璠zie Ci si utrzymywa... br您 po這穎ny na blond w bardzo szybkim tempie si wymywa i zimny odcien br您u po這穎ny na taki blond mo瞠 da zielonkaw po鈍iat... albo zielone w這sy...

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆

Mi si ten kolor podoba
oj ju dawno go nie maa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg orzechowy br您.jpg (138,7 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg orzech. br您.jpg (182,6 KB, 46 za豉dowa)
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-11, 19:30   #3643
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

na jednym forum wizazanka doda豉 zdj璚ie w這s闚 kt鏎e niezwykle zapad造 mi w serce znacie mo瞠 jak捷 farb kt鏎 mo積a by by這 uzyskac co takiego?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 143835_milakunis400.jpg (33,4 KB, 34 za豉dowa)
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-11, 19:32   #3644
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
Hej obieca豉m Wam zdj璚ie bo farbowaniu kolorem Jasny br您 Londy dopiero dosta豉m aparat i mog豉m zrobi zdj璚ie,wi璚 je瞠li kogo interesuje ten odcie to wkejam fotk zdj璚ie w sztucznym 鈍ietle robione przed chwil,przed farbowaniem mia豉m ober篡n Naturii,i mro幡y kasztan Garniera og鏊nie w這sy by造 w kilku kolorach http://fotoo.pl/show.php/191684_londa.bmp.html
ooo 豉dny, na pewno dziewczynom si przyda, bo podobnych odcieni szukaj
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-11, 19:38   #3645
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ooo 豉dny, na pewno dziewczynom si przyda, bo podobnych odcieni szukaj
dzi瘯uj

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
ten 6.41 mo瞠 by ciekawy jest nas tu troch wi璚 co doradzimy

co z tego, 瞠 sama nie wiem na co sie zdecydowa ale pom鏂 - zawsze pomog

mleczn k豉d豉m w豉郾ie na orzechowy br您 joanny wstawiam poni瞠j zdj璚ia ale to zdj璚ia zaraz po farbowaniu orzechowym br您em

od razu mog Cie zapewnic, 瞠 dopiero po kilku farbowaniach kolor b璠zie Ci si utrzymywa... br您 po這穎ny na blond w bardzo szybkim tempie si wymywa i zimny odcien br您u po這穎ny na taki blond mo瞠 da zielonkaw po鈍iat... albo zielone w這sy...

oj ju dawno go nie maa
鈍ietny ten kolor!

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-04-11 o 19:36
agata456 jest offline  
Stary 2012-04-11, 19:48   #3646
paputeeek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117

Cytat:
to co mam zrobic? bo teraz jest zle, a nie chce zeby bylo jeszcze gorzej... ;/ czy moze stopniowo mam przechodzic?

*Agata456
super kolor! bardzo mi sie podoba, a jaki mialas wyjsciowy kolor wlosow?
jak myslicie, wyszedlby na moim blondzie taki czy bym musiala trzymac dluzej/krocej czy jak? pomozcie prosze kochane bo to cos co mam na glowie mnie denerwuje :<

Edytowane przez paputeeek
Czas edycji: 2012-04-11 o 20:01
paputeeek jest offline  
Stary 2012-04-11, 20:11   #3647
martapolska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60

IBYZA!
dzi瘯uje za odpowied i za zdj璚ia

郵iczny mia豉 ten Orzechowy br您, a na jaki kolor go nak豉da豉 瞠 ci wyszed jak z obrazka ?
Ja sie teraz boj 瞠 jak go na這瞠 to po paru myciach mi si kolor zmyje zn闚 do blondu, bo rozja郾iane mam.

mo瞠 spr鏏uje orzechowym br您em, a jak si zmyje to tym wellatonem mleczna czekolada? tak jak ty ?

opowiedz mi jak mo瞠sz o tej joannie orzechowy br您, bo ju j mam kupion, jak d逝go Ci si trzyma ten kolor, czy si spiera szybko czy ci庵le by taki br您owy tylko np. zmatowia, no i na jaki kolor go na這篡豉 ?

z g鏎y dzi瘯uje !
martapolska jest offline  
Stary 2012-04-11, 20:16   #3648
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
to co mam zrobic? bo teraz jest zle, a nie chce zeby bylo jeszcze gorzej... ;/ czy moze stopniowo mam przechodzic?

*Agata456
jak myslicie, wyszedlby na moim blondzie taki czy bym musiala trzymac dluzej/krocej czy jak? pomozcie prosze kochane bo to cos co mam na glowie mnie denerwuje :<
ja bym radzi豉 stopniowo, mo瞠 jaki ciemny blond i tak wyjdzie Ci ciemno na tym co masz i jak m闚i sp逝cze si migiem... ale nie powinno by niespodzianki z kolorem... moja znajoma k豉d豉 jasny br您 syossa na taki blond to mia豉 takie nijakie te w這sy takie zgni貫... wi璚 mo瞠 zacznij od czego cieplejszego

Cytat:
dla ciebie zrobi豉m te mix 3 zdj耩 Mro幡ego Kasztana z preference kolor cudo by豉m mu wierna ponad rok, albo i d逝瞠j uwielbia豉m ten kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mrozny.jpg (107,9 KB, 52 za豉dowa)
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-11, 20:28   #3649
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez martapolska Poka wiadomo嗆
IBYZA!
dzi瘯uje za odpowied i za zdj璚ia

郵iczny mia豉 ten Orzechowy br您, a na jaki kolor go nak豉da豉 瞠 ci wyszed jak z obrazka ?
Ja sie teraz boj 瞠 jak go na這瞠 to po paru myciach mi si kolor zmyje zn闚 do blondu, bo rozja郾iane mam.

mo瞠 spr鏏uje orzechowym br您em, a jak si zmyje to tym wellatonem mleczna czekolada? tak jak ty ?

opowiedz mi jak mo瞠sz o tej joannie orzechowy br您, bo ju j mam kupion, jak d逝go Ci si trzyma ten kolor, czy si spiera szybko czy ci庵le by taki br您owy tylko np. zmatowia, no i na jaki kolor go na這篡豉 ?

z g鏎y dzi瘯uje !
po to jest w徠ek, 瞠by sobie podpowiada ja k豉d豉m go na baaaardzo sprany Jasny z這ty br您 Garnier 100% color (w za陰czniku zdj璚ie przed po這瞠niem orzechowego br您u)
nie wyszed taki jak na obrazku, te zdj璚ia jako tak pokazuj by ciemniejszy og鏊nie, ale w miar up造wu czasu zmywa si i wychodzi造 mi z這tawe refleksy (ale mam z tym ju problem d逝窺zy czas, wi璚 nie wiem czy to wina samej farby ) tutaj masz dziewczyn, kt鏎a farbuje d逝窺zy czas tym odcieniem i t farb
http://nudelipstick.bloog.pl/kat,738...l?ticaid=6e414
og鏊nie by這 ca趾iem nie幢e z kondycj w這s闚, wszyscy zachwycali si tym kolorem po miesi帷u, czyli wtedy gdy mnie on ju w og鏊e nie cieszy ale zafarbowa豉m na mleczn po 2 miesi帷ach od na這瞠nia orzechowego br您u hehehhe przed 鈍i皻ami zastanawia豉m si czy nie pofarbowa nim jeszcze raz ale chyba mi odesz這 narazie wzi窸am namiar na allvaves 7. 1

ja na Twoim miejscu spr鏏owa豉bym tego orzecha, powinno 豉dnie wyj嗆 na ja郾iejszych w這sach kto wie, mo瞠 nawet jak na pude趾u
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (105,0 KB, 16 za豉dowa)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-04-11 o 20:30
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-11, 20:36   #3650
agata456
Zakorzenienie

Cytat:

*Agata456
przed na這瞠niem koloru w這sy mia豉m w r騜nych kolorach na szcz窷cie 豉dnie wszystko zosta這 pokryte,odrosty by造 ciemno czerwone,鈔odek bordowo fioletowy(ober篡na Joanna Naturia) a ko鎍e czarne-pozosta這嗆 po onyksowej czerni Garniera.Par dni temu 軼ie豉m ko鎍闚ki i teraz mam w miar r闚nomierny kolor,taki jak wida zresztnie mam poj璚ia jakby to by這 przy blondzie bo nigdy blondu nie mia豉m ale trzyma豉 bym tyle i jest podane na ulotce do陰czonej do farby.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-04-11 o 20:42
agata456 jest offline  
Stary 2012-04-11, 21:11   #3651
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

licze na Wasza pomoc
ja nie bardzo Ci pomog poniewa nie mam pojecia co nale篡 k豉嗆 na blond zeby nie wysz造 zielone
dziewczyny na pewno co Ci poradz

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Mia豉m rude i wygl康a豉m okropnie, naprawd. Podkre郵a mi wszystkie niedoskona這軼i jakie mam, chocia oczy si fajne przez to zrobi造. Ale przy blondzie podobno tez fajnie wygl康aj..

Czyta豉m tez 瞠 mog by latem ch這dnym i 瞠 blondy b璠 dla mnie ale ch這dne. Mia豉m ale zawsze ciep貫 wi璚 nie wiem.. Ale powoli b璠 robi豉 jaki ja郾iejszy br您ik ni mam narazie.

Ja swoimi tez si bawi a nie mam takich cudownych.

Ja Ci pami皻am ;brzydal: Ale to jeszcze z 1-szej i pocz徠ku 2-giej cz窷ci

Mi si ten kolor podoba
kochana, robi豉m permanentny u kosmetyczki ale b璠 sz豉 na poprawk bo musz tu i tam podmalowa

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
豉dnie wysz這 i 豉dnie pokry這

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
ja bym radzi豉 stopniowo, mo瞠 jaki ciemny blond i tak wyjdzie Ci ciemno na tym co masz i jak m闚i sp逝cze si migiem... ale nie powinno by niespodzianki z kolorem... moja znajoma k豉d豉 jasny br您 syossa na taki blond to mia豉 takie nijakie te w這sy takie zgni貫... wi璚 mo瞠 zacznij od czego cieplejszego

dla ciebie zrobi豉m te mix 3 zdj耩 Mro幡ego Kasztana z preference kolor cudo by豉m mu wierna ponad rok, albo i d逝瞠j uwielbia豉m ten kolor
豉dniutki
Stary 2012-04-11, 21:12   #3652
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 172

Aaaa I ile kasy da豉? Nie wygl康a jak narysowany
Stary 2012-04-11, 21:23   #3653
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
i ca貫 szcz窷cie ze nie wygl康a bo w豉郾ie tego si obawia豉m
cho od razu po zrobieniu wygl康a豉m strasznie
w wi瘯szych miastach zrobienie takiego makija簑 kszta速uje si w kwocie od 600 z w g鏎
ja da豉m 200 a poprawka jest w cenie

wreszcie mam brwi

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
przed na這瞠niem koloru w這sy mia豉m w r騜nych kolorach na szcz窷cie 豉dnie wszystko zosta這 pokryte,odrosty by造 ciemno czerwone,鈔odek bordowo fioletowy(ober篡na Joanna Naturia) a ko鎍e czarne-pozosta這嗆 po onyksowej czerni Garniera.Par dni temu 軼ie豉m ko鎍闚ki i teraz mam w miar r闚nomierny kolor,taki jak wida zresztnie mam poj璚ia jakby to by這 przy blondzie bo nigdy blondu nie mia豉m ale trzyma豉 bym tyle i jest podane na ulotce do陰czonej do farby.
aga, czekam i czekam na Twoj opinie na temat mojego ekstra super koloru i nic

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
uwielbiam mie "wyra幡e" oko
Stary 2012-04-11, 21:49   #3654
agata456
Zakorzenienie

metaxa mia豉m w豉郾ie pisakolor bardzo 豉dny,ale strach pisa,瞠by dziewczyny mnie nie zabi造...ale...ja lubi Ci w zdecydowanych ciemnych kolorach,w tym Ci super bo 豉dnemu we wszystkim 豉dnie,ale uwielbiam Ci w bardzo ciemnych odcieniach(chyba tak ja Tw鎩 t)

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

og鏊nie bardzo Ci pasuje,wygl康asz 鈍ietnie ale jak dla mnie to mog這 by by jeszcze ciemniej

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-04-11 o 21:48
agata456 jest offline  
Stary 2012-04-12, 07:16   #3655
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

[QUOTE dla ciebie zrobi豉m te mix 3 zdj耩 Mro幡ego Kasztana z preference kolor cudo by豉m mu wierna ponad rok, albo i d逝瞠j uwielbia豉m ten kolor [/QUOTE]

Pi瘯ny ten kolor=- dzi瘯uje bardzo

Czy tp loreal excellance?
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-04-12, 08:18   #3656
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
metaxa mia豉m w豉郾ie pisakolor bardzo 豉dny,ale strach pisa,瞠by dziewczyny mnie nie zabi造...ale...ja lubi Ci w zdecydowanych ciemnych kolorach,w tym Ci super bo 豉dnemu we wszystkim 豉dnie,ale uwielbiam Ci w bardzo ciemnych odcieniach(chyba tak ja Tw鎩 t)

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

og鏊nie bardzo Ci pasuje,wygl康asz 鈍ietnie ale jak dla mnie to mog這 by by jeszcze ciemniej
e no co ty, nasze dziewczyny s 豉godne jak baranki

fajnie ze Ci si podoba
ja te czuje si ca趾iem nie幢e
dzi瘯uj
Stary 2012-04-12, 09:14   #3657
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
[QUOTE dla ciebie zrobi豉m te mix 3 zdj耩 Mro幡ego Kasztana z preference kolor cudo by豉m mu wierna ponad rok, albo i d逝瞠j uwielbia豉m ten kolor

nie, pisa豉m, 瞠 preference, chyba, 瞠 zjad豉m

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-04-12 o 09:17
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-12, 09:22   #3658
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

nie, pisa豉m, 瞠 preference, chyba, 瞠 zjad豉m
ibyza, tydzie si nied逝go ko鎍zy
Stary 2012-04-12, 09:32   #3659
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
ibyza, tydzie si nied逝go ko鎍zy
niech si ko鎍zy, ja nie mam poj璚ia co z tymi w這sami zrobi tak typ闚, mam kilka plan闚, ale do 瘸dnego nie jestem przekonana na 100% , boj si, 瞠 wydam sporo kasy na farb a wyjdzie d**a
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-12, 09:57   #3660
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
niech si ko鎍zy, ja nie mam poj璚ia co z tymi w這sami zrobi tak typ闚, mam kilka plan闚, ale do 瘸dnego nie jestem przekonana na 100% , boj si, 瞠 wydam sporo kasy na farb a wyjdzie d**a
z profesk jest mniejsze ryzyko 瞠 wyjdzie d**a
w takim razie skoro nie jeste przekonana na 100% to szukaj dalej w innych firmach

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.