Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 13 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-11-24, 17:13   #361
anerei
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III-w徠ek zbiorczy

Cze軼 dziewczyny, jestem tu nowa, mam takie pytanko: Czy farba Joanna Multi Cream orzechowy br您 przyciemni mi troch w這ski (do czego d捫e)? S造sza豉m o niej same dobre opinie, m鎩 kolor jest ju sprany, ostatnio farbowa豉m miesi帷 temu castingiem -uwaga- maho i to mi po nim zosta這 wklejam fot poni瞠j
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (37,5 KB, 40 za豉dowa)
anerei jest offline  
Stary 2011-11-24, 17:31   #362
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Przyciemni troch
I nie b璠zie czerni
Stary 2011-11-24, 17:56   #363
sandryna89xd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Cytat:
Napisane przez anerei Poka wiadomo嗆
Cze軼 dziewczyny, jestem tu nowa, mam takie pytanko: Czy farba Joanna Multi Cream orzechowy br您 przyciemni mi troch w這ski (do czego d捫e)? S造sza豉m o niej same dobre opinie, m鎩 kolor jest ju sprany, ostatnio farbowa豉m miesi帷 temu castingiem -uwaga- maho i to mi po nim zosta這 wklejam fot poni瞠j

hej, jutro bd rowny miesiac jak farbowalam sie tym kolorem :P i powiem Ci ze kolor jest sliczny ale przez pierwsze 4 dni :P na poczatku mi wyszla taka czekoladka jakby z czerwonymi refleksami potem bardzo szybko schodzil kolor... ale myje wloski codziennie zalaczam 2 zdj ktore robilam 2 dni temu, w rzeczywistosci kolor wpada bardziej w rudy niz na zdj

tylko teraz tak zczai豉m, ze Tobie chodzi chyba o ta szmponetke do 4-8 myc? bo ja robilam tez z joanny ale do 24
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg S6004589111111111111.jpg (40,1 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg S6004596111111111111111111111111111.jpg (66,4 KB, 25 za豉dowa)

Edytowane przez sandryna89xd
Czas edycji: 2011-11-24 o 18:08
sandryna89xd jest offline  
Stary 2011-11-24, 18:18   #364
anerei
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Cytat:
Napisane przez sandryna89xd Poka wiadomo嗆
hej, jutro bd rowny miesiac jak farbowalam sie tym kolorem :P i powiem Ci ze kolor jest sliczny ale przez pierwsze 4 dni :P na poczatku mi wyszla taka czekoladka jakby z czerwonymi refleksami potem bardzo szybko schodzil kolor... ale myje wloski codziennie zalaczam 2 zdj ktore robilam 2 dni temu, w rzeczywistosci kolor wpada bardziej w rudy niz na zdj

tylko teraz tak zczai豉m, ze Tobie chodzi chyba o ta szmponetke do 4-8 myc? bo ja robilam tez z joanny ale do 24
Nie, nie o szamponetk, chodzi這 mi o ten krem trwale koloryzuj帷y, ta r騜owa seria. Z czerwonymi refleksami hmm my郵a豉m, 瞠 mo瞠 w s這鎍u b璠zie mieni si na taki z這tawy kolor.

A robi豉 kt鏎a w Was dziewczyny taki mix np: z tej r騜owej w豉郾ie serii jakby zmiesza czekoladowy br您 z naturalnym blondem?? Czy to da這by taki czekoladowy kolor ze z這tymi refleksami?
anerei jest offline  
Stary 2011-11-24, 19:22   #365
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

dziewczyny jednak sie pomylilyscie ;*
wyszedl pozytywny
w poniedzialek ide do lekarza
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-11-24, 19:32   #366
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
wyszedl pozytywny
b璠 cioci gratuluj Iwonko

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

jak zeragowa Micha i rodzice?? mam nadzieje,瞠 mimo wszystko si cieszysz
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-24, 19:35   #367
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

gratuluje Iwonko... poradzicie sobie

co na taka wiadomosc Twoj t? I rodzina?
Stary 2011-11-24, 19:47   #368
agata456
Zakorzenienie

a Iwonka milczy...
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-24, 19:54   #369
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
wyszedl pozytywny
w takim razie gratulacje
kicia069 jest offline  
Stary 2011-11-24, 20:02   #370
ivoncia16
Wtajemniczenie

dzieki dziewczyny ;***
zamurowalo mnie jak zobaczylam ten test
zaraz mialam wszystkie uczucia na raz masakra !
Michal sie z jednej str cieszy z drogiej martwi
moi rodzice przyjeli to bardzo spokojnie
a jego jeszcze nie wiedza
jutro ide do lekarza bo dalej kaszle ;/
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-11-24, 20:29   #371
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
wyszedl pozytywny
gratulacje

tak w豉郾ie sobie my郵a豉m, 瞠 jednak b璠zie pozytywny, ale nie chcia豉m tu robi szumu

w sumie trzeba si upewni u lekarza, bo testy najlepiej robi rano z tego co wiem
ibyza jest offline  
Stary 2011-11-24, 20:35   #372
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

gratulacje Iwonko!
wszystko b璠zie dobrze, tylko odstaw na razie wszystkie leki i witaminki, lekarz powie Ci co mo瞠sz ewentualnie bra teraz
Stary 2011-11-24, 20:40   #373
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
gratulacje

tak w豉郾ie sobie my郵a豉m, 瞠 jednak b璠zie pozytywny, ale nie chcia豉m tu robi szumu

w sumie trzeba si upewni u lekarza, bo testy najlepiej robi rano z tego co wiem
ja te myslalam,ze pozytywny,ale nie udzielalam sie ostatnio na forum
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 10:45   #374
ivoncia16
Wtajemniczenie

ja mialam taki test ktory robic mozna o kazdej porze
specjalnie chcialam taki lepszy
wogole nie bardzo sie czuje ;/
meczace to jest
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:53   #375
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
wyszedl pozytywny
no gratuluj
zobacz ile Twoje male雟two bedzie mia這 ciotek

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
ja te myslalam,ze pozytywny,ale nie udzielalam sie ostatnio na forum
no w豉snie, dlaczego si nie udzielasz??

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Ivoncia,a co z prac ?

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
ja niczego nie 瘸逝je, nawet odwrotnie jestem mega szcz窷liwa teraz nie wyobra瘸m sobie 瞠 mog這 by by inaczej. Ale najch皻niej powt鏎zy豉bym 郵ub jeszcze raz, par rzeczy bym zmieni豉, inaczej si uczesa豉 oj kobieta zmienna jest i zawsze zmierza do perfekcji..
no wiadomo jak to kobieta chocia ja nie mam do czego si przyczepi

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

ja do tej pory w szufladzie mam testy ci捫owe z dwiema kreskami
Stary 2011-11-25, 14:41   #376
branzoletka
Branzoletka

Wiadomo軼i: 887

Cytat:
wyszedl pozytywny
moje gratulacje Narazie jeste chora i zm璚zona ale za chwile jak to do ciebie dotrze b璠ziesz si bardzo cieszy
Ja siedze na w徠ku staraczkowym(obecnie w trakcie stara), to si ciesze z ka盥ej nowozafasolkowanej

Btw pisa豉m kr鏒ko z wami wcze郾iej pod innym nickiem ale jak si przeprowadzi豉m, to mi tu neta nie 豉pa這 i nowy system skasowa mi ca陰 pami耩 lapka i nie mog豉m si zalogowa na wiza簑
Tak jak pisa豉m zafarbowa豉m w ko鎍u w這ski henn i jestem mega zadowolona z kolorku i z kondycji moich w這sk闚

agata jak tam ci idzie z w這skami? Zadowolona z oleju? Ja jak przyjade do PL na 鈍i皻a zam闚i sobie na helfach szampon, od篡wk i oczywi軼ie olej kokosowy,瞠by dba jeszcze lepiej o moje nowe w這ski

15.10.2014- Le 獞iczy

27.12.2014.

przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 m鎩 ma造 cud
branzoletka jest offline  
Stary 2011-11-25, 16:24   #377
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez branzoletka Poka wiadomo嗆
moje gratulacje Narazie jeste chora i zm璚zona ale za chwile jak to do ciebie dotrze b璠ziesz si bardzo cieszy
Ja siedze na w徠ku staraczkowym(obecnie w trakcie stara), to si ciesze z ka盥ej nowozafasolkowanej

Btw pisa豉m kr鏒ko z wami wcze郾iej pod innym nickiem ale jak si przeprowadzi豉m, to mi tu neta nie 豉pa這 i nowy system skasowa mi ca陰 pami耩 lapka i nie mog豉m si zalogowa na wiza簑
Tak jak pisa豉m zafarbowa豉m w ko鎍u w這ski henn i jestem mega zadowolona z kolorku i z kondycji moich w這sk闚

agata jak tam ci idzie z w這skami? Zadowolona z oleju? Ja jak przyjade do PL na 鈍i皻a zam闚i sobie na helfach szampon, od篡wk i oczywi軼ie olej kokosowy,瞠by dba jeszcze lepiej o moje nowe w這ski
ooo w koncu jestesfajnie tak jestem bardzo zadowolona to cudo normalnie seboradin tez duzo daje,wydaje mi sie,ze wlosy ruszyly z miejsca i zaczely szybciej rosnac.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

metaxa mam troszke problemow i jakos nie mialam nastroju pisac,ale postaram sie czesc bywac na forum

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

branzoletka ja tez myslalam o zamowieniu henny z helfy.pl myslisz,ze bylby to dobry wybor?
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 17:23   #378
ivoncia16
Wtajemniczenie

a do pracy chyba nie bede chodzila
najgorzej w nocy sie czuje i z samego rana
juz jagos sie godze z ta wiadomoscia
i teraz tylko mysle zeby ok bylo z dzidzia
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-11-25, 19:04   #379
branzoletka
Branzoletka

No nie by這 mnie troche, bo jednak przeprowadzka do innego kraju to spore zamieszanie Ciesz si agu, 瞠 ci olejowanie pomog這 A seboradin to cudo na wypadaj帷e w這sy
Co do henny, to powiem ci szczerze, 瞠 kilka tyg. chodzi豉m ko這 tematu maj帷 t 鈍iadomo嗆, 瞠 jak zafarbuje henn to klamka zapad豉, bo po niej chemicznymi farbami nie wolno farbowa

Czyta豉m na okr庵這 r騜ne fora, ogl康a豉m zdj璚ia i historie hennomaniaczek i powiem ci, 瞠 mnie to przekona這
Fakt ba豉m si zw豉szcza widz帷 ten zielony kolor proszku, ba豉m si jak sp逝ka豉m henn, bo w這sy by造 jednym wielkim sianem ale trzyma豉m si tego co przeczyta豉m:"nie czesa na mokro!" i faktycznie w這ski wysycha造 i robi造 si mi瘯kie a siano samo znik這 NIE 涉ΣJ.

Czasem do informacji trzeba doda pomy郵unku swojego Natura, to natura i skoro zio豉 odpowiednio"dobrane" i "u篡wane" pomagaj od stuleci, to czemu nie spr鏏owa
Wybra豉m kolor z g這w, nie pod wp造wem impulsu i nie zawiod豉m si Mam na g這wie 郵iczny br您 mieni帷y si refleksami i b造szcz帷y najbardziej od wysoko軼i gdzie w這sy nie by造 takie zniszczone .Potrafi umy g這w szamponem z ma陰 ilo軼i silikon闚 i nie nanie嗆 od篡wki i jak wyschn mog normalnie rozczesa(opr鏂z zniszczonych ko鎍闚ek na kt鏎e musz na這篡 silikon np.jedwab) Postaram si jak najszybciej do陰czy fotki moich w這sk闚,瞠by si pochwali moim kolorkiem
Bosze jak ja si ciesz,瞠 nie musz ju eksperymentowa z kolorem, 瞠 tak mi podpasowa za pierwszym razem Teraz ju tylko odrosty b璠e robi, no i zaoszcz璠ze sporo kaski

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

ivoncia nic si nie martw za nied逝go b璠ziesz si cieszy jakby w totka wygra豉(je郵i oczywi軼ie ci捫owe objawy nie dadz za bardzo popali) Ale i tak instynkt macierzy雟ki jak si odezwie, to zapomnisz, 瞠 si ba豉 Polecam ci do陰czenie do jakiego w徠ku mamusiowego, zobaczysz jak fajnie jest przechodzi to samo z innymi, ponarzeka na md這軼i i dowiedzie si co z nimi zrobi itd. Potem"razem b璠ziecie rodzi造" i prze篡wa造 nie豉twy po堯g G這wa do g鏎y b璠zie dobrze a dla 鈍ie瞠j mamy

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Je郵i chodzi o henn, to z Khadi wiele dziewczyn kupowa這(ze str.helfy) i s zadowolone wi璚 te spr鏏owa豉m jako wol nie eksperymentowa z innymi ta雟zymi hennami.Cena te ma swoje znaczenie, bo jak to m闚i:"tanie mi瘰o psy jedz" wole dop豉ci cho w豉軼iwie, to tylko si wydaje,瞠 wychodzi dro瞠j

15.10.2014- Le 獞iczy

27.12.2014.

13.08.12 m鎩 ma造 cud
branzoletka jest offline  
Stary 2011-11-25, 19:39   #380
agata456
Zakorzenienie

rozumiemale fajnie,ze juz jestesr闚nie my郵a豉m czasem o hennie,zapuszczam w這sy chcia豉 bym 瞠by mia造 pi瘯ny,g喚boki kolor a zale篡 mi przede wszystkim 瞠by zdrowo ros造,st康 my郵i o hennie a jaki kolor dok豉dnie wybra豉?ja na stronie helfy.pl widzia豉m jasny br您,ciemny br您,czer i jakie czerwienie chyba...a z tym farbowaniem to jak to jest dok豉dnie?nawet jak raz pofarbuj henn kolor mnie nie zadowoli to nie mog ju wr鏂i do normalnych farb?

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
ciesz si Iwonkob璠ziesz mia豉 na pewno fajn dzidzie i dbaj o siebie

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-11-25 o 19:37
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 19:47   #381
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
fajnie a pami皻am jeszcze nie tak dawno by豉 mowa o staraniach sie o dzidzi. Wtedy jeszcze Kachula si udziela豉

henna te mnie korci, bo teraz w這sy mi strasznie lec, ka盥y to zauwa瘸, bior leki bo mi wysz造 niedobory, ale jak narazie nie widze poprawy i bardzo mnie to martwi 9st康 te decyzja o niefarbowaniu narazie w這s闚. A w summie henna to henna, sama natura
ibyza jest offline  
Stary 2011-11-25, 19:50   #382
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
fajnie a pami皻am jeszcze nie tak dawno by豉 mowa o staraniach sie o dzidzi. Wtedy jeszcze Kachula si udziela豉

henna te mnie korci, bo teraz w這sy mi strasznie lec, ka盥y to zauwa瘸, bior leki bo mi wysz造 niedobory, ale jak narazie nie widze poprawy i bardzo mnie to martwi 9st康 te decyzja o niefarbowaniu narazie w這s闚. A w summie henna to henna, sama natura
mam takie same powody,po ostatniej dekoloryzacji w這sy wypada造 i by造 sianowate.Olej i seboradin je uratowa,ale z tego wzgledu,ze zapuszczam,chce zeby zdrowo ros造,stad tez chcia豉 bym zrezygnowac z farb trwa造ch na rzecz szampon闚 koloryzuj帷ych badz hennyPrzerwe w farbowaniu mam juz ponad miesiac,i mam odrosty i znowu ujzalam jednego krotkiego siwusa gdyby nie to,moze zrezygnowala bym calkiem z farbowania w這s闚

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-11-25 o 19:52
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:01   #383
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
mam takie same powody,po ostatniej dekoloryzacji w這sy wypada造 i by造 sianowate.Olej i seboradin je uratowa,ale z tego wzgledu,ze zapuszczam,chce zeby zdrowo ros造,stad tez chcia豉 bym zrezygnowac z farb trwa造ch na rzecz szampon闚 koloryzuj帷ych badz hennyPrzerwe w farbowaniu mam juz ponad miesiac,i mam odrosty i znowu ujzalam jednego krotkiego siwusa gdyby nie to,moze zrezygnowala bym calkiem z farbowania w這s闚
moje w這sy s w bardzo dobrym stanie, tylko strasznie wypadaja ju od bardzo d逝giego czasu, wszyscy m闚i, 瞠 wida (mam o wiele mniej w這s闚, kucyk praktycznie po這wa tego co w tamtym roku) jak tak dalej p鎩dzie to zostan 造sa... ale mniejsza z tym, biore leki, mam nadziej, 瞠 si zahamuje

a na to przyj璚ie i potem ns sylwestra pewnie farbn szamponetk mariona orzechowym br您em narazie farby odstawiam i te szampony do 24 my te, teraz narazie tylko szamponetki, mo瞠 po nowym roku wi璚 jak narazie trzymam si postanowienia swojego jestem twarda w swoich postanowieniach
ibyza jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:07   #384
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
moje w這sy s w bardzo dobrym stanie, tylko strasznie wypadaja ju od bardzo d逝giego czasu, wszyscy m闚i, 瞠 wida (mam o wiele mniej w這s闚, kucyk praktycznie po這wa tego co w tamtym roku) jak tak dalej p鎩dzie to zostan 造sa... ale mniejsza z tym, biore leki, mam nadziej, 瞠 si zahamuje

a na to przyj璚ie i potem ns sylwestra pewnie farbn szamponetk mariona orzechowym br您em narazie farby odstawiam i te szampony do 24 my te, teraz narazie tylko szamponetki, mo瞠 po nowym roku wi璚 jak narazie trzymam si postanowienia swojego jestem twarda w swoich postanowieniach
teraz i moje s w dobrym stanie,chodzi o to,zeby tego nie pogarszac farbamia na wypadanie polecam Seboradin mi po tygodniu uzywania problem wypadania zniknal calkowicie
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:08   #385
branzoletka
Branzoletka

agatko henna, to nie chemiczny syf nie zniszczy ci w這s闚 i jak ci si kolor nie spodoba, to robisz nast瘼n mieszank nawet za tydzie i zmieniasz. Ja robi豉m ciemnym br您em na moich ala mysich w這sach ale trzyma豉m tylko 1godz.20min. bo nie chcia豉m za ciemnego odcienia.
W這ski mam mi瘰iste i b造szcz帷e i podobno maj by ju ca造 czas takie a z biegiem czasu jeszcze lepsze, bo od篡j i przestan by maltretowane chemi

15.10.2014- Le 獞iczy

27.12.2014.

13.08.12 m鎩 ma造 cud
branzoletka jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:11   #386
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
agatko henna, to nie chemiczny syf nie zniszczy ci w這s闚 i jak ci si kolor nie spodoba, to robisz nast瘼n mieszank nawet za tydzie i zmieniasz. Ja robi豉m ciemnym br您em na moich ala mysich w這sach ale trzyma豉m tylko 1godz.20min. bo nie chcia豉m za ciemnego odcienia.
W這ski mam mi瘰iste i b造szcz帷e i podobno maj by ju ca造 czas takie a z biegiem czasu jeszcze lepsze, bo od篡j i przestan by maltretowane chemi
ja mam taka wyp這wia陰 czekolad po czekoladowym br您ie palette,w豉郾ie na szybko przejrza豉m w徠ek o hennie i spodoba mi si kolor ciemny br您,wychodzi bardzo 豉dnie z tego co widz.Ale na stronie hlefy jest napisane,ze ciemny braz daje zimny odcien,a jasny br您 ciep造 a ja chyba wola豉 bym co ciep貫go.Sama nie wiem jestem zielona je瞠li chodzi o temat henny kompletnie nic o tym nie wiem
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:19   #387
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
teraz i moje s w dobrym stanie,chodzi o to,zeby tego nie pogarszac farbamia na wypadanie polecam Seboradin mi po tygodniu uzywania problem wypadania zniknal calkowicie
u篡wa豉m seboradin i mi nie pomog這 i inne takie apteczne na wypadanie w這s闚 te uzywa豉m, ale nnic i posz豉m do lekarza, zrobi豉m badania i mi wysz造 niedobory pierwiastk闚... zastanawia mnie ten lotion tylko , ale narazie nie mam pieni捫k闚... dlatego mam nadziej, 瞠 jak uzupe軟ie niedoboru to b璠zie ok. nigdy mi nie wypada造 tak w這sy

Cytat:
ja mam taka wyp這wia陰 czekolad po czekoladowym br您ie palette,w豉郾ie na szybko przejrza豉m w徠ek o hennie i spodoba mi si kolor ciemny br您,wychodzi bardzo 豉dnie z tego co widz.Ale na stronie hlefy jest napisane,ze ciemny braz daje zimny odcien,a jasny br您 ciep造 a ja chyba wola豉 bym co ciep貫go.Sama nie wiem jestem zielona je瞠li chodzi o temat henny kompletnie nic o tym nie wiem
mi si podoba jasny br您 i orzechowy
ibyza jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:21   #388
branzoletka
Branzoletka

ibyza saszetki Marion s 鈍iente w kolorystyce swej i wiele os鏏 sobie je chwali ale mnie np. uczuli造 Zr鏏 sobie test na sk鏎ze na wszelki wypadek, bo szkoda by by這 przed wa積 imprez dosta uczulenia Ja za pierwszym razem nie po豉pa豉m si,瞠 to po tej szamponetce ale za drugim razem jak robi豉m eksperymenty o kt鏎ych pisa豉m,瞠 na dw鏂h pasemkach pr鏏owa豉m dw鏂h r騜nych kolor闚 (Joanny i Mariona) to po na這瞠niu Mariona po kilku min.poczu豉m znane mi ju uczucie pieczenia.
I nie martw si, 瞠 jak otworzysz saszetk to b璠zie do wyrzucenia, wystarczy jak j szczelnie zamkniesz np.klamerk.Wiesz zrobisz jak zechcesz ale taka moja dobra rada

15.10.2014- Le 獞iczy

27.12.2014.

13.08.12 m鎩 ma造 cud
branzoletka jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:22   #389
agata456
Zakorzenienie

ibyza ja mam w豉snie lotion z czarn rzodkwi,a co do henny nie widzia豉m zdjec po jasnym i orzechowym br您ie przejrza豉m tylko par stron i widzia豉m ciemny br您
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:27   #390
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ibyza saszetki Marion s 鈍iente w kolorystyce swej i wiele os鏏 sobie je chwali ale mnie np. uczuli造 Zr鏏 sobie test na sk鏎ze na wszelki wypadek, bo szkoda by by這 przed wa積 imprez dosta uczulenia Ja za pierwszym razem nie po豉pa豉m si,瞠 to po tej szamponetce ale za drugim razem jak robi豉m eksperymenty o kt鏎ych pisa豉m,瞠 na dw鏂h pasemkach pr鏏owa豉m dw鏂h r騜nych kolor闚 (Joanny i Mariona) to po na這瞠niu Mariona po kilku min.poczu豉m znane mi ju uczucie pieczenia.
I nie martw si, 瞠 jak otworzysz saszetk to b璠zie do wyrzucenia, wystarczy jak j szczelnie zamkniesz np.klamerk.Wiesz zrobisz jak zechcesz ale taka moja dobra rada
ju u篡wa豉m tych szamponetek, w豉snie orzechowego br您u i by豉m bardzo zadowolona, tylko, 瞠 sie szybko zmy豉 wi璚 moge farbowa ale dzi瘯uj za rad

agatko prosz, tu masz du穎 zdj耩 po r騜nych hennach
http://www.khadi.pl/stosowanie-farb-khadi-przyklady
ibyza jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.