Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 130 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-19, 09:21   #3871
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Uwielbiam w徠ek o ch這dnych br您ach. Ilekro tam o co si pyta豉m zero reakcji. Dalej rozmawiaj o czym co m闚i造 wcze郾iej. Dobrze 瞠 juz sama z kim innym ustali豉m kolor. B璠 celowa co w poziomie 5.1 (jasny popielaty br您) ale my郵 nad 6.1 (popielaty ciemny blond). Ca造 czas my郵 o farbie z amoniakiem lub bez. Pisa造軼ie co, ze to bez r騜nicy. Ibyza podobno co tam wam zalinkowa豉. Mo瞠cie da i mi tego linka bo nie wiem na jakiej stronie szuka.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-19, 09:32   #3872
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
te z這cisto-miedziane sa pi瘯ne
jednak ciagnie mnie do tej miedzi

zastanawia mnie tylko w jakiej proporcji przygotowuje si mieszank farby ??
100ml farby na ile ml utleniacza??
no w豉郾ie ci庵nie Ci i powiem, 瞠 BARDZO DOBRZE !!!!!

no a ztym oksydantem, to dziwne, 瞠 nie jest napisane na aukcji, ale za to na ulotce pewnie jest info

i jaka tania

ostatnio 2 opakowania multi soft by造 tak na styk typowo ale pewnie t si rozrabia 1:1 wi璚 powinno wystarczy spokojnie

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
ibyza, nigdy nie m闚 nigdy
no wiesz teraz przed 郵ubem wole ju nie ryzykowa drastycznych zmian

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Uwielbiam w徠ek o ch這dnych br您ach. Ilekro tam o co si pyta豉m zero reakcji. Dalej rozmawiaj o czym co m闚i造 wcze郾iej. Dobrze 瞠 juz sama z kim innym ustali豉m kolor. B璠 celowa co w poziomie 5.1 (jasny popielaty br您) ale my郵 nad 6.1 (popielaty ciemny blond). Ca造 czas my郵 o farbie z amoniakiem lub bez. Pisa造軼ie co, ze to bez r騜nicy. Ibyza podobno co tam wam zalinkowa豉. Mo瞠cie da i mi tego linka bo nie wiem na jakiej stronie szuka.
瞠bym to ja wiedzia豉 gdzie jest to zdanie
ale poszukam

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

oooo dziewczyny zobaczcie co znalaz豉m na temat farb bez amoniaku amoniak nie jest taki z造 wcale . To wypowied z jednego w徠ku :
"co do farb bez amoniaku, zawieraja one ciecze, gorsze od amoniaku, bardziej szkodliwe, a to nie amoniak niszczy wlosy a utleniacz %, amoniak tylko umozliwia wnikni璚ie pigment闚 do w這s闚, jesli amoniaku nie am to jest co co dzia豉 tak samo bo inaczej farba by nie dzia豉豉 "

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

a na tej palecie Kallos 7.1 jest strasznie jasny... :/ a teraz czai豉m si na ten odcie i chyba dupa... 6 jest juz jednak ciemna ale chyba p鎩d w te 6 a po 郵ubie znowu eksperymenty
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-19, 09:45   #3873
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
z tego co pami皻am to okazuje si ze amoniak wcale nie jest taki szkodliwy
pono w豉snie w farbach bez zawarto軼i amoniaku znajduja si substancje du穎 bardziej szkodliwe
poza tym po farbie z amoniakiem w這sy s 豉dne i b造szcz帷e

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆

no a ztym oksydantem, to dziwne, 瞠 nie jest napisane na aukcji, ale za to na ulotce pewnie jest info

i jaka tania

ostatnio 2 opakowania multi soft by造 tak na styk typowo ale pewnie t si rozrabia 1:1 wi璚 powinno wystarczy spokojnie

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

ale poszukam

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

oooo dziewczyny zobaczcie co znalaz豉m na temat farb bez amoniaku amoniak nie jest taki z造 wcale . To wypowied z jednego w徠ku :
"co do farb bez amoniaku, zawieraja one ciecze, gorsze od amoniaku, bardziej szkodliwe, a to nie amoniak niszczy wlosy a utleniacz %, amoniak tylko umozliwia wnikni璚ie pigment闚 do w這s闚, jesli amoniaku nie am to jest co co dzia豉 tak samo bo inaczej farba by nie dzia豉豉 "

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

a na tej palecie Kallos 7.1 jest strasznie jasny... :/ a teraz czai豉m si na ten odcie i chyba dupa... 6 jest juz jednak ciemna ale chyba p鎩d w te 6 a po 郵ubie znowu eksperymenty
ca趾iem niez造 z tej palety jest 7.4 i 6.34
te mi si wydaje 瞠 proporcja 1:1 powinna by ok
a o jakiej ulotce Ty m闚isz??
瞠 niby mia豉bym kupi farb i dopiero p騧niej wyczyta z ulotki ile utleniacza??

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:

i jaka tania

ale poszukam

faktycznie do嗆 jasny

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

zastanawia mnie tylko to dlaczego kolor 7.32 jest w fioletach
Stary 2012-04-19, 09:48   #3874
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
a o jakiej ulotce Ty m闚isz??
瞠 niby mia豉bym kupi farb i dopiero p騧niej wyczyta z ulotki ile utleniacza??

zastanawia mnie tylko to dlaczego kolor 7.32 jest w fioletach
bo 2 to opal, fiolet

no tak o takiej ulotce z farby, a mo瞠 to jest ta farba, do kt鏎ej nie trzeba utleniacza nie z utleniaczem zaraz poszukam mo瞠 co znajd

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-04-19 o 09:49
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-19, 09:54   #3875
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
bo 2 to opal, fiolet

no tak o takiej ulotce z farby, a mo瞠 to jest ta farba, do kt鏎ej nie trzeba utleniacza nie z utleniaczem zaraz poszukam mo瞠 co znajd
no to poszukaj, mo瞠 Tobie uda si co znale潭

czy u Ciebie tez jest tak paskudnie na dworzu??

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
bo 2 to opal, fiolet

to to te wyczyta豉m ale ja nie widz zadnego fioletu w kolorze

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

sprzedawca z allegro posiada te oksydanty kallos wi璚 chyba trzeba doda
Stary 2012-04-19, 10:00   #3876
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
no to poszukaj, mo瞠 Tobie uda si co znale潭

czy u Ciebie tez jest tak paskudnie na dworzu??

to to te wyczyta豉m ale ja nie widz zadnego fioletu w kolorze

sprzedawca z allegro posiada te oksydanty kallos wi璚 chyba trzeba doda
trzeba trzeba, ale nie mog znale潭 ile... u mnie jest tragicznie obecnie pada i jest strasznie zimno nie lubi bardzo takiej pogody.

w kolorze, na palecie nie musi by jeszcze si nie spotka豉m z odcieniem, kt鏎y wychodzi na w這sach tak samo jak na palecie
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-19, 10:21   #3877
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
trzeba trzeba, ale nie mog znale潭 ile... u mnie jest tragicznie obecnie pada i jest strasznie zimno nie lubi bardzo takiej pogody.

w kolorze, na palecie nie musi by jeszcze si nie spotka豉m z odcieniem, kt鏎y wychodzi na w這sach tak samo jak na palecie
znalaz豉m 1:1

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

http://allegro.pl/kallos-rewelacyjna...227339155.html
tu jest jeszcze ta雟za

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

to chyba jaka inna 60ml
Stary 2012-04-19, 10:29   #3878
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

tu jest jeszcze ta雟za

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

to chyba jaka inna 60ml
nie przemawia do mnie ten kallos, a tamta pierwsza nie jest bez amoniaku??? nigdzie tego nie mo積a znale潭... nie, ale jak b璠 zamawia to raczej Allwaves ale narazie zmywam ten orzech, mo瞠 mi si po kt鏎ym myciu uka瞠 przepi瘯ny kolorek chyba przetrzyma豉m za d逝go teraz... ale to nic... dam rad
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-19, 10:37   #3879
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
nie przemawia do mnie ten kallos, a tamta pierwsza nie jest bez amoniaku??? nigdzie tego nie mo積a znale潭... nie, ale jak b璠 zamawia to raczej Allwaves ale narazie zmywam ten orzech, mo瞠 mi si po kt鏎ym myciu uka瞠 przepi瘯ny kolorek chyba przetrzyma豉m za d逝go teraz... ale to nic... dam rad
miejmy nadziej ze uka瞠 Ci si co pi瘯nego

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-04-19 o 10:38
metaxa jest offline  
Stary 2012-04-19, 11:17   #3880
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
znam ten b鏊 z w徠kiem o ch這dnym br您ie nienawidz rudziej帷ych braz闚!! moja najwi瘯sza zmora

marzy mi si ch這dny 鈔ednio-ciemny popielaty br您 ale to juz chyba marzenia bo po wielu eksperymentach pozostaje mi zawsze spieraj帷y sie rudzielec i coraz to bardziej zniszczone w這sy trace ju powoli nadzieje..
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-19, 14:03   #3881
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
znam ten b鏊 z w徠kiem o ch這dnym br您ie nienawidz rudziej帷ych braz闚!! moja najwi瘯sza zmora

marzy mi si ch這dny 鈔ednio-ciemny popielaty br您 ale to juz chyba marzenia bo po wielu eksperymentach pozostaje mi zawsze spieraj帷y sie rudzielec i coraz to bardziej zniszczone w這sy trace ju powoli nadzieje..
niestety, cie磬o jest uzyska taki kolor znaj帷 nasze sk這nno軼i do rudzienia
mnie osobi軼ie nie przeszkadzaj rude przeb造ski
Stary 2012-04-19, 14:04   #3882
metaxa
Zakorzenienie

ibyza, pami皻asz ten kolor??
na tej palecie kolor 6.34 jest bardzo zbli穎ny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rihanna.jpg (20,7 KB, 19 za豉dowa)
Stary 2012-04-19, 14:46   #3883
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

jestem bardzo ciekawa s這dkiego br您u Syossa
nie ma nigdzie zdj耩 po tym kolorku

wogole powiem wam ze te szampony z garniera chyba tez wycofuja bo w Rossmanie sa tylko dwa odcienie tego szamponu i sa po 8 zl z groszami
Kt鏎y Los rzuci nam... "

Nasza Ksi篹niczka !
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-04-19, 15:39   #3884
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

tu jest jeszcze ta雟za

to chyba jaka inna 60ml
To jest stara farba Kallosa a ta co ja poda豉m to nowo嗆 na bazie olejk闚 i kreatyny.
Ja chyba zam闚i 6,1. Jak mi ten nie podpasuje to ju nie wiem.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Ale jestem dzisiaj w軼iek豉. M鎩 synek nie dosta si do przedszkola drugi rok z rz璠u! Do 瘸dnego z o鄉iu! To paranoja. Jak ja niby mam wr鏂i do pracy gdy jestem zmuszona siedzie z dzieckiem w domu!?!
Chyba naprawd ze z這軼i kupie sobie jak捷 farb zaraz!

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-19, 15:41   #3885
DN82
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

wogole powiem wam ze te szampony z garniera chyba tez wycofuja bo w Rossmanie sa tylko dwa odcienie tego szamponu i sa po 8 zl z groszami[/QUOTE]
No to teraz mnie za豉ma豉
DN82 jest offline  
Stary 2012-04-19, 15:47   #3886
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
To jest stara farba Kallosa a ta co ja poda豉m to nowo嗆 na bazie olejk闚 i kreatyny.
Ja chyba zam闚i 6,1. Jak mi ten nie podpasuje to ju nie wiem.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Ale jestem dzisiaj w軼iek豉. M鎩 synek nie dosta si do przedszkola drugi rok z rz璠u! Do 瘸dnego z o鄉iu! To paranoja. Jak ja niby mam wr鏂i do pracy gdy jestem zmuszona siedzie z dzieckiem w domu!?!
taka mamy polityk prorodzinn
wielkie zdziwienie 瞠 jest coraz mniej urodze a jak taka rodzina ma wy篡 z jednej pensji i jeszcze nie ma gdzie dzieciaka odda jak si chce i嗆 do pracy na to dziecko zarobi

ja pos豉豉m do prywatnego bo w samorz康owym nie by這 miejsa (u mnie jest 1 publiczne przedszkole) czy to nie 鄉ieszne??

jesli chodzi o zakup farby na popraw humoru to jestem za
tylko z g這wa i nic na si貫 bo p騧niej b璠zie p豉cz i zgrzytanie z瑿闚

wiem co o zakupach dokonanych pod wp造wem impulsu

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-04-19 o 15:48
metaxa jest offline  
Stary 2012-04-19, 15:55   #3887
DN82
Raczkowanie

U nas do przedszkola zawsze dostan si dzieci rodzic闚 po rozwodzie,gdy rodzic jest w wiezieniu lub dzieci rolnik闚...wi璚 ludzie kombinuj jak mog )
DN82 jest offline  
Stary 2012-04-19, 16:05   #3888
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
taka mamy polityk prorodzinn
wielkie zdziwienie 瞠 jest coraz mniej urodze a jak taka rodzina ma wy篡 z jednej pensji i jeszcze nie ma gdzie dzieciaka odda jak si chce i嗆 do pracy na to dziecko zarobi

ja pos豉豉m do prywatnego bo w samorz康owym nie by這 miejsa (u mnie jest 1 publiczne przedszkole) czy to nie 鄉ieszne??

jesli chodzi o zakup farby na popraw humoru to jestem za
tylko z g這wa i nic na si貫 bo p騧niej b璠zie p豉cz i zgrzytanie z瑿闚

wiem co o zakupach dokonanych pod wp造wem impulsu
Ale u mnie znale潭 tanie prywatne to sztuka bo koszt takiego wynosi od 800-1200z!!! Ja nie wiedzia豉m jak znajdziemy ok 400z na pa雟twowe a co dopiero prywatne. M捫 akurat zmieni prac i niby by鄉y znale幢i wi璚ej pieni璠zy no ale na razie ma okres pr鏏ny i teraz przez 3 miechy b璠zie mnie stres z瞠ra czy dalej w tej firmie zostanie.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez DN82 Poka wiadomo嗆
U nas do przedszkola zawsze dostan si dzieci rodzic闚 po rozwodzie,gdy rodzic jest w wiezieniu lub dzieci rolnik闚...wi璚 ludzie kombinuj jak mog )
U nas s same samotne matki A mieszkaj ze swoim facetem bo nikt si nie 瞠ni dop鏦i dzieciak do przedszkola si nie dostanie. Super

A tam id ogl康a kolory farb. Jak dzi niczego nie kupi to mnie szlag trafi totalnie

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-19, 16:14   #3889
DN82
Raczkowanie

Ja chyba te dzi kupi farb , tego Castinga na zapas- w razie jakby je wycofywali.Bo w maju komunie ,co tydzie impreza tak瞠 mojego syna.
DN82 jest offline  
Stary 2012-04-19, 19:07   #3890
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Ale u mnie znale潭 tanie prywatne to sztuka bo koszt takiego wynosi od 800-1200z!!! Ja nie wiedzia豉m jak znajdziemy ok 400z na pa雟twowe a co dopiero prywatne. M捫 akurat zmieni prac i niby by鄉y znale幢i wi璚ej pieni璠zy no ale na razie ma okres pr鏏ny i teraz przez 3 miechy b璠zie mnie stres z瞠ra czy dalej w tej firmie zostanie.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

U nas s same samotne matki A mieszkaj ze swoim facetem bo nikt si nie 瞠ni dop鏦i dzieciak do przedszkola si nie dostanie. Super

A tam id ogl康a kolory farb. Jak dzi niczego nie kupi to mnie szlag trafi totalnie
tyle kasy to te bym nie mia豉
u mnie koszt miesi璚zny to 600 z
Stary 2012-04-19, 19:21   #3891
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ibyza, pami皻asz ten kolor??
na tej palecie kolor 6.34 jest bardzo zbli穎ny
po co mi to przypomina豉

Cytat:

paranoja... wkurza mnie ten kraj, wszystko na przeciw... chc wi璚ej dzieci a ciekawe za co ludzie maj je utrzymywa skoro wszystko kosztuje kkupe kasy....

Cytat:
No to teraz mnie za豉ma豉
ale Ivoncia pisze o garnierze, nie o Castingu
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-19, 19:38   #3892
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
po co mi to przypomina豉

paranoja... wkurza mnie ten kraj, wszystko na przeciw... chc wi璚ej dzieci a ciekawe za co ludzie maj je utrzymywa skoro wszystko kosztuje kkupe kasy....

prawda ze podobny??
Stary 2012-04-19, 19:56   #3893
DN82
Raczkowanie

ale Ivoncia pisze o garnierze, nie o Castingu [/QUOTE]
No i jeszcze ze zrozumieniem czyta nie umiem
DN82 jest offline  
Stary 2012-04-19, 20:01   #3894
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
No i jeszcze ze zrozumieniem czyta nie umiem[/QUOTE]

ka盥emu mo瞠 si zdarzy, nie przejmuj si
Stary 2012-04-19, 20:31   #3895
ibyza
Wtajemniczenie

mo瞠 i podobny ale tylko na palecie, na w這sach nie wyszed豚y tak...
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-19, 20:45   #3896
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
po co mi to przypomina豉
Nie jestem w temacie ale 6,34 to ciemny blond z這cisto miedziany. Nie musicie szuka po drogeryjnych bo wiele profesjonalnych ma taki odcie w palecie. No i jak u mnie zawsze co innego po drogeryjnych wychodzi這 tak po profesjonalnych zawsze to co pr鏏nik pokazywa.
No ale to tak ode mnie

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-19, 20:55   #3897
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
mo瞠 i podobny ale tylko na palecie, na w這sach nie wyszed豚y tak...
Ty to chyba pesymista od urodzenia

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Nie jestem w temacie ale 6,34 to ciemny blond z這cisto miedziany. Nie musicie szuka po drogeryjnych bo wiele profesjonalnych ma taki odcie w palecie. No i jak u mnie zawsze co innego po drogeryjnych wychodzi這 tak po profesjonalnych zawsze to co pr鏏nik pokazywa.
No ale to tak ode mnie
ibyza, no widzisz Kachuli zawsze wychodzi

Kachula, nam chodzi o palet farby Kallos
Stary 2012-04-19, 21:12   #3898
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
ibyza, no widzisz Kachuli zawsze wychodzi

Kachula, nam chodzi o palet farby Kallos
A...

Kolor powinien wyj嗆 bo w ko鎍u to profesjonalne farby. Fryzjerka inaczej nie wymiesza wszystkiego i inaczej nie na這篡 farby jak ty sama (my mo瞠my co najwy瞠j nier闚no). Trzeba trzyma si proporcji i czasu dzia豉nia. Ja zazwyczaj skraca豉m aby ciemno nie wychodzi這 ale nawet jak si zapomina豉m to i tak kolor by ok.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Znowu siedz na metamorfozach ( http://www.instyle.com/instyle/makeover/# ) i sprawdzam czy b璠zie mi popielaty kolor pasowa i chyba b璠zie.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-19, 21:34   #3899
ibyza
Wtajemniczenie

Kachula to nie Ibyza

ja pesymistka??? nieeee, realistka pe軟 g瑿

nie wiem, dlaczego w allwaves to 7/1 jest ciemniejsze i takie 郵iczne a tu w Kallosie takie jasne...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
No ale to tak ode mnie
no w豉郾ie, i dlatego te na pewno bym tego nie zam闚i豉, bo w 篡ciu si nie pozb璠 swojego rudo-z這tka ja teraz musze celowa w 1 albo 2 po przecinku
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-19, 21:36   #3900
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Kachula to nie Ibyza

ja pesymistka??? nieeee, realistka pe軟 g瑿

nie wiem, dlaczego w allwaves to 7/1 jest ciemniejsze i takie 郵iczne a tu w Kallosie takie jasne...
No w豉郾ie te na to patrzy豉m bo 6.1 znowu jest do嗆 ciemne w Kallosie. Znowu 8.1 jest jakie za ciemne dla mnie w Allwaves. No i w Allwaves popielate odcienie takie zbyt szare mi si wydaj dlatego celuj w Kallosa. To jest po prostu kolor jak tej aktorki

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.