Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 133 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-04-23, 11:54   #3961
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
opowiem Wam kr鏒k histori pragnienia posiadania orzechowego br您u joanny
to wszystko przez ibyz
wiec, zrobi豉m kapiel rozja郾iaj帷a po czym na這zy豉m szamponetk w pieknym orzechowym kolorze
kolor na g這wie by pi瘯ny do momentu wsadzenia g這wy pod prysznic
br您 , kt鏎y mialam na g這wie sp造n掖 do odp造wu w trymiga zostawiaj帷 mnie z miedziano-rudo-br您owymi k豉kami
ma這 tego, na drugi dzie na這zy豉m na to co saszetkowy czekoladowy br您 i lipa
nic nie chwyci這
tak oto pozby豉m sie pieknego fioletowego ciemnego br您u
znowu jestem rudopodobna
Chyba lepiej by by這 aby po這篡豉 co jak szampon a nie szamponetk. Kolor sp造n掖 bo nie zapigmentowa豉 ( czy jako tak) w這s闚 po rozja郾ianiu.
Ja za pami皻am Marion orzechowy br您 u mnie by boski. Tylko po saszetce ale fajny kolor. Kurcze laski ja mia豉m by popielato ciemna a wy kusicie orzechami i innymi jasnymi kolorami. I we tu si nie farbuj co tydzie

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-23, 11:55   #3962
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Pami皻aj, 瞠 mango rozja郾ia這 w這sy i w tym wypadku 6.3 mo瞠 ci ciemno z豉pa. Ja ka盥a farba na rozja郾iane w這sy
Lepiej do br您u stopniowo przyciemniaj. Czyli teraz 7,34 a za drugim lub trzecim razem o ton ciemniej. Ja chcia豉m prawie poziom 4 ale robi b璠 6. Chocia kurka my郵 na 7 bo jednak za ciemnych w這s闚 nie chc.
Kachula tylko ja ju nie chce rudo-miedzianych kolor闚. poniewa denerwuje mnie kiedy te rudo軼i tak masakrycznie szybko si wyp逝kuj ....chcia豉bym czekoladowo- z這to- br您owy kolor...a mo瞠 casting kolor 535???
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-04-23, 12:01   #3963
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
oj przyszala豉 a jak w這sy? nie poniszczy造 si za bardzo?
jeszcze si trzymaja wiec nie ma tragedii
dzisiaj na這瞠 olej 瞠by troch od篡造 a co dalej to nie wiem

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Chyba lepiej by by這 aby po這篡豉 co jak szampon a nie szamponetk. Kolor sp造n掖 bo nie zapigmentowa豉 ( czy jako tak) w這s闚 po rozja郾ianiu.
Ja za pami皻am Marion orzechowy br您 u mnie by boski. Tylko po saszetce ale fajny kolor. Kurcze laski ja mia豉m by popielato ciemna a wy kusicie orzechami i innymi jasnymi kolorami. I we tu si nie farbuj co tydzie
zebym to ja jeszcze wiedzia豉
a jak to si robi wog鏊e??

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-04-23 o 12:09
metaxa jest offline  
Stary 2012-04-23, 12:09   #3964
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
Kachula tylko ja ju nie chce rudo-miedzianych kolor闚. poniewa denerwuje mnie kiedy te rudo軼i tak masakrycznie szybko si wyp逝kuj ....chcia豉bym czekoladowo- z這to- br您owy kolor...a mo瞠 casting kolor 535???
Ale Casting to szybko ci pop造nie z wod. Pierwsze przej軼ie na ciemny r鏏 z amoniakiem bo inaczej szybciutko wr鏂isz do rudo軼i. Je郵i chcesz tak bardzo ciemny br您 po堯 te 6,3 ale uwa積ie obserwuj w這sy i jak tylko co za ciemno Ci si wydaje to sp逝kuj!
Jak b璠ziesz uwa積ie obserwowa to nie powinna ci 瘸dna smo豉 wyj嗆.
I licz czas od pierwszego na這瞠nia farby a nie od ostatniego ma幡i璚ia.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-23, 12:42   #3965
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Cytat:
Ale Casting to szybko ci pop造nie z wod. Pierwsze przej軼ie na ciemny r鏏 z amoniakiem bo inaczej szybciutko wr鏂isz do rudo軼i. Je郵i chcesz tak bardzo ciemny br您 po堯 te 6,3 ale uwa積ie obserwuj w這sy i jak tylko co za ciemno Ci si wydaje to sp逝kuj!
Jak b璠ziesz uwa積ie obserwowa to nie powinna ci 瘸dna smo豉 wyj嗆.
I licz czas od pierwszego na這瞠nia farby a nie od ostatniego ma幡i璚ia.
Kachula ale ja szczerze powiedziawszy boj si profesek bo mi r闚no nie chwytaj (wcze郾iej mia豉m od po這wy w這s闚 rozja郾iane -dla wyr闚nania koloru. Po jakim czasie jak na這篡豉m profesk mia豉m 2 ro積e kolory- a w豉軼iwie chwyci豉 mi farba , gdzie kolor by nie rozja郾iany. Co dziwnego gdy na這篡豉m Loreala Mango kolor wyszed idealny i r闚ny. tylko tak po 3 tyg. znowu mam ja郾iejsze ko鎍闚ki.). Dlatego teraz jestem taka niezdecydowana i generalnie uderzam w farby Loreala drogeryjne, gdy jako jedyne mi chwytaj r闚no kolor
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-04-23, 13:17   #3966
lwiatko5
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

wybaczcie dziewczyny, 瞠 ja tak jak przyczajony tygrys troch znienacka ale mam takie pytanie do Was: jakie znacie domowe sposoby na rozja郾ienie czarnych ko鎍闚ek? (pozosta這軼i po garnier color naturals 4) nie chcia豉bym i嗆 do fryzjera na dekoloryzacj a w sumie tak strasznie si nie odbijaj od reszty w這s闚 (obecnie mam joann cynamonowy br您 i w tej tonacji chcia豉bym pozosta). jakie propozycje?
nooo chyba, 瞠 kt鏎a z Was zna recept na taki kolorek jak w za陰czniku

aaaa i jeszcze 1 pytanko: mo瞠 robi豉 kt鏎a w這ski farb loreal preference g喚boki kasztan? przejrza豉m w徠ek i jako mi si w oczy nie rzuci za wszelkie namiary dzi瘯uje
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg minka-kelly-d4bcb7ceb7487ba3afdcd492a5f9e6f20d9f76a8.jpg (21,8 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg katherine_pierce_4_by_gaiphage-d2ynl2b.jpg (14,0 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fgh.jpg (18,1 KB, 27 za豉dowa)
lwiatko5 jest offline  
Stary 2012-04-23, 13:43   #3967
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Fajny ma ten kolor Trzebiatowska !!!! to chyba jaki z這ty br您?!

Po pracy id do Rossmanna - i co ja mam kupi?
Loreala - jakiego
zastanawiam mnie jeszcze perfect musse z Schwarzkopf-a....nr 665 jasny z這cisty br您 lub 668 orzech laskowy??

POMOCYD

Edytowane przez Katrin242
Czas edycji: 2012-04-23 o 14:45
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-04-23, 14:52   #3968
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575

Cytat:
to wszystko przez ibyz
wiec, zrobi豉m kapiel rozja郾iaj帷a po czym na這zy豉m szamponetk w pieknym orzechowym kolorze
br您 , kt鏎y mialam na g這wie sp造n掖 do odp造wu w trymiga zostawiaj帷 mnie z miedziano-rudo-br您owymi k豉kami
nic nie chwyci這
znowu jestem rudopodobna
no nie幢e! a taki 豉dny kolor mia豉 tak to jest jak si eksperymentuje no ale pewnie znowu co wykombinujesz i zn闚 b璠zie pi瘯nie

A mnie z kolei ju te moje w這sy wkurzaj...
Po farbowaniu kolor mi si bardzo podoba i odrosty przykryte nim te ale teraz jak si wyp逝kuje to niestety ale odrosty odznaczaj sie od reszty;/ S w odcieniu br您u(do嗆 jasnego) a reszta bez zmian w odcieniu ciemnego br您u zachodz帷ego pod czer.
Ju tak kombinuje czym nast瘼nym razem farbowa by to zniwelowa

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-04-23 o 14:56
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-04-23, 15:08   #3969
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lwiatko5 Poka wiadomo嗆
wybaczcie dziewczyny, 瞠 ja tak jak przyczajony tygrys troch znienacka ale mam takie pytanie do Was: jakie znacie domowe sposoby na rozja郾ienie czarnych ko鎍闚ek? (pozosta這軼i po garnier color naturals 4) nie chcia豉bym i嗆 do fryzjera na dekoloryzacj a w sumie tak strasznie si nie odbijaj od reszty w這s闚 (obecnie mam joann cynamonowy br您 i w tej tonacji chcia豉bym pozosta). jakie propozycje?

aaaa i jeszcze 1 pytanko: mo瞠 robi豉 kt鏎a w這ski farb loreal preference g喚boki kasztan? przejrza豉m w徠ek i jako mi si w oczy nie rzuci za wszelkie namiary dzi瘯uje
moze k徙iel rozja郾iaj帷a??

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆
no nie幢e! a taki 豉dny kolor mia豉 tak to jest jak si eksperymentuje no ale pewnie znowu co wykombinujesz i zn闚 b璠zie pi瘯nie

Po farbowaniu kolor mi si bardzo podoba i odrosty przykryte nim te ale teraz jak si wyp逝kuje to niestety ale odrosty odznaczaj sie od reszty;/ S w odcieniu br您u(do嗆 jasnego) a reszta bez zmian w odcieniu ciemnego br您u zachodz帷ego pod czer.
obeznie moje w這sy sa gdzie na poziomie 7.34 farb Kallosa
http://www.kallos.com/ftp/hasfestek_...ettak/kjmn.pdf
tylko odcie brzydszy

nie wiem co wykombinuje ale skoro uwa瘸sz ze i tak b璠zie pieknie to nie mam co si martwi

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆

ja te z odrostami mam wieczny problem
nawet przy 3% wodzie je wida

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:

kasztan= czerwie
no chyba ze lubisz
Stary 2012-04-23, 15:28   #3970
anett174
A.

Wiadomo軼i: 17 886
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III-w徠ek zbiorczy

hej mam na imie Aneta i postanowi豉m napisa tutaj i pogada z Wami
Ja jestem farbowan br您owow這s farba syoss : czekoladowy br您 Zastanawiam si nad zmian koloru na czarny z polyskiem niebieskiego,ale znacie mo瞠 jakie farby o takim kolorze?

Insta

mikroREKLAMA
Zapraszam do butiku myMetka <3
Ciuchy wysokiej jako軼i, w這skie i modne! Codziennie co nowego.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 886 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
anett174 jest offline  
Stary 2012-04-23, 15:52   #3971
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula ale ja szczerze powiedziawszy boj si profesek bo mi r闚no nie chwytaj (wcze郾iej mia豉m od po這wy w這s闚 rozja郾iane -dla wyr闚nania koloru. Po jakim czasie jak na這篡豉m profesk mia豉m 2 ro積e kolory- a w豉軼iwie chwyci豉 mi farba , gdzie kolor by nie rozja郾iany. Co dziwnego gdy na這篡豉m Loreala Mango kolor wyszed idealny i r闚ny. tylko tak po 3 tyg. znowu mam ja郾iejsze ko鎍闚ki.). Dlatego teraz jestem taka niezdecydowana i generalnie uderzam w farby Loreala drogeryjne, gdy jako jedyne mi chwytaj r闚no kolor
To ja tak mam ale przy drogeryjnych. A Loreal mimo pi瘯nych kolor闚 to dla mnie na d逝窺z met tragedia. Suche siano i nic wi璚ej. No ale ka盥y ma inne w這sy. Mo瞠 celuj w profesjonalnego Loreala? Ma duzy wyb鏎 odcieni.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez anett174 Poka wiadomo嗆
hej mam na imie Aneta i postanowi豉m napisa tutaj i pogada z Wami
Ja jestem farbowan br您owow這s farba syoss : czekoladowy br您 Zastanawiam si nad zmian koloru na czarny z polyskiem niebieskiego,ale znacie mo瞠 jakie farby o takim kolorze?
Ka盥y odcie typu granatowa czer. Chyba ka盥y producent ma taki odcie u siebie.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Fajny ma ten kolor Trzebiatowska !!!! to chyba jaki z這ty br您?!

Po pracy id do Rossmanna - i co ja mam kupi?
Loreala - jakiego
zastanawiam mnie jeszcze perfect musse z Schwarzkopf-a....nr 665 jasny z這cisty br您 lub 668 orzech laskowy??

POMOCYD
Trzebiatowska zrobi豉 sobie rude a nie br您owe w這sy. Mi po 8,44 Ce-ce tak wysz這. No ale jak kto woli. Dla mnie ten rudy tez jak taki br您 by.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:

Na ko鎍e k徙iel rozja郾iaj帷a i potem wyr闚nanie farb a odcienie ze zdj耩 to takie z這te br您y, z這to czekoladowe br您y

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Zaczynam my郵e na inna farb ni Kallos. Chodzi mi o Bioetik: http://allegro.pl/bioetika-biocolor-...279649567.html
安ietne kolory maj.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-23, 19:26   #3972
Origiinal
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
5.0 - 安ietlisty jasny br您 GARNIER

Cze嗆 kobitki.

Z g鏎y bardzo przepraszam je郵i taki w徠ek ju si pojawi.

Zaczynaj帷, ogromnie mnie kusi ta farba, a raczej kolor, 名IETLISTY JASNY BR╴. Jest to nowa kolekcja, je郵i kt鏎a z Was mia豉 ju okazj owy kolor przetestowa to bardzo prosz o opini.
Uwag przyk豉dam do tego, czy kolor d逝go si trzyma, i czy odcienie wych康z ciemniejsze.

Dzi瘯uj i pozdrawiam.
Origiinal jest offline  
Stary 2012-04-23, 19:36   #3973
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

no i sta這 si pofarbowa豉m w這sy na mro幡y kasztan z loreala preference M2 ...jutro wstawi zdj璚ia...musz si ze sob oswoi ))
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-04-23, 20:52   #3974
lwiatko5
Przyczajenie

dzi瘯uj metaxa i Kachula82 spr鏏uj z t k徙iel i wtedy p騧niej farbe nak豉dam na te ko鎍e g堯wnie czy po ca這軼i? i trzyma czasowo jak na ulotce czy czas tylko dla "ko鎍闚ek" czyli tak 5-10min?
yyy a co ka盥y kasztan czerwono mocno wychodzi? bo ten mro幡y to taki ciekawy odcie a jako ra膨cej czerwieni w nim nie wida

Cytat:
no i sta這 si pofarbowa豉m w這sy na mro幡y kasztan z loreala preference M2 ...jutro wstawi zdj璚ia...musz si ze sob oswoi ))
Katrin242 na pewno wysz這 pi瘯nie! czekamy na zdj璚ia
lwiatko5 jest offline  
Stary 2012-04-23, 21:05   #3975
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯uj metaxa i Kachula82 spr鏏uj z t k徙iel i wtedy p騧niej farbe nak豉dam na te ko鎍e g堯wnie czy po ca這軼i? i trzyma czasowo jak na ulotce czy czas tylko dla "ko鎍闚ek" czyli tak 5-10min?
yyy a co ka盥y kasztan czerwono mocno wychodzi? bo ten mro幡y to taki ciekawy odcie a jako ra膨cej czerwieni w nim nie wida

Katrin242 na pewno wysz這 pi瘯nie! czekamy na zdj璚ia
nie ma za co
wydaje mi si ze po k徙ieli farbe powinna na這篡 po ca這軼i chyba ze chcesz tylko wyr闚na kolor z reszt w這s闚 to tylko na ko鎍闚ki
powinno wtedy wyj嗆 r闚no
a je郵i chodzi o czas to musisz obserwowa jak b璠 si farbowa

ja te kilka razy nie widzia豉m czerwieni na pude趾u ale za to na w這sach wychodzi genialnie....
je郵i nie lubisz czerwieni lub czerwonej po鈍iaty kasztany omijaj

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
superancko
Stary 2012-04-23, 21:08   #3976
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Poka poka bo kiedy chorowa豉m na ten odcie

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-23, 21:28   #3977
lwiatko5
Przyczajenie

Cytat:
nie ma za co
wydaje mi si ze po k徙ieli farbe powinna na這篡 po ca這軼i chyba ze chcesz tylko wyr闚na kolor z reszt w這s闚 to tylko na ko鎍闚ki
powinno wtedy wyj嗆 r闚no
a je郵i chodzi o czas to musisz obserwowa jak b璠 si farbowa

ja te kilka razy nie widzia豉m czerwieni na pude趾u ale za to na w這sach wychodzi genialnie....
je郵i nie lubisz czerwieni lub czerwonej po鈍iaty kasztany omijaj
hmmm masz racj tak zrobi tzn nie mam nic przeciwko czerwonej po鈍iacie je郵i nie daje za mocno po oczach delikatny po造sk ujdzie ale lepiej si czuj w takiej po鈍iacie co pod czekoladk a wymarzony wymarzony odcie to ten.... ahhhh ile ja bym da豉 za takie w這syyyy <3
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (25,1 KB, 44 za豉dowa)
lwiatko5 jest offline  
Stary 2012-04-23, 21:33   #3978
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
hmmm masz racj tak zrobi tzn nie mam nic przeciwko czerwonej po鈍iacie je郵i nie daje za mocno po oczach delikatny po造sk ujdzie ale lepiej si czuj w takiej po鈍iacie co pod czekoladk a wymarzony wymarzony odcie to ten.... ahhhh ile ja bym da豉 za takie w這syyyy <3
Pi瘯ny kolor.
Ale z fleszem one wszystkie takie cudowne. W 鈍ietle dziennym mog by inne. To dlatego ci庵le szukamy br您u idealnego

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-23, 21:49   #3979
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
dla mnie wszystkie kasztany sa podejrzane
najgorsze zawsze by這 to ze odrost by oczo☠☠☠no czerwony
reszta by豉 w miare
Stary 2012-04-23, 22:48   #3980
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:

ibyza, a Ty widzia豉 jak捷 r騜nic w kolorze po u篡ciu saszetki a szamponu joanny??

na tym blogu jest pokazany efekt orzechowego br您u k豉dzionego na blond
http://kosmetycznieinietylko.blogspo...howy-braz.html

ca趾iem nie幢e
ja nie uzywa豉m nigdy orzechowego brazu Joanny, zawsze marion, jesli chodzi o szamponetki oczywi軼ie

Cytat:
to wszystko przez ibyz
nic nie chwyci這
znowu jestem rudopodobna
lubi to
a je郵i chodzi o ca陰 reszt to
nie by這 opcji 瞠by Ci wysz豉 szamponetka po k徙ieli aj metaxa metaxa a mia豉 taki sliczne w這ski :S a teraz witam w klubie "z這tko na w這sach"
Cytat:
c'nie orzechy i rudo軼i 豉twiejsze w utrzymaniu

Cytat:

n
nie, ja nie, ale robi豉m mroxnym kasztanem z tej serii zdj璚ia sa kilka stron wstecz

Cytat:
dobry wyb鏎

Cytat:
dla mnie wszystkie kasztany sa podejrzane
najgorsze zawsze by這 to ze odrost by oczo☠☠☠no czerwony
reszta by豉 w miare
u mnie po mro幡ym kasztanie nigdy nie mia豉m ostrej czerwieni na odrostach na reszcie w這s闚 zreszt te
ibyza jest offline  
Stary 2012-04-24, 08:42   #3981
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ja nie uzywa豉m nigdy orzechowego brazu Joanny, zawsze marion, jesli chodzi o szamponetki oczywi軼ie

lubi to
a je郵i chodzi o ca陰 reszt to
nie by這 opcji 瞠by Ci wysz豉 szamponetka po k徙ieli aj metaxa metaxa a mia豉 taki sliczne w這ski :S a teraz witam w klubie "z這tko na w這sach"

c'nie orzechy i rudo軼i 豉twiejsze w utrzymaniu

n
nie, ja nie, ale robi豉m mroxnym kasztanem z tej serii zdj璚ia sa kilka stron wstecz

dobry wyb鏎

u mnie po mro幡ym kasztanie nigdy nie mia豉m ostrej czerwieni na odrostach na reszcie w這s闚 zreszt te
nie豉dnie tak 鄉ia si z czyjego nieszcze軼ia
no ale trudno
teraz to mam ja郾iejsze w這sy od Ciebie

z這tko to ma這 powiedziane

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-04-24 o 08:43
metaxa jest offline  
Stary 2012-04-24, 09:40   #3982
Kachula82
Zakorzenienie

Tak m闚imy o orzechowym br您ie z Mariona i znalaz豉m fotk. Saszetka k豉dziona na wymyty ciemny blond
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg orzechowy br您.jpg (40,5 KB, 13 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-24, 11:23   #3983
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

obiecane zdj璚ia- hmmm w pokoju nie mam za jasno i sama nie wiem, kt鏎e zdj璚ie oddaje kolor...tak jak patrz na w這sy to przypomina mi si mix syossa ciemny br您 z amaretto
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 24042012668.jpg (79,2 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 24042012669.jpg (75,1 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 24042012670.jpg (75,2 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 24042012682.jpg (87,1 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 24042012684.jpg (82,7 KB, 11 za豉dowa)
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-04-24, 11:27   #3984
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

na zdj璚iach w這sy wydaj si ja郾iejsze w rzeczywisto軼i s ciemniejsze ..a jeszcze jedno zdj璚ie si zapl徠a這
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 24042012664.jpg (109,9 KB, 15 za豉dowa)
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-04-24, 11:28   #3985
Margariitka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Cze嗆
By豉m d逝go farbowan czarnul, teraz mam jasny br您 na g這wie i w tym wydaniu czuj si 鈍ietnie Co prawda farbowa豉m w這ski ciemnym blondem, ale wyszed taki br您ik.Uwielbiam ten kolor! Schodzi豉m z czerni pasemkami, a w ko鎍u na這篡豉m upragnion farbe. W tym wydaniu czuj si m這dziej i bardziej naturalnie
Margariitka jest offline  
Stary 2012-04-24, 13:01   #3986
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

czemu w Polsce nie ma tych farb http://www.clairol.co.uk/perfect10/n...m-Ash-Brown-5a

oj farbowa豉bym:coo l:
kicia069 jest offline  
Stary 2012-04-24, 14:04   #3987
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Tak m闚imy o orzechowym br您ie z Mariona i znalaz豉m fotk. Saszetka k豉dziona na wymyty ciemny blond
bardzo 豉dny ale ja inaczej sobie wyobra瘸豉m ten kolor

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
obiecane zdj璚ia- hmmm w pokoju nie mam za jasno i sama nie wiem, kt鏎e zdj璚ie oddaje kolor...tak jak patrz na w這sy to przypomina mi si mix syossa ciemny br您 z amaretto
ca趾iem nie幢e, 豉dna ciep豉 poswiata
nie ma jakiej tam czerwieni

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
czemu w Polsce nie ma tych farb http://www.clairol.co.uk/perfect10/n...m-Ash-Brown-5a

co tydzie
piekne kolory 6R
Stary 2012-04-24, 14:54   #3988
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kasztanowo
Kiedy by豚y dla mnie ten kolor ale teraz absolutnie nie.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-04-24, 14:57   #3989
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

[QUOTE=metaxa;33744482]bardzo 豉dny ale ja inaczej sobie wyobra瘸豉m ten kolor

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

ca趾iem nie幢e, 豉dna ciep豉 poswiata
nie ma jakiej tam czerwieni

---

Mataxa wiesz co ten kolor jest dziwny na zdj璚iach wychodzi zupe軟ie inaczej ni jest w rzeczywisto軼i....jak patrze lustro to widz po鈍iat mahoniu, wi郾i...wiec to jest pochodna czerwieni.... Nast瘼nym razem chyba wybior kolor 6,3 lub 5,3 .....wol jak mi br您 w rudo嗆 uderza
Ale to dalsze plany...poczekam jak b璠zie zachowywa mi si kolorek na w這sach bo przecie k豉d豉m na sprane mango wi璚 ta rudo嗆 tak szybko nie powinna da za wygran (mam nadziej)
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-04-24, 14:58   #3990
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Nawet nie wiesz jak s super te farby. Mi siostra przywioz豉 jasny popielaty br您 - kolor 114: http://www.clairol.co.uk/niceneasy/shade-chart/
Zachcia這 mi si rudo軼i to br您 odda豉m mamie i do tej pory 瘸逝j. Moja mama farb okre郵i豉 jako idealn i najlepsz dotychczas z u篡wanych. W這sy jak na opakowaniu, tuba od篡wki na miesi帷 chyba. Pi瘯ny ch這dny JASNY br您. Szlag mnie trafia 瞠 jej sobie nie zostawi豉m.

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.