Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 14 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-11-25, 20:34   #391
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III-w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ju u篡wa豉m tych szamponetek, w豉snie orzechowego br您u i by豉m bardzo zadowolona, tylko, 瞠 sie szybko zmy豉 wi璚 moge farbowa ale dzi瘯uj za rad

agatko prosz, tu masz du穎 zdj耩 po r騜nych hennach
http://www.khadi.pl/stosowanie-farb-khadi-przyklady
Super,dzi瘯i! 鈍ietny jest ten jasny br您 i orzechowy br您,ale chyba mam za ciemne w這sy i by mi nie wysz這,na szcz瘰cie ciemny br您 nie wychodzi kruczo czarno tak jak to jest przy zwyk造ch farbach.
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:38   #392
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
Super,dzi瘯i! 鈍ietny jest ten jasny br您 i orzechowy br您,ale chyba mam za ciemne w這sy i by mi nie wysz這,na szcz瘰cie ciemny br您 nie wychodzi kruczo czarno tak jak to jest przy zwyk造ch farbach.
no ja mo瞠 si skusz po nowym roku, mo瞠 albo zostane przy szamponetkach
ibyza jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:41   #393
branzoletka
Branzoletka

Wiadomo軼i: 887

Dziewczyny tylko prosz nie decydujcie si na henn na hura, bo ja napisa豉m, 瞠 jest super Ona na pewno dla ka盥ejz was b璠zie super ale ona wymaga troch,瞠 tak powiem wysi趾u zar闚no poznawczego jak i w eksploatowaniu.
Po pierwsze musicie si zapozna z historiami dziewczyn z tej str. http://www.khadi.pl/stosowanie-farb-khadi-przyklady jakimi kolorami na jakie w這sy farbowa造 i ile czasu trzyma造 i jak przygotowywa造 mieszank, zobaczcie zdj璚ia i wydedukujcie co i jak. Niekt鏎e kolory wymagaj trzymania kilka godzin na g這wie albo trzymania w cieple przez noc, nak豉danie henny r騜ni si od nak豉danie g豉dkich farb chemicznych itd.
No i piel璕nacja nowych w這sk闚 raczej te powinna odbywa si w nowym duchu czyli naturalnymi kosmetykami a nie z drogerii,kt鏎e zapchaj je silikonami i schrzani ca造 b鎩 o zdrowe naturalne w這ski

15.10.2014- Le 獞iczy

27.12.2014.

przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 m鎩 ma造 cud
branzoletka jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:46   #394
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez branzoletka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny tylko prosz nie decydujcie si na henn na hura, bo ja napisa豉m, 瞠 jest super Ona na pewno dla ka盥ejz was b璠zie super ale ona wymaga troch,瞠 tak powiem wysi趾u zar闚no poznawczego jak i w eksploatowaniu.
Po pierwsze musicie si zapozna z historiami dziewczyn z tej str. http://www.khadi.pl/stosowanie-farb-khadi-przyklady jakimi kolorami na jakie w這sy farbowa造 i ile czasu trzyma造 i jak przygotowywa造 mieszank, zobaczcie zdj璚ia i wydedukujcie co i jak. Niekt鏎e kolory wymagaj trzymania kilka godzin na g這wie albo trzymania w cieple przez noc, nak豉danie henny r騜ni si od nak豉danie g豉dkich farb chemicznych itd.
No i piel璕nacja nowych w這sk闚 raczej te powinna odbywa si w nowym duchu czyli naturalnymi kosmetykami a nie z drogerii,kt鏎e zapchaj je silikonami i schrzani ca造 b鎩 o zdrowe naturalne w這ski
wiem kochana,najpierw poczytam a potem zadecyduje.Ale skoro zdecydowa豉m si na naturalne od篡wianie w這s闚,bez tych 鄉ieci drogeryjnych o kt鏎ych piszesz to mo瞠 warto by這 by te przerzuci si na naturaln koloryzacj...sama nie wiem.
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:52   #395
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

te my郵a豉m nad henn, zreszt nadal my郵
tylko najgorzej, 瞠 nie wiem czy jestem na tyle cierpliwa, by to trzyma kilka godzin na g這wie. du穎 z tym zabawy :P
Stary 2011-11-25, 20:57   #396
agata456
Zakorzenienie

ja pewnie wybra豉 bym ciemny br您 jakbym mia豉 kupowa,z tego co czytam dziewczyny trzymaja ok.2 godzin je瞠li chodzi o ten kolor.Mysle,瞠 bym wytrzyma豉 wysiedzie tyle z ta zielon papk

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

trzeba du穎 o tym poczyta i si powaznie zastanowi,w sumie to ja mam jeszcze 4 farby drogeryjne w domu hehe
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 21:04   #397
DontSaySorry
Zakorzenienie

te bym strzela豉 w ciemny br您
a potem powoli przechodzi豉bym mo瞠 na orzechowy :P
Stary 2011-11-25, 21:14   #398
anerei
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Hmm zada豉m tu wczoraj pytanie co s康zicie o zmieszaniu dw鏂h farb Joanna Multi Cream. Liczy豉m, 瞠 ktokolwiek odpowie mi chocia g逝pie „nie wiem”, cho熲y ze zwyk貫j grzeczno軼i. Widz jednak, 瞠 jest tu jaki zamkni皻y kr庵, szkoda, 瞠 nowe osoby, kt鏎e mog mie k這pot, kt鏎e potrzebuj porady nie mog ju tu liczy na odrobin zainteresowania.
anerei jest offline  
Stary 2011-11-25, 21:18   #399
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
te bym strzela豉 w ciemny br您
a potem powoli przechodzi豉bym mo瞠 na orzechowy :P
bardzo podoba mi si efekt po d逝窺zym(ok.3 godz) trzymaniu tego orzechowego br您utaki g喚boki 郵iczny.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez anerei Poka wiadomo嗆
Hmm zada豉m tu wczoraj pytanie co s康zicie o zmieszaniu dw鏂h farb Joanna Multi Cream. Liczy豉m, 瞠 ktokolwiek odpowie mi chocia g逝pie „nie wiem”, cho熲y ze zwyk貫j grzeczno軼i. Widz jednak, 瞠 jest tu jaki zamkni皻y kr庵, szkoda, 瞠 nowe osoby, kt鏎e mog mie k這pot, kt鏎e potrzebuj porady nie mog ju tu liczy na odrobin zainteresowania.
wed逝g mnie zmieszanie tych farb jest bez sensu.Kolor czekoladowy br您 wychodzi praktycznie czarny,mysle,ze dodanie blondu nic nie da.Zr鏏 orzechowym br您em po prostu,a Tw鎩 post przegapi豉m przepraszam bardzo:P troch mnie tu nie by這...jaki zamkni皻y kr庵?to,瞠 kto nie wiedzia co Ci poradzi nie znaczy,瞠 Cie kto olewa.Nie potrzebne s komentarze,瞠 zachowa造鄉y si nie grzecznie lub,瞠 jeste鄉y w zakmni皻y kr璕u

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-11-25 o 21:22
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 21:22   #400
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Jako wcze郾iej nikt nie mia problem闚 z wkupieniem si w 豉ski "kr璕u"
A tak serio to nie masz avatara, takie wypowiedzi cz瘰to pozostaj niezauwa穎ne. I nie wiem za bardzo czego od nas oczekiwa豉. Mo瞠my spekulowa co b璠zie si dzia這 po zmieszaniu dw鏂h farb.
Ale nie lepiej po prostu kupi ja郾iejszy odcie i nie bawi si w mieszanie? R騜ne odcienie dw鏂h farb mog stworzy neiz造 mix na w這sach, jak捷 dziwn niechcian po鈍iat czy og鏊nie zmieni kolor na zupe軟ie nieoczekiwany. Ryzyk fizyk. Jak chcesz ryzykowa to ryzykuj- ja bym nie bawi豉 si w mieszanie takich farb.
Stary 2011-11-25, 21:24   #401
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
A tak serio to nie masz avatara, takie wypowiedzi cz瘰to pozostaj niezauwa穎ne. I nie wiem za bardzo czego od nas oczekiwa豉. Mo瞠my spekulowa co b璠zie si dzia這 po zmieszaniu dw鏂h farb.
Ale nie lepiej po prostu kupi ja郾iejszy odcie i nie bawi si w mieszanie? R騜ne odcienie dw鏂h farb mog stworzy neiz造 mix na w這sach, jak捷 dziwn niechcian po鈍iat czy og鏊nie zmieni kolor na zupe軟ie nieoczekiwany. Ryzyk fizyk. Jak chcesz ryzykowa to ryzykuj- ja bym nie bawi豉 si w mieszanie takich farb.
heh dok豉dnie,forum otwarte ka盥y mo瞠 do陰czy. no i zgadzam si z Tob,lepiej kupi jasny odcie i ni bawienie si w mieszanie jednego bardzo ciemnego, z jasnym.Mysle,ze wysz豉 by czern z zielonkawym refleksem przez ten blond
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 21:29   #402
DontSaySorry
Zakorzenienie

A w豉郾ie Agata, mia豉m napisa co s康z o tym czekoladowym br您ie Joanny. Wiec pierwsze mycie to by豉 czer, ale po nast瘼nych czerni nie by這, po prostu ciemny ciep造 br您 z bordow po鈍iat :P
Tak w豉郾ie wygl康aj moje odrosty...
Stary 2011-11-25, 21:32   #403
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
A w豉郾ie Agata, mia豉m napisa co s康z o tym czekoladowym br您ie Joanny. Wiec pierwsze mycie to by豉 czer, ale po nast瘼nych czerni nie by這, po prostu ciemny ciep造 br您 z bordow po鈍iat :P
to Tobie lepiej wysz這 ni mi:/ ja mia豉m po farbowaniu czysta czern,a po paru myciach zrobi豉 si matowa,i wyp這wia豉 a bordo odcien mia豉m po Joannie ale tej do 24 my

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
i co planujesz dalej? znowu ciemne?henna?k徙iel rozja郾iaj帷a?
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 21:35   #404
DontSaySorry
Zakorzenienie

teraz mam chyba idealny kolor do swojej cery.
Mega ciemny br您, prawie czer, ale bez wyra幡ego prowadz帷ego odcienia.
Zmywam makija i czuj si okej, my郵, 瞠 mi pasuje. Nie chc tego zepsu, wi璚 kolejne farbowanie przewiduj dopiero przed sylwestrem. A wtedy kto wie co mi przyjdzie do g這wy. Nadal marzy mi si jakis karmelowy br您, ale strasznie szkoda mi w這s闚. Tyle po鈍i璚i豉m, 瞠by by造 g豉dkie i zdrowe, bez rozdwojonych spalonych ko鎍闚ek. A po rozja郾iaczu by豉by powt鏎ka z rozrywki
Stary 2011-11-25, 21:38   #405
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
teraz mam chyba idealny kolor do swojej cery.
Mega ciemny br您, prawie czer, ale bez wyra幡ego prowadz帷ego odcienia.
Zmywam makija i czuj si okej, my郵, 瞠 mi pasuje. Nie chc tego zepsu, wi璚 kolejne farbowanie przewiduj dopiero przed sylwestrem. A wtedy kto wie co mi przyjdzie do g這wy. Nadal marzy mi si jakis karmelowy br您, ale strasznie szkoda mi w這s闚. Tyle po鈍i璚i豉m, 瞠by by造 g豉dkie i zdrowe, bez rozdwojonych spalonych ko鎍闚ek. A po rozja郾iaczu by豉by powt鏎ka z rozrywki
Masz racj nie ryzykuj,u mnie by這 Ok po pierwszej k徙ieli,a po drugiej,trzeciej doprowadzi豉m w這sy do strasznego stanu,siano na g這wie,i trzeba by這 drastycznie 軼i望...do ramion...dla mnie to by這 drastyczne ci璚ie bo mia豉m bardzo d逝gie,zdrowe w這sy nie polecam kochana kolejnych k徙ieli.Je瞠li znalaz豉 fajny,pasuj帷y do Ciebie odcie to nie kombinuj.
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-25, 21:41   #406
DontSaySorry
Zakorzenienie

Ale to jest takie cie磬ie ca造 czas mie takie same w這sy

Gdybym mia豉 wy窺ze czo這 to chocia mog豉bym sobie zrobi grzywke dla odmiany...
Stary 2011-11-25, 22:27   #407
anerei
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Ej dziewczyny ja tylko napisa豉m jak si poczu豉m, nie musicie zaraz na mnie za to skaka, nie chce si nigdzie „wkupywa”, po prostu zauwa篡豉m w徠ek o farbowaniu na br您 i liczy豉m, 瞠 mo瞠 kto mi tu pomo瞠. I odpisze naprawd cokolwiek, tak jak napisa豉m wcze郾iej: cho熲y: „sory ale nie mam poj璚ia co z tego mixu wyjdzie”. Nie wiem czy mam teraz przeprasza, bo upomnia豉m si o to? Kt鏎a z Was napisa豉, 瞠 nie zauwa篡豉 mojego pytanie, spoko, tyle, 瞠 jakbym si nie upomnia豉 to ono pozosta這by nie zauwa穎ne.

Nie powinnam pisac o tym zamkni皻ym kr庵u? Byc mo瞠 by這 to nietaktem, ale tak to wygl康a, 瞠 dyskutujecie tu tylko mi璠zy sob.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
My郵a豉m, 瞠 mo瞠 kt鏎a z Was ju miesza豉 tak du穎 r騜ne odcienie. Hmm jakby one by造 w zbli穎nej tonacji to nie pyta豉bym si o rad tylko od razu wzi窸a do dzia豉nia. A tak to po prostu boj si, 瞠 wyjdzie co dziwnego, dlatego wola豉m zapytac. Od kilku dni przegl康am r騜ne fora po nocach i nigdzie nie znalaz豉m odpowiedzi o mieszaniu blondu z br您em Joanny. Was te czyta豉m tzn. w徠ek o br您owow這sych farbowanych, pierwsza cz窷c ale po 100 stronach wymi瘯豉m i postanowi豉m, 瞠 po prostu si zapytam Was o to.
Tak naprawd to chodzi mi o to, 瞠by pozbyc si rudo軼i, ale powoli trac nadzieje ze mi si to uda. Dlatego my郵a豉m, 瞠 jak po陰cze naturalny odcien blondu z czekolad to zneutralizuje rudo軼i. Bo te wszystkie br您y Joanny tzn: orzechowy, cynamonowy i czekoladowy to raczej mieni si na czerwono, rudo prawda? Ja nie popielatego odcienia br您u ale 瞠by mieni si na z這to bez tych rudych refleks闚.
anerei jest offline  
Stary 2011-11-25, 22:39   #408
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Ej dziewczyny ja tylko napisa豉m jak si poczu豉m, nie musicie zaraz na mnie za to skaka, nie chce si nigdzie „wkupywa”, po prostu zauwa篡豉m w徠ek o farbowaniu na br您 i liczy豉m, 瞠 mo瞠 kto mi tu pomo瞠. I odpisze naprawd cokolwiek, tak jak napisa豉m wcze郾iej: cho熲y: „sory ale nie mam poj璚ia co z tego mixu wyjdzie”. Nie wiem czy mam teraz przeprasza, bo upomnia豉m si o to? Kt鏎a z Was napisa豉, 瞠 nie zauwa篡豉 mojego pytanie, spoko, tyle, 瞠 jakbym si nie upomnia豉 to ono pozosta這by nie zauwa穎ne.

Nie powinnam pisac o tym zamkni皻ym kr庵u? Byc mo瞠 by這 to nietaktem, ale tak to wygl康a, 瞠 dyskutujecie tu tylko mi璠zy sob.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

My郵a豉m, 瞠 mo瞠 kt鏎a z Was ju miesza豉 tak du穎 r騜ne odcienie. Hmm jakby one by造 w zbli穎nej tonacji to nie pyta豉bym si o rad tylko od razu wzi窸a do dzia豉nia. A tak to po prostu boj si, 瞠 wyjdzie co dziwnego, dlatego wola豉m zapytac. Od kilku dni przegl康am r騜ne fora po nocach i nigdzie nie znalaz豉m odpowiedzi o mieszaniu blondu z br您em Joanny. Was te czyta豉m tzn. w徠ek o br您owow這sych farbowanych, pierwsza cz窷c ale po 100 stronach wymi瘯豉m i postanowi豉m, 瞠 po prostu si zapytam Was o to.
Tak naprawd to chodzi mi o to, 瞠by pozbyc si rudo軼i, ale powoli trac nadzieje ze mi si to uda. Dlatego my郵a豉m, 瞠 jak po陰cze naturalny odcien blondu z czekolad to zneutralizuje rudo軼i. Bo te wszystkie br您y Joanny tzn: orzechowy, cynamonowy i czekoladowy to raczej mieni si na czerwono, rudo prawda? Ja nie popielatego odcienia br您u ale 瞠by mieni si na z這to bez tych rudych refleks闚.
Wiekszo嗆 farb drogeryjnych sp逝kuje si albo na rudo, albo na fioletowo, albo czerwono, albo niebiesko.
Rudo嗆 jest ci篹ko przykry.
Stary 2011-11-26, 09:30   #409
agata456
Zakorzenienie

Cytat:

skoro chcesz ciep造 odcie br您u bez rudo軼i to ja jak zwykle polec m鎩 ulubiony Jasny braz Wellaton wychodzi jak ciemny,ciep造 br您 i nie zmywa si na rudo.Czekolad bym na Twoim miejscu nie pr鏏owa豉.
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-26, 10:47   #410
sweet sunday
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 295

Ivoncia,gratuluj, dasz rad
sweet sunday jest offline  
Stary 2011-11-26, 10:58   #411
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

dzieki dziewczyny za wsparcie
teraz tylko mysle zeby wszystko bylo ok
dzisiaj tatus do nas przyjezdza ;****
juz sie doczekac nie moge ;D
a jeszcze niedawno plakalam i myslalam ze cos z nami nie tak i ze nie bede miala nigdy bobaska
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-11-26, 11:40   #412
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
dzieki dziewczyny za wsparcie
teraz tylko mysle zeby wszystko bylo ok
dzisiaj tatus do nas przyjezdza ;****
juz sie doczekac nie moge ;D
a jeszcze niedawno plakalam i myslalam ze cos z nami nie tak i ze nie bede miala nigdy bobaska
dlaczego Iwonko tak myslala?starali軼ie si ju wczesniej o dzidzie?
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-26, 12:09   #413
ivoncia16
Wtajemniczenie

mialam takie mysli bo jakos rok temu staralismy sie dlugo i nic z tego nie wychodzilo
takze juz miaalm takie mysli ze cos z nami nie tak a szczegolnie ze mna
a tu jak teraz juz nie chcialam no to niespodzianka
heheh
ale teraz bede kochala tego malego bombla jak niewiem
pomimo tego ze wybral sobie nieodpowiedni moment
teraz tylko rozmyslam jak tam sie rozwija
boje sie poniedzialkowej wizyty u ginekologa
martwie sie ze cos moze byc nie tak ;/
szczegolnie ze juz od tyg kaszle i wogole
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-11-26, 12:13   #414
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
mialam takie mysli bo jakos rok temu staralismy sie dlugo i nic z tego nie wychodzilo
takze juz miaalm takie mysli ze cos z nami nie tak a szczegolnie ze mna
a tu jak teraz juz nie chcialam no to niespodzianka
heheh
ale teraz bede kochala tego malego bombla jak niewiem
pomimo tego ze wybral sobie nieodpowiedni moment
teraz tylko rozmyslam jak tam sie rozwija
boje sie poniedzialkowej wizyty u ginekologa
martwie sie ze cos moze byc nie tak ;/
szczegolnie ze juz od tyg kaszle i wogole
ciesz si bardzo,瞠 Ty si cieszysz dbaj o siebie,ubieraj si ciep這,olej ta beznadziejn robotWszystko b璠zie dobrze,widzisz ile Tw鎩 bombel b璠zie mia ciotek?
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-26, 12:21   #415
ivoncia16
Wtajemniczenie

nooooo bedzie szczesliwy
tyle kochajacych ciotek ;*

tylko po wakacjach bede was zadziej odwiedzala bo bede miala malo czasu
cala uwaga na maluchu xD
ale odchowam i bedzie z glowy
raczej na kolejne dziecko sie nie zdecyduje
chyba jakos na koniec lipca bede miala termin
a jak mowisz jak pojde w poniedzialek prywatnie do ginekologa to przyjmie mnie czy dopiero mnie zapisze na jakis dzien ?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-11-26, 12:28   #416
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Widz, 瞠 piszecie o hennie to mo瞠 napisze jakie sama mam z ni do鈍iadczenia (w tej galerii khadi te s moje w這sy).

Og鏊nie te hennowe br您y wszystkie wychodz rude/mahoniowe w moim przypadku chyba wi璚ej by這 wida rudo軼i i to intensywnej ni br您u. Czerni na pewno nie ma si co obawia - pr鏏owa豉m wszystkich br您闚 i wg mnie wszystkie wychodz bardzo podobnie i 瘸den nie jest ciemny (jasny br您 jest bardziej rudawy i od razu chwyta moje jasne odrosty bez farbowania dwufazowego) z tym 瞠 indygo dosy szybko si wyp逝kuje i kolor rudzieje. W sumie kolorek by 豉dny je郵i si takiego oczekuje, mi jednak nie by這 w takim mahoniu dobrze dlatego 軼i庵n窸am henn. Zrobi豉m to te z tego wzgl璠u, 瞠 chyba mam na ni uczulenie, po farbowaniu odcieniami z du膨 ilo軼i indygo strasznie bola豉 mnie g這wa i wypada這 mi du穎 w這s闚.

Chyba zaczn cz窷ciej obserwowa wasz w徠ek, mo瞠 przestan tyle wymy郵a z w這sami. Skruszona wracam do jasnego br您u/ciemnego blodu, w kt鏎ym jest mi najlepiej. Ilekro wymy郵 co innego to 幢e si to ko鎍zy. Aktualnie mam 軼i庵ni皻 henn i kolor jaki taki nier闚nomierny, ry篡, 鈔edni blond - wpad豉m na 鈍ietny pomys powrotu do natury, ale jak tylko zobaczy豉m siebie w ja郾iejszych w這sach to dosz豉m do wniosku, 瞠 to jednak nie jest najlepszy pomys, bo w ja郾iejszych w這sach po prostu mi 幢e, poza tym rozja郾ianie jest bolesne.

Kupi豉m joann ml璚zn czekolad i mam zamiar na dniach pofarbowa, kiedy u篤ywa豉m i wyszed delikatny, karmelowy, jasny br您ik. Hennowa rudo嗆 zosta豉 w miar 軼i庵ni皻a i mam nadziej, 瞠 uda si co w miar naturalnego uzyska.

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-11-26 o 12:30
rockandrollqueen jest offline  
Stary 2011-11-26, 12:43   #417
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
nooooo bedzie szczesliwy
tyle kochajacych ciotek ;*

tylko po wakacjach bede was zadziej odwiedzala bo bede miala malo czasu
cala uwaga na maluchu xD
ale odchowam i bedzie z glowy
raczej na kolejne dziecko sie nie zdecyduje
chyba jakos na koniec lipca bede miala termin
a jak mowisz jak pojde w poniedzialek prywatnie do ginekologa to przyjmie mnie czy dopiero mnie zapisze na jakis dzien ?
podejrzewam,ze zapisze Cie na inny dzien,chyba,ze beda wolne miejsca to nie b璠zie problemu.J to zawsze dzwonie dzien lub dwa dni wczesniej i sie zapisuje.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Widz, 瞠 piszecie o hennie to mo瞠 napisze jakie sama mam z ni do鈍iadczenia (w tej galerii khadi te s moje w這sy).

Og鏊nie te hennowe br您y wszystkie wychodz rude/mahoniowe w moim przypadku chyba wi璚ej by這 wida rudo軼i i to intensywnej ni br您u. Czerni na pewno nie ma si co obawia - pr鏏owa豉m wszystkich br您闚 i wg mnie wszystkie wychodz bardzo podobnie i 瘸den nie jest ciemny (jasny br您 jest bardziej rudawy i od razu chwyta moje jasne odrosty bez farbowania dwufazowego) z tym 瞠 indygo dosy szybko si wyp逝kuje i kolor rudzieje. W sumie kolorek by 豉dny je郵i si takiego oczekuje, mi jednak nie by這 w takim mahoniu dobrze dlatego 軼i庵n窸am henn. Zrobi豉m to te z tego wzgl璠u, 瞠 chyba mam na ni uczulenie, po farbowaniu odcieniami z du膨 ilo軼i indygo strasznie bola豉 mnie g這wa i wypada這 mi du穎 w這s闚.

Chyba zaczn cz窷ciej obserwowa wasz w徠ek, mo瞠 przestan tyle wymy郵a z w這sami. Skruszona wracam do jasnego br您u/ciemnego blodu, w kt鏎ym jest mi najlepiej. Ilekro wymy郵 co innego to 幢e si to ko鎍zy. Aktualnie mam 軼i庵ni皻 henn i kolor jaki taki nier闚nomierny, ry篡, 鈔edni blond - wpad豉m na 鈍ietny pomys powrotu do natury, ale jak tylko zobaczy豉m siebie w ja郾iejszych w這sach to dosz豉m do wniosku, 瞠 to jednak nie jest najlepszy pomys, bo w ja郾iejszych w這sach po prostu mi 幢e, poza tym rozja郾ianie jest bolesne.

Kupi豉m joann ml璚zn czekolad i mam zamiar na dniach pofarbowa, kiedy u篤ywa豉m i wyszed delikatny, karmelowy, jasny br您ik. Hennowa rudo嗆 zosta豉 w miar 軼i庵ni皻a i mam nadziej, 瞠 uda si co w miar naturalnego uzyska.
mi bardzo podoba si ciemny i orzechowy.Myslisz,ze jakbym potrzyma豉 orzechowy d逝zej np ze 3 godziny to uzyska豉m bym ciemny g貫boki br您ik?bez ryzyka rudo軼i na odrostach? z tego co piszesz,to mo積a wr鏂i po hennie do zwyk造ch farb,ile trzeba odczeka?a henna si zmyje?czy 軼i庵na kolor?przepraszam za g逝pie pytania,ale jestem zielona w tym temacie

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-11-26 o 12:45
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-26, 12:57   #418
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:

mi bardzo podoba si ciemny i orzechowy.Myslisz,ze jakbym potrzyma豉 orzechowy d逝zej np ze 3 godziny to uzyska豉m bym ciemny g貫boki br您ik?bez ryzyka rudo軼i na odrostach? z tego co piszesz,to mo積a wr鏂i po hennie do zwyk造ch farb,ile trzeba odczeka?a henna si zmyje?czy 軼i庵na kolor?przepraszam za g逝pie pytania,ale jestem zielona w tym temacie
A jaki masz naturalny kolor? My郵, 瞠 na ciemnych w這sach m鏬豚y wyj嗆, ale raczej trzeba si liczy z tym, 瞠 kolor mo瞠 by rudawy. Na moich jasnych wychodzi這 bardzo rudo, a w這ski przy skroniach w og鏊e mia豉m pomara鎍zowe. Na ciemnych w這sach mo瞠 wyj嗆 inaczej.

Co do farbowania w這s闚 po hennie to akurat po tej hennie Khadi mo積a farbowa w這sy chemicznie, bo jest w 100% naturalna. Nie powinno si farbowa chemicznie w這s闚 farbowanych henn, w kt鏎ej sk豉dzie wyst瘼uj chemiczne domieszki, bo w reakcji z farb mog da nieoczekiwany efekt. Ale Khadi jest naturalna wi璚 farbowanie po niej jest bezpieczne i raczej nie trzeba odczekiwa. Ewentualnie mo瞠 by problem z rozja郾ieniem w這s闚 farbowanych du膨 ilo軼i indygo - mo瞠 wyj嗆 niebieskawo (bo wiadomo jaki kolor ma indygo). Ale ja rozja郾ia豉m w這sy farbowane br您ami i nic si nie sta這, chocia z moich w這s闚 indygo szybo si wyp逝kuje.
Stary 2011-11-26, 13:24   #419
agata456
Zakorzenienie

w這sy naturalne to taki popielaty br您 do嗆 ciemny,a obecnie mam ciemny ciep造 br您 po czekoladzie Palette,ju sprany bo farbowa豉m na pocz徠ku pa寮ziernika.Mysle,ze jednak wziela bym henne ciemny braz dla bezpieczenstwa zeby rudo軼i nie by這

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-11-26 o 13:25
agata456 jest offline  
Stary 2011-11-26, 15:25   #420
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez branzoletka Poka wiadomo嗆
spokojnie ja na razie odk豉dam farbowanie czymkolwiek wy陰czaj帷 szamponetki tylko na nie sobie pozwol trzeba si ogarn望

Cytat:
Ale to jest takie cie磬ie ca造 czas mie takie same w這sy
Gdybym mia豉 wy窺ze czo這 to chocia mog豉bym sobie zrobi grzywke dla odmiany...
oj ci篹ko mie taki sam kolor w這s闚, chocia powiem wam, 瞠 ja mia豉m d逝窺zy czas jeden kolor i dawa豉m rad (z perspektywy czasu mysl jak ja to zrobi豉m, ale wcze郾iej by這 to dla mnie normalne.

Cytat:
ja te nie widzia豉m twojego posta, ale jak dla mnie to za bardzo ryzykowne po陰czenie, wyjdzie raczej co z zielonkaw po鈍iat i tak jak dziewczyny pisa造: wszystkie farby drogeryjne wychodz z jakas ciep陰 po鈍iat, najcz窷ciej rud albo czerwon

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆

czekam na efekty po mlecznej
ibyza jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.