Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 140 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-05, 13:52   #4171
Lasd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
A mi podobny wyszed w豉郾ie po cynamonowym br您ie :P
zobacz sama:
Twoja: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1336207502
moje: http://1.bp.blogspot.com/-Lusp5A20cd...0/PICT5691.JPG
W豉snie, szuka豉m tych w這s闚 na wizazu ale zapomnia豉m jak sie nazywasz. Widzia豉m u cb recenzje. Ja tez nim farbowa豉m ale na sprana czekolade i wyszedl taki jak ten co mam teraz i tez zimny, a twoj tak mi sie bardzo podoba! Widocznie to zalezy od wlos闚...a cos ostatnio nie ma moich farb w sklepach, jak dostane kase to musze zrobic zapas cynamonowego brazu i orzechowego^^ No chyba 瞠 ta czekolada zacznie si robic ciep豉, brazowa;d

PS: ja chce taaaaaaaak d逝go嗆 w這s闚! Ale ci zazdroszcze!

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-05-05 o 13:55
Lasd jest offline  
Stary 2012-05-05, 14:18   #4172
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka wiadomo嗆
no taki trudny do okre郵enia , ale pod br您 troch pdochodzi, tez wiesz k豉dziony na rudy, to od razu Ameryki br您owej nie zrobi
zreszt sama kombinujesz Kachula to znasz klimat
Podoba mi si rudy ale zupe軟ie mi nie pasuje. No i z rudym tak jest, 瞠 ta franca w瞠ra si we w這sy i trudno go zakry. Ja ju mam chyba 2 farbowanie i przebija nadal. Zobaczymy jak po popielatym b璠zie.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-05, 16:11   #4173
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka wiadomo嗆
Hmm...jak dla mnie to jasna (mleczna) czekolada albo orzechowy br您. Bardzo podobny do koloru dziewczyny z pewnego bloga: http://nudelipstick.bloog.pl/
Poogladaj jej zdjecia, jak dla mnie podobny kolor a farbuje Orzechowym br您em z Joanny ( te w ro穎wych opakowaniach Multi Cream Color)
hahhaha to w豉郾ie przez tego bloga farbuj orzechowym brazem Joanny teraz akurat farbowa豉m tym szamponem w niebieskim opakowaniu ale wcze郾iej kiedy w豉郾ie tym r騜owym... to nie to

Cytat:
A mi podobny wyszed w豉郾ie po cynamonowym br您ie :P
zobacz sama:
Twoja: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1336207502
moje: http://1.bp.blogspot.com/-Lusp5A20cd...0/PICT5691.JPG
faktycznie podobny, ale Tw鎩 jaki strasznie czerwony ja chce na ten 郵ub czym zafarbowa i nie wiem czym ale chyba postawie na natur...
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-05, 17:49   #4174
Lasd
Raczkowanie

Ja aktualnie zakochana jestem w tym :
*_*
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg k,MjQ1MTE2OTIsNDY1MzEwNTM=,f,joanna.jpg (45,8 KB, 44 za豉dowa)
Stary 2012-05-05, 17:54   #4175
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja aktualnie zakochana jestem w tym :
*_*
robi豉m, wstawia豉m tu zdj璚ia, nawet w tej cz窷ci
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-05, 18:41   #4176
Lasd
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
robi豉m, wstawia豉m tu zdj璚ia, nawet w tej cz窷ci
na kt鏎ej stronie, bo nie moge znalezc?
Stary 2012-05-05, 18:42   #4177
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
hahhaha to w豉郾ie przez tego bloga farbuj orzechowym brazem Joanny teraz akurat farbowa豉m tym szamponem w niebieskim opakowaniu ale wcze郾iej kiedy w豉郾ie tym r騜owym... to nie to

faktycznie podobny, ale Tw鎩 jaki strasznie czerwony ja chce na ten 郵ub czym zafarbowa i nie wiem czym ale chyba postawie na natur...
Nie jest ani odrobin czerwony, ciep貫j barwy nabra przy tej ciep貫j 軼ianie. Ja by powiedzia豉, 瞠 to po prostu br您, bez 瘸dnej domieszki mi tym razem wyszed.
Stary 2012-05-05, 19:08   #4178
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie jest ani odrobin czerwony, ciep貫j barwy nabra przy tej ciep貫j 軼ianie. Ja by powiedzia豉, 瞠 to po prostu br您, bez 瘸dnej domieszki mi tym razem wyszed.
oooo ale te zdj璚ia potrafi przek豉ma

Cytat:
na kt鏎ej stronie, bo nie moge znalezc?
juz szukam

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3642

to by這 po這穎ne na do嗆 jasne w這sy

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-05-05 o 19:14
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-05, 19:26   #4179
Lasd
Raczkowanie

Cytat:
oooo ale te zdj璚ia potrafi przek豉ma

juz szukam

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3642

to by這 po這穎ne na do嗆 jasne w這sy
Fajny! Ale dla mnie trochu za jasne, choc ja swoje mam brazowe wi璚 pewnie ciemniejsze by wyszly....hm...juz sama nie wiem czy kupic orzechowy, ynamonowy czy czekoladowy br您...dziewczyny pom騜cie!
Stary 2012-05-05, 19:28   #4180
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Witam dziewczyny po d逝gim weekendzie majowym Jestem 鈍iezo po zakupach w Naurze..zakupilam farbe natural&easy - kolor 566 cynamonowy intensywny br您 ...jeszcze poczekam z farbowaniem ale jestem mega ciekawa efektu....
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-05, 19:32   #4181
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Fajny! Ale dla mnie trochu za jasne, choc ja swoje mam brazowe wi璚 pewnie ciemniejsze by wyszly....hm...juz sama nie wiem czy kupic orzechowy, ynamonowy czy czekoladowy br您...dziewczyny pom騜cie!
jak pisa豉m, k豉d豉m wtedy ten orzech na jasne w這sy, takie 鈔edni/ciemny blond. Teraz te si nad nim zastanawia豉m, ale w豉郾ie mam ciemniejsze w這sy i nie wiem...

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny po d逝gim weekendzie majowym Jestem 鈍iezo po zakupach w Naurze..zakupilam farbe natural&easy - kolor 566 cynamonowy intensywny br您 ...jeszcze poczekam z farbowaniem ale jestem mega ciekawa efektu....
farbuj
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-05, 20:09   #4182
Lasd
Raczkowanie

Musze sie zastanowic do poniedzia趾u, bo mimo ze dopiero farbowa豉m to matka powiedzia豉, 瞠 mi kupi ale zebym jej kolor napisa豉. W sumie czekoladowy braz i cynamonowy mia豉m ( calkiem inny niz u DontSaySorry )...hmm za duzy wybor hehe^^
cos ostatnio duzo o tych cynamonach sie m闚i^^ kolor 豉dny szkoda tylko, 瞠 normalny cynamon tak smierdzi!
Stary 2012-05-05, 20:25   #4183
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ten sam odcie zam闚i豉m mamie razem ze swoim popielatym. Kolor na pude趾u jest boski!

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-05, 20:31   #4184
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ten sam odcie zam闚i豉m mamie razem ze swoim popielatym. Kolor na pude趾u jest boski!
Je瞠li to nie b璠ze problem to prosz wstaw mamy zdj璚ia po farbowaniu
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-05, 20:38   #4185
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Je瞠li to nie b璠zie problem to prosz wstaw mamy zdj璚ia po farbowaniu
Wiesz moja mamu鄂a ma siwe odrosty a reszta to mieszanka r騜nych br您闚 - czytaj czarne. Mo瞠 kolor wyj嗆 zupe軟ie inny. Nie wiem kt鏎y odcie pierwszy po這篡 bo kupi豉 a trzy w tym ten cynamon. Ma odcie 584, 562 tu mo積a podejrze: http://www.naturalandeasy.schwarzkop...chocolate.html
i ten cynamon.
Nie informuje mnie kiedy robi w這sy a mieszka teraz poza miastem i odwiedzamy si raz na tydzie (przy dobrych wiatrach). Poprosz aby chocia kom鏎k sobie cykn窸a jak nie zapomni.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-05-05 o 20:39
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-05, 23:19   #4186
sweet sunday
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 295

Cytat:
Wiesz moja mamu鄂a ma siwe odrosty a reszta to mieszanka r騜nych br您闚 - czytaj czarne. Mo瞠 kolor wyj嗆 zupe軟ie inny. Nie wiem kt鏎y odcie pierwszy po這篡 bo kupi豉 a trzy w tym ten cynamon. Ma odcie 584, 562 tu mo積a podejrze: http://www.naturalandeasy.schwarzkop...chocolate.html
i ten cynamon.
Nie informuje mnie kiedy robi w這sy a mieszka teraz poza miastem i odwiedzamy si raz na tydzie (przy dobrych wiatrach). Poprosz aby chocia kom鏎k sobie cykn窸a jak nie zapomni.
570 z tej serii te jest 郵iczny,ostatnio sie na niego czai豉m,ale z nazwy wynika,瞠 to kasztanowy br您,a kasztan闚 to ja ju nie chc,z drugirj strony to dziwne bo pani na pude趾u ma moim zdaniem zimny odcie br您u a nie 瘸den tam kasztan
sweet sunday jest teraz online  
Stary 2012-05-06, 09:45   #4187
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka wiadomo嗆
570 z tej serii te jest 郵iczny,ostatnio sie na niego czai豉m,ale z nazwy wynika,瞠 to kasztanowy br您,a kasztan闚 to ja ju nie chc,z drugirj strony to dziwne bo pani na pude趾u ma moim zdaniem zimny odcie br您u a nie 瘸den tam kasztan
Z tymi odcieniami to nic nie wiadomo. Mam ten 562 i na oficjalnej stronie ten odcie taki jasny, siwy a ja jak patrz na pude趾o to widz nieco ciemniejszy ale taki popielaty a nie siwy jak u babci.
Cynamon na zdj璚iach jest jasny a na pude趾u jak 鈔edni br您. I teraz nie wiem czy to ustawienie monitora czy co.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-06, 09:57   #4188
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

dziewczyny, nie wiecie czy na allegro mog zmieni komentarz z pozytywa na negatyw? doczyta豉m sie na opakowaniu ze zaw. max moich clip闚 to 80% ludzkie w這sy (za takie w這sy zap豉ci豉bym po這we sumy kt鏎 zap豉ci豉m temu z這dziejowi) nie chce zeby kolejne osoby na allegro sie te na niego nacie造!!
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-06, 10:07   #4189
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
dziewczyny, nie wiecie czy na allegro mog zmieni komentarz z pozytywa na negatyw? doczyta豉m sie na opakowaniu ze zaw. max moich clip闚 to 80% ludzkie w這sy (za takie w這sy zap豉ci豉bym po這we sumy kt鏎 zap豉ci豉m temu z這dziejowi) nie chce zeby kolejne osoby na allegro sie te na niego nacie造!!
Napisz do allegro, 瞠 sprzedawca Ci oszuka i zapewnia (wstaw jego maile) 瞠 w這sy to naturalki. Mo瞠 co zrobi.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-06, 10:33   #4190
asiulka_22
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 214

Witajcie
doda豉m do subs. bo temat r闚nie mnie dotyczy
w這ski farbuje od d逝窺zego czasu castingiem "BR╴"-na pocz徠ki wychodzi prawie czarny, ale po kilku myciach wyp逝kuje sie do ciemnego br您u.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

strsznnie nie lubi czerwonej/ rudej po鈍iaty we w這sach,
mo瞠 ppolecicie mi jak御 sprawdzon farbe kt鏎a daje efekt bardzo ciemnego ch這dnego br您u?
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-05-06, 10:54   #4191
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Poka wiadomo嗆
Witajcie
w這ski farbuje od d逝窺zego czasu castingiem "BR╴"-na pocz徠ki wychodzi prawie czarny, ale po kilku myciach wyp逝kuje sie do ciemnego br您u.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

mo瞠 ppolecicie mi jak御 sprawdzon farbe kt鏎a daje efekt bardzo ciemnego ch這dnego br您u?
ci篹ko tak poleci z drogeryjnych farb, bo zazwyczaj wszystkie maj po鈍iaty jakie. Ch這dny jest palette C6 albo Londa ciemny blond popielaty ale to s blondy wi璚 nie wiem czy nie za jasne, chocia masz ciemne w這sy i powinny wyj嗆 ciemno. Nawet dziewczynom o ja郾iejszych wlosach wychodz bardzo ciemno te odcienie. Ja pisz co czyta豉m, sama na sobie nie stosowa豉m
albo farby profesjonalne

a ja b璠 miesza 7.0 z 6.1
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-06, 12:44   #4192
Lasd
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Poka wiadomo嗆
Witajcie

Ja i od siebie moge poleci Joanne Multi Cream Color Czekoladowy br您. Zobacz strone wcze郾iej, ja j farbowa豉m i wyszed ciemny br您 i to zimny. Nie wiem czemu zawsze wszystkie farby mi zimne wychodza;/
Stary 2012-05-06, 15:05   #4193
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisz do allegro, 瞠 sprzedawca Ci oszuka i zapewnia (wstaw jego maile) 瞠 w這sy to naturalki. Mo瞠 co zrobi.
wyobra嬈ie sobie 瞠 ten kole straszy mnie s康em 瞠 go oskar瘸m i obra瘸m bo mu napisa豉m ze dosta豉m inne w這sy niz zamawia豉m

az sie 篡c odechciewa, przyzna豚y sie i przeprosi豚y chociarz
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-06, 15:22   #4194
asiulka_22
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 214

Cytat:
wyobra嬈ie sobie 瞠 ten kole straszy mnie s康em 瞠 go oskar瘸m i obra瘸m bo mu napisa豉m ze dosta豉m inne w這sy niz zamawia豉m

a to pacan jaki!!!
s康em to go mo瞠sz postraszyc ty, ze dosta豉 nie to co kupowa豉.
zr鏏 zdj璚ie ze zbli瞠niem na to co jest na naklejce ze 80% w這sy naturalne , ciekawe jak z tego si wyt逝maczy

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-05-06 o 15:32
asiulka_22 jest offline  
Stary 2012-05-06, 15:24   #4195
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Czy jest w aukcji na kt鏎ej kupowa豉 opis w這s闚? Je郵i gdziekolwiek by這 napisane te 80% ludzkich nie mo瞠sz mie do niego pretensji 瞠 nie doczyta豉. Je瞠li nie ma nic w opisie poza zapewnieniem 瞠 s w 100% naturalne to zg這 to do allegro 瞠 facet nie idzie na ugod.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-06, 15:28   #4196
kicia069
Zadomowienie

koles napisa mi ze jestem sama fa連zywa i ob逝dna bo mu napisa豉m ze ma fa連zywy certyfikat, grozi mi te ze jeszcze raz napisze mu e mail i zacznie post瘼owanie s康owe i 瞠 ODSZCZEKAM to wszytko przed s康em,

... dziewczyny ja az sie ca豉 rozczeslam przez to co mi wynapisywa!!! nie wiem co robi, mysle nad tym 瞠by jutro i嗆 na policje i pokaza wszystko, dlaczego on mi grozi s康em jak to ja jego powinnam pozwa???

tylko ja sie nie znam na takich prawnych sprawach, czuje sie jak sko鎍zona kretynka przez to wszystko

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Kachula85, w opisie jest jak byk napisane ze to 100% ludzkie, jeszcze certyfikat jest jaki fa連zywy( chyba skradziony od innego uzytkownika) nawet napisane jest ze bez problemu mo積a FARBOWA BO S NATURALNE
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-06, 15:37   #4197
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
koles napisa mi ze jestem sama fa連zywa i ob逝dna bo mu napisa豉m ze ma fa連zywy certyfikat, grozi mi te ze jeszcze raz napisze mu e mail i zacznie post瘼owanie s康owe i 瞠 ODSZCZEKAM to wszytko przed s康em,

... dziewczyny ja az sie ca豉 rozczeslam przez to co mi wynapisywa!!! nie wiem co robi, mysle nad tym 瞠by jutro i嗆 na policje i pokaza wszystko, dlaczego on mi grozi s康em jak to ja jego powinnam pozwa???

tylko ja sie nie znam na takich prawnych sprawach, czuje sie jak sko鎍zona kretynka przez to wszystko

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Kachula85, w opisie jest jak byk napisane ze to 100% ludzkie, jeszcze certyfikat jest jaki fa連zywy( chyba skradziony od innego uzytkownika) nawet napisane jest ze bez problemu mo積a FARBOWA BO S NATURALNE
To nie pisz do niego a id na policj i zg這 bezpo鈔ednio do allegro. Innego wyj軼ia nie ma. On ci straszy aby da豉 spok鎩.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Ja i od siebie moge poleci Joanne Multi Cream Color Czekoladowy br您. Zobacz strone wcze郾iej, ja j farbowa豉m i wyszed ciemny br您 i to zimny. Nie wiem czemu zawsze wszystkie farby mi zimne wychodza;/
Nie obra si ale nie polecaj dziewczynom czekoladowego br您u Joanny jako ch這dnego, bo to nieprawda. Farbowa豉 na bardzo ciemne w這sy, a ze zdje mo瞠 wynika, 瞠 na wr璚z czarne. Czekolada nigdy nie b璠zie ch這dna (mo瞠 tobie tak wysz這). Wr璚z przeciwnie. Zrobi dziewczynie bordo br您. Mo瞠 masz dobry barwnik we w這sach i farby ci rudo軼i nie 豉pi ale naprawd czekolada nie jest ch這dna.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-06, 15:37   #4198
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
To nie pisz do niego a id na policj i zg這 bezpo鈔ednio do allegro. Innego wyj軼ia nie ma. On ci straszy aby da豉 spok鎩.

tez mi sie wydaje ze chce mnie zastraszy zebym odpu軼i豉, p鎩d jutro na policje, mam nadzieje ze tam mnie nie wy鄉iej ze przysz豉m z tak spraw do nich

wiecie co az mi z nerw闚 r璚e chodz, czysta bezczelno嗆
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-06, 16:15   #4199
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Kicia, zr鏏 printscreena opisu do tej aukcji, zr鏏 zdj璚ie napisom na opakowaniu, zr鏏 zdj璚ia w這som, wydrukuj te wszystkie jego chore maile. Musisz zgromadzi dowody, 瞠 Ci cham w bambuko zrobi, a teraz jeszcze s康em straszy.
To naj豉twiejsza taktyka sprzedaj帷ych buble na allegro, du穎 gadania na temat s康u, tylko po to, 瞠by zrezygnowa豉 ze swoich praw.
Dosta豉 towar, kt鏎y nie jest zgodny z opisem, wi璚 masz prawo do reklamacji. Jak chcesz to mo瞠sz przej嗆 si na policj i zapyta czy mog co z tym zrobi, ale moim zdaniem oni Ci powiedz, 瞠by spr鏏owa豉 si z nim dogada, a je郵i si nie uda to b璠ziesz musia豉 z這篡 wniosek do s康u
Stary 2012-05-06, 17:34   #4200
Lasd
Raczkowanie

Kachula82 Dziewczyna si pyta o opinie, to ja daje swoj. Kazdy wyra瘸 swoje zdanie. I nie obraz sie ale jak ci myli sprana czerwie z kolorem czarnym to chyba co nie tak ...

kicia069 on cie zastrasza tylko, bo wie ze jak co zrobisz to on bd mia przesrane za oszustwa

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.