Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 142 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-07, 13:41   #4231
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
je郵i masz twarde dowody to si nie stresuj
facet cwaniakuje i tyle
mam pewne podejrzenia 瞠 to kobieta, a wiadomo jakie s kobiety walcz jak dzikie lwice i tak pewnie b璠zie
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-07, 13:43   #4232
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
mam pewne podejrzenia 瞠 to kobieta, a wiadomo jakie s kobiety walcz jak dzikie lwice i tak pewnie b璠zie
tego nie mozna wykluczy
Stary 2012-05-07, 13:53   #4233
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
tego nie mozna wykluczy
M闚i si, 瞠 facet to 鈍inia ale baby s gorsze. Baby to takie 禦ije i j璠ze, 瞠 ja to tylko kumpli mam od lat a nie kole瘸nki.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-07, 13:54   #4234
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
M闚i si, 瞠 facet to 鈍inia ale baby s gorsze. Baby to takie 禦ije i j璠ze, 瞠 ja to tylko kumpli mam od lat a nie kole瘸nki.
niestety to prawda
Stary 2012-05-07, 14:05   #4235
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
niestety to prawda
Czasami to mi wstyd, 瞠 jestem bab jak patrz co inne wyrabiaj. Tym bardziej teraz jak mam trzech ch這p闚 w domu
My郵 nawet aby zacz望 sika na stoj帷o

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-07, 14:14   #4236
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Czasami to mi wstyd, 瞠 jestem bab jak patrz co inne wyrabiaj. Tym bardziej teraz jak mam trzech ch這p闚 w domu
zawsze mozesz spr鏏owa hihi

zobacz jakie piekne kolory w linku poni瞠j
http://www.biokap.pl/paleta-kolorow/
Stary 2012-05-07, 14:31   #4237
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
tego nie mozna wykluczy

Cytat:
鈍i皻a racja, facet facetem ale kobieta potrafi by 禦ijowata a jak sie z kim pok堯ci to do 鄉ierci pami皻a i wybaczy nie mo瞠, natomiast taki przyk豉dowy m篹czyzna to zapomina ze sie z innym pok堯ci w pr璠ko軼i 鈍iat豉

Cytat:
chyba by這by wi璚ej sprz徠ania potem ni samej czynno軼i

metaxa, to jaki teraz masz w ko鎍u kolorek na g這wie? masz jakie zdj璚ie?
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-07, 14:39   #4238
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Nie wiesz ile jest po moich facetach... Podejrzewam, 瞠 ja lepiej bym wycelowa豉

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-07, 14:43   #4239
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Nie wiesz ile jest po moich facetach... Podejrzewam, 瞠 ja lepiej bym wycelowa豉
straszne ja mam z moim m篹czyzn gorzej bo to on za mn lata z textem ` czemu nie spu軼i豉 deski, kibel ma by zawsze zamkniety`

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

podoba mi si ten ciemny br您 3.0 z tego biokap`u, tylko jak na razie ju mi nie chyci.. ale to nie zmienia faktu i jest sliczny
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-07, 14:43   #4240
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
zawsze mozesz spr鏏owa hihi

zobacz jakie piekne kolory w linku poni瞠j
http://www.biokap.pl/paleta-kolorow/
ζdne odcienie ale cena...

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-07, 14:56   #4241
kicia069
Zadomowienie

w豉郾ie, ile kosztuj? bo sie nie mog doczyta a ciekawa jestem
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-07, 15:21   #4242
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

鈍i皻a racja, facet facetem ale kobieta potrafi by 禦ijowata a jak sie z kim pok堯ci to do 鄉ierci pami皻a i wybaczy nie mo瞠, natomiast taki przyk豉dowy m篹czyzna to zapomina ze sie z innym pok堯ci w pr璠ko軼i 鈍iat豉

metaxa, to jaki teraz masz w ko鎍u kolorek na g這wie? masz jakie zdj璚ie?
br您owy

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
w豉郾ie, ile kosztuj? bo sie nie mog doczyta a ciekawa jestem
30-40 z
jest watek na wiza簑 o tych farbach
praktycznie same pozytywy
Stary 2012-05-07, 15:30   #4243
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

[QUOTE=Kachula82;33950381]Nawet te na bazie olejk闚 czy zi馧 co tak niekt鏎e profesjonalne s do kupienia na allegro?

Kasiu tutaj masz artyku na temat fakt闚 i mit闚 dotycz帷ych amoniaku w farbach. http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/

Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-07, 16:22   #4244
Lasd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Cze嗆 Dziewczyny!
kicia069 jak tam biedactwo idzie ci sprawa? By豉s na policji?

Dziewczyny mozecie mi poleci jakie 豉dne ciep貫 kolorki (bez rudych, czerwonych refleks闚 ) takiego jasnego/鈔edniego br您u jak na zdjeciu ni瞠j?
Najbardziej zaleza這by mi na fabach Wellaton bo ich jeszcze nigdy w zyciu nie pr鏏owa豉m a duzo dobrego o nich s造szalam...ciep造 braz nie zimny! Bo jak mi kolejny raz zimny wyjdzie to ja juz nie wiem, niby ok ale ja lubie cieple kolory a jeszcze lato idzie....

PS: Ale moga byc tez z innych firm ale nie drogie bo na moje wlosy juz jedno opakowanie nie wystarcza;/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img135826.fryzury-dlugie.1379147.jpg (694,2 KB, 54 za豉dowa)

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-05-07 o 16:26
Lasd jest offline  
Stary 2012-05-07, 17:12   #4245
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny!

Dziewczyny mozecie mi poleci jakie 豉dne ciep貫 kolorki (bez rudych, czerwonych refleks闚 ) takiego jasnego/鈔edniego br您u jak na zdjeciu ni瞠j?
Najbardziej zaleza這by mi na fabach Wellaton bo ich jeszcze nigdy w zyciu nie pr鏏owa豉m a duzo dobrego o nich s造szalam...ciep造 braz nie zimny! Bo jak mi kolejny raz zimny wyjdzie to ja juz nie wiem, niby ok ale ja lubie cieple kolory a jeszcze lato idzie....

PS: Ale moga byc tez z innych firm ale nie drogie bo na moje wlosy juz jedno opakowanie nie wystarcza;/
To nie stosuj br您闚. Na YouTube dziewczyny na ciemne w這sy k豉d jakie blondy i wychodzi im zawsze ciep造 ja郾iejszy br您ik. Kiedy sama nad tym my郵a豉m ale wtedy zacz窸am jednak schodzi na rudy
Z wydajnych farb to nie wellaton kt鏎y i tak ciemno wychodzi. Mo瞠 jakie polskie firmy jak Marion: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4399 Np orzechowy br您?
Kosztuj ok 6z...

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Albo Revia: http://allegro.pl/listing.php/search...0&string=revia
Jedna z wiza瘸nek pisa豉 gdzie 瞠 wychodza jak na opakowaniu. Poczytaj w KWC oczywi軼ie te pozytywne opinie

Albo Allwaves bo to a 100ml farby (prfesjonalnej) na allegro mo積a ju za 11-12z kupi.
Albo boskie odcienie ma KJMN: http://www.kallos.com/ftp/hasfestek_...ettak/kjmn.pdf
ok 11z na allegro i te 100ml.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-05-07 o 17:15
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-07, 17:29   #4246
Lasd
Raczkowanie

Cytat:
To nie stosuj br您闚. Na YouTube dziewczyny na ciemne w這sy k豉d jakie blondy i wychodzi im zawsze ciep造 ja郾iejszy br您ik. Kiedy sama nad tym my郵a豉m ale wtedy zacz窸am jednak schodzi na rudy
Z wydajnych farb to nie wellaton kt鏎y i tak ciemno wychodzi. Mo瞠 jakie polskie firmy jak Marion: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4399 Np orzechowy br您?
Kosztuj ok 6z...

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Albo Revia: http://allegro.pl/listing.php/search...0&string=revia
Jedna z wiza瘸nek pisa豉 gdzie 瞠 wychodza jak na opakowaniu. Poczytaj w KWC oczywi軼ie te pozytywne opinie

Albo Allwaves bo to a 100ml farby (prfesjonalnej) na allegro mo積a ju za 11-12z kupi.
Albo boskie odcienie ma KJMN: http://www.kallos.com/ftp/hasfestek_...ettak/kjmn.pdf
ok 11z na allegro i te 100ml.
Ten Marion mnie zainteresowal, ale boje sie zeby mi wlos闚 nie zniszczyl jak Garnier, bo dbam o nie bardzo a po woli przestaje to byc widoczne;(
Czekoladowy braz jest switny ale zeby mi czerwony nie wyszedl....ostatnio zastanawiam sie czy nie wracac do natralnego...
A ten Marion to jaki mi polecasz? Bo mi osobi軼ie spodoba sie ciemny br您 i czekoladowy braz...i teraz nie wiem ktory kupic?

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-05-07 o 18:24
Lasd jest offline  
Stary 2012-05-07, 17:52   #4247
Nolley
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 528
Wpisy w blogu: 1

O, chyba znalaz豉m dobre miejsce na zadanie tego pytania
Chodzi o to, 瞠 kiedy rozja郾ia豉m w這sy, przesta豉m 2 lata temu i obecnie farbuj na br您y. M鎩 problem polega na tym, 瞠 zawsze wychodz mi ciemne ko鎍闚ki. Od czego to si wzi窸o i jak mog wyr闚na kolor?Farbowa豉m przedwczoraj Perfect moussem z loreala - czekoladowy br您 i zn闚 to samo Foto: (w prostych po farbowaniu)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg aaaa.jpg (75,8 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0163.jpg (87,3 KB, 13 za豉dowa)

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2012-05-07, 17:57   #4248
Lasd
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka wiadomo嗆
Chodzi o to, 瞠 kiedy rozja郾ia豉m w這sy, przesta豉m 2 lata temu i obecnie farbuj na br您y. M鎩 problem polega na tym, 瞠 zawsze wychodz mi ciemne ko鎍闚ki. Od czego to si wzi窸o i jak mog wyr闚na kolor?Farbowa豉m przedwczoraj Perfect moussem z loreala - czekoladowy br您 i zn闚 to samo Foto: (w prostych po farbowaniu)
Z mojej wiedzy (nie du瞠j) wynika, ze masz zniszzone koncowki a co za tym idzie one bd wychodzic ciemniejsze.
1. Mozesz dac olej na koncowki 2 h przed farbowaniem albo farbe dac na 5 - 10 cm od koncowek na 5 minut, wtedy powinien kolor w miare jednolity wyjsc bo im bd mniej farby dawala na koncowki to ona zacznie sie spierac i lapac ten kolor co ma byc...ale nie zalamuj sie ja tez tak kiedys mialam^^
2. Mo瞠sz tez jedno mycie przed farbowaniem dac na koncowki na ok 10 min szampon z soda oczyszczon, kt鏎a otwiera 逝ski i kolor si wyp逝kuje, ale taki zabieg wysusza troch w這sy.
3. Metoda naturalna: przed ka盥ym myciem na 2 h wcieraj w te czarne koncowki MIOD! S造nie on z tego, 瞠 rozja郾ia w這sy. My郵e ze po miesi帷u byloby wida ro積ice

Z tymi wlosami to czasem niezle akcje sa, zeby znalezc swoj wymarzony kolor to trzeba sie niezle natrudzic. Ja to co chwile szukam...i ostatnio chodzi mi po glowie, 瞠by wrocic do naturalnego, ale z drugiej strony kocham zmiany.

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-05-07 o 22:46
Lasd jest offline  
Stary 2012-05-07, 20:28   #4249
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:

mo瞠 mleczna czekolada wellaton??? og鏊nie jak chcesz ciep造 kolorek to bez refleks闚 si nie da raczej sama czego takiego szukam

Cytat:
Kosztuj ok 6z...

ooo na ten orzechowy br您 chorowa豉m jaki czas temu, ale nie mia豉m odwagi uzy, fakt, mo瞠 to by b陰d z mojej strony

a allwaves teraz zamierzam zam闚i

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka wiadomo嗆
nie k豉d farby od razu na ca貫 w這sy, tylko na odrosty i te jasniejsze pasma, a dopiero na sam zmocz w這sy i rozmasuj wszystko na konce (3-4 min trzymaj - albo nawet i nie) i sp逝kuj ca這嗆

Cytat:
Z tymi wlosami to czasem niezle akcje sa, zeby znalezc swoj wymarzony kolor to trzeba sie niezle natrudzic. Ja to co chwile szukam...i ostatnio chodzi mi po glowie, 瞠by wrocic do naturalnego, ale z drugiej strony kocham zmiany.
Tak wgl康a moj naturalny kolor (taki jakis smieszno-dziwny):
gdybym ja mia豉 taki naturalny kolor to moje w這sy nie wiedzia造by co to farba hahahha chocia pewnie nie powstrzyma豉bym si
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-07, 20:36   #4250
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ten Marion mnie zainteresowal, ale boje sie zeby mi wlos闚 nie zniszczyl jak Garnier, bo dbam o nie bardzo a po woli przestaje to byc widoczne;(
Czekoladowy braz jest switny ale zeby mi czerwony nie wyszedl....ostatnio zastanawiam sie czy nie wracac do natralnego...
A ten Marion to jaki mi polecasz? Bo mi osobi軼ie spodoba sie ciemny br您 i czekoladowy braz...i teraz nie wiem ktory kupic?
Ja marionem robi豉m orzechowy z saszetki i by 豉dny, jasny bez czerwieni. I ostatnio ciemny blond. Wyszed jak z這tawy jasno-鈔edni br您 ale k豉d豉m na rudy. Ja to uwielbiam czekolady A tu masz ale saszetka kawowy br您: http://i.pinger.pl/pgr62/ed9fe76e001...a/P1122908.JPG
Po czekoladzie m闚i na necie 瞠 rudawa mo瞠 wyj嗆 ale o czerwieni nie pisz. I 瞠 ciemno nie wychodzi. Bierz czekolad

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-07, 20:37   #4251
Nolley
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 528
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Z mojej wiedzy (nie du瞠j) wynika, ze masz zniszzone koncowki a co za tym idzie one bd wychodzic ciemniejsze.
1. Mozesz dac olej na koncowki 2 h przed farbowaniem albo farbe dac na 5 - 10 cm od koncowek na 5 minut, wtedy powinien kolor w miare jednolity wyjsc bo im bd mniej farby dawala na koncowki to ona zacznie sie spierac i lapac ten kolor co ma byc...ale nie zalamuj sie ja tez tak kiedys mialam^^
2. Mo瞠sz tez jedno mycie przed farbowaniem dac na koncowki na ok 10 min szampon z soda oczyszczon, kt鏎a otwiera 逝ski i kolor si wyp逝kuje, ale taki zabieg wysusza troch w這sy.
3. Metoda naturalna: przed ka盥ym myciem na 2 h wcieraj w te czarne koncowki MIOD! S造nie on z tego, 瞠 rozja郾ia w這sy. My郵e ze po miesi帷u byloby wida ro積ice

Tak wgl康a moj naturalny kolor (taki jakis smieszno-dziwny):
Oo dzi瘯uj! Pomys z miodem wydaje si dobry my郵a豉m nad rozja郾ieniem ko鎍闚, ale farbowa豉m henn w styczniu, wi璚 wysz造by zielone

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2012-05-07, 20:39   #4252
Lasd
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
mo瞠 mleczna czekolada wellaton??? og鏊nie jak chcesz ciep造 kolorek to bez refleks闚 si nie da raczej sama czego takiego szukam :
O kolorek ciekawy ale musia豉bym zobaczyc jak wychodzi na wlosach u innych^^
Kurcze juz sama nie wiem, ciagle zmieniam. Chcia豉bym trafic na taki, w kt鏎ym bd sie czula i wygl康a豉 fantastycznie

Moje ulubione:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (27,3 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg before and after treatment.jpg (216,0 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-345274.jpg (24,1 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img141203.fryzury-dlugie.1400214.jpg (72,5 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img117715.fryzury-dlugie.1400921.jpg (95,6 KB, 24 za豉dowa)

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-05-07 o 20:51
Lasd jest offline  
Stary 2012-05-07, 20:53   #4253
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Kurcze juz sama nie wiem, ciagle zmieniam. Chcia豉bym trafic na taki, w kt鏎ym bd sie czula i wygl康a豉 fantastycznie

Moje ulubione:
polecam do przejrzenia w徠ek
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=15

post 446 moja mleczna czekolada
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-07, 21:06   #4254
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Cze嗆 Dziewczyny!

to Twoje w這sy? cudo po prostu, mo瞠 sie doczekam takich za pare dziesi徠 lat 鈍ietlnych

a po czym wychodzi造 Ci zimne br您y? ja w豉郾ie zawsze szuka豉m ch這dnego a na z這嗆 za ka盥ym razem mi ciep豉 tonacja wychodzi (chyba mamy na odwr鏒)

nie nie by豉m na policji, ale znalaz豉m na allegro program ochrony kupuj帷ych i opisa豉m im spraw, zobaczymy co si b璠zie dzia這 dalej, nie odpuszcze mu ze wzgl璠u na to i mnie obra瘸 i zastrasza a tak byb nie mo瞠...
Cytat:

Moje ulubione:
te 3 ostatnie zdj璚ia... jej ale si tu mo積a zdo這wac
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-07, 21:24   #4255
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆

Kasiu tutaj masz artyku na temat fakt闚 i mit闚 dotycz帷ych amoniaku w farbach. http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/

artyku po prostu bomba amoniak rulez
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-07, 21:30   #4256
Lasd
Raczkowanie

Cytat:
to Twoje w這sy? cudo po prostu, mo瞠 sie doczekam takich za pare dziesi徠 lat 鈍ietlnych

a po czym wychodzi造 Ci zimne br您y? ja w豉郾ie zawsze szuka豉m ch這dnego a na z這嗆 za ka盥ym razem mi ciep豉 tonacja wychodzi (chyba mamy na odwr鏒)
Nie, niestety nie moje ale marze o takich wlosach i taaaakim kolorze *_*
Pokazalam mamie to zdj璚ie a ona: No to ty przeciez tez mia豉 takie naturalne!
No moja wina wyraza豉 wiecej niz tysi帷 slow...
Zimne mi wyszly po Joannie czekoladowy braz i cynamonowy br您 ( a przeciez sa cieple, mozesz na moim blogu zobaczyc)
Chyba na drugi miesiac kupie orzechowy braz lub mleczna czekolade i bd swoje naturalne zapuszczac (no chyba ze te kolorki mi sie baaaaaardzo spodobaj) tylko ta co mam teraz musze sprac.

PS: Jaki to moze byc kolor? (nigdy nie umialam go okreslic;/)
na te rozowo - czerwone pasemka nie zwracajcie uwagi..wakacje to glowa szalala^^
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg naturalne.jpg (14,9 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nat.jpg (18,0 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nat2.jpg (15,7 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg klaczki natural.jpg (16,4 KB, 3 za豉dowa)

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-05-07 o 23:05
Lasd jest offline  
Stary 2012-05-08, 07:48   #4257
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
artyku po prostu bomba amoniak rulez

amoniak nie taki z造 jak go maluj )
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-08, 08:15   #4258
LosingMyWay
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 005

Witam
Robi豉m wczoraj k徙iel rozja郾iaj帷, trzyma豉m to na w這sach 10 minut i zacz窸o mi tam dziwnie sycze i si pieni, mia豉m w這sy w koczku, rozpu軼i豉m i w這sy by造 gor帷e, przestraszy豉m si i szybko zmy豉m :/ powiedzcie mi czy tak ma by ? W這ski si rozja郾i造, nie tak jak chcia豉m bo za kr鏒ko mia豉m k徙iel na w這sach ale s w bardzo dobrym stanie, a ba豉m si, 瞠 si przez to popal. Chcia豉m zej嗆 z ciemnego br您u/ czerni do ja郾iejszego br您u.
LosingMyWay jest offline  
Stary 2012-05-08, 08:40   #4259
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Poka wiadomo嗆
Witam
Robi豉m wczoraj k徙iel rozja郾iaj帷, trzyma豉m to na w這sach 10 minut i zacz窸o mi tam dziwnie sycze i si pieni, mia豉m w這sy w koczku, rozpu軼i豉m i w這sy by造 gor帷e, przestraszy豉m si i szybko zmy豉m :/ powiedzcie mi czy tak ma by ? W這ski si rozja郾i造, nie tak jak chcia豉m bo za kr鏒ko mia豉m k徙iel na w這sach ale s w bardzo dobrym stanie, a ba豉m si, 瞠 si przez to popal. Chcia豉m zej嗆 z ciemnego br您u/ czerni do ja郾iejszego br您u.
jaka woda??? i jaki rozjasniacz??? nie tak nie powinno by, na pewno by豉 za wysoka woda
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-08, 08:45   #4260
LosingMyWay
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 005

http://www.celux.pl/index.php?produc...t&prod_id=5597 ten rozja郾iacz, woda nie mam poj璚ia jaka, bo nie by這 tam takiej informacji Ale specjalnie da豉m baaaardzo du穎 szamponu i maski, na wszelki wypadek, 瞠by si to rozcie鎍zy這, no ale wida nie pomog這. Dobrze, 瞠 w這sy ca貫
LosingMyWay jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.