Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 149 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-12, 10:56   #4441
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
le ile tylko mo瞠sz
ja te si nie mog豉m doczeka kiedy j zobacz
no i zobaczy豉m 3 tyg. wczesniej
urodzi豉 sie w nieca陰 godzin
Tobie 篡cz tego samego
wow szybki por鏚.. hehe
ja ponad 2 godziny cho to itak szybko niektore dziewczyny sie mecza calymi dniami
Stary 2012-05-12, 12:17   #4442
Lasd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Cze軼 dziewczyny!!
Slysza造軼ie moze o nowych farbach z piance formy Marion : http://marionkosmetyki.pl/oferta/pro...-w-piance.html ??
Przyznam 瞠 niekt鏎e kolory sa nieziemskie. Widzia豉 mo瞠 kt鏎a z was je juz w sklepach??
Stary 2012-05-12, 12:23   #4443
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka wiadomo嗆
Cze軼 dziewczyny!!
Slysza造軼ie moze o nowych farbach z piance formy Marion : http://marionkosmetyki.pl/oferta/pro...-w-piance.html ??
Przyznam 瞠 niekt鏎e kolory sa nieziemskie. Widzia豉 mo瞠 kt鏎a z was je juz w sklepach??
ja nie widzia豉m,ale ju mi si czekoladowy br您 podoba
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-12, 14:09   #4444
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny wczesniej pisa造scie co o oczach a ja mam pytanie jaki kolor w這s闚 pasuje do takich oczu? bo mialam juz chyba wszystkie kolory, blond,czarne,rude,br您owe i w ka盥ym jako zle sie czuje teraz schodze z br您u do blondu aktualnie mam takie jak widac kawalek na fotce.. ale tez jakos do oczu mi chyba nie pasuja.. jak my郵icie? blond jasniejszy by pasowa?
karmel
Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
tak samo z olejami,Wam s逝膨 a ja jakiej du瞠j poprawy nie widz...ostatnio zacz窸am na prawd du穎 nak豉da i zostawiam na noc,a i tak ko鎍e porozdwajane i suche...trzeba b璠zie podci望...
Agata przecie wiesz, 瞠 ko鎍闚 olej nie sklei, niestety trzeba obci望

Cytat:
Cze軼 dziewczyny!!
o nie widzia豉m tego, ale na opakowaniach niekt鏎e kolory wygl康aja 鈍ietnie szkoda, 瞠 tylko na opakowaniach...
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-12, 14:33   #4445
agata456
Zakorzenienie

ibyza wiem ale chodzi o to,瞠 s strasznie suche te w這sy,mimo regularnego olejowania od ponad p馧 roku.Nie licze na sklejenie ko鎍闚ek,tylko na nawil瞠nie i od篡wienie w這s闚 przede wszystkim,kt鏎e gdzie tak od po這wy po same ko鎍e mam niestety suche

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-05-12 o 14:36
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-12, 14:39   #4446
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
ibyza wiem ale chodzi o to,瞠 s strasznie suche te w這sy,mimo regularnego olejowania od ponad p馧 roku.Nie licze na sklejenie ko鎍闚ek,tylko na nawil瞠nie i od篡wienie w這s闚 przede wszystkim,kt鏎e gdzie tak od po這wy po same ko鎍e mam niestety suche
ale i ja tak mam, nie s mo瞠 suche, ale takie pierzaste, wkurza mnie to troch, no ale czu czuj r騜nice we w這sach nie ekstremalna ale jaka jest
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-12, 15:11   #4447
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
mam tak samo od stycznia- zero sls闚 i silikon闚 do tego oleje nadal mam troche puchu i do tego suche jakies te wloski
Stary 2012-05-12, 15:24   #4448
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ale i ja tak mam, nie s mo瞠 suche, ale takie pierzaste, wkurza mnie to troch, no ale czu czuj r騜nice we w這sach nie ekstremalna ale jaka jest
no w豉郾ie po zmyciu oleju i wysuszeniu w這s闚 s taki mi貫 mam wra瞠nie,瞠 fajnie od篡wione jednak na drugi dzie znowu z w這s闚 robi mi si suche druty

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
mam tak samo od stycznia- zero sls闚 i silikon闚 do tego oleje nadal mam troche puchu i do tego suche jakies te wloski
dok豉dnie ja tak samo,ale denerwuje mnie to,瞠 mimo tego,瞠 dbam o nie,regularnie podcinam one nadal s suche i rozdwajaj si czy co robimy 幢e?
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-12, 15:39   #4449
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
no w豉郾ie po zmyciu oleju i wysuszeniu w這s闚 s taki mi貫 mam wra瞠nie,瞠 fajnie od篡wione jednak na drugi dzie znowu z w這s闚 robi mi si suche druty

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

dok豉dnie ja tak samo,ale denerwuje mnie to,瞠 mimo tego,瞠 dbam o nie,regularnie podcinam one nadal s suche i rozdwajaj si czy co robimy 幢e?
no wlasnie tez sie nad tym zastanawiam.. juz na glowie staje i nic
Stary 2012-05-12, 15:51   #4450
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Cytat:

Ja r闚niez nie by豉m zadowolona z olejowania a korzysta豉m z oleju kokosowego i oliwy z oliwek. W這sy jak si puszy造 tak sie pusz. Od 2 miesi璚y zacz窸am 造ka Skrzyp polny z pokrzyw jako suplement diety z BioGarden. Zobaczymy jakie b璠 efekty.... jedym jak narazie zuwa瘸lnym efektem jest zmniejszene masy cia豉 co mi akurat nie przeszkadza D
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-12, 15:55   #4451
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
Ja r闚niez nie by豉m zadowolona z olejowania a korzysta豉m z oleju kokosowego i oliwy z oliwek. W這sy jak si puszy造 tak sie pusz. Od 2 miesi璚y zacz窸am 造ka Skrzyp polny z pokrzyw jako suplement diety z BioGarden. Zobaczymy jakie b璠 efekty.... jedym jak narazie zuwa瘸lnym efektem jest zmniejszene masy cia豉 co mi akurat nie przeszkadza D
aha.. no ja wlasnie uzywam oliwy i olejku dla dzieci bo rycynowy mi jakos bardziej puszyl te wlosy
Stary 2012-05-12, 16:04   #4452
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:
ja jako ten nicole nie lubie. ale 豉dna jest to fakt.. nie co co my zwykli ludzie
a mi sie podobaja takie polaczenia braz i czerwien albo blond braz i czerwien.. juz tak mialam kiedys i moze wroce do tego
oj tam, one tez s zwyk造mi lud幟i, s 豉dne a jak s wystylizowane to cud mi鏚 hehe

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
masz br您owe oczyska to na 100 % by這by idealnie
poza tym mog豉by stan望 obok kt鏎ej z nich i r騜nicy by nie by這
widzia豉m Twoje fotki wiec wiem co m闚i

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

ka盥emu s逝篡 co innego
mnie silica pomog豉 a innej wiza瘸nce nie
wi璚 nie ma regu造
ojej dziekuje ale dosta豉m komplementa
Stary 2012-05-12, 16:39   #4453
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
ooooooooooo taki bym mog豉 mie

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1336776166

w og鏊e Kim i Nicolka to moje dwa idea造 pi瘯na

moje te ciemne oczy + ciemne w這sy = idea
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-05-12, 16:53   #4454
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆

chocia blondynki tez pi瘯ne kobiety jeszcze jak ten blond jest 豉dny i zadbany a i dziewczyna 豉dna to zwraca uwag

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2012-05-12 o 16:54
1985SiWA jest offline  
Stary 2012-05-12, 17:34   #4455
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Cze軼 dziewczyny!!
W poniedzia貫k lec na bazarek do babeczki co ma Marion i pr鏏nik mo瞠 b璠zie mia豉 to obejrz.
Bomba kolory!

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
wow szybki por鏚.. hehe
ja ponad 2 godziny cho to itak szybko niektore dziewczyny sie mecza calymi dniami
Pierwszy 3 godziny, drugi... 10min Wszystko si豉mi natury.

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka wiadomo嗆

Co do w這s闚 mam delikatny popielaty jasny br您 z Artego.
Ale przez ten popiel nie wygl康a aby to by jasny br您
Czekam na wyp逝kanie
Fota prosz! Ja te w popiel celuj!

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆
Czarne w這sy niebieskie oczy Niesamowite po陰czenie. Moja siostra tak ma

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-12, 18:10   #4456
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
W poniedzia貫k lec na bazarek do babeczki co ma Marion i pr鏏nik mo瞠 b璠zie mia豉 to obejrz.
Bomba kolory!

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Pierwszy 3 godziny, drugi... 10min Wszystko si豉mi natury.

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Fota prosz! Ja te w popiel celuj!

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

kocham takie po陰czenie z wy陰czeniem czarnych zniszczonych natapirowanych w這s闚,i sk鏎y pomara鎍zowej od solarium

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
oj tam, one tez s zwyk造mi lud幟i, s 豉dne a jak s wystylizowane to cud mi鏚 hehe

ojej dziekuje ale dosta豉m komplementa
fajny prowadzisz blog,jeste 郵iczna no i te ciemne w這sy uwielbiam
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-12, 18:17   #4457
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
kocham takie po陰czenie z wy陰czeniem czarnych zniszczonych natapirowanych w這s闚,i sk鏎y pomara鎍zowej od solarium
No moja siostra jest blada i wygl康a to niesamowicie. Solarium pasuje raczej przy po陰czeniu ciemnych oczu i czarnych w這s闚.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-12, 18:19   #4458
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
No moja siostra jest blada i wygl康a to niesamowicie. Solarium pasuje raczej przy po陰czeniu ciemnych oczu i czarnych w這s闚.
ja r闚nie blada i mam niebieskie oczy,par lat nosi豉m czer i uwiebiam j,ale nie ka盥emu si taki kontrast podoba,wiele os鏏 mi m闚i這,瞠 czarny mnie przyt豉cza a to jest kolor w kt鏎ym jednak najlepiej si czuj no ale jak na razie przesz豉m na ciemne br您y
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-12, 18:23   #4459
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Kachula- nie幢e
Stary 2012-05-12, 18:23   #4460
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
ja r闚nie blada i mam niebieskie oczy,par lat nosi豉m czer i uwiebiam j,ale nie ka盥emu si taki kontrast podoba,wiele os鏏 mi m闚i這,瞠 czarny mnie przyt豉cza a to jest kolor w kt鏎ym jednak najlepiej si czuj no ale jak na razie przesz豉m na ciemne br您y
Moja siostra przerabia豉 wszystko, czer, blond, rudy, czerwie, bordo nawet pomara鎍zowe i r騜owe w這sy mia豉 Zawsze wraca do czerni bo jednak to odcie jakby si w nim urodzi豉, a ona 鈔ednio jasny taki blondzik naturalnie z jasn karnacj i piegami.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-12, 18:51   #4461
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Ja przesz這 12 lat farbowa豉m na granatow czer i bylam z niej mega zadowolona mimo zielonych oczu Ale aktualnie w 篡ciu bym d niej nie wr鏂i豉....teraz mam niesamowit ch耩 na intensywny ciep造 br您 .....mam nadziej,瞠 taki mi wydzie po mojej farbce... Kachula a Ty si skusi豉s na swoj farbk czy jednak poczekasz jeszcze chwil?
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-12, 18:59   #4462
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

fajny prowadzisz blog,jeste 郵iczna no i te ciemne w這sy uwielbiam
Dziekuje

Co do oczu, to kupi豉m kiedys soczewki niebieskie - ale czulam sie tak nieswojo, ze nie da這 rady - nie wyobra瘸m sobie miec oczu w innym kolorze
Stary 2012-05-12, 19:11   #4463
agata456
Zakorzenienie

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Moja siostra przerabia豉 wszystko, czer, blond, rudy, czerwie, bordo nawet pomara鎍zowe i r騜owe w這sy mia豉 Zawsze wraca do czerni bo jednak to odcie jakby si w nim urodzi豉, a ona 鈔ednio jasny taki blondzik naturalnie z jasn karnacj i piegami.
no ja mam tak samo...kiedy zrobi豉m dekoloryzacje i czer znikn窸a pr鏏owa豉m wszystkiego blondy,czerwienie,fiolety ,rudo軼i i zawsze by powr鏒 do ciemnych odcieni...albo prawie czarne ciemne br您y,albo kruczo czarne w這symoje naturalne to taki szaro bury br您,my郵a豉m,瞠by wr鏂i do naturalnych ale niestety pojawiaj mi si ju siwe w這sy

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Dziekuje

Co do oczu, to kupi豉m kiedys soczewki niebieskie - ale czulam sie tak nieswojo, ze nie da這 rady - nie wyobra瘸m sobie miec oczu w innym kolorze
hehe ja nosz soczewki bo mam wad i kiedy kupi豉m br您owe i te czu豉m si nieswojo lubi swoje niebieskie ale chcia豉m spr鏏owa ciemnych bo zawsze mi si podoba造 ale jednak to nie to takie same odczucie jak Ty mia豉 z niebieskimi

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Ja przesz這 12 lat farbowa豉m na granatow czer i bylam z niej mega zadowolona mimo zielonych oczu Ale aktualnie w 篡ciu bym d niej nie wr鏂i豉....teraz mam niesamowit ch耩 na intensywny ciep造 br您 .....mam nadziej,瞠 taki mi wydzie po mojej farbce... Kachula a Ty si skusi豉s na swoj farbk czy jednak poczekasz jeszcze chwil?
ja 6 lat nosi豉m granatow, i obecnie r闚nie wzi窸o mnie na ciep貫 br您y
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-12, 19:12   #4464
1985SiWA
Zakorzenienie

[QUOTE=agata456;34077149]
Cytat:

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

no ja mam tak samo...kiedy zrobi豉m dekoloryzacje i czer znikn窸a pr鏏owa豉m wszystkiego blondy,czerwienie,fiolety ,rudo軼i i zawsze by powr鏒 do ciemnych odcieni...albo prawie czarne ciemne br您y,albo kruczo czarne w這symoje naturalne to taki szaro bury br您,my郵a豉m,瞠by wr鏂i do naturalnych ale niestety pojawiaj mi si ju siwe w這sy

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

hehe ja nosz soczewki bo mam wad i kiedy kupi豉m br您owe i te czu豉m si nieswojo lubi swoje niebieskie ale chcia豉m spr鏏owa ciemnych bo zawsze mi si podoba造 ale jednak to nie to takie same odczucie jak Ty mia豉 z niebieskimi

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

ja 6 lat nosi豉m granatow, i obecnie r闚nie wzi窸o mnie na ciep貫 br您y
ja r闚nie nosze soczewki korekcyjne
Stary 2012-05-12, 19:17   #4465
agata456
Zakorzenienie

[QUOTE=1985SiWA;34077371]
Cytat:

ja r闚nie nosze soczewki korekcyjne
ooo wiem,瞠 pytanie totalnie nie ma temat ale mo瞠sz powiedzie jakich u篡wasz? ja od lat kupuj Optix ale jako mnie uwieraj,mam strasznie wra磧iwe oczy...chyba musz zmieni na co innego
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-12, 19:20   #4466
1985SiWA
Zakorzenienie

[QUOTE=agata456;34077476]
Cytat:
ooo wiem,瞠 pytanie totalnie nie ma temat ale mo瞠sz powiedzie jakich u篡wasz? ja od lat kupuj Optix ale jako mnie uwieraj,mam strasznie wra磧iwe oczy...chyba musz zmieni na co innego

J&J, sa to obecnie na rynku najdelikatniejsze soczewki.
Stary 2012-05-12, 19:22   #4467
agata456
Zakorzenienie

[QUOTE=1985SiWA;34077541]
Cytat:

J&J, sa to obecnie na rynku najdelikatniejsze soczewki.
dzi瘯i przetestuj bo pod koniec miesi帷e b璠 musia豉 zam闚i
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-12, 19:41   #4468
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Chodz jak w letargu ko這 tej farby ale m闚i sobie: jeszcze poczekaj, dopiero farbowa豉... Nie wiem czy wytrzymam jeszcze tydzie

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-13, 01:25   #4469
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575

Cytat:

chocia blondynki tez pi瘯ne kobiety jeszcze jak ten blond jest 豉dny i zadbany a i dziewczyna 豉dna to zwraca uwag

Ja tam w og鏊e w blondach nie gustuj ale przyznam 瞠 s te blondynki kt鏎e wed逝g mnie wygl康aj pi瘯nie z reszt wszystko zale篡 jak kobieta dba o siebie

Cytat:

No faktycznie po陰czenie ciekawe niebieskie oczy przy czarnych w這sach niesamowicie si odznaczaj
Przy ciemnych to ju si raczej ze sob komponuj co i tak jest najlepszym po陰czeniem wed逝g mnie ale r騜ne s gusta
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-05-13, 07:39   #4470
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Chodz jak w letargu ko這 tej farby ale m闚i sobie: jeszcze poczekaj, dopiero farbowa豉... Nie wiem czy wytrzymam jeszcze tydzie
haha sk康 ja to znam te mam tak cz瘰to 瞠 chce co "na ju"

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.