Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 165 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-18, 15:09   #4921
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
To ja nie m闚i rozmiar闚 swoich miseczek bo jedyne co mi si na nie mie軼i to prawdziwe miski M捫 lubi wi璚 nie narzekam, ostatnio powiedzia, 瞠 schudn望 mog ale nie z cyck闚
W這sy tej dziewczyny s boskie. A z tymi kolorami jest tak, 瞠 robisz w這sy i kolor taki nijaki ale jak strzelasz sobie fot aparatem z fleszem okazuje si, 瞠 masz ten co chcia豉. No ale nie widzi si tego naturalnie i dalej szukamy TEJ farby.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

A ja wcinam czekoladow babeczk z budyniem waniliowym i kawa趾ami jeszcze ciep貫j mlecznej czekolady Jak ja uwielbiam piec Tylko co z moj diet...

to ja mam szcz窷cie 瞠 mi si dzi nie chce piec to b璠 chudsza.

Obliczy豉m sobie wska幡ik BMI i mi wysz這 21.6 czyli w normie, i tam niby pisze 瞠 waga idealna dla mnie to 50 kg...to mi jeszcze 6 kg za du穎 zosta這.. ale przecierz nie ka盥y musi by idealny
tu jest ten kalkulator jakby kto chcia:
http://bmi.ulewa.com/
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-18, 17:08   #4922
marcysia2686
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

hejka!!!
czy mog si przy陰czy do br您owow這sych?
ja obecnie farbuj w這sy castingiem "jasnym br您em"...jestem po przygodzie z szamponem do 24 my z palett jasny br您 i wyszed mi czarny...to by這 rok temu od tamtej pory 軼inam reg鏊arnie w這sy,aby pozby si皻ej czerni...mam ju tylko ko鎍e czarne...jestem na etapie poszukiwania innej farby(teraz u篡wam castinga od paru miesi璚y)ale jak to kobieta szukam zmian..czytam o wszystkich farbach,szuka czego by wyszed fajny br您ik,a nie rudy czy czarny...ale nie mog si zdecydowa...tak chodzi mi po g這wie garnier,syoss...
marcysia2686 jest offline  
Stary 2012-05-18, 18:44   #4923
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Poka wiadomo嗆
hejka!!!
ja obecnie farbuj w這sy castingiem "jasnym br您em"...jestem po przygodzie z szamponem do 24 my z palett jasny br您 i wyszed mi czarny...to by這 rok temu od tamtej pory 軼inam regularnie w這sy,aby pozby si皻ej czerni...mam ju tylko ko鎍e czarne...jestem na etapie poszukiwania innej farby(teraz u篡wam castinga od paru miesi璚y)ale jak to kobieta szukam zmian..czytam o wszystkich farbach,szuka czego by wyszed fajny br您ik,a nie rudy czy czarny...ale nie mog si zdecydowa...tak chodzi mi po g這wie garnier,syoss...
Witamy witamy a powiedz na jakie w這sy k豉d豉 Palette?

Ciemny kaszmirowy blond Syoss jest 豉dny i ch這dny.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-18, 19:20   #4924
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆

Obliczy豉m sobie wska幡ik BMI i mi wysz這 21.6 czyli w normie, i tam niby pisze 瞠 waga idealna dla mnie to 50 kg...to mi jeszcze 6 kg za du穎 zosta這.. ale przecierz nie ka盥y musi by idealny
Tym kalkulatorom nie ma sensu ufa. Mi pokazuje lekk niedowag, a wcale na wychudzon nie wygl康am. Wr璚z przeciwnie- mam tu i 闚dzie za du穎, ale widocznie t逝szcz jest l瞠jszy od mi窷ni
Wykupi豉m sobie miesi璚zny karnet na si這wni i fitness co by sobie z tym t逝szczolem poradzi wreszcie. Wszystko mam takie wiotkie , ble
Cytat:
hejka!!!
ja obecnie farbuj w這sy castingiem "jasnym br您em"...jestem po przygodzie z szamponem do 24 my z palett jasny br您 i wyszed mi czarny...to by這 rok temu od tamtej pory 軼inam reg鏊arnie w這sy,aby pozby si皻ej czerni...mam ju tylko ko鎍e czarne...jestem na etapie poszukiwania innej farby(teraz u篡wam castinga od paru miesi璚y)ale jak to kobieta szukam zmian..czytam o wszystkich farbach,szuka czego by wyszed fajny br您ik,a nie rudy czy czarny...ale nie mog si zdecydowa...tak chodzi mi po g這wie garnier,syoss...
Cze嗆
Syossa nie polecamy
Stary 2012-05-18, 19:25   #4925
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

a ja tak jak pisa豉m tak zrobi豉m 軼i窸am si w V, troch tych w這s闚 zesz這 niestety i niestety troszk mam skopane to ci璚ie, id na poprawk i r闚nam jednak do U bo dosz豉m do wniosku 瞠 tak b璠zie 豉dniej i b璠 si lepiej czu豉. Ale w og鏊e jak 軼i窸am te szczepki to w這sy jakby dwa razy grubsze
Stary 2012-05-18, 19:40   #4926
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Tym kalkulatorom nie ma sensu ufa. Mi pokazuje lekk niedowag, a wcale na wychudzon nie wygl康am. Wr璚z przeciwnie- mam tu i 闚dzie za du穎, ale widocznie t逝szcz jest l瞠jszy od mi窷ni
Wykupi豉m sobie miesi璚zny karnet na si這wni i fitness co by sobie z tym t逝szczolem poradzi wreszcie. Wszystko mam takie wiotkie , ble

Cze嗆
Syossa nie polecamy
mi pokazuje,瞠 idealna waga to 10kg mniej ni teraz wa輳 o jejku,to chyba musia豉 bym wygl康a jak szkielet

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

metaxa zam闚i豉m olejek amla,jaka ulepszona wersja z migda豉mi i henn zobaczymy czy zdzia豉 cuda

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-05-18 o 19:42
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-18, 19:42   #4927
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 312

:hej:

Dziewczyny macie jakie do鈍iadczenie z farb Palette Pralina...widzia豉m dzis ekspedientke w drogeri i oczywi軼ie zapyta豉m j co to za kolor...efekt super. Jak ciep造 br您.

Gdybym nie by豉 uprzedzona do twej firmy, kupi豉 bym dekoloryzator i od razu bym nim zrobi豉...

Ale ona twierdzi, 瞠 Palela w cale jej nie zniszczy豉 w這s闚...
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2012-05-18, 19:45   #4928
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka wiadomo嗆

Dziewczyny macie jakie do鈍iadczenie z farb Palette Pralina...widzia豉m dzis ekspedientke w drogeri i oczywi軼ie zapyta豉m j co to za kolor...efekt super. Jak ciep造 br您.

Gdybym nie by豉 uprzedzona do twej firmy, kupi豉 bym dekoloryzator i od razu bym nim zrobi豉...

interesowa mnie ten odcie,ale nigdzie nie widzia豉m zdj耩 farbowa豉m par miesi璚y temu ciemn czekolad,efekt super,zero zniszczenia,czy wypadanie chyba Palette nie jest a taka z豉 jedynie trwa貫j nie lubi,bo kiedy farbuj帷 czerni straci豉m po這w w這s闚
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-18, 19:45   #4929
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Ivoncia po co dekoloryzacja. R鏏 maseczk, kt鏎a rozja郾i ci w這sy naturalnie. I nie szkodliwa dla dzidzi:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1568
tez chce mie jasniejsze
Stary 2012-05-18, 19:48   #4930
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Cze嗆
Syossa nie polecamy
Syoss dlaczego? A 獞iczonka pomog Ja tylko na bie積i wal fat burn i sobie chodz, potem biegam, dowalam w 豉pki na maszynach z ci篹arkami, par brzuszk闚 i potem id na takie dziwne co co machasz r瘯ami i nogami i w og鏊e wszystko boli. Taki m鎩 sta造 rytm na si這wni.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
a ja tak jak pisa豉m tak zrobi豉m 軼i窸am si w V, troch tych w這s闚 zesz這 niestety i niestety troszk mam skopane to ci璚ie, id na poprawk i r闚nam jednak do U bo dosz豉m do wniosku 瞠 tak b璠zie 豉dniej i b璠 si lepiej czu豉. Ale w og鏊e jak 軼i窸am te szczepki to w這sy jakby dwa razy grubsze
Nie 瘸逝j w這s闚 bo ja jak 軼i窸am zza 這patek do ucha od篡造 mi niesamowicie a jakie g豉dkie ko鎍e mia豉m.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-05-18 o 19:49
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-18, 19:51   #4931
DontSaySorry
Zakorzenienie

Ale w這s闚 po farbowaniu ilu鈣am letnim to mi鏚 nie rozja郾i, nei ma si co 逝dzi. Mo瞠 ewentualnie nada lekiego z這tawego tonu
Stary 2012-05-18, 19:52   #4932
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Palette zmieni豉 sk豉d na lepsze potwierdzam i tak ciemno nie wychodzi, przynajmniej mi.
I nie r鏏 ja郾iejszych bo ci w ciemnych najlepiej (a par fotek na NK obejrza豉m )

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-18, 19:53   #4933
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
interesowa mnie ten odcie,ale nigdzie nie widzia豉m zdj耩 farbowa豉m par miesi璚y temu ciemn czekolad,efekt super,zero zniszczenia,czy wypadanie chyba Palette nie jest a taka z豉 jedynie trwa貫j nie lubi,bo kiedy farbuj帷 czerni straci豉m po這w w這s闚

A widzisz wi璚 moze s lepsze ni te z przed lat...
Kiedys i Joanna by豉 "be" a jako mi krzywdy nie robi豉...

Dzi瘯i
A kolor jest na prawde extra. Nieozdwierciedla tego z opakowania. Jak dla mnie wychodzi jak ciep造 br您, z pi瘯n po鈍iat

Musisz uwierzyc na s這wo, bo nie zrobie fotki obcej babce...
Stary 2012-05-18, 19:56   #4934
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Syoss dlaczego? A 獞iczonka pomog Ja tylko na bie積i wal fat burn i sobie chodz, potem biegam, dowalam w 豉pki na maszynach z ci篹arkami, par brzuszk闚 i potem id na takie dziwne co co machasz r瘯ami i nogami i w og鏊e wszystko boli. Taki m鎩 sta造 rytm na si這wni.

Nie 瘸逝j w這s闚 bo ja jak 軼i窸am zza 這patek do ucha od篡造 mi niesamowicie a jakie g豉dkie ko鎍e mia豉m.
A ja zamierzam pochodzi na zumb i p豉ski brzuch :P

A po tych ci篹arkach branych na r璚e to nie robi Ci si takie wyra幡e mi窷nie? Bo ja nie chc mie zarys闚 mi窷ni, chc si po prostu troszk uj璠rni i poprawi kondycj xD A ju szczeg鏊nie nie chc umi窷nia 造dek, bo i tak mam okropne bulwy :/

A Syossa nie polecam, bo si spiera w 2 tygodnei, pozostawia 逝pie i og鏊nie s lepsze farby w tej cenie
Stary 2012-05-18, 20:08   #4935
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
A widzisz wi璚 moze s lepsze ni te z przed lat...
Kiedys i Joanna by豉 "be" a jako mi krzywdy nie robi豉...

Dzi瘯i
A kolor jest na prawde extra. Nieozdwierciedla tego z opakowania. Jak dla mnie wychodzi jak ciep造 br您, z pi瘯n po鈍iat

Musisz uwierzyc na s這wo, bo nie zrobie fotki obcej babce...
A czemu nie

Cytat:
A ja zamierzam pochodzi na zumb i p豉ski brzuch :P

A po tych ci篹arkach branych na r璚e to nie robi Ci si takie wyra幡e mi窷nie? Bo ja nie chc mie zarys闚 mi窷ni, chc si po prostu troszk uj璠rni i poprawi kondycj xD A ju szczeg鏊nie nie chc umi窷nia 造dek, bo i tak mam okropne bulwy :/

A Syossa nie polecam, bo si spiera w 2 tygodnei, pozostawia 逝pie i og鏊nie s lepsze farby w tej cenie
Ja te mog uczestniczy w zaj璚iach ale jestem po 4 latach tak zacofana, 瞠 pierwszy miesi帷 odbudowuj kondycj. A mi窷nie? Ile to musia豉bym 豉dowa aby by這 je wida Ale uwielbiam napi望 豉pk i mie t gul. Kiedy mia豉m bo pracowa豉m fizycznie i nie jeden ch這pak stawia oczy w s逝p jak patrzy ile mog d德ign望. Ale gulki ju mam twarde
Co do 造dek to mi si nie "umi窷niaj" ale za to jak uda spad造

Czas edycji: 2012-05-18 o 20:10
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-18, 20:12   #4936
marcysia2686
Raczkowanie

Cytat:
Witamy witamy a powiedz na jakie w這sy k豉d豉 Palette?

Ciemny kaszmirowy blond Syoss jest 豉dny i ch這dny.

JA ROK TEMU pofarbowa豉m sobie na swoje naturalne szamponem palett nugatowy br您...i ledwo co by這 wida,瞠 co mam zrobione,to postanowi豉m po這篡 jasny br您 na moje w這sy,,,piek豉m wtedy pizz,mama mi pofarbowa豉 i posz豉...a ja zabra豉m si za pizz,m鎩 m捫 wpad do kuchni i m闚i''mycha a czy ty nie musisz ju zmy tej farby?''ja pierdziu polecia豉m szybko do 豉zienki,zmywa i wyszed baaardzo ciemny br您...i nie sp逝kiwa si ani troch...potem na to stale nak豉da豉m casting jasny br您.teraz szukam zmiany......no i w豉郾ie mam problem spory,bo nie mam poj璚ia w jak farb zainwestowa...mam w這sy 軼i皻e,takie do ko鎍a szyi,ale baaaardzo g瘰te i cz瘰to potrzebuj dw鏂h farb,zale篡 jaka jest pojemno嗆

Edytowane przez marcysia2686
Czas edycji: 2012-05-18 o 20:14
Stary 2012-05-18, 20:31   #4937
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
JA ROK TEMU pofarbowa豉m sobie na swoje naturalne szamponem palett nugatowy br您...i ledwo co by這 wida,瞠 co mam zrobione,to postanowi豉m po這篡 jasny br您 na moje w這sy,,,piek豉m wtedy pizz,mama mi pofarbowa豉 i posz豉...a ja zabra豉m si za pizz,m鎩 m捫 wpad do kuchni i m闚i''mycha a czy ty nie musisz ju zmy tej farby?''ja pierdziu polecia豉m szybko do 豉zienki,zmywa i wyszed baaardzo ciemny br您...i nie sp逝kiwa si ani troch...potem na to stale nak豉da豉m casting jasny br您.teraz szukam zmiany......no i w豉郾ie mam problem spory,bo nie mam poj璚ia w jak farb zainwestowa...mam w這sy 軼i皻e,takie do ko鎍a szyi,ale baaaardzo g瘰te i cz瘰to potrzebuj dw鏂h farb,zale篡 jaka jest pojemno嗆
Dok豉dnie okre郵 kolor w這s闚 jaki chcesz mie. Poka nawet na jakiej fotce z neta. Dziewczyny u篡waj Joanny Multi Cream ( nie Naturia!), Marion ma pi瘯ne kolory a kosztuj niewiele jak potrzebujesz dw鏂h. Joanna pewnie jedna ci wystarczy.
http://www.joanna.pl/
http://www.marionkosmetyki.pl/oferta...ow/koloryzacja

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

DZIEWCZYNY! Pianka Marion na allegro od 9,50z! Ja nie mog chyba si skusz!
I jest pr鏏nik: http://allegro.pl/marion-farba-do-wl...334702808.html

Czas edycji: 2012-05-18 o 20:33
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-18, 20:40   #4938
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
hejka!!!
Witamy
dziewczyny chyba polec garniera

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆

ja nie wiem ile wa輳 niestety albo stety
chyba musz zakupi wage
Stary 2012-05-18, 20:41   #4939
marcysia2686
Raczkowanie

takie co bym chcia豉
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg garnier szatyn.jpg (14,8 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowy 鈔edni br您.jpg (42,0 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT3897.jpg (71,3 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: gif mix kawy i jasnego br您u.gif (54,4 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg taki.jpg (22,7 KB, 7 za豉dowa)
Stary 2012-05-18, 20:43   #4940
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
mi pokazuje,瞠 idealna waga to 10kg mniej ni teraz wa輳 o jejku,to chyba musia豉 bym wygl康a jak szkielet

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

metaxa zam闚i豉m olejek amla,jaka ulepszona wersja z migda豉mi i henn zobaczymy czy zdzia豉 cuda

a tamt ju zu篡豉 ?
Stary 2012-05-18, 20:50   #4941
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
[/b]

a tamt ju zu篡豉 ?
ju dawno
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-18, 21:02   #4942
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
tez chce mie jasniejsze
wed逝g mnie w ciemnych jest Ci 豉dniej

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
ju dawno
ja jeszcze nie

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
takie co bym chcia豉
my郵 ze tym szatynem garniera mog豉by spr鏏owa
Stary 2012-05-18, 21:13   #4943
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
takie co bym chcia豉
Jak dostaniesz szatyna Garniera to wal 鄉ia這.
Jak nie to ten Syoss odpada bo nim robi豉m i te mixy to 軼iema. Po tygodniu mi si wymy這...
Scwarzkopf wychodzi o ton ciemno. Ale w這sy mam po nim bez zniszcze. Mo瞠sz spr鏏owa ale kr鏂ej trzyma.
Trzecia fota w這s闚 jest chyba DontSaySorry? Spytaj jej jak wtedy farb u篡豉. Z tego co wiem jest wierna Joannie ale to mo瞠 by co innego
A patrzy豉 na strony Joanny i Mariona? Mo瞠 tam jest farba co ci podpasuje odcie?

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-18, 21:13   #4944
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
wed逝g mnie w ciemnych jest Ci 豉dniej

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

ja jeszcze nie

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

my郵 ze tym szatynem garniera mog豉by spr鏏owa
szatyn Garniera jest super
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-18, 22:11   #4945
metaxa
Zakorzenienie

Siuniaaa fotka dla nas
Stary 2012-05-18, 22:24   #4946
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Jak dostaniesz szatyna Garniera to wal 鄉ia這.
Jak nie to ten Syoss odpada bo nim robi豉m i te mixy to 軼iema. Po tygodniu mi si wymy這...
Scwarzkopf wychodzi o ton ciemno. Ale w這sy mam po nim bez zniszcze. Mo瞠sz spr鏏owa ale kr鏂ej trzyma.
Trzecia fota w這s闚 jest chyba DontSaySorry? Spytaj jej jak wtedy farb u篡豉. Z tego co wiem jest wierna Joannie ale to mo瞠 by co innego
A patrzy豉 na strony Joanny i Mariona? Mo瞠 tam jest farba co ci podpasuje odcie?
To by czekoladowy br您 syossa :P 豉dny kolor, ale nie warto :P joanna g鏎!

Na tym pr鏏niku pianek mariona wszystkie kolory wygl康aj tak samo
Stary 2012-05-18, 22:27   #4947
Kachula82
Zakorzenienie

Zakocha豉m si we w這sach Przybylskiej. Ale 豉dnemu we wszystkim 豉dnie...
Filmik przewin望 do 1:05 http://www.plejada.pl/350722,1,tylko...ideo.html#play

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-18, 22:33   #4948
marcysia2686
Raczkowanie

chyba skusz si na ten szatyn garniera...ale to za jaki czas,bo jestem tydzie po na這瞠niu castinga...a do tego czasu pewnie 100 razy zmieni zdanie hi hi hi.joann obserwuj ju jaki czas,czytam recenzje,ale kolory s tam jak dla mnie albo zaraz takie ciemne,albo za bardzo wpadaj w rudy
Stary 2012-05-18, 22:49   #4949
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
hejka!!!
oo witamy kolejn niezdecydowan

Cytat:
hahaha mi, 瞠 11. Powinnam wa篡 46 kg

Cytat:

ja nie mia豉m do鈍iadcze z tym odcieniem
ale za to dzi mia豉m w r璚e Mro幡y kasztan Castinga na tym pude趾u ten kolor jest cudny i ja mia豉m kiedy taki kolorek czekam na promocj i kupuje, w nosie mam wszystko
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-19, 10:21   #4950
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Dok豉dnie okre郵 kolor w這s闚 jaki chcesz mie. Poka nawet na jakiej fotce z neta. Dziewczyny u篡waj Joanny Multi Cream ( nie Naturia!), Marion ma pi瘯ne kolory a kosztuj niewiele jak potrzebujesz dw鏂h. Joanna pewnie jedna ci wystarczy.
http://www.joanna.pl/
http://www.marionkosmetyki.pl/oferta...ow/koloryzacja

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

DZIEWCZYNY! Pianka Marion na allegro od 9,50z! Ja nie mog chyba si skusz!
I jest pr鏏nik: http://allegro.pl/marion-farba-do-wl...334702808.html

:EEEEK: kusisz, oj kusisz ...

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
szatyn Garniera jest super

A MASZ FOTO...

Metaxa te si lepiej czuje w ciemnych, z ym, 瞠 zawsze mam ten kolor za ciemny, momo tego, 瞠 chodz do fryzjera, p豉ce babie, wie czego chce, a mam to co mam ehh

Chyba zrobi sobie deko..
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.