Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 167 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-20, 21:21   #4981
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Po pofarbowaniu nie by這 czerwieni, dopiero przy wpukiwaniu rzeczywi軼ie pojawi造 si czerwone tony...
Stary 2012-05-20, 21:23   #4982
marcysia2686
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

na dzie dzisiejszy nie mam ju takiej rudo軼i na skroniach,bo mimo pofarbowania w這s闚 castingiem ...ta rudo嗆 przebija豉 i dlatego my豉m codziennie w這sy szamp przeciw逝pie穎wym...dlate go na tych dzisiejszych moich fotkach nie by這 to tak zauwa瘸lne
marcysia2686 jest offline  
Stary 2012-05-20, 21:40   #4983
sweet_vintage
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 572

marcysia2686 , ja farbowa豉m tym Garnierem Color Sensation G喚boki Br您, kt鏎y wrzuci豉 stron temu. Co prawda my豉m w這sy po nim dopiero 3 razy, ale kolor jest ciemny i nie wida 瘸dnych rudo軼i. Mnie bardzo si podoba.

Kachula, niestety nie mam pude趾a po tej farbie ju.
sweet_vintage jest offline  
Stary 2012-05-20, 21:54   #4984
marcysia2686
Raczkowanie

[QUOTE=sweet_vintage;34234 270]marcysia2686 , ja farbowa豉m tym Garnierem Color Sensation G喚boki Br您, kt鏎y wrzuci豉 stron temu. Co prawda my豉m w這sy po nim dopiero 3 razy, ale kolor jest ciemny i nie wida 瘸dnych rudo軼i. Mnie bardzo si podoba.

a foto jakie mo瞠sz wrzuci?
a mo瞠 gdyby kr鏂ej przytrzyma na w這sach to nie by豚y taki ciemny co?
Stary 2012-05-20, 23:17   #4985
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez sweet_vintage Poka wiadomo嗆
marcysia2686 , ja farbowa豉m tym Garnierem Color Sensation G喚boki Br您, kt鏎y wrzuci豉 stron temu. Co prawda my豉m w這sy po nim dopiero 3 razy, ale kolor jest ciemny i nie wida 瘸dnych rudo軼i. Mnie bardzo si podoba.

Kachula, niestety nie mam pude趾a po tej farbie ju.
Ech... szkoda

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Po pofarbowaniu nie by這 czerwieni, dopiero przy wpukiwaniu rzeczywi軼ie pojawi造 si czerwone tony...
Tak my郵a豉m

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Poka wiadomo嗆
a co my郵icie o farbach palette...du穎 kobiet narzeka na t farb,ale najwiecej j kupuje u nas w drogeriach(zapyta豉m ka盥ej ekspedientki )m闚i造 palette i garnier.np moja mama mo瞠 tylko palette.ma strasznie siwe w這sy i przy innych farbach zawsze odrost jest o du穎 ja郾iejszy...a przy tej farbie wszystko r闚niutko pokryte!!!

strasznie mnie kusz te pi瘯ne kolory na opakowaniach palette...a mo瞠 spr鏏owa i trzyma po prostu kr鏂ej na w這sach by nie wysz這 czarne:confused :
Palette lubi i polecam seri Shampoo. Mimo, 瞠 szampon to siedzi na w這sach jak farba. Radzi豉bym kupowa odcie ja郾iejszy od chcianego i trzyma kr鏂ej a przede wszystkim obserwowa w這sy. Na Tw鎩 obecny kolor to wszystko mo瞠 ciemno 豉pa. I czas liczymy od pierwszego na這瞠nia farby a nie jak sko鎍zysz j nak豉da na w這sy.
Jak chcesz kolor n3 鈔edni br您 z Palette intensive to bra豉bym na twoim miejscu n4 jasny br您. Wtedy powinno na 鈔edni wyj嗆.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-21, 08:29   #4986
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Kachula- powiedz mi tak po czasie jak twoje w這ski i kolor po farbowaniu Natural&Easy? Dzisiaj ide do fryzjera a popo逝dniu chcia豉bym pofarbowa w這sy
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-21, 09:06   #4987
marcysia2686
Raczkowanie

Palette lubi i polecam seri Shampoo. Mimo, 瞠 szampon to siedzi na w這sach jak farba. Radzi豉bym kupowa odcie ja郾iejszy od chcianego i trzyma kr鏂ej a przede wszystkim obserwowa w這sy. Na Tw鎩 obecny kolor to wszystko mo瞠 ciemno 豉pa. I czas liczymy od pierwszego na這瞠nia farby a nie jak sko鎍zysz j nak豉da na w這sy.
Jak chcesz kolor n3 鈔edni br您 z Palette intensive to bra豉bym na twoim miejscu n4 jasny br您. Wtedy powinno na 鈔edni wyj嗆.[/QUOTE]

no ja w zesz造m roku za豉twi豉m sobie w這sy tym shampoo z palette...jasny br您 wyszed czarny ale to moja wina bo trzyma陰m za d逝go.do dzi mam ko鎍e czarne...wcale si nie zmywa!!!a niby szampon.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

powiem Wam szczerze kobietki,瞠 m鎩 m捫 ju na mnie si drze,bo stale szukam i czytam o farbach!!!pyta si mnie ile mo積a?czy mam zamiar rok si zastanawia nad wyborem firmy ?

ale nie gniewam si na niego,bo WIEM,浩 MA RACJ ....JU JESTEM ZAKR犴ONA JAK SΜIK NA ZIM Z TYMI FARBAMI...

MIΒGO DNIA JA 危IGAM DZI DO GINEKOLOGA...FEEE
Stary 2012-05-21, 10:32   #4988
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
Kachula- powiedz mi tak po czasie jak twoje w這ski i kolor po farbowaniu Natural&Easy? Dzisiaj ide do fryzjera a popo逝dniu chcia豉bym pofarbowa w這sy
W這sy mam mi瘯kie, zero suchych ko鎍闚ek. Pl帷z mi si w這sy ale to dlatego, 瞠 u篡wam odzywki bez silikon闚. Moje w這sy chyba wol silikon... Ale nic z貫go po farbie na razie nie zauwa篡豉m.

Cytat:

no ja w zesz造m roku za豉twi豉m sobie w這sy tym shampoo z palette...jasny br您 wyszed czarny ale to moja wina bo trzyma陰m za d逝go.do dzi mam ko鎍e czarne...wcale si nie zmywa!!!a niby szampon.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

powiem Wam szczerze kobietki,瞠 m鎩 m捫 ju na mnie si drze,bo stale szukam i czytam o farbach!!!pyta si mnie ile mo積a?czy mam zamiar rok si zastanawia nad wyborem firmy ?
Mo瞠 masz podatne w這sy na farbowanie i dlatego od razu mocno ci z豉pa這? Mo瞠 lepiej tego garniera dla ciebie.
A je郵i chodzi o m篹a to powiedz mu, 瞠 to wszystko i tak przez niego bo pospiesza ci raz i wybra豉 z造 kolor. Kolor w這s闚 jest tak samo wa積y jak dla faceta kupno samochodu. I z tym i z tym musisz sie ludziom pokaza i nie naje嗆 si wstydu.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-21, 10:49   #4989
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
ja te
ten ostatni jest zar帳isty

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
My 豉dniejsze

Dla mnie idealne br您owe oczy to takie bardzo ciemne. Takie bym mog豉 mie. Moja mamu鄂a ma bardzo ciemn karnacj. Ca造 rok wygl康a jak opalona i jak by豉 m這da mia豉 czarne oczy ale dos這wnie. Teraz jej wyblak造 do br您u. Mimo to zawsze zazdro軼i豉m mamie karnacji, wygl康a jak cyganka czy ormianka jak Kim Kardashian. Normalnie karnacja marzenie. No i w這sy zawsze mia豉 ciemno br您owe
co racja to racja

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
a co my郵icie o farbach palette...du穎 kobiet narzeka na t farb,ale najwiecej j kupuje u nas w drogeriach(zapyta豉m ka盥ej ekspedientki )m闚i造 palette i garnier.np moja mama mo瞠 tylko palette.ma strasznie siwe w這sy i przy innych farbach zawsze odrost jest o du穎 ja郾iejszy...a przy tej farbie wszystko r闚niutko pokryte!!!

strasznie mnie kusz te pi瘯ne kolory na opakowaniach palette...a mo瞠 spr鏏owa i trzyma po prostu kr鏂ej na w這sach by nie wysz這 czarne:confused :
marcysia, pianka jest ca趾iem niez豉 ale szybko si wyp逝kuje, niestety :/

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Jak chcesz kolor n3 鈔edni br您 z Palette intensive to bra豉bym na twoim miejscu n4 jasny br您. Wtedy powinno na 鈔edni wyj嗆.

ale nie gniewam si na niego,bo WIEM,浩 MA RACJ ....JU JESTEM ZAKR犴ONA JAK SΜIK NA ZIM Z TYMI FARBAMI...

MIΒGO DNIA JA 危IGAM DZI DO GINEKOLOGA...FEEE[/QUOTE]

m鎩 nie inaczej
podchodzi gdy siedz przy kompie i pyta co patrzysz??
eeee znowu te w這sy

tak瞠 nie jeste jedyna

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
W這sy mam mi瘯kie, zero suchych ko鎍闚ek. Pl帷z mi si w這sy ale to dlatego, 瞠 u篡wam odzywki bez silikon闚. Moje w這sy chyba wol silikon... Ale nic z貫go po farbie na razie nie zauwa篡豉m.

Mo瞠 masz podatne w這sy na farbowanie i dlatego od razu mocno ci z豉pa這? Mo瞠 lepiej tego garniera dla ciebie.
A je郵i chodzi o m篹a to powiedz mu, 瞠 to wszystko i tak przez niego bo pospiesza ci raz i wybra豉 z造 kolor. Kolor w這s闚 jest tak samo wa積y jak dla faceta kupno samochodu. I z tym i z tym musisz sie ludziom pokaza i nie naje嗆 si wstydu.

dobrze to uj窸a
Stary 2012-05-21, 11:10   #4990
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

o Metaxa...gdzie kawka
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-21, 11:23   #4991
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
o Metaxa...gdzie kawka
w brzuszku
Stary 2012-05-21, 11:56   #4992
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
\
---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

m鎩 nie inaczej
podchodzi gdy siedz przy kompie i pyta co patrzysz??
eeee znowu te w這sy

tak瞠 nie jeste jedyna

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

[/b]

dobrze to uj窸a

u mnie jest dok豉dnie tak samo
albo jeszcze tekst ,,o matko znowu wiza ! "

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:

ja u篡wa豉m jasnego br您u Palette color cream ;D
jak zaczyna豉m kadencj z ciemnymi w這sami
je郵i chciala by zobaczyc zdj to mog wstawi
Kt鏎y Los rzuci nam... "

Nasza Ksi篹niczka !
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-05-21, 11:57   #4993
Kachula82
Zakorzenienie

Oni s tacy m康rzy a we ty tu zrozum faceta.
On mo瞠 by 造sy a i tak b璠zie laski wyrywa.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-21, 12:25   #4994
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

Cytat:
Oni s tacy m康rzy a we ty tu zrozum faceta.
On mo瞠 by 造sy a i tak b璠zie laski wyrywa.

tak moj T twoerdzi 瞠 kobiety to sie interesuja samymi glupotami, ze tylko kosmetyki , wlosy , ciuszki i tak na okr庵這 i ze to wogole nie jest interesujace
a dla nas ich zainteresowania to glupoty
Kt鏎y Los rzuci nam... "

Nasza Ksi篹niczka !
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-05-21, 12:40   #4995
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
tak moj T twoerdzi 瞠 kobiety to sie interesuja samymi glupotami, ze tylko kosmetyki , wlosy , ciuszki i tak na okr庵這 i ze to wogole nie jest interesujace
a dla nas ich zainteresowania to glupoty
Pi趾a no積a, cycki, ty趾i, zapasy lesbijek w b這cie...

A tak z innej beczki par fotek aktorek, kt鏎e maj ob喚dnie 鈍ietne w這sy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kelly_Monaco__World_Music_Awards_2005_07.jpg (126,2 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nadia-bjorlin-104896.jpg (83,6 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg NadiaBjorlincloseupJune9.jpg (38,7 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg url.jpg (39,7 KB, 14 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-21, 13:16   #4996
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

2 i 3 w這sy piekne ale te oczy

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
u mnie jest dok豉dnie tak samo
albo jeszcze tekst ,,o matko znowu wiza ! "

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

ja u篡wa豉m jasnego br您u Palette color cream ;D
jak zaczyna豉m kadencj z ciemnymi w這sami
je郵i chciala by zobaczyc zdj to mog wstawi
albo: "znowu te br您owow這se "
Stary 2012-05-21, 13:17   #4997
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:

mam oczy takie jak ta kobietka na 2 i 3 zdj璚iu, wed逝g mnie do takich pasuje czer

ja juz od dziecka marz o br您owych oczach
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-21, 13:23   #4998
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Kobity a od czego s "kolorowe soczewki: mo積a kupi korekcyjne b康 tzw. zer闚ki!!
Polecam swojego czasu sama nosi豉m piwne
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-21, 13:26   #4999
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

same popatrzcie, a to tylko pokaza豉m 3 przyk豉dowe kolory a jest ich ca豉 gama odcieni
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg BigEyePromocja3kolory-1.jpg (44,1 KB, 48 za豉dowa)
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-21, 13:29   #5000
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Kobity a od czego s "kolorowe soczewki: mo積a kupi korekcyjne b康 tzw. zer闚ki!!
Polecam swojego czasu sama nosi豉m piwne
my郵a豉m o tym ale nie czu豉bym si `naturalnie` z takim czym, juz bardziej soczewki pog貫biaj帷e kolor, nie wiem czy by ludzie w moim otoczeniu nie umarli na zawa jakbym nagle zamiast niebieskich mia豉 br您owe oczy

Kachula przejrza豉m Twoj w這sow histori, jej jak Ci by這 pi瘯nie w tym rudym/czerwonym ale ta ostatnia fotka z natural& easy to powala na kolana, ten br您 jest taki mega naturalny, na tym zdj璚iu wygl康a zupe軟ie inaczej ni na tych kt鏎e dodawa豉 pare stron temu( pewnie kwestia o鈍ietlenia i aparatu)
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-21, 13:42   #5001
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
my郵a豉m o tym ale nie czu豉bym si `naturalnie` z takim czym, juz bardziej soczewki pog貫biaj帷e kolor, nie wiem czy by ludzie w moim otoczeniu nie umarli na zawa jakbym nagle zamiast niebieskich mia豉 br您owe oczy

Kachula przejrza豉m Twoj w這sow histori, jej jak Ci by這 pi瘯nie w tym rudym/czerwonym ale ta ostatnia fotka z natural& easy to powala na kolana, ten br您 jest taki mega naturalny, na tym zdj璚iu wygl康a zupe軟ie inaczej ni na tych kt鏎e dodawa豉 pare stron temu( pewnie kwestia o鈍ietlenia i aparatu)
ja te przejrza豉m i powiem szczerze 瞠 ten kolor co masz obecnie jest trafiony w 10
Stary 2012-05-21, 14:33   #5002
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
mam oczy takie jak ta kobietka na 2 i 3 zdj璚iu, wed逝g mnie do takich pasuje czer

ja juz od dziecka marz o br您owych oczach
Mi te ten jej kolor nie pasuje do oczu ale w granatowej czerni wygl康a豉 by bosko!

Cytat:

To ostatnie to z kom鏎ki bo jako jedyna nie robi豉 mi jaki rudo czerwonych pasemek A kolor jest bardzo naturalny, jakbym si w nim urodzi豉

Cytat:
ja te przejrza豉m i powiem szczerze 瞠 ten kolor co masz obecnie jest trafiony w 10
Mi tez si bardzo podoba ale chyba b璠 musia豉 zrezygnowa z farb chemicznych bo jak tak czyta豉m po necie to wszystkie moje objawy 陰cznie z wypadaniem w這s闚 mog 鈍iadczy o uczuleniu na PPD i chyba p鎩d to zbada. Nie wiem tylko czy do dermatologa czy do alergologa?

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-21, 14:40   #5003
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

witam
Stary 2012-05-21, 14:51   #5004
metaxa
Zakorzenienie

dziewczyny, takie kolorki chodz mi po g這wie
ten pierwszy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg br您...jpg (111,5 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg br您..jpg (10,3 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg br您.jpg (31,8 KB, 36 za豉dowa)

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-05-21 o 14:53
metaxa jest offline  
Stary 2012-05-21, 14:52   #5005
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
witam
witamy
Stary 2012-05-21, 14:54   #5006
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny, takie kolorki chodz mi po g這wie
A mo瞠 po prostu walnij sobie hebanow czer Strasznie ciemne te odcienie. Ale twierdz 瞠 ci naj豉dniej by這 w czym takim czerwono bordowym. Kiedy fot do陰cza豉 i pisa豉, 瞠 to tw鎩 najlepszy odcie na g這wie. POTWIERDZAM

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-21, 14:55   #5007
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Mi te ten jej kolor nie pasuje do oczu ale w granatowej czerni wygl康a豉 by bosko!

To ostatnie to z kom鏎ki bo jako jedyna nie robi豉 mi jaki rudo czerwonych pasemek A kolor jest bardzo naturalny, jakbym si w nim urodzi豉

Mi tez si bardzo podoba ale chyba b璠 musia豉 zrezygnowa z farb chemicznych bo jak tak czyta豉m po necie to wszystkie moje objawy 陰cznie z wypadaniem w這s闚 mog 鈍iadczy o uczuleniu na PPD i chyba p鎩d to zbada. Nie wiem tylko czy do dermatologa czy do alergologa?

nie zaszkodzi si przebada
my郵 ze nale篡 si uda najpierw do dermatologa

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
A mo瞠 po prostu walnij sobie hebanow czer Strasznie ciemne te odcienie. Ale twierdz 瞠 ci naj豉dniej by這 w czym takim czerwono bordowym. Kiedy fot do陰cza豉 i pisa豉, 瞠 to tw鎩 najlepszy odcie na g這wie. POTWIERDZAM
a ten na pierwszej focie chyba ma jak捷 czerwie??
czuje 瞠 ze zdjeciem pobiegn do fryzjera

w hebanowej wygl康am nie幢e ale wol ciemne z czym

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-05-21 o 14:57
metaxa jest offline  
Stary 2012-05-21, 15:06   #5008
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Wpad豉m sie przywitac i lece zaraz do nauki
Stary 2012-05-21, 15:12   #5009
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575

Cytat:
Ty to masz dobrze...
I widz, 瞠 lubisz do嗆 ciemne odcienie. Mojej mamie naj豉dniej by這 w cynamonowym br您ie Joanny Multi Cream pod warunkiem, 瞠 masz ju ciemny podk豉d na w這sach. Wtedy wyszed jej taki ciemny 郵iczny br您 Masz, znalaz豉m fotk w這s闚 mamy: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1302030057
A tu dziewczyna robi豉 na jasnym orzechowym br您ie ten cynamon: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...8&postcount=38

Tak ciemne odcienie lubi najbardziej i najlepiej si w nich czuj
Hmmm ciekawe jak by ten cynamonowy z豉pa na odrostach bo widz 瞠 to do嗆 ciep造 odcie. U Twojej mamy wygl康a pi瘯nie w og鏊e jakie ona ma w這sy
Mi chodzi po g這wie hebanowy br您 z Londy mia豉 kt鏎a z was z nim do czynienia? ten kawowy coraz bardziej mi si wyp逝kuje ale farbowa b璠 gdzie po 10 czerwcu przed wyjazdem

[QUO TE=metaxa;34244282]dziewczyny, takie kolorki chodz mi po g這wie
ten pierwszy [/QUOTE]

ostatni

Cytat:
[/b]
a ten na pierwszej focie chyba ma jak捷 czerwie??
czuje 瞠 ze zdjeciem pobiegn do fryzjera

w hebanowej wygl康am nie幢e ale wol ciemne z czym

no tak wygl康a jakby z czerwieni pasowa by Ci taki kolor
ja znowu wol ciemne jednolite odcienie
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-05-21, 15:19   #5010
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

Zapraszam do kolejnej czesci.
Br您owow這se farbowane Cz.IV

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.