Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 28 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-02, 19:16   #811
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III-w徠ek zbiorczy

ale jaja ;p
zadna dzisiaj nic nie napisala hehehe

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

no wlasnie nikt nic nie pisze
Metaxa i co zdecydowalas sie na cos?tzn na jakas farbe?

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

dziewczyny co to z wami dzisiaj?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-02, 19:28   #812
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Ja padam na twarzzzzzz
Stary 2011-12-02, 19:34   #813
ivoncia16
Wtajemniczenie

czemu?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-02, 19:34   #814
Fallen2000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 474

A ja do趾a z豉pa豉m...i jako tak ogarn望 si nie umiem
Fallen2000 jest offline  
Stary 2011-12-02, 19:56   #815
DontSaySorry
Zakorzenienie

Bo od rana jestem na nogach, plus 2 razy zmarzlam na przystankach. Mia豉m dzisiaj zaj璚ia, potem lata豉m po CH w poszukiwaniu prezent闚 na miko豉jki. A potem musia豉m jeszcze gotowa obiad :[

Nie wiem co kupi siostrze na urodziny 30ste... My郵a豉m, 瞠by p鎩嗆 do kosmetyczki i jej zam闚i jak捷 wizyt, no ale nie wiem sama
Stary 2011-12-02, 20:20   #816
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
ale jaja ;p
zadna dzisiaj nic nie napisala hehehe

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

no wlasnie nikt nic nie pisze
Metaxa i co zdecydowalas sie na cos?tzn na jakas farbe?

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

dziewczyny co to z wami dzisiaj?
niestety nie mam tysiac pomys堯w na minut

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Ja padam na twarzzzzzz
ja w pracy kompletnie nie mia豉m czasu
tyle by這 spraw 瞠 masakra

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Bo od rana jestem na nogach, plus 2 razy zmarzlam na przystankach. Mia豉m dzisiaj zaj璚ia, potem lata豉m po CH w poszukiwaniu prezent闚 na miko豉jki. A potem musia豉m jeszcze gotowa obiad :[

Nie wiem co kupi siostrze na urodziny 30ste... My郵a豉m, 瞠by p鎩嗆 do kosmetyczki i jej zam闚i jak捷 wizyt, no ale nie wiem sama
my郵 瞠 to dobry pomys
mo瞠 jaka seria od篡wczych maseczek ??

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Fallen2000 Poka wiadomo嗆
A ja do趾a z豉pa豉m...i jako tak ogarn望 si nie umiem
zawsze mozesz sie wygada
Stary 2011-12-02, 20:24   #817
Fallen2000
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆

zawsze mozesz sie wygada
Co ja Wam b璠 tru zrobi豉m sobie kaw, zaraz id do wanny ksi捫k poczyta bo dzisiaj wolny dzie, T畝 niet to i spok鎩 鈍i皻y jest, nic tylko korzystac mam w planach ogladanie seriali
Fallen2000 jest offline  
Stary 2011-12-02, 20:38   #818
DontSaySorry
Zakorzenienie

Fallen, zacz窸am ogl康a dzisiaj fajny serial. Dopiero pilot by, ale tak si u鄉ia豉m, 瞠 szok
I hate my teenage daughter
Stary 2011-12-02, 20:47   #819
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Co ja Wam b璠 tru zrobi豉m sobie kaw, zaraz id do wanny ksi捫k poczyta bo dzisiaj wolny dzie, T畝 niet to i spok鎩 鈍i皻y jest, nic tylko korzystac mam w planach ogladanie seriali
ja ju po k徙ieli

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Fallen, zacz窸am ogl康a dzisiaj fajny serial. Dopiero pilot by, ale tak si u鄉ia豉m, 瞠 szok
I hate my teenage daughter
z seriali to ja tylko "Na wsp鏊nej"
Stary 2011-12-02, 20:49   #820
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
ja ju po k徙ieli

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

z seriali to ja tylko "Na wsp鏊nej"
Jeste jak m鎩 kot ci庵le si myjesz
Stary 2011-12-02, 20:58   #821
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Jeste jak m鎩 kot ci庵le si myjesz
ale to chyba dobrze, nie??

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

w ko鎍u jak si mia這 tyle kot闚 to nie dziwne
Stary 2011-12-02, 21:49   #822
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Dziewczyny wy tu o ci捫ach, myciu a mnie chyba rozk豉da choroba. Od dzieciak闚 si zarazi豉m chyba. A jedyne co mi w g這wie to jakie szpilki sobie kupi. No nic w sklepach nie ma ciekawego. Allegro drogo wychodzi z tymi wysy趾ami a i buty wygl康aj tandetnie. Jutro z rana lec do chi鎍zyk闚 popatrze bo jak mam tandet bra to o po這w taniej. No i nadal nie wiem czy nude czy czarne. Czy na platformie czy bez... Bo瞠 czemu my baby mamy takie dylematy?

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2011-12-02, 22:54   #823
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

jestem

id Was nadrabia i odpisywa

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

tragedia czytam i czytam i... czytam

Cytat:

A co do w這s闚...to mo瞠 jestem g逝pia ale 逝dz si,瞠 jak w kwietniu wreszcie rozpuszcze i zafarbuj w這sy to padn na kolana przed ich pi瘯nem
podziwiam, ja bym nie da豉 rady do wiosny nie farbowa niczym....

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
ja ju po farbowaniu i jestem zadowolona
Pr鏏owa豉m zrobi jakie zdj璚ie niestety nie mog uchwyci dobrze koloru dlatego wrzucam starsz fotk jak mleczna z joa鄂i wysz豉m mi za pierwszym razem. Teraz odcie jest bardzo podobny tylko ja郾iejszy, bo k豉d豉m na ja郾iejsze w這sy.

W og鏊e to chyba jedyna br您owa farba jak znam, kt鏎a wychodzi jak naprawd jasny br您 i nie trzeba si przy niej smo造 obawia. Poza tym kolor wychodzi bardzo delikatny, naturalny - nie jaki ufarbowany he軛. Nie ma jak farba z kiosku za 5 z
wooow 鈍ietne ja w豉郾ie co takiego chc

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
ja mam daleko do drogerii wiec nawet nie wiem jakie s teraz nowo軼i i promocje na kosmetyki essence...:/nawet nie wiem o jakim lakierze piszesz:/ a mo瞠sz poleci jak捷 dobr od篡wke na rozdwojone,s豉be paznokcie??w okresie jesienno zimowym strasznie si 豉mi,musz nosi kr鏂iutkie i nawet nie da rady ich pomalowa bo brzydko wygl康a kolor na takich kr鏒kich mam jak捷 minera這w z top choice ale do niczego jest.
ja polecam
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45...ci.html&next=1

sama jej teraz u篡wam i jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆

To m闚icie o tuszach a dobry, tani Eyeliner? Kredka mi si choroba 軼iera...
miss sporty ja jestem bardzo zadowolona
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-02, 23:43   #824
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
wiesz, ka盥y ma swoje granice wytrzyma這軼i
przez tyle lat to mi zaleza這 na w miar pozytywnych relacjach, nie zwraca豉m uwagi na chamskie zachowania, teksty, fochy, przymyka豉m oko
no ale miarka si przebra豉, powiedzia豉m dos i nikomu teraz w d.... w豉zi nie musze

dojdziesz i Ty do takiego momentu
Ka盥y chyba w odpowiednim czasie dochodzi do takiego momentu ja to teraz jestem wredna s**ka w por闚naniu do tego co by這 kiedy i dobrze mi z tym

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
i tak ja polegne ze swoim zdaniem,bo DontSaySorry,ibyza i reszta dziewczyn powie Ci,ze rudy
rudy, RuDy, rUdY, RUDY albo RUDY jasny br您
Agatko jakby mnie zna豉 od urodzenia

Cytat:
Dziewczyny dorad嬈ie bo ja to ju miesi帷 z zakupem zwlekam. Jakie buciki b璠 bardziej uniwersalne czarne czy cieliste? I czy 69z to nie za du穎 za takie(pierwsze dwa zdj璚ia)? Ostatnia fota to buty w cenie ok 45z i nie specjalnie sza這we. Musz sobie prezent na imieniny strzeli a fundusze ograniczone i szukam but闚 (szpilek) na wyj軼ia np w go軼ie itp.
cieliste, zdecydowanie

Cytat:
Jednak na這篡豉m ta farbe na w這sy... Jeszcze 20 minut
a efekty???

Cytat:
Napisane przez Karina21 Poka wiadomo嗆
Faktycznie, z br您em niewiele to ma wsp鏊nego. W豉郾ie na fotce S. Johansson ma taki kasztanowy br您, ale bez 瘸dnych rubin闚. Te mi si kolor zamarzy
B璠 pr鏏owa, jak co wyjdzie pochwal si efektami. A jak nie... nie pierwszy i nie ostatni raz b璠 cierpie z powodu koloru na 貫petynie
ja robi豉m kasztanowym br您em to te i czerwone wysz造 jak wcze郾iej nie mia豉m nic przeciwko czerwieni to jako teraz ciesz si, 瞠 si zmy這 ca趾owicie

Cytat:
niestety nie mam tysiac pomys堯w na minut
pobij mnie
ja bym sobie zrobi豉 k徙iel rozjasniaj帷 i po這篡豉 albo mleczna czekolad z Joanny albo orzechowy br您 z Joanny (szampon do 24 my)
nie bij

zako鎍zy豉m swoj przemow t瘰kni造軼ie

ivoncia woow 8 tydzie, super a komputer z tego co wiem to nic Ci nie zaszkodzi i przyjemno軼i z T te nie by豉m w ci捫y ale nie wyobra瘸m sobie par, kt鏎e rezygnuj na 9 miesi璚y (moim zdaniem nierealne) ju metaxa napisa豉, 瞠 dziecku te nic si nie stanie

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-12-02 o 23:50
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-03, 09:02   #825
Fallen2000
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
jestem

id Was nadrabia i odpisywa

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

podziwiam, ja bym nie da豉 rady do wiosny nie farbowa niczym....

Wiesz, ja w這sy mia豉m 2 lata temu dekoloryzowane i mia豉m tragedi na g這wie ale g逝pia ba豉m si przesta farbowa...3 tygodnie temu 軼i窸am ju wszystko co by這 zniszczone i chyba ju mog spokojnie zapu軼i w這sy, a 瞠 zale篡 mi na ka盥ym centymetrze i ich wygl康zie oraz bior帷 pod uwag to, co z nimi wyprawia豉m to dosz豉m do wniosku,瞠 p馧 roku przerwy i im i mi dobrze zrobi, mimo,瞠 czasami jest naprawd trudno. Ale ju od 4 wrze郾ia nie farbuj wi璚 jako idzie

Par stron temu wstawia豉m zdj璚ie moich w這s闚 i w marcu/kwietniu mam zamiar znowu wstawi ale ju z nowym kolorem, jestem ciekawa r騜nicy

A co do seriali to ogl康acie mo瞠 "American Horror Story"? Dla mnie po "El Barco" i "Walking Dead" kolejne objawienie sezonu

Edytowane przez Fallen2000
Czas edycji: 2011-12-03 o 09:06
Fallen2000 jest offline  
Stary 2011-12-03, 10:35   #826
DontSaySorry
Zakorzenienie

ja oczywiscie ogladam american horror story

a o czym jest el barco? Glupie przerwy w serialach do stycznia i nie ma co ogladac wrr
Stary 2011-12-03, 10:51   #827
Fallen2000
Raczkowanie

Cytat:

a o czym jest el barco? Glupie przerwy w serialach do stycznia i nie ma co ogladac wrr
El Barco to hiszpa雟ki serial, tak jakby o "ko鎍u 鈍iata"

"Jest to historia za這gi statku 'Gwiazda Polarna', kt鏎a przyjmuje na pok豉d m這dych sta篡st闚, b璠帷ych pod opiek tajemniczej pani naukowiec, Julii Wilson (w tej roli Irene Montal -znana jako Rebeca z 'Internatu'). Na czele za這gi stoi kapitan i jego zast瘼ca, pierwszy oficer, obaj ludzie morza, kt鏎ym nie uda這 si tak do ko鎍a u這篡 篡cia rodzinnego. W t wyj徠kow podr騜 kapitan zabiera swoje dwie c鏎ki -starsza Ainhoa, to Blanca Suarez, znana jako Julia z 'Internatu'. Jedn z tajemniczych postaci tej wyprawy jest m這dy ch這pak, Ulises (Mario Casas, gwiazda serialu 'Paco i jego ludzie'). Wskutek niebezpiecznych eksperyment闚 w laboratorium w Genewie, 鈍iat staje w obliczu niewyobra瘸lnej katastrofy...Rozpoczyna si ogromna burza...Rankiem pasa瞠rowie feralnego rejsu dowiaduj si, 瞠 s prawdopodobnie jedynymi lud幟i, kt鏎zy 篡j na Ziemi..."

Ja bardzo polecam, jeden odcinek trwa 1,5h a jest ich sporo wiec jest co ogladac. Naprawde fajny i ciekawie zrobiony serial
Fallen2000 jest offline  
Stary 2011-12-03, 13:07   #828
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiesz, ja w這sy mia豉m 2 lata temu dekoloryzowane i mia豉m tragedi na g這wie ale g逝pia ba豉m si przesta farbowa...3 tygodnie temu 軼i窸am ju wszystko co by這 zniszczone i chyba ju mog spokojnie zapu軼i w這sy, a 瞠 zale篡 mi na ka盥ym centymetrze i ich wygl康zie oraz bior帷 pod uwag to, co z nimi wyprawia豉m to dosz豉m do wniosku,瞠 p馧 roku przerwy i im i mi dobrze zrobi, mimo,瞠 czasami jest naprawd trudno. Ale ju od 4 wrze郾ia nie farbuj wi璚 jako idzie
ja robi豉m dekoloryzacj w kwietniu i na kondycj nie narzekam ja fArbowa豉m ostatnio jako po 20 wrze郾ia... a p騧niej szamponem w pa寮zierniku jako szampon si ca趾owicie zmy a farba si trzyma jak g逝pia, a powinna ja郾ie
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-03, 13:17   #829
ivoncia16
Wtajemniczenie

a ja chyba bede musiala sie przezucic na Joanne do 24 myc
bo jest tania a teraz musze oszczedzac
a same wiecie ile kosztuje Casting

Metaxa ja Ci proponuje zrobic tym razem orzechowym brazem wlasnie z Joanny do 24 myc
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-03, 16:05   #830
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny wy tu o ci捫ach, myciu a mnie chyba rozk豉da choroba. Od dzieciak闚 si zarazi豉m chyba. A jedyne co mi w g這wie to jakie szpilki sobie kupi. No nic w sklepach nie ma ciekawego. Allegro drogo wychodzi z tymi wysy趾ami a i buty wygl康aj tandetnie. Jutro z rana lec do chi鎍zyk闚 popatrze bo jak mam tandet bra to o po這w taniej. No i nadal nie wiem czy nude czy czarne. Czy na platformie czy bez... Bo瞠 czemu my baby mamy takie dylematy?
nie przejmuj si, mnie bierze ju co od dw鏂h tygodni. jak na razie mam tylko zatkany nos i mam nadziej ze na tym koniec
je郵i chodzi o buty to bierz na platformie, s bardziej wygodne

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Ka盥y chyba w odpowiednim czasie dochodzi do takiego momentu ja to teraz jestem wredna s**ka w por闚naniu do tego co by這 kiedy i dobrze mi z tym

rudy, RuDy, rUdY, RUDY albo RUDY jasny br您
Agatko jakby mnie zna豉 od urodzenia

cieliste, zdecydowanie

a efekty???

ja robi豉m kasztanowym br您em to te i czerwone wysz造 jak wcze郾iej nie mia豉m nic przeciwko czerwieni to jako teraz ciesz si, 瞠 si zmy這 ca趾owicie

pobij mnie
ja bym sobie zrobi豉 k徙iel rozjasniaj帷 i po這篡豉 albo mleczna czekolad z Joanny albo orzechowy br您 z Joanny (szampon do 24 my)
nie bij

zako鎍zy豉m swoj przemow t瘰kni造軼ie

ivoncia woow 8 tydzie, super a komputer z tego co wiem to nic Ci nie zaszkodzi i przyjemno軼i z T te nie by豉m w ci捫y ale nie wyobra瘸m sobie par, kt鏎e rezygnuj na 9 miesi璚y (moim zdaniem nierealne) ju metaxa napisa豉, 瞠 dziecku te nic si nie stanie
witamy, witamy

w豉郾ie kusi mnie co z這tego,ciep貫go, nie b璠 bi

teraz to i ja wysz豉m na wredn s..k ale najwa積iejsze to czu si dobrze z samym sob, nie cierpi 篡 w zak豉maniu, udawa

a ja tam przez ca豉 ci您e, no wiecie i dzieci nie pokrzywione

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:

Par stron temu wstawia豉m zdj璚ie moich w這s闚 i w marcu/kwietniu mam zamiar znowu wstawi ale ju z nowym kolorem, jestem ciekawa r騜nicy

A co do seriali to ogl康acie mo瞠 "American Horror Story"? Dla mnie po "El Barco" i "Walking Dead" kolejne objawienie sezonu
ja o 瘸dnym z tych seriali nawet nie s造sza豉m
by czas kiedy nami皻nie ogl康a豉m CSI i Dowody Zbrodni, ale niestety chyba odcinki im si poko鎍zy造 bo puszczaj stare

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

dziewczyny a ten?? ju kiedys go Wam pokazywa豉m

http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...hon,26393.html
Stary 2011-12-03, 16:43   #831
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:

w豉郾ie dlaczego s te przerwy??? bo niby co????

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
a ja chyba bede musiala sie przezucic na Joanne do 24 myc
bo jest tania a teraz musze oszczedzac
a same wiecie ile kosztuje Casting

Metaxa ja Ci proponuje zrobic tym razem orzechowym brazem wlasnie z Joanny do 24 myc
no fajny tylko, 瞠 to taka sama sytuacja jak u mnie, mamy troszke za ciemne w這sy do tego orzechowego

Cytat:

witamy, witamy

w豉郾ie kusi mnie co z這tego,ciep貫go, nie b璠 bi

teraz to i ja wysz豉m na wredn s..k ale najwa積iejsze to czu si dobrze z samym sob, nie cierpi 篡 w zak豉maniu, udawa

a ja tam przez ca豉 ci您e, no wiecie i dzieci nie pokrzywione

dziewczyny a ten?? ju kiedys go Wam pokazywa豉m

http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...hon,26393.html
no w豉郾ie kiedy, kiedy, kiedy si zastanawia豉m czy w ci捫y mo積a

wyjdzie Ci ciemno... bo masz ciemne wyjsciowe i ja bym si ba豉,瞠 wyjd b康 co b康 czerwonawe

hahahahha wredne suki 陰czmy si
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-03, 17:07   #832
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
w豉郾ie dlaczego s te przerwy??? bo niby co????

no fajny tylko, 瞠 to taka sama sytuacja jak u mnie, mamy troszke za ciemne w這sy do tego orzechowego

no w豉郾ie kiedy, kiedy, kiedy si zastanawia豉m czy w ci捫y mo積a

wyjdzie Ci ciemno... bo masz ciemne wyjsciowe i ja bym si ba豉,瞠 wyjd b康 co b康 czerwonawe

hahahahha wredne suki 陰czmy si
to teraz ju wiesz

przegl康a豉m joanne i to cappucino nawet fajne, stonowane ale fajne

haha zaj窸o mi to 12 lat ale lepiej p騧no ni wcale
Stary 2011-12-03, 17:11   #833
DontSaySorry
Zakorzenienie

Dziewczyny, widzia造軼ie??
http://www.garnierusa.com/_en/_us/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^N UTRISSE_ULTRA_COLOR^NUTRI SSE_ULTRA_COLOR_DISCOVER& prdcode=P53202&varcode=60 3084246021&back=1

Br您y rozja郾iaj帷e z garniera !
Stary 2011-12-03, 17:20   #834
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, widzia造軼ie??
http://www.garnierusa.com/_en/_us/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^N UTRISSE_ULTRA_COLOR^NUTRI SSE_ULTRA_COLOR_DISCOVER& prdcode=P53202&varcode=60 3084246021&back=1

Br您y rozja郾iaj帷e z garniera !
wy鈍ietla si ze strona niedostepna :/

super by by這
Stary 2011-12-03, 17:22   #835
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
to teraz ju wiesz

przegl康a豉m joanne i to cappucino nawet fajne, stonowane ale fajne

haha zaj窸o mi to 12 lat ale lepiej p騧no ni wcale
do tego cappucino to musia造by鄉y zarzuci rozjasniacz na godzine p馧torej na te 貫bki nasze
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-03, 17:29   #836
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
do tego cappucino to musia造by鄉y zarzuci rozjasniacz na godzine p馧torej na te 貫bki nasze
wiem, wiem, tak tylko sobie pomarzy豉m

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

po tej p馧torej godzinki mog豉bym policzy ilos swoich w這s闚 na palcach jednej r瘯i hihi

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

http://www.garnierusa.com/_en/_us/our_products/range-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^N UTRISSE_ULTRA_COLOR^NUTRI SSE_ULTRA_COLOR_HOME

ten po lewej pi瘯ny
Stary 2011-12-03, 17:30   #837
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
wiem, wiem, tak tylko sobie pomarzy豉m

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

po tej p馧torej godzinki mog豉bym policzy ilos swoich w這s闚 na palcach jednej r瘯i hihi
no w豉郾ie dlatego to napisa豉m
u mnie zreszt by這by bardzo podobnie
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-03, 17:33   #838
DontSaySorry
Zakorzenienie

Nie wiem czemu si nie wy鈍eietla...

spr鏏uj jeszcze raz:
http://www.garnierusa.com/_en/_us/ou...ISCOVER&back=1
Stary 2011-12-03, 17:35   #839
ibyza
Wtajemniczenie

ooooooooo teraz i mi wesz這

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

B3 rewelka
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-03, 17:35   #840
DontSaySorry
Zakorzenienie

Z tym, 瞠 to usa. U nas tych farb nie widzia豉m...

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.