Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 40 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-17, 13:23   #1171
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 299
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III-w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Rozja郾iacz, a je郵i ciemny br您 uzyska豉 przy u篡ciu farby to mo瞠 dekoloryzacja i dopiero farbowanie docelowym odcieniem
Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
dekoloryzacja,cud闚 niema nie zejdziesz z ciemnego br您u do jasnego be 軼i庵ania koloru:/ niestety.
Tego si obawia豉m

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-12-17, 13:43   #1172
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
Marry88

skoro mnie nie znasz to lepiej sie nie udzielaj
to ze jestem mloda to nie znaczy ze nie odpowiedzialna
a wlosy normalnie w ciazy mozna farbowac , ta chemia nie wplywa na calyorganizm tylko na wlosy
w gazetach dla mam nawet jest ze mozna farbowac
a co do picia to nawet nie bedac w ciazy nie pilam
i to chyba ja wiem najlepiej czy chce tego dziecka czy nie , i nie mam zamiaru Ci sie tlumaczyc!

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

a co do farbowania to ostatnio farbowalam miesiac temu
ale ludzie sa dziwni , ktos bedzie mi dyktowal co ja mam robic masakra;/
jakos nie widze teraz ciezarnych ktore chodza z odrostami na pol glowy

Ivoncia, nie przejmuj si, czasem wchodz na fora r騜ne takie typy, kt鏎e wiedz wi璚ej ni reszta 鈍iata i lubi wyg豉sza publicznie opinie, kt鏎e powinny zatrzyma dla siebie.

Co do farbowania w ci捫y - co lekarz to opinia. Jeden m闚i, 瞠 szkodzi, inny, 瞠 szkodzi np. w pierwszych tygodniach ci捫y, a nast瘼ny w og鏊e tej kwestii nie rozdmuchuje, bo w這s闚 nie farbuje si codziennie. Poza tym gdyby tak chcie unika ca貫j chemii to Ivoncia musia豉by je嗆 same warzywa z ekologicznej produkcji, nie my si 瞠lem pod prysznic i najlepiej nie wychodzi z domu.

Jedno co mo積a zarzuci farbom jest fakt, 瞠 to okropna chemia. Wystarczy przeczyta sk豉d i sk鏎a si je篡 na g這wie. Chodzi g堯wnie o te "opary", kt鏎ych kobieta w ci捫y nie powinna wdycha- tak samo jak nie powinna przebywa w 鈍ie穎 pomalowanych pomieszczeniach i nie powinna u篡wa niekt鏎ych 鈔odk闚 chemicznych, np. przy sprz徠aniu.
Do tej pory wydawa這 mi si, 瞠 takie r騜ne 鈔odki chemiczne nie dzia豉j zbyt mocno na cz這wieka, ale ostatnio na laboratoriach moj kole瘸nk z豉pa這 takie uczulenie- plamy na ca貫j szyi, jakie b帳le... A nie mia豉 bezpo鈔edniego kontaktu z tymi chemikaliami, wi瘯szo嗆 by豉 przechowywana w szklanych zamkni皻ych butlach itd.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-12-17 o 13:45
DontSaySorry jest offline  
Stary 2011-12-17, 13:59   #1173
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Iwoncia nie martw si, Marry Ci nie zna i niepotrzebne by造 te s這wa przykre z jej strony, ale tak to ju z lud幟i jest, nic nie poradzisz

odno郾ie farbowania, to tak jak DontSaySorry pisze, co lekarz to inna opinia
ja kiedy czyta豉m, 瞠 najwazniejsze s pierwsze 3 miesi帷e i potem mo積a ju farbowa
le瘸豉m kiedy do嗆 d逝go (2 mce) na oddziale ginekologii, pozna豉m wtedy mn鏀two "鈍ie簑tkich" mam, bardzo wiele z nich mia這 rozja郾ione w這sy, bez odrost闚
my郵, 瞠 nie ma co przegina w 瘸dn ze stron, je郵i chcesz farbowa to ja ewentualnie stara豉bym si nie nak豉da farby przy samej sk鏎ze (podobno podczas ci捫y najlepszy jest balleyage, bo robi si go na folii i farba nie dotyka sk鏎y), trzeba stara si nie wdycha zapach闚 farby, wi璚 w jakim przestronnym pokoju farbowa a nie np w ma貫j 豉zience

nie ma sie co fiksowa, ale te troszke ostro積o軼i zachowa i b璠zie dobrze
Stary 2011-12-17, 14:11   #1174
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Iwonka,dziewczyny maj racj nie przejmuj si takimi osobami.Ona Cie nie zna a pozwalila sobie na wiele przykrych s這w.Ale bez kitu,ostatnie zdanie jej wywod闚 mnie rozwali這

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Iwonko ja bym na Twoim miejscu z tym czestym farbowaniem uwazala,ale mysle,ze szampony koloryzujace nie sa zle,nie maja tak intensywnego zapachu jak farby trwale.Wiec nie jestes skazana na wdychanie straszliwego smrodu amoniaku itd...a Marry88 nie powinna pozwalac sobie na takie s這wa...nic wiecej nie skomentuje,bo brak s這w po prostu co do tego co napisa豉.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-12-17 o 14:06
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-17, 15:59   #1175
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

no wlasnie nie wiem jak mozna mowic ze jak ktos wlosy farbuje to bedzie zla matka i ze wspolczuje temu dziecku
tak ten tekst ,,ze dzieci robia dzieci i nie wiedza co to prezerwatywy jest najlepsze "
wydaje mi sie ze w wieku 21 lat nie bede juz dzieckiem , i juz teraz nim nie jestem
jakos wszystkie ciezarne farbuja , w gazetach dla mam sa artykuly ze mozna take nie wiem czego sie czepiac
tymbardziej ze uzywam tylko szamponow koloryzujacych i nie mam zamiaru teraz farbowac co 4 tyg , pofarbowalam teraz bo swieta i sylwestra

ale dziewczyny az sie zdenerwowalam szczegolnie tym ze napisala ze pewnie nie chce tego dziecka, i ze bede pila na sylwka
a niby po czym to wnioskuje?
cco ma farbowanie wlosow do picia?
nigdy nie pilam a napewno nie pila bym w ciazy jakas dziwna baba !!!!!!!
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-17, 16:51   #1176
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

oj Ivonica... rozumiem, 瞠 si zdenerwowa豉 nie zna Ci, niech sobie pisze co chce a my tu rozmawiajmy na tematy, kt鏎e nas interesuj

jak si czujesz???

ciekawe jak tam metaxa bardzo mnie zastanawia co jej wysz這

ja le輳 w 堯磬u chora :/ dzi ju mi troszeczk lepiej.

nie farbowa豉m w這s闚 wytrwa豉m w postanowieniu
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-17, 16:52   #1177
ivoncia16
Wtajemniczenie

a dzieki bardzo dobrze sie czuje
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-17, 16:58   #1178
siulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 676
GG do siulka

Hej dziewczyny!
Przychodz do Was po rad, bo to w ko鎍u w徠ek od br您owow這sego farbowania. Moja historia w這sowa jest d逝ga, jak chcecie wiedzie wi璚ej, to napisa豉m o tym dzisiaj na blogu, bo mam dylemat - tu jest ca豉 historia http://siulka.blogspot.com/2011/12/w...at-siulki.html
Ale pokr鏒ce - aktualnie mam w這sy blond:
blond.jpg
Niestety wpadaj w karmelowo-鄴速e tony, a warstwy w這s闚 u do逝 g這wy nadal wykazuj przeb造ski rudo軼i, kt鏎 niestety kiedy potraktowa豉m swoj g這w. Pr鏏owa豉m z tym walczy ju wieloma sposobami, efekty marne, ewentualnie lekko b喚kitna po鈍iata na co niekt鏎ych pasemkach, ale z這to-rudo嗆 zosta豉... w zwi您ku z tym postanowi豉m (jestem na 90% przekonana), 瞠 chc wr鏂i do ciemnych w這s闚, kt鏎e kiedy mia豉m i wygl康a豉m tak:
ciemne.jpg
marzy mi si kolor mniej wi璚ej taki:
propozycje.jpg
i tu moje pytanie - po pierwsze - czy farbowa si z powrotem na ciemno czy nie? Nie jestem zadowolona z tego blondu do ko鎍a, chocia wygl康am ca趾iem 豉dnie i podobno m這dziej, ale odcie to nadal nie to, a boj si, 瞠 kolejnymi zabiegami jeszcze bardziej je zniszcz a ju s naprawd w op豉kanym stanie . Z drugiej strony jednak troch mi szkoda tego d逝giego czasu - oko這 roku, jaki po鈍i璚i豉m na doj軼ie do blondu...
I drugie pytanie - czy po zafarbowaniu na ciemno b璠zie mi si kolor wyp逝kiwa do rudo軼i? Czy jest szansa, zeby temu zapobiec? Zwariuj jak zobacze co rudego na moich w這sach znowu, bo uciekam od tego koloru ju ponad rok...
Prosz Was o rad
siulka jest offline  
Stary 2011-12-17, 16:59   #1179
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez Marry88 Poka wiadomo嗆
Ivoncia16 powiem Ci ze tak czytam czytam i nie mog豉m sie powstrzyma 瞠by Ci tego nie napisa z tego co widze farbujesz w這sy chyba z 2 razy na miesi帷 ok wlosy masz wizualnie w dobrej kondycji .. to tam jeszcze ale na Boga.. dziewczyno podobno jestes w ci捫y ? ja jak bylam w ci捫y nie my郵a豉m o sobie i o takich cudach jak tu z czarnych w這s闚 zrobic na si貫 br您owe bez rozjasniania ale martwilam sie o dziecko zeby sie zdrowe urodzilo i moze wygladalam paskudnie ale chodzi豉m z odrostami ciemnymi do polowy glowy a ty ci庵le farbujesz w ci捫y ?? co z tego ze jaka tam farba nie ma amoniaku tylko w nazwie to tak pi瘯nie wygl康a ale zamiast amoniaku ma mniej znany sk豉dnik kt鏎y wplywa i na w這sy i na reszt bardzo podobnie jak amoniak bo niestety jako te w這sy musz si pofarbowa to jest sama chemia !!! jestes nie odpowiedzialna domyslam si ze ta ci捫a to musiala byc wpadka bo chyba nie chcesz tego dziecka tak do konca... jestes mloda i nie odpowiedzialna pewnie i na sylwestra bedziesz pi豉 co.. zeby by fajna............ szkoda mi tego dziecka tak to jest jak dzieci robia dzieci a nie wiedz co to prezerwatywa! przykre ale prawdziwe.
no coments
nie znasz jej wi璚 si nie wypowiadaj
Stary 2011-12-17, 17:06   #1180
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez siulka Poka wiadomo嗆
I drugie pytanie - czy po zafarbowaniu na ciemno b璠zie mi si kolor wyp逝kiwa do rudo軼i? Czy jest szansa, zeby temu zapobiec? Zwariuj jak zobacze co rudego na moich w這sach znowu, bo uciekam od tego koloru ju ponad rok...
Prosz Was o rad
na pewno po blondzie b璠zie Ci si d逝窺zy czas wymywa這 do rudego mo瞠 nie ca趾owicie rudego ale br您u rudym poblaskiem
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-17, 17:10   #1181
siulka
Zakorzenienie

GG do siulka

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
na pewno po blondzie b璠zie Ci si d逝窺zy czas wymywa這 do rudego mo瞠 nie ca趾owicie rudego ale br您u rudym poblaskiem
hmm... i jak sobie wtedy pom鏂? szamponetk na przyk豉d? 瞠by "przeczeka" do nast瘼nego farbowania?
siulka jest offline  
Stary 2011-12-17, 17:12   #1182
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Metaxa, jak tu zawitasz to napisz jak tam po wizycie u fryzjera Zadowolona?
siedzia豉m u fryzjerki 4 godziny
jestem zadowolona, oto efekt
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0163.jpg (96,9 KB, 78 za豉dowa)
Stary 2011-12-17, 17:18   #1183
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
hmm... i jak sobie wtedy pom鏂? szamponetk na przyk豉d? 瞠by "przeczeka" do nast瘼nego farbowania?
tak

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
siedzia豉m u fryzjerki 4 godziny
jestem zadowolona, oto efekt
zdjecie oddaje ca趾owicie kolor jaki masz w reczywisto軼i??? to jest rudy kolor co mia豉s robione???? i jaki kolor po這穎ny?
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-17, 17:22   #1184
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
oj Ivonica... rozumiem, 瞠 si zdenerwowa豉 nie zna Ci, niech sobie pisze co chce a my tu rozmawiajmy na tematy, kt鏎e nas interesuj

jak si czujesz???

ciekawe jak tam metaxa bardzo mnie zastanawia co jej wysz這

ja le輳 w 堯磬u chora :/ dzi ju mi troszeczk lepiej.

nie farbowa豉m w這s闚 wytrwa豉m w postanowieniu
ano co tam wysz這

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
tak

zdjecie oddaje ca趾owicie kolor jaki masz w reczywisto軼i??? to jest rudy kolor co mia豉s robione???? i jaki kolor po這穎ny?
mia wyj嗆 troszk ciemniejszy ale wyszed jasniejszy
mieszany by jasny miedziany z這ty br您 z miedzianym z這tym blondem, proporcji niestety nie znam

powiedzmy ze zdj璚ie oddaje kolor jaki jest w rzeczywisto軼i

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

a oczywi軼ie kolor mia豉m 軼i庵any
Stary 2011-12-17, 17:26   #1185
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:

mia wyj嗆 troszk ciemniejszy ale wyszed jasniejszy
mieszany by jasny miedziany z這ty br您 z miedzianym z這tym blondem, proporcji niestety nie znam

powiedzmy ze zdj璚ie oddaje kolor jaki jest w rzeczywisto軼i

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

a oczywi軼ie kolor mia豉m 軼i庵any

i bardzo dobrze, 瞠 nie wyszed ciemniejszy jest pi瘯ny jak ju m闚i豉m. Rudy to Tw鎩 kolor nawet jeszcze ja郾iejszy m鏬豚y by
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-17, 17:32   #1186
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Hej dziewczyny!
Przychodz do Was po rad, bo to w ko鎍u w徠ek od br您owow這sego farbowania. Moja historia w這sowa jest d逝ga, jak chcecie wiedzie wi璚ej, to napisa豉m o tym dzisiaj na blogu, bo mam dylemat - tu jest ca豉 historia http://siulka.blogspot.com/2011/12/w...at-siulki.html
Ale pokr鏒ce - aktualnie mam w這sy blond:
Za陰cznik 4394991
Niestety wpadaj w karmelowo-鄴速e tony, a warstwy w這s闚 u do逝 g這wy nadal wykazuj przeb造ski rudo軼i, kt鏎 niestety kiedy potraktowa豉m swoj g這w. Pr鏏owa豉m z tym walczy ju wieloma sposobami, efekty marne, ewentualnie lekko b喚kitna po鈍iata na co niekt鏎ych pasemkach, ale z這to-rudo嗆 zosta豉... w zwi您ku z tym postanowi豉m (jestem na 90% przekonana), 瞠 chc wr鏂i do ciemnych w這s闚, kt鏎e kiedy mia豉m i wygl康a豉m tak:
Za陰cznik 4394992
marzy mi si kolor mniej wi璚ej taki:
Za陰cznik 4394993
i tu moje pytanie - po pierwsze - czy farbowa si z powrotem na ciemno czy nie? Nie jestem zadowolona z tego blondu do ko鎍a, chocia wygl康am ca趾iem 豉dnie i podobno m這dziej, ale odcie to nadal nie to, a boj si, 瞠 kolejnymi zabiegami jeszcze bardziej je zniszcz a ju s naprawd w op豉kanym stanie . Z drugiej strony jednak troch mi szkoda tego d逝giego czasu - oko這 roku, jaki po鈍i璚i豉m na doj軼ie do blondu...
Prosz Was o rad
w zasadzie to w jednym i w drugim kolorze jest Ci dobrze
na Twoim miejscu nie eksperymentowa豉bym sama z farbami w domu je郵i chcesz znowu ciemne
je郵i finanse Ci pozwalaj id do fryzjera
mo瞠 doradzi豚y r闚nie jak wyeliminowa te rudo軼i z blondu
bo na moje oko to na 100% nie jeste przekonana co do tego br您u

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
i bardzo dobrze, 瞠 nie wyszed ciemniejszy jest pi瘯ny jak ju m闚i豉m. Rudy to Tw鎩 kolor nawet jeszcze ja郾iejszy m鏬豚y by
ciesz si

nast瘼nym razem b璠zie ja郾iejszy
Stary 2011-12-17, 17:35   #1187
siulka
Zakorzenienie

GG do siulka

Cytat:
tak

dzi瘯i

a jakie szamponetki by軼ie poleci造?
siulka jest offline  
Stary 2011-12-17, 17:38   #1188
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ciesz si

Cytat:
dzi瘯i

marion
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-17, 17:44   #1189
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯i

ja kiedys uzywa豉m joanny i by豉m zadowolona

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:

marion
ibyza, kolor bedzie sie wyp逝kiwa wiec po miesiacu bedzie jasniejszy
Stary 2011-12-17, 17:46   #1190
siulka
Zakorzenienie

GG do siulka

Cytat:
w zasadzie to w jednym i w drugim kolorze jest Ci dobrze
na Twoim miejscu nie eksperymentowa豉bym sama z farbami w domu je郵i chcesz znowu ciemne
je郵i finanse Ci pozwalaj id do fryzjera
mo瞠 doradzi豚y r闚nie jak wyeliminowa te rudo軼i z blondu
bo na moje oko to na 100% nie jeste przekonana co do tego br您u

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

ciesz si

je瞠li chodzi o schodzenie z rudego do blondu to robi豉m to ca造 czas pod okiem fryzjerki, ale moje w這sy po prostu za Chiny Ludowe nie chc pu軼i tego czerwonego pigmentu i ju.... i ja ju nie mam si造 do nich - a nie chc ich znowu odbarwia, bo r闚nie dobrze mog je wtedy 軼i望, bo zostanie z nich jeden suchy wi鏎...
co do br您u - jestem przekonana - du穎 os鏏 mi m闚i, 瞠 w ciemnych du穎 lepiej mi jest i ja te si lepiej w nich czuj, no i przede wszystkim s du穎 wygodniejsze w utrzymaniu - nie musz chodzi na odrost do fryzjerki tylko robi sama, wi璚 te bardziej ekonomicznie... ale oczywi軼ie na pierwsze farbowanie - z blondu na ciemne, teraz p鎩d do fryzjerki - ju si um闚i豉m, 瞠by nie stch鏎zy bo chodzi za mn ten ciemny kolor ju bardzo d逝go... w ciemnych czu豉m si najlepiej i b喚dem by這 szukanie dziury w ca造m i zmiany... no ale kobieta zmienn jest prawda ? tylko si boj tego wyp逝kiwania, ale w takim razie za rad p鎩d i b璠 walczy szamponetkami
siulka jest offline  
Stary 2011-12-17, 17:49   #1191
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ja kiedys uzywa豉m joanny i by豉m zadowolona

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

ibyza, kolor bedzie sie wyp逝kiwa wiec po miesiacu bedzie jasniejszy
wiem wiem, 瞠 sie b璠zie wyp逝kiwa
dobra ja Was opuszczam teraz, ale ju mam komputer dobry... wi璚 b璠 zagl康a tu codziennie
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-17, 17:49   #1192
siulka
Zakorzenienie

GG do siulka

Cytat:

marion
a gdzie to znajd? w Rossmannie b璠? albo w hipermarketach? bo nie zwraca豉m uwagi nigdy... kolor wychodzi taki jak na zdj璚iu?

Cytat:
ja kiedys uzywa豉m joanny i by豉m zadowolona[COLOR="Silver"]

to widzia豉m ostatnio chyba w Rossmannie

dzi瘯i dziewczyny
siulka jest offline  
Stary 2011-12-17, 17:53   #1193
ivoncia16
Wtajemniczenie

metaxa
kolorek bardzo fajny

dzieki ze mnie tak bronicie
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-17, 18:01   #1194
DontSaySorry
Zakorzenienie

Metaxa, cudownie wygl康asz!
Widzisz, mia造鄉y z dziewczynami racj, 瞠 to idealny kolor dla Ciebie
Stary 2011-12-17, 18:05   #1195
ivoncia16
Wtajemniczenie

kochanie a jak mowicie jak przed sylwestrem kupie sobie szamponetke ta do 6 myc czy ilus np z Joanny zeby przyciemnic ten rudy odrot zeby sie tak nie rzucal w oczy to cos sie stanie ? chyba nie co ?
bo to bardzo delikatne prawda?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-17, 18:09   #1196
DontSaySorry
Zakorzenienie

Tylko pytanie czy szamponetka si przyjmie na takich 鈍ie穎 ufarbowanych w這sach i czy nie b璠ziesz mia豉 t璚zy na g這wie na sylwestra
Stary 2011-12-17, 18:14   #1197
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

patrzy豉m sobie dzisiaj farbki z L;oreala i moj uwag zwr鏂i bezowy jasny br您, tylko, 瞠 na farbie pisa這 ultrarozja郾iaj帷a do ciemnych w這s闚, czyli jakbym po這篡豉 na m鎩 jasny br您 celem od鈍ie瞠nia kolory to by mi bardziej rozja郾i czy co??

a pr鏏owa豉 kt鏎a z was odcienia Virginie??

chcia豉bym znale潭 taki jasny br您 kt鏎y od razu po farbowaniu jest jasny a nie ciemny i potem si spiera, help

1.jasny be穎wy br您
2.virginie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg jb.jpg (23,6 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jbbb.jpg (20,4 KB, 15 za豉dowa)

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-12-17, 18:16   #1198
DontSaySorry
Zakorzenienie

WYdaje mi si , 瞠 takie farby mog ewentualnie rozja郾i w這sy, ale tylko te naturalne :P
Stary 2011-12-17, 18:34   #1199
ivoncia16
Wtajemniczenie

mysle ze sredni lub ciemny braz by pokryl
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-17, 18:46   #1200
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

metaxa pi瘯nie wygl康asz!

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
mysle ze sredni lub ciemny braz by pokryl
Iwonko ciemny na pewno pokryje i nie denerwuj si tym co ona napisa豉 szkoda s堯w a tym bardziej nerw闚 na takiego osoby, b璠ziesz na pewno 鈍ietn mam a to ostatnie zdanie jakie napisa豉 to poni瞠j krytyki hehe jak z Ciebie dziecko?Ty masz 21 lat...w og鏊e sk康 wie,瞠 Ty b璠ziesz pi豉 na sylwka hehe

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-12-17 o 18:55
agata456 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.