Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 41 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-17, 19:19   #1201
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III-w徠ek zbiorczy

nawet nie pomyslala bym o piciu w ciazy
to jak Agatko myslisz taka szamponetka to chyba nie tragedia jak zrobie co?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-17, 19:22   #1202
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
nawet nie pomyslala bym o piciu w ciazy
to jak Agatko myslisz taka szamponetka to chyba nie tragedia jak zrobie co?
mysle,ze ciemny br您 doskonale sobie poradziale wes pod uwage to,瞠 szybko si to zmywa a rudo軼i po paru myciach na pewno b璠 prze鈍itywa.Wiec jezeli chcesz dobrze wygladac na sylwestra pofarbuj dzien wczesniej,albo w ten sam dzienwtedy raczej nie b璠zie ryzyka,瞠 rudy b璠zie wida

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

mimo,瞠 osobi軼ie si nie znamy,pewna by豉m,瞠 m康ra z Ciebie kobitka i,瞠 do g這wy Ci nie przyjdzie pi w sylwestraa wszechwiedz帷a Marry88 napisa豉 o Tobie takie rzeczy jakby uwa瘸豉,瞠 zna Cie od lat i wie,jaka jestes i co b璠ziesz robi...鄉iac mi si chce z tego
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-17, 19:39   #1203
Marry88
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6

oj Ivoncia masz 20 lat a ju mega doros豉 si czujesz a wy dziewczyny nie piszcie mi ze jej nie znam bo mam tak samo do powiedzenia co wy! bo wystarczy poczytac co ona wypisuje za brednie! po 1. nie rozumiem tego ze cale wlosy masz czarne a odroty robisz sobie na rudo i nie wiem na co liczysz ze reszta tez ci na rudo chwyci? tak wiem wiem zaraz powiesz ze nie na rudo tylko ciemna czekolada itp ale fakt jest faktem wyglada to jak bys miala rude odrosty....... kolejna sprawa co do tej ci捫y to chyba masz slabego lekarza jesli pozwala ci w ci捫y farbowa wlosy z reszta lekarz jak lekarz ale ze tw鎩 chlopak ojciec dziecka albo np twoja mama maj to w nosie to troche dziwne.. potem bedziesz plakala jak ci si chory dzieciak urodzi bedziesz miala do Boga 瘸l ..twoje 篡cie r鏏 co chcesz jak dla mnie to mo瞠sz farbowa w這sy nawet 5 razy dziennie, tylko kilka dni temu farbowalas i co juz ci si nie podoba tak? bo rude wyszlo a na co liczy豉 no ja si pytam na co? pofarbuj odrost na czarno i nast瘼ny raz dopiero za 3 miesi帷e a jak bedziesz miala odroty to natapiruj albo zaczesz tak zeby nie bylo widac a nie 3 razy na miesiac farbujesz.
Marry88 jest offline  
Stary 2011-12-17, 19:51   #1204
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

Agatko mi tez sie chce naprawde
ja nigdy nie bylam taka dziewczyna ktora pije , nawet na imprezach nie pilam , od czasu do czasu jakis drink od swieta i na tym sie konczylo moje ,,pijanstwo "'
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-17, 19:53   #1205
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

a co to ju jak sie jest w ci捫y to nie mo積a na sylwka i嗆?? pff

ci捫a to nie kalectwo..

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2011-12-17, 19:55   #1206
kate25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335
GG do kate25

Cytat:
Napisane przez siulka Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny!
Przychodz do Was po rad, bo to w ko鎍u w徠ek od br您owow這sego farbowania. Moja historia w這sowa jest d逝ga, jak chcecie wiedzie wi璚ej, to napisa豉m o tym dzisiaj na blogu, bo mam dylemat - tu jest ca豉 historia http://siulka.blogspot.com/2011/12/w...at-siulki.html
Ale pokr鏒ce - aktualnie mam w這sy blond:
Za陰cznik 4394991
Niestety wpadaj w karmelowo-鄴速e tony, a warstwy w這s闚 u do逝 g這wy nadal wykazuj przeb造ski rudo軼i, kt鏎 niestety kiedy potraktowa豉m swoj g這w. Pr鏏owa豉m z tym walczy ju wieloma sposobami, efekty marne, ewentualnie lekko b喚kitna po鈍iata na co niekt鏎ych pasemkach, ale z這to-rudo嗆 zosta豉... w zwi您ku z tym postanowi豉m (jestem na 90% przekonana), 瞠 chc wr鏂i do ciemnych w這s闚, kt鏎e kiedy mia豉m i wygl康a豉m tak:
Za陰cznik 4394992
marzy mi si kolor mniej wi璚ej taki:
Za陰cznik 4394993
i tu moje pytanie - po pierwsze - czy farbowa si z powrotem na ciemno czy nie? Nie jestem zadowolona z tego blondu do ko鎍a, chocia wygl康am ca趾iem 豉dnie i podobno m這dziej, ale odcie to nadal nie to, a boj si, 瞠 kolejnymi zabiegami jeszcze bardziej je zniszcz a ju s naprawd w op豉kanym stanie . Z drugiej strony jednak troch mi szkoda tego d逝giego czasu - oko這 roku, jaki po鈍i璚i豉m na doj軼ie do blondu...
I drugie pytanie - czy po zafarbowaniu na ciemno b璠zie mi si kolor wyp逝kiwa do rudo軼i? Czy jest szansa, zeby temu zapobiec? Zwariuj jak zobacze co rudego na moich w這sach znowu, bo uciekam od tego koloru ju ponad rok...
Prosz Was o rad
Siulka, bez dw鏂h zda br您 bardzo 豉dny kolor mia豉 na tym zdj璚iu w czapce - pami皻asz, czym wtedy farbowa豉?
mo瞠 warto by這by wr鏂i do tej samej farby bo by這 naprawd super
Stary 2011-12-17, 20:16   #1207
siulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 675
GG do siulka

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka wiadomo嗆
Siulka, bez dw鏂h zda br您 bardzo 豉dny kolor mia豉 na tym zdj璚iu w czapce - pami皻asz, czym wtedy farbowa豉?
mo瞠 warto by這by wr鏂i do tej samej farby bo by這 naprawd super
dzi瘯uj na 90% to by這 Schwarzkopf Brillance - kolor 880

665-741-large.jpg

na pierwszy raz chc p鎩嗆 do fryzjerki, 瞠by mi po這篡豉 na te moje wybarwione kud造 jak捷 dobr farb, 瞠by mie dobry podk豉d do w豉snych kombinacji p騧niejszych - bo nie u鄉iecha mi si co p馧tora miesi帷a je寮zi na zwyk貫 ciemne odrosty do fryzjerki - b璠 sama robi, ale musz mie dobr "podk豉dk" wi璚 id na pierwszy ogie do fryzjerki potem b璠 dobiera farb pod to co uzyskamy mniej wi璚ej

chcia豉m spr鏏owa tej nowej farby z Palette o owocowym zapachu - widzia造軼ie? ale chyba si nie zdecyduj, bo czyta豉m na blogach, 瞠 to bubel
siulka jest offline  
Stary 2011-12-17, 20:32   #1208
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 299

Cytat:
Hej dziewczyny!
Przychodz do Was po rad, bo to w ko鎍u w徠ek od br您owow這sego farbowania. Moja historia w這sowa jest d逝ga, jak chcecie wiedzie wi璚ej, to napisa豉m o tym dzisiaj na blogu, bo mam dylemat - tu jest ca豉 historia http://siulka.blogspot.com/2011/12/w...at-siulki.html
Ale pokr鏒ce - aktualnie mam w這sy blond:
Za陰cznik 4394991
Niestety wpadaj w karmelowo-鄴速e tony, a warstwy w這s闚 u do逝 g這wy nadal wykazuj przeb造ski rudo軼i, kt鏎 niestety kiedy potraktowa豉m swoj g這w. Pr鏏owa豉m z tym walczy ju wieloma sposobami, efekty marne, ewentualnie lekko b喚kitna po鈍iata na co niekt鏎ych pasemkach, ale z這to-rudo嗆 zosta豉... w zwi您ku z tym postanowi豉m (jestem na 90% przekonana), 瞠 chc wr鏂i do ciemnych w這s闚, kt鏎e kiedy mia豉m i wygl康a豉m tak:
Za陰cznik 4394992
marzy mi si kolor mniej wi璚ej taki:
Za陰cznik 4394993
i tu moje pytanie - po pierwsze - czy farbowa si z powrotem na ciemno czy nie? Nie jestem zadowolona z tego blondu do ko鎍a, chocia wygl康am ca趾iem 豉dnie i podobno m這dziej, ale odcie to nadal nie to, a boj si, 瞠 kolejnymi zabiegami jeszcze bardziej je zniszcz a ju s naprawd w op豉kanym stanie . Z drugiej strony jednak troch mi szkoda tego d逝giego czasu - oko這 roku, jaki po鈍i璚i豉m na doj軼ie do blondu...
I drugie pytanie - czy po zafarbowaniu na ciemno b璠zie mi si kolor wyp逝kiwa do rudo軼i? Czy jest szansa, zeby temu zapobiec? Zwariuj jak zobacze co rudego na moich w這sach znowu, bo uciekam od tego koloru ju ponad rok...
Prosz Was o rad
Jak dosz豉 do blondu,rozja郾ia豉,軼i庵 a豉 kolor?
Mam teraz ciemny br您,chcia豚ym jak najmniej inwazyjnie je rozja郾i do jasnego br您u,w tym m鎩 dylemat bo podobno bez tych zabieg闚 si nie obejdzie.
P.S. Jaki kolor masz naturalny?

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-12-17, 20:41   #1209
siulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 675
GG do siulka

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Poka wiadomo嗆
Mam teraz ciemny br您,chcia豚ym jak najmniej inwazyjnie je rozja郾i do jasnego br您u,w tym m鎩 dylemat bo podobno bez tych zabieg闚 si nie obejdzie.

M鎩 naturalny kolor to taki 鈔edni br您 - myszowaty ciemny blond, po nim zdecydowa豉m si na ciemne, kt鏎e kocha豉m, ale m鎩 durny m霩g wymy郵i sobie rude, kt鏎e po pewnym nieudanym farbowaniu odrost闚 sta造 si ober篡nowo-wi郾iowe (a feeeee!!! ) i od tych ober篡nowych schodzi豉m do blondu poprzez kilkukrotn dekoloryzacj, r騜nej ma軼i 軼i庵acze koloru i rozja郾iacze, trwa這 to ponad rok - mia這 by delikatnie, a tak czy siak moje w這sy s teraz zeschni皻e na wi鏎 i w najgorszej kondycji ever - tak wi璚 - nie polecam... Bez tych zabieg闚 si nie obejdzie, ale to jest strasznie inwazyjne dla w這s闚 niestety
siulka jest offline  
Stary 2011-12-17, 21:00   #1210
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 299

Cytat:
M鎩 naturalny kolor to taki 鈔edni br您 - myszowaty ciemny blond, po nim zdecydowa豉m si na ciemne, kt鏎e kocha豉m, ale m鎩 durny m霩g wymy郵i sobie rude, kt鏎e po pewnym nieudanym farbowaniu odrost闚 sta造 si ober篡nowo-wi郾iowe (a feeeee!!! ) i od tych ober篡nowych schodzi豉m do blondu poprzez kilkukrotn dekoloryzacj, r騜nej ma軼i 軼i庵acze koloru i rozja郾iacze, trwa這 to ponad rok - mia這 by delikatnie, a tak czy siak moje w這sy s teraz zeschni皻e na wi鏎 i w najgorszej kondycji ever - tak wi璚 - nie polecam... Bez tych zabieg闚 si nie obejdzie, ale to jest strasznie inwazyjne dla w這s闚 niestety
Czyli dane jest mi na razie pozosta przy ciemnych
Patrz帷 na zdj璚ia,kt鏎e wklei豉 wydaje mi si 瞠 豉dniej Ci w br您ie,naturalnie i z charakterem.
Ten kolor tez jest 豉twiejszy w utrzymaniu ni blond,nie wida a tak przesuszonych w這sk闚.
Ostateczna decyzja nale篡 do Ciebie

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-12-18, 00:33   #1211
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
a jakiego koloru masz odrost,a jaki kolor reszty w這s闚? wiesz one nie wychodza rude chodzi o to,瞠 w 鈍ietle mia造 lekko rudy/z這tawy po造sk.

Po tym jasny br您ie wellatonu kt鏎y ju si lekko wyp逝ka mam z這tawo-br您owe odrosty a reszta prawie czarna... Najgorzej jest z ko鎍ami bo s najciemniejsze og鏊nie tragedii nie ma ale wida jednak r騜nic. Z reszt jak spr鏏uj to si dowiem wol nie martwic si ju na zapas bo za du穎 kombinuje potem

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
siedzia豉m u fryzjerki 4 godziny
jestem zadowolona, oto efekt
kolorek 鈍ietny! i pasuje Ci bardzo

Cytat:
Iwonko ciemny na pewno pokryje i nie denerwuj si tym co ona napisa豉 szkoda s堯w a tym bardziej nerw闚 na takiego osoby, b璠ziesz na pewno 鈍ietn mam a to ostatnie zdanie jakie napisa豉 to poni瞠j krytyki hehe jak z Ciebie dziecko?Ty masz 21 lat...w og鏊e sk康 wie,瞠 Ty b璠ziesz pi豉 na sylwka hehe
Dok豉dnie! nie ma co si przejmowa i denerwowa przez osoby kt鏎e tak naprawd nic o Tobie nie wiedz...
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-12-18, 09:57   #1212
agata456
Zakorzenienie

Siuniaaa jasny br您 Ci prawie czarny wyszed? to chyba ja Ci doradza豉m...przepraszam, myslalam,瞠 wyjdzie Ci tak ja mi ciemno br您owo a co do naturalnego br您u mysle,ze pokryje odrosty na pewno,ale w 鈍ietle mo瞠 si to rudawo mienic jezeli Ci to nie przeszkadza to farbuj,bo ciemny br您 Ci na pewno czarny wyjdzie,skoro jasny br您 masz prawie czarny.
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-18, 10:00   #1213
agata456
Zakorzenienie

Siuniaaa uzywa豉 farb Garniera z serii 100% color?maj tam taki odcie kt鏎y wychodzi ciemno br您owo ale bardzo naturalnie do tego s bardzo trwa貫(przynajmniej na moich w這sach) szatyn opalizuj帷y,i g貫boki szatyn.Jest jeszcze odcien ciemny szatyn,i machoniowy szatyn ale pierwszy wychodzi czarno a drugi ma rudawy po造sk.Wszystkimi szatynami farbowa豉m i na prawd to przepi瘯ne kolory,bardzo naturalnie wygl康aja.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100-Color-512-Jasny-szatyn-opalizujacy-28068-big.jpg (21,2 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100-Color-401-gleboki-szatyn-28063-big.jpg (21,5 KB, 11 za豉dowa)

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-12-18 o 10:02
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-18, 10:02   #1214
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Siuniaaa jasny br您 Ci prawie czarny wyszed? to chyba ja Ci doradza豉m...przepraszam, myslalam,瞠 wyjdzie Ci tak ja mi ciemno br您owo a co do naturalnego br您u mysle,ze pokryje odrosty na pewno,ale w 鈍ietle mo瞠 si to rudawo mienic jezeli Ci to nie przeszkadza to farbuj,bo ciemny br您 Ci na pewno czarny wyjdzie,skoro jasny br您 masz prawie czarny.
G鏎a jest jasno br您owa a reszta dalej czarna tak瞠 z豉pa這 tylko odrosty. W sumie dobrze 瞠 nie bra豉m ciemniejszej z wellatonu przynajmniej teraz mog zakry te odrosty na ciemniejszy br您 a gdyby z豉pa這 na czarno by by problem tym bardziej 瞠 to farba...
No w豉郾ie tego si obawiam troch 瞠 w 鈍ietle b璠 rudawe, jakby si tak przyjrze to teraz te leciutko podchodz na rudawe dlatego zaczesuje w這sy do g鏎y Mam nadziej 瞠 jako wyjdzie a w ostateczno軼i wezm ten ciemny br您. Dam zna jak wysz這 bo na przysz造 tydz farbuj
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-12-18, 11:42   #1215
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Marry psychofan ale sie usmialam, nie moge z tego czlowieka ginekolog, fryzjer i jasnowidz w jednym.
Stary 2011-12-18, 13:26   #1216
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Marry psychofan ale sie usmialam, nie moge z tego czlowieka ginekolog, fryzjer i jasnowidz w jednym.
masz racj
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-18, 14:03   #1217
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
a gdzie to znajd? w Rossmannie b璠? albo w hipermarketach? bo nie zwraca豉m uwagi nigdy... kolor wychodzi taki jak na zdjeciu
wiesz co ja mariona kupi豉m w takim ma造m sklepiku z kosmetykami
w drogeriach nie widzialam ja u篡wa豉m orzechowego br您u. Mi wyszzed o wiele 豉dniejszy ni na opakowaniu hehehe
teraz przed 鈍ietami te b璠 robi豉 tym orzechowym br您em teraz mi pewnie wyjdzie ciemniej, bo mam ciemniejszy podk豉d ale zobaczymy

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka wiadomo嗆
patrzy豉m sobie dzisiaj farbki z L;oreala i moj uwag zwr鏂i bezowy jasny br您, tylko, 瞠 na farbie pisa這 ultrarozja郾iaj帷a do ciemnych w這s闚, czyli jakbym po這篡豉 na m鎩 jasny br您 celem od鈍ie瞠nia kolory to by mi bardziej rozja郾i czy co??

a pr鏏owa豉 kt鏎a z was odcienia Virginie??

chcia豉bym znale潭 taki jasny br您 kt鏎y od razu po farbowaniu jest jasny a nie ciemny i potem si spiera, help

1.jasny be穎wy br您
2.virginie
hmmm.... w takim raie jak chcesz od razzu jasny braz to beda za ciemne te odcienie ( takie moje zdanie)

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

wiecie co nie mog si napatrze na farby Koleston. Pi瘯ne sa te kolory a ta czekolada orzechowa jest po prostu

chyba si skusz po nowym roku

a powiedzcie mi jaka jest zale積o嗆 mi璠y aktywatorem a farb... je郵i u篡wa si 6% to wyjdzie ciemniej??? a je郵i np. 9% to ja郾iej??? bo nie wiem...

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-12-18 o 14:58
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-18, 16:04   #1218
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Siuniaaa uzywa豉 farb Garniera z serii 100% color?maj tam taki odcie kt鏎y wychodzi ciemno br您owo ale bardzo naturalnie do tego s bardzo trwa貫(przynajmniej na moich w這sach) szatyn opalizuj帷y,i g貫boki szatyn.Jest jeszcze odcien ciemny szatyn,i machoniowy szatyn ale pierwszy wychodzi czarno a drugi ma rudawy po造sk.Wszystkimi szatynami farbowa豉m i na prawd to przepi瘯ne kolory,bardzo naturalnie wygl康aja.

Widze 瞠 z br您闚 mia豉 sporo farb Z Garniera u篡wa豉m color naturals ciemny br您 oraz color&shine g喚boka czer. 100% color nie u篡wa豉m, g喚boki szatyn wygl康a pi瘯nie na opakowaniu a kt鏎y by by najlepszy do pokrycia odrost闚 i wygl康a jak naturalny ciemny br您? Dzi盦j za pomoc przynajmniej wiem czym robi jak cos nie wyjdzie
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-12-18, 18:13   #1219
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆
Widze 瞠 z br您闚 mia豉 sporo farb Z Garniera u篡wa豉m color naturals ciemny br您 oraz color&shine g喚boka czer. 100% color nie u篡wa豉m, g喚boki szatyn wygl康a pi瘯nie na opakowaniu a kt鏎y by by najlepszy do pokrycia odrost闚 i wygl康a jak naturalny ciemny br您? Dzi盦j za pomoc przynajmniej wiem czym robi jak cos nie wyjdzie
na pewno g貫boki wyjdzie ciemniej,wiesz co ja w drugiej cz瘰ci tego w徠ku wkleja豉m zdj璚ia po wszytskich szatynach.Poszukaj sobie,albo ja wkleje ponownie jak znajde,ale juz je chyba usunelam z kompa.Postaram sie znalezcna pewno g貫boki szatyn jest ciemniejszy,ale mysle,ze oba te kolory poradzily by sobie z Twoimi odrostami,ale jezeli konce masz czarne to opalizujacy moze byc za jasny.Nie myslalas moze o lekkiej kapieli rozjasniajacej na te czarne koncowki zeby wyrownac kolor?
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-18, 18:38   #1220
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Metaxa, cudownie wygl康asz!
Widzisz, mia造鄉y z dziewczynami racj, 瞠 to idealny kolor dla Ciebie
dzi瘯i dziewczyny

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
kochanie a jak mowicie jak przed sylwestrem kupie sobie szamponetke ta do 6 myc czy ilus np z Joanny zeby przyciemnic ten rudy odrot zeby sie tak nie rzucal w oczy to cos sie stanie ? chyba nie co ?
bo to bardzo delikatne prawda?
nie wydaje mi si 瞠by si co sta這 czekoladowy br您 jest 豉dny

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
je瞠li chodzi o schodzenie z rudego do blondu to robi豉m to ca造 czas pod okiem fryzjerki, ale moje w這sy po prostu za Chiny Ludowe nie chc pu軼i tego czerwonego pigmentu i ju.... i ja ju nie mam si造 do nich - a nie chc ich znowu odbarwia, bo r闚nie dobrze mog je wtedy 軼i望, bo zostanie z nich jeden suchy wi鏎...
co do br您u - jestem przekonana - du穎 os鏏 mi m闚i, 瞠 w ciemnych du穎 lepiej mi jest i ja te si lepiej w nich czuj, no i przede wszystkim s du穎 wygodniejsze w utrzymaniu - nie musz chodzi na odrost do fryzjerki tylko robi sama, wi璚 te bardziej ekonomicznie... ale oczywi軼ie na pierwsze farbowanie - z blondu na ciemne, teraz p鎩d do fryzjerki - ju si um闚i豉m, 瞠by nie stch鏎zy bo chodzi za mn ten ciemny kolor ju bardzo d逝go... w ciemnych czu豉m si najlepiej i b喚dem by這 szukanie dziury w ca造m i zmiany... no ale kobieta zmienn jest prawda ? tylko si boj tego wyp逝kiwania, ale w takim razie za rad p鎩d i b璠 walczy szamponetkami
w takim razie je郵i jeste zdecydowana na st闚 to nie pozostaje nic innego jak oddanie si w r璚e eksperta

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Marry88 Poka wiadomo嗆
oj Ivoncia masz 20 lat a ju mega doros豉 si czujesz a wy dziewczyny nie piszcie mi ze jej nie znam bo mam tak samo do powiedzenia co wy! bo wystarczy poczytac co ona wypisuje za brednie! po 1. nie rozumiem tego ze cale wlosy masz czarne a odroty robisz sobie na rudo i nie wiem na co liczysz ze reszta tez ci na rudo chwyci? tak wiem wiem zaraz powiesz ze nie na rudo tylko ciemna czekolada itp ale fakt jest faktem wyglada to jak bys miala rude odrosty....... kolejna sprawa co do tej ci捫y to chyba masz slabego lekarza jesli pozwala ci w ci捫y farbowa wlosy z reszta lekarz jak lekarz ale ze tw鎩 chlopak ojciec dziecka albo np twoja mama maj to w nosie to troche dziwne.. potem bedziesz plakala jak ci si chory dzieciak urodzi bedziesz miala do Boga 瘸l ..twoje 篡cie r鏏 co chcesz jak dla mnie to mo瞠sz farbowa w這sy nawet 5 razy dziennie, tylko kilka dni temu farbowalas i co juz ci si nie podoba tak? bo rude wyszlo a na co liczy豉 no ja si pytam na co? pofarbuj odrost na czarno i nast瘼ny raz dopiero za 3 miesi帷e a jak bedziesz miala odroty to natapiruj albo zaczesz tak zeby nie bylo widac a nie 3 razy na miesiac farbujesz.
skoro piszesz, ze to jej 篡cie i mo瞠 robi co chce to po co si wcinasz ??

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Poka wiadomo嗆
bez 軼i庵ania koloru si nie ob璠zie
Stary 2011-12-18, 18:40   #1221
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
w drogeriach nie widzialam ja u篡wa豉m orzechowego br您u. Mi wyszzed o wiele 豉dniejszy ni na opakowaniu hehehe
teraz przed 鈍ietami te b璠 robi豉 tym orzechowym br您em teraz mi pewnie wyjdzie ciemniej, bo mam ciemniejszy podk豉d ale zobaczymy

hmmm.... w takim raie jak chcesz od razzu jasny braz to beda za ciemne te odcienie ( takie moje zdanie)

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

wiecie co nie mog si napatrze na farby Koleston. Pi瘯ne sa te kolory a ta czekolada orzechowa jest po prostu

a powiedzcie mi jaka jest zale積o嗆 mi璠y aktywatorem a farb... je郵i u篡wa si 6% to wyjdzie ciemniej??? a je郵i np. 9% to ja郾iej??? bo nie wiem...
9 stosuje si do bardzo ciemnych/czarnych w這s闚, a w這sy s bardziej rude ;P (z tego co s造sza豉m). Profesjonalne farby miesza si zazwyczaj z 3-6% wod
Stary 2011-12-18, 18:41   #1222
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

jak u篡jesz 9% wyjdzie jasniej
Stary 2011-12-18, 18:46   #1223
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
jak u篡jesz 9% wyjdzie jasniej
Czy ja wiem czy ja郾iej... Wydaje mi si, 瞠 intensywniej ewentualnie, a farba mocniej we穋e si we w這sy=bardziej je zniszczy
Stary 2011-12-18, 18:55   #1224
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Czy ja wiem czy ja郾iej... Wydaje mi si, 瞠 intensywniej ewentualnie, a farba mocniej we穋e si we w這sy=bardziej je zniszczy
No nie wiem, nie b璠 si spiera
wiem tyle, ze gdy chcia豉m uzyska ja郾iejszy odcie na w這sach (tak o 1-2 tony), oczywi軼ie u fryzjera to zawsze sz豉 w ruch woda 9%
Stary 2011-12-18, 20:37   #1225
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
no w豉郾ie te tak my郵... jednak chyba 6% to najlepsza i najbezpieczniejsza
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-18, 20:40   #1226
DontSaySorry
Zakorzenienie

No 6 jest stosowana w wi瘯szo軼i farb, a wszystkie wiemy, 瞠 i w takim st篹eniu troch wysusza w這sy. W joannie naturii s stosowane 9 i 12 i to z czasem jest zab鎩stwo dla w這s闚
Stary 2011-12-19, 11:31   #1227
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
No 6 jest stosowana w wi瘯szo軼i farb, a wszystkie wiemy, 瞠 i w takim st篹eniu troch wysusza w這sy. W joannie naturii s stosowane 9 i 12 i to z czasem jest zab鎩stwo dla w這s闚
kompletnie nie zna豉m si na tych wodach,ale po tym co napisa豉 przynajmniej wiem,czemu po jednorazowym u篡ciu trwa貫j Joanny mia豉m siano na w這sach i wypada造...ju jej nie u篡je
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-19, 11:50   #1228
ibyza
Wtajemniczenie

nudzi mi si, tragedia... nie chc ju chorowa...

jeszcze, co do komputera :/ zmienili鄉y cz窷, kt鏎a niby by豉 przyczyn tego, 瞠 si nie w陰cza no i nie pomog這... uhhhh nawet z now cz窷ci lipa, wi璚 znowu jestem na 豉sce swojego brata... a 瞠 dzi zabiera laptopa to lipa znowu...

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-12-19 o 11:54
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-19, 13:56   #1229
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
nudzi mi si, tragedia... nie chc ju chorowa...

jeszcze, co do komputera :/ zmienili鄉y cz窷, kt鏎a niby by豉 przyczyn tego, 瞠 si nie w陰cza no i nie pomog這... uhhhh nawet z now cz窷ci lipa, wi璚 znowu jestem na 豉sce swojego brata... a 瞠 dzi zabiera laptopa to lipa znowu...
a co wymieni豉??
Stary 2011-12-19, 14:17   #1230
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
a co wymieni豉??
p造t g堯wn.
ibyza jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.