Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 45 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-21, 14:04   #1321
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III-w徠ek zbiorczy

Mo磧iwe wydaje mi si 瞠 pewnie tez ciemno Sama ju nie wiem czym te w這sy zrobi niby tyle tego jest a jest problem...
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-12-21, 14:14   #1322
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

no naprawde niewiadomo co wybrac
ja nastepnym razem jak bede robila to zrobie ciemna czekolada Palette Shampoo
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-21, 14:42   #1323
Siuniaaa
Wtajemniczenie

No w豉郾ie...
Ja dalej nie wiem co wybra a masz mo瞠 zdj璚ie tej czekolady? Kurcze ja to si palette boj po tym wcze郾iejszym rozczarowaniu...

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2011-12-21 o 14:47
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-12-21, 16:15   #1324
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

a u mnie po paru myciach niema 郵adu Wellatonu...tzn g鏎 mam czekoladow a d馧 prawie czarny,do tego z odrost闚 farba si prawie zmy豉,mieni si troszk z這tawo.Jutro chyba farbuj nie chc w 鈍i皻a i sylwestra wygl康a jak wyp這ch w dw鏂h kolorach w這s闚
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-21, 16:22   #1325
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
a u mnie po paru myciach niema 郵adu Wellatonu...tzn g鏎 mam czekoladow a d馧 prawie czarny,do tego z odrost闚 farba si prawie zmy豉,mieni si troszk z這tawo.Jutro chyba farbuj nie chc w 鈍i皻a i sylwestra wygl康a jak wyp這ch w dw鏂h kolorach w這s闚
ja tak samo! ale kompletnie nie mam pomys逝 a Ty czym b璠ziesz robi?
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-12-21, 16:43   #1326
ivoncia16
Wtajemniczenie

no wlasnie Agatko czym bedziesz robila?????

Siuniaaa

niestety nie mam zdj tego koloru bo jeszcze niem nie robilam
ale ja sie akurat szamponow Palette nie boje
zaraz pokaze Ci jak ten kolor wyglada na str Palette

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

http://www.palette.pl/nasze-produkty...mna-czekolada/
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-21, 16:44   #1327
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Aha to p騧niej czekam na zdj璚ie po farbowaniu
Dzi瘯uj Ciemna czekolada 341 to bardzo g喚boki, ciemny odcie br您u uszlachetniony ciep造mi, z這cistymi tonami, kt鏎y nadaje elegancki, kobiecy wygl康. Pokrywa pierwsze siwe w這sy.
Dla mnie odpada bo chc co ch這dnego.

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2011-12-21 o 16:45
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-12-21, 17:37   #1328
ivoncia16
Wtajemniczenie

ale powiem Ci ze te zlote tony widac dopiero po okolo 3 miesiacach
moja babcia robi i jak ma juz bardzo zmyty kolor to widac takie tony a tak to bardzo dlugo jest bardzo ciemny
a gdzie znalazlas ten opiss?

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

a juz znalazlam ten opis na str Palette

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

http://jadorehardcore.blogspot.com/2...eons-girl.html

豉dny kolor ma ta dziewczyna
napisala w komentarzach ze to podwojne expresso Palette
takie w rozowym opakowaniu bez amoniaku
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-21, 19:34   #1329
agata456
Zakorzenienie

dziewczyny,my郵 o u篡ciu jakiego ciemnego br您u,b康 ciemnej czekolady.Moja mama uzywa tego odcienia jej w這sy sa prawie czarne,ale w 鈍ietle mienia si 郵icznie bordowo,nie zmywa si jej na rudo co jest dla mnie te wa積e.No nie wiem zastanowie si czy uzy ciemnego brazu ktory mam,ten Wellton strasznie krotko mi si trzyma ostatnio wiec nie wiem czy jest sens,moze ta ciemna czekolade kupie...mam jeszcze czekoladowy braz joanny ale on tez rudawo bedzie sie zmywal z odrostow.Nie wiem,jutro postanowie
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-21, 19:56   #1330
ivoncia16
Wtajemniczenie

to moze kup ta ciemna czekolade
przy okazj zobaczyla bym jak Ci wyszlo
mi sie spodobal tez ten kolor dziewczyny z linka Podwojne expresso
ciemnny ale z fajnym refleksem

ja nastepnym razem wezme chyba te albo ciemna czekolade

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

masz Agatko jakies zdj mamy w ciemnej czekoladzie?
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-21, 22:04   #1331
Siuniaaa
Wtajemniczenie

No kolor ma pi瘯ny i jaki opis kusz帷y hmmm a to palette mocno wchodzi we w這sy? czy wyp逝kuje si kiedy czarny odcie palette tak mi si w瘸r we w這sy 瞠 za nic w 鈍iecie nie sz這 si go pozby...

Ooo w豉郾ie Agatko masz zdj璚ie mamy w ciemnej czekoladzie?

A Ty Ivonko kiedy masz zamiar farbowa? bo bym u Ciebie podejrza豉 jak wysz這 A ta ciemna czekolada wpada pod czarny? i jak odrosty 豉pie?
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-12-21, 22:16   #1332
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆
No kolor ma pi瘯ny i jaki opis kusz帷y hmmm a to palette mocno wchodzi we w這sy? czy wyp逝kuje si kiedy czarny odcie palette tak mi si w瘸r we w這sy 瞠 za nic w 鈍iecie nie sz這 si go pozby...

Ooo w豉郾ie Agatko masz zdj璚ie mamy w ciemnej czekoladzie?

A Ty Ivonko kiedy masz zamiar farbowa? bo bym u Ciebie podejrza豉 jak wysz這 A ta ciemna czekolada wpada pod czarny? i jak odrosty 豉pie?
Iwonko wkleja豉m zdjecia mamy w drugiej czesci w徠ku o ile pamietam,na zdjeciu jest to po prostu czern nie widac refleks闚.:/ bo zdj marnej jakosci bylo komorka robione.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

kusi mnie ta ciemna czekolada,ale boje sie bo po czekoladowym brazie palette mialam troche przesuszone wlosy.Nie wiem co zrobie napisze Wam jutro.Dobranoc
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-21, 22:20   #1333
Siuniaaa
Wtajemniczenie

To czekamy na jutrzejsze relacje i dobranoc
Ivonko a Ty cos wspomina豉 o Garnier ultra color ciemna czekolada, masz mo瞠 zdj璚ie?
Mam jeszcze pytanie odno郾ie Londy mia造軼ie mo瞠 jaki z ciemnych br您闚?

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2011-12-21 o 22:22
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-12-21, 23:00   #1334
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie...
Ja dalej nie wiem co wybra a masz mo瞠 zdj璚ie tej czekolady? Kurcze ja to si palette boj po tym wcze郾iejszym rozczarowaniu...
oj i ja palette si boj... w szczeg鏊no軼i tych niby szampon闚... w 鄴速ym opakowaniu... jasnym br您em farbowa豉m i wysz造 czarne, nie zmywa造 si nic i musia豉m dekoloryzacj robi... beznadzieja

Ivoncia mo瞠 lepiej daruj sobie t palette... shampoo to ona ma tylko w nazwie
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-21, 23:22   #1335
Anette210
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

hey dziewczyny! moj naturalny kolor to ciemny blond,ale od 3 lat mam blond pasemka jasne i moje wlosy przez to rozjasnianie bardzi cierpia
nie chc ju ich rozjasniac bo si bardzo niszcz i ostatnio chodzi mi po g這wie jaki br您,ale nie zbyt ciemny,bo mam jasn karnacj i nie chc wygladac jak trup
z這te refleksy tez mi sie nie podobaj...dzi sp璠zi豉m w sklepie mnostwo czasu,patrzylam na wszystkie farby i bardzo mi si spodoba Loreal
Casting Crème Gloss nr 613 " Mro幡e Mochaccino". Co my郵icie o tym kolorku?moze kt鏎a farbowa豉?
Stary 2011-12-22, 08:33   #1336
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
oj i ja palette si boj... w szczeg鏊no軼i tych niby szampon闚... w 鄴速ym opakowaniu... jasnym br您em farbowa豉m i wysz造 czarne, nie zmywa造 si nic i musia豉m dekoloryzacj robi... beznadzieja

Ivoncia mo瞠 lepiej daruj sobie t palette... shampoo to ona ma tylko w nazwie
ibyza mi si normalnie ten szampon zmy a w czasach szko造 鈔edniej uzywalam koloru "braz" i na prawde wychodzi jak br您ale czekoladowy braz ktorym ostatnio farbowa豉m wyszed ju bardziej jak gorzka czekolada
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-22, 09:23   #1337
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ibyza mi si normalnie ten szampon zmy a w czasach szko造 鈔edniej uzywalam koloru "braz" i na prawde wychodzi jak br您ale czekoladowy braz ktorym ostatnio farbowa豉m wyszed ju bardziej jak gorzka czekolada
to nie wiem. mi Tylko soda oczyszczona troszeczke pomog豉, a tak to dekolor musia by bo tragedia by豉... czer totalna... fuuu....

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Anette210 Poka wiadomo嗆
hey dziewczyny! moj naturalny kolor to ciemny blond,ale od 3 lat mam blond pasemka jasne i moje wlosy przez to rozjasnianie bardzi cierpia
nie chc ju ich rozjasniac bo si bardzo niszcz i ostatnio chodzi mi po g這wie jaki br您,ale nie zbyt ciemny,bo mam jasn karnacj i nie chc wygladac jak trup
z這te refleksy tez mi sie nie podobaj...dzi sp璠zi豉m w sklepie mnostwo czasu,patrzylam na wszystkie farby i bardzo mi si spodoba Loreal
Casting Crème Gloss nr 613 " Mro幡e Mochaccino". Co my郵icie o tym kolorku?moze kt鏎a farbowa豉?
mi te sie ten kolorek podoba, ale ja mam niestety za ciemne w這sy ju do tego koloru
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-22, 09:39   #1338
agata456
Zakorzenienie

ibyza to widac wszystko od w這s闚 zalezy,tak samo u mnie np Garnier jest bardzo trwa造 a inne dziewczyny sie skarza,ze sie szybko zmywa.Trudno traficobcenie mam jasny braz Wellaton,farbowalam 2 tygodnie temu niby trwa豉 farba a ja juz mam przeb造ski rudo軼i,a z odrost闚 farba zmy豉 si ca這wicie:/
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-22, 09:46   #1339
ibyza
Wtajemniczenie

a na mnie czeka m鎩 orzechowy br您, ale to tylko szampon wi璚 zastanawiam si kiedy sobie farbn望 ale chyba przy sobot b璠zie 鈍ie篡 kolorek

a potem po nowym roku albo jeszcze na sylwestra chyba ta mleczna co zalega w szafce i moze odrobina karmelowej 瞠by wi璚ej rudo軼i by這 ale to sie jeszcze oka瞠

a mo瞠 w og鏊e nie b璠 narazie farbowa... wszystko do przemy郵enia, kobieta zmienn jest

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
ibyza to widac wszystko od w這s闚 zalezy,tak samo u mnie np Garnier jest bardzo trwa造 a inne dziewczyny sie skarza,ze sie szybko zmywa.Trudno traficobcenie mam jasny braz Wellaton,farbowalam 2 tygodnie temu niby trwa豉 farba a ja juz mam przeb造ski rudo軼i,a z odrost闚 farba zmy豉 si ca這wicie:/
no dok豉dnie co w這sy to w這sy... mi mleczna czekolada tylko lekko si spra豉 po 3 miesi帷ach od farbowania
a garnier po 3 tygodniach bez 郵adu zawsze
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-22, 15:31   #1340
ivoncia16
Wtajemniczenie

mi tez szampon Palette normalnie sie zmywa , mojej babci tez

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

SiuniaaaSiuniaaaSiuniaaaS iuniaaa

zaraz wstawie Ci zdj ciemnej czekolady Garniera tylko znajde
ja bede robila przed sylwestrem ale tylko zwykla szamponetka do 8 myc dla przykrycia rudych odrostow
a ciemna czekolada Palette wychodzi mojej babci poczatkowo jak czarny pozniej zmywa sie do ciemnego brazu a po dlugim czasie ( ok 3 miesiace)
zmywa sie prawie calkowicie
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-22, 15:38   #1341
ivoncia16
Wtajemniczenie

Ultra color
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SNV33670.jpg (39,2 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SNV33688.jpg (78,4 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SNV33698.jpg (70,7 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SNV33701.jpg (35,8 KB, 30 za豉dowa)
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-22, 15:48   #1342
agata456
Zakorzenienie

Iwonka prawie na ka盥ym zdj wyglada inaczejdo ktorego zdjecia kolor byl najbardziej zblizony?na oastatnim?
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-22, 17:32   #1343
ivoncia16
Wtajemniczenie

Agatka On bez slonca i swiatla wygladal jak czarny
pozniej jak sie zmywal to byl troszke jasniejszy
ale ogolnie fajny kolor niby czarny a w swietle przeblyskiwala czekolada , i wlosy mega blyszczace

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

ale tu cicho
widze przygotowania do swiat ida pelna para
ja juz na dzisiaj skonczylam , jutro pelno roboty !
ivoncia16 jest offline  
Stary 2011-12-22, 21:36   #1344
Manehajera
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 073

dziewczyny, zosta豉m odes豉na z w徠ku karmelowego do Was wi璚 mo瞠 mi pomo瞠cie

poni瞠j m鎩 idea je郵i chodzi o kolor w這s闚 - pytanie tylko jak go osi庵n望? Mam w這sy ciemniejsze, w kolorze br您, b璠zie potrzeba dekoloryzacja? Ciekawi mnie jaka farba da taki naturalny efekt, pewnie fryzjer to lepsze rozwi您anie ni farba drogeryjna i szukanie na chybi - trafi...?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (27,3 KB, 54 za豉dowa)
Manehajera jest offline  
Stary 2011-12-22, 22:47   #1345
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Ju jestem piek豉m ciasteczka i takie tam
Dzi瘯uj Ivonko za zdj璚ia no wygl康a ciekawie ale co tu widz 瞠 odrost 豉pie troszeczk ja郾iej czy tylko mi si wydaje?
B璠ziesz robi豉 palette do 8 my? A ja dalej kombinuje nad farba i nadal nic nie wymy郵i豉m...;/
Siuniaaa jest offline  
Stary 2011-12-23, 11:36   #1346
Manehajera
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Manehajera Poka wiadomo嗆

poni瞠j m鎩 idea je郵i chodzi o kolor w這s闚 - pytanie tylko jak go osi庵n望? Mam w這sy ciemniejsze, w kolorze br您, b璠zie potrzeba dekoloryzacja? Ciekawi mnie jaka farba da taki naturalny efekt, pewnie fryzjer to lepsze rozwi您anie ni farba drogeryjna i szukanie na chybi - trafi...?

dziewczyny, pomo瞠cie?
Manehajera jest offline  
Stary 2011-12-23, 12:16   #1347
agata456
Zakorzenienie

Cytat:

zdecydowanie udaj si do fryzjera mysle,ze bedzie potrzebna dekoloryzacja a kolor farby najlepiej dobierze fryjzer
agata456 jest offline  
Stary 2011-12-23, 13:54   #1348
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:

te mi si wydaje, 瞠 bez dekoloryzacji nie da rady... a co do koloru to nie wiem nawet jakim br您em mo積aby pofarbowa, 瞠by co takiego wysz這 Dobry fryzjer powinien co na to zaradzi
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-23, 13:58   #1349
Manehajera
Zakorzenienie

Cytat:
zdecydowanie udaj si do fryzjera mysle,ze bedzie potrzebna dekoloryzacja a kolor farby najlepiej dobierze fryjzer

dzi瘯uj za podpowied tak te chyba zrobi, boj si troch dekoloryzacji no ale ryzyk fizyk. Agatko, mo瞠 wiesz jaki to poziom b璠zie? 6/7?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
te mi si wydaje, 瞠 bez dekoloryzacji nie da rady... a co do koloru to nie wiem nawet jakim br您em mo積aby pofarbowa, 瞠by co takiego wysz這 Dobry fryzjer powinien co na to zaradzi

dzi瘯uj r闚nie teraz tylko znale潭 dobrego fryzjera... chc 瞠by ten kolor by naturalny, bardziej w豉郾ie w z這to bez po鈍iat rudo軼i...
Manehajera jest offline  
Stary 2011-12-23, 15:12   #1350
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯uj za podpowied tak te chyba zrobi, boj si troch dekoloryzacji no ale ryzyk fizyk. Agatko, mo瞠 wiesz jaki to poziom b璠zie? 6/7?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

dzi瘯uj r闚nie teraz tylko znale潭 dobrego fryzjera... chc 瞠by ten kolor by naturalny, bardziej w豉郾ie w z這to bez po鈍iat rudo軼i...
kochana,nie mam poj璚ia,ja si" znam" tylko na ciemnych br您ach wi璚 wol nic nie radzi.Powiem Ci jedynie tyle,瞠 kiedys z kruczo czarnych w這s闚 chcia豉m uzyska podobny kolor,zrobi豉m sama dekoloryzacje potem na這篡豉m farb,zle dobra豉m odcien i mia豉m marchewke.Oczywiscie wlosy spali豉m,zniszczy豉m i musialam 軼ia.Dlatego radz Ci szczerze,id do fryzjeraDOBREGO fryzjera

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Siuniaaa i Iwonka mia豉m zda sprawozdanie z tego co zrobi tak wi璚 pofarbowa豉m dzisiaj w這sy ciemn czekolad no i...jestem czarnow這sa ale nie jest to taka smolista krucza czer jak si uzyskuj bo u篡ciu czarnej farby.Ciemna czekolada wysz豉 mi prawie jak czer,ale w 鈍ietle ma br您owo-bordow po鈍iat a normalnym 鈍ietle jest to baaaardzo ciemny braz,prawie czern.Ja si 鈍ietnie czuje w tym kolorze,mam ciemn opraw oczu tak my郵e,ze jest ok.Mamie si bardzo podoba,t-towi te poniewa moje w這sy ostatnio w ogole nie chca trzyma farby,nie licz,瞠 ten szampon b璠zie d逝go na moich w這sach mam jedynie nadzieje,ze dotrwa do sylwestra

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-12-23 o 14:47
agata456 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.