Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 51 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-30, 13:39   #1501
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III-w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ja poza profesjonalnymi b璠 chcia豉 jeszcze wypr鏏owa Shwarzkopf Natural & Easy: http://www.naturalandeasy.schwarzkop...perblonde.html
Zajrzyj czasem na watek do nas rudych to dziewczyny powiedz, kt鏎a farba ci ciemno lub czerwono nie wyjdzie
na pewno zajrz
a Ty kiedy robisz t paprike??

ten kolor te niez造
Stary 2011-12-30, 14:00   #1502
aralka1234
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 303
Question Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III-w徠ek zbiorczy

dziewczyny pomocy! przedwczoraj pofarbowa豉m w這sy garnierem - opalizuj帷y szatyn. chcia豉m wyr闚na odrosty (ciemny blond) bo w por闚naniu do reszty w這s闚 (ciemny br您) by造 ju bardzo jasne i nie wygl康a這 to ciekawie. u篡wa豉m tej farby po raz pierwszy i w obawie 瞠 wyjdzie czarna potrzyma豉m 25 minut zamiast 30. po zmyciu i wysuszeniu w這s闚 podchodz do lustra patrz a odrosty s jakie by造, mo瞠 w troch cieplejszym odcieniu bo naturalnie w這sy mam takie mysie no a koncowki bez zmian oczywiscie. zmartwi豉m si 瞠 nie wyszlo i przy okazji wczorajszych zakup闚 kupi豉m syossa mix kawy i jasnego br您u. zastanawiam si teraz tylko czy mog ju teraz po這篡 na w這sy kolejn farb, czy w og鏊e mi z豉pie (gdybym nawet potrzyma豉 d逝瞠j ni trzeba)? w koncu jutro sylwester, chcia豉bym wygl康a jak cz這wiek i wyr闚na te odrosty
aralka1234 jest offline  
Stary 2011-12-30, 15:26   #1503
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez aralka1234 Poka wiadomo嗆
dziewczyny pomocy! przedwczoraj pofarbowa豉m w這sy garnierem - opalizuj帷y szatyn. chcia豉m wyr闚na odrosty (ciemny blond) bo w por闚naniu do reszty w這s闚 (ciemny br您) by造 ju bardzo jasne i nie wygl康a這 to ciekawie. u篡wa豉m tej farby po raz pierwszy i w obawie 瞠 wyjdzie czarna potrzyma豉m 25 minut zamiast 30. po zmyciu i wysuszeniu w這s闚 podchodz do lustra patrz a odrosty s jakie by造, mo瞠 w troch cieplejszym odcieniu bo naturalnie w這sy mam takie mysie no a koncowki bez zmian oczywiscie. zmartwi豉m si 瞠 nie wyszlo i przy okazji wczorajszych zakup闚 kupi豉m syossa mix kawy i jasnego br您u. zastanawiam si teraz tylko czy mog ju teraz po這篡 na w這sy kolejn farb, czy w og鏊e mi z豉pie (gdybym nawet potrzyma豉 d逝瞠j ni trzeba)? w koncu jutro sylwester, chcia豉bym wygl康a jak cz這wiek i wyr闚na te odrosty
umyj w這sy jeszcze raz, ja bym po這篡豉 ten mix ale tylko na odrost, a pod sam koniec trzymania farby zmoczylabym lekko wlosy, pol minutki pomasowala i zmy豉 farb
ibyza jest offline  
Stary 2011-12-30, 15:38   #1504
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
dziewczyny czy widzia造軼ie u siebie moze t farb, cholercia nawet w necie jej nie ma :/
Metaxa, ta farba jest wycofana! Te jej szuka豉m..... Ale mo瞠 pomog Ci troch, to jest numer 8,34, taki sam efekt uzyskasz ka盥 profesjonaln farb o tym numerze
AniaAga jest offline  
Stary 2011-12-30, 17:18   #1505
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
na pewno zajrz
a Ty kiedy robisz t paprike??

ten kolor te niez造
Paprika to zapas. Na razie farbowa豉m w這sy przed wigili, wiec jeszcze poczeka w szafce
A papryka to: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=567
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=556

A! I sen z powiek sp璠za mi fota laski z Francji po Mango. Patrz za陰cznik.

I jeszcze jedno. Dziewczyny w drogerii Natura i Aster Palette 10min s po 8,99!!! Ja kupi豉m mamu軼e nr 500 鈔edni br您. Zobacz co jej na odrostach wyjdzie bo reszt w這s闚 za豉twi豉 sobie br您em z Londy na heban...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg fe0f600748e6e93935ad202772627dec.jpg (26,1 KB, 39 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-12-30 o 17:27
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-02, 12:41   #1506
Kachula82
Zakorzenienie

Ale U Was cicho...
To ja tak tylko napisze do tych co martwi造 si cz瘰t koloryzacj bior帷 na przyk豉d mnie i moje wypadanie w這s闚. Ot騜 lekarz dermatolog stwierdzi豉, 瞠 mi ju nic nie wypisze itp bo w這sy wypadaj mi ze stresu... Ot ca豉 jej pomocniczo嗆 w moim przypadku.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-02, 18:31   #1507
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
Metaxa, ta farba jest wycofana! Te jej szuka豉m..... Ale mo瞠 pomog Ci troch, to jest numer 8,34, taki sam efekt uzyskasz ka盥 profesjonaln farb o tym numerze
dzi瘯i

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Ale U Was cicho...
To ja tak tylko napisze do tych co martwi造 si cz瘰t koloryzacj bior帷 na przyk豉d mnie i moje wypadanie w這s闚. Ot騜 lekarz dermatolog stwierdzi豉, 瞠 mi ju nic nie wypisze itp bo w這sy wypadaj mi ze stresu... Ot ca豉 jej pomocniczo嗆 w moim przypadku.
to rzeczywi軼ie Ci pomog豉
Stary 2012-01-02, 21:35   #1508
AnnetteK
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK

Dziewczyny! Miesza豉 mo瞠 kt鏎a z was farby Welli ? Chcia豉bym pomiesza mleczn czekolad z karmelow czekolad . Mam naturalny 鈔edni blond i boj si,瞠 sama karmelowa czekolada wyjdzie u mnie jak bardzo intensywny rudy...co robi? Zale篡 mi na do嗆 jasnym ciep造m odcieniu br您u, a wi瘯szo嗆 drogeryjnych br您闚 wychodzi bardzo ciemno..prawie jak czer.
AnnetteK jest offline  
Stary 2012-01-03, 07:42   #1509
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

to rzeczywi軼ie Ci pomog豉
\

Najgorsze jest to, 瞠 ona mia豉 racj. Teraz to widz.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-03, 11:33   #1510
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

ale cisza u was dziewczyny
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-01-03, 14:12   #1511
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

po sylwestrze wszystkie takie wymeczone
Stary 2012-01-03, 14:37   #1512
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
po sylwestrze wszystkie takie wymeczone
du穎 pracy w pracy

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

ivoncia a Ty jak?? wiesz ju co b璠zie??
Stary 2012-01-03, 16:32   #1513
ivoncia16
Wtajemniczenie

metaxa

niestety nie wiem bo podczas usg odwrocil sie dupcia
ale super rosnie
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-01-03, 16:46   #1514
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
metaxa

ale super rosnie
To pewnie dziewucha bo si wstydzi. Facet to by z jajami na wierzchu lerza, oni to maja w naturze

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-03, 16:51   #1515
Espoir91
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 953

cze嗆 dziewczyny pom騜cie mi bo nie wiem co mam zrobi... Wczoraj pomalowalam w這sy z blondu na br您. Miala byc jaka czekolada a mam do嗆 ciemne w這sy z CZERWONA po鈍iata kole瘸nki mi m闚i, 瞠 w s這鎍u i sztucznym o鈍ietleniu mam jakis wi郾iowy ten odcie... Jak mog go ztonowa, aby zrobi sie popielaty? To czerwone si z czasem wyp逝cze czy nie? Tak mysla豉m o fioletowych szamponach i p逝kankach. My郵icie, 瞠 to cos pomo瞠?

cel jest

Nie musisz by perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartowa, 瞠by by perfekcyjn!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-01-03, 17:24   #1516
ivoncia16
Wtajemniczenie

Kachula82

Ty jak cos napiszesz to zawsze sie usmieje !
ale taka jest prawde
ale mam przeczucie na chlopca
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-01-03, 19:07   #1517
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny pom騜cie mi bo nie wiem co mam zrobi... Wczoraj pomalowalam w這sy z blondu na br您. Miala byc jaka czekolada a mam do嗆 ciemne w這sy z CZERWONA po鈍iata kole瘸nki mi m闚i, 瞠 w s這鎍u i sztucznym o鈍ietleniu mam jakis wi郾iowy ten odcie... Jak mog go ztonowa, aby zrobi sie popielaty? To czerwone si z czasem wyp逝cze czy nie? Tak mysla豉m o fioletowych szamponach i p逝kankach. My郵icie, 瞠 to cos pomo瞠?
Po pierwsze br您 poszed na blond i dlatego ciemno wysz這. Po drugie czekolada ma do siebie, 瞠 jest urokliwa i ciemna i ma t czerwon po鈍iat a czasem nawet fioletow. Teraz poszoruj troch w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym to mo瞠 troch czerwieni si wyp逝cze. Poza tym popielaty ten br您 nigdy nie b璠zie bo to taki odcie. O popielate odcienie w drogeriach ci篹ko. Tylko Palette 10min to ma w odcieniu 510 bodaj瞠 ale potrafi ciemno wychodzi.
Pociesz Cie bo z blondu ciemne kolory si wyp逝kuj bardzo szybko, tak瞠 wytrzymaj z tym odcieniem, myj w這sy tym szamponem i wtedy zobacz co i jak.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-03, 22:50   #1518
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575

Po wielu namys豉ch chyba zdecyduj na Wellaton st康 moje pytanie wzi望 lepiej 鈔edni czy ciemny br您 瞠by pokry這 odrosty z reszt w這s闚 jednolicie? (g堯wnie pytam Agatk bo ona obeznana w Wellatonie) pod uwag bior te Garnier Ultra Color ciemna czekolada lub Garnier color&shine ciemny br您. Kt鏎y kolor i farba b璠zie lepsza? Zdj璚ia moich obecnych w這s闚 ( a raczej odrost闚) ju pokazywa豉m tak瞠 mam nadzieje 瞠 co pomo瞠cie Wiem 瞠 kombinuje ale m璚zy mnie ju to wybieranie i problem z tym 瞠 zawsze wychodzi nie tak...

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-01-04 o 00:49
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-01-04, 09:31   #1519
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
metaxa

ale super rosnie
czyli jednym s這wem wyrazi swoje zdanie na ten temat

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

dziewczyny ja z innej beczki czy kt鏎a z Was u篡wa豉 podk豉d闚 firmy MAC ?
Stary 2012-01-04, 09:46   #1520
ivoncia16
Wtajemniczenie

no chyba nie chcial sie narazie ujawnic

ja nie uzywalam ale czytalam ze sa fajne
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-01-04, 10:21   #1521
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Poka wiadomo嗆
Po wielu namys豉ch chyba zdecyduj na Wellaton st康 moje pytanie wzi望 lepiej 鈔edni czy ciemny br您 瞠by pokry這 odrosty z reszt w這s闚 jednolicie? (g堯wnie pytam Agatk bo ona obeznana w Wellatonie) pod uwag bior te Garnier Ultra Color ciemna czekolada lub Garnier color&shine ciemny br您. Kt鏎y kolor i farba b璠zie lepsza? Zdj璚ia moich obecnych w這s闚 ( a raczej odrost闚) ju pokazywa豉m tak瞠 mam nadzieje 瞠 co pomo瞠cie Wiem 瞠 kombinuje ale m璚zy mnie ju to wybieranie i problem z tym 瞠 zawsze wychodzi nie tak...
Siuniaaa mia豉m 鈔edni br您,wychodzi bardzo ciemny br您 ale mi po paru myciach wysz造 rude odrosty(wcze郾iej robi豉m czekolad Garniera wysz這 rudo i mysla豉m,瞠 鈔edni br您 pokryje ale niestety nie) a ciemny br您 wyszed mi po prostu jak czer,wszystko 豉dnie pokry i ujednolici.mo瞠 dodam zdj璚ie po ciemnym br您ie,jak znajdetak瞠 kochana,wyb鏎 nale篡 do Ciebie.ultra color nie u篡wa豉m,tak瞠 pytaj Iwonki,a color shine jest super ale mi si szybko zmywa niestety.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
czyli jednym s這wem wyrazi swoje zdanie na ten temat

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

dziewczyny ja z innej beczki czy kt鏎a z Was u篡wa豉 podk豉d闚 firmy MAC ?
a ja s造sza豉m,瞠 s do嗆 cie磬ie.Na wieksze wyjscia gdy potrzeba dobrego krycia.No i bardzo drogieale nie mam poj璚ia jak to jest na prawd nigdy nie mia豉m w reku 瘸dnego kosmetyku tej firmy

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-04 o 10:24
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-04, 11:09   #1522
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

U篡wa豉m MAC, nie podoba造 mi si, dosta豉m trzy r騜ne pr鏏ki, wszystkie by造 jak maska, ci篹kie, dos這wnie mia豉m wra瞠nie, 瞠 wieczorem b璠 je zeskrobywa z siebie, po trzech dniach pojawi造 mi si krostki.... Je瞠li chcesz w tak p馧k cenow zainwestowa, to mo積a naprawd rewelacyjny dosta innej firmy
AniaAga jest offline  
Stary 2012-01-04, 12:29   #1523
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
U篡wa豉m MAC, nie podoba造 mi si, dosta豉m trzy r騜ne pr鏏ki, wszystkie by造 jak maska, ci篹kie, dos這wnie mia豉m wra瞠nie, 瞠 wieczorem b璠 je zeskrobywa z siebie, po trzech dniach pojawi造 mi si krostki.... Je瞠li chcesz w tak p馧k cenow zainwestowa, to mo積a naprawd rewelacyjny dosta innej firmy
w豉郾ie to samo gdzie czyta豉m,瞠 jest bardzo ci瞛ki,mocno kryj帷y i ma si wra瞠nie, jakby si mia這 mask na twarzy.
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-04, 12:50   #1524
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
w豉郾ie to samo gdzie czyta豉m,瞠 jest bardzo ci瞛ki,mocno kryj帷y i ma si wra瞠nie, jakby si mia這 mask na twarzy.
No ale niekt鏎e laski potrafi zrobi sobie mask z pudru sypkiego. Swoj drog ja znowu s造sza豉m o Ingrid Ideal Face 瞠 tani a bardzo dobry: http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1
Chyba go wypr鏏uje. Nie mam opor闚 do polskich tanich produkt闚. No i du穎 dziewczyn okre郵i這 go m鎩 hit na wiza簑.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-01-04, 14:12   #1525
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
No ale niekt鏎e laski potrafi zrobi sobie mask z pudru sypkiego. Swoj drog ja znowu s造sza豉m o Ingrid Ideal Face 瞠 tani a bardzo dobry: http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1
Chyba go wypr鏏uje. Nie mam opor闚 do polskich tanich produkt闚. No i du穎 dziewczyn okre郵i這 go m鎩 hit na wiza簑.
ja u篡wam samych tanich produkt闚 i jestem zadowolonamasz racj,tanie nie znaczy z貫.Mo瞠 sama go wypr鏏uje,cena zach璚a
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-04, 14:29   #1526
DontSaySorry
Zakorzenienie

Agatko, skusilam sie na ten podklad bell co go tak polecalas ;D ale sie za nim nalatalam po lublinie,.. A kupilam w koncu u siebie w miescie :p
Stary 2012-01-04, 14:40   #1527
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Agatko, skusilam sie na ten podklad bell co go tak polecalas ;D ale sie za nim nalatalam po lublinie,.. A kupilam w koncu u siebie w miescie :p
a jaki odcien wzie豉 naja郾iejszy?

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

dziewczynki a testowa造軼ie mo瞠 ten podk豉d http://lirene.pl/produkt/235 ? kusi mnie,ale czyta豉m gdzie opinie,瞠 kolor naja郾iejszy jest do嗆 ciemny,wi璚 nie wiem jak to na prawd jest... potrzebuj czego kryj帷ego,Revlon jest nawet dobry ale wzi窸am za jasny odcien,i musz go miesza z ciemniejszym Lirene i efekt krycia ju nie jest taki jaki powienien by.
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-04, 16:35   #1528
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
a jaki odcien wzie豉 naja郾iejszy?

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

dziewczynki a testowa造軼ie mo瞠 ten podk豉d http://lirene.pl/produkt/235 ? kusi mnie,ale czyta豉m gdzie opinie,瞠 kolor naja郾iejszy jest do嗆 ciemny,wi璚 nie wiem jak to na prawd jest... potrzebuj czego kryj帷ego,Revlon jest nawet dobry ale wzi窸am za jasny odcien,i musz go miesza z ciemniejszym Lirene i efekt krycia ju nie jest taki jaki powienien by.

Ja lirene podklady testowalam, bo u mnie w drogerii akurat byly testery i dla mnie wszystkie za ciemne...

A bell wzielam najjasniejszy, jasny be M鏬豚y by jeszcze odrobin ja郾iejszy;P
Stary 2012-01-04, 17:30   #1529
ivoncia16
Wtajemniczenie

Kachula82

widzialam ten podklad u mnie

Agatka ja mam ten podklad i faktycznie do najjasniejszych nie nalezy ale dla mnie jest ok , ma delikatnie zoltawy pigment
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-01-04, 18:34   #1530
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Ja lirene podklady testowalam, bo u mnie w drogerii akurat byly testery i dla mnie wszystkie za ciemne...

A bell wzielam najjasniejszy, jasny be M鏬豚y by jeszcze odrobin ja郾iejszy;P
z Bell z serii Perfect Skin jest odcie porcelanowy, taki 郵iczny jasny odcie,tylko,瞠 u siebie na wiosce nie mog go dostac b璠 musia豉 wybra si do lbn

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Iwonka a ten Lirene dobrze maskuje niedoskona這軼i,rumie鎍e itd? czy nie warto go kupowa?bo on chyba ok 30z kosztuje prawda?

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

DontSaySorry ja r闚nie mam jasny be,wcz瘰niej mia豉m ciemniejszy ale jedynie w lecie si sprawdzaje瞠li potrzebujesz ja郾iejszego to mo瞠 nastepnym razem poszukaj porcelanowegoa co do Lirene z serii matuj帷ej mam odcien naturalny fajny jest,cera po nim g豉dziutka ale teraz w zimie jest za ciemny(a ja郾iejszego od tego naturalnego ju niema:/)

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-04 o 18:28
agata456 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.