Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 54 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-10, 19:37   #1591
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III-w徠ek zbiorczy

metaxa! no w ko鎍u si pojawi豉
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-10, 20:08   #1592
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

A ja chyba zrobi sobie k徙iel rozja郾iaj帷... Odczekam jeszcze ze tygodnie, bo niedawno farbowa豉m, a potem chyba na這輳 naturalny jasny br您 sublime mousse (o ile mi to rozja郾ianie jako tako wyjdzie:P jeszcze nigdy nie schodzi豉m z czerni)

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-01-10 o 20:09
DontSaySorry jest offline  
Stary 2012-01-10, 20:46   #1593
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
A ja chyba zrobi sobie k徙iel rozja郾iaj帷... Odczekam jeszcze ze tygodnie, bo niedawno farbowa豉m, a potem chyba na這輳 naturalny jasny br您 sublime mousse (o ile mi to rozja郾ianie jako tako wyjdzie:P jeszcze nigdy nie schodzi豉m z czerni)
o a mo瞠sz powiedzie jak robisz k徙iel rozja郾iaj帷? ile czego, jaki % utleniacza, jak na這篡 na w這sy i ile trzyma?
malachite jest offline  
Stary 2012-01-10, 21:04   #1594
DontSaySorry
Zakorzenienie

Proporcje byly na oko
kupi豉m rozja郾iacz Joanny do ca造ch w這s闚 (9%), mia豉m jeszcze po這w takiego samego w domu. Wymiesza豉m wszystko co mia豉m, doda豉m troszk wody (1-2造磬i), duuuu穎 od篡wki i tyle samo samo szamponu.
Nak豉da豉m na w這sy jak zwyk陰 farb, omija豉m (stara豉m si:P) odrosty, nie wmasowywa豉m.
Trzyma豉m do momentu,a nie zobaczy豉m bia貫go placka na odro軼ie (spanikowa豉m:P), a min窸o moooo瞠 10 minut. Teraz my郵, 瞠 mog豉m spokojnie trzyma d逝瞠j.

Gdzie przeczyta豉m, 瞠 mo積a zrobi proporcje 1(proszku):1(utleniacza): 1(szamponu):1(od篡wki)+ troch ciep貫j wody

A Metaxa jak robi豉 k徙iel to spieni豉 to wszystko (u mnie w這sy sta造 si takie t瘼e, 瞠 nawet nie my郵a豉m o 瘸dnym masowaniu w這s闚)

Czas edycji: 2012-01-10 o 21:08
Stary 2012-01-10, 21:45   #1595
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
sa tu jakies dziewczyny jasnobrazowo farbowane? szukam jakiegos fajnego jasnego brazu
ja mam jasny br您 farbowany jasnym br您em (600) z perfect mousse, na pocz徠ku troch sie przestraszy豉m, bo wyszed ciemno, o tak:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1428

ale teraz (po 2 tygodniach) 豉dnie si spra這 i jest jasny br您, taki na jakim mi zale瘸這 - naturalny bez rudych refleks闚
Stary 2012-01-10, 22:02   #1596
madziak88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

hej, ja nie polecam k徙ieli rozja郾iaj帷ej- mia豉m ciemny br您 prawie czarny i robi豉m z tego przepisu - rozjasniacz odzywka szampon woda. Caly czas masowalam ok 25 min i po zmyciu rozjasnilo mi moze odrobin wiec ca趾owicie bez sensu a w這sy mia豉m bardzo przesuszone ;/ a ogolnie moj stan wlosow by bardzo dobry wiec nie wiem co by by這 gdybym mia豉 zniszczone. takze jak dla mnie zabawa nie warta 鈍ieczki.
madziak88 jest offline  
Stary 2012-01-10, 22:19   #1597
DontSaySorry
Zakorzenienie

Ja nie rozumiem sensu masowania w這sa z rozja郾iaczem, bo mi si wydaje, 瞠 przez pocieranie m積a sobie dodatkowych szk鏚 porobi...
I nie wiem czy k徙iel rozja郾iaj帷a jest taka straszna. Tyle blondynek rozja郾ia w這sy regularnie rozja郾iaczami i jako 篡j. A w k徙ieli po dodaniu szamponu, od篡wki, st篹enie utleniacza jest bardzo ma貫.

Czas edycji: 2012-01-10 o 22:21
Stary 2012-01-10, 23:20   #1598
Skarb90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 476
GG do Skarb90

[QUOTE=metaxa;31536152]鈍ietny ten br您 bardzo mi sie podoba
nie mam poj璚ia co to mo瞠 by :/

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

ten tez fajny...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg _MG_0958.jpg (116,5 KB, 43 za豉dowa)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2012-01-11 o 00:48
Skarb90 jest offline  
Stary 2012-01-11, 10:21   #1599
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
metaxa! no w ko鎍u si pojawi豉
ostatnio mam du穎 zaj耩 ale jestem

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
powinno si uda, ja schodzi豉m z ciemnego br您u i efekt rozjasnienia by這 widac praktycznie po paru minutach

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez madziak88 Poka wiadomo嗆
hej, ja nie polecam k徙ieli rozja郾iaj帷ej- mia豉m ciemny br您 prawie czarny i robi豉m z tego przepisu - rozjasniacz odzywka szampon woda. Caly czas masowalam ok 25 min i po zmyciu rozjasnilo mi moze odrobin wiec ca趾owicie bez sensu a w這sy mia豉m bardzo przesuszone ;/ a ogolnie moj stan wlosow by bardzo dobry wiec nie wiem co by by這 gdybym mia豉 zniszczone. takze jak dla mnie zabawa nie warta 鈍ieczki.
wszystko zalezy od tego kto jakie ma w這sy, ja robi豉m kapiel dwa razy i nie widz jakiego uszczerbku na ich kondycji a w這sy rozja郾ia造 si b造skawicznie

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-01-11 o 10:23
metaxa jest offline  
Stary 2012-01-11, 11:36   #1600
DontSaySorry
Zakorzenienie

Moje wlosy tez szybko sie rozjasniaja. Tylko zastanawiam sie na jaki kolor odbarwia mi sie czarne jak smola koncowki :P na braz nie licze
Stary 2012-01-11, 11:37   #1601
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 329

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
ja mam jasny br您 farbowany jasnym br您em (600) z perfect mousse, na pocz徠ku troch sie przestraszy豉m, bo wyszed ciemno, o tak:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1428

ale teraz (po 2 tygodniach) 豉dnie si spra這 i jest jasny br您, taki na jakim mi zale瘸這 - naturalny bez rudych refleks闚
zalezaloby mi jednak na czyms jasniejszym: )

Cytat:
Ja nie rozumiem sensu masowania w這sa z rozja郾iaczem, bo mi si wydaje, 瞠 przez pocieranie m積a sobie dodatkowych szk鏚 porobi...
I nie wiem czy k徙iel rozja郾iaj帷a jest taka straszna. Tyle blondynek rozja郾ia w這sy regularnie rozja郾iaczami i jako 篡j. A w k徙ieli po dodaniu szamponu, od篡wki, st篹enie utleniacza jest bardzo ma貫.

ja ostatnio schodzialam z czarnego ale nie radzialbym odrazu probowac rozjasniaczy, najpierw jednak moze jakis dekoloryzator a w ostatecznosci rozjasniacz ja musialam sobie pomoc rozjasnianiem niestety bo teraz musze zrobic encanto zeby moje wlosy jakos wygladaly. jestem uzalezniona od czestego zmieniania koloru, teraz mam ciemny blond na gorze i koncowki jasniejsze ale efekt ten nie bedzie mi sie podobal gdzy znowu w這sy podetn(schodz z boba) i wlasnie szukam jakiegos fajnego jasnego/sredniego brazu
polecam watki o dekoloryzacji i kapieli rozja郾iaj帷ej

co do tego masowania do odradzam! dodatkowo niszczymy wlosy, lepiej nalozyc kapiel a od czasu do czasu pomasowac. kapiel rozja郾iaj帷a niszczy wlosy mimo posiadania odzywki i szamponu. co nam pomoze odzywka polozona na chwile? blondynki zazwyczaj robia pasemka badz tylko odrosty. czas trzymania rozja郾iacza badz farby jest krotki dlatego nie maja w wi瘯szo軼i zniszczonych wlosow no je郵i chodz do dobrego fryzjera. a i jeszcze odradzam joanny i wogole te tanie rozjasniacze

jesli koncowki masz ciemniejsze to zacznij od nich, zeby pozniej nie walczyc z tecza kolorow, ciezko pozniej zrownac kolor na wlosach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00082-1.jpg (35,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00095-2.jpg (41,6 KB, 21 za豉dowa)

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2012-01-11 o 11:43
Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2012-01-11, 11:49   #1602
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
zalezaloby mi jednak na czyms jasniejszym: )
teraz jest du穎 ja郾iejszy, ale nie mam okazji zrobi dobrego zdj璚ia

Cytat:
ja ostatnio schodzialam z czarnego ale nie radzialbym odrazu probowac rozjasniaczy, najpierw jednak moze jakis dekoloryzator a w ostatecznosci rozjasniacz ja musialam sobie pomoc rozjasnianiem niestety bo teraz musze zrobic encanto zeby moje wlosy jakos wygladaly.
te robi豉m kiedy encanto i efekt co prawda by, ale samo wykonanie tego zabiegu to co strasznego - my郵a豉m, 瞠 si udusz i ju wi璚ej go nie powt鏎zy豉m

Cytat:
jestem uzalezniona od czestego zmieniania koloru, teraz mam ciemny blond na gorze i koncowki jasniejsze ale efekt ten nie bedzie mi sie podobal gdzy znowu w這sy podetn(schodz z boba) i wlasnie szukam jakiegos fajnego jasnego/sredniego brazu
polecam watki o dekoloryzacji i kapieli rozja郾iaj帷ej
Ja te, ale z nowym rokiem postanowi豉m sobie, 瞠 ju nie cuduj z w這sami. Zreszt ciesze si, 瞠 uda這 mi si henn 軼i庵n望 i uzyska obecny kolor, teraz mam zamiar ca造 czas tym samym farbowa, bo fajnie jest i bezamoniakowo ;-)

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2012-01-11 o 11:58
rockandrollqueen jest offline  
Stary 2012-01-11, 12:19   #1603
Emilcia_1616
Zakorzenienie

ja juz encanto robilam trzy razy i w tym tygodniu bede czwarty, wiec jestem juz przyzwyczajona
ja tez lubie farby bezamoniakowe, teraz sie zastanawiam tylko czym sie forarbowac ciemne farby przetestowalam chyba wszystkie, wiem jak wychodza jak sie spieraja w jasniejszych jestem noga....
Stary 2012-01-11, 12:41   #1604
rockandrollqueen
Zadomowienie

teraz mi si przypomnia這, 瞠 mleczna czekolada z joanny naturii wychodzi jasno, ale niestety mimo, 瞠 to trwa豉 farba u mnie trzyma豉 si bardzo kr鏒ko i po 2 tygodniach nie by這 koloru.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P5090273.jpg (183,2 KB, 41 za豉dowa)
Stary 2012-01-11, 19:02   #1605
agata456
Zakorzenienie

DontSaySorry oczywi軼ie zrobisz jak zechcesz,ale wed逝g mnie to nie jest dobry pomys jestem po 3 samodzielnych 軼i庵aniach czerni,za ka盥ym razem chcia豉m uzyska jasny br您-nak豉daj帷 na rozja郾ione w這sy,w豉snie jasne br您y tak jak Ty masz w planach,b康 ciemne blondy.Po na這zeniu ciemnego blondu w這sy mia豉 jasno br您owo zielone,po jasnym br您ie w這sy mega ciemno br您owe prawie czarne,jedynie Revia jasny br您 da豉 mi na zdekoloryzowanych w這sach kolor rudy:/ co do czarnych jak smo豉 ko鎍闚ek to mi si rozja郾i造 podczas k徙ieli do koloruciemno rudego-takiego rudego br您u tyle,瞠 ja je ca造 czas delikatnie masowa豉m przez jakie 5-10 min non stopoczywi軼ie zrobisz jak zechcesz,ale ja tylko chcia豉m napisa o swoich do鈍iadczeniach,po paru dekoloryzacjach

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-11 o 19:06
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-11, 22:27   #1606
DontSaySorry
Zakorzenienie

Rudy po rozja郾einiu? W sumie moglabym sprobowac polozyc jakas rudosc zamiast br您u, poczeka a w這sy odpoczn a potem kombinowa z br您ami

Czas edycji: 2012-01-11 o 22:31
Stary 2012-01-12, 10:57   #1607
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Rudy po rozja郾einiu? W sumie moglabym sprobowac polozyc jakas rudosc zamiast br您u, poczeka a w這sy odpoczn a potem kombinowa z br您ami
Tak.Po 6 latach farbowania na granatow czer farbami trwa造mi,gdy robi豉m dekoloryzacj mia豉m rude w這sy;] ko鎍e ciemno rude.Zawsze u篡wa豉m rozja郾iaczy z Joanny do k徙ieli,raz tylko kupi豉m dekoloryzator przez internet wyda豉m duzo kasy,a niczym nie r霩ni這 si to od rozja郾iacza za par z這tych...

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

ja obecnie mam g鏎 br您ow,a ko鎍e te praktycznie czarne i przez my郵 mi przechodzi,瞠by rozja郾i te ko鎍e aby wyr闚na kolor i po這篡 potem z這ty br您,albo mleczn czekolade no ale jeszcze pomy郵

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-12 o 10:55
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-12, 18:01   #1608
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
po czarnym na bank b璠zie rude

a ja zrobi豉m sobie k徙iel rozja郾iaj帷 ale lekk narazie zakupi豉m ju kolejny rozjasniacz i za jaki czas znowu zrobi... i og鏊nie nie k豉d豉m 瘸dnej farby bo efekt mi si podoba... takie lekko rudawe si zrobi造 za miesi帷, mo瞠 3 tygodnie zrobi znowu... zobacz co mi wtedy wyjdzie i jak mi si spodoba to zostawi a jak nie to pofarbuj mmieszank karmelowa czekolada (ca貫 opakowanie) i mleczna czekolada (po opakowania)
ibyza jest offline  
Stary 2012-01-13, 14:25   #1609
Emilcia_1616
Zakorzenienie

skusilam sie na Sayoss jasny braz, zoabczymy co wyjdzie oczywiscie wczesniej pasemko na probe
Stary 2012-01-13, 16:25   #1610
ibyza
Wtajemniczenie

ale tu cicho
ja mam ju dobry komputer tak ju fest fest mam nadziej

emilcia widzia豉m na innym watku ten syoss, chyba ciemno troch wysz這??? jedno zdj璚ie z lamp to jest ca趾iem fajny kolorek ale na tych dw鏂h pozosta造ch ciemny... jaki jest w rzeczywisto軼i??? zadowolona og鏊nie z farby jeste??? bo niekt鏎zy narzekaj na ni...

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-01-14 o 14:18
ibyza jest offline  
Stary 2012-01-14, 16:28   #1611
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ale tu cicho
ja mam ju dobry komputer tak ju fest fest mam nadziej

emilcia widzia豉m na innym watku ten syoss, chyba ciemno troch wysz這??? jedno zdj璚ie z lamp to jest ca趾iem fajny kolorek ale na tych dw鏂h pozosta造ch ciemny... jaki jest w rzeczywisto軼i??? zadowolona og鏊nie z farby jeste??? bo niekt鏎zy narzekaj na ni...

hmm konstystencja farby normalna, ale jakos trudno mi sie ja nakladalo na suche wlosy...no i wydaje mi sie ze jest jej malo. kolor wyszedl mi duzo dzuo ciemniej niz na opakowaniu ale przezyje to jakos, licze ze sie spierze...bede szukac innego jasnego brazu i chyba zostane przy piankach ze wzgledu na ich latwosc w uzywaniu. kolor to taki sredni braz cieply...

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2012-01-14 o 16:32
Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2012-01-14, 17:45   #1612
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
hmm konstystencja farby normalna, ale jakos trudno mi sie ja nakladalo na suche wlosy...no i wydaje mi sie ze jest jej malo. kolor wyszedl mi duzo dzuo ciemniej niz na opakowaniu ale przezyje to jakos, licze ze sie spierze...bede szukac innego jasnego brazu i chyba zostane przy piankach ze wzgledu na ich latwosc w uzywaniu. kolor to taki sredni braz cieply...
a mo瞠 ciemne blondy??? zawsze to ja郾iej, ale b璠ziesz musia豉 poczeka a ten jasny br您 Ci si porz康nie spierze...
ibyza jest offline  
Stary 2012-01-14, 18:07   #1613
Emilcia_1616
Zakorzenienie

zrobilam lepsze zdjecia kolorek nawet mi sie podoba coraz bardziej chyba lepiej czuje sie w ciemniejszych jednak
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC02483.jpg (14,4 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC02495.jpg (27,5 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (34,1 KB, 54 za豉dowa)
Stary 2012-01-14, 18:53   #1614
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
zrobilam lepsze zdjecia kolorek nawet mi sie podoba coraz bardziej chyba lepiej czuje sie w ciemniejszych jednak
奸iczny kolor, ale jasny br您 to nie jest
Stary 2012-01-14, 19:53   #1615
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
tu ca趾owicie inaczej wygl康a,ale to fakt nie jest to na pewno jasny br您
ibyza jest offline  
Stary 2012-01-15, 13:33   #1616
agata456
Zakorzenienie

ja robi豉m wczoraj lekk k徙iel rozja郾iaj帷a na czarne ko鎍e,teraz s w kolorze br您owym w ko鎍u no i na dniach mam zamiar po這篡 sobie z這ty br您.Pami皻am,瞠 kiedy mia豉m ten odcie i wychodzi bardzo fajny br您ik
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-15, 13:42   #1617
DontSaySorry
Zakorzenienie

Agatko, jakim rozja郾iaczem robi豉 k徙iel?
Stary 2012-01-15, 15:15   #1618
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Agatko, jakim rozja郾iaczem robi豉 k徙iel?
kochana,zawsze robi tym http://photos01.istore.pl/6405/photos/big/597332.jpg nie wiem dlaczego,ale zawsze go wybieram,mo瞠 dlatego,瞠 og鏊nie u mnie w sklepie jest ma造 wyb鏎.By do wyboru jeszcze rozja郾iacz z Palette ale oczywi軼ie podzi瘯owa豉m,bo nie chcia豉m sobie krzywdy nim zrobi ,masowa豉m delikatnie ko鎍e jakie 5 minut,i ju rozja郾i造 mi si z czerni do br您u d逝瞠j nie trzyma豉m bo nie potrzebuj a tak mocnego rozja郾ienia

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-15 o 15:16
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-15, 20:14   #1619
Kagome_17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47
Jaka farbe z Garniera kupic? (kolor)

Zawsze mi sie podobal kolor wlosow Rachel Miner jak byla brunetka.
Moje wlosy sa teraz srednio brazowe. Ktory odcien kupic z Garniera zeby taki efekt wyszedl?:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Rachel-miner-2.jpg (27,3 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Rachel-Miner-2-grande.jpg (17,1 KB, 26 za豉dowa)
Kagome_17 jest offline  
Stary 2012-01-15, 20:57   #1620
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
kochana,zawsze robi tym http://photos01.istore.pl/6405/photos/big/597332.jpg nie wiem dlaczego,ale zawsze go wybieram,mo瞠 dlatego,瞠 og鏊nie u mnie w sklepie jest ma造 wyb鏎.By do wyboru jeszcze rozja郾iacz z Palette ale oczywi軼ie podzi瘯owa豉m,bo nie chcia豉m sobie krzywdy nim zrobi ,masowa豉m delikatnie ko鎍e jakie 5 minut,i ju rozja郾i造 mi si z czerni do br您u d逝瞠j nie trzyma豉m bo nie potrzebuj a tak mocnego rozja郾ienia
ja ostatnio si zastanawia豉m nad nim ale jednak wzi窸am ten srebrny

http://www.e-commerce.pl/Joanna-Inte...sow,19993.html
ibyza jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.