Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 68 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-28, 09:46   #2011
Espoir91
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 953
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III-w徠ek zbiorczy

Na pewno Eveline Diamentowa jest bardzo dobra Pomaga mi utrzyma szpony po terapii alessandro. Gdybym mog豉 u篡wa豉bym alessandro do ko鎍a 篡cia, taka jest cudowna ale niestety za droga by kupowa j co miesi帷 ale jako intensywna terapia jest bomb! Dzi瘯i Eveline 瘸den z moich szpon闚 jeszcze si nie z豉ma, tak瞠 polecam

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Moja wypowied o od篡wkach do pazurk闚 to tak nie w temacie troch, ale zagl康am tu do Was czasem i musia豉m to napisa a skoro ju tu jestem to mo瞠 o co zapytam. Znacie mo瞠 jakie dobre nab造szczacze do w這s闚, godne polecenia, aby br您ik pi瘯nie b造szcza i przykuwa m瘰kie spojrzenia?

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Moja wypowied o od篡wkach do pazurk闚 to tak nie w temacie troch, ale zagl康am tu do Was czasem i musia豉m to napisa a skoro ju tu jestem to mo瞠 o co zapytam. Znacie mo瞠 jakie dobre nab造szczacze do w這s闚, godne polecenia, aby br您ik pi瘯nie b造szcza i przykuwa m瘰kie spojrzenia?

cel jest

Nie musisz by perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartowa, 瞠by by perfekcyjn!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-01-28, 10:09   #2012
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
pewnie diamentowa

ja to jak debil ostatnie dwa dni chodze z paznokciami pomalowanymi na jednej dloni
hehe dobra jestea czemu tak?? a ja nawet nie mog pomalowa non stop mi si rozdwajaj i 豉mia...chodz z takimi kr鏂iutkimi w豉snie ibyza mi poleca豉 od篡wk chyba Eveline 3 w 1 ale nie jestem pewna,bo jest jeszcze 8 w 1mo瞠 lepsza,nie wiem

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Poka wiadomo嗆
Na pewno Eveline Diamentowa jest bardzo dobra Pomaga mi utrzyma szpony po terapii alessandro. Gdybym mog豉 u篡wa豉bym alessandro do ko鎍a 篡cia, taka jest cudowna ale niestety za droga by kupowa j co miesi帷 ale jako intensywna terapia jest bomb! Dzi瘯i Eveline 瘸den z moich szpon闚 jeszcze si nie z豉ma, tak瞠 polecam

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

to mo瞠 kupi diamentow skoro tak chwaliciedzi瘯i za rady nie szkodzisz,瞠 piszesz o paznokciach przecie my tu nie tylko w這sach gadamy

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

瞠by w這sy b造szcza造 to pewnie jaki silikon,jedwabiu u篡wasz?mi po nim 郵icznie b造szcz jak w這sy prostuj to zawsze nak豉dam
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-28, 10:19   #2013
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
hehe dobra jestea czemu tak?? a ja nawet nie mog pomalowa non stop mi si rozdwajaj i 豉mia...chodz z takimi kr鏂iutkimi w豉snie ibyza mi poleca豉 od篡wk chyba Eveline 3 w 1 ale nie jestem pewna,bo jest jeszcze 8 w 1mo瞠 lepsza,nie wiem

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

to mo瞠 kupi diamentow skoro tak chwaliciedzi瘯i za rady nie szkodzisz,瞠 piszesz o paznokciach przecie my tu nie tylko w這sach gadamy

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

瞠by w這sy b造szcza造 to pewnie jaki silikon,jedwabiu u篡wasz?mi po nim 郵icznie b造szcz jak w這sy prostuj to zawsze nak豉dam
z serii Eveline podobno najlepsza jest w豉郾ie diamentowa
U篡wam jedwabiu CHI. W這sy rzadko prostuj,bo mam chopla na punkcie piel璕nacji Za tydzie wybieram si na bal i poszukuj czego co nab造szczy moj czupryn na maksa a tak wgl od niedawna mam br您owe w這sy, bo wcze郾iej mia豉m d逝uugo blond. Powiem Wam, 瞠 br您 jest o niebo 豉twiejszy w utrzymaniu ni te blondy...

cel jest

Espoir91 jest offline  
Stary 2012-01-28, 10:27   #2014
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
z serii Eveline podobno najlepsza jest w豉郾ie diamentowa
U篡wam jedwabiu CHI. W這sy rzadko prostuj,bo mam chopla na punkcie piel璕nacji Za tydzie wybieram si na bal i poszukuj czego co nab造szczy moj czupryn na maksa a tak wgl od niedawna mam br您owe w這sy, bo wcze郾iej mia豉m d逝uugo blond. Powiem Wam, 瞠 br您 jest o niebo 豉twiejszy w utrzymaniu ni te blondy...
ok to chyba kupi diamentow dostan j w np w Naturze,Rossmanie?a co do prostowania to ja te rzadko prostuj,jedynie na jakie wieksze okazje bo szkoda mi katowa w這syniestety innych nab造szczy nie stosowa豉m ale mo瞠 dziewczyny Ci co doradz Joanna ma nab造szczacz w spray'u kiedy si nad nim zastanawia豉m.
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-28, 10:46   #2015
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
widz,瞠 tu same niziutkie os鏏ki
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
dziewczyny na這篡豉m ten olejek ale po jego zmyciu tym babydreamem czy jako tak moje w這sy by造 jak szczota ry穎wa bleeeee
gdyby nie moja maska mog豉bym robi za mopa pod這gowego
natomiast teraz w這ski jak najbardziej na tak schn sobie
czy u Was jest to samo ??
te mam te olejki z alterry i sobie chwale a je郵i chodzi o tego mopa to na 99 % jestem pewna ze to wina tego babydream, on lubi pl徠a w這sy i nadaje sie tylko je郵i nie u篡wasz niczego z silikonem bo on silikon闚 nie zmywa i tylko pogarsza sprawe, wiele dziewczyn chwali ten szampon ale te wiele nienawidzi ( ja nale瞠 do tych co go nienawidza)
kicia069 jest offline  
Stary 2012-01-28, 11:36   #2016
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
te mam te olejki z alterry i sobie chwale a je郵i chodzi o tego mopa to na 99 % jestem pewna ze to wina tego babydream, on lubi pl徠a w這sy i nadaje sie tylko je郵i nie u篡wasz niczego z silikonem bo on silikon闚 nie zmywa i tylko pogarsza sprawe, wiele dziewczyn chwali ten szampon ale te wiele nienawidzi ( ja nale瞠 do tych co go nienawidza)
dobrze wiedzie bo czai豉m si na niego w Rosmanie na razie uzywam z rzep i pokrzywowego,ale jestem zadowolona nie robia mi z g這wy szczotki ry穎wej
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-28, 12:18   #2017
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
ok to chyba kupi diamentow dostan j w np w Naturze,Rossmanie?a co do prostowania to ja te rzadko prostuj,jedynie na jakie wieksze okazje bo szkoda mi katowa w這syniestety innych nab造szczy nie stosowa豉m ale mo瞠 dziewczyny Ci co doradz Joanna ma nab造szczacz w spray'u kiedy si nad nim zastanawia豉m.
W rossmanie spokojnie nie ca貫 10z kosztuje. Mam taki z avonu nab造szczacz, ale w這sy wygl康aj po nim jakby by造 t逝ste

cel jest

Espoir91 jest offline  
Stary 2012-01-28, 12:30   #2018
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:

ibyza poleca豉 mi kiedy jak捷 dobr od篡wk do paznokci,chyba z Eveline...ale nie pami皻am jak dok豉dnie:/ mog豉 by napisa?bo wybieram si po weekendzie na zakupy mo瞠 bym j gdzie znalaz豉
od篡wka 8w1 ju mi si powoli ko鎍zy i zamierzam te w陰snie sprawdzi t diamentow ale z tej 8w1 te jestem zadowolona

Cytat:

hm... ja nigdy nie uzywa豉m nab造szczacza, alete mia豉m kiedy ch耩 na ten z Joanny, poczytaj na KWC

Cytat:
dobrze wiedzie bo czai豉m si na niego w Rosmanie na razie uzywam z rzep i pokrzywowego,ale jestem zadowolona nie robia mi z g這wy szczotki ry穎wej
ten z rzep z Evy Naturii jest rewelacyjny

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
W rossmanie spokojnie nie ca貫 10z kosztuje. Mam taki z avonu nab造szczacz, ale w這sy wygl康aj po nim jakby by造 t逝ste
mo瞠 za du穎 nak豉dasz... spr鏏uj z daleka prysn望 i niech sobie ta mgie趾a opadnie swobodnie na w這sy

wiecie co... (( nie ma nigdzie tego mojego odcienia Smakowity toffee, w og鏊e nie ma tej serii Palette... kobieta mi powiedzia豉, 瞠 spr鏏uje zam闚i jak b璠zie w hurtowni... wi璚 mo瞠...
ibyza jest offline  
Stary 2012-01-28, 12:39   #2019
agata456
Zakorzenienie

ibyza w豉郾ie z Evy kupi豉m bo pokrzywowy mi si sko鎍zy 鈍ietnie si sprawdza mam ten http://i.pinger.pl/pgr212/dea1717f00...an-300ml-2.jpg
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-28, 12:40   #2020
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ibyza w豉郾ie z Evy kupi豉m bo pokrzywowy mi si sko鎍zy 鈍ietnie si sprawdza mam ten http://i.pinger.pl/pgr212/dea1717f00...an-300ml-2.jpg
dok豉dnie o tym m闚i...
ibyza jest offline  
Stary 2012-01-28, 12:40   #2021
agata456
Zakorzenienie

u mnie jest ta seria Palette jak chcesz to zobacz czy jest ten odciemog Ci kupi jak b璠zie
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-28, 12:43   #2022
agata456
Zakorzenienie

na allegro ten kolorek te jest cena 15,30z
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-28, 12:54   #2023
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
u mnie jest ta seria Palette jak chcesz to zobacz czy jest ten odciemog Ci kupi jak b璠zie
zobaczymy czy co uda si z t hurtowni mam nadziej, 瞠 tak... bo jak mi si kolorek spodoba to b璠 chcia豉 go uzywa d逝窺zy czas
ale jak nie ten to chyba orzechowy br您 joanna multi soft b璠zie

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
na allegro ten kolorek te jest cena 15,30z
drogi, na moje w這sy trzeba 2 opakowania plus przesy趾a to wyjdzie jakbym kupi豉 loreala
ibyza jest offline  
Stary 2012-01-28, 13:20   #2024
agata456
Zakorzenienie

豉dne to toffie podoba mi si te gor帷a czekolada i podw鎩ne espresso z tej serii ciekawe jak wychodz na w這sach.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-28 o 13:23
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-28, 20:35   #2025
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
豉dne to toffie podoba mi si te gor帷a czekolada i podw鎩ne espresso z tej serii ciekawe jak wychodz na w這sach.
toffee jest prze郵iczne ja si zakocha豉m... ciekawa jestem ile sie to utrzyma na w這sach bo to jest do 28 my, ALE to palette...
ibyza jest offline  
Stary 2012-01-29, 08:36   #2026
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
toffee jest prze郵iczne ja si zakocha豉m... ciekawa jestem ile sie to utrzyma na w這sach bo to jest do 28 my, ALE to palette...
gdybym mia豉 pewno嗆,瞠 gor帷a czekolada nie wyjdzie mi czarno to mo瞠 bym kupi豉,bo czyta豉m,瞠 toffi wychodzi jak 鈔edni br您 wi璚 te mo瞠 by ciekawea to plette shampoo chyba te jest do 28 albo 24 my mi si trzyma豉 jakie 2 tygodnie...;/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-29 o 08:38
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-29, 10:27   #2027
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
gdybym mia豉 pewno嗆,瞠 gor帷a czekolada nie wyjdzie mi czarno to mo瞠 bym kupi豉,bo czyta豉m,瞠 toffi wychodzi jak 鈔edni br您 wi璚 te mo瞠 by ciekawea to plette shampoo chyba te jest do 28 albo 24 my mi si trzyma豉 jakie 2 tygodnie...;/
ciekawa jestem trwa這軼i ja zamierzam og鏊nie i tak trzyma kr鏂ej 瞠by nie wysz這 za ciemno a palette shampoo to dla mnie na serio nie jest szampon... mi sie trzyma這 kilka miesiecy (od wigilii do prawie 鈍i徠 wielkanocnych) dopiero kolo lutego zacz窸a ciut si zmywa jak dodawa豉m do szamponu sody a tak to nic :/ tragedia... mam bardzo niemi貫 skojarzenia z tym, jeszcze gdyby ten kolor by inny jaki jasniejszy to bym da豉 rad i nawet cieszy豉bym si, 瞠 nie zmywa si ale wysz這 czarno i tragedi mia豉m zyciow
ibyza jest offline  
Stary 2012-01-29, 10:40   #2028
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ciekawa jestem trwa這軼i ja zamierzam og鏊nie i tak trzyma kr鏂ej 瞠by nie wysz這 za ciemno a palette shampoo to dla mnie na serio nie jest szampon... mi sie trzyma這 kilka miesiecy (od wigilii do prawie 鈍i徠 wielkanocnych) dopiero kolo lutego zacz窸a ciut si zmywa jak dodawa豉m do szamponu sody a tak to nic :/ tragedia... mam bardzo niemi貫 skojarzenia z tym, jeszcze gdyby ten kolor by inny jaki jasniejszy to bym da豉 rad i nawet cieszy豉bym si, 瞠 nie zmywa si ale wysz這 czarno i tragedi mia豉m zyciow
ehhh ja te tak mamjak mi si kolor nie podoba to trzyma si miesi帷ami,a jak mi si podoba to zmywa si po dw鏂h tygodniach hehe ciekawe te kolory color&gloss tylko nigdzie nie mog znale潭 zdj耩 z efektem farbowania....:/

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

wyczyta豉m,瞠 toffie wychodzi rudawo tak瞠 dla Ciebie ok ale dla mnie raczej odpadaa gor帷a czekolada jak ciemny br您 z bordow po鈍iat to by mi pasowa這
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-29, 10:48   #2029
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:

wyczyta豉m,瞠 toffie wychodzi rudawo tak瞠 dla Ciebie ok ale dla mnie raczej odpadaa gor帷a czekolada jak ciemny br您 z bordow po鈍iat to by mi pasowa這
tak tak rudawo to dla mnie mi si te wydaje, 瞠 kiedy kiedy pyta豉m dziewczyn jedn o kolor w這s闚 i mi powiedzia豉, 瞠 w豉郾ie tym toffee farbowa豉, pi瘯ny taki ja郾iejszy br您 z rudaw po鈍iat co takiego jak wstawia豉m ten link do w徠ku co by ten kolorek dla mnie bomba jakby co takiego uzyska豉 to normalnie b璠zie m鎩 kolor
ibyza jest offline  
Stary 2012-01-29, 10:59   #2030
agata456
Zakorzenienie

tutaj aromatyczny cynamon czerwono wychodzi http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=806

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

hehe w takim razie 篡cz Ci 瞠by uzyska豉 bo dobrze wiem jak to ci篹ko znale潭 sw鎩 kolor
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-29, 11:07   #2031
agata456
Zakorzenienie

ibyza a wiesz mo瞠 jak farb lub jak mieszank mog豉 bym uzyska taki odcie jak w za陰czniku?zakocha豉m si w tym kolorze wygl康a mi to na jaki ciemny braz tylko nie wiem czy z po鈍iat bordo czy fioletu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img101551.fryzury-dlugie.1166833.jpg (36,6 KB, 35 za豉dowa)
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-29, 12:55   #2032
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ibyza a wiesz mo瞠 jak farb lub jak mieszank mog豉 bym uzyska taki odcie jak w za陰czniku?zakocha豉m si w tym kolorze wygl康a mi to na jaki ciemny braz tylko nie wiem czy z po鈍iat bordo czy fioletu
bordo na bank nie hm... co podobneo mog這by by jakby zmiesza豉 ca貫 blue velvet z ciemnym br您em
ibyza jest offline  
Stary 2012-01-29, 13:02   #2033
pedagozka86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
GG do pedagozka86

Dziewczyny mam pytanie nie pisz tu cz瘰to ale codziennie was podczytuj. Obecnie mam w這sy w kolorze ciemnego br您u z jasno br您owymi odrostami. Chcia豉bym wyr闚na kolor aby powsta 鈔edni br您, lub orzechowy. Kupi豉m lond w kolorze 鈔edni br您 ale obawiam si, 瞠 wyjdze mi znowu ciemny br您 prawie czarny a tego chc unikn望. Od kilku dni myj w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym 瞠by si troszk jeszcze rozja郾i造 przed farbowaniem. Pomy郵a豉m aby zmiesza dwie farby, ten 鈔edni br您 z jak捷 ja郾iejsz ale do tego stopnia, 瞠by mi "z豉pa" kolor a nie tylko odrosty. Jaki by軼ie mi proponowa造 dokupi kolor, najlepiej z farb londy, 瞠by powsta taki czekoladowy, orzechowy odcie??
pedagozka86 jest offline  
Stary 2012-01-29, 13:21   #2034
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez pedagozka86 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam pytanie nie pisz tu cz瘰to ale codziennie was podczytuj. Obecnie mam w這sy w kolorze ciemnego br您u z jasno br您owymi odrostami. Chcia豉bym wyr闚na kolor aby powsta 鈔edni br您, lub orzechowy. Kupi豉m lond w kolorze 鈔edni br您 ale obawiam si, 瞠 wyjdze mi znowu ciemny br您 prawie czarny a tego chc unikn望. Od kilku dni myj w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym 瞠by si troszk jeszcze rozja郾i造 przed farbowaniem. Pomy郵a豉m aby zmiesza dwie farby, ten 鈔edni br您 z jak捷 ja郾iejsz ale do tego stopnia, 瞠by mi "z豉pa" kolor a nie tylko odrosty. Jaki by軼ie mi proponowa造 dokupi kolor, najlepiej z farb londy, 瞠by powsta taki czekoladowy, orzechowy odcie??
raczej nie rozja郾isz ciemnego br您u do 鈔edniego br您u.Z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 je郵i po這篡sz kolejn warstw farby typu 鈔edni, jasny, orzechowy br您 to ko鎍e stan si jeszcze ciemniejsze, tylko odrost b璠zie w po膨danym kolorze:P
Stary 2012-01-29, 13:40   #2035
agata456
Zakorzenienie

ibyza ale metaxa pisa豉,瞠 w豉郾ie blue velvet na pr鏏niku to w豉郾ie takie cimne bordo,瞠 ten kolor jest w gamie czerwieni. szkoda,瞠 po po這wie dodania tego koloru nie widz ani 郵adu na moich w這sach...:/ wi璚 trudno okreslic jak ten kolor wychodzi bo ja mam po prostu taki 鈔edni braz teraz na g這wie.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-29 o 13:41
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-29, 13:41   #2036
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 459

Cytat:
Napisane przez pedagozka86 Poka wiadomo嗆
jest to mozliwe, ja zeszlam z czarnych i nie mialam zbytnio wyplukanego koloru. wlosy na tym ucierpialy. polecam watki i dekoloryzacji tam dowiesz sie wszystkiego. dekoloryzatory czynia cuda. wystarczy przeczytac watek. odradzam uzywanie rozjasniany a jesli juz to tylko w ostatecznosci, tak samo jak i kapieli bo niszcza wlosy tak samo

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2012-01-29 o 13:42
Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2012-01-29, 15:57   #2037
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
tak w豉snie pomy郵a豉m ze to wszystko przez ten szampon :/

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
to mo瞠 i ja kupi taki
Stary 2012-01-29, 17:05   #2038
agata456
Zakorzenienie

metaxa pokrzywowy mia豉m z biedronki taki litrowy ale by豉m zadowolona super w這sy s po nim,i ten Evy z czarn rzep te jest bardzo dobry

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

mo瞠 jutro dojdzie mi ten ciemny fiolet hehe...kurcze znowu kupuje farby na zapas
agata456 jest offline  
Stary 2012-01-29, 17:34   #2039
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

co to za ciemny fiolet?
garnier 100%?

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Dziewczyny, a mia造軼ie do czynienia z tymi farbami
http://www.beauty-serwis.home.pl/Far..._braz-385.html
?
Stary 2012-01-29, 17:52   #2040
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
co to za ciemny fiolet?
garnier 100%?

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Dziewczyny, a mia造軼ie do czynienia z tymi farbami
http://www.beauty-serwis.home.pl/Far..._braz-385.html
?
tak 100% color mia豉m go nak豉danego na czer i wysz這 bosko a,瞠 te farby ju wycofuj to kupi豉m...na zapas
agata456 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.