Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 91 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-18, 22:54   #2701
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
ibyza czemu teraz b璠ziesz rzadziej?
aj troszke mi si pokomplikowa這 wszystko... postaram si by jak najcz窷ciej. og鏊nie podczytuje Was na telefonie ale tam nie odpisuj, bo jako nie mam wszystkiego tak jak trzeba

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
No i decyzja zapad豉 !

Ale od pocz徠ku- mia豉m ulubion fryzjerk, do kt鏎ej chodzi豉m 10 lat, ma super wyczucie kolor闚, mia豉m do niej 1000% zaufanie. No i zasz豉 w ci捫, od kwietnia nie pracowa豉. No i pr鏏owa豉m w kilku salonach, raz masakra, raz nawet nie幢e, ale 瘸dna nie by豉 "moj" Joasi. A wczoraj dosta豉m sms z salonu, 瞠 Joasia wraca od marca ! I ju jestem um闚iona, co prawda na pocz徠ek kwietnia (niedawno farbowa豉m) i MAM PLAN - b璠zie baleja- moje naturalne ciemny blond/jasny br您 z takim karmelkiem, tofikiem, wiecie o co chodzi ?
oooo super kombinacja na wiosn, jak to metaxa napisa豉
ibyza jest offline  
Stary 2012-02-20, 15:22   #2702
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez flexx Poka wiadomo嗆
Witajcie
Zafarbowa豉m w這sy na orzechowy br您 (Joanna), wyj軼iowy kolor ciemny blond, mo瞠 nawet 鈔edni. W這sy rozja郾iane, jako nie trzymaj farby - t w piance Schwarzkopfa zaraz odrzuca造. Obecnie do嗆 ciemny br您 (s康z, 瞠 si spierze, bo Joanna raczej nie jest zbyt trwa陰 farb) , chcia豉bym mie kolor br您 - naturalnie wygl康aj帷y br您, na kt鏎y w wakacje mog豉bym zaszale i na這篡 jak捷 nietrwa陰 szamponetk 瞠by uzyska co podobnego - KLIK. Bardzo zale篡 mi aby kolor nie by ani zbyt ciemny ani zbyt jasny
Co powinnam zrobi? Bo raczej nie nak豉da na sprany nawet kolor innej farby w odcieniu br您. My郵 瞠 to by tylko przyciemni這 w這sy. I tak sobie rozmy郵a豉m 瞠by na sprany kolor po這篡 farb Natural&Easy w odcieniu 鈔edniego srebrzystego popielatego blondu (mia豉m, odcie rzeczywi軼ie popielaty) 瞠by troch wybi nienaturalne odcienie miedzi/czerwieni z w這sk闚. A potem stosowa jak捷 farbk w odcieniu br您u o naturalnym odcieniu - na odrosty i potem przeci庵n望.
Szczerze m闚i帷 nie mam poj璚ia czy to dobry pomys, zale篡 mi na utrzymaniu br您u, a nie wp璠zeniu si w krucz czer, bo ju j przerabia豉m.

Kolor jaki mi si podoba - KLIK
KLIK

ja nie mam pojecia co Ci poradzi :/
niemniej jednak kolor jaki chcesz jest bardzo 豉dny

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
aj troszke mi si pokomplikowa這 wszystko... postaram si by jak najcz窷ciej. og鏊nie podczytuje Was na telefonie ale tam nie odpisuj, bo jako nie mam wszystkiego tak jak trzeba

oooo super kombinacja na wiosn, jak to metaxa napisa豉
znowu z kompem co nie tak??

racja, korzystanie z neta w telefonie jest jak捷 masakr

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

co nasz w徠ek podupada
Stary 2012-02-20, 19:36   #2703
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Wpad豉m dzisiaj do rossmanna i zapomnia豉m co chcia豉m kupi, farby omin窸am sama nie wiem czemu :P
Ale kupi豉m sobie szampon, od篡wk, 瞠l pod prysznic. Zapomnia陰m jeszcze o 瞠lu do mycia twarzy i pomadce ochronnej... Wszystko dlatego, 瞠 si spieszy豉m. Mia豉m rano i嗆 do rossmanna ale chyba zamykali w tym miejscu. WIec po zajeciach od razu wskoczy豉m w empeka i podjecha陰m do takiego du瞠go, przestronnego
Stary 2012-02-20, 22:44   #2704
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Dziewczyny, odkry豉m 鈍ietny podk豉d, Rimmel, Wake me up. Daje taki efekt jak lubi, roz鈍ietla, ale nie b造szczy si, kryje, ale nie ma maski. ζdne jasne odcienie, co dla mnie wa積e- be穎we, a nie r騜owe. Polecam, cera wygl康a tak 鈍ie穎, wiosennie
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-21, 08:23   #2705
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Wpad豉m dzisiaj do rossmanna i zapomnia豉m co chcia豉m kupi, farby omin窸am sama nie wiem czemu :P
Ale kupi豉m sobie szampon, od篡wk, 瞠l pod prysznic. Zapomnia陰m jeszcze o 瞠lu do mycia twarzy i pomadce ochronnej... Wszystko dlatego, 瞠 si spieszy豉m. Mia豉m rano i嗆 do rossmanna ale chyba zamykali w tym miejscu. WIec po zajeciach od razu wskoczy豉m w empeka i podjecha陰m do takiego du瞠go, przestronnego
a planujesz kupi jak捷 farbe??
ja do twarzy u篡wam p造nu miecelarnego ju od dawna i d逝go przy nim zostane

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Dziewczyny, odkry豉m 鈍ietny podk豉d, Rimmel, Wake me up. Daje taki efekt jak lubi, roz鈍ietla, ale nie b造szczy si, kryje, ale nie ma maski. ζdne jasne odcienie, co dla mnie wa積e- be穎we, a nie r騜owe. Polecam, cera wygl康a tak 鈍ie穎, wiosennie
w sam raz na wiosn
a ja ku mojemu zdziwieniu jestem bardzo zadowolona z podk豉du avonu
kolor trafi豉m w 10, nie wazy sie i jest trwa造
Stary 2012-02-21, 09:06   #2706
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
r闚nie go wczoraj kupi豉m jestem mega zadowolona zgadzam si z Tob w ka盥ym s這wie odcie mam oczywi軼ie naja郾iejszy,ale nie jest r騜owy a taki problem mia豉m z ivory Colorstay...
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-21, 09:58   #2707
AniaAga
Zadomowienie

Z Avonu u篡wam te, Calming Effect, bardzo go lubi , te mi odcienie pasuj. Za to nigdy nie znalaz豉m dla siebie nic z Loreala, jasny jest r騜owy, a pierwszy "be"- br您owy
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-21, 10:30   #2708
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Z Avonu u篡wam te, Calming Effect, bardzo go lubi , te mi odcienie pasuj. Za to nigdy nie znalaz豉m dla siebie nic z Loreala, jasny jest r騜owy, a pierwszy "be"- br您owy
dla mnie te z Loreala tak nie bardzo pasuj
z avonu mam ten podk豉d trwa造, wystarczy niewiele i twarz jest 豉dne pokryta

apropo w這s闚
jak sko鎍zy mi si vatika planuj kupi ten olejek
mi豉 go kt鏎a z Was?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2108822455.jpg (7,9 KB, 6 za豉dowa)
Stary 2012-02-21, 10:55   #2709
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

Cytat:

ja uzywam Rimmel Lasting Finish
uwielbiam go
ladnie kryje rowniez bez efektu maski, twarz sie po nim nie swieci i naprawde jest trwaly
jaki masz odcien ?
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

w sam raz na wiosn
a ja ku mojemu zdziwieniu jestem bardzo zadowolona z podk豉du avonu
kolor trafi豉m w 10, nie wazy sie i jest trwa造
a jaki podklad z Avonu kupilas ?
ja zamowilam probki tego nowego podkladu kryjacego ,,idealna cera"

Cytat:
r闚nie go wczoraj kupi豉m jestem mega zadowolona zgadzam si z Tob w ka盥ym s這wie odcie mam oczywi軼ie naja郾iejszy,ale nie jest r騜owy a taki problem mia豉m z ivory Colorstay...
a sprawdzalas jaka jest roznica pomiedzy Ivory a true ivory ?
bo jak wybieralam Lasting Finish i sprawdzalam w Rossmannie to o dziwo ivory wydawal sie odrobinke ciemniejszy od true ivory

Cytat:

apropo w這s闚
mi豉 go kt鏎a z Was?
a ja z Loreala w tamtym tygodniu kupilam ten nowy podklad Lumi Magique
i powiem szczeze ze taki sobie jak dla mnie a kupilam zachecona opiniami na Wizazu
wydaje mi sie ze zabardzo sie swieci
juz chyba nigdy nie kupie podkladu Loreala , Rimmel wedlug mnie ma lepsze podklady a jest o polowe tanszy
a mialas moze kiedys jakis podklad z Meybelline lub Max Factora ? zastanawiam sie ze czy maja fajne podklady , nigdy nie mialam
Kt鏎y Los rzuci nam... "

Nasza Ksi篹niczka !
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-02-21, 11:07   #2710
agata456
Zakorzenienie

Iwonka ja mam ivory true wydawa mi ciemniejszy,eraz na zim ivory to idealny odcien dla mnie,na wiosne czy lato pewnie kupi true ivory albo soft beige.W ka盥ym razie idealnie pasuje do mojej cery,nie ma efektu maski,ani r騜nicy pomi璠zy twarz a dekoltem czy szyj.Jest idealny,u siebie w miejscowo軼i zap豉ci豉m 35z:/ w Rossmannie czy Naturze pewnie jest kilka z這tych ta雟zy.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:

apropo w這s闚
mi豉 go kt鏎a z Was?
szybko zu篡豉 ja mam jeszcze jakie p馧 buteleczki,ale w豉郾ie nast瘼nym razem bior Amle

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-21 o 11:10
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-21, 11:28   #2711
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
ja uzywam Rimmel Lasting Finish
uwielbiam go
ladnie kryje rowniez bez efektu maski, twarz sie po nim nie swieci i naprawde jest trwaly
jaki masz odcien ?

a jaki podklad z Avonu kupilas ?
ja zamowilam probki tego nowego podkladu kryjacego ,,idealna cera"

a sprawdzalas jaka jest roznica pomiedzy Ivory a true ivory ?
bo jak wybieralam Lasting Finish i sprawdzalam w Rossmannie to o dziwo ivory wydawal sie odrobinke ciemniejszy od true ivory

a ja z Loreala w tamtym tygodniu kupilam ten nowy podklad Lumi Magique
i powiem szczeze ze taki sobie jak dla mnie a kupilam zachecona opiniami na Wizazu
wydaje mi sie ze zabardzo sie swieci
juz chyba nigdy nie kupie podkladu Loreala , Rimmel wedlug mnie ma lepsze podklady a jest o polowe tanszy
a mialas moze kiedys jakis podklad z Meybelline lub Max Factora ? zastanawiam sie ze czy maja fajne podklady , nigdy nie mialam
ivoncia, ja mam podk豉d supertrwa造
a je郵i chodzi o ten z Loreala to by og這szony konkurs w kt鏎ym wzi窸am udzia
moze si uda i wpadnie mi w r璚e
a ile za niego d掖a??
z Max Factora mam z tym serum ale kolory s dla mnie za ciemne przynajmniej te dost瘼ne u mnie w sklepie

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Iwonka ja mam ivory true wydawa mi ciemniejszy,eraz na zim ivory to idealny odcien dla mnie,na wiosne czy lato pewnie kupi true ivory albo soft beige.W ka盥ym razie idealnie pasuje do mojej cery,nie ma efektu maski,ani r騜nicy pomi璠zy twarz a dekoltem czy szyj.Jest idealny,u siebie w miejscowo軼i zap豉ci豉m 35z:/ w Rossmannie czy Naturze pewnie jest kilka z這tych ta雟zy.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

szybko zu篡豉 ja mam jeszcze jakie p馧 buteleczki,ale w豉郾ie nast瘼nym razem bior Amle
ale ten co wstawi豉m??
czyta豉m, ze pog貫bia kolor ciemnych wlos闚
Stary 2012-02-21, 11:33   #2712
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:

no a wlasnie jak ja sprawdzalam te dwa odcienie z seri Lasting Finish
to Tru ivory wydawal sie odrobine jasniejsze od ivory , nie wiem czy tak jest w tej seri czy poprostu przez to swiatlo tak wygladalo , u mnie w Rossmannie jest okropne swiatlo do wybierania podkladu
ale naprawde polecam Ci Lasting Finish jest super ! i czesto w promocji
nie wiem jak sprawdza sie ten wasz podklad ale tez ma dobre opinie
wlasnie rozmyslalam czy go nie wziasc a wzielam ten Loreala a moze akurat ten co TY masz jest lepszy
no ale trudno mam Loreala i bede musiala uzywac
wogole ja mam manie na podklady hehe tak mnie wzielo jakis czas temu

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

[QUOTE=metaxa;32445280]ivoncia, ja mam podk豉d supertrwa造
a ile za niego d掖a??
z Max Factora mam z tym serum ale kolory s dla mnie za ciemne przynajmniej te dost瘼ne u mnie w sklepie

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

ja zap豉cilam 46,90 zl bo akurat jest promocja w Rossmannie
tzn tz mi go kupil na walentynki
wybralam sobie odcien C4 Rosse Beige , myslalam ten nad tym porcelan rosse ale jak sprawdzilam na reku to byl bardzo jasny i bardzi rozowy , dla mnie zbyt jasny
a Ty w tym konkursie jaki odcien wybralas?
Kt鏎y Los rzuci nam... "

Nasza Ksi篹niczka !
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-02-21, 11:52   #2713
agata456
Zakorzenienie

Iwonko ja wysz豉m na chwilk na dw鏎 瞠by zobaczy kt鏎y lepszy bo te w sztucznym 鈍ietle kompletnie nie wiedzia豉m kt鏎y wzi捷.Na prawd true wydawa mi si ciemniejszy.Kupowa豉m u siebie w miejscowo軼i w takim malutkim sklepie kosmetycznym.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

metaxa chodzi mi o ten http://www.helfy.pl/amla-olejek-do-wlosow to chyba ten sam co Ty wstawi豉a je瞠li pog喚bia kolor w這s闚 to jak dla mnie plus

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-21 o 11:54
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-21, 12:03   #2714
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
Iwonko ja wysz豉m na chwilk na dw鏎 瞠by zobaczy kt鏎y lepszy bo te w sztucznym 鈍ietle kompletnie nie wiedzia豉m kt鏎y wzi捷.Na prawd true wydawa mi si ciemniejszy.Kupowa豉m u siebie w miejscowo軼i w takim malutkim sklepie kosmetycznym.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

metaxa chodzi mi o ten http://www.helfy.pl/amla-olejek-do-wlosow to chyba ten sam co Ty wstawi豉a je瞠li pog喚bia kolor w這s闚 to jak dla mnie plus

no to bede musiala nastepnym razem tez wyjsc i zobacze jak to wyglada w Lasting Finish
a ladnie kryje ten co kupilas ?
dla mnie true ivory jest idealny , wrecz identyczny jak moja cera nic a nic sie nie odroznia
bardzo nie lubie zaciemnych podkladow
Kt鏎y Los rzuci nam... "

Nasza Ksi篹niczka !
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-02-21, 12:17   #2715
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
no to bede musiala nastepnym razem tez wyjsc i zobacze jak to wyglada w Lasting Finish
a ladnie kryje ten co kupilas ?
dla mnie true ivory jest idealny , wrecz identyczny jak moja cera nic a nic sie nie odroznia
bardzo nie lubie zaciemnych podkladow
Iwonko ja wcale nie mia豉m zamiaru go kupowa po prostu posz豉m po jaki podk豉d bo mi si sko鎍zy stary,i w豉郾ie zobaczy豉m,瞠 s te nowe Rimmela chcia豉m spr鏏owa. 豉dnie kryje,mo瞠 nie jest to idealne krycie ale dla mnie wystarczaj帷e.Cera wygl康a tak zdrowo,豉dnie.Jestem zadowolona troch 瘸這wa豉m wydania prawie 40z,ale jak pierwszy raz go wypr鏏owa豉m to uzna豉m,瞠 na prawd warto.A jak mi si sko鎍zy to mo瞠 wpr鏏uje ten co Ty masz zobaczymya co do odcieni,ja w zimie ma cer mega blad,dopiero wiosn czy latem moja cera wygl康a"zdrowiej" je瞠li Ty nie jest taka blada to by mo瞠 true ivory z tego nowego Rimmela by豚y dla Ciebie dobrya ten Loreal kt鏎y kupi豉 dobry jest?

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-21 o 12:20
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-21, 12:22   #2716
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

tak, aga to ten
na allegro masz 240 ml za 21,50 z
chyba bardziej si op豉ca
Stary 2012-02-21, 12:23   #2717
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
tak, aga to ten
na allegro masz 240 ml za 21,50 z
chyba bardziej si op豉ca
a to dzi瘯i,nawet nie sprawdzalam zawsze robi zakupy w tym sklepieopinie dobre,tak瞠 musimy wypr鏏owaa chcia豉m zapyta czy tym olej nak豉dasz na zwil穎ne w這sy czy na suche?
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-21, 12:24   #2718
metaxa
Zakorzenienie

[QUOTE=ivoncia16;32445344]no a wlasnie jak ja sprawdzalam te dwa odcienie z seri Lasting Finish
to Tru ivory wydawal sie odrobine jasniejsze od ivory , nie wiem czy tak jest w tej seri czy poprostu przez to swiatlo tak wygladalo , u mnie w Rossmannie jest okropne swiatlo do wybierania podkladu
ale naprawde polecam Ci Lasting Finish jest super ! i czesto w promocji
nie wiem jak sprawdza sie ten wasz podklad ale tez ma dobre opinie
wlasnie rozmyslalam czy go nie wziasc a wzielam ten Loreala a moze akurat ten co TY masz jest lepszy
no ale trudno mam Loreala i bede musiala uzywac
wogole ja mam manie na podklady hehe tak mnie wzielo jakis czas temu

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
ivoncia, ja mam podk豉d supertrwa造
a ile za niego d掖a??

ja zap豉cilam 46,90 zl bo akurat jest promocja w Rossmannie
tzn tz mi go kupil na walentynki
wybralam sobie odcien C4 Rosse Beige , myslalam ten nad tym porcelan rosse ale jak sprawdzilam na reku to byl bardzo jasny i bardzi rozowy , dla mnie zbyt jasny
a Ty w tym konkursie jaki odcien wybralas?
chyba najjasniejszy

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
a to dzi瘯i,nawet nie sprawdzalam zawsze robi zakupy w tym sklepieopinie dobre,tak瞠 musimy wypr鏏owaa chcia豉m zapyta czy tym olej nak豉dasz na zwil穎ne w這sy czy na suche?
na suche, zauwazy豉m ze jak olejek jest ciep造 to lepiej si rozprowadza
Stary 2012-02-21, 12:51   #2719
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
Iwonko ja wcale nie mia豉m zamiaru go kupowa po prostu posz豉m po jaki podk豉d bo mi si sko鎍zy stary,i w豉郾ie zobaczy豉m,瞠 s te nowe Rimmela chcia豉m spr鏏owa. 豉dnie kryje,mo瞠 nie jest to idealne krycie ale dla mnie wystarczaj帷e.Cera wygl康a tak zdrowo,豉dnie.Jestem zadowolona troch 瘸這wa豉m wydania prawie 40z,ale jak pierwszy raz go wypr鏏owa豉m to uzna豉m,瞠 na prawd warto.A jak mi si sko鎍zy to mo瞠 wpr鏏uje ten co Ty masz zobaczymya co do odcieni,ja w zimie ma cer mega blad,dopiero wiosn czy latem moja cera wygl康a"zdrowiej" je瞠li Ty nie jest taka blada to by mo瞠 true ivory z tego nowego Rimmela by豚y dla Ciebie dobrya ten Loreal kt鏎y kupi豉 dobry jest?

moze kiedys wyprobuje tez podklad co kupilas
powiem Ci ze zaluje troszke ze kupilam tego LOreala myslalam ze bedzie lepszy no ale trudno
lepszy jest Rimmel Lasting Finish jak dla mnie , nawet o wiele lepszy !
ale jak juz mam to bede musiala uzywac

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Agatko w Rossmanie jest teraz promocja na produkty Rimmela
- 20 % na wszystkie
ciekawe ile kosztuje ten podklad co kupilas
Kt鏎y Los rzuci nam... "

Nasza Ksi篹niczka !
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-02-21, 16:52   #2720
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
znowu z kompem co nie tak??

racja, korzystanie z neta w telefonie jest jak捷 masakr
nie z kompem wszystko w porz康ku , daje rad, wcale tak rzadko nie jestem fakt, 瞠 mniej pisz, ale wiem, 瞠 wybaczycie mi

Cytat:

p造n micelarny to cudo natury, ja te tylko tego kosmetyku uzywam do demakijazu

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez flexx Poka wiadomo嗆
Witajcie
Zafarbowa豉m w這sy na orzechowy br您 (Joanna), wyj軼iowy kolor ciemny blond, mo瞠 nawet 鈔edni. W這sy rozja郾iane, jako nie trzymaj farby - t w piance Schwarzkopfa zaraz odrzuca造. Obecnie do嗆 ciemny br您 (s康z, 瞠 si spierze, bo Joanna raczej nie jest zbyt trwa陰 farb) , chcia豉bym mie kolor br您 - naturalnie wygl康aj帷y br您, na kt鏎y w wakacje mog豉bym zaszale i na這篡 jak捷 nietrwa陰 szamponetk 瞠by uzyska co podobnego - KLIK. Bardzo zale篡 mi aby kolor nie by ani zbyt ciemny ani zbyt jasny
Co powinnam zrobi? Bo raczej nie nak豉da na sprany nawet kolor innej farby w odcieniu br您. My郵 瞠 to by tylko przyciemni這 w這sy. I tak sobie rozmy郵a豉m 瞠by na sprany kolor po這篡 farb Natural&Easy w odcieniu 鈔edniego srebrzystego popielatego blondu (mia豉m, odcie rzeczywi軼ie popielaty) 瞠by troch wybi nienaturalne odcienie miedzi/czerwieni z w這sk闚. A potem stosowa jak捷 farbk w odcieniu br您u o naturalnym odcieniu - na odrosty i potem przeci庵n望.
Szczerze m闚i帷 nie mam poj璚ia czy to dobry pomys, zale篡 mi na utrzymaniu br您u, a nie wp璠zeniu si w krucz czer, bo ju j przerabia豉m.

Kolor jaki mi si podoba - KLIK
KLIK

hm... wiesz, co mo積a co takiego spr鏏owa, ale trzeba koniecznie omin望 odrost... a potem juz po這zy farb na ca貫 w這sy mi joanna orzechowy br您 spra豉 si ca趾iem sporo... wi璚 poczekaj a porz康nie Ci sie spierze, od篡wiaj w tym czasie a potem eksperymentuj

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-02-21 o 16:54
ibyza jest offline  
Stary 2012-02-21, 21:42   #2721
AniaAga
Zadomowienie

A ja mam Soft Beige 200, idealnie mi pasuje.

U篡wam Bourjois (super), Avon a teraz Rimmel. A jak mam przyp造w wi瘯szej got闚ki to wtedy szalej i Helena Rubinstein . Po tym to ju photoshopa nie potrzeba
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-21, 22:48   #2722
bonita88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 178

Dziewczyny ja jestem teraz blondynka farbowana farba, marze o brazie a najbardziej podoba mi sie taki ciemniejszy tylko ze moje naturalne wlosy sa dosc jasne lekko rudawe i boje sie ze to bedzie wyglafac nieestetycznie
Czy ktoras z was tez farbuje na braz z naturalnie jasnych??? )

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Tzn chodzi mi o to ze odrosty beda wygladac nieestetycznie
Stary 2012-02-22, 08:22   #2723
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
nie z kompem wszystko w porz康ku , daje rad, wcale tak rzadko nie jestem fakt, 瞠 mniej pisz, ale wiem, 瞠 wybaczycie mi

p造n micelarny to cudo natury, ja te tylko tego kosmetyku uzywam do demakijazu

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

hm... wiesz, co mo積a co takiego spr鏏owa, ale trzeba koniecznie omin望 odrost... a potem juz po這zy farb na ca貫 w這sy mi joanna orzechowy br您 spra豉 si ca趾iem sporo... wi璚 poczekaj a porz康nie Ci sie spierze, od篡wiaj w tym czasie a potem eksperymentuj
no ja nie wiem czy wybacz

ibyza, nie klupuj tylko p造nu micelarnego z Lirene
to jest totalna pomy趾a

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
A ja mam Soft Beige 200, idealnie mi pasuje.

U篡wam Bourjois (super), Avon a teraz Rimmel. A jak mam przyp造w wi瘯szej got闚ki to wtedy szalej i Helena Rubinstein . Po tym to ju photoshopa nie potrzeba
a konkretnie to o jak Helenk Ci chodzi??

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez bonita88 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ja jestem teraz blondynka farbowana farba, marze o brazie a najbardziej podoba mi sie taki ciemniejszy tylko ze moje naturalne wlosy sa dosc jasne lekko rudawe i boje sie ze to bedzie wyglafac nieestetycznie
Czy ktoras z was tez farbuje na braz z naturalnie jasnych??? )

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Tzn chodzi mi o to ze odrosty beda wygladac nieestetycznie
ivoncia farbuje na ciemno ale a takich jasnych swoich w這s闚 to nie ma
niemniej jednak z odrostami ma w豉snie straszny problem
Stary 2012-02-22, 10:27   #2724
AniaAga
Zadomowienie

Metaxa, albo Prodigy albo Color Clone, oba s rewelacyjne.
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-22, 15:10   #2725
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Metaxa, albo Prodigy albo Color Clone, oba s rewelacyjne.
bed je mia豉 na uwadze w przysz這軼i

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

zam闚i豉m ten olejek Amla
22 z przesy趾a gratis
Stary 2012-02-22, 15:17   #2726
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:

apropo w這s闚
mi豉 go kt鏎a z Was?
ja go mia豉m, du穎 dziewczyn sobie chwali ale ja nie mog豉m znie嗆 koszmarnego zapachu a co najwa積iejsze na w這sach nie zauwa篡豉m 瘸dnego efektu wiec w chwili z這sci wyla豉m wi瘯sze p馧 du瞠j butelki do zlewu

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:

apropo w這s闚
mi豉 go kt鏎a z Was?
Cytat:
bed je mia豉 na uwadze w przysz這軼i

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

zam闚i豉m ten olejek Amla
22 z przesy趾a gratis
chyba sie troche sp騧ni豉m z odpowiedzi
kicia069 jest offline  
Stary 2012-02-22, 15:20   #2727
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
ja go mia豉m, du穎 dziewczyn sobie chwali ale ja nie mog豉m znie嗆 koszmarnego zapachu a co najwa積iejsze na w這sach nie zauwa篡豉m 瘸dnego efektu wiec w chwili z這sci wyla豉m wi瘯sze p馧 du瞠j butelki do zlewu

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

chyba sie troche sp騧ni豉m z odpowiedzi
no trudno, zobaczymy, nie s to jakie straszne pieni康ze na szcz窷cie
ale kto wie moze mi przypasuje
Stary 2012-02-22, 15:24   #2728
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
no trudno, zobaczymy, nie s to jakie straszne pieni康ze na szcz窷cie
ale kto wie moze mi przypasuje
tego oczywi軼ie 篡cz sama mam ochote na jaki nowy olej ale najpierw spr鏏uje wyko鎍zy moja alterre
kicia069 jest offline  
Stary 2012-02-22, 15:36   #2729
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
tego oczywi軼ie 篡cz sama mam ochote na jaki nowy olej ale najpierw spr鏏uje wyko鎍zy moja alterre
ja jeszcze mam vatike i ca趾iem nie幢e sobie radzi

a kt鏎 masz alterr? ja mam limonkow
Stary 2012-02-22, 15:56   #2730
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
ja jeszcze mam vatike i ca趾iem nie幢e sobie radzi

a kt鏎 masz alterr? ja mam limonkow
ja mam t z migda貫m i pajaj, 郵icznie pachnie i moje w這sy j kochaj bo jest taka `lekka` i mam po niej ca趾iem fajne w這ski

w豉郾ie my郵a豉m nad t vatik ale boje sie troch kokosa bo mia豉m kiedy pr鏏k parachute i sie nie sprawdzi這, wg moje k豉czki s jakie dziwne(jestem kr璚onow這sa, albo rachej puchow這sa)
kicia069 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.