Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 92 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-22, 17:39   #2731
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez bonita88 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ja jestem teraz blondynka farbowana farba, marze o brazie a najbardziej podoba mi sie taki ciemniejszy tylko ze moje naturalne wlosy sa dosc jasne lekko rudawe i boje sie ze to bedzie wyglafac nieestetycznie
Czy ktoras z was tez farbuje na braz z naturalnie jasnych??? )

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Tzn chodzi mi o to ze odrosty beda wygladac nieestetycznie
to jest w豉郾ie najgorsze, te odrosty widoczne... ja jak farbn窸am si palette "鈔edni br您" i wysz造 czarne w這sy to odrost by這 wida i brzydko to wygl康a這... ale wiesz, s szamponetki wiec mo積a sobie niwelowa ten odro軼ik i zawsze b璠zie mniej widoczny

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
no ja nie wiem czy wybacz

ibyza, nie klupuj tylko p造nu micelarnego z Lirene
to jest totalna pomy趾a
hehehe wybaczysz
ja uzywam z Perfecty. i jestem mega zadowolona ju kilka buteleczek zu篡豉m
ibyza jest offline  
Stary 2012-02-22, 18:21   #2732
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Tak jak z Biodermy, tak szczypie w oczy, 瞠 szok!
AniaAga jest offline  
Stary 2012-02-22, 19:08   #2733
bonita88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 178

"to jest w豉郾ie najgorsze, te odrosty widoczne... ja jak farbn窸am si palette "鈔edni br您" i wysz造 czarne w這sy to odrost by這 wida i brzydko to wygl康a這... ale wiesz, s szamponetki wiec mo積a sobie niwelowa ten odro軼ik i zawsze b璠zie mniej widoczny "
do ibyza no w豉snie a jak robir blond moge farbowac co 2 a nawet 3 miesiace i mam spok鎩
Stary 2012-02-22, 19:09   #2734
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

ja uzywam tego micela z bourjois, a potem przemywam twarz zelem albo pianka tez micelarnymi. Pianka mi sie w sumie dzisiaj skonczyla, ale buteleczka ma ten fajny dozownik, byle co sie do srodka wleje i juz pianka jest. Bedzie fajne do wkurzajaco niepieniacego sie szamponu alterry
Stary 2012-02-22, 19:28   #2735
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka wiadomo嗆
Tak jak z Biodermy, tak szczypie w oczy, 瞠 szok!
je郵i chodzi o Lirene to nie o szczypanie chodzi

ten p造n nie zmywa makija簑 z oczu
my郵a豉m ze tylko z moich ale po przeczytaniu opini na KWC okaza這 si ze nie tylko
tak rozmazuje ze tylko hebel m鏬豚y sobie poradzic z tymi czarnymi plamami
totalna pomy趾a

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
to jest w豉郾ie najgorsze, te odrosty widoczne... ja jak farbn窸am si palette "鈔edni br您" i wysz造 czarne w這sy to odrost by這 wida i brzydko to wygl康a這... ale wiesz, s szamponetki wiec mo積a sobie niwelowa ten odro軼ik i zawsze b璠zie mniej widoczny

hehehe wybaczysz
ja uzywam z Perfecty. i jestem mega zadowolona ju kilka buteleczek zu篡豉m
ja bior z AA bo jest go wiecej
ten z Perfecty te mia豉m i owszem, dobry jest
Stary 2012-02-23, 09:38   #2736
metaxa
Zakorzenienie

aga, robi豉 t czer??
Stary 2012-02-23, 10:44   #2737
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
aga, robi豉 t czer??
jeszcze nie szczerze m闚iac to codziennie mam inny pomys jednego dnia chce czern,drugiego dnia fiolet,a jeszcze innego mysle o po鈍iacie bordo hehea Ty kiedy robisz?dos豉li Ci ju farbe?
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-23, 11:39   #2738
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
jeszcze nie szczerze m闚iac to codziennie mam inny pomys jednego dnia chce czern,drugiego dnia fiolet,a jeszcze innego mysle o po鈍iacie bordo hehea Ty kiedy robisz?dos豉li Ci ju farbe?
ja ju dawno zrobi豉m, ale taka tu cisza ze stwierdzi豉m ze nie ma co wstawia zdje
kolor w 鈍ietle ma po鈍iat mocno czekoladow

nast瘼nym razem wezm na pewno czarn porzeczke
a Ty zam闚i豉 ten olejek??
Stary 2012-02-23, 12:30   #2739
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ja ju dawno zrobi豉m, ale taka tu cisza ze stwierdzi豉m ze nie ma co wstawia zdje
kolor w 鈍ietle ma po鈍iat mocno czekoladow

nast瘼nym razem wezm na pewno czarn porzeczke
a Ty zam闚i豉 ten olejek??
wstaw ja mam jeszcze p鏊 Vatiki tak瞠 na razie nie zamawiam.Ma這 zu篡wam bo olejowanie robie raz w tygodniu bo w這sy s w lepszej kondycji tak瞠 na razie nie widz potrzeby robi tego cz窷ciej.A jak stan Twoich w這s闚?na pewno o wiele lepiej?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

metaxa czy zauwa篡豉 mo瞠 瞠by olejowanie jako 軼i庵a這 Ci farb z w這s闚?bo mam wra瞠nie bo ka盥ym olejowaniu,瞠 w這sy s minimalnie ja郾iejsze.Ca趾iem nie dawno farbowa豉m ciemn czekolad po鈍iat mia豉m czekoladow/br您ow a teraz jest ruda no i kolor troch ja郾iejszy.
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-23, 13:11   #2740
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
wstaw ja mam jeszcze p鏊 Vatiki tak瞠 na razie nie zamawiam.Ma這 zu篡wam bo olejowanie robie raz w tygodniu bo w這sy s w lepszej kondycji tak瞠 na razie nie widz potrzeby robi tego cz窷ciej.A jak stan Twoich w這s闚?na pewno o wiele lepiej?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

metaxa czy zauwa篡豉 mo瞠 瞠by olejowanie jako 軼i庵a這 Ci farb z w這s闚?bo mam wra瞠nie bo ka盥ym olejowaniu,瞠 w這sy s minimalnie ja郾iejsze.Ca趾iem nie dawno farbowa豉m ciemn czekolad po鈍iat mia豉m czekoladow/br您ow a teraz jest ruda no i kolor troch ja郾iejszy.
zawsze po umyciu g這wy musia豉m u篡 jakiej maski bo mia豉m suchego, nie mog帷ego si rozczesa mopa
teraz po na這瞠niu olejku i umyciu g這wy zwyk陰 brzoz nie musz nic nak豉da
w這sy s mi貫 w dotyku i daj si rozczesa wiec chyba co daje

ja nie zauwa篡豉m 瞠bym mia豉 ja郾iejsze wlosy przez olejowanie
jak ciemne by造 tak i s

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

pr鏏owa豉m zrobi pare fotek ale potwornie cie磬o jest uchwyci kolor, wychodz czarne
Stary 2012-02-23, 13:38   #2741
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
zawsze po umyciu g這wy musia豉m u篡 jakiej maski bo mia豉m suchego, nie mog帷ego si rozczesa mopa
teraz po na這瞠niu olejku i umyciu g這wy zwyk陰 brzoz nie musz nic nak豉da
w這sy s mi貫 w dotyku i daj si rozczesa wiec chyba co daje

ja nie zauwa篡豉m 瞠bym mia豉 ja郾iejsze wlosy przez olejowanie
jak ciemne by造 tak i s

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

pr鏏owa豉m zrobi pare fotek ale potwornie cie磬o jest uchwyci kolor, wychodz czarne
to mo瞠 po prostu ten szampon si tak szybko wymywa...musz jakiej trwa貫j u篡,najlepiej Garniera bo zawsze mi si najd逝zej trzyma...a co do fotek,moja czekolada te wysz豉 czarna wi璚 uzna豉m,瞠 te nie ma sensu takich zdj耩 wstawia a co do oleju jestem w stu procentach zdecydowana na Amle,jeszcze jak ma pog喚bia kolor to dodatkowy plus jednak chyba dzi zam闚i dopuki mam kase bo potem wydam na pierdo造(np farb) i nie b璠 mia豉 za co kupi
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-23, 13:44   #2742
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
to mo瞠 po prostu ten szampon si tak szybko wymywa...musz jakiej trwa貫j u篡,najlepiej Garniera bo zawsze mi si najd逝zej trzyma...a co do fotek,moja czekolada te wysz豉 czarna wi璚 uzna豉m,瞠 te nie ma sensu takich zdj耩 wstawia a co do oleju jestem w stu procentach zdecydowana na Amle,jeszcze jak ma pog喚bia kolor to dodatkowy plus jednak chyba dzi zam闚i dopuki mam kase bo potem wydam na pierdo造(np farb) i nie b璠 mia豉 za co kupi
szkoda ze nie za豉pa豉 si na aukcje gdzie ja kupi豉m ten olejek
ciekawa jestem czy bed jakie efekty
wiekszo嗆 sobie go chwali ale s te takie osoby u kt鏎ych nie by這wida 瘸dnych efekt闚 do tego cze嗆 skar篡 si na zapach
Stary 2012-02-23, 14:26   #2743
WeselneZaplecze
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123

Ja mia豉m bardzo d逝go czarne w這sy i strasznie si m璚zy豉m 瞠by m鏂 osi庵n望 br您 na swojej g這wie, ale uda這 si Chocia i tak naj豉dniejsze mam kiedy ju si troch spierze kolor, ale wtedy najcz窷ciej s ju odrosty...
WeselneZaplecze jest offline  
Stary 2012-02-23, 14:26   #2744
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
szkoda ze nie za豉pa豉 si na aukcje gdzie ja kupi豉m ten olejek
ciekawa jestem czy bed jakie efekty
wiekszo嗆 sobie go chwali ale s te takie osoby u kt鏎ych nie by這wida 瘸dnych efekt闚 do tego cze嗆 skar篡 si na zapach
ja szczerze m闚i帷 mam troch do嗆 kokosa,i potrzebuj odmiany mo瞠 nie b璠zie taki z造 zreszt najwa積iejsze s efekty zam闚i豉m 200ml za 16,60z plus 4,5 przesy趾a.Znaj帷 poczt dojdzie pewnie ko這 鈔ody.
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-23, 14:45   #2745
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
ja szczerze m闚i帷 mam troch do嗆 kokosa,i potrzebuj odmiany mo瞠 nie b璠zie taki z造 zreszt najwa積iejsze s efekty zam闚i豉m 200ml za 16,60z plus 4,5 przesy趾a.Znaj帷 poczt dojdzie pewnie ko這 鈔ody.
zapach da si prze篡 byle tylko w這sy by造 豉dne

to jeste stratna o 40 ml
ja zam闚i豉m dok豉dnie za 21,49 z 240 ml z darmow przesy趾

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez WeselneZaplecze Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m bardzo d逝go czarne w這sy i strasznie si m璚zy豉m 瞠by m鏂 osi庵n望 br您 na swojej g這wie, ale uda這 si Chocia i tak naj豉dniejsze mam kiedy ju si troch spierze kolor, ale wtedy najcz窷ciej s ju odrosty...
da豉by jak御 fotk tego br您u
Stary 2012-02-23, 15:26   #2746
agata456
Zakorzenienie

metaxa 200ml mi wystarczy zreszt mam jeszcze limonkow alterre a tak w ogole ma kt鏎a z Was mask do w這s闚 z alterry?moja znajoma chwali豉,i ciekawi mnie inne wasze opinie je瞠li u篡wacie
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-23, 15:34   #2747
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
metaxa 200ml mi wystarczy zreszt mam jeszcze limonkow alterre a tak w ogole ma kt鏎a z Was mask do w這s闚 z alterry?moja znajoma chwali豉,i ciekawi mnie inne wasze opinie je瞠li u篡wacie

ja z tej firmy mam tylko olejek
o masce co czyta豉m, podobno jest dobra
Stary 2012-02-23, 16:12   #2748
Aletheia14
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej dziewczyny. Mam problem i jak wiele forumowiczek. Ot騜 pofarbowa豉m w這sy we wrze郾iu Loreal Casting creme gloss jasny br您 500 cho mam w豉郾ie taki naturalny kolor to chcia豉m im doda tylko po造sku i g喚bi ale wysz造 mi ...CZARNE!!! mam odrosty i po paru miesi帷ach postanowi豉m pofarbowa na ja郾iejszy kolor i niestety nie pokry這 mi ca造ch w這s闚 a odrosty i reszta w這s闚 wysz造 rudawe a mi w ciep造ch kolorach nie jest dobrze. Pom騜cie mi dobra kolor nawet farby trwalej jak najbardziej zbli穎nej do moich naturalnych i by nie by這 odrost闚 wida.
Dwa ostatnie zdj璚ia to m鎩 naturalny kolor;
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0408.jpg (112,3 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0411.jpg (101,4 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0405.jpg (123,0 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0402.jpg (100,5 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Moje kochanie (6).jpg (9,8 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0245.jpg (25,5 KB, 29 za豉dowa)
Aletheia14 jest offline  
Stary 2012-02-23, 17:43   #2749
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez bonita88 Poka wiadomo嗆
"to jest w豉郾ie najgorsze, te odrosty widoczne... ja jak farbn窸am si palette "鈔edni br您" i wysz造 czarne w這sy to odrost by這 wida i brzydko to wygl康a這... ale wiesz, s szamponetki wiec mo積a sobie niwelowa ten odro軼ik i zawsze b璠zie mniej widoczny "
do ibyza no w豉snie a jak robir blond moge farbowac co 2 a nawet 3 miesiace i mam spok鎩
ja jak kiedy mia豉m blond to by這 wszystko tak w豉郾ie jak piszesz, w這sy co 3 miesi帷e, po prostu dla od鈍ie瞠nia kolorku hehhehe ale kobieta zmienn jest

Cytat:
ja mam od篡wk z alterry- jest rewelacyjna uwierzcie, dzia豉 lepiej ni niejedna dobra maska do w這s闚

Cytat:
Napisane przez Aletheia14 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny. Mam problem i jak wiele forumowiczek. Ot騜 pofarbowa豉m w這sy we wrze郾iu Loreal Casting creme gloss jasny br您 500 cho mam w豉郾ie taki naturalny kolor to chcia豉m im doda tylko po造sku i g喚bi ale wysz造 mi ...CZARNE!!! mam odrosty i po paru miesi帷ach postanowi豉m pofarbowa na ja郾iejszy kolor i niestety nie pokry這 mi ca造ch w這s闚 a odrosty i reszta w這s闚 wysz造 rudawe a mi w ciep造ch kolorach nie jest dobrze. Pom騜cie mi dobra kolor nawet farby trwalej jak najbardziej zbli穎nej do moich naturalnych i by nie by這 odrost闚 wida.
Dwa ostatnie zdj璚ia to m鎩 naturalny kolor;
hm.... wiesz co, ja w obecnej chwili mam taki sam problem i jeszcze nie znalaz豉m na niego rozwiazania hehehe mo瞠 spr鏏uj szamponetki stopniowo b璠 si zmywa造... a jesli chodzi o farbe to nie wiem jaki teraz mozna poradzi na to kolor... ja bym pozeka豉 i na dzie dzisiejszy ratowa豉 si szamponetkami a potem zobaczy豉 do czego sie zmyje ta farbka... i wtedy b璠zie mo積a co zrobi...
ibyza jest offline  
Stary 2012-02-23, 18:11   #2750
Aletheia14
Przyczajenie

a jaki kolor by mi doradzi豉 je郵i chodzi o szamponetk? tylko boj si 瞠 b璠 je musia豉 ju ci庵le farbowac co jakis czas a tego nie chce.
Aletheia14 jest offline  
Stary 2012-02-23, 18:18   #2751
ibyza
Wtajemniczenie

orzechowy br您 z mariona
ibyza jest offline  
Stary 2012-02-23, 19:18   #2752
agata456
Zakorzenienie

ibyza a kt鏎 dok豉dnie masz?jutro jad na zakupy,sko鎍zy豉 mi si maska i musz jak捷 kupi.
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-23, 19:19   #2753
Aletheia14
Przyczajenie

dzi瘯i ale jest jeden problem ja mieszkam za granic a tej marki tam nie ma. Mo瞠 cos loreal, garnier itp takie bardziej mi璠zynarodowe marki
Aletheia14 jest offline  
Stary 2012-02-23, 19:40   #2754
DontSaySorry
Zakorzenienie

W豉郾ie Ibyza, kt鏎 masz?

Ja kupi豉m t s豉wn na wiza簑 od篡wk isana z olejem babasu, czy czym takim i moim zdaniem jest do d... :/
Stary 2012-02-23, 20:04   #2755
claudiiin
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 005

Z Alterry fajna jest odzywka morelowa, porzadnie nawilza i faktycznie odzywia, nie zawiera silikonow. Dobrze jest jej uzywac w towarzystwie lagodnego szamponu typu dzieciece albo Timotei Organic

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powr鏒 do naturalek...
claudiiin jest offline  
Stary 2012-02-23, 20:26   #2756
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka wiadomo嗆
Z Alterry fajna jest odzywka morelowa, porzadnie nawilza i faktycznie odzywia, nie zawiera silikonow. Dobrze jest jej uzywac w towarzystwie lagodnego szamponu typu dzieciece albo Timotei Organic
Ja mam teraz szampon http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,50...mia-feige.html i jedyn wad jest to, 瞠 si nie pieni. Stosunek wydajno嗆/cena to troszk tak 鈔ednio :/ U篡豉m 3 razy, a nie mam ju prawie po這wy butelki :/
Z豉 jestem po tych ostatnich zakupach rossmanowych.

Wellaton b璠zie w rossmanie za nieca貫 10 z od 28 lutego... Akurat mam pi瘯niutki odrost

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-02-23 o 20:27
DontSaySorry jest offline  
Stary 2012-02-23, 20:42   #2757
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ibyza a kt鏎 dok豉dnie masz?jutro jad na zakupy,sko鎍zy豉 mi si maska i musz jak捷 kupi.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...aloe-vera.html
o t mam dla mnie jest rewelacyjna

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka wiadomo嗆
w豉郾ie jak mi sie ta sko鎍zy to kupi t morelow, 瞠by spr鏏owa

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Aletheia14 Poka wiadomo嗆
dzi瘯i ale jest jeden problem ja mieszkam za granic a tej marki tam nie ma. Mo瞠 cos loreal, garnier itp takie bardziej mi璠zynarodowe marki
ojoj, to nie znam szamponetek innych ni Marion, Joanna i chyba Revia.
jest jeszcze Palette ale s造sza豉m, 瞠 te szamponetki to wcale nie szamponetki- ale m闚i, jak s造sza豉m, bo sama nie uzywa豉m.
ibyza jest offline  
Stary 2012-02-24, 11:04   #2758
metaxa
Zakorzenienie

u mnie w mie軼ie nie ma produkt闚 Alterry :/

aga a co s康zisz o tym fiolecie?? to s farby kt鏎e zast徙i造 Hi. richesse
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5_f.jpg (153,3 KB, 15 za豉dowa)
Stary 2012-02-24, 11:28   #2759
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie w mie軼ie nie ma produkt闚 Alterry :/

aga a co s康zisz o tym fiolecie?? to s farby kt鏎e zast徙i造 Hi. richesse
鈍ietny chcesz zam闚i? ten po prawej te 豉dnya co s康zisz o fiolecie z joanny?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg joanna_farba_3_22.jpg (24,1 KB, 21 za豉dowa)
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-24, 11:54   #2760
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
鈍ietny chcesz zam闚i? ten po prawej te 豉dnya co s康zisz o fiolecie z joanny?
ale pi瘯na czer

na razie nie, niedawno farbowa豉m
przegl康a豉m tylko t now serie i wpad mi w oko

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

to jest fioletowy intensywny ciemny br您?

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.