Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 97 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-29, 11:57   #2881
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
kochana,na這篡豉m wczoraj wieczorem onyks nic wczoraj nie pisa豉m bo nikogo nie by這 na forum,ale widz,瞠 jeste teraz wi璚 Cie informuj,瞠 pofarbowa豉m W這sy s w dobrym stanie,farba nie 鄉ierdzi,od篡wka za to jest tragiczna i dzisiaj rano umy豉m w這sy i na這篡豉m Biovax dodaj zdj璚ie moich k豉k闚 po myciu,jeszcze by造 lekko wilgotne .Zdj璚ia z twarz nie robi豉m,bo bez makija簑 strasz

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

tutaj masz link http://fotoo.pl/show.php/113781_onyksowa-czern.bmp.html
aj tam straszysz
ju patrze

co do od篡wki to kiedy pisa豉m ze podobno jest tragiczna i wida to prawda

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

aga, u mnie na kompie kolor wyglada jak bardzo ciemny br您 a nie taki czarny jak na pr鏏niku
a jak jest w rzeczywistosci??
Stary 2012-02-29, 12:03   #2882
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
aj tam straszysz
ju patrze

co do od篡wki to kiedy pisa豉m ze podobno jest tragiczna i wida to prawda

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

aga, u mnie na kompie kolor wyglada jak bardzo ciemny br您 a nie taki czarny jak na pr鏏niku
a jak jest w rzeczywistosci??
czarna czern po prostu,ale w豉郾ie u mojej kole瘸nki po d逝窺zym czasie kolor zrobi si bardzo ciemno br您owy.Na razie jest intensywny bo jestem dopiero po jednym myciu w這s闚.Ale jestem bardzo zadowolona t瘰kni豉m za ciemnym kolorem,bez rudo軼i,bez dziwnych refleks闚...postaram si zrobi jeszcze jakie zdj璚ie ale ci篹ko jest znale潭 dobre 鈍iat這 bo u mnie dzi bardzo pochmurnie.No i za jakie mo瞠 2-3 tygodnie na這輳 na to fiolet,na razie naciesz si czerniTobie pozazdro軼i豉m

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-29 o 12:05
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-29, 12:07   #2883
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
czarna czern po prostu,ale w豉郾ie u mojej kole瘸nki po d逝窺zym czasie kolor zrobi si bardzo ciemno br您owy.Na razie jest intensywny bo jestem dopiero po jednym myciu w這s闚.Ale jestem bardzo zadowolona t瘰kni豉m za ciemnym kolorem,bez rudo軼i,bez dziwnych refleks闚...postaram si zrobi jeszcze jakie zdj璚ie ale ci篹ko jest znale潭 dobre 鈍iat這 bo u mnie dzi bardzo pochmurnie.No i za jakie mo瞠 2-3 tygodnie na這輳 na to fiolet,na razie naciesz si czerniTobie pozazdro軼i豉m
a u mnie 鈍ieci s這鎍e
moje w這sy s teraz bardzo ciemno br您owe ale kusi mnie co ciemniejszego
zobaczymy jakie b璠 po amli
Stary 2012-02-29, 12:37   #2884
ksenawojowniczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207

Ja przez ostatnie p馧 roku u篡wa豉m londy kolor闚 6/73 i 7/73 z wod 6 i wychodzi m pi瘯ny l郾i帷y br您 jak Kate Middlton mia豉 na zar璚zynach, jednak postanowia豉m co zmieni i zastosowa豉m Perfect Mousse- Orzech laskowy, po pierwszym myciu s rudo br您owe no c騜....
ksenawojowniczka jest offline  
Stary 2012-02-29, 12:46   #2885
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Poka wiadomo嗆
Ja przez ostatnie p馧 roku u篡wa豉m londy kolor闚 6/73 i 7/73 z wod 6 i wychodzi m pi瘯ny l郾i帷y br您 jak Kate Middlton mia豉 na zar璚zynach, jednak postanowia豉m co zmieni i zastosowa豉m Perfect Mousse- Orzech laskowy, po pierwszym myciu s rudo br您owe no c騜....
tak to jest z drogeryjnymi farbami :/
wychodz r騜nie
Stary 2012-02-29, 14:34   #2886
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
kochana,na這篡豉m wczoraj wieczorem onyks nic wczoraj nie pisa豉m bo nikogo nie by這 na forum,ale widz,瞠 jeste teraz wi璚 Cie informuj,瞠 pofarbowa豉m W這sy s w dobrym stanie,farba nie 鄉ierdzi,od篡wka za to jest tragiczna i dzisiaj rano umy豉m w這sy i na這篡豉m Biovax dodaj zdj璚ie moich k豉k闚 po myciu,jeszcze by造 lekko wilgotne .Zdj璚ia z twarz nie robi豉m,bo bez makija簑 strasz

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

tutaj masz link http://fotoo.pl/show.php/113781_onyksowa-czern.bmp.html
ale czarno

hm... metaxa m闚isz,瞠 tamten kolorek to orzech??? robi豉m 2 razy orzechem i jako tak nie by ten kolor podobny... nawet ten orzech z Multi Cream nie by podobny... teraz jeszcze drugi raz zrobi toffee i zobaczymy, ale jeszcze musz troch zmyc ten kolorek co mam
a potem to juz chyba kupie jaka profesjonalna farb, bo chce mi si po造sku...
ibyza jest offline  
Stary 2012-02-29, 14:53   #2887
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ale czarno

hm... metaxa m闚isz,瞠 tamten kolorek to orzech??? robi豉m 2 razy orzechem i jako tak nie by ten kolor podobny... nawet ten orzech z Multi Cream nie by podobny... teraz jeszcze drugi raz zrobi toffee i zobaczymy, ale jeszcze musz troch zmyc ten kolorek co mam
o to mi w豉郾ie chodzi這 瞠by wkoncu mie gleboki ciemny kolor,a nie wyp這wia造 ciemny br您,albo czekolad kt鏎a robi si ruda po paru myciachNiestety mi rudo軼i nie pasuj

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-29 o 14:54
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-29, 14:59   #2888
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
ale czarno

nic innego nie przysz這 mi do g這wy

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

orzech orzechowi nie r闚ny

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

ja chyba w przysz造m miesi帷u zam闚i Richesske g貫boki fiolet
prawie jestem tego pewna
Stary 2012-02-29, 15:00   #2889
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
nic innego nie przysz這 mi do g這wy

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

orzech orzechowi nie r闚ny

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

ja chyba w przysz造m miesi帷u zam闚i Richesske g貫boki fiolet
prawie jestem tego pewna
super
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-29, 16:16   #2890
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

hej mama mi pisala, ze juz przyszedl moj podklad
Dziewczyny, odkrylam mega krem- ziaja med kuracja nawilzajaca krem na dzien zmniejszajacy podraznienia. Leciutki, dlatego tez jest super baza pod podlad, jest taki sliski mrrr :P
bylam dzisiaj znowu w rossmanie i znowu nie kupilam farby, nie moglam sie zdecydowac... Garniery nowe sa na promocji, ale skoro tak wysuszaja wlosy to sie boje-moje to i tak ostatnio sianowate.

Agatka, az mi sie zatesknilo do czerni :P
Stary 2012-02-29, 16:28   #2891
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, odkrylam mega krem- ziaja med kuracja nawilzajaca krem na dzien zmniejszajacy podraznienia. Leciutki, dlatego tez jest super baza pod podlad, jest taki sliski mrrr :P
bylam dzisiaj znowu w rossmanie i znowu nie kupilam farby, nie moglam sie zdecydowac... Garniery nowe sa na promocji, ale skoro tak wysuszaja wlosy to sie boje-moje to i tak ostatnio sianowate.

kiedy wypr鏏ujesz podk豉d ?
Kt鏎y Los rzuci nam... "

Nasza Ksi篹niczka !
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-02-29, 17:29   #2892
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:

, za gadanie takich g逝pot zosta ze mn na placu boju o jasniejsze kolorki
ibyza jest offline  
Stary 2012-02-29, 18:11   #2893
agata456
Zakorzenienie

Cytat:

kocham kosmetyki Ziaji do twarzy ca趾iem nie dawno odkry豉m ich kremy,s genialnetanie i bardzo dobre musz spr鏏owa tego o kt鏎ym piszesz co do czerni to ju Twoja decyzja ja o niej my郵a豉m od d逝窺zego czasu a w ko鎍u wczoraj mi odbi這 i bez zastanowienia pofarbowa豉m

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-29 o 18:12
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-29, 18:15   #2894
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
kiedy wypr鏏ujesz podk豉d ?
Wypr鏏owa豉m przed chwil
Jest ja郾iutki, ale troszk mi si nie podoba, 瞠 ma r騜owe podtony... Ja mam szyj raczej w kieurnku 鄴速ego, ale jeszcze nie wiem jak si b璠zie utlenia. Na這篡豉m na twarz, ale jest ju ciemno i nie wiem jak to dok豉dnie wygl康a. Widz tylko, 瞠 szyja mi si nie odcina jasno軼i od twarzy, wi璚 to du篡 plus i baaardzo fajnie kryje, dobrze si rozprowadza, nie 鄉ierdzi.

Cytat:
Wst徙i豉m jeszcze u siebie w mie軼ie do sklepu i kupi豉m jasny br您 z revii (pi膮膮kny kolor na pude貫czku), czerni nie b璠zie :P
Cytat:
kocham kosmetyki Ziaji do twarzy ca趾iem nie dawno odkry豉m ich kremy,s genialnetanie i bardzo dobre musz spr鏏owa tego o kt鏎ym piszesz co do czerni to ju Twoja decyzja ja o niej my郵a豉m od d逝窺zego czasu a w ko鎍u wczoraj mi odbi這 i bez zastanowienia pofarbowa豉m
Czer jest pi瘯na, dop鏦i cz這wiekowi nie chce si zmieni koloru...
Stary 2012-02-29, 18:24   #2895
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Wypr鏏owa豉m przed chwil
Jest ja郾iutki, ale troszk mi si nie podoba, 瞠 ma r騜owe podtony... Ja mam szyj raczej w kieurnku 鄴速ego, ale jeszcze nie wiem jak si b璠zie utlenia. Na這篡豉m na twarz, ale jest ju ciemno i nie wiem jak to dok豉dnie wygl康a. Widz tylko, 瞠 szyja mi si nie odcina jasno軼i od twarzy, wi璚 to du篡 plus i baaardzo fajnie kryje, dobrze si rozprowadza, nie 鄉ierdzi.

Wst徙i豉m jeszcze u siebie w mie軼ie do sklepu i kupi豉m jasny br您 z revii (pi膮膮kny kolor na pude貫czku), czerni nie b璠zie :P

Czer jest pi瘯na, dop鏦i cz這wiekowi nie chce si zmieni koloru...
masz racj,farbowanie na czern trzeba dobrze przemy郵e,ale mnie ju kusi這 od miesi璚y tym bardziej,瞠 wszelkie br您y robi mi si rude i ju mnie to wkurza這 mog豉 by wklei zdj璚ie tego kremiku,albo dac jaki link kt鏎y to dok豉dnie?ooo jasny br您 Revii m鎩 ukochany rudzielec hehe

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

kiedy na rude w這sy po dekoloryzacji na這篡豉m jasny br您 Revii,to jeszcze stara wersja by豉 chyba ju ich nie ma.... http://www.powidlo.pl/1001-758-large...jasny-braz.jpg w ka盥ym razie w ogole mi nie z豉pa這 i dalej by豉m ruda.Nowa Revia ma 豉dne kolorki,oby dobrze Ci wysz這 mi si np dzika 郵iwka podoba

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-02-29 o 18:19
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-29, 18:25   #2896
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
masz racj,farbowanie na czern trzeba dobrze przemy郵e,ale mnie ju kusi這 od miesi璚y tym bardziej,瞠 wszelkie br您y robi mi si rude i ju mnie to wkurza這 mog豉 by wklei zdj璚ie tego kremiku,albo dac jaki link kt鏎y to dok豉dnie?ooo jasny br您 Revii m鎩 ukochany rudzielec hehe

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

kiedy na rude w這sy po dekoloryzacji na這篡豉m jasny br您 Revii,to jeszcze stara wersja by豉 chyba ju ich nie ma.... http://www.powidlo.pl/1001-758-large...jasny-braz.jpg w ka盥ym razie w ogole mi nie z豉pa這 i dalej by豉m ruda.Nowa Revia ma 豉dne kolorki,oby dobrze Ci wysz這 mi si np dzika 郵iwka podoba
No nie gadaj, 瞠 rudzieleeeeeeeeeeeeeeeeee c!
Na opakowaniu taki pi瘯ny popiel ;(
http://www.veronavpp.eu/product/jasny-braz.jpg Nawet bardziej ch這dny ni na tym zdj璚iu ;( Nigdy nie naucz si nie wierzy w zdj璚ia na tych farbach xD

Kremik o ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...-na-dzien.html

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-02-29 o 18:37
DontSaySorry jest offline  
Stary 2012-02-29, 18:37   #2897
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:
Wypr鏏owa豉m przed chwil

...

w豉郾e lubie podk豉dy kryj帷e ale kt鏎e wygl康aja do嗆 naturalnie
mi zawsze ci篹ko dobra odpowiedni odcie
w Rimmelu znalazlam 103 True Ivory
mysle ze 100 Ivory tez ylby fajny
bo nie jest a tak strasznie jasny
bo np Ivory z podk豉d闚 Avonu jest dla mnie zbyt jasny i wygl康am w nim jak osypana m彗
Kt鏎y Los rzuci nam... "

Nasza Ksi篹niczka !
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-02-29, 18:44   #2898
DontSaySorry
Zakorzenienie

A stare revie s dzisiaj widzia豉m w sklepiku na maja wesz豉m nawet do 鈔odka, 瞠by je poogl康a (to by sklep wszystko po 5 z, czy co takiego) i zanim dotar豉m do farb trafi豉m na stoisko z naszyjnikami i sobie 2 kupi豉m. Prze郵iczne s, a ka盥y kosztowa zawrotne 5,98 :P

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka wiadomo嗆
w豉郾e lubie podk豉dy kryj帷e ale kt鏎e wygl康aja do嗆 naturalnie
mi zawsze ci篹ko dobra odpowiedni odcie
w Rimmelu znalazlam 103 True Ivory
mysle ze 100 Ivory tez ylby fajny
bo nie jest a tak strasznie jasny
bo np Ivory z podk豉d闚 Avonu jest dla mnie zbyt jasny i wygl康am w nim jak osypana m彗
Ja nie lubi takich g瘰tych podk豉d闚, kt鏎e potem mo積a paznokciami zdziera. W豉郾ie ten max factor jest konsystencji fluidu bell multi mineral, czyli jest rzadki i lekki, ale ma lepsze krycie I wi瘯szy wyb鏎 odcieni oczywi軼ie

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-02-29 o 18:49
DontSaySorry jest offline  
Stary 2012-02-29, 19:02   #2899
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
No nie gadaj, 瞠 rudzieleeeeeeeeeeeeeeeeee c!
Na opakowaniu taki pi瘯ny popiel ;(
http://www.veronavpp.eu/product/jasny-braz.jpg Nawet bardziej ch這dny ni na tym zdj璚iu ;( Nigdy nie naucz si nie wierzy w zdj璚ia na tych farbach xD

Kremik o ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...-na-dzien.html
kochana,nie mam poj璚ia jak Ci wyjdzie ja u篡wa豉m tej farby jakie 3 lata temu,jeszcze tej starej wersji to tak jak pisa豉m:/ w og鏊e mi nie z豉pa這:/ pami皻am jak z kapturem na g這wie lecia豉m po ciemny br您 Garniera hehe ale by mo瞠 przez ten czas co si zmieni這 i kolorek Ci wyjdzie.Ja np ten jasny br您 nak豉da豉m na w這sy zaraz po k徙ieli rozja郾iaj帷ej a podobno od razu po rozja郾ianiu kolory nie 豉pi wi璚 to m鏬 by m鎩 b陰d

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

a krem na pewno b璠zie m鎩
agata456 jest offline  
Stary 2012-02-29, 23:07   #2900
claudiiin
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 005

Farbowalam dzis wlosy pianka L'oreala Sublime Mousse i chcialam zrobic sam odrost, a reszte zmalaksowac, ale albo cos schrzanilam, albo tej farby sie nie da zmalaksowac Czytalam, ze malaksowanie polega na tym, ze niby nalezy ta farbe bedaca na odroscie zwilzyc i utworzyc piane/emulsje, ktora przeciaga sie po calosci. Jednak nic takiego nie powstalo, nie bylo czym przeciagac, macie pomysl co zrobilam zle? Albo moze malaksuje sie inaczej?? Dodam, ze mam dlugie wlosy. Pomozcie kochane

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powr鏒 do naturalek...
claudiiin jest offline  
Stary 2012-02-29, 23:27   #2901
DontSaySorry
Zakorzenienie

Piank chcia豉 jeszcze spieni?

Agata, mia豉 racj. Rudy br您 A ju psychicznie nastawi豉m si na pi瘯ny ch這dny br您 W dodatku prawie mnie udusi smrodek tej farby
Stary 2012-03-01, 09:47   #2902
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

hihi czer jest kusz帷a nie ma co

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
hihi

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:

Agata, mia豉 racj. Rudy br您 A ju psychicznie nastawi豉m si na pi瘯ny ch這dny br您 W dodatku prawie mnie udusi smrodek tej farby
ech, no szkoda :/
mo瞠 nast瘼nym razem uda Ci sie osi庵n望 wymarzony kolor

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka wiadomo嗆
Farbowalam dzis wlosy pianka L'oreala Sublime Mousse i chcialam zrobic sam odrost, a reszte zmalaksowac, ale albo cos schrzanilam, albo tej farby sie nie da zmalaksowac Czytalam, ze malaksowanie polega na tym, ze niby nalezy ta farbe bedaca na odroscie zwilzyc i utworzyc piane/emulsje, ktora przeciaga sie po calosci. Jednak nic takiego nie powstalo, nie bylo czym przeciagac, macie pomysl co zrobilam zle? Albo moze malaksuje sie inaczej?? Dodam, ze mam dlugie wlosy. Pomozcie kochane
no ja nie wiem czy z piank malaksowanie jest mo磧iwe
Stary 2012-03-01, 10:31   #2903
agata456
Zakorzenienie

DontSaySorry szkoda,瞠 wysz這 Ci rudo.Trudno jest uzyska ch這dny br您,mi si to uda這 jedynie szatynami Garniera,ale one s bardzo ciemne zreszt Ty chyba Garniera nie lubisz?
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-01, 10:32   #2904
ksenawojowniczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207

Cytat:
tak to jest z drogeryjnymi farbami :/
wychodz r騜nie
Teraz mi si marz refleksy ciekawe - ale jak samemu je zrobi?
ksenawojowniczka jest offline  
Stary 2012-03-01, 10:37   #2905
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Poka wiadomo嗆
Teraz mi si marz refleksy ciekawe - ale jak samemu je zrobi?
ale jakie refleksy ?
Stary 2012-03-01, 11:16   #2906
ivoncia16
Wtajemniczenie

Cytat:

niestety ci篹ko jest trafi na 豉dny kolorek ;(
ja ju te mam odrosty ale naprawde nie chce mi si nic robi z w這sami , zobaczymy ile wytrzymam bez farbowania
sprawdza豉 dzi w 鈍ietle dziennym ten podk豉d?
kiedy o nim intensywnie my郵a豉m , teraz Ty zn闚 mi o nim przypomnia豉
Kt鏎y Los rzuci nam... "

Nasza Ksi篹niczka !
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-03-01, 12:55   #2907
metaxa
Zakorzenienie

t Amle to chyba przetestuj dzis
moje w這sy kwalifikuja si do umycia po wczorajszym treningu
Stary 2012-03-01, 13:14   #2908
agata456
Zakorzenienie

przyszed mi dzi rano tej olej,rzeczywi軼ie zapach nie jest zbyt przyjemny ale do prze篡cia wa積e,瞠by dobrze dzia豉
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-01, 13:39   #2909
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
przyszed mi dzi rano tej olej,rzeczywi軼ie zapach nie jest zbyt przyjemny ale do prze篡cia wa積e,瞠by dobrze dzia豉
czyli jedno jest pewne, m鎩 nie jest zepsuty
mo瞠 jak si go na這篡 na w這sy to nie bedzie tak capi
Stary 2012-03-01, 13:53   #2910
ivoncia16
Wtajemniczenie

a wiecie co jak psika豉m tym sprayem to teraz tak syzbko mi sie zmywa farba i jua mam wiekszosc wlosow takich ciemno brazowych w sloncu z czerwonawo- kasztanowym polyskiem
Kt鏎y Los rzuci nam... "

Nasza Ksi篹niczka !
ivoncia16 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.