Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 98 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-03-01, 16:37   #2911
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
czyli jedno jest pewne, m鎩 nie jest zepsuty
mo瞠 jak si go na這篡 na w這sy to nie bedzie tak capi
dobreee, u mnie capi jeszcze bardziej, zeby sie nie m璚zy kiedy stwierdzi豉m ze sobie na noc zaaplikuje i przez to nie mog豉m zasn望

napiszcie jak si u was sprawdzi

kicia069 jest offline  
Stary 2012-03-01, 16:45   #2912
Cocaiiinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828
Dot.: Br您owow這se farbowane. Cz.III-w徠ek zbiorczy

Hej ,mog si przy陰czy?;d
na razie niestety jestem czarna planuje stopniowe przej軼ie na 鈔edni br您 pomocy
Stary 2012-03-01, 16:55   #2913
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka wiadomo嗆
Farbowalam dzis wlosy pianka L'oreala Sublime Mousse i chcialam zrobic sam odrost, a reszte zmalaksowac, ale albo cos schrzanilam, albo tej farby sie nie da zmalaksowac Czytalam, ze malaksowanie polega na tym, ze niby nalezy ta farbe bedaca na odroscie zwilzyc i utworzyc piane/emulsje, ktora przeciaga sie po calosci. Jednak nic takiego nie powstalo, nie bylo czym przeciagac, macie pomysl co zrobilam zle? Albo moze malaksuje sie inaczej?? Dodam, ze mam dlugie wlosy. Pomozcie kochane
ja nie mia豉m do czynienia nigdy z piank, wol zwyk貫 farby ale mysl tak jak dziewczyny, 瞠 pianki chyba si ju spieni nie da bardziej

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Piank chcia豉 jeszcze spieni?

Agata, mia豉 racj. Rudy br您 A ju psychicznie nastawi豉m si na pi瘯ny ch這dny br您 W dodatku prawie mnie udusi smrodek tej farby
hm... ch這dny br您 to tylko farby profesjonalne... ale spr鏏uj mo瞠 ten go喚bi popiel po這篡, powinno stonowa ale nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez ksenawojowniczka Poka wiadomo嗆
Teraz mi si marz refleksy ciekawe - ale jak samemu je zrobi?
hm... to trzeb chyba mie strasznie wy獞iczone r璚e albo nie wiem co bardzo ci篹ko zrobi refleksy samemu.Ja raczej bym si nie podj窸a takich czynno軼i pomimo tego, 瞠 pr鏏uj na tych moich w這sach biednych wszystkiego

Cytat:
Napisane przez Cocaiiinka Poka wiadomo嗆
Hej ,mog si przy陰czy?;d
mo瞠sz si przy陰czy, ka盥y mo瞠

hm... a nie my郵a豉 o k徙ieli rozja郾iaj帷ej??? to na pewno by豚y szybszy spos鏏, potem na to jaki br您ik i ju masz 鈔edni br您

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-03-01 o 16:56
ibyza jest offline  
Stary 2012-03-01, 18:05   #2914
cukier93
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
GG do cukier93

Drogie Br您owow這se Wiza瘸nki!
I ja si przy陰cz! Jutro b康 w sobot zamierzam zdekoloryzowa moje czarne w這ski i pomalowa si na jaki br您ik.
Trzymajcie kciuki!
cukier93 jest offline  
Stary 2012-03-01, 18:12   #2915
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

Cytat:
Napisane przez cukier93 Poka wiadomo嗆
I ja si przy陰cz! Jutro b康 w sobot zamierzam zdekoloryzowa moje czarne w這ski i pomalowa si na jaki br您ik.
Trzymajcie kciuki!

to poka nam efekty
trzymam kciuki
Kt鏎y Los rzuci nam... "

Nasza Ksi篹niczka !
ivoncia16 jest offline  
Stary 2012-03-01, 18:53   #2916
claudiiin
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 005

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Piank chcia豉 jeszcze spieni?
Nie, niee Pianka po nalozeniu na wlosy po chwili zmienia sie jakby w zwykla farbe, nie pozostaje piank Ale moze faktycznie rozni sie na tyle od zwyklych farb ze nie da sie za bardzo jej zmalaksowac, hmm...

A powiedzcie mi prosze czy w ogole dobrze zrozumialam na czym to ma polegac? Kladzie sie farbe na odrost, zwilza ten odrost i powstala emulsja przeciaga sie po calosci, czy raczej pod koniec farbowania doklada sie farbe na dlugosc wlosow i to sie zwilza i spienia? Czy jeszcze inaczej? Przeszukalam wizaz wzdluz i wszerz i nadal mam watpliwosci

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powr鏒 do naturalek...
claudiiin jest offline  
Stary 2012-03-01, 19:13   #2917
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Ja nie wiem, bo po prostu nak豉dam farb na ca貫 w這sy

Ale wczoraj zabrak這 mi troch farby, wi璚 po prostu zmoczy豉m w這sy (cz窷ciowo pofarbowane) i wszystko lekko spieni豉m
Stary 2012-03-01, 23:02   #2918
Cocaiiinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

my郵a豉m ale ci篹ko mi b璠zie dobra dopinki clip in
Stary 2012-03-02, 07:19   #2919
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Ten kolorek w avatarku to czarny,tak?
Jakiej farbki uzywalas ? Bardo ladny.
arzd帷 jest offline  
Stary 2012-03-02, 09:48   #2920
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Hej ,mog si przy陰czy?;d
no jasne
ja by豉m br您owa, czerwona, ruda, czarna i dziewczyny mnie nie wyrzuci造

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Hej ,mog si przy陰czy?;d
jesli kolor z avatara jest Tw鎩 to wiedz 瞠 jest pi瘯ny

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Trzymajcie kciuki!
trzymamy

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
dobreee, u mnie capi jeszcze bardziej, zeby sie nie m璚zy kiedy stwierdzi豉m ze sobie na noc zaaplikuje i przez to nie mog豉m zasn望

napiszcie jak si u was sprawdzi
hm..no wiec tak
posz豉m do 豉zienki nalozy to cudo a po chwili z drugiej 豉zienki pad這 stwierdzenie co tak smierdzi
to po pierwsze
po drugie zapach meczy mnie przez jaki czas ale uda這 mi si jakos przyzwyczai
zostawienie tego czego na noc nie wchodzi w gre
ja to ja ale T m鏬豚y si przekr璚i

je郵i chodzi o efekt to wydaje mi si ze w這sy s grubsze, 豉dniejsze
po za tym po u這瞠niu w這s闚 lepiej si to wszystko trzyma
rano wsta豉m i nie zauwa篡豉m jaki wi瘯szych anomali w postaci powykrecanych w這s闚 w drug strone

to tyle w skr鏂ie
gdyby nie piorunuj帷y zapach by這by git

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

pobudka dziewczynki

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-03-02 o 08:25
metaxa jest offline  
Stary 2012-03-02, 10:46   #2921
kicia069
Zadomowienie

to chocia tyle 瞠 zauwa篡豉 jaki efekt, jakby u mnie te co by這 to mo瞠 znios豉bym ten smrodzik

kicia069 jest offline  
Stary 2012-03-02, 10:55   #2922
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
to chocia tyle 瞠 zauwa篡豉 jaki efekt, jakby u mnie te co by這 to mo瞠 znios豉bym ten smrodzik
zastanawia mnie tylko jedna rzecz
jak komu mo瞠 si ten zapach podoba?
Stary 2012-03-02, 11:06   #2923
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

metaxa ja lubi mocne,ci篹kie perfumy np tak瞠 mnie ten zapach nie dusi,chocia 豉dny nie jest to fakt ale jako specjalnie mi nie przeszkadza w豉郾ie siedz z tym na g這wie,jeszcze ze 2 godzinki bo potem musz umy 貫b i wyj嗆
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-02, 11:12   #2924
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
metaxa ja lubi mocne,ci篹kie perfumy np tak瞠 mnie ten zapach nie dusi,chocia 豉dny nie jest to fakt ale jako specjalnie mi nie przeszkadza w豉郾ie siedz z tym na g這wie,jeszcze ze 2 godzinki bo potem musz umy 貫b i wyj嗆
no to Ci zazdroszcz

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

napisz czy zauwa篡豉 jaki efekt ??
Stary 2012-03-02, 11:39   #2925
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
no to Ci zazdroszcz

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

napisz czy zauwa篡豉 jaki efekt ??
jeszcze nie wiem trzymam dopiero godzin,i jeszcze mam zamiar tak do 13 z tym posiedzie,troch kr璚i mnie w nosie i mama wchodz帷 do pokoju pyta豉 co tak capi i 瞠 鈍instwa na g這we nak豉dam
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-02, 12:03   #2926
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
jeszcze nie wiem trzymam dopiero godzin,i jeszcze mam zamiar tak do 13 z tym posiedzie,troch kr璚i mnie w nosie i mama wchodz帷 do pokoju pyta豉 co tak capi i 瞠 鈍instwa na g這we nak豉dam
pozna豉 si jednym s這wem

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
teraz to wiem ze nie wida efekt闚
s t逝ste ze hej

jak zmyjesz i wysuszysz
Stary 2012-03-02, 12:35   #2927
agata456
Zakorzenienie

kurde...albo nawali豉m za du穎 olejku,albo moja pokrzywa nie da豉 rady dwa razy my豉m g這w i czuj,瞠 po wysuszeniu b璠 mia豉 mopa Ty masz brzoz? bo ja zawsze olejek zmywam szamponem pokrzywowym i czuj,瞠 on go nie zmywa do ko鎍a:/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-03-02 o 12:36
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-02, 14:14   #2928
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
kurde...albo nawali豉m za du穎 olejku,albo moja pokrzywa nie da豉 rady dwa razy my豉m g這w i czuj,瞠 po wysuszeniu b璠 mia豉 mopa Ty masz brzoz? bo ja zawsze olejek zmywam szamponem pokrzywowym i czuj,瞠 on go nie zmywa do ko鎍a:/
tym razem tez mam pokrzywe
ja tez mia豉m takie wrazenie ale po wysuszeniu i u這zeniu efekt t逝stych k豉k闚 znikn掖
Stary 2012-03-02, 17:43   #2929
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
dobre
Cytat:
a ja myj czarn rzep i rewelacyjnie mi zmywa olej
ibyza jest offline  
Stary 2012-03-02, 17:48   #2930
cukier93
Przyczajenie

GG do cukier93

Aaaa! Rozja郾iacz na這穎ny, czekam do 18.05 i zmywam potem maluj. Kupi豉m ciemny blond(podobno ma by ciemniejszy ni na pude貫czku) wiec mo瞠 wyjdzie br您ik ... Chyba zaczynam sie obawia co to wyjdzie na tej mojej 貫petynce...
Dodam 瞠 schodz z czarnych,ale od wakacji zesz貫go roku malowa豉m 2-3 razy ; )
cukier93 jest offline  
Stary 2012-03-02, 19:47   #2931
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Aaaa! Rozja郾iacz na這穎ny, czekam do 18.05 i zmywam potem maluj. Kupi豉m ciemny blond(podobno ma by ciemniejszy ni na pude貫czku) wiec mo瞠 wyjdzie br您ik ... Chyba zaczynam sie obawia co to wyjdzie na tej mojej 貫petynce...
Dodam 瞠 schodz z czarnych,ale od wakacji zesz貫go roku malowa豉m 2-3 razy ; )
o kurde ja robi豉m to samo.Na czern na這zylam rozjasniacz,potem na to ciemny blond.Wlosy mialam czarno,szaro,zielono bure oby Tobie tak nie wysz這

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
dobre

a ja myj czarn rzep i rewelacyjnie mi zmywa olej
mi si rzepa sko鎍zy豉,rzeczywi軼ie zmywa豉 rewelacyjnie,ale pokrzywka ju sobie tak dobrze nie radzi.My豉m w這sy dwa razy po olejowaniu,i po wysuszeniu s przeci捫one i czuj,瞠 ju jutro obudz z t逝stymi w這sami
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-02, 21:47   #2932
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
zastanawia mnie tylko jedna rzecz
jak komu mo瞠 si ten zapach podoba?
oj zdziwi豉by si ludzie maj R荅NE zboczenia i r騜ne rzeczy i zapachy im si podobaj hehe

kicia069 jest offline  
Stary 2012-03-03, 07:56   #2933
cukier93
Przyczajenie

GG do cukier93

Cytat:
o kurde ja robi豉m to samo.Na czern na這zylam rozjasniacz,potem na to ciemny blond.Wlosy mialam czarno,szaro,zielono bure oby Tobie tak nie wysz這
Dobra, jestem po.
Efekt po rozja郾ianiu - by這 tragicznie ; ) odrosty by造 platynowe, potem id帷 w d馧 po w這sach by造: rudy, czerwony, jasny br您, ciemny br您 no i nie軼i庵ni皻y do ko鎍a czarny. No i zosta豉 mi czarna grzywka.. By豉m za豉mana . My郵 'pi瘯nie, jeszcze mam ciemny blond kupion farbe no to po mnie. przez miesi帷 bede chodzi w czapce' ale na這篡豉 mi mama ju r闚no farbe i powiem Wam, drogie Wiza瘸nki, jestem zadowolona! Wysz造 mi br您owo(takie troche mo瞠 w rudy wpadaj帷e) czarne pasemka na w這sach! Jakbym chcia豉 co takiego otrzyma to by napewno nie wysz這! Jestem naprawd zadowlona i m鎩 T te!
Co do kondycji w這s闚. Po rozja郾ianiu zrobi這 si straszliwe siano na ko鎍闚kach. Og鏊nie w rozja郾iaczach(bo potrzebowa豉m dw鏂h na d逝ga郾e w這sy moje) by造 od篡wki, ot takie 'ochrona koloru'. No i na這篡豉m jedn po rozja郾ianiu i jedn po farbowaniu ju na sam koniec. I w tym momencie w這sy s w takiej samej kondycji jak przed t fal zabieg闚-nie zniszczone, znaczy nie bardzo jako, lekko porozdwajane ko鎍闚ki. Og鏊nie w這sy si maj ca趾iem dobrze i moje samopoczucie te!
cukier93 jest offline  
Stary 2012-03-03, 08:44   #2934
enamoradaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

poka瞠sz fotki? a ja mam pytanie dziewczyny robilyscie moze kiedy z palette w piance -fioletowy br您 ?
enamoradaaa jest offline  
Stary 2012-03-03, 09:27   #2935
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Dobra, jestem po.
Efekt po rozja郾ianiu - by這 tragicznie ; ) odrosty by造 platynowe, potem id帷 w d馧 po w這sach by造: rudy, czerwony, jasny br您, ciemny br您 no i nie軼i庵ni皻y do ko鎍a czarny. No i zosta豉 mi czarna grzywka.. By豉m za豉mana . My郵 'pi瘯nie, jeszcze mam ciemny blond kupion farbe no to po mnie. przez miesi帷 bede chodzi w czapce' ale na這篡豉 mi mama ju r闚no farbe i powiem Wam, drogie Wiza瘸nki, jestem zadowolona! Wysz造 mi br您owo(takie troche mo瞠 w rudy wpadaj帷e) czarne pasemka na w這sach! Jakbym chcia豉 co takiego otrzyma to by napewno nie wysz這! Jestem naprawd zadowlona i m鎩 T te!
Co do kondycji w這s闚. Po rozja郾ianiu zrobi這 si straszliwe siano na ko鎍闚kach. Og鏊nie w rozja郾iaczach(bo potrzebowa豉m dw鏂h na d逝ga郾e w這sy moje) by造 od篡wki, ot takie 'ochrona koloru'. No i na這篡豉m jedn po rozja郾ianiu i jedn po farbowaniu ju na sam koniec. I w tym momencie w這sy s w takiej samej kondycji jak przed t fal zabieg闚-nie zniszczone, znaczy nie bardzo jako, lekko porozdwajane ko鎍闚ki. Og鏊nie w這sy si maj ca趾iem dobrze i moje samopoczucie te!
w taki razie ciesz si,瞠 jeste zawodolonaja kiedy na這篡豉m na rude rozja郾iane wlosy ciemny blond,mia豉m w這sy szaro bure z zielonym po造skiemu篡wa豉 m wtedy ciemnego blondu garnier color naturals.A jak kondycja w這s闚?bo moje po rozja郾ianiu by造 takie suche i zniszczone,瞠 mog豉m si nimi po twarzy drapaa teraz...i tak wr鏂i豉m do ciemnych
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-03, 09:42   #2936
cukier93
Przyczajenie

GG do cukier93

Cytat:
w taki razie ciesz si,瞠 jeste zawodolonaja kiedy na這篡豉m na rude rozja郾iane wlosy ciemny blond,mia豉m w這sy szaro bure z zielonym po造skiemu篡wa豉 m wtedy ciemnego blondu garnier color naturals.A jak kondycja w這s闚?bo moje po rozja郾ianiu by造 takie suche i zniszczone,瞠 mog豉m si nimi po twarzy drapaa teraz...i tak wr鏂i豉m do ciemnych
ja u篡豉m farby Londa Ciemny Blond 15+ (do siwych w這s闚 - tak mi doradzi豉 pani w sklepie kosmetycznym )
Kondycja spoko, troszeczk bardziej suche s, ale jako nie widz du瞠go pogorszenia kondycji w這sa. Dalej s silne i nie poddaj si 瘸dnym zabiegom je郵i chodzi o ich uk豉danie (np. prostowanie!)
cukier93 jest offline  
Stary 2012-03-03, 10:29   #2937
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
poka瞠sz fotki? a ja mam pytanie dziewczyny robilyscie moze kiedy z palette w piance -fioletowy br您 ?
ja si kiedy nad nim zastanawia豉m a jak ju sie zdecydowa豉m to nie by這 tego koloru w sklepach :/ tego jedynego
Stary 2012-03-03, 10:29   #2938
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ja u篡豉m farby Londa Ciemny Blond 15+ (do siwych w這s闚 - tak mi doradzi豉 pani w sklepie kosmetycznym )
Kondycja spoko, troszeczk bardziej suche s, ale jako nie widz du瞠go pogorszenia kondycji w這sa. Dalej s silne i nie poddaj si 瘸dnym zabiegom je郵i chodzi o ich uk豉danie (np. prostowanie!)
Londa do siwych w這s闚?? du穎 ma odcieni?bo na pewno taka farba dobrze kryje i jest trwa豉 a ja w豉郾ie takiej potrzebuje bo moje w這sy strasznie s豉bo trzymaj farb nie wiem czemu
agata456 jest offline  
Stary 2012-03-03, 10:32   #2939
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
oj zdziwi豉by si ludzie maj R荅NE zboczenia i r騜ne rzeczy i zapachy im si podobaj hehe
hehe co racja to racja
Stary 2012-03-03, 11:00   #2940
kicia069
Zadomowienie

a u篡wa豉 mo瞠 kt鏎a szamponetki z palette nugatowy br您? Ciekawi mnie strasznie a zale篡 mi na zmywalnym kolorze bo pr鏏uje wr鏂i do naturalnych k豉czk闚 a mam w tym roku a 5 wesel no i wiadomo ze co z w這sami trzeba zrobi

pierwszy mam 郵ub cywilny 17 marca i nie mam wg pomys造 na fryzure, my郵a豉m nad dopinkami clip in ale boje sie ze nie trafie z kolorem

kicia069 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
brazawy kolor wlosow

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.