Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum z poradami lekarza dermatologa.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-21, 14:58   #1
Lithium90
Przyczajenie

pęknięte naczynko na nosie+dobry dermatolog(najlepiej w Olsztynie[warm.-mazursk.]) :)

Witam,
mam nadzieję, że ktoś pomoże mi rozwiać moją wątpliwość Mianowicie, chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z Was jest zorientowana w usuwaniu popękanych naczynek, które umiejscowione są na twarzy. Lepiej zrobić to u dermatologa, czy może w jakimś gabinecie medycyny estetycznej? Jakie są metody? Słyszałam, że można laserem, lub poprzez wypalanie? Co jest lepsze? I przede wszystkim ile takie "CUDO" kosztuje? dodam, że moje naczynko jest umiejscowione na wysokości kości nosa, ma wymiar ok. 1cmx0,5 cm i widnieje na mojej twarzy już rok...

I pytanko dla dziewcząt z okolic Olsztyna-polećcie jakiegoś naprawdę dobrego, znającego się na rzeczy dermatologa...Ja póki co w swoim życiu leczyłam się u dwóch i była to strata czasu. Cerę miałam nienajgorszą, a po wizytach u nich jest peeeełna zaskórników. Ale to już historia na inny temat W każdym bądź razie trafiłam na niekompetentnych ludzi...
Lithium90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 13:56   #2
titol
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2
GG do titol
Dot.: pęknięte naczynko na nosie+dobry dermatolog(najlepiej w Olsztynie[warm.-mazursk

dołączam się do pytania o dobrego dermatologa, tylko u mnie chodzi o trądzik
http://titolec.blogspot.com/
titol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 07:03   #3
ssskakankaaa
Przyczajenie

Dot.: pęknięte naczynko na nosie+dobry dermatolog(najlepiej w Olsztynie[warm.-mazursk

Dziewczyny mieszkacie w Olsztynie i nie wiecie, że macie super Panią dermatolog? Koło dworca głównego przychodnia dermatologiczna, polecam Grażynę Frąckowiak, Kostytucji 3 - go Maja 3 tel. 089 533 58 85
ssskakankaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 21:17   #4
long_braid
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ssskakankaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mieszkacie w Olsztynie i nie wiecie, że macie super Panią dermatolog? Koło dworca głównego przychodnia dermatologiczna, polecam Grażynę Frąckowiak, Kostytucji 3 - go Maja 3 tel. 089 533 58 85
Nie byłam ale słyszałam i czytałam, że pani Grażyna Frąckowiak jest bardzo dobra zamierzam się o tym przekonać ale jeżeli chodzi o wolne terminy to dzwoniłam na początku listopada to wszystkie terminy do grudnia ma zajęte. Orientuje się ktoś kosztuję u niej wizyta prywatna?
Stary 2011-11-24, 07:01   #5
ssskakankaaa
Przyczajenie

Do grudnia zostało mało czasu, poczekaj te parę dni i zapisz się na nfz, należy się to każdemu jak psu buda Ja nie korzystam z prywatnych wizyt u pani Frąckowiak, a jęsli tak Ci na tym zależy to zadzwoń tam i otrzymasz informację. Wszystkie badania robią na miejscu za darmoszkę, na drugi dzień są już wyniki. Ja aktualnie leczę się u pani dr i bardzo sobie ją chwalę, jest przemiła, konkretna i ma ogromne doświadczenie.
ssskakankaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 14:16   #6
Lithium90
Przyczajenie

ssskakankaaa dzięki serdeczne za te namiary Co prawda kiedyś właśnie tam, na Konstytucji 3-go maja leczyłam się u pani dr Arłukowicz i powiem bardzo delikatnie- nie wyszło z tego nic dobrego I to była moja ostatnia wizyta u dermatologa, później bałam się po prostu pójść do jakiegokolwiek specjalisty. Super, że pani dr Frąckowiak przyjmuje też na NFZ, mam nadzieję, że obejmuje to też usuwanie pękniętych naczynek a możesz powiedzieć tak ogólnie, jakie masz problemy z cerą? Jakiś trądzik, czy zanieczyszczenia? Po prostu chciałabym wiedzieć, czy mi też jakoś pomoże zwalczyć moje niechciane zaskórniki
jeszcze raz wielkie dzięki-faktycznie, znalazłam o niej opinie i żadna nie była negatywan pozdrawiam
Lithium90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
dermatolog, koszt, naczynko, olsztyn, pęknięte

Nowe wątki na forum Dermatologia

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości