Za ciemne w這sy po wizycie u fryzjerki - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-11-21, 19:55   #1
kololincia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Za ciemne w這sy po wizycie u fryzjerki

Witajcie, do軼 dlugo farbuje w這sy sama w domu dlatego postanowi豉m zainwestowac i wybralam sie do fryzjerki. Chcialam zeby pociagnela mi podobna farbe (sredni brAz) po calosci, zeby wlosy byly swiezsze. Efekt ko鎍owy prawie czarne, jestem za豉mana. Czy mam zarzadac poprawek? Jak mog豉by mi fryzjerka to poprawic? Rozjasnianie dzien po farbowaniu chyba ryzykowne. prosze o porade
kololincia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-21, 20:37   #2
Messuah
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 893
Dot.: Za ciemne w這sy po wizycie u fryzjerki

Cytat:
Napisane przez kololincia Poka wiadomo嗆
Witajcie, do軼 dlugo farbuje w這sy sama w domu dlatego postanowi豉m zainwestowac i wybralam sie do fryzjerki. Chcialam zeby pociagnela mi podobna farbe (sredni brAz) po calosci, zeby wlosy byly swiezsze. Efekt ko鎍owy prawie czarne, jestem za豉mana. Czy mam zarzadac poprawek? Jak mog豉by mi fryzjerka to poprawic? Rozjasnianie dzien po farbowaniu chyba ryzykowne. prosze o porade
Moja wlosy po wyjsciu od fryzjera tez sa prawie czarne a farbuje na ciemny kasztan taki mocny braz z cieplym odcieniem, dopiero po okolo 3 myciach (po tygodniu) kolor jest taki jak powinien i dlugo sie utrzymuje
Poczekaj z tydzien farba sie wyplucze i bedzie jasniejsza
Messuah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-21, 20:43   #3
kololincia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Z tym, 瞠 ja te ju do嗆 d逝go farbuje i zdaje sobie sprawe ze powinno troche puscic, ale to jest czarny! nie wyjdzie mi z czarnego sredni naturalny braz.
kololincia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-21, 22:01   #4
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

ja farbuj w domu i powiem ci, 瞠 poczekaj mo瞠, bo mi kolor wychodzi za ciemny ale po kilku myciach wymywa si do po膨danego

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-22, 10:31   #5
ishtar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 653

Cytat:
Napisane przez kololincia Poka wiadomo嗆
Z tym, 瞠 ja te ju do嗆 d逝go farbuje i zdaje sobie sprawe ze powinno troche puscic, ale to jest czarny! nie wyjdzie mi z czarnego sredni naturalny braz.
Mo瞠 pr鏏uj wymywac szamponem przeciw逝pie穎wym - one potrafi szybko wyp逝kiwac kolor. Je郵i nie zejdzie po kilku myciach (ale w odst瘼i czasowym, nie jedno po drugim) to pozostaje tylko albo dekoloryzacja (po dekoloryzacja ka盥a farba sie szubko wyp逝kuje, dopiero po ok. 4 farbowaniach si w miar trzyma - wszystko zale篡 od w這s闚), albo przyzwyczajenie si do tego koloru (kt鏎y z czasem i tak nieco si wyp逝cze).
Rozja郾iania nie polecam, bo mo積a sobie spalic w這sy.
ishtar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-23, 10:51   #6
aska09
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Hej dziweczyny! Mialam ten sam problem, fakt kolor sie splukal po 3tygodniach, ale moja babska natura juz znowu pragnie eksperymentu i marzy mi sie piekny miedziany rudy..... I mam male pytanie jesli moge, jak z mahoniowego przejsc wlasnie na taki wymarzony rudy??
aska09 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-23, 11:34   #7
ishtar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 653

Jesli masz farbowane miedziane to chyba tylko poprzez dekoloryzacj (lub rozja郾ianie, ale to bardzo niszczy w這sy; z reszt dekoloryzacja te nie b璠zie oboj皻na dla w這s闚); a przy naturalnych to rozja郾ianie w這s闚 i po這zenie rudej farby.

Rude farby si te szybko wyp逝kuj, wi璚 nie wiem czy gra jest warta swieczki (szybkie wyp逝kiwanie + zniszczenia na w這sach).

Ewentualnie mo瞠sz spr鏏owa naturalnie henn z jantrop, ale na ciemnych w這sach to ona raczej daje odcie kasztanu i po造sk.
Mo瞠sz sobie sprawdzic na stronie khadi.pl - jaki efekt uzyskasz na poszczeg鏊nych kolorach w這s闚.
Plusem jest to, 瞠 nawet jak nie wyjdzie to henna nie nieszczy w這s闚, lekko je przesusza - ale tylko do 2,3 mycia (potem w連oy wracaj do poprzedniego stanu).
ishtar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-23, 14:50   #8
ula_34
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

RATUNKU!!!!!!!!
Dziewczyny, wczoraj by豉m u fryzjera...przez d逝gi czas robi豉m sobie blond pasemka lub baleja, gdy moje naturalne w這sy sa koloru mysiego. Tym razem zdecydowa豉m si na blond na ca這軼i.Zapyta豉m fryzjerk, czy jest to mo磧iwe (mia豉m 6 centymetrowe odrosty), ona uzna豉, 瞠 tak, tylko 瞠 b璠zie musia豉 mi zrobi dekoloryzacj a nast瘼nie po這篡 wybrany kolor na w這sy. Skutek jest taki, 瞠 mam w這sy br您owe z po鈍iat rudo軼i...ja nie wiem jak ona to zrobi豉...ale wygl康am strasznie w tym kolorze...bardzo mnie postarzy i wog鏊e nie pasuje do mnie...do ubra, kt鏎e nosz itd...Jestem dojrza陰 kobiet, ale przep豉ka豉m ca陰 noc..Fryzjerka pr鏏owa豉 mi wm闚i, 瞠 雲icznie wygl康am i 瞠 si przyzwyczaj,ale ja zadzwoni豉m dzisiaj do niej i powiedzia豉m, 瞠 nie chc tego koloru i 瞠 chcia豉bym, 瞠by to zmieni豉 - wi璚 zacz窸a mi co m闚i, 瞠 zrobi mi jaki naturalny br您...ale ja nie chc br您闚!!! ja chc blond!!! Czy przy tym co si "wydarzy這" na moich w這sach jest to teraz mo磧iwe? I jak powinnam z ni rozmawia? Dodam, 瞠 bardzo mi na tym zale篡, gdy w przysz造 pi徠ek mam bardzo wa積 uroczysto軼 i ca豉 kreacja dobrana do mojego blondu, kt鏎y kocha豉m....
ula_34 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-02, 16:11   #9
Messuah
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 893

Cytat:
Napisane przez ula_34 Poka wiadomo嗆
RATUNKU!!!!!!!!
Dziewczyny, wczoraj by豉m u fryzjera...przez d逝gi czas robi豉m sobie blond pasemka lub baleja, gdy moje naturalne w這sy sa koloru mysiego. Tym razem zdecydowa豉m si na blond na ca這軼i.Zapyta豉m fryzjerk, czy jest to mo磧iwe (mia豉m 6 centymetrowe odrosty), ona uzna豉, 瞠 tak, tylko 瞠 b璠zie musia豉 mi zrobi dekoloryzacj a nast瘼nie po這篡 wybrany kolor na w這sy. Skutek jest taki, 瞠 mam w這sy br您owe z po鈍iat rudo軼i...ja nie wiem jak ona to zrobi豉...ale wygl康am strasznie w tym kolorze...bardzo mnie postarzy i wog鏊e nie pasuje do mnie...do ubra, kt鏎e nosz itd...Jestem dojrza陰 kobiet, ale przep豉ka豉m ca陰 noc..Fryzjerka pr鏏owa豉 mi wm闚i, 瞠 雲icznie wygl康am i 瞠 si przyzwyczaj,ale ja zadzwoni豉m dzisiaj do niej i powiedzia豉m, 瞠 nie chc tego koloru i 瞠 chcia豉bym, 瞠by to zmieni豉 - wi璚 zacz窸a mi co m闚i, 瞠 zrobi mi jaki naturalny br您...ale ja nie chc br您闚!!! ja chc blond!!! Czy przy tym co si "wydarzy這" na moich w這sach jest to teraz mo磧iwe? I jak powinnam z ni rozmawia? Dodam, 瞠 bardzo mi na tym zale篡, gdy w przysz造 pi徠ek mam bardzo wa積 uroczysto軼 i ca豉 kreacja dobrana do mojego blondu, kt鏎y kocha豉m....
dziwna ta twoja fryzjerka przeciez chcialas blond a nie braz, powinna na twoje wlosy z baleyage nalozyc normalna farbe blond profesionalna i byloby ok po co robic dekoloryzacje lepiej poszukac inne fryzjerki taka ktora ci wlosy rozjasni - tylko ze beda zniszczone i suche no ale mocne nawilzanie i bedzie ok, mialam kiedy podoba sytuacje poszlam do fryzjerki i mowie ze chce jasny platynowy blond a ta mi zrobila doslownie szaro siwe i mowila ze wygladam jeszcze do tego super zmienilam fryzjerke i mam teraz wloski takie jak zawsze chcialam
Messuah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-02, 16:45   #10
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

powinnas zg這si reklamacj, zarz康ac zwrotu pieni璠zy lub ma Ci naprawi to, niehc zrobi ci kolor jaki chcesz bez dodatkowych op豉t i bez szkody dla w這sa. chociaz ja bym sie ba do niej isc poprawia. id odzyska kase i popraw sama, 軼iagnij ten kolor dekoloryzatorem (nie rozjasniaczem) i na堯z nowy.

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.