szare myd這 a kr璚one w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-06-28, 18:48   #1
canile
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 124

szare myd這 a kr璚one w這sy

na forum uroda na gazecie znalaz豉m watek o wp造wie szarego myd豉 na skr皻 w這s闚. podobno w這s duzo lepiej si kr璚 po umyciu szarym myd貫m. czy ktos ma jakie do鈍iadczenia z szarym myd貫m?
canile jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-28, 20:11   #2
Asik_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 288
Dot.: szare myd這 a kr璚one w這sy

Nigdy o czyms takim nie s造szalam. Ja mam w這sy troszke falowane i gdy po umyciu w wilgotne w這sy wetre pianke znacznie bardziej sie kreca
Asik_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-05, 18:10   #3
patryniamisia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: szare myd這 a kr璚one w這sy

Cytat:
Napisane przez canile Poka wiadomo嗆
na forum uroda na gazecie znalaz豉m watek o wp造wie szarego myd豉 na skr皻 w這s闚. podobno w這s duzo lepiej si kr璚 po umyciu szarym myd貫m. czy ktos ma jakie do鈍iadczenia z szarym myd貫m?
Witaj Canile chcialam Tobie dac odpowiedz na pytanie, ktore zadalas troche czasu temu. Owszem szare mydlo nie tylko pomaga w kreceniu sie wlosow, ale rowniez wzmacnia ich konce, dzieki myciu nim wlosow, wlosy sa gladsze, miekkie w dotyku i zdrowsze, nie przesuszaja sie szybko, pod warunkiem, ze suszysz ich naturalnie, suszarka po uzyciu szarego mydla, moze byc nie zbyt przyjemnym doswiadczeniem. Ale decydujac sie na uzywanie tego oto produktu musisz przygotowac sie na to ze pojawic ci sie moze na glowie lupiez, ktory niestety jest trudny do zwalczenia, wlosy bede trudne do rozczesania. Ja osobiscie polecam ten pradawny sposob na mycie wlosow przekazany mi od mojej matki.

Pozdrawiam Patrycja
patryniamisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.