czerwony pigment we w這sach i problem - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-11-22, 08:48   #1
aniula31
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 149

czerwony pigment we w這sach i problem

Witam dziewczyny. Mam pewien problem. Ot騜 zachcia這 mi si mie w這sy jak Kasia Zieli雟ka, tylko troch ciemniejsze..... no i dosta豉m za swoje. Mam na g這wie pi瘯n ceglast czerwie i wygl康am jakby Kasia Zieli雟ka mia豉 raka - absolutnie nie pasuj mi czerwone odcienie. Nie mog na siebie patrze. Wiem, 瞠 mog wszystko pokry ciemnym br您em i z g這wy, ale z ciemnego koloru trudno zej嗆, wi璚 nie chc wi璚 takich radykalnych krok闚 podejmowa. Szamponetka w kolorze 鈔edniego br您u tylko lekko przyciemni豉 moj czerwon g這w, do odcienia co jakby maho. Nadal przebija czerwie.
Mam kilka opcji co z tym zrobi, ale nie wiem, kt鏎a b璠zie najlepsza.
1. przeczeka, do nast, wizyty u fryzjera omijaj帷 szerokim 逝kiem lustra.
2. pokry ciemnym br您em i potem si martwi
3. zastosowa 軼i庵acz koloru, elgon kupi Casting glossy blonds 801 i liczy, 瞠 wyjdzie 豉dny 鈔ednio br您owy - czyli m鎩 naturalny kolor w這s闚.
Co radzicie ?? Czerwonawe w這sy nie pasuj do mojej karnacji, chcia豉bym mie na g這wie zn闚 鈔edni odcie br您u lekko opalizuj帷y na z這to. Co zrobi?? jakie rady, sugestie??
aniula31 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-22, 09:54   #2
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 658
Dot.: czerwony pigment we w這sach i problem

A co masz pod tym kolorem? Swoje naturalne?
BLOND_PRINCESSKA jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-22, 16:18   #3
aniula31
Raczkowanie

pod spodem mam farbowane w這sy na ciemny blond Joanna naturia s這dkie capuccinno . Swoje mam jasny br您 z 50% siwizny.

W zasadzie jaki odcie jest tego br您u trudno okre郵i, szybko zacz窸am siwie i farbuj ju od hmm, 25 lat. Mam kr鏒kie w這sy, wi璚 mog szale z kolorami.

Edytowane przez aniula31
Czas edycji: 2011-11-22 o 16:26
Stary 2011-11-22, 20:59   #4
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 658

Kup szampon przeciw逝pie穎wy i szoruj, ta czerwie powinna si wyp逝ka
BLOND_PRINCESSKA jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-23, 20:05   #5
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Niekoniecznie..... Ja pr鏏owa豉m si pozby przciw逝pie穎wym czerwieni i nic jej nie ruszy這.... Mi fryzjerka po這篡豉 na to farb w zgaszonej rudo軼i na to, taki karmel, na tym samym poziomie kolorystycznym czyli 8 i przykry這.

Rozumiem Tw鎩 b鏊, zastanawia豉m si nad ogoleniem g這wy
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-23, 23:20   #6
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

po這 farbe lub toner zielonego koloru.
lub zr鏏 pigmentacje farb natur sam na poziomie 7 (garnier color naturals np bo on ma zielony pigment)
Stary 2011-11-24, 08:41   #7
aniula31
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
po這 farbe lub toner zielonego koloru.
lub zr鏏 pigmentacje farb natur sam na poziomie 7 (garnier color naturals np bo on ma zielony pigment)
Dzi瘯uj Ci za interesuj帷 porad, ale czy mog豉bym prosi o ja郾iejsz odpowiedz?? Nie jestem fryzjerem i nie do ko鎍a rozumiem Mam na to, co mam za g這wie po這篡 farb na poziomie 7 np garniera color naturals. Czy na poziomie 7 oznacza, 瞠 mam kupi np Garnier Color Naturals zaczynaj帷e si od cyfry 7 ?? W palcie kolor闚 tej farby, 7 to taki ciemnawy blond. http://www.kosmetykionline.pl/data/i...R_NATURALS.jpg czy o to chodzi ??

B璠 serio wdzi璚zna za wyja郾ienia
Stary 2011-11-24, 19:22   #8
fryz5
Zakorzenienie

7-鈔edni blond. nie przyciemni Ci znacz帷o w這s闚 ale zniweluje czerwie bo czerwie + ziele = neutralny kolor, to samo dzieje si gdy uzywamuy fioletowej p逝kanki na wlosy 鄴速e po rozja郾iaczu. przeciwne kolory sie neutralizuj, a odicen 7 garniera ma zielony pigment wi璚 powinien zgasic czerwie ale proponuje zrobi tym kolorem pigmentacje.
pigmentacj robisz tak: nak豉dasz sam krem w tubki na w這sy a po 20 min nak豉dasz na ca這嗆 juz normalnie zmieszan farbe z utleniaczem wi璚 radz kupi 2 farby tego odcienia.
Stary 2011-11-24, 19:57   #9
aniula31
Raczkowanie

Dzi瘯i za rad, jutro kupi t farb

Edytowane przez aniula31
Czas edycji: 2011-11-24 o 19:59
Stary 2011-11-26, 12:20   #10
aniula31
Raczkowanie

fryz5 jeste WIELKA zrobi豉m, jak radzi豉 i opisz efekty, mo瞠 komu si przyda. Po zapigmentowaniu i na這瞠niu farby jak proponowa豉, mam na g這wie co pomi璠zy mleczn a gorzk czekolad. Na ko鎍ach z豉pa這 ciemniej (tam w這sy mia豉m dekoloryzowane kilka m-cy temu do pasemek jasno blond) na reszcie ja郾iej. W這sy lekko, w ostrym s這鎍u (na tyle, na ile ostre s這鎍e mo瞠 by w listopadzie) opalizuj czerwieni ale NIE s ju czerwone, tylko br您owe. Wygl康am du穎 lepiej.
Odstawiam szampon przeciw逝pierzowy, wracam do olejowania, dodatkowo b璠 stosowa od篡wk bez silikon闚 i do ko鎍a roku 造ka suplementy na w這sy. W ko鎍u, w przeci庵u 10 dni moje w這sy przesz造 2 pigmentacje i 3 koloryzacje. Ciesz si, 瞠 nadal mam je na g這wie.
Stary 2011-11-26, 21:48   #11
fryz5
Zakorzenienie

no widzisz bo ja wiem co pisz polecam sie na przysz這嗆 kochana ;* i nie wielka, a wielki ) bo facetem jestem akurat tak sie sk豉da (tak wiem, ma這 nas tutaj) powodzenia! kolor b璠zie sie wyp逝kiwal to normalne, k豉d same natury w celu od鈍ie瘸nia go, ale to jeszcze czas...na razie zobaczysz jak ten sie utrzyma
Stary 2011-11-27, 11:38   #12
aniula31
Raczkowanie

do g這wy by mi nie przysz這, 瞠 rady na temat koloryzacji, b璠 otrzymywa od faceta to to o wielki 鈍iat prawie si otar豉m. Dzi瘯uj Ci serdecznie, jeste jak Leszek Czajka i Robert Kupisz razem wzi璚i
Stary 2011-11-27, 14:26   #13
fryz5
Zakorzenienie

oh daj spok鎩 ;* chocia cos tam mo瞠 mamy wsp鏊nego bo tez mia貫m do czynienia ze znanymi osobami, ale to juz offtop ^^

w ka盥ym razie 篡cz powodzenia w utrzymaniu br您u!
Stary 2011-11-27, 15:54   #14
dagmarcia2709
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Cze嗆 tak patrz na ten temacik i widz, 瞠 mam podobny problem ot騜 ok 4 tyg. temu posz豉m do fryzjera z zamiarem przefarbowania czarno/ciemno br您owych w這s闚 na jasniejsze. Nie wiem co strzeli這 mi do g這wy, wpad豉m na pomys , 瞠by moj g這w pokry豉 czerwie (!) , Pani fryzjerka doradzi豉 mi czerwie z przechodz帷ymi gdzieniegdzie pasemkami br您owymi. Wykona豉 dekoloryzjacje po kt鏎ej w這sy wygl康a造 tak: odrosty jajecznica przechodz帷e w rude po br您 na ko鎍闚kach. Nastepnie fryzjerka na這篡豉 mi czerwie i br您, a w efekcie wyglada這 to tak: nier闚nomiernie pokryte w這sy rudo - czerwono- br您owe (!!). Z salonu wysz豉m bardzo niezadowolona .. chcialam 郵iczn malinow czerwie a tu co takiego ;( z rozpaczy i bezradno軼i pobieg豉m od razu do sklepu sama nie wiedzia豉m co zrobi kupi豉m rozja郾iacz i dwie farby ze sklepu fryzjerskiego firmy Subrina w odcieniach czerwieni , kt鏎e ze sob zmiesza豉m. Po wykonaniu dekoloryzjacji w這sy by造 rude, a po na這瞠niu farby osi庵n窸y odcie czerwieni oczywi軼ie bardzo jasnej na odrostach i ciemnej wpadaj帷ej w br您 czerwieni na ko鎍闚kach. Pochodzi豉m tak kilka dni po czym dosz豉m do wniosku , 瞠 ten kolor zupe軟ie mi nie pasuje..Totalna g逝pota .. Znowu pobieg豉m do sklepu i zakupi豉m farb Loreal Creme gloss Mro幡e trufle. Pofarbowa豉m ni w這sy i troszk mi ul篡這, bo na mojej g這wie pojawi si br您 chocia du穎 ciemniejszy ni na opakowaniu.. Teraz farba si zmywa i strasznie przebijaj czerwono- rude w這sy. Nie wiem co zrobi teraz, bo chce przej嗆 do blondu nie wiem czy przez pasemka czy farb... Ewentualnie poczekam jeszcze miesi帷, 瞠by w這sy si zregenerowa造 i odpocze造, a przy tym farba si troch wyp逝cze. Mo瞠 zrobi baleja z 2 kolor闚 :jeden rozja郾i do blondu, a drugi pofarbowa na jasny br您?? By豚y to baleja blond+ jasny br您 , czy na jeden kolor pofarbowa hm..ale my郵, 瞠 pierwsza opcja by豉by lepsza bo doj軼ie do blondu bez rozja郾iacza si nie ob璠zie niestety. Aha 瞠by by這 jasne bardzo staram si dba o w這sy u篡wam specjalnych od篡wek Reginol, wax, suboradin, jedwab biosilk oraz pij pokrzyw. Ostatnio nie prostuje i jak najmniej susz w這sy . Wiem , 瞠 moje w這sy przesz造 wiele ,ale chcia豉bym osi庵n望 kolor, w kt鏎ym czuj si dobrze . Chodzi mi o blond , bo ostatnie 2 lata takowy nosi豉m, a na wakacjach w celu odmiany i znudzenia pofarbowa豉m na bardzo ciemny br您 wpadaj帷y w czarny. Tylko, 瞠 w lecie lepiej si w nim czu豉m wiadomo opaleznizna itd, a teraz wydaje mi si za ciemny i mimo wszystko uwa瘸m, 瞠 lepiej mi w blondzie Czekam na porady i dzi瘯uje
dagmarcia2709 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-27, 20:27   #15
fryz5
Zakorzenienie

balejaz moim zdaniem odpada, tandetny to raz a dwa niszczy w這sy.
oczywi軼ie ze obejdzie si bez rozjasniacza i od tego trzeba by這 zacz望! teraz podejrzewam ze wlosy s zniszczone juz i szkoda je ruszac.
wi璚 chcesz blond? powiem tak, jest to mozliwe, ale ci篹kie, wymaga od Ciebie cierpliwo軼i i na pewno nie id do fryzjera! kup dekoloryzator z renee blanche , na堯z go 2-3 razy pod rz康 (zale積ie od tego jakiej dlugo軼i masz w這sy) po dekoloryzacji umyj porz康nie kilkakrotnie specjalnym szamponem zmieniaj帷ym ph , usuwaj帷ym ta ca豉 chemie z w這s闚, zr鏏 w這skom k徙iel rozjasniaj帷 i po這 na koniec farbe w wybranym przez Ciebie odcieniu
Stary 2011-11-28, 12:45   #16
dagmarcia2709
Raczkowanie

Ale jak 2-3 razy u篡 dekoloryzatora? Czyli b璠 musia豉 zrobi to w odst瘼ach czasowych a jak ja si poka輳 na ulicy , bo napewno w這sy bez farby po dekoloryzatorze b璠 nie za ciekawe.. Boj si ju sama robi co z w這sami, 瞠by ich dodatkowo nie niszczy jak co p鎩dzie nie tak Ale szkoda mi r闚nie ponad 100z zostawia u fryzjera, a te nie mam gwarancji , 瞠 w這sy b璠 takie jak chce;/ nie wiem co robi
Stary 2011-11-28, 14:43   #17
fryz5
Zakorzenienie

za 100z fryzjer polozy Ci rozjasniacz i spali Ci wlosy, a ja Ci daje gwarancje ze dekoloryzatorem nie zniszczysz ich wcale. 2-3 rayz pod rz康, mam na mysli to ze od razu, zmywasz i k豉dziesz znowu. potem musisz odpowiednim szamponem umyc w這sy aby nie 軼iemnia造.
Stary 2011-11-28, 15:42   #18
dagmarcia2709
Raczkowanie

Aha chodzi Ci o to, 瞠 od razu 3 razy w tym samym czasie na這篡 umy na這篡 umy itd. pod rz康 aaa no w豉郾ie masz racje dam ze 140 z u fryzjera (ostatnio sobie Pani tyle zarzyczy豉) i moje w這sy pewnie b璠 nier闚nomiernie pokryte albo 鄴速e, a do tego zniszczone konkretnie.. Dzi瘯uje Ci bardzo za rade. A gdzie mog kupi ten dekoloryzator przez internet i orientujesz si mo瞠 ile kosztuje? i jeszcze jakby m鏬 poleci mi ten szampon o kt鏎ym m闚isz, bo nie wiem kompletnie jaka to ma by firma itd . Jeszcze raz dzi瘯i za rady
Stary 2011-11-28, 16:05   #19
fryz5
Zakorzenienie

http://elgon.pl/sklep/neutralizer-sh...gach-p-91.html

ten szampon

http://www.ktpi.pl/p/pl/chak07/chant...ow+2x100g.html

i np ten dekoloryzator, on akurat ta雟zy jest. renee balnche ko這 40zl taka sama pojemno嗆 ale dzia豉nie nieco lepsze

http://allegro.pl/dekoloryzator-rene...939604258.html

osobi軼ie wole renee blanche nie zawod mnie nigdy.
mo瞠sz go dostac na pro-sprz皻 tez.

generalnie mozesz rozejrze si po hurtowniach fryzjerskich w Twoim mie軼ie mo瞠 maj takie produkty
Stary 2011-11-28, 16:27   #20
dagmarcia2709
Raczkowanie

Wole ten lepszy renee blanche a co do tego szamponu mo瞠 znasz jakie ta雟ze? Ale w sumie w ostateczno軼i mog kupi i ten.. No wi璚 zam闚ie produkty farb i do dzie豉 a efektach napisz fryz5 dzi瘯i wielkie za rady!!
Stary 2011-11-28, 17:09   #21
fryz5
Zakorzenienie

wiesz, sam nie uzywalem tego szamponu ale dziewczyny m闚i ze po nim nie ciemniej.
Stary 2011-11-29, 09:56   #22
dagmarcia2709
Raczkowanie

no no rozumiem tylko szkoda, 瞠 nie znasz troszk ta雟zego i r闚nie dobrego szamponu
Stary 2011-11-29, 12:28   #23
li_nka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Ja mia豉m ten sam problem: niechciany czarny, potem czerwone refleksy, itd. Nie b璠 opisywa ca貫j historii bo jest d逝ga, ale zako鎍zenie jest takie, 瞠 znalaz豉m kolor kt鏎y jest naprawd ch這dny i w dodatku tani. Oczywi軼ie dop鏦i nie zacznie si sp逝kiwa, wtedy od razu si ociepla. Chodzi o Artego, do kupienia w sklepie fryzjerskim, 瞠by mie w這sy na poziomie 鈔edni br您 kupuj kolor 6 czyli ciemny blond. Oczywi軼ie odcie popielaty. Tylko trzeba uwa瘸, 瞠by nie przetrzyma, bo mo瞠 wyj嗆 naprawd ciemny. Oni maj tak super ch這dn lini, najlepiej zapyta sprzedawczyni. Wcze郾iej mia豉m Majirel 5.71 i niestety nie dawa rady. W dodatku tubka 150 ml kosztuje chyba ko這 25 z i jest na 3 razy !
li_nka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-01, 15:25   #24
dagmarcia2709
Raczkowanie

Pytanie do fryz5

A mo瞠 by taki szampon:

http://allegro.pl/szampon-do-mycia-w...943724412.html ??
Stary 2011-12-01, 16:11   #25
fryz5
Zakorzenienie

tak, co prawda nie znam tej firmy, ale jest kwasny wi璚 b璠zie dobry.
Stary 2011-12-01, 16:30   #26
dagmarcia2709
Raczkowanie

Dzieki fryz5 ;* Zam闚i ten, bo zam闚ilam dekoloryzator, farb, jeszcze mam w planie kupic rozja郾iacz CONTRA pono jasne w這sy wychodz w razie jakby mi farba blond nie z豉pa豉.. A na szampon brak這 by mi funduszy. A farba Wella Koleston special 12/89 - dziewczyny pisa造 na forum, 瞠 12 najbardziej rozja郾iaj Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie gdzie za 1-2 tyg. mam zamiar robi t rewolucj na g這wie
Stary 2011-12-01, 19:37   #27
fryz5
Zakorzenienie

ok! czekam zatem na efekty powodzenia!
Stary 2012-01-18, 15:51   #28
zuzaka55
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Do Fryz5!!!
Prosz zajmij si moimi w這sami. Je瞠li pracujesz blisko mnie to mo瞠 mog豉bym skorzysta z Twoich us逝g
D逝go farbowa豉m w這sy na ciemn czekolad topchic goldwell a potem mia豉m na to elumen nak豉dany w podobnym kolorze 瞠by w這sy si 鈍ieci造 od jakiego czasu korci這 mnie 瞠by ten kolor rozja郾i chcia豉m taki naturalny zimny jasny br您owy taki jak ma Marina ㄆczenko na tym zdj璚iu co to za kolor???!?http://www.pudelek.pl/artykul/37596/...deo_z_imprezy/ to ta w bia貫j bluzce i czarnych getrach
http://www.pudelek.pl/artykul/36962/...re_za_granica/
Fryzjerka rozja郾i豉 mi w這sy i na這篡豉 na to chyba topchic goldwell 6SB.
W這sy s br您owo-miedziane z rudym pigmentem ochyda 幢e si czuje prosz napisz jaki mo瞠 mie kolor Marina bo ten bardzo mi si podoba.
Mog by profesjonalne kosmetyki do w這s闚 .
\Bardzo prosz o pomoc bardzo
zuzaka55 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-18, 17:12   #29
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zuzaka55 Poka wiadomo嗆
Do Fryz5!!!
Prosz zajmij si moimi w這sami. Je瞠li pracujesz blisko mnie to mo瞠 mog豉bym skorzysta z Twoich us逝g
D逝go farbowa豉m w這sy na ciemn czekolad topchic goldwell a potem mia豉m na to elumen nak豉dany w podobnym kolorze 瞠by w這sy si 鈍ieci造 od jakiego czasu korci這 mnie 瞠by ten kolor rozja郾i chcia豉m taki naturalny zimny jasny br您owy taki jak ma Marina ㄆczenko na tym zdj璚iu co to za kolor???!?http://www.pudelek.pl/artykul/37596/...deo_z_imprezy/ to ta w bia貫j bluzce i czarnych getrach
http://www.pudelek.pl/artykul/36962/...re_za_granica/
Fryzjerka rozja郾i豉 mi w這sy i na這篡豉 na to chyba topchic goldwell 6SB.
W這sy s br您owo-miedziane z rudym pigmentem ochyda 幢e si czuje prosz napisz jaki mo瞠 mie kolor Marina bo ten bardzo mi si podoba.
Mog by profesjonalne kosmetyki do w這s闚 .
\Bardzo prosz o pomoc bardzo
je瞠li masz rude to k豉d popiel, czyli niebieski, moze pobaw si mixami niebieskimi. jest watek o ch這dnych br您ach i uwa瘸m 瞠 tam Ci dziewczyny pomog one si bardziej znaj na tonowaniu mixami ode mnie powiem tylko tyle, to musi byc niebieski kolor zeby zgasi rudo嗆.

btw, ja nie pracuje
Stary 2012-02-08, 23:04   #30
daisy333
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

2 tyg temu mia豉m dekoloryzacje z czarnych w這s闚 na br您 zastanwiam si jaki odcie majiler na這篡, by by造 piekne jasno br您owe , kasztanowe cos w tym odcieniu. Chce to zrobic z pomoca kolezanki w domu. Prosze o rady!!!!!
daisy333 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
czerwone, farbowanie, wlosy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-07-29 23:11:36

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.