czerwony pigment we w這sach i problem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-10-18, 16:56   #31
coco chanel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72
Dot.: czerwony pigment we w這sach i problem

Ja r闚nie mia豉m ogni軼ie czerwone w這ski. A oto jak si pozby豉m czerwieni. 2x nalo篡lam na w這sy dekoloryzator elgon (po 2 saszetki). Mia豉m naturalny ciemny odrost, kt鏎ego elgon nie ruszy. Na to nalo篡lam farb jasny blond tylko uwaga nie na odrosty, bo by je rozja郾i這. Tam gdzie po這篡豉m jasny blond na wyplukanych elgonem w這sach (nie odrostach) wyszed mi taki jasny br您. Czyli od g這wy mia豉m naturalny ciemny kolor odrostu, dalej ten jasny br您. I co dalej zrobi豉m 瞠by to jako wygl康a這? Rozjasnilam ko鎍e rozjasniaczem 2x. Za pierwszym razem do lini mniej wiecej oczu -nieregularnie nakladalam r瘯oma tak 瞠by nie by這 wyra幡ej granicy. Nakladalam wcierajac r瘯oma od do逝 w g鏎. Potem to zmylam i wtarlam jeszcze raz w same ko鎍e 瞠by by造 najjasniejsze. Tak oto zesz造m z czerwieni do modnego ombre. Wysz這 swietnie, kole瘸nki nie wierz ze sama to zrobi豉m. Ko鎍e s wysuszone wcierajac w nie olej kokosowy, arganowy i jedwab, kr璚 mi si naturalnie, nie u篡wam suszarki ich kondycja jest teraz ok po tych olejkach. Zapuszczam je teraz, od g這wy rosn mi ciemne, ale wyglada to dobrze przy tym ombre co sobie zrobi豉m, wracam do naturalnego koloru, powoli b璠 podcinac te jasne ko鎍e mam nadzieje ze kogo zainspiruje do powrotu do naturalnego koloru, farbowac trzeba b璠zie jak si siwe pojawia.
coco chanel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-19, 14:46   #32
Barbarka34
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Wpisy w blogu: 1

Toner mo瞠 pom鏂!
Stary 2014-01-10, 12:38   #33
paola1289
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

witam. troszke sobie poczytalam i mam juz plan na swoje wlosy... od poczatku... lubie czerwony kolor na glowie wracam do niego raz w roku,zazwyczaj w okresie zimy aby troche ozywic twarz... farbuje je farba garniera 1 w miesiacu aby pokryc odrost i wyrownac kolor ,a co tydzien nakladam taka(jak ja to mwie) plakatowke do wlosow,zmywa sie po kilku myciach,i tak sobie odswierzam ten bardzo szybko wyplukujacy sie kolor
ale tez zawsze po przyjsciu wiosny nabieram ochoty na ciemny prawie czarny braz-zblizony do mojego naturalnego...i wtedy chcialabym aby moje wlosy sobie odpoczely,ale niestety nie wystarcza polozenie farby raz na 2 miesiace...po tyg wymagaja farbowania...bo przebija czerwien i wtedy sobie obiecuje,ze nigdy wiecej czerwieni! ale kocham czerwone wlosy i do nich jak narazie ciagle wracam i tu moje pytanie: czy jezeli (tak jak bylo polecone w watku) naloze na ta wyplukana juz czerwien blad 7 garnier,zrobie ta pigmentacje itd. a pozniej naloze ciemny,zimny braz tez z garniera to czy istnieje mozliwosc,ze zbyt szybko nie ujrze tych czerwonych przeswitow? i jak dokladnie przeprowadza sie ta pigmentacje?

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

a! i dekoloryzacja nie wchodzi u mnie w gre,poniewaz zawsze przed czerwienia musze zastosowac rozjasniac,wiec mojego naturalnego pigmentu juz nie ma wiec dekoloryzator sciagnie mi do rudego...
paola1289 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-19, 10:23   #34
X_sylvia_X
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy Dot.: czerwony pigment we w這sach i problem

Jeste moj ostatni desk ratunku...Mam ten sam problem, mia豉m w這sy farbowane na czarno przez ostatnie 2 lata i postanowi豉m to zmieni... Na swoje krucze pi鏎ka na這篡豉m elgon, i super - wied幟a znikn窸a zostawi豉 za to po sobie wnerwiaj帷 czerwon po鈍iat na ca造ch w這sach, z wyj徠kiem odrost闚 kt鏎e z豉pa這 na taki blady, 鈔edni blond. Reszta w這s闚 wysz豉 ciemnokasztanowa...Chcia abym mie kolorek ciut ja郾iejszy od swojego naturalnego, a jestem szatynk (do嗆 ciemn), mia豉m kiedy pi瘯ny kolor z loreala preference ue1, to by rozja郾iaj帷y naturalny kasztan, na moich w這sach by to ja郾iutki br您 ze z這t po鈍iat i taki mi si teraz marzy z powrotem Po dekoloryzacji odczeka豉m 3 dni i na這篡豉m loreal preference jasny bursztyn... Wzi窸o odrosty... reszta wysz豉 ciemna, pod 鈍iat這 wali czerwieni, z daleka czarne jak kret... M鎩 facet si cieszy bo lubi brunetki a ja p豉cz 瞠 moja walka zako鎍zona kl瘰k i zosta豉m zn闚 czarnul... Co zrobi, 瞠by pozby si tej czerwieni i og鏊nie ciemnych w這s闚?
X_sylvia_X jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-05, 22:22   #35
kalarepa86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Witam wszystkich

Poczyta豉m troch Wasze odpowiedzi bo mam podobny problem.

W pa寮zierniku 2012 zafarbowa豉m w這sy czerwieni mahoniow z palette bo do tamtego czasu farbowa豉m w這sy karmelami i innymi rudo軼iami. Przegi窸am. Kolor w瘸r si na amen.

Od tamtego czasu farbowa豉m dalej brownie i ciep造mi kolorami z casting creme gloss, kt鏎y wyr闚nywa造 w miar kolor, ale zarazem o篡wia造 ten czerwony pigment. W grudniu tamtego roku zafarbowa豉m ciemnym br您em i teraz co zafarbuj, to nie do嗆 瞠 mam d馧 ciemny, to po jakim czasie mam prze鈍ity czerwone. Ostatnio zafarbowa豉m cynamonowym br您em z Joanny, za rada Pani w drogerii koliber i to by b陰d, bo g鏎 mam jasna, a d馧 ciemny.

Ka盥a fryzjerka, kt鏎 pytam m闚i o dekoloryzacji, ale m闚i te, 瞠 strasznie mi to zniszczy w這sy - my郵a豉m, 瞠by u篡 produkt闚, kt鏎e poleca tu kiedy fryz, ale poza dekoloryzatorem to nie wiem o jaki ten szampon chodzi這, kt鏎y dobrze zmywa t chemi z w這s闚. No i czy konieczna jest dekoloryzacja - nie da這by dary tego pigmentu jako zneutralizowa u篡waj farby z pigmentem niebieskim lub zielonym jak tu wspominano? Pytam, bo nie wiem ju co robi. Nie chc zniszczy i spali w這s闚 u fryzjerki, a w efekcie ich 軼i望 o po這w, bo pod koniec maja mam wesele przyjaci馧ki, a chc jako wygl康a.

Dzi瘯i za pomoc.
kalarepa86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-05, 22:55   #36
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

P鎩d do innej fryzjerki, kt鏎a wie, co robi, bo widz, 瞠 瘸dna z nich nie mia豉 zielonego poj璚ia o swoim zawodzie - dekoloryzacja i rozja郾ianie to 2 r騜ne rzeczy, z czego rozja郾ianie mo瞠 popali w這sy, dekoloryzacja nie
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-12-28, 20:29   #37
StillOli
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
GG do StillOli

dziewczyny mysle, 瞠 chyba w dobrym w徠ku pisze od roku nosze czerwien ostatnio z londy ognista czerwien ale zachcia這 mi sie zn闚 mojej ukochanej rudo軼i i tak oto Loreal piure paprika cudownie ufarbowal mi odrosty na rudo a reszte tylko rojasnil i troche przelamal rudym...mysle sobie pofarbuje sie znow za 3 tyg to powinno sie naprawic kupi豉m tym razem venita 7.4 plomienna iskra bez amoniaku bo przeciez zawsze za 2-3 razy i z czerwonego na rudy przechodzi豉m a teraz masakra jakis uparty ten czerwony :/ teraz wygladam tak jak na zdjeciu i chce miec ten rudy co na odrostach ale mam krecone wlosy i boje sie tknac rozjasniacz bo juz kiedys masakre na glowie zrobilam i loki ledwo zy造

macie jakies pomys造? jak pozbyc sie tej czerwieni zeby przy kolejnym farbowaniu Venita wyszed mi rudy?

Moja pierwsza hybryda: 24.11.2014
Dbam o w這sy - moi ulubie鎍y: Od篡wka do w這s闚 Hergon II, Joanna z kreatyn, Faramona Herbal Care Len, Boots Essentials Curl Creme.
StillOli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-14, 16:52   #38
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Ja bym zrobi豉 dekoloryzacje.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-12, 11:04   #39
MafiaCukierkowa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
jak pozby si czerwonego pigmentuz w這s闚?

Witam jaki czas temu farbowalam w這sy czerwon farb do pasemek ze sklepu fryzjerskiego. Kolor ju si dosy wyp逝ka,wi璚 chcia豉m powr鏂i do jakiego br您u. Problem w tym,瞠 farba nie pokry豉 w這s闚 w miejsce gdzie czerwona farba by豉 najjasniejsza ,czyli na g鏎ze g這wy... i teraz moje drogie Panie pytanie-czy jest jaki spos鏏,by w domu pozby si tej czerwieni? Mo瞠 k徙iel rozjasniajaca?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150312_104521.jpg (132,8 KB, 15 za豉dowa)
MafiaCukierkowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-12, 15:31   #40
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Mo瞠sz spr鏏owa. Ewentualnie, pigmentacja powinna si przyda.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-29, 22:57   #41
asiaorchidea
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

cze嗆, prawdopodobnie pisz w dobrym miejscu. Mam problem. Posz豉 do fryzjerki aby zrobi豉 mi karmelowy kolor w這s闚. Mia豉m 3 cm odrosty swoje( ciemny br您) oraz jasny blond pozosta豉 d逝gos w這sa. Ca貫 w這sy wysz造 ok po za odrostem s rude, najpierw by造 ciemne potem po poprawce( po na這zeniu dowiedzia豉m si, 瞠 farba na 12% wodzie!) zrobi造 sie jasno rude, potem pasemka delikatnie zrobione( one s okej. Reasumuj帷 nadal mam rudy odrost w kolorze marchewki, chce sie go pozby ale nie chce zniszczy bardziej w這s闚 i chce pozna opinie, otrzyma od Was pomoc, co mam z nimi zrobi bo jestem w desperacji i mam ochote wzi望 rozja郾iacz i zrobi co z tym czyta豉m jednak, 瞠 s mniej szkodliwe sposoby... prosze nie odsy豉jcie mnie do salonu, na razie mam problem z zaufaniem ...
asiaorchidea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-29, 23:11   #42
Wutkje
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

Cytat:
Napisane przez asiaorchidea Poka wiadomo嗆
cze嗆, prawdopodobnie pisz w dobrym miejscu. Mam problem. Posz豉 do fryzjerki aby zrobi豉 mi karmelowy kolor w這s闚. Mia豉m 3 cm odrosty swoje( ciemny br您) oraz jasny blond pozosta豉 d逝gos w這sa. Ca貫 w這sy wysz造 ok po za odrostem s rude, najpierw by造 ciemne potem po poprawce( po na這zeniu dowiedzia豉m si, 瞠 farba na 12% wodzie!) zrobi造 sie jasno rude, potem pasemka delikatnie zrobione( one s okej. Reasumuj帷 nadal mam rudy odrost w kolorze marchewki, chce sie go pozby ale nie chce zniszczy bardziej w這s闚 i chce pozna opinie, otrzyma od Was pomoc, co mam z nimi zrobi bo jestem w desperacji i mam ochote wzi望 rozja郾iacz i zrobi co z tym czyta豉m jednak, 瞠 s mniej szkodliwe sposoby... prosze nie odsy豉jcie mnie do salonu, na razie mam problem z zaufaniem ...
Kolor marchewki zneutralizuje niebieski. Na堯 na odrost farb w kolorze, jaki chcesz uzyska + kilka cm mixtonu niebieskiego.
Albo 豉twiej, farb z jedynk po kropce. Najlepiej podw鎩n.

Edytowane przez Wutkje
Czas edycji: 2015-07-29 o 23:17
Wutkje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
czerwone, farbowanie, wlosy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-07-29 23:11:36

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.