Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-21, 23:09   #2971
Klolcia
Zadomowienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie mozna? ale ja zamawialam probki Lily Lolo tylko ze z angielskiej strony

tylko juz dawno temu nie wiem jak teraz
Fakt, pisałam o polskiej stronie. Z angielskiej strony na pewno da się zamówić same próbki. W Polsce trzeba coś kupić, żeby je dostać

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajowe to wszystko. Napisz jak się to mleczko BTB spisuje. Mam z tej serii dla dzieci do całego ciała mleczko, chociaż jak dla mnie ciut za ciężkie do twarzy, więc tylko czasem podkradam synowi.
Mleczko Born to Bio mam już jakiś czas i sama nie wiem co o nim myśleć. Zdziwiła mnie na początku jego konsystencja, bo to taki gęsty płyn, a nie mleczko. Makijaż zmywa bardzo dobrze, ale nawet po przepłukaniu twarzy wodą pozostaje warstewka kosmetyku. Przestałam go używać, bo miałam wrażenie, że pogarsza moją cerę, chociaż nic konkretnego mi po nim nie wyskoczyło. Takie tylko moje wrażenie było. Dużo lepiej spisywało się mleczko Marilou Bio.
Jak chcesz mogę wysłać Ci trochę na przetestowanie
Klolcia jest offline  
Stary 2012-01-21, 23:17   #2972
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

A co nawilżającego do ciała polecacie? Mam ostatnio przez problemy z tarczycą bardzo suchą skórę i nie mogę sobię z nią poradzić.
zetuzetia jest offline  
Stary 2012-01-21, 23:25   #2973
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Fakt, pisałam o polskiej stronie. Z angielskiej strony na pewno da się zamówić same próbki. W Polsce trzeba coś kupić, żeby je dostać

Mleczko Born to Bio mam już jakiś czas i sama nie wiem co o nim myśleć. Zdziwiła mnie na początku jego konsystencja, bo to taki gęsty płyn, a nie mleczko. Makijaż zmywa bardzo dobrze, ale nawet po przepłukaniu twarzy wodą pozostaje warstewka kosmetyku. Przestałam go używać, bo miałam wrażenie, że pogarsza moją cerę, chociaż nic konkretnego mi po nim nie wyskoczyło. Takie tylko moje wrażenie było. Dużo lepiej spisywało się mleczko Marilou Bio.
Jak chcesz mogę wysłać Ci trochę na przetestowanie
Dziękuję, ale Twoja opinia w zupelności mi wystarczy, mam identyczne odczucie po tym mleczku dla dzieci

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
A co nawilżającego do ciała polecacie? Mam ostatnio przez problemy z tarczycą bardzo suchą skórę i nie mogę sobię z nią poradzić.

Mialam balsam alverde anti age, fajny owocowy zapach, fajnie nawilżalo, nie drogie. Obiecalam, sobie, że jeszcze kupię jak bedzie możliwość. A drugie to AA Eco dyniowe, jak dla mnie i syna rewelka, ale koszmarnie niewydajne, male opakowanie niestety. Mialam alterre z brzoskwinią i liczi i dr Scheller'a balsam, ale nie polecam.
Korah jest offline  
Stary 2012-01-22, 00:51   #2974
seszene
Raczkowanie

Cytat:
ja znowu wyskoczę z masłem shea ja miałam wersję jojoba i róża- oczywiście ujawnia się moja mania na różany zapach :P na moją suchą skórę nóg bardzo pomogło no i drogie nie jest. reszta to mam balsam z salco au naturel- różany- ale on już nie jest tak baaaardzo nawilżający i tej samej marki masło biała orchidea to już ma konkretniejszą konsystencję i daje radę ale najbardziej polecam opcję nr 1
seszene jest offline  
Stary 2012-01-22, 10:33   #2975
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
hmmm... fakt, maslo shea bedzie dobra opcja. ten alverde, o ktorym pisze Korah, jest tez dobry - mam go no i zapach fajny. ale pod wzgledem nawilzenia nie pobil mojej "mieszanki na szybko" - alterry bezzapachowej pol na pol z jakas dobra oliwka spisalo sie toto i latem po plazy i teraz, na mrozach
cloche jest offline  
Stary 2012-01-22, 10:39   #2976
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

dziękuję za propozycje )

a ja jeszcze o tym szamponie Volume YR. musiałam wczoraj umyć włosy przed nałożeniem henny. i bez warstwy oleju na włosach ten szampon spisał się świetnie. nie splątał, włosy jeszcze w czasie mycia były miękkie, ładnie pachnie. zostawiłam je same sobie do wyschnięcia i były puszyste i mięciutkie, ładnie błyszczały. w ogóle ich nie obciążył. no i bardzo podoba mi się zapach
zetuzetia jest offline  
Stary 2012-01-22, 11:30   #2977
grazkako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mialam balsam alverde anti age, fajny owocowy zapach, fajnie nawilżalo, nie drogie. Obiecalam, sobie, że jeszcze kupię jak bedzie możliwość. A drugie to AA Eco dyniowe, jak dla mnie i syna rewelka, ale koszmarnie niewydajne, male opakowanie niestety. Mialam alterre z brzoskwinią i liczi i dr Scheller'a balsam, ale nie polecam.
Korah jeszcze troche i bedzie możliwość . Piszesz o tym balsamie ? Mam aloesowo-oliwkowy i powiem , że pachnie tak sobie nuta alkoholu się przebija.
Stary 2012-01-22, 11:32   #2978
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Beeets pytałaś jak dążę do minimalizmu (dążęto słowo klucz, bo jeszcze mi spooooro brakuje ) Najpierw wywaliłam wszystko co przeterminowane. Potem zrobiłam listę wszystkich kosmetyków które mam. Jak się czarno na białym zobaczy ile się tego ma, to odchodzi ochota na zakupy Potem zrobiłam sobie listę, co jest mi konkretnie potrzebne (np. nie będę kupować kremu do stóp, skoro i tak nie używam albo najlepszy peeling to samorobiony; jeden olej można stosować do włosów, ciała, kąpieli, nie potrzeba 3 różnych produktów). Przede wszystkim konsekwentnie zużywam otwarte rzeczy i nie otwieram nowego opakowania dopóki nie skończę poprzedniego. Jak się ma 5 otwartych żeli pod prysznic to warto zostawić dwa (żeby był płodozmian ) a pozostałe schować do szafki i wyjmować, jak się skończy poprzedni. Wrażenie jest takie, jakby się kupiło nowe Poza tym produkty, które wiem że nie będę używać, oddaję przyjaciółkom, wrzucam na wymiankę (za coś potrzebnego lub książki), można też sprzedawać na Allegro.
Powoli powoli i w zależności od wielkości zapasów w ciągu kilku miesięcy dochodzimy do celu

kotwilka
, kochana dziękuję
wszystkie twoje rady wdrożę w życie i to jak najszybciej

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2012-01-22, 11:49   #2979
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Korah jeszcze troche i bedzie możliwość . Piszesz o tym balsamie ? Mam aloesowo-oliwkowy i powiem , że pachnie tak sobie nuta alkoholu się przebija.
ja nie Korah, ale tak, to ten pachnie super, alkoholu nic nie czuc

zetuzetia, ja bede probowala inne szampony yr... podobno ten na polysk tez jest fajny. obwacham je przy najblizszej okazji i sprobuje. pokrzywowy i stymulujacy przekonuja mnie w 100%, a wszystkie maja podobne sklady, wiec mysle, ze bedzie dobrze

Edytowane przez cloche
Czas edycji: 2012-01-22 o 11:51
cloche jest offline  
Stary 2012-01-22, 11:53   #2980
grazkako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
[SIZE=2][FONT=Verdana]ja nie Korah, ale tak, to ten pachnie super, alkoholu nic nie czuc
Dzięki Marta .No to kolejna pozycja na liście zakupów
Stary 2012-01-22, 12:39   #2981
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Beeets pytałaś jak dążę do minimalizmu (dążę to słowo klucz, bo jeszcze mi spooooro brakuje ) Najpierw wywaliłam wszystko co przeterminowane. Potem zrobiłam listę wszystkich kosmetyków które mam. Jak się czarno na białym zobaczy ile się tego ma, to odchodzi ochota na zakupy Potem zrobiłam sobie listę, co jest mi konkretnie potrzebne (np. nie będę kupować kremu do stóp, skoro i tak nie używam albo najlepszy peeling to samorobiony; jeden olej można stosować do włosów, ciała, kąpieli, nie potrzeba 3 różnych produktów). Przede wszystkim konsekwentnie zużywam otwarte rzeczy i nie otwieram nowego opakowania dopóki nie skończę poprzedniego. Jak się ma 5 otwartych żeli pod prysznic to warto zostawić dwa (żeby był płodozmian ) a pozostałe schować do szafki i wyjmować, jak się skończy poprzedni. Wrażenie jest takie, jakby się kupiło nowe Poza tym produkty, które wiem że nie będę używać, oddaję przyjaciółkom, wrzucam na wymiankę (za coś potrzebnego lub książki), można też sprzedawać na Allegro.
Powoli powoli i w zależności od wielkości zapasów w ciągu kilku miesięcy dochodzimy do celu

Sekretny - zerknij na mojego bloga, tam opisałam metodę, którą wdrażam (w skrócie: 2 miesiące = 1 nawyk podzielony na 8 kroków; 1 krok=1 tydzień).
Rady podobne do moich.
No idę, idę zerknąć. Tylko moich celów chyba się nie da w krokach zrobić.

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2012-01-22, 12:39   #2982
hola ola
Zakorzenienie

Ankaza kuszenie kremem pod oczy zakazane, bo ja jak Anula na szamopny reaguje

czy znacie Yes to Tomatoes Trouble Free Facial Wash mam propozycje wymiany na ten specyfik..
hola ola jest offline  
Stary 2012-01-22, 13:40   #2983
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
za wszystkie twoje rady i kuszenia
kuś nadal, tego nigdy za wiele

Cytat:
lekkie - lotion babydream różowy
cięższe - olejki do ciała alterry, suhada, shea oczywiście rózniez super moim zdaniem na noc (n. te naturado, o których ostatnio Sekretny pisała)

Dziewczyny - parę słów odnosnie olejku khadi na porost dzieki Anakazar, od której mam próbkę . Porównuje go do sesy.
Napewno lżejszy i rzadszy od sesy nie przechodzi w forme stałą, więc duuużo łatwiej sie nakłada i duuużo łatwiej zmywa
Po umyciu włosy sa tez zdecydowanie lżejsze niz po sesie. Pół godziny szukałam odpowiedniego słowa na okreslenie tego wrażenia - i to jest własnie słowo "lżejsze"
Nie wiem jeszcze czy to plus czy niekoniecznie - nie wyrobiłam sobie jeszcze zdania co do tego, czy przypadkiem ta lekkość nie jest powodowana mniejszym odżywieniem. Na takie stwierdzenia potrzebuje więcej czas i testów. Ale jednoczesnie włosy nie sa tak sprężyste.......... I mniej mi sie błyszczą niz po sesie chyba - ale powiem od razu, że tak mi sie wydaję a nie jetem pewna, od długiego czasu mam dość ładnie błyszczące włosy, więc w tej kwestii różnice są bardzo subtelne.
Zobaczymy po jakim czasie włosy będą dopominały sie o kolejne olejowaie - z sesa moge to robic nawet raz na miesiąc i nie narzekają
W każdym razie kupię olej khadi - ale ten z amlą
Łatwość nakładania i zmywania to duzy plus, brak obciążenia pomimo byle jakiego zmycia jeszcze wiekszy (nawet jesli miałabym nakładac częściej to nie szkodzi).
Tak po pierwszym uzyciu nasuwa mi sie taki oto wniosek ogólny - dla włosów w jako takiej kondycji olej khadi super dla włosów wymagających silnego kopa sesa bedzie lepszym wyborem
Stary 2012-01-22, 13:45   #2984
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Dziewczyny czy któraś z Was miała może maseczkę błotną z perłami z BU? Będę tam w tym tygodniu robić zamówienie i przy okazji spojrzałam na maseczki, bo ta z Hesh mi nie podeszła w ogóle, a ta z Noni jest zwyczajna, średnia, więc szukam czegoś innego. Myślałam o tej, co Korah z Bielendy polecała, ale skoro już robię zakupy na BU to może stamtąd bym wzięła.

Treningi

Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-01-22 o 13:49
Stary 2012-01-22, 14:20   #2985
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość

Tak to właśnie ten witaminowy, zapach owocowy, takie mango, ale nie duszący. Balsam mi bardzo odpowiada, jest lekki, ale nawilża i wygladza, dobrze się rozprowadza. Używałam go latem i ani razu nie mialam przesuszonej skóry. Może być ciut za słaby dla skóry bardzo suchej, ale niekoniecznie. Na pewno jeśli nie okaże sie rewelacyjny, to dużo pomoże. Warto się na niego skusić. Natomiast moja mama ma jaśminowy, który już nie jest taki fajny.
Jeśli szukasz czegoś na już to polecam też Ziaja Med fizjoderm balsam. Poczytaj o nim w KWC.
Korah jest offline  
Stary 2012-01-22, 14:24   #2986
Sicilia
Zadomowienie

Oto mój niekoniecznie minimalistyczny (choć taki jest target) najnowszy zbiór:
1) peeling do ciała pat&rub.
2) na nim stoi oliwka do ciała dla dzieci pat&rub, która robi za balsam do ciała, krem ujędrniający, krem do stóp.
3) krem do twarzy declare z zielonej serii z certyfikatem NaTrue - nadaje się jako krem na dzien, na noc, pod oczy, na szyję. Jest naprawdę świetny, dobrze nawilża i odżywia skórę twarzy, ładne opakowanie airless (żadne dłubanie paluchem w słoiczku.
4) na kremie stoi krem pod oczy NONI, który używam na noc, gdy nie stosuję kremu 3)
5) obok Triacneal, choć wolałam starą wersję Diacneal, ale póki co nie znalazłam nic lepszego na wypryski.
6) dezodorant crystal essence - klasyka gatunku.
7) olej kokosowy - robi za płyn do demakijazu oczu, serum na końcówki włosów, balsam do ciała, krem do skórek wokół paznokci, krem do rąk.
8) serum z wit. C nuFountain - wiele już o nim pisałam, wciąż do niego wracam, jeden z moich niezbędników.
9) nowość kolagen Anna Pikura, skład INCI: kolagen. (tak i kropka). Dopiero zaczynam używać jako serum pod krem. Trzymam w lodówce.
10) najlepszy jaki miałam krem z filtrem od John Masters Organics, rewelacyjna konsystencja, nie czuć w ogóle tego mineralnego tępego poślizgu filtrowego. Uwielbiam.
11) hydrolat oczarowy z ZSK jako tonik trądzikowy.
12) krem do mycia twarzy NONI, całkiem niezły i tani, z Rossa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zbior 01 2012.jpg (123,7 KB, 107 załadowań)

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2012-01-22, 14:32   #2987
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
.

a serum z witC gdzie do nabycia?
Stary 2012-01-22, 14:50   #2988
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:
2) na nim stoi oliwka do ciała dla dzieci pat&rub, która robi za balsam do ciała, krem ujędrniający, krem do stóp.
3) krem do twarzy declare z zielonej serii z certyfikatem NaTrue - nadaje się jako krem na dzien, na noc, pod oczy, na szyję. Jest naprawdę świetny, dobrze nawilża i odżywia skórę twarzy, ładne opakowanie airless (żadne dłubanie paluchem w słoiczku.
4) na kremie stoi krem pod oczy NONI, który używam na noc, gdy nie stosuję kremu 3)
5) obok Triacneal, choć wolałam starą wersję Diacneal, ale póki co nie znalazłam nic lepszego na wypryski.
7) olej kokosowy - robi za płyn do demakijazu oczu, serum na końcówki włosów, balsam do ciała, krem do skórek wokół paznokci, krem do rąk.
8) serum z wit. C nuFountain - wiele już o nim pisałam, wciąż do niego wracam, jeden z moich niezbędników.
9) nowość kolagen Anna Pikura, skład INCI: kolagen. (tak i kropka). Dopiero zaczynam używać jako serum pod krem. Trzymam w lodówce.
10) najlepszy jaki miałam krem z filtrem od John Masters Organics, rewelacyjna konsystencja, nie czuć w ogóle tego mineralnego tępego poślizgu filtrowego. Uwielbiam.
Sicilio jak dobrze, że wkleiłaś swój zbiór! Masz kosmetyki o które muszę Cię zapytać bo akurat nad nimi dumałam
1.Krem declare- to ten nawilżający czy odżywczy? U mnie w aptece koło domu wprowadzili declare, oglądałam ostatnio te kosmetyki i ta linia baardzo mnie zainteresowała A jak Ty masz i chwalisz to sama rozumiesz, wpiszę na wish listę.
2.serum z wit c- gdzie kupiłaś?
3. to samo pytanie dotyczące kolagenu. Nie zapycha Cię?
4.Krem do mycia Noni jest na mojej liście bo właśnie wyciskam resztki alterry. Jaką ma konsystencję? Wart zakupu?

Twój zbiorek jest piękny A czego używasz do włosów?
A i jeszcze jedno- malujesz się? Czy krem JMO współgra z makijażem?
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2012-01-22, 15:49   #2989
Paulina1000
Rozeznanie

Dziewczyny kochane! Jakich past do zębów używacie?

Muszę jakąś kupić, bo kończy mi się bezfluorowa pasta, która przywiozłam z Niemiec. Mam taki system, że rano i po jedzeniu używam bezfluorowej,a wieczorem elmexa czerwonego.
Nie wiem co kupić, kiedyś miałam L'angelice, ale teraz myślę nad jakaś z certyfikatem np. Laverę lub Urtekram. Co polecacie?
Paulina1000 jest offline  
Stary 2012-01-22, 16:14   #2990
cloche
Zakorzenienie

ja tak na probe kupilam paste do zebow lavera, chyba z serii basis sensitiv. i uwazam, ze jest spoko, ale porownania z innymi pastami naturalnymi nie mam. ani tez nie wiem, czy dba wystarczajaco o zeby. w sumie to kto to wie
cloche jest offline  
Stary 2012-01-22, 16:22   #2991
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Sicilia pikne to wszystko i takie wszechstronne

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-01-22, 16:43   #2992
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Nie było mnie 3-4 dni i 10 stron do nadrabiania
Podpisuję się pod zachwytami maskami Bielendy. Są cudowne, tanie i bardzo wydajne. 10 użyć to ściema producenta, 15 to minimum. Chyba, że ktoś ma bardzo dużą buzię Jeszcze dwa tygodnie i będę mogła ich znowu używać. Zamówiłam witaminową i cytrusową (polecam do cer trądzikowych, wrażliwych, z przebarwieniami)

Hola ola, na prawdę aż tak Ci śmierdzi Logona? Przyzwyczaisz się może... Ja już nie zwracam uwagi na ten zapach (kończę drugie opakowanie) mam nadzieję, że przy dłuższym użytkowaniu będziesz z niej zadowolona

Sekretny, serio próbka Sanoflore wystarcza na tak wiele użyć? Jeśli krem jest taki wydajny, to opłaca się go kupić bez zastanowienia. Zapisuję go sobie

Jeśli tak zachwalacie koncentrat AMB, to muszę go mieć. Kusicielki!

Piękne zakupy Dziewczyny zrobiłyście

jp91 jest offline  
Stary 2012-01-22, 17:05   #2993
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

do mnie może jutro dojdą te maski Bielendy, jedna ze spiruliną, druga z rutyną
co można pod nie używać?
zetuzetia jest offline  
Stary 2012-01-22, 17:12   #2994
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Sekretny, serio próbka Sanoflore wystarcza na tak wiele użyć? Jeśli krem jest taki wydajny, to opłaca się go kupić bez zastanowienia. Zapisuję go sobie
No wiesz. U mnie żel pod prysznic 250 ml starcza na miesiąc, szampon tak samo. Żel z dr Schellera miałam 6 miesięcy, a używałam codziennie. Inni pisali, że starcza na 2-3 tygodnie. Mi baaaaaaaaaardzo wolno schodzą kosmetyki (nie mam pojęcia czemu) i pewnie stąd próbkę 1,5 ml miałam na jakieś 9-10 użyć.

Dziewczyny, a gdzie zamówiłyście te maseczki z Bielendy, na allegro?

Treningi

Stary 2012-01-22, 17:19   #2995
Sicilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

a serum z witC gdzie do nabycia?
Serum zamawiam przez amazon. Razem z przesyłką płacę niecałe 30$. Przesyłka jest błyskawiczna, to już chyba moje trzecie serum. Za każdym razem szybko i sprawie do mnie dochodzi.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Sicilio jak dobrze, że wkleiłaś swój zbiór! Masz kosmetyki o które muszę Cię zapytać bo akurat nad nimi dumałam
1.Krem declare- to ten nawilżający czy odżywczy? U mnie w aptece koło domu wprowadzili declare, oglądałam ostatnio te kosmetyki i ta linia baardzo mnie zainteresowała A jak Ty masz i chwalisz to sama rozumiesz, wpiszę na wish listę.
2.serum z wit c- gdzie kupiłaś?
3. to samo pytanie dotyczące kolagenu. Nie zapycha Cię?
4.Krem do mycia Noni jest na mojej liście bo właśnie wyciskam resztki alterry. Jaką ma konsystencję? Wart zakupu?
Twój zbiorek jest piękny A czego używasz do włosów?
A i jeszcze jedno- malujesz się? Czy krem JMO współgra z makijażem?
Krem declare mam odżywczy (30+) i jestem z niego naprawdę zadowolona, ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Kolagen dopiero zacznę używać, bo to nówka-sztuka
Krem Noni jest bardzo fajny, ma konsystencję typowego kremu, co mnie zdziwiło na początku, ale bardzo ładnie się rozpuszcza w wodzie.
Jeśli chodzi o włosy, to czekam na szampon koumaye, który mi poleciała Anula. Za najepsze uważam oczywiście produkty JMO
Filtr JMO jak najbardziej nadaje się pod makijaż, bo się szybko wchłania.
Maluję się Nie mam nowych nabytków kolorowych, ale w skrócie to używam korektor pod oczy beżowy w kremie Pixie Cosmetics, podkład mineralny (wciąż mam różne próbki Pixie, Lily Lolo, blusche), matuję pudrem bambusowym z jedwabiem, mam czarną kredkę i tusz alva (oba polecam, tusz się w ogóle nie osypuje), błyszczyk kolorowy logona. Cienie też w próbkach mineralne, podobnie róż do policzków.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Sicilia pikne to wszystko i takie wszechstronne
A dziękuję Po latach prób i błędów kompletuję swoją własną listę the best of

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2012-01-22, 17:20   #2996
anula_ga
Zakorzenienie

kupiłam krem pod oczy safea.

Sicilia dziękuję za odpowiedź
Wciąż sie czaje na ten tusz alvy.........

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-22 o 17:23
anula_ga jest offline  
Stary 2012-01-22, 17:21   #2997
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Wachlarzyku, ja kupiłam na allegro )
zetuzetia jest offline  
Stary 2012-01-22, 17:31   #2998
Sicilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kupiłam krem pod oczy safea.

Sicilia dziękuję za odpowiedź
Wciąż sie czaje na ten tusz alvy.........
Fajny ten krem pod oczy safea? Bo Noni to takie w sumie nic, dla 30-stek trochę za mało..
Tusz alvy jest naprawdę niezły. W sumie już go powinnam wyrzucić, ale w ogóle nie chce się kruszyć, ani nawet nie śmierdzi!

naturalnie proste
Sicilia jest offline  
Stary 2012-01-22, 17:36   #2999
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
co można pod nie używać?
O fajnie A co masz ulubionego, serum, olejek...
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No wiesz. U mnie żel pod prysznic 250 ml starcza na miesiąc, szampon tak samo. Żel z dr Schellera miałam 6 miesięcy, a używałam codziennie. Inni pisali, że starcza na 2-3 tygodnie. Mi baaaaaaaaaardzo wolno schodzą kosmetyki (nie mam pojęcia czemu) i pewnie stąd próbkę 1,5 ml miałam na jakieś 9-10 użyć.

Dziewczyny, a gdzie zamówiłyście te maseczki z Bielendy, na allegro?
Jesteś bardzo oszczędna To był ten krem orzeźwiający w opakowaniu z pompką tak?
Korah na allegro, ja przez bratową w hurtowni kosmetycznej.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Fajny ten krem pod oczy safea? Bo Noni to takie w sumie nic, dla 30-stek trochę za mało..
Tusz alvy jest naprawdę niezły. W sumie już go powinnam wyrzucić, ale w ogóle nie chce się kruszyć, ani nawet nie śmierdzi!
Te kremy pod oczy noni to są tylko 25+? Jest już dostępny cały asortyment noni w rossmannach?

jp91 jest offline  
Stary 2012-01-22, 17:40   #3000
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:

Cudności.Ciekawi mnie ten kolagen, daj znać jakie efekty

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie było mnie 3-4 dni i 10 stron do nadrabiania
Podpisuję się pod zachwytami maskami Bielendy. Są cudowne, tanie i bardzo wydajne. 10 użyć to ściema producenta, 15 to minimum. Chyba, że ktoś ma bardzo dużą buzię Jeszcze dwa tygodnie i będę mogła ich znowu używać. Zamówiłam witaminową i cytrusową (polecam do cer trądzikowych, wrażliwych, z przebarwieniami)

Hola ola, na prawdę aż tak Ci śmierdzi Logona? Przyzwyczaisz się może... Ja już nie zwracam uwagi na ten zapach (kończę drugie opakowanie) mam nadzieję, że przy dłuższym użytkowaniu będziesz z niej zadowolona

Jeśli tak zachwalacie koncentrat AMB, to muszę go mieć. Kusicielki!

Piękne zakupy Dziewczyny zrobiłyście
Ja dzisiaj będę nakładać niebieską na zmarszczki mimiczne

Logona brązowo cuchnie jak stopińdzisiąt ale znam gorsze śmierdziele

Ja też chce ten AMB Jak tylko zużyję Aubreya na noc, to się skuszę

Cytat:
co można pod nie używać?

A co masz? Możesz nalożyć serum, olejek, albo po prostu zwykły krem z braku laku

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-01-22 o 17:42
Korah jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości