Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-05, 20:43   #4801
aga89s
Rozeznanie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kurcze, ja to zapominam o kremach o rąk staram sie wyrobić sobie nawyk kremowania, ale ciężko mi idzie - jakies rady Aga? Jak mam tarke na łapach to sobie o kremie przypominam..... Przez jakiś czas regularnie używałam suhady stojącej przy umywalce w łazience - po myciu rąk zawsze. Ale teraz już tak sie wtopił w scenerię łazienki, że zapominam.....
no ja też zawsze zapominałam. mojej rady nie chcesz znać: bo powiedziałabym Ci żebyś kupiła ze 4 różne kremy i postawiła w takich miejscach gdzie powinnaś ich używać, jak będziesz miała duży wybór to może się nie zaczną wtapiać (zawsze można pozamieniać miejscami). ogólnie ja muszę mieć krem na umywalce (czyli dwa bo wa każdej łazience), na mojej szafce w przedpokoju i to tak postawiony że najpierw sięgam po niego a dopiero potem po szalik, w torebce bo jak się nudzę na wykładzie to zawsze przegrzebuję torebkę i to idealny moment na kremowanie, no i przy komputerze na biurku też mam (gdzie cały czas mi przypominacie o phenome).... w ten sposób nie idzie zapomnieć o kremowaniu

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline  
Stary 2012-02-05, 20:44   #4802
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
o ten olejek do włosów z phenome co jest -70% czyli za całe 28,50zł za 30ml. a próbeczki to dobry pomysł. tym bardziej że są mega wydajne
Ten olejek już mam Wczoraj posmarowałam nim skórę głowy i wydawał mi się całkiem sympatyczny. Poprosiłam Klolcie o drugą buteleczkę.

A z moim farbowaniem Khadi nici Sklep internetowy błyskawicznie nadał przesyłkę, ale co z tego skoro kurierowi nie chciało się do nas przyjeżdżać! W statusie jest awizo! Czytałam opinie o firmie K-ex i takie oszustwa mają czesto miejsce. Mam nadzieję, że jutro farbki przyjadą, tak trudno było mi podjąć decyzję o farbowaniu, że jeszcze się rozmyślę

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-02-05 o 20:47
margoltka jest offline  
Stary 2012-02-05, 20:49   #4803
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
no ja też zawsze zapominałam. mojej rady nie chcesz znać: bo powiedziałabym Ci żebyś kupiła ze 4 różne kremy i postawiła w takich miejscach gdzie powinnaś ich używać, jak będziesz miała duży wybór to może się nie zaczną wtapiać (zawsze można pozamieniać miejscami). ogólnie ja muszę mieć krem na umywalce (czyli dwa bo wa każdej łazience), na mojej szafce w przedpokoju i to tak postawiony że najpierw sięgam po niego a dopiero potem po szalik, w torebce bo jak się nudzę na wykładzie to zawsze przegrzebuję torebkę i to idealny moment na kremowanie, no i przy komputerze na biurku też mam (gdzie cały czas mi przypominacie o phenome).... w ten sposób nie idzie zapomnieć o kremowaniu

ja mam obecnie 3 kremy otwarte - w łazience, w torebce i w pracy....
Jak widać za mało dzięuję za rady - postaram się wdrożyć je w życie
Stary 2012-02-05, 20:52   #4804
Ishani
Zadomowienie

Dziewczyny,a jest też jakaś odżywka z phenome przeceniona?
Bo ja tej listy nie mam, chyba że jakaś dobra dusza mi prześle
Btw siostra odżywki potrzebuje, więc mam pretekst żeby coś kupić
Ishani jest offline  
Stary 2012-02-05, 20:53   #4805
aga89s
Rozeznanie

Cytat:

ja mam obecnie 3 kremy otwarte - w łazience, w torebce i w pracy....
Jak widać za mało dzięuję za rady - postaram się wdrożyć je w życie
ale się wkopałam
ej ale to nie miało być przyzwolenie do zakupu kolejnego kremu do rąk Phenomea zresztą, sama się pewnie nie opanuję i go kupię, a Tobie będę zabraniać

5w1 [SIZE=1]

aga89s jest offline  
Stary 2012-02-05, 20:54   #4806
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Prześlij proszę na PW adres mailowy, to wyślę Tobie listę

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-02-05, 20:57   #4807
aga89s
Rozeznanie

Cytat:
aż zacytuję siebie, jak chcesz całą listę to podaj maila na pw

Cytat:
z takich co są przecenione o -70% to no.
  • mgiełka do włosów wychodzi 24,60zł (którą kupują wszyscy ale nikt nie używała)
  • olejek do włosów wychodzi 28,50zł
  • maska oczyszczająca do włosów wychodzi 28,20zł (polecany przez aeg)
  • szampon przeciwłupieżowy do włosów przetłuszczających się 26,70zł - mam ale nie próbowałam jeszcze
  • odżywka do włosów przywracająca 23,70zł - też mam ale jeszcze nie otworzyłam
  • krem nawilżający do mycia twarzy 23,10zł
chyba że chcesz coś z pielęgnacji dla dzieci lub męskiej

5w1 [SIZE=1]

aga89s jest offline  
Stary 2012-02-05, 20:59   #4808
Ishani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Prześlij proszę na PW adres mailowy, to wyślę Tobie listę
Dzięki
Btw dziewczyny poleciłybyście jakąś niedrogą odżywkę(tzn poniżej 40zł) , najlepiej do spłukiwania
Siostra ma piękne, długie, gęste loki, ale przez długi okres zajmowała się nimi w niewłaściwy sposób, i są niesamowicie przesuszone.
Od pewnego czasu olejuję jej włosy, ale to wciąż za mało :c
Ishani jest offline  
Stary 2012-02-05, 21:00   #4809
marcelinka12
Rozeznanie

ja tez porosze o liste

Anula ja ten cytrynowy to wzielam ze wzgledu na promocje

ok czyli polecacie:
-phenome migdalowy;
- dr scheller;
- aubrey organics...gdzie mozna kupic ich kosmetyki bo szukam aloesu organicznego do twarzy i nigdzie nie ma
- alverde
cos jeszcze ??

a do stopek ???? bo jak na razie to tylko Propodia na mnie dziala a to syf.....
marcelinka12 jest offline  
Stary 2012-02-05, 21:05   #4810
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja tez porosze o liste

ok czyli polecacie:
-phenome migdalowy;
- dr scheller;
- aubrey organics...gdzie mozna kupic ich kosmetyki bo szukam aloesu organicznego do twarzy i nigdzie nie ma
- alverde
cos jeszcze ??

Ja też
Zresztą całą swoją kolekcje phenome nabyłam całkiem niechcący, na promocji
Ale skoro ten krem migdałowy taki fajny to chyba tez musimy mieć
A jak Ci się podoba zapach tego ctrynowego? Dla mnie za mocny trochę.
Stary 2012-02-05, 21:12   #4811
Melya
Zadomowienie

Cytat:
Dzięki
Btw dziewczyny poleciłybyście jakąś niedrogą odżywkę(tzn poniżej 40zł) , najlepiej do spłukiwania
Siostra ma piękne, długie, gęste loki, ale przez długi okres zajmowała się nimi w niewłaściwy sposób, i są niesamowicie przesuszone.
Od pewnego czasu olejuję jej włosy, ale to wciąż za mało :c
Ja bym zaproponowała wzbogacanie odżywek aloesem, D-panthenolem itp. (do kupienia w sklepach z półproduktami). Nie znam dokładnych przepisów, bo sama się w to nie bawię, ale na podforum Dla Zakręconych jest sporo porad. A jak nie chce Ci się wgryzać w tamtejsze wątki, to polecam blog Anwen - http://anwena.blogspot.com/. Cześć kosmetyków nie jest naturalna, ale i tak dużo fajnych porad (nawet jak rozplatać włosy bez wyrwania ani jednego ). No i "Włosowe historie" mnie bardzo inspirują, zwłaszcza zdjęcia z postępów pielęgnacyjnych. Niektórych włosy są takie śliczne.
Melya jest offline  
Stary 2012-02-05, 21:13   #4812
aga89s
Rozeznanie

Cytat:

a opcja wymoczyć stópki, zetrzeć pumexem i na to olej migdałowy lub masło shea, skarpetki i do łóżka?

5w1 [SIZE=1]

aga89s jest offline  
Stary 2012-02-05, 21:13   #4813
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Tak gadacie o tych kremach, że aż sobie przypomniałam, że jak w lipcu w zestawie kupiłam ten krem do rąk z Sanoflore to on nadal nie jest otwarty, bo używam dalej tego z Nivea. Mam go prawie rok, a używam codziennie 2-4 razy dziennie.
Nie no... z tym moim nie znikaniem kosmetyków powinni brać mnie do jakiegoś wojska, na jakieś misje to może by jedzenie tak szybko tym ludziom nie znikało czy coś.

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2012-02-05, 21:13   #4814
Ishani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
http://leyla.pl/

Akcesoria w sklepach internetowych z półproduktami kosmetycznymi i sklepach medycznych stacjonarnych.
No właśnie pytałam o akcesoria Czyli nie masz może 1dnego sprawdzonego sklepu?
Ishani jest offline  
Stary 2012-02-05, 21:24   #4815
caameroon
Rozeznanie

GG do caameroon

Cytat:
nie martw się, Twoje włoski na pewno mgiełka wyprostuje, bo to taka magiczna mgiełka i robi z włosami co się tylko zapragnie
a olejek musi być super. kokos, arganowy i jojoba a do tego jeszcze olejek szałwiowy, imbirowy i miętowy. musi być super. wiesz jeszcze nic straconego, tydzień promocji został
Mów mi tak jeszcze
Ekhem, ekhem..

Cytat:
ja tez lubie miec mega proste i jak na razie musze prostowac napisz cos o tych dobrych szamponach i odzywkach i olejach....to sobie sciagne
lubie miec wlosy proste a po maseczce z Phenome to mi sie mega fale porobily ale nie skojarzylam pomyslalam ze to przez goraczke...ale anula rozwiala moje skojarzenie i tym mnie dobila
Wiesz na taki idealny szampon naturalny to jeszcze nie trafiłam dalej szukam.. Anakazar pisała wcześniej, że jej włoski były ładnie proste po szamponie anti aging z Phenome, nie miałam go ale na pewno jak dotąd najładniejsze włoski miałam po maseczce Organique anti age, ślicznie nabłyszczone, nawilżone i najbardziej proste O i jeszcze fajna była odżywka JMO cytrusowa, mocno nawilżała i nakładałam ją tylko na długości włosów Generalnie u mnie się sprawdza wszystko co jest mocno nawilżające.
Jeśli chodzi o oleje to ja zawsze rano używałam jedwabiu syntetycznego (brrr) żeby włoski wygładzić a teraz zamieniłam go na olej kokosowy, biorę go odrobine, rozcieram w rękach i nakładam na włosy, szczególnie na końce. Do tego jeszcze olejuje włoski (różnymi olejami, co tam mi do głowy wpadnie) to też pomaga i tyle

Cytat:
Caameroon nie martw sie, mgiełka Ci włosów nie pokręci - tak mi się wydaje.
Obyś miała racje

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jeden,którego nie mają tak samo jak tego pod oczyDo cery mieszanej,wybacz,ale nazwy nie pamiętam żadnego z tych na które się czajeDrugi jakiś odżywczy,taki na zimową porę

Ha!Czyli raczej maska,a nie mgiełka

Cameroniku fale są po masce,a nam mgiełką będzie włoski prostowala
Rozumiem, uff, nazw nie ma, nie wiem które, nie skusiłaś

ulżyło mi

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Maska to ta http://leyla.pl/szampony-naturalne-i...-c-68_104.html Widzę. że tej maski już nie ma, chyba kupiłam ostatnią
Dzięki, fajnie wygląda ta maseczka i jaka tania

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie moich zakupów w Phenome
Piękności Hm, widać nawet obszerne opisy po polsku na spodzie opakowania

Cytat:
ja tez porosze o liste

ok czyli polecacie:
-phenome migdalowy;
- dr scheller;
- alverde
cos jeszcze ??

Ja też jestem mało obeznana w temacie kremów do rąk i do stóp ale słyszałam dobre opinię o kremie do rąk z Alverde, też jest z nagietkiem tak jak dr scheller Ja bardzo polubiłam do stóp masło z Alverde z ich serii limitowanej (jest też na all), po za tym że pachnie bajecznie to jest nawilżająco-wygładzające, nie wiem jakby się spisywało na bardzo suchych stopach bo takich nie mam ale mają też takie do popękanych pięt, przeglądnij sobie

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-02-05 o 21:27
caameroon jest offline  
Stary 2012-02-05, 21:33   #4816
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Sprawdzę jakie mam brązery z EDM, czy w ogóle jeszcze coś mam. Jeśli coś znajdę i chcesz mogę przesłać Fajne są też LiliLolo, miałam dwa, ale już chyba nic nie zostało. Ostatnio chojnie rozdaję minerałki
Co do drugiego podkładu, nie wystarczy kupić ciemniejszego w sensie numerku więcej. Chodzi o to by był w tej samej tonacji, czyli ciepły/żółty, zimny/różowy. Jeśli kupisz z dwóch różnych tonacji może dziwnie wyglądać.
powaznie sie zastanawialam nad zamowieniem EDM, chociaz latwiej by bylo w grupie... a tu nikogo nie znam i, zeby ostudzic zapaly, postanowilam znow wypackac sie mineralami (bo mam jedno opakowanie mineralow alima). niestety, mimo postepowania wedlug licznych instruktazy, podklad ze mnie splywa po dwoch godzinach (a nie poce sie... w ogole bezstresowo sobie sie snuje po mieszkaniu... ). dlatego mysle, ze brazer splywajacy bedzie jeszcze gorzej wygladal
z living nature porobilam swatche kolorow "nierozowych", czyli tonacji cieplej. kolorow w butelce nie ma co porownywac, bo one zupelnie inaczej wygladaja po rozsmarowaniu (i jasnieja - co widac w porownaniu z lavera, ktora przed rozsmarowaniem wydaje sie najjasniejsza, a potem hmmmm ). i tak sobie patrze na te swatche (w moim albumie sa dostepne) i juz sama nie wiem... niby sand i buff po rozsmarowaniu wydawaly sie jasniejsze od fawn (ktory mam), ale on jest jednak dosc wyjatkowy w tonacji. taki sloneczny... i mysle, ze ... w sumie juz nie wiem co myslec w sumie to moge sobie jako brazera uzywac zwyklego pudru, ktory sie nie nazywa brazerem a w ogole to i tak nie umiem modelowac twarzy... och margolcia, przyjedz do monachium i mnie naucz
cloche jest offline  
Stary 2012-02-05, 21:44   #4817
marcelinka12
Rozeznanie

Cytat:
a opcja wymoczyć stópki, zetrzeć pumexem i na to olej migdałowy lub masło shea, skarpetki i do łóżka?
mocze, robie pellingi, scieram, smaruje i juz chyba caly asortyment kremow tych z syfem testowalam i nic.....

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak gadacie o tych kremach, że aż sobie przypomniałam, że jak w lipcu w zestawie kupiłam ten krem do rąk z Sanoflore to on nadal nie jest otwarty, bo używam dalej tego z Nivea. Mam go prawie rok, a używam codziennie 2-4 razy dziennie.
Nie no... z tym moim nie znikaniem kosmetyków powinni brać mnie do jakiegoś wojska, na jakieś misje to może by jedzenie tak szybko tym ludziom nie znikało czy coś.
ROK lo matko przez rok to ja z 7 tubek zuzywam

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Ja też
Zresztą całą swoją kolekcje phenome nabyłam całkiem niechcący, na promocji
Ale skoro ten krem migdałowy taki fajny to chyba tez musimy mieć
A jak Ci się podoba zapach tego ctrynowego? Dla mnie za mocny trochę.
fakt intensywny ale na lato powinien byc ok bo w tym okresie to dla mnie wszystko intensywnie pachnie i sie przyzwyczajam
Stary 2012-02-05, 21:46   #4818
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
mocze, robie pellingi, scieram, smaruje i juz chyba caly asortyment kremow tych z syfem testowalam i nic.....

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

ROK lo matko przez rok to ja z 7 tubek zuzywam
a szanowna pani ma problemy jakies hormonalne? hormony tarczycy badalas moze? podobno przy nad- albo niedoczynnosci (za cholere nie pamietam) ma sie takie suchary, pekajace piety... nie zycze ci tego oczywiscie, ale moze warto sprawdzic
cloche jest offline  
Stary 2012-02-05, 21:56   #4819
Klolcia
Zadomowienie

Ja odkąd nic nie robię ze stopami, dosłownie nic. Ani nie peelinguje, nie używam żadnych kremów mam mięciutkie stopy Takie nadmierne ścieranie pumeksem też nie jest dobre dla stóp, bo to walka z wiatrakami. Stopy muszą mieć trochę grubszą, ochronną warstwę.
Klolcia jest offline  
Stary 2012-02-05, 22:43   #4820
marcelinka12
Rozeznanie

a mam niedoczynnosc a nawet autoimmunologiczne zapalenie tarczycy ale lecze wiec....tarki nie mam ale skora taka cienka, napieta jak u staruszki bleee
Stary 2012-02-05, 22:45   #4821
auraria
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Słyszałam o maści nagietkowej do stóp, że jest rewelacyjna (sama jeszcze nie używałam) stopy ponoc mięciutki i delikatne jak aksamit. Cenowo to grosze. Naklada sie na stópki na to skarpetki i wskakujemy do łózia, rano jest efekt.
auraria jest offline  
Stary 2012-02-05, 22:49   #4822
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
a mam niedoczynnosc a nawet autoimmunologiczne zapalenie tarczycy ale lecze wiec....tarki nie mam ale skora taka cienka, napieta jak u staruszki bleee
ale trafilam to bedzie dosc ciezko... moze jak Auraria pisze, jakies masci na noc i skarpetki...? moja mama tez z tych tarczycowcow i smaruje sie jakimis oliwkami. ewentualnie jakies mocno mocznikowe preparaty mozesz sobie sama domieszac. bedziesz mogla przetestowac, jakie stezenie ci najlepiej sluzy
cloche jest offline  
Stary 2012-02-05, 22:50   #4823
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Korah, pokaż proszę jakie shea kupujesz?

jp91 jest offline  
Stary 2012-02-05, 23:04   #4824
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Korah, pokaż proszę jakie shea kupujesz?

Obecnie mam Shea nierafinowane firmy Sunniva med. Ale pamietam że kupowałam go w mega okazyjnej cenie 30 za 600 g. Wcześniej miałam jakieś inne masełko 50 g, ale niewiele się różniło, było miększe, poza tym tak samo pachniało i nawilżało.
Korah jest offline  
Stary 2012-02-05, 23:17   #4825
marcelinka12
Rozeznanie

Mam do Was prosbe po przeczytaniu watku, zrobieniu notatek dojrzalam do zlozenia zamowienia tylko problem w tym ze tego jest duzo za duzo i jak na pierwszy raz to mam problem z podjeciem decyzji co zamowic...przygotowalam sobie liste i czy ktoras chetna abym ta liste przeslala jej na PW ?? i doradzila czego moze nie zamawiac albo co zamiast...???
A tu opisze mniej wiecej moja cere i wlosy, byc moze ktoras z Was ma podobnie....??
Wlosy: dlugie za lopatki, farbowane, naturalny kolor ciemny braz wpadajacy w czern, cienkie, rozdwajajace sie koncowki, prostownica, raczej suche.
Cera: raczej sucha jak dla mnie odwodniona, zaskorniki sporadycznie przy nosie lub na policzkach, na policzkach drobne krostki tak jakby zaskorniki tylko biale, nie wiem co jeszcze napisac a cera dojrzala (lat 33)

Stary 2012-02-05, 23:48   #4826
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Mam do Was prosbe po przeczytaniu watku, zrobieniu notatek dojrzalam do zlozenia zamowienia tylko problem w tym ze tego jest duzo za duzo i jak na pierwszy raz to mam problem z podjeciem decyzji co zamowic...przygotowalam sobie liste i czy ktoras chetna abym ta liste przeslala jej na PW ?? i doradzila czego moze nie zamawiac albo co zamiast...???
A tu opisze mniej wiecej moja cere i wlosy, byc moze ktoras z Was ma podobnie....??
Wlosy: dlugie za lopatki, farbowane, naturalny kolor ciemny braz wpadajacy w czern, cienkie, rozdwajajace sie koncowki, prostownica, raczej suche.
Cera: raczej sucha jak dla mnie odwodniona, zaskorniki sporadycznie przy nosie lub na policzkach, na policzkach drobne krostki tak jakby zaskorniki tylko biale, nie wiem co jeszcze napisac a cera dojrzala (lat 33)

Chętnie rzucę okiem
Korah jest offline  
Stary 2012-02-06, 07:39   #4827
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chętnie rzucę okiem
Korah i dorzucasz sobie kolejną osobę, która cię może w nocy zaatakować z powodu źle dobranych kosmetyków.

Treningi

Stary 2012-02-06, 08:10   #4828
anakazar
Zakorzenienie

Dziewczynki czy któraś z was myję się już mydełkiem phenome?bo ja od jakiegoś tygodnia tak i mam na pośladkach,ramionach i miejscami na nogach(najgorzej tyłek)suche placki,jakbym sobie te miejsca tarła papierem ściernym.Czasami aż piecze i boli.Nigdy w żyiu czegoś takiego nie miałam,więc u mnie to naprawdę dziwneTak zwalam na to mydło,bo to jedyna nowość jeśli chodzi o ciało.Do tego ciało Niny też myję tym mydłem i jest z jej skórą jakby gorzej,ale akurat ona to ma raz lepiej raz gorzej,więc gdyby nie moje nagłe problemy to jej kłopotów skórnych z tym mydłem nie powiązała bym

Wiecie jakie tż ma teraz używanie?Naśmiewa się z mojej"wiary"w naturalne kosmetyki

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-02-06, 08:15   #4829
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy któraś z was myję się już mydełkiem phenome?bo ja od jakiegoś tygodnia tak i mam na pośladkach,ramionach i miejscami na nogach(najgorzej tyłek)suche placki,jakbym sobie te miejsca tarła papierem ściernym.Czasami aż piecze i boli.Nigdy w żyiu czegoś takiego nie miałam,więc u mnie to naprawdę dziwneTak zwalam na to mydło,bo to jedyna nowość jeśli chodzi o ciało.Do tego ciało Niny też myję tym mydłem i jest z jej skórą jakby gorzej,ale akurat ona to ma raz lepiej raz gorzej,więc gdyby nie moje nagłe problemy to jej kłopotów skórnych z tym mydłem nie powiązała bym

Wiecie jakie tż ma teraz używanie?Naśmiewa się z mojej"wiary"w naturalne kosmetyki
A może to od niskich temperatur? Ja nie mam problemów z suchą skórą, mojej skórze nie wiele trzeba, ale jak temperatura sięga około -20 to nogi mnie tak swędzą i bolą, że czasami już nie mogę wytrzymać.

Treningi

Stary 2012-02-06, 08:42   #4830
QueenOfDamned
Raczkowanie

Dziewczyny,jaki tani i z dobrym składem krem poleciłybyście dla mnie?Mam cerę raczej normalną,nieszczególnie przetłuszczającą się,jednak mam zaskórniki na nosie.Chciałabym coś lekkiego i ekologicznego,oraz taniego.Wszelka Alterra odpada,ponieważ śmierdzi i właściwie nie robi nic z twarzą
Myślałam nad AA Wrażliwa natura +20 (o obu wersjach),ale czy skład jest dostatecznie ekologiczny?Czy nie będzie zapychał?
QueenOfDamned jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości