Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-04, 23:07   #721
Derella
Raczkowanie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nie popadajmy w paranoję, kwas sorbowy i jego sole w tym sorbinian potasu, tak jak pirosiarczan sodu są dozwolone nawet w żywności a wiadomo że nakładając taką odżywkę na włosy te konserwanty nie oddziałują na nas tak jak po przyswojeniu z układu pokarmowego. nawet patrząc na tą kumarynę która jest na 6 - owszem możliwe że jest niebezpieczna przy spożywaniu, ale kto do cholery je odżywkę do włosów? dużo większym zagrożeniem są przekroczone dawki kumaryny w cynamonie... zresztą nie unikniemy w ogóle konserwantów w kosmetykach, trzeba jakoś uchronić go przed popsucie, zepsuty kosmetyk może być bardziej szkodliwy niż mała zawartość konserwantów
Całkowicie się zgadzam z tym, co napisałaś.
Dla mnie te składniki nie wydają się szkodliwe i dlatego wstawiłam zdjęcie odżywki Giovanni, zresztą tego Yesa pomidorowego też używam.
aby posiadać wspaniałe włosy, pozwalaj dziecku przeczesywać je palcami"
Audrey Hepburn
Derella jest offline  
Stary 2011-12-04, 23:20   #722
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
nie popadajmy w paranoję, kwas sorbowy i jego sole w tym sorbinian potasu, tak jak pirosiarczan sodu są dozwolone nawet w żywności a wiadomo że nakładając taką odżywkę na włosy te konserwanty nie oddziałują na nas tak jak po przyswojeniu z układu pokarmowego. nawet patrząc na tą kumarynę która jest na 6 - owszem możliwe że jest niebezpieczna przy spożywaniu, ale kto do cholery je odżywkę do włosów? dużo większym zagrożeniem są przekroczone dawki kumaryny w cynamonie... zresztą nie unikniemy w ogóle konserwantów w kosmetykach, trzeba jakoś uchronić go przed popsucie, zepsuty kosmetyk może być bardziej szkodliwy niż mała zawartość konserwantów
w każdym cynamonie? bo ja uwielbiam i dodaje do różnym rzeczy
Stary 2011-12-04, 23:28   #723
fuksjaa
Zakorzenienie

Kupiłam dziś pomadkę ochronną do ust Noni Care - mam wersję z noni, aloesem i truskawką. Skład baardzo mi się podoba, mam gdzieś opakowanie, więc mogę przepisać jeśli chcecie. Kosztowała jedynie 7,49zł.

Używałam jej kilkakrotnie dziś na bardzo mocno spierzchnięte usta (ach ta Nivea, na szczęście już się skończyła) i jestem oczarowana, bo teraz mam naprawdę gładkie usta. Pomadka zostawia na nich taką tłustą warstewkę, ale bardzo przyjemną, od razu można poczuć, że dobrze chroni. No i piękny, subtelny kolor.

Kupię też inne wersje, bo razem były chyba trzy, wersja Intensive i jeszcze jakaś.

fuksjaa jest offline  
Stary 2011-12-04, 23:36   #724
Klolcia
Zadomowienie

Dobrze, wybaczcie mi. Nie mam aż takiej wiedzy na temat składów jak wy. Spojrzałam na tę odżywkę, sprawdziłam podejrzane składniki i wydało mi się, że w tym wątku się nie nadają. Jeśli uważacie inaczej to zwracam honor
Klolcia jest offline  
Stary 2011-12-05, 00:29   #725
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Derella Pokaż wiadomość

Kolejne dwa produkty wyszperane w TK Makxxie, to odżywki do włosów marki Tigi z serii Love Peace & the Planet: ECO AWESOME Moisturizing Conditioner - odżywka ta nawilża, ale moje włosy są po niej takie bez wyrazu, na dodatek zapach ma bardzo intensywny, którego nie mogę znieść (niby jest on miętowy, ale jakiś taki okropnie mdlący) i FREAK OF NATURE Lavender Citrus Eucalyptus Volumizer & Thickener - dodoaje objętości, ma przyjemny zapach lawendowo-eukaliptusowy, ale też nie przepadadam za nią, bo koszmarnie plącze mi włosy, a teraz zimą dodatkowo nie zapobiega ich elektryzowaniu się.
Też mam tą serię Tigi Love i moje włosy ją bardzo polubiły. Są nawilżone i nabierają fajnej objętości. Niestety, jak wszystkie kosmetyki, co służy jednemu, niekoniecznie posłuży drugiemu

Ja odbieram zapach odżywki Tigi Love ze spłukiwaniem jako ożywczy, miętowo-ziołowy, bardzo mi się podoba zarówno szampon, jak i odżywka.

Gratuluję Ci mydełek z LF, kolekcja imponująca. Zazdraszczam

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2011-12-05 o 00:31 Powód: błąd
natkaa jest offline  
Stary 2011-12-05, 01:09   #726
Cobaya
Raczkowanie

Cytat:
Skorzystałam z obnizki 20% w Sephorze i kupiłam sobie szampon i odżywkę PAT&RUB do włosów blond.
Użyłam je na razie raz i szczerze mówiąc żałuję wydanych pieniędzy. Po szamponie włosy są jakieś takie szorstkie i splątane, a odżywka mam wrażenie, że nie robi nic, z tych rzeczy, które podaje producent. Nie zauważyłam ani nawilżenia, ani wygładzenia, ani żadnej zmiany w kolorze włosów.
Być może jednorazowe użycie nie daje obiektywnej oceny, ale pierwsze wrażenie jakoś mnie zniechęciło do tych produktów.
Ja też właśnie kupiłam tą serię, ale jeszcze czeka na swoją kolej, bo kończę marchewkowego Yes'a. Ciekawa jestem jaka się okaże dla mnie.
Kosmetykom Pat& Rub trzeba dać czasem drugą, a może i trzecią szansę Tak miałam z szamponem Wzmocnienie i blask (ten pomarańczowy). Pierwszy raz to był koszmar, ale potem zaczęłam stosować metodę kubeczkową, rozcieńczać go w odpowiedniej ilości i dziś to mój ulubiony szampon Żaden inny nie wyciąga z moich włosów takiego blasku, właściwie za ten blask wybaczam mu nawet kiepską wydajność. I faktycznie wzmacnia mi włosy, co naprawdę niezwykłe, zważywszy, że to tylko szampon.

Z tych dwóch serii Pat&Rub do blondu i dla brunetek to jednak ta wersja dla brunetek zbiera lepsze recenzje. Zobaczymy

Jedynym kosmetykiem Pat&Rub, który mnie zachwycił od pierwszego razu jest ta Eko-ampułka, rodzaj serum. Dostałam ją w prezencie, jest super, ale jak na tak prosty skład to jest jednak za droga.

Z innych "włosowych" rzeczy to skończyłam właśnie odżywkę do włosów z tej eko-serii The Body Shop Rainforest http://www.thebodyshop-usa.com/hair-...nditioner.aspx
Przyzwoita, ładnie i słodko pachnie, ale zapach nie utrzymuje się na włosach (dla mnie to plus). Miła, ale bez szału. Włosy miękkie i dobrze się po mniej rozczesują,ale na spektakularne efekty bym nie liczyła. Taka trochę uniwersalna.
Cobaya jest offline  
Stary 2011-12-05, 09:58   #727
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Właśnie przyszła do mnie paczka z kremem kofeinowym pod oczy. Jak to to maleństwo ładnie pachnie! I dostałam niespodziewanie gratisa - butelkę z miętą organiczną za całe 14,50 Kurczę za tą sumę, to bym kg mięty kupiła
Tak, czy siak miło z ich strony i to bardzo, tym bardziej, że wcale się nie spodziewałam.
bardzo miło!
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiecie sprzedawcy chyba mieli nie tylko Dzień Darmowej Dostawy ale Dzień Dobroci. W aptece internetowej Eskulap złożyłam zamówienie i mniędzy innymi kupiłam tylko próbkę kremu pigwowego dr.Hauschki, otrzymałam z tej firmy torbę, katalog i dwie próbki (w tym podkładu ). Oprócz tego wrzucili do paczki jeszcze całą masę innych próbek i pełnowymiarowy krem Sanoflore. Jestem w szoku

Może zrobię zdjęcia zakupów, jak tylko naładuje się bateria aparatu.
super, musze do nich zajrzeć
Cytat:
Dawno się nie odzywałam i pewnie mnie tu nikt nie pamięta, ale nie próżnowałam przez ten czas z zakupami naturalnych kosmetyków i ich testowaniem. Czytając ten wątek niestety nie da się powstrzymać od zakupów.
Sporo tego jest więc może wkleję napierw zdjęcia kosmetyków, które już zużyłam.
.
Pamiętamy, pamietamy
Piekny zbiór - az ślinka cieknie
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cześć
Pisałam tutaj kiedyś, ale pewnie już nikt mnie nie pamięta. Otóż... Pomimo tego, że przestałam się udzielać na wątku, nadal korzystałam w kosmetyków naturalnych a jak wiadomo, efekty widać dopiero po dłuższym czasie stosowania. A więc tak...
Moja cera naprawdę się poprawiła. Jest gładsza, bardziej promienna, o wiele lepiej wygląda.
Nadal stosuję kosmetyki naturalne z małymi wyjątkami i nadal będę.
Pozdrawiam.
Ja Ciebie dobrze pamiętam
Chętnie obejrze kosmetyki, których używasz - jak możesz wrzuć fotki.
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ja tak myłam zęby i mi nie szkodziło, ale wiem że szkodzić może. Teraz używam szczoteczki elektrycznej.

Pomarudzę Wam trochę. Dwa tygodnie temu odwiedził mnie pająk olbrzym, a dziś znowu jak zostałam sama na weekend to wkręcam sobie jazdy z junkersem. Tydzień temu z mojego kranu nie popłynęła ciepła woda, pan z serwisu powiedział ze nie czyściliśmy jako jedyni w bloku nigdy tego pieca i pewnie się coś zatkało i miał odtykać w czwartek (wyobrażacie sobie 5 dni bez ciepłej wody?) ale po 100 razach włączania pieca i wyłączania i naciskania wszelakich przycisków bez znajomości instrukcji w końcu zaczął grzać wodę, więc czyszczenie odłożyliśmy w czasie ze względu na cenę. Zrobimy to na pewno bo już nas znajoma postraszyła że od tego może wybuchnąć piecyk. Do dziś jak nie byłam sama to się niczego nie bałam, ale dziś siedząc w wannie mam jakąś paranoje ze zaraz wybuchnie, i nie umyłam włosów a mam na nich olejek kokosowy i boje się wchodzić do łązienki
Ja sie bardzo boje gazu. Wcale Ci sie nie dziwię....
Może jednak bezpieczniej przeczyścić?
Cytat:
wątek wymarł... i żeby pobudzić Was do zakupów, trochę pokusić wrzucam moje ostatnie nabytki
zdjęcie 1 - mydełka z LF
zdjęcie 2 - krem pod oczy AA i moja nowa miłość Alverde fluid do cery zanieczyszczonej jest super - ładnie zwęża pory

Kakulinka - zielony krem MF bardzo ładnie pachnie. Może Twój się zepsuł

Moje zamówienie DDD sklep zdrowe-kosmetyki bardzo szybiutko zrealizował - miałam juz w piatek. Zdjęcie wkleję wieczorkiem.
Natomiast te drugie zdrowekosmetyki jeszcze nie doszły.
Stary 2011-12-05, 11:19   #728
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:

Skorzystałam z obnizki 20% w Sephorze i kupiłam sobie szampon i odżywkę PAT&RUB do włosów blond.
Użyłam je na razie raz i szczerze mówiąc żałuję wydanych pieniędzy. Po szamponie włosy są jakieś takie szorstkie i splątane, a odżywka mam wrażenie, że nie robi nic, z tych rzeczy, które podaje producent. Nie zauważyłam ani nawilżenia, ani wygładzenia, ani żadnej zmiany w kolorze włosów.
Być może jednorazowe użycie nie daje obiektywnej oceny, ale pierwsze wrażenie jakoś mnie zniechęciło do tych produktów.

.
Cytat:
Napisane przez Cobaya Pokaż wiadomość
Ja też właśnie kupiłam tą serię, ale jeszcze czeka na swoją kolej, bo kończę marchewkowego Yes'a. Ciekawa jestem jaka się okaże dla mnie.
Kosmetykom Pat& Rub trzeba dać czasem drugą, a może i trzecią szansę Tak miałam z szamponem Wzmocnienie i blask (ten pomarańczowy). Pierwszy raz to był koszmar, ale potem zaczęłam stosować metodę kubeczkową, rozcieńczać go w odpowiedniej ilości i dziś to mój ulubiony szampon Żaden inny nie wyciąga z moich włosów takiego blasku, właściwie za ten blask wybaczam mu nawet kiepską wydajność. I faktycznie wzmacnia mi włosy, co naprawdę niezwykłe, zważywszy, że to tylko szampon.

.
Ja miałam szampon regenerujący p&r i jak dla mnie to totalna porażkaNajgorszy szampon jaki miałam.Włosy niedomyte,sklejone,brrr wstrętne.Odżywka p&r też bez szału.
Aaa i żeby nie było to dałam tym produktom nawet po kilka szans.Tylko maska strasznie udana i uwielbiam ją

Teraz od niecałych!2 tygodni używam micela p&r i jestem załamana wydajnością tych kosmetykówMi strasznie długo zajmuję zużycie jakiegokolwiek kosmetyku,zazwyczaj nie mogę się już doczekać aż coś się skończy.A micela nie mam już prawie połoweTo samo jest z resztą kosmetyków p&r.Są tak niewydajne,że masakra

Dostałam paczkę ze zdrowych kosmetyków i mam próbkę podkładu logony co bardzo mnie cieszy,bo byłam zainteresowana jego kupnem i nie muszę kupować go w ciemno

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Zai kochana co ja mogę dodać do henny,żeby przedłużyć jej trwałość na włosach.Kiedyś mówiłyśmy o tym,ale nie pamiętam czy to była kawa czy sóla może coś zupełnie innegoMam ciemny brąz,który mieszam z czarną.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-12-05, 11:28   #729
anula_ga
Zakorzenienie

Anakazar ja tez dostałam próbki logony w 3 kolorach i jeszcze kuomaye dzisiaj mam na paszczy kuomaye i jest naprawdę kryjący świetny podkład!!! Odrobine za ciemny dla mnie, ale krycie, nakładanie.....
Stary 2011-12-05, 11:38   #730
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar ja tez dostałam próbki logony w 3 kolorach i jeszcze kuomaye dzisiaj mam na paszczy kuomaye i jest naprawdę kryjący świetny podkład!!! Odrobine za ciemny dla mnie, ale krycie, nakładanie.....
Mówisz?O rany!szkoda,że ja próbki jego nie dostałam.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-12-05, 11:45   #731
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mówisz?O rany!szkoda,że ja próbki jego nie dostałam.
Ja poprosiłam o próbki kuomaye - nie ma takich firmowych, dostałam próbeczki w strunach logona ma firmowe, wiec tez mam w 3 kolorach. I jeszcze dostałam próbki kremów pod oczy, 4 próbki amb i jeszcze cos Fajny sklep, wczesniej tylko próbki u nich zamawiałam. Ale mają strasznie duży wybór i ceny przyjemne.

Użyłam 2 razy pianki do włosów alverde - podoba mi sie nie skleja włosów, nie obciąża, jest bardzo wydajna. Włosy nie sa po niej sztywne i twarde, tylko mięciutkie.

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-05 o 11:49
anula_ga jest offline  
Stary 2011-12-05, 12:51   #732
magnesita
Zadomowienie

Właśnie przyszedł mój szampon khadi także anulka tez możesz się dzisiaj go spodziewać ale w porównaniu do szamponów yesa to takie maleństwo jest

wiecie co......cofam to co powiedziałam-wysłąli mi zły szampon tylko z amlą a nie z amlą i bhringraj

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-12-05 o 12:56
magnesita jest offline  
Stary 2011-12-05, 12:55   #733
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Zazdroszczę dziewczyny, że macie już swoje zamówienia. Ja miałam nadzieję, że dzisiaj odbiorę, ale rozłożyła mnie gorączka i dopiero w okolicach środy wrócę do Krakowa. Głupio mi przed kuzynką,z którą mieszkam, bo chyba 4 awiza bedą na mnie czekały
zetuzetia jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:01   #734
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Właśnie przyszedł mój szampon khadi także anulka tez możesz się dzisiaj go spodziewać ale w porównaniu do szamponów yesa to takie maleństwo jest

wiecie co......cofam to co powiedziałam-wysłąli mi zły szampon tylko z amlą a nie z amlą i bhringraj
ożesz!!!! i co? zamienią? jak mi też źle przyslą??/!!!!
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Zazdroszczę dziewczyny, że macie już swoje zamówienia. Ja miałam nadzieję, że dzisiaj odbiorę, ale rozłożyła mnie gorączka i dopiero w okolicach środy wrócę do Krakowa. Głupio mi przed kuzynką,z którą mieszkam, bo chyba 4 awiza bedą na mnie czekały
zdrówka
mnie tez cos pobiera
Stary 2011-12-05, 13:03   #735
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
ożesz!!!! i co? zamienią? jak mi też źle przyslą??/!!!!
Napisałam do nich....zobaczymy co odpiszą

magnesita jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:05   #736
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
kurcze, czekałaś, czekałaś, wreszcie dostałas a tu taka niemiła niespodzianka
Stary 2011-12-05, 13:10   #737
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
kurcze, czekałaś, czekałaś, wreszcie dostałas a tu taka niemiła niespodzianka
Nie wiem czy się śmiać czy płakać wiecie co mi babka odpisała- że oni zazwyczaj wysyłają ten zamiast tamtego bo ten ma lepszy skład a tamten jest z parabenami i będą ten z bhringraj wycofywać....

magnesita jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:14   #738
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Tak czekam aż dostaniecie ten szampon,a tu zły wysłali

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Nie wiem czy się śmiać czy płakać wiecie co mi babka odpisała- że oni zazwyczaj wysyłają ten zamiast tamtego bo ten ma lepszy skład a tamten jest z parabenami i będą ten z bhringraj wycofywać....
Nie gadaj,że tak Ci napisała?zdrowa ona jest?no głupszego wytłumaczenia to ja jeszcze nie słyszałam

Kto to helfy się tak popisali?

anakazar jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:18   #739
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Powiem Ci tak - ja sie wkurzę, jeśli mi tez taki numer odwalą. Bo ja doskonale wiem, o tym co Pani napisała i mam to gdzieś. Gdybym chciała amlę to bym ja kupiła, a ja chciałam ten, co zamówiłam. Ale ja po prostu od bardzo dawna szykowałam sie na ten szampon i dlatego nie interesuje mnie inna, nowsza jego wersja......
Ale dla Ciebie to może być korzystna zmiana
Cytat:
Tak czekam aż dostaniecie ten szampon,a tu zły wysłali

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Nie gadaj,że tak Ci napisała?zdrowa ona jest?no głupszego wytłumaczenia to ja jeszcze nie słyszałam

Kto to helfy się tak popisali?
Znaczy wiesz - racji trochę w tym jest. Bo te nowsze szampony mają certyfikaty i faktycznie sa bez parabenów nie wiem czy przypadkiem i ceną się nie różnią, ale nie pamiętam. Tyle, że skoro maja oba w ofercie to nie powinni wysyłać ich zamiennie.
Jeśli Magnesita nie była napalona na ten konkretny, stary, to składowo ma lepszy szampon teraz

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-05 o 13:19
anula_ga jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:20   #740
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cześć Dziewczyny, dzisiaj mam kiepski dzień.
Powinnam wczoraj, ewentualnie dzisiaj dostać okres i nie ma. Jestem już strzępkiem nerwów.

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:22   #741
magnesita
Zadomowienie

Cytat:
Powiem Ci tak - ja sie wkurzę, jeśli mi tez taki numer odwalą. Bo ja doskonale wiem, o tym co Pani napisała i mam to gdzieś. Gdybym chciała amlę to bym ja kupiła, a ja chciałam ten, co zamówiłam. Ale ja po prostu od bardzo dawna szykowałam sie na ten szampon i dlatego nie interesuje mnie inna, nowsza jego wersja......
Kurcze no nie wiem co mam zrobić? Gdyby ktoś miał ten szampon i powiedział że fajny to bym sobie zostawiła ale zależało mi na tamtym co ma anakazar

magnesita jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:24   #742
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Powinnam wczoraj, ewentualnie dzisiaj dostać okres i nie ma. Jestem już strzępkiem nerwów.
Kochanie, im więcej sie denerwujesz tym okres będzie później.
Jak masz się stresowac skocz do apteki

A ja dumnie oświadczam, że skończylismy szampon faith in nature i argileprovence z zieloną glinką mam pod prysznicem jeszcze połowę khadi z tulsi, wstawiłam marchewę yesa i strasznie kusi mnie argile provence z glinką, ale jestem twarda!!!!
Ale wiecie co..... odżywka alepii jest niesmiertelna! Ona nigdy sie nie skończy fajna jest, ale mam tyle innych w kolejce....

Magnesita - no własnie, składowo fajniejszy, ale nie wiadomo co z działaniem....... Tak czy inaczej nie popisali się - powinni uprzedzić i zapytac, czy interesuję Cie taka zamiana!

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-05 o 13:26
anula_ga jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:25   #743
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Kochanie, im więcej sie denerwujesz tym okres będzie później.
Jak masz się stresowac skocz do apteki
Napiszę ci PW Anula.

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:28   #744
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napiszę ci PW Anula.
dawaj
Stary 2011-12-05, 13:34   #745
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:

Znaczy wiesz - racji trochę w tym jest. Bo te nowsze szampony mają certyfikaty i faktycznie sa bez parabenów nie wiem czy przypadkiem i ceną się nie różnią, ale nie pamiętam. Tyle, że skoro maja oba w ofercie to nie powinni wysyłać ich zamiennie.
Jeśli Magnesita nie była napalona na ten konkretny, stary, to składowo ma lepszy szampon teraz
Wiesz do mnie to absolutnie nie przemawia.Skoro ja zamawiam ten to znaczy,że chcę to co zamówiłam i koniec.Jakim prawem oni decydują o zamianie?To jest bezczelność i ja na miejscu Magnesity ładną awanturę bym zrobiła.Jeszcze gdyby przed wysyłką towaru zadzwonili i poinformowali by mnie o opcji wymiany na "lepsze"to rozumiem,ale tak na bezczela wysłać inny towar niż zamówiony,bo tak uznali za lepsze?

anakazar jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:39   #746
T'ai
Zakorzenienie

Cytat:

okres mógł się przesunąć praktycznie z każdego powodu-stres, zmiana klimatu lub po prostu
jak masz stracha to rób test

ja w tym tygodniu powinnam dostać zamówienia z ZSK i LF
głównie na prezenty ale i tak się pochwalę
T'ai jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:41   #747
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz do mnie to absolutnie nie przemawia.Skoro ja zamawiam ten to znaczy,że chcę to co zamówiłam i koniec.Jakim prawem oni decydują o zamianie?To jest bezczelność i ja na miejscu Magnesity ładną awanturę bym zrobiła.Jeszcze gdyby przed wysyłką towaru zadzwonili i poinformowali by mnie o opcji wymiany na "lepsze"to rozumiem,ale tak na bezczela wysłać inny towar niż zamówiony,bo tak uznali za lepsze?
No ale to własnie napisałam - że owszem, Pani ma rację, składowo lepszy szampon wysłali. Ale nie ten, który Magi zamawiała. Jak mi tak zrobią to sie wku....., bo ja znam ofertę khadi i wersja certyfikowana mnie nie interesuje póki co. Jeśli komuś specjalnie nie zależało na starej wersji to inna bajka. Ale nie powinni z góry zakładać, że każdemu wszystko jedno co dostanie.

A mnie zaniepokoiła informacja, że starą wersję beda wycofywać.......
Stary 2011-12-05, 13:46   #748
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
No ale to własnie napisałam - że owszem, Pani ma rację, składowo lepszy szampon wysłali. Ale nie ten, który Magi zamawiała. Jak mi tak zrobią to sie wku....., bo ja znam ofertę khadi i wersja certyfikowana mnie nie interesuje póki co. Jeśli komuś specjalnie nie zależało na starej wersji to inna bajka. Ale nie powinni z góry zakładać, że każdemu wszystko jedno co dostanie.

A mnie zaniepokoiła informacja, że starą wersję beda wycofywać.......
Eeee mi się wydaję,że Ta Pani specjalnie trochę naściemniała w mailu,żeby przekonać Magi do lepszego wyboru.
Wiesz jak to działa"wycofują to musi być "zły".

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-12-05 o 13:48
anakazar jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:50   #749
magnesita
Zadomowienie

Macie rację-bardzo niefajnie że w ogóle nie dali znać wcześniej że mi zamienią szampon. Zadzwoniłam tam i Pani powiedziała że spodziewała się telefonu ode mnie ale tamtego szamponu nie ma bo wszystkie zostały wykupione 30 listopada i jak tamtego zabrakło to ten wysyłali. Niewiadomo natomiast keidy będzie ten z bhringraj....więc chyba zostawię ten co mam.

magnesita jest offline  
Stary 2011-12-05, 13:53   #750
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Eeee mi się wydaję,że Ta Pani specjalnie trochę naściemniała w mailu,żeby przekonać Magi do lepszego wyboru.
Wiesz jak to działa"wycofują to musi być "zły".
Dobrze by było, gdyby to była tylko ściema.....
Kurcze, tyle czasu się czaiłam na ten szampon i zanim sie wyczaiłam to mają go wycofać - jasne W razie jakby co to robimy napad na sklepy i wykupujemy cały zapas????
Ale sie teraz denerwuje zawartością swojej przesyłki
Ciekawe co Magnes zdecyduje i jak sie sklep w obliczu jej ewentualnej negatywnej decyzji zachowa

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Macie rację-bardzo niefajnie że w ogóle nie dali znać wcześniej że mi zamienią szampon. Zadzwoniłam tam i Pani powiedziała że spodziewała się telefonu ode mnie ale tamtego szamponu nie ma bo wszystkie zostały wykupione 30 listopada i jak tamtego zabrakło to ten wysyłali. Niewiadomo natomiast keidy będzie ten z bhringraj....więc chyba zostawię ten co mam.
A dostałas jakąś inną opcje załatwienia sprawy?
Kazali Ci odesłać ewentualnie i czekać na zamianę? Czy zwrot pieniedzy?
Pani czekała na Twój telefon mówisz..... może nas czyta?

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości