Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-08, 12:45   #931
kasienkuu
BAN stały

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kasienkuu Pokaż wiadomość
dziewczyny kochane!! Tak miło czyta się wasze dyskusje! ja chciałabym się podzielić doświadczeniem z firmą o której niestety przeczytałam w tej czsci może raz... Zastanawia mnie zatem czy jest to powiązane z tym , że nie przekonałyście się do niej ( są lepsze kosmetyki) czy może chodzi o dostępność... Chodzi mi o l'orient , której cudowne kosmetyki mozna nabyć na stronie www.mydlarnia.info . Uważam , że np. Ich oleje 100% są bez porównania lepsze od tych z np bu... Chciałabym poznać wasze opinie...
ponawiam
kasienkuu jest offline  
Stary 2011-12-08, 12:50   #932
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Cloche zakupów tylko zazdrościć

A ja od kilku dni testuję z synkiem serię Topfer. Zdjęcia później.
Bardzo przyjemne kosmetyki. Szczególnie puder do kąpieli, pomimo pływających farfocli pięknie łagodzi i nawilża No to Topfer dołącza do ukochanych kosmetyków jakimi są dr.Hauschka
kosmetyki töpfer sa fajowe probowalam wundschutzpaste - taka fajna konsystencja, niby sporo cynku, ale pasta nie byla kompletnie tepa w nakladaniu... skora taka przyjemna potem... achhh, mam ochote wyprobowac wiecej i jak sobie zrobie dzieciaczka, to bedzie pielegnowany w hippach i töpferach wlasnie (czasami mam wrazenie, ze jak sie zdecyduje w koncu na dziecko, to glownie po to, zeby moc te wszystkie kosmetyki dzieciaczkowe wyprobowac zgodnie z ich przeznaczeniem )
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Gratuluję piękności Kochana

Co do odżywiania po malowaniu - of kors i siur Maskę nałożę od JMO, zawsze odżywiam, nawet jak hennuję. A oczyszczanie, masz na myśli jakiś specjalistyczny specyfik, czy też szampon pozbawiony silikonów, naturalny, czy też normalny oczyszczający z SLS?

Mi orzech mam wrażenie wpadał w zieleń, zresztą ledwo co złapał, poświata tylko była. Chociaż ja lubię takie odcienie, no ale zdjęcie na opakowaniu to jedno, a życie, drugie
logona proponuje jakis tam "oczyszczacz" z glinki. ja go nie probowalam, bo mialam wtedy szampon z glinka, ktory wedlug mnie dobrze oczyszczal (chyba firmy sante). i nie ma co cudowac, wystarczy jakis szampon, po ktorym masz wrazenie, ze wlos az piszczy i bez silikonow oczywiscie jakis ziolowy z SLS na pewno sie nada - tylko staraj sie nim umyc tak, zeby wlosow nie poplatac, bo henny albo nie bedziesz w stanie rowno nalozyc, albo po jej zmyciu z koltunem zostaniesz
jak chcesz glebszy braz, to mozesz domieszac do henny herbate, kawe, ba - nawet czerwone wino ale do tych w kremie juz bym sie nie bawila. teak bedzie na pewno ladny - pochwal sie koniecznie rezultatem (jak mi sie znudza moje rudosci, to chce wlasnie jakis brazowy wyprobowac)

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Cloche kocham Twoje zakupy, a to mydło wygląda tak pięknie

Ja wczoraj kupiłam ekologiczny płyn do mycia naczyń.
Koleżanka kiedyś mi mówiła ze jej mama myje drewnianą podłogę mydłem marsylskim w płynie takim specjalnym do podłóg i też bym takie chciała tylko nie wiem gdzie kupić w Krakowie.

Zerkałam na mgiełkę z JMO do włosów bo YT mi powiedziała że fantastycznie podkreśla skręt włosów i jej skład to woda, sól morska i olejek lawendowy - myślicie że da rade zrobić coś takiego samemu. W jakich proporcjach to wymieszać?
mydlo chce juz otworzyc, ale czekam na mydelniczke tak troche smierdzi, jak wszystkie mydla aleppo, ale ja kocham ten smrodek
widzialam kiedys, ze fryzjerzy rozrabiaja troche soli w wodzie i rozpylaczem spryskuja tym wlosy, zeby je wygladzic, nadac polysk (np. jak zwiazuja wlosy w kitke, to zeby sie taka ladna tafla wlosow przy glowie zrobila, zeby nic nie odstawalo, nie "otwieralo" - zeby skora glowy sie nie pokazywala). JMO jest bardzo drogi, wiec na twoim miejscu bym mieszala ile soli - pewnie bedzie trzeba troche probowac. testuj wode destylowana, potem odrobine soli... kropelke olejku lawendowego i jazda. jak efektu nie bedzie, to dodasz jeszcze troche soli
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tak?Po spłukaniu henny mogę nałożyć maskę albo odżywkę?ja nigdy tak nie robiłam przy hennie,bo się bałam,że szybciej mi się wypłucze.A nie lubię właśnie tego lekkiego wysuszenia włosów zaraz po hennie-dlatego tyle dni choć mam ochote położyć henne to tego nie robię
koniecznie! tzn. moze nie koniecznie, ale moje wlosy bylyby nie do zniesienia bez maski po hennie. henna podobno wlazi we wlos, czyli luski moga byc pootwierane, napchane tymi ziolami. trzeba wlosiska potem powierzchniowo wygladzic. czego nie mozna robic, to tak odzywkowac wlosy przed henna. musza byc dobrze oczyszczone, zeby henna sobie powlazila
Cytat:
Hmmmm... Idę do łazienki szukać znaków graficznych
brzmi sensownie - a znaczek to taki otwarty sloiczek i na nim pisze np. 6m albo 12m (czyli 6 albo 12 miesiecy po otwarciu)
cloche jest offline  
Stary 2011-12-08, 12:53   #933
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
koniecznie! tzn. moze nie koniecznie, ale moje wlosy bylyby nie do zniesienia bez maski po hennie. henna podobno wlazi we wlos, czyli luski moga byc pootwierane, napchane tymi ziolami. trzeba wlosiska potem powierzchniowo wygladzic. czego nie mozna robic, to tak odzywkowac wlosy przed henna. musza byc dobrze oczyszczone, zeby henna sobie powlazila

brzmi sensownie - a znaczek to taki otwarty sloiczek i na nim pisze np. 6m albo 12m (czyli 6 albo 12 miesiecy po otwarciu)
Po farbie zawsze tak robiłam,ale po hennie nie wiem dlaczego,ale się bałam.No to mogę farbować

Margoltka ja tam nic nie mamA Ty coś znalazłaś?

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-12-08, 13:33   #934
2016100512001
Konto usunięte

Cytat:
ze jak sie zdecyduje w koncu na dziecko, to glownie po to, zeby moc te wszystkie kosmetyki dzieciaczkowe wyprobowac zgodnie z ich przeznaczeniem )
och tak Już chciała bym mieć takiego malucha swojego a tu się nie zapowiada że w najbliższym czasie będziemy sobie mogli pozwolić.
2016100512001 jest offline  
Stary 2011-12-08, 13:42   #935
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
jak to "prawie"??? przeciez hauschka liczy sie jako jedno, martina wcale, mydelko to mydelko - i tak patrzac na wasze zbiory mydel to sie chowam z moim a alva tez razem wzieta taka troche wieksza probka... krem YR bedzie dla mamy, wiec w limicie sie zmiescilam
ten spray faktycznie im sie udal, bede polecac tlusciochom i cerom zanieczyszczonym w sumie zaluje, ze nie wzielam ich myjadla, tego kremu mineralnego... ale mam mydelko w sumie... moze nastepnym razem...

tak, tak, jeśli połowy Twoich zakupów nie weźmiemy pod uwagę to się zmieściłaś
Ja mam mineralny krem myjący alvy - bardzo fajny! I ten krem oczyszczający też mam (on sie nazywa oczyszczający, ale to taki normalny krem, na dzień i na noc można kłaść). W ogóle ta seria z rhassoul bardzo mi pasuje a teraz używam próbke kremu nawilżającego anti-age sandorm (czy coś....) i powiem Wam, że cudny jest!!!!
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Tak, mamy.
To ten szampon, o który ostatnio była afera, bo Magi go chciała a dostała jego "lepszą" (zdaniem pani ze sklepu) wersję. Oczywiście dla jej dobra została ta zamiana dokonana - szkoda, że bez jej wiedzy i zgody
Ja użyłam raz i jestem bardzo na tak, Anakazar od dłuższego czasu używa i to przez jej zachwyty zamówiłysmy
Cytat:
Powiedzcie mi tylko Dziewczyny, czy olej z róży rdzawej nie zapycha, to nawet jego zapach przeżyję.
Ja też nie słyszałam, żeby któraś skarzyła się na zapchaniem olejem z róży.
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam ekologiczny płyn do mycia naczyń.
Koleżanka kiedyś mi mówiła ze jej mama myje drewnianą podłogę mydłem marsylskim w płynie takim specjalnym do podłóg i też bym takie chciała tylko nie wiem gdzie kupić w Krakowie.
Ja do sprzątania domu używam tego koncentratu - swietny do płyty kuchennej i okapu. A podłogi i różne inne powierzchnie myjemy tym . Oba koncentraty bardzo mi pasują
A jakby któraś chciała na mnie od razu najechać, że znowu sie jakimiś zakupami nie pochwaliłam to od razu odpowiadam, że kupiłam to już dawno, a nie chwaliłam sie , bo to nie sa kosmetyki
Cytat:
Ok, trza się zbierać do dentysty, szwy zdejmować z paszczy, kciuki trzymajcie, bo trochę pieniam
Stary 2011-12-08, 13:49   #936
cloche
Zakorzenienie

hehe kolejna kategoria dzieci: obok planowanych, z przypadku, z milosci itp. beda teraz te "do testow kosmetycznych" tylko dzieciom bym tego nie mowila... moga to zle zrozumiec i czuc sie mniej kochane

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, tak, jeśli połowy Twoich zakupów nie weźmiemy pod uwagę to się zmieściłaś
Ja mam mineralny krem myjący alvy - bardzo fajny! I ten krem oczyszczający też mam (on sie nazywa oczyszczający, ale to taki normalny krem, na dzień i na noc można kłaść). W ogóle ta seria z rhassoul bardzo mi pasuje a teraz używam próbke kremu nawilżającego anti-age sandorm (czy coś....) i powiem Wam, że cudny jest!!!!
hihi nie przesadzaj... moje wywody to prawie to samo co wasze "maseczka sie nie liczy"
ja ten mineralny krem myjacy mialam kiedys, daaawno temu. ale od tego czasu podobno ulepszyli... a serie sanddorn (=rokitnik) tez widzialam i mialam ochote, a teraz jeszcze ty kusisz!!!
cloche jest offline  
Stary 2011-12-08, 13:53   #937
anula_ga
Zakorzenienie

Właśnie - sanndorn nawet nie spojrzałam na nazwę, gdzieś niechcący mi tylko przemknęła. Bardzo szybciutko się wchłania, błyskawicznie, ale świetnie nawilża
Już go sobie zapisałam, nawet zostawie opakowanie po próbce, bo będe chciała kupić. Ale nieprędko to nastąpi, bo mam od ch.....y kremów do ryja otwartych. Mam jeszcze 2 inne próbki tej serii, zobaczymy jakie będe miała po nich wrażenia

A!!!! I przecież mam jeszcze maseczkę alvy z serii sanddorn nawilżającą. Hura!!

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-08 o 13:54
anula_ga jest offline  
Stary 2011-12-08, 13:57   #938
p4w
Zakorzenienie

dziewczyny, dostałam właśnie przesyłkę z DDD ze sklepu zdrowe kosmetyki (tego bez myślnika) i maska się potłukła tzn. nakrętka i część maski wyciekła

sądząc po ty co ostatnio pisałyście o tym sklepie to się mocno obawiam co z tego wyniknie

wysłałam im zdjęcia i informację

jak myslicie - jest szansa na reklamację w końcu to maska za prawi 80 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9702 - Kopia.jpg (47,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9705 - Kopia.jpg (50,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9706 - Kopia.jpg (54,1 KB, 30 załadowań)

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.

Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-12-08 o 14:01
p4w jest offline  
Stary 2011-12-08, 14:00   #939
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, mamy.
To ten szampon, o który ostatnio była afera, bo Magi go chciała a dostała jego "lepszą" (zdaniem pani ze sklepu) wersję. Oczywiście dla jej dobra została ta zamiana dokonana - szkoda, że bez jej wiedzy i zgody
Ja użyłam raz i jestem bardzo na tak, Anakazar od dłuższego czasu używa i to przez jej zachwyty zamówiłysmy
Dzieki Anulka wydawalo mi sie ze Wasz ma inna etykiete ale juz wsjo wiem
mam moje mydelka z LF i Biolander
hola ola jest offline  
Stary 2011-12-08, 14:12   #940
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

posmarowałam się dzisiaj kremem Venus z noni. nie wchłania się zupełnie, ale buzia jest po nim taka mięciutka
zetuzetia jest offline  
Stary 2011-12-08, 14:16   #941
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, dostałam właśnie przesyłkę z DDD ze sklepu zdrowe kosmetyki (tego bez myślnika) i maska się potłukła tzn. nakrętka i część maski wyciekła

sądząc po ty co ostatnio pisałyście o tym sklepie to się mocno obawiam co z tego wyniknie

Moim zdaniem powinni.
Daj znać.
Cytat:
Dzieki Anulka wydawalo mi sie ze Wasz ma inna etykiete ale juz wsjo wiem
mam moje mydelka z LF i Biolander
Holus, pewnie dlatego tak Ci sie wydawało, bo Magi wstawiła zdjęcie własnie tego nowego, ulepszonego , który dostała w zamian za ten, o który pytałaś
Kurcze wszyscy maja mydła z lf, tylko ja jeszcze czekam..... No ale będe dzielna - poczekam jeszcze, bo chcę wszystko naraz dostać!
Stary 2011-12-08, 14:18   #942
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Po farbie zawsze tak robiłam,ale po hennie nie wiem dlaczego,ale się bałam.No to mogę farbować

Margoltka ja tam nic nie mamA Ty coś znalazłaś?
No ja też rzadnych znaków graficznych nie znalazłam
Ciekawe jeszcze co powie Lena, wraca w przyszłym tygodniu. Powinna odpisać.

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2011-12-08, 14:27   #943
hola ola
Zakorzenienie

Anulka, ja sie z tym szamponem zakręciłam jak twist zupelnie juz zglupialam ale bede mialam od Ranki z wymiany i sie uspokoje bo mi yeska zostalo tyci tyci juz a i organique malo mam bo maz sie do niego dorwal ostatnio i mu bardzo pasuje na jego siwe kudelki ze takie miekkie i och i ach
moje mydelka wieki temu zawmówione były a ze jestem z mala w domu to dopiero dzis z pracy mi je mąż przywiózł

P4W reklamuje i nie ulegaj, toz to troche kosztuje i powinno byc bdb zabezpieczone,
hola ola jest offline  
Stary 2011-12-08, 14:30   #944
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Anulka, ja sie z tym szamponem zakręciłam jak twist zupelnie juz zglupialam ale bede mialam od Ranki z wymiany i sie uspokoje bo mi yeska zostalo tyci tyci juz a i organique malo mam bo maz sie do niego dorwal ostatnio i mu bardzo pasuje na jego siwe kudelki ze takie miekkie i och i ach
moje mydelka wieki temu zawmówione były a ze jestem z mala w domu to dopiero dzis z pracy mi je mąż przywiózł

P4W reklamuje i nie ulegaj, toz to troche kosztuje i powinno byc bdb zabezpieczone,
Ach, szampony.....
ALe ten khadi sobie weź w przyszłości, fajny bardzo (no chyba, że ten własnie będziesz miała od Ranki).
No popatrz, mój tż gdyby nie to, że prawie łysy, to też byłby siwy

Zaskakująco dobrze trzyma mi sie henna na włosach....
Farbowałam chyba prawie 3 tygodnie temu? A wciąż kolor ładnie trzyma.

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-08 o 14:35
anula_ga jest offline  
Stary 2011-12-08, 14:36   #945
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Ach, szampony.....
ALe ten khadi sobie weź w przyszłości, fajny bardzo (no chyba, że ten własnie będziesz miała od Ranki).
No popatrz, mój tż gdyby nie to, że prawie łysy, to też byłby siwy
własnie khadi bede miała ale yse zamówie chyba tez na zapas

mój jest siwy od 20roku zycia tzn mial pojedyńcze a teraz taki piekny szpakowaty sie zrobił tzn on mówi zej piekny za to ma komplet owlsienia na glowie
hola ola jest offline  
Stary 2011-12-08, 14:39   #946
margoltka
Wtajemniczenie

Khadi.. no właśnie mama chce zrobić mi prezent gwiazdkowy. Napiszcie proszę gdzie mozna go kupić w najkorzystniejszych cenach

margoltka jest offline  
Stary 2011-12-08, 14:47   #947
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Khadi.. no właśnie mama chce zrobić mi prezent gwiazdkowy. Napiszcie proszę gdzie mozna go kupić w najkorzystniejszych cenach
helfy mają, albo na all - na all pewnie taniej bedzie trochę.
Stary 2011-12-08, 14:52   #948
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:

Daj znaka co napiszą.Po tym sklepie można się wszystkiego spodziewać
Cytat:
No ja też rzadnych znaków graficznych nie znalazłam
Ciekawe jeszcze co powie Lena, wraca w przyszłym tygodniu. Powinna odpisać.
Sama jestem ciekawa.
Cytat:
własnie khadi bede miała ale yse zamówie chyba tez na zapas

mój jest siwy od 20roku zycia tzn mial pojedyńcze a teraz taki piekny szpakowaty sie zrobił tzn on mówi zej piekny za to ma komplet owlsienia na glowie
Jeśli chodzi o yesa to mam więcej niż połowę.Łeży nieużywany.Chcesz to śmiało pisz

Margoltka na all ten szampon jest w fajnych cenach

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-12-08, 15:08   #949
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli chodzi o yesa to mam więcej niż połowę.Łeży nieużywany.Chcesz to śmiało pisz
Anulka ale yes pomidorka mam na mysli
hola ola jest offline  
Stary 2011-12-08, 15:11   #950
margoltka
Wtajemniczenie

Dziękuję wskakuję więc na Allegro

margoltka jest offline  
Stary 2011-12-08, 15:11   #951
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
to faktycznie zrób sobie zapas - maja zmienione składy i w sepho juz sa te nowe niestety.
Na all można jeszcze dostac stare wersje, ale niewiadomo kiedy zostana wyparte przez swoich następców.
Stary 2011-12-08, 15:13   #952
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:

anakazar jest offline  
Stary 2011-12-08, 15:17   #953
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
to faktycznie zrób sobie zapas - maja zmienione składy i w sepho juz sa te nowe niestety.
Na all można jeszcze dostac stare wersje, ale niewiadomo kiedy zostana wyparte przez swoich następców.
własnie będąc ostatnio w S pani zachwalalm firme yse za całokształt, i widzialam juz szampony w nowych opakowaniach, ide kliknac
hola ola jest offline  
Stary 2011-12-08, 15:58   #954
magnesita
Zadomowienie

Cytat:

Olej z róży chyba żadnej nas nie zapchał.Z tego co pamiętam to Magi wspaniały pozapychał
Zapchał mnie wspaniały bo go chyba kładłam za dużo i za często-codziennie wieczorem solo na całą twarz. Jednak odkąd nakładam go najwyżej 2 razy w tygodniu i to zmieszany z jakimś kremem to żadnego zapychania nie ma

Cytat:

Ja uważam że jak najbardziej muszą Ci przysłać nowy!! Jeszcze bardziej ich nie lubię

zai przesyłka od Ciebie doszła do mnie Mówiłam że nie musisz mi nic wysyłać......ale tak się ucieszyłam jak zobaczyłam co jest w środku-bo żadnego z tych olejów nie używałam jeszcze a na każdy miałam ochotę Bardzo trafiona niespodzianka Strasznie Ci dziękuję

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline  
Stary 2011-12-08, 16:51   #955
natkaa
Zadomowienie

Cytat:

Niefajnie, niech zgadnę, wysłali w samych bąbelkach, zamiast w papierowym pudełku plus dobrze zapakowane? Wytanili, to nie ma dziwne. Mile się zdziwię, jeśli wyślą Ci nową, bo przecież zawsze możesz przełożyć maskę do ....słoika po dżemie. Mało śmieszne, ale kiedyś mnie spotkało coś takiego na Allegro.

Przeżyłam Dziewczyny u lekarza i jestem z siebie dumna. Dobrze żeście kciuki trzymały
Stary 2011-12-08, 18:36   #956
ranka
Kici kici miau miau

na mojej Hauschce jest data ważności

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
helfy mają, albo na all - na all pewnie taniej bedzie trochę.
ja kupilam na All - jest troche taniej
ranka jest teraz online  
Stary 2011-12-08, 19:09   #957
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:

Kurcze,współczuję
Powinni jakoś to zrekompensować...
Do mnie też dotarło dziś ddd zamówienie z tegoż sklepu - ale na szczęście obyło się bez niespodzianek (jakby kto był ciekawy,to kupiłam tylko dwie glinki białe Logony w promocji mini kremik do rąk Alvy i sól do zmywareczki

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-12-08, 19:15   #958
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
na mojej Hauschce jest data ważności

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

ja kupilam na All - jest troche taniej
Data ważności jest zawsze. Problemem jest okres przydatności po otwarciu.

Co do Khadi mam wątpliwości. (Jak to ja ) Najpierw napaliłam się "jak szczerbaty na suchary", jednak dla wielu dużym problemem jest zapach. Niestety należę do osób wrażliwych na zapachy, zbyt intensywne powodują ból głowy.

margoltka jest offline  
Stary 2011-12-08, 19:18   #959
ranka
Kici kici miau miau

wydaje mi sie ze khadi nie ma intensywnego zapachu. za to jest czarny i w pierwszej chwili myslalam ze wlosy bede miec czarne po umyciu hehe

no to na mojej Haushce nie ma nic innego niz data przydatnosci.
ranka jest teraz online  
Stary 2011-12-08, 19:19   #960
kotwilka
Wtajemniczenie

Dziewczyny, poczytuję Was z cicha, ale nie mogę się napatrzeć jakie macie cudowne zakupy po DDD!!! Mam nadzieję, że te sprawy reklamacyjne też się dobrze rozwiążą bo inaczej

Ja przystopowałam z zakupami, czekam na żel aloesowy Jason Natural z iHerba, ciekawa jestem czy będzie dobrym zamiennikiem żelu hialuronowego do mieszania z olejami. Kolejne zakupy nieprędko

kotwilka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości